Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 3]

1Mały bar Empty Mały bar Nie Lip 25, 2010 11:09 am

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
W środku znajduję się ławka na ok.5 osób i lada, można się tutaj napic czegoś zimnego..
________________________________________________________________________________
Ketsu wszedł do środka i podszedł pod ladę..
Jak najszybciej coś BARDZO zimnego.. - powiedział do barmana chłopak..

2Mały bar Empty Re: Mały bar Nie Lip 25, 2010 11:20 am

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Zresztą już mi nie potrzebne..
Ketsu zobaczył małą studnie która stała na środku placu..

3Mały bar Empty Re: Mały bar Sob Lip 16, 2011 9:12 am

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Ketsu pojawił się w barze i zrobił nie małe zamieszanie.Popatrzył po ludziach i krzyknął:
Uraaba! Słyszałem, że chcesz, żebym Ci coś znalazł..

4Mały bar Empty Re: Mały bar Sob Lip 16, 2011 9:41 am

NPC

NPC
NPC
NPC
Nikt się nie odzywał.
Chyba źle podszedłeś do tej sytuacji - ludzie w barze uznali Cię za jakiegoś obłąkanego debila.

5Mały bar Empty Re: Mały bar Sob Lip 16, 2011 9:43 am

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Ketsu wystrzelił ki blasta, tak by rozwalił jakąś ścianę w barze.
Teraz powiecie, gdzie jest Uraaba? - spytał.
Podszedł do jakiejś osoby z baru i chwycił ją za gardło.
Gadaj. - rzekł.

6Mały bar Empty Re: Mały bar Sob Lip 16, 2011 10:03 am

NPC

NPC
NPC
NPC
Kiedy rozwaliłeś ścianę, wywołałeś taką panikę, że nikogo nie udało Ci się złapać. Wszyscy wybiegli i zostałeś w barze sam - nawet barmana nie było.

7Mały bar Empty Re: Mały bar Sob Lip 16, 2011 10:40 am

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Ketsu wybiegł za ludźmi i próbował złapać kogokolwiek.

8Mały bar Empty Re: Mały bar Sob Lip 16, 2011 11:40 am

NPC

NPC
NPC
NPC
Złapałeś jakieś dziecko, ale za cholerę nie miało pojęcia o co Ci chodzi. Puściłeś więc je wolno, jednak mieścina była pusta. Ludzie tylko kątem oka przyglądali się na Ciebie z okien, a kiedy spojrzałeś na nich - zamykali je.

Wyraźnie nie przekonałeś do siebie tutejszej ludności. Wiedziałeś że już na początku mogłeś rozegrać to inaczej - teraz trochę żałowałeś. Przyszedłeś tu wykonać misję, a ostatecznie nawet jej nie dostałeś.

9Mały bar Empty Re: Mały bar Sob Lip 16, 2011 1:18 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Trochę mnie poniosło.. - rzekł.
Wszedł do baru i zaczął naprawiać co się tylko da.Gdy już skończył wyszedł przed bar i usiadł, czekając aż zjawi się ktokolwiek.

10Mały bar Empty Re: Mały bar Sob Lip 16, 2011 1:30 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Przyszedł tylko barman, który i tak bał się wejść gdy stałeś w przejściu. Dopiero jak się przesunąłeś, nieco szybszym krokiem udał się do swojego lokalu. Z ludzi nikt się nie pokazywał, póki co.

11Mały bar Empty Re: Mały bar Sob Lip 16, 2011 1:39 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Ketsu wszedł do baru za barmanem i zaczął z nim rozmowę.
Cześć, nic Ci nie zrobię! - powiedział i pomachał ręką.
Znasz może osobę o imieniu..ee..Uraaba?Hm? - kontynuował.

