Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Jakość o wiele lepsza niż poprzednio... Muzyka naprawdę fajna i lepiej że bez śpiewania to nadaje gifowi charakteru. Ogólnie saga nabrała sensu i teraz będzie fight mam nadzieję niesamowicie długi i do tego ekscytujący.
Fajna ta akcja z ćwiczeniem równowagi. Ogółem animacja bez błędów typu przeskoki.
W dwóch słowach... DOBRA ROBOTA.

KP: 1
/Yoh

Mimie

Mimie
Second Child
Second Child
Hmm.
No nic, ładnie ^^
Opening ciekawy, nie jest monotonny jak to często bywa, muzyka dobrze dobrana.
Ocenię Ci teraz 4 odcinek.
Po pierwsze zajebiście lubię Twój styl pokazywania walki w gifie.
Bardzo podoba mi się kick Samojarka, ten taki zwolniony :P
Fajnie prezentują się te "niewidoczne" walki. Tylko moim zdaniem zamiast Kaio, mogłeś dac jakiegoś bardziej ludzkiego sprite'a, żeby mniej o db przypominało ;p. Fabuła ciekawa, ale jak mówiłem za mało tajemniczości, byc może w następnej sadze to zmienisz. Patrzenie na Ykma w takiej roli ? Fajna rzecz xD Fajne wykończenie walki z tym zielonym Freezerem [nie pamiętam imienia ^^'] No i muszę dodac, że zajebiście dobrana muzyczka.
Mam nadzieję na szybkie zobaczenie 5 odc. :)
Pozdro.

KP: 1
/Feli

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Jeeej! Napieroliłem Yohowi!
A tak poważniej, no to z każdym następnym partem, wychodzą ci coraz to lepiej.
W dodatku owe party wychodzą jak burza, mam nadzieje, że będzie jeszcze sporo odcinków. Jedyna rzecz która słabo wygląda to jak dostaje kopniaka od Yoha od tyłu, ale to wina moja, mogłem też zrobić podobną pozę tylko że w powietrzu i lepiej by to wyglądało.

No nic, czekam na next parta.


KP: 1
/Feli

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
I oto jest, mój pierwszy Trailer:

Trailer odcinka 5 - Changeling Saga

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Trailer niewiele mówi, raczej tylko to że zapowiada się NA NIEZŁĄ SIEKĘ. Oby więc ta była, liczę na Ciebie.

Jeżeli chodzi o czwarty odcinek to jest to, to czego się po Tobie spodziewałem. Animacja wyraźnie trzyma wysoki poziom. Nie podoba mi się jedynie to nawiązanie do Kaio-ken. Powód jest bardzo prosty - każde uniwersum ma pewną, własną wersję Zaświatów. Wątpię aby North Kaio-sama mógł się skontaktować ze mną z innego, bardzo dalekiego wymiaru. Z kolei ten tutaj nie powinien wiedzieć o tym skąd posiadam Kaio-ken.
Mniejsza o to.
Jak również bardzo trafnie zauważył Mimie, ogólnie w Twoich animacjach jest nieco za mało tajemniczości. Liczę na to że w kolejnej sadze nie będzie tylko efektownej nawalanki, ale również pewne, inne, mniej lub bardziej ciekawe wątki. Dobra walka nie jest oczywiście zła, ale trochę więcej tajemniczości by się przydało. Z jakiegoś powodu Sameyaro wie że Yoh jest Jigen Tankenka. Jeżeli to celowy zabieg mający na celu wstęp do kolejnej sagi to jest dobrze, jeżeli powiedział to ot tak, nie wiadomo skąd to wiedząc to nieco spieprzyłeś sprawę.

Ogółem.. VideoGif trzyma naprawdę wysoki poziom. Nie mam zastrzeżeń co do samej animacji czy efektywnych walk. Raczej pewnych wątków.

KP: 3
/Feli

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Przepraszam, że tak długo, ale napaliłem się na ten zasrany DB Project który i tak nie wypalił. Oto part 1 odcinka 5:
Odc. 5 Part1

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Dobra, obiecałem więc to robię... zapisuje se w notatniku aby nigdy nie składać obietnic. Nie a tak serio to biorę się za ocenianie ci serii.

Prolog
Ni z gruszki ni z pietruszki pojawia się 2 Chanelingów, którzy chcą przejąc/zniszczyć tą planetę. Pojawiło się kilka zjedzonych liter, same teksty jakoś nie zadowalają. Gdy smoku leci dostał lagów? Odcinek krótki.

