Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 3 z 4]

51Co byś zrobił gdy.. - Page 3 Empty Re: Co byś zrobił gdy.. Wto Sie 09, 2011 1:57 pm

AVATAR_

AVATAR_
Namekian
Namekian
` zapytałbym się czy na pewno jest moją mamą.

` co byś zrobił, gdyby okazało by się, że Twój najlepszy przyjaciel i dziewczyna przespali się razem z dzień Twojego ślubu?

52Co byś zrobił gdy.. - Page 3 Empty Re: Co byś zrobił gdy.. Wto Sie 09, 2011 2:48 pm

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Wkurzyłbym się na to, że... nie wiedziałem że biorę ślub i że nie wiedziałem, że w ogóle mam dziewczynę Co byś zrobił gdy.. - Page 3 427898 . No i może też na to, że mój najlepszy kumpel przespał się z moją dziewczyną( którą nie wiedziałem że mam) w dzień mojego ślubu(który nie wiedziałem że mam).

Co byś zrobił gdybyś wstał, któregoś dnia i okazało by się że nie żyjesz i nikt cię nie widzi.

53Co byś zrobił gdy.. - Page 3 Empty Re: Co byś zrobił gdy.. Sro Sie 10, 2011 10:29 am

Umi

Umi
Wizard
Wizard
Czułabym się spełniona xD.

54Co byś zrobił gdy.. - Page 3 Empty Re: Co byś zrobił gdy.. Sro Sie 17, 2011 1:52 am

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Co byś zrobił gdybyś wstał, któregoś dnia i okazało by się że nie żyjesz i nikt cię nie widzi.
Podglądałbym ludzi, szczególnie jakieś ładne dziewczyny pod prysznicem.

Co byś zrobił gdyby się okazało, że na Polskę najechali Niemcy?

55Co byś zrobił gdy.. - Page 3 Empty Re: Co byś zrobił gdy.. Sro Sie 17, 2011 5:05 am

daneuve.

daneuve.
Super Saiyan
Super Saiyan
nic bym nie robił, bo Polska to nie warty kraj.

co byś zrobił, lub zrobiła, gdybyś rano wstał/a, a na ścianie miałabyś przyklejone zdjęcie NA CAŁE WYMIARY, na całą ścianę zdjęcie..kaktusa?

56Co byś zrobił gdy.. - Page 3 Empty Re: Co byś zrobił gdy.. Sro Sie 17, 2011 5:01 pm

Magnum X7

Magnum X7
Zbanowany
Zbanowany
Kaktusa ? Hmm... ciekawy kto mi przykleił to zdjęcie, jaki miał powód by to zrobić, a może to jakiś podstęp? Idę się odlać...
Co byś zrobił gdyby twój kot zjadł twoje śniadanie, usiadł na kiblu, przeczytał twoją mangę i nie spuścił wody ?!

57Co byś zrobił gdy.. - Page 3 Empty Re: Co byś zrobił gdy.. Wto Sie 23, 2011 9:30 pm

daniel af

daniel af
Notowany
Notowany
Nie mam Kota..........Ale pewnie bym mu zabrał kuwetę
Co byś zrobił gdybyś znalazł na ulicy Figurkę Goku

58Co byś zrobił gdy.. - Page 3 Empty Re: Co byś zrobił gdy.. Wto Sie 23, 2011 9:36 pm

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Postawił bym ją na szafce.

Co byś zrobił/a, gdyby okazało się, że jesteś adoptowany/ana?

59Co byś zrobił gdy.. - Page 3 Empty Re: Co byś zrobił gdy.. Pią Sie 26, 2011 2:00 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Szukałbym prawdziwych rodziców, z ciekawości (chciałbym poznać ich motyw oddania mnie w obce "ręce").
Co byś zrobił, gdybyś dostał Notatnik Śmierci?

60Co byś zrobił gdy.. - Page 3 Empty Re: Co byś zrobił gdy.. Pią Wrz 02, 2011 5:24 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Urządziłbym świat w nieco lepszy sposób. Albo, skoro jego istnienie jest możliwe, wymieniłbym się z kimś z innego wymiaru za Worldwide Linker i... też bym urządził świat w nieco lepszy sposób, może zabijając trochę mniej osób.

Co byś zrobił, gdyby w lesie cię zaatakowały zombie?
(sugestia: w lesie jest mech xd)

61Co byś zrobił gdy.. - Page 3 Empty Re: Co byś zrobił gdy.. Pią Wrz 02, 2011 5:47 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
MECH?! Wsiadłbym do mecha i delikatnie mówiąc ROZKURWIŁ wszystkie zoombie dookoła delektując się jego siłą, wypróbowałbym wszystkie możliwe bronie i nawet działko plazmowe :0.


ale mech ten na drzewach czy mech jako robot? hihiih
No właśnie o to chodziło xD

Co byś zrobił gdyby nagle nauczycielka wstawiła Ci jedynkę?

62Co byś zrobił gdy.. - Page 3 Empty Re: Co byś zrobił gdy.. Pią Wrz 02, 2011 6:09 pm

pawson01

pawson01
Saiyan
Saiyan
Dalej spał

Co byś zrobił gdyby Cały świat znienawidził Dragon ball?

63Co byś zrobił gdy.. - Page 3 Empty Re: Co byś zrobił gdy.. Pią Wrz 02, 2011 6:17 pm

crossmoto1

crossmoto1
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Bym się zabił!!!!!!!!!!!!! :P

Co byś zrobił gdyby byłby koniec wszystkich wakacji

64Co byś zrobił gdy.. - Page 3 Empty Re: Co byś zrobił gdy.. Pią Wrz 02, 2011 6:57 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Ferie x10.

CO byś zrobił gdybyś wiedział że masz 10minut życia.

65Co byś zrobił gdy.. - Page 3 Empty Re: Co byś zrobił gdy.. Sob Wrz 03, 2011 8:20 am

crossmoto1

crossmoto1
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Bym zaszalał na całego!!!!!!!!!!XD

co byś zrobił gdybyś był nauczycielem

66Co byś zrobił gdy.. - Page 3 Empty Re: Co byś zrobił gdy.. Sob Wrz 03, 2011 7:22 pm

pawson01

pawson01
Saiyan
Saiyan
Użył mojego POWER FOREVER na innych nauczycielkach

Co byś zrobił gdybyś został napadnięty przez 3 dresów z którymi nie masz szans?

67Co byś zrobił gdy.. - Page 3 Empty Re: Co byś zrobił gdy.. Sro Paź 19, 2011 8:51 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Starajcie się zachowywać odpowiedni odstęp między swoimi postami, w przeciwnym razie będzie trzeba zacząć wystawiać ostrzeżenia za byle głupotę.

Napiłbym się Tigera; rozwiązanie samo wpadłoby mi do głowy, gdybym nie miał z nimi najmniejszych szans.

Co byś zrobił/-ła gdyby ktoś zrobił kupę na Twoją wycieraczkę?

68Co byś zrobił gdy.. - Page 3 Empty Re: Co byś zrobił gdy.. Sro Gru 12, 2012 11:37 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Szukałbym złoczyńcy a wycieraczkę bym chyba wyrzucił..

Co byś zrobił gdybyś miał stuprocentową pewność że pod koniec tego roku będzie koniec świata?

69Co byś zrobił gdy.. - Page 3 Empty Re: Co byś zrobił gdy.. Sro Gru 12, 2012 11:43 pm

Raigen

Raigen
Pillar Man
Pillar Man
Gwałty, kradzieże, ćpalnia, alkocholizm i imprezowanie...

Co byś zrobił gdyