Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Poprawki & Aktualizacje Empty Poprawki & Aktualizacje on Nie Maj 29, 2011 2:50 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
1. Do Regulaminu został dodany nowy punkt dotyczący Tagów w dziale Tutoriale. Każdy użytkownik powinien się z nim zapoznać, jest to punkt IV.
Z nowym zobowiązaniem w dziale Tutoriale, zmieniłem wszystkie tagi(64 tematy) tematów aby od razu wszystkie tematy były podporządkowane nowym zasadom. Było to bardzo potrzebne gdyż każdy temat to była istna samowolka, niektórzy nadawali tagi [Poradnik] inni [Video Tutorial] i inne. Aby nie było chaosu oraz żeby wszystkie nasze tutoriale łatwo można było analizować w tagach są nazwy programów w którym poradnik jest wykonany.
https://anrevosprites.forumpl.net/t1-regulamin-forum#44001


2. Z Regulaminu Konkursów, został usunięty niedawno dodany punkt 13(O czym Yoh też informował). Zrezygnowaliśmy z niego gdyż się nie przyjął.
https://anrevosprites.forumpl.net/t464-regulamin-konkursow-read


3. Od dzisiaj za tworzenie prac w Factory & Shop czyli revampowanie na zamówienie, zostanie nagradzane przez Administratorów Kreatywnymi Punktami. Nagradzać będziemy oczywiści zasłużonych gdzie widoczny jest revamp.


4. Do naszego portalu dodaliśmy nową tabele, mianowicie Top posting users this week, czyli top piszących tygodnia. Jak na razie to tylko statystyki i możliwość ukazania najbardziej aktywnych użytkowników, możliwe że w przyszłości top 1 user będzie nagradzany, jak na razie to tylko spekulacje.
https://anrevosprites.forumpl.net/


5. Prace nad OTS'em oficjalnie zostały zamknięte na czas ograniczony. Jak na razie są inne ważniejsze rzeczy do roboty, tym bardziej że w Ankiecie OTS miał najmniejsze poparcie, może kiedyś powrócimy. Stwierdziliśmy że bardziej przyłożymy się nad portalem A&M. Będą tam ważniejsze odcinki anime, czyli te które są popularne a odcinki wychodzą cyklicznie.


6. Uwaga, teraz gra na PBF'ie będzie wymagała jeszcze więcej. Gdyż wprowadzamy co miesięczne opłaty za granie na nim, nie będą to wielkie sumy ale dostateczne abyście spokojnie uzbierali tę kwotę w miesiąc. Będzie to 20kp. miesięcznie.
Na początku każdego miesiąca, każdemu graczowi zostanie zabrane 20kp., jeśli jakiś gracz nie będzie miał takiej sumki z różnych powodów zostanie mu zabrany dostęp do PBF'a aż do następnego miesiąca. Spokojnie, karta postaci i inne dane swojej postaci zostaną, więc po miesiącu będziecie mogli wrócić do gry oczywiście jeżeli nazbieracie Kreatywne Punkty. Tyczy się to samo nieaktywnych graczy. Taki system zacznie działać dopiero od Lipca abyście mogli nazbierać kp. i aby to nie był szok dla wszystkich grających.


To wszystko, mamy nadzieje że zmiany wam się spodobają a już w Lipcu zaczniemy zbierać kp za grę na PBF.

2Poprawki & Aktualizacje Empty Re: Poprawki & Aktualizacje on Nie Maj 29, 2011 3:02 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Większość zmian była potrzebna, niektóre to prośby Użytkowników w dziale "Propozycje". Ostatecznie wybraliśmy to co najbardziej by się przydało, a nad czym nie będzie tak dużo roboty.

Teraz mamy możliwość skupienia się na portalu dotyczącym Anime oraz Mangi, a także pewnych innych, równie istotnych sprawach.