Odc.1
Początek, sama muzyka mnie już zniechęca do oglądania dalej. Jednak to chyba rzecz gustu. Nuta się rozkręca i już tak nie zniechęca ale nadal jest uciążliwa. Walka smoka nie najgorsza. Teksty nadal na dość niskim poziomie. Druga walka Smoka już lepsza. Pojawia się Yoh... wiesz, że jak on nie zginie to ci nie wybaczę?

Odc.2
Ponownie muzyka... Walka 'Brajana' i Tuffla jakoś mnie nie porwała. Efekt z Yohem świetny. Walka się rozkręca. W ym odcinku teksty już są lepsze.

Odc.3
Pojawia się Opening i już jakoś przyjemniej. Walka Yoha z Changelingiem dobra. Akcja się rozkręca, walka także. O nie! zdrada... jakie to oczywiste. Znam ten ból z PBF'a gdy to NL starał się pozbawić mnie ręki.

Odc.4
Intro fajne. Wystarczyłoby, spokojnie mógłbyś odpuścić opening. Walka Yoha i Samey'a na poziomie. NKS ma wiele lepszych wersji, nie musiałeś używać tego
sprita. Yea! Yoh leży! Dora.. Ykmo i Rayem - dość śmieszna scena xd.

dokończę potem bo klawa padła - pisze z ekranowej.

@edit - kończę

Odc.4(podejście 2)
Umiera zły. Dość szybko go rozwalili. Kolejna zdrada, przewidywalne.

Odc.5
Jak dotąd chyba najlepszy. Jednak... dostrzegłem kilka przeskoków lub niepotrzebnego powiększania ekranu. Tekst żeby nie walczyć przy bazie żałosny a ten przeciwnik jeszcze bardziej. Mógł odpowiedzieć 'I tak was pokonam a potem zniszczę bazę więc co za różnica?' ale nie, on musiał iść za nimi. Największą klasę w walce pokazali Rayem i Ykmo. Bardzo ciekawe efekty. Reszta walk też dobra ale już nie tak fascynująca. Trzymasz poziom.

KP: 3
/Feli



Ostatnio zmieniony przez Mr.Bercikovsky dnia Pon Sie 08, 2011 8:24 pm, w całości zmieniany 1 raz

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Trochę irytujące są ciągle zmieniające się rozmiary całej animacji ten op jest naprawdę mały, potem gdy jest akcja rozmiary znowu są inne. Niby to szczegół ale pamiętaj aby zachować prawidłowe proporcje przez cały czas. Mmm.. dialogi trochę słabe, mały błędzik na start "dopuki" potem "żołnieże", Według mnie nie powinno się wstawiać emotikonek typu ":P" ":D" do dialogów, emocje musisz zmieniać na twarzy sprita a nie w dialogu, widziałeś kiedyś aby w anime było coś takiego? 1:40 brak dźwięku w ogóle jak dla mnie nie jasna sytuacja a oglądam od początku. Mogłeś albo to jakoś inaczej ukazać, jakąś chwilę przerwy i taki ruch do którego mógłbyś znaleźć/zrobić dźwięk. I właśnie w 2:07 zachowałeś prawidłowy ciąg zdarzeń, o tym mówię; dobra robota. 2:23 niestety tutaj trochę się zawiodłem, myślałem że tak poprowadzisz fabułę że nie wyjdzie 1vs10. 2:32 bardzo fajny pomysł jak i wykonanie ale stanowczo przedobrzyłeś tzn. za dużo razy uderzali go w taki sposób. Potem walka nawet ciekawa, baardzo fajny miałeś pomysł z tą kulą ziemi, jednak myślę że to powinno być od jakiejś fali a nie od uderzenia nogą w głowę. Potem gdy Ykmo płaczę za kolegą zdecydowanie się pośpieszyłeś, powinieneś widza potrzymać w napięciu, jakieś dialogi, dłuższe klęczenie aby podkreślić katastrofę. 4:27 o tym właśnie mówię, to było przerabiane setki razy, jeden wróg, dziesięć osób stoi zamiast im pomóc, no i klasyczny tekst "zabierz ich do bazy" serio to było przerabiane sporo razy. Dlatego Ci od razu doradzam aby tak pociągnąć fabułę aby czegoś takiego unikać. Jednak wiem że bardzo trudne i czasochłonne byłaby walka wszystkich na raz. Gdy ten Changeling osiąga Demon Forma czy coś w ten deseń, również trochę się pośpieszyłeś, mogłeś to bardziej podkreślić, wyeksponować jak silny jest teraz, dać efekty trzęsienia ziemi czy pękania.
Ogólnie, wcześniej było troszkę mniej błędów, może to przez to że miałeś dłuższą przerwę? Gif ma swoje dobre i złe strony.