12Mały bar Empty Re: Mały bar Sob Lip 16, 2011 7:46 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Początkowo Barman się Ciebie wystraszył, ale kiedy powiedziałeś że szukasz niejakiego „Uraaby”, lekko się zdenerwował i uderzył pięścią o blat.
- Znowu on... Dzisiaj go tu nie znajdziesz - prawdopodobnie uciekł z resztą ludzi by się nie zdradzić. Ale dam Ci dobrą radę chłopcze - miej z nim jak najmniej wspólnego - dla własnego dobra. - wyszeptał cicho barman, na tyle jednak byś to usłyszał będąc za ladą.

13Mały bar Empty Re: Mały bar Sob Lip 16, 2011 9:19 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Nie ważne, kim jest i co robi..Chcę wykonać jakieś zadanie.Nie wiesz gdzie mogę go znaleźć? - rzekł.
Czekał na odpowiedź.

14Mały bar Empty Re: Mały bar Sob Lip 16, 2011 9:46 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Keiji wszedł "na kozaka" do baru. Od razu zauważył Ketsu. Było mu to nie w smak. Miał tylko nadzieję, że nie jest tu z tego samego powodu.
- Słyszałem, że grasuje tu gdzieś jakiś demon. Potrzebuje informacji.
Chłopak starał się ignorować Ketsu.

15Mały bar Empty Re: Mały bar Sob Lip 16, 2011 9:51 pm

Max

Max
Human Interface
Human Interface
Max wszedł za Keijim.
-Możesz mi w końcu powiedzieć o co ci chodzi?

16Mały bar Empty Re: Mały bar Nie Lip 17, 2011 8:18 am

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Ketsu popatrzył zdenerwowany na Keiji'ego, ale na razie nie miał zamiaru nic robić, bo mieszkańcy miasteczka już dużo się naoglądali.Dalej czekał na odpowiedź barmana.

17Mały bar Empty Re: Mały bar Nie Lip 17, 2011 10:52 am

NPC

NPC
NPC
NPC
Barman lekko się zdziwił. Na mieścinę nie napadały żadne demony czy inne złe istoty które chciałyby coś od mieszkańców - w tym momencie do baru wszedł pewien mężczyzna w szacie i kapturze - ani Max, ani Ketsu, czy nawet Keiji nie dostrzegliście jego twarzy - była za bardzo przysłonięta.
- Uraaba, to Twoja sprawka że wystraszono mi klientów, a teraz ktoś szuka jakiegoś demona? - zapytał spokojnie barman, mając w ręku kufel którym planował rzucić.
- Tak, John. - barman rzucił w tajemniczego jegomościa pustym, szklanym kuflem - Uraaba go bez najmniejszego problemu złapał.
- Nie chcesz zbić chyba na mnie już 3 kufla, prawda? - zapytał jakby miał zaraz wybuchnąć śmiechem - aczkolwiek jego twarzy nie dostrzegliście. Nie wiedzieliście czy mówi to z humorem czy nie, a cała ta sytuacja wydawała się Wam dosyć dziwna.
- Phew! Załatwiaj swoje sprawy gdzie indziej. Jeden z nich wystraszył mi wszystkich klientów. - powiedział spokojnie i poszedł na zaplecze. Uraaba natomiast usiadł sobie przy jednym ze stolików, zapraszając Was byście się dosiedli. Nie mając za bardzo wyboru, zrobiliście to.

- John mówił coś o demonie. Który z Was chciałby odzyskać mój amulet? - zapytał i spojrzał na Keijiego.
- Uprzedzając Wasze pytania - Mógłbym ten amulet odzyskać sam, ale nie mam na to czasu. Po drugie, tak to pamiątka rodzinna. Po trzecie, demon nie jest aż tak potężny. - dodał spokojnie i spojrzał na Ketsa. Przynajmniej tak to wyglądało, jakby przyglądał się na Was przez to przechylanie głowy.
- Hm? - przez chwilę Ketsu, zastanawiałeś się czy koleś potrafi czytać w myślach. Nie wiesz czemu, jakoś nagle Cię tak naszło na takie myślenie.
- Boję się Ciebie. - powiedział bez najmniejszych skrupułów.