Mamy nadzieję że zmiany się podobają.Poprawki & Aktualizacje Swfo1d Poprawki & Aktualizacje Ateam11 Poprawki & Aktualizacje Fteam10

Poprawki & Aktualizacje Wkkeewowlarge

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

3Poprawki & Aktualizacje Empty Re: Poprawki & Aktualizacje on Nie Maj 29, 2011 3:49 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Wszystko ładnie pięknie ale myślę że 20kp miesięcznie to odrobine za dużo.
Np. Jezeli ja staram się zebrać kp na zdjęcie warnów, to taki co misięczny ubytek w postaci 20 kp. może mi troche zepsuć plany. ;/
Co do reszty to jest okey.

4Poprawki & Aktualizacje Empty Re: Poprawki & Aktualizacje on Nie Maj 29, 2011 4:03 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Ykmo, userzy chcieli utrudnienia, to proszę bardzo. Btw, mogłeś zawczasu uważać, cyfra pod nickiem by się różniła od 8.Poprawki & Aktualizacje 21br5af

5Poprawki & Aktualizacje Empty Re: Poprawki & Aktualizacje on Nie Maj 29, 2011 4:17 pm

Maly

Maly
Second Child
Second Child
co do 4 punktu to posty nie powinny być naliczane w PBF i HP

6Poprawki & Aktualizacje Empty Re: Poprawki & Aktualizacje on Nie Maj 29, 2011 4:18 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
co do 4 punktu to posty nie powinny być naliczane w PBF i HP
Niestety, nie mamy możliwości edytowania tego.

7Poprawki & Aktualizacje Empty Re: Poprawki & Aktualizacje on Nie Maj 29, 2011 4:25 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Szkoda z tym 4 punktem. Byłoby bardziej uczciwe takie coś.

A co do punktu 6 będzie tak jak z 2. Wierzycie, że userzy, którzy nie potrafili napisać oceny kilku prac(nawet byle jakich) napiszą taką aby dostać kp w innym dziale? Początkowo może wypali i aktywność będzie większa, jednak jestem pewien, że i tak potem większość na to zleje. Chcąc dobrze zrobicie źle.

Co do punktu 3 to Feli go popraw. Revamp będzie widoczny, jeśli jednak ktoś nie robi revampów? Napisz, że praca będzie na poziomie czy coś innego.

8Poprawki & Aktualizacje Empty Re: Poprawki & Aktualizacje on Nie Maj 29, 2011 4:36 pm

Maly

Maly
Second Child
Second Child
3. Od dzisiaj za tworzenie prac w Factory & Shop czyli revampowanie na zamówienie, zostanie nagradzane przez Administratorów Kreatywnymi Punktami. Nagradzać będziemy oczywiści zasłużonych gdzie widoczny jest revamp.

Dotyczy to tylko revampów czy robienia sygnatur również ?

9Poprawki & Aktualizacje Empty Re: Poprawki & Aktualizacje on Nie Maj 29, 2011 5:28 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Bercik napisał:A co do punktu 6 będzie tak jak z 2. Wierzycie, że userzy, którzy nie potrafili napisać oceny kilku prac(nawet byle jakich) napiszą taką aby dostać kp w innym dziale? Początkowo może wypali i aktywność będzie większa, jednak jestem pewien, że i tak potem większość na to zleje. Chcąc dobrze zrobicie źle.
Tu jest trochę inna sprawa, userzy zaczęli oceniać pracę. Niech ich wysiłek nie pójdzie na marne.

Bercik napisał:Co do punktu 3 to Feli go popraw. Revamp będzie widoczny, jeśli jednak ktoś nie robi revampów? Napisz, że praca będzie na poziomie czy coś innego.
Myślę że jest zrozumiale, jak ktoś będzie miał wątpliwości to poprawię.

3. Od dzisiaj za tworzenie prac w Factory & Shop czyli revampowanie na zamówienie, zostanie nagradzane przez Administratorów Kreatywnymi Punktami. Nagradzać będziemy oczywiści zasłużonych gdzie widoczny jest revamp.

Maly napisał:Dotyczy to tylko revampów czy robienia sygnatur również ?
Tak, to się też zalicza.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.