KP: 3
/Yoh

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Zacznijmy od początku...
Nie spodobała mi się za bardzo różnica między rozdzielczością openinga, a całego gifa. Jedno i drugie powinno wyglądać tak samo. Dialogi są dobrze widoczne i jak dla mnie są odpowiednio ograniczone czasowo. Niestety pojawiły się tam pewne błędy. Co do emocji, Feli ma rację. To nie emotki powinny je wyrażać, a postacie. Scenki z Ykmem jak zwykle epickie XD Współpraca w walce zrobiła na mnie naprawdę duże wrażenie i zresztą z tego co wiem nie tylko na mnie. Użyłeś ładnych efektów i ładnie je wkomponowałeś. To kolejny "+" twoich prac. Szkoda tylko, że jak Ykmo płacze ma takie zielony łzy, ale to już wina twórcy nie twoja Xd Co do tego budowania napięcia, o którym również wspominał Feli... Ma trochę racji. To jak Ykmo się rozpłakał, czy jak Changeling się przemienia mogło by być trochę przedłużone, nerwy czy skok energii bardziej podkreślone.

Ale walić błędy! Na co to komu? Rób 2 parta, bo chcę zobaczyć jak się dalej tłuką! XD

KP: 2
/Feli

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
No to ocena:
Gif jako, tako jest dobry, lecz ma trochę błędów. Pierwszą rzeczą, bardziej błędem reżyserskim jest to, że Ykmo i Rayem za szybko dają się przekonać ludziom... W poprzednim odcinku atakują ich żołnierze Maximusa, a teraz walczą po jego stronie narażając życie. Nie dziwne?
Drugą, może mniejszą sprawą jest akcja w bazie Maximusa. Było trzęsienie, a dźwięk? Gdzie jakieś fikuśne odgłosy trzęsienia...Może czepiam się szczegółów. Mi po prostu tego brakowało. Walka Ykma i Rayema kontra Shiro średnio mi się podobała. Za dużo powtarzania tych samych ruchów. Dlatego walka staje się trochę nudna. Lecz wykorzystałeś ładne efekty. Za to Ci gratuluję. Kolejną rzeczą jest fakt, że Shiro z początku dostaję od Ykma i Rayema, chwilę później ładuję się i wszystko w porządku. Potem dostaje znowu i znowu się ładuję. Tak jakby Shiro stał i ciągle się ładował. Jeżeli zrozumiałeś o co mi chodzi to dobrze...
Reszta gifa jest w porządku, czekam na kolejny odcinek :>

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Proszę bardzo part 2:

Odc. 5 Part2

Wiem, że każdy spodziewał się happy end'u, ale zrobiłem co innego. Nie wiecie, czy przeżyli i czy zginęli.

Od razu w ocenie napiszcie który ze wszystkich stylów gifowania jest najlepszy.

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Jakoś taki krótki ten odcinek ._.
Trudno go ocenić ponieważ to tylko chwila walki, przeskoków nie zauważyłem.
Takie trochę naciągane było to, że zwiększyli swoją moc i go pokonali(?)
Po trailerze odcinka 5 spodziewałem się czegoś więcej :(
Więc to już koniec? taki trochę dziwny...
To tak jakby w Titanicu pokazali górę lodową i na tym skończyli film, a dalej się domyśl sam. -.-
Najsłabszy odcinek, wybacz, że jestem krytyczna, ale taka prawda.
Nie będę owijał w bawełnę.
W każdym bądź razie z całej serii najlepszy był odcinek 5 part 1, a najsłabszy 5 part 2.
Szkoda, że tak to skończyłeś.

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
To co napisałeś pod linkiem lepiej daj w [spiler] bo psujesz wszystko!
WTF?! Takie, krótkie? Nie mów, że to koniec sagi bo szkoda mi tego zuego no i troszkę Smoka ale dobrze mu, że dednie! Yoh musi przeżyć abym w następnym parcie go zabił... W sumie ciekawie by było gdyby na tym się skończyło i zaczęła się nowa saga a z drugiej strony to będzie zakończenie na poziomie HOTD. No cóż gif krótki to i ocena krótka. czekam na part 6... lub ten part, w którym ja już będę.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.