18Mały bar Empty Re: Mały bar Nie Lip 17, 2011 5:15 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Aj tam, przesadzasz.Gdzie mogę spotkać tego demona? - zapytał.

19Mały bar Empty Re: Mały bar Nie Lip 17, 2011 8:44 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Keiji zignorował pytanie Maxa. Wysłuchał Uraaby. Kiedy jednak okazało się, że demon nie jest aż tak silny a i Ketsu go poszukuje wkurzył się. Wstał od stołu.
- Phew. Nic tu po mnie. Ach, tak. Ketsu, nie? Jak go pokonasz przyniesiesz mi jakąkolwiek część jego ciała. - ruszył w stronę wyjścia.
- Chyba, że nie będzie ci przeszkadzało jeśli wybierzemy się z tobą. Nie martw się, nie chcę żadnej nagrody czy czegoś tam...
Chłopak czekał na odpowiedź wojownika.

20Mały bar Empty Re: Mały bar Nie Lip 17, 2011 11:26 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
- Hej, hej.. Przyjacielu, usiądź no! - powiedział do Keiji'ego. Kiedy natomiast Ketsu zapytał gdzie może znaleźć bestię, Uraaba wzruszył ramionami.
- Nie wiem. Ukradł mi amulet w czasie mojej podróży, chciałem stawić mu czoła, ale stwierdziłem że ludzie lubią zarabiać. - jego ton po tych słowach spoważniał.
- A o Was wiele słyszałem, przyjaciele. Poza tym, dzięki temu amuletowi potwór zyska na sile i stanie się nieprzyjemny dla większości, wiecie? - tu znowu zmienił ton.
- Aaaaalleeeeeeee.... Skoro Was to nie obchodzi to możecie sobie iść.... Ostatnio widziałem bestię w północnej części pustyni. - odezwał się całkiem wesoły.

21Mały bar Empty Re: Mały bar Pon Lip 18, 2011 7:35 am

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Ketsu nic nie odpowiedział Uraabie tylko popatrzył na chłopaka.
Hej, Keiji..Idziesz ze mną? - spytał i nie czekając na odpowiedź i wyszedł z baru.

22Mały bar Empty Re: Mały bar Pon Lip 18, 2011 2:19 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Keiji zostawiając Maxa w barze wyszedł za Ketsem.

23Mały bar Empty Re: Mały bar Pon Lip 18, 2011 2:21 pm

Max

Max
Human Interface
Human Interface
Max wyszedł za baru za Keijim zastanawiając się czy przypadkiem nie stał się niewidzialny.

24Mały bar Empty Re: Mały bar Wto Lip 19, 2011 4:57 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Maximus przez przypadek pojawił się w kiblu.
- No... Przynajmniej nie pojawiłem się na środku baru, to byłoby trochę dziwne dla ludzi...
Wyszedł z ubikacji i podszedł do barmana.
- Cześć, nalej wódki.
Maxi wypił, jeden kieliszek, drugi, trzeci...
- Hej, znasz Uraabe?

25Mały bar Empty Re: Mały bar Wto Lip 19, 2011 5:14 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Po trzech kieliszkach wódki, mimo mocnej głowy, zacząłeś dziwnie się czuć.
- Uraaba, ktoś do Ciebie! - krzyknął barman, wycierając ladę. Podszedł do Ciebie mężczyzna w szacie i z kapturem, którego twarzy nie widziałeś - i tak byłeś zdecydowanie wyższy i masywniejszy.
- Ja jestem Uraaba, w czym mogę Ci pomóc, przyjacielu? - zapytał spokojnie, zamawiając dwa kieliszki na Twój koszt. Jeden sam wypił, drugi wypiłeś Ty.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 3]

Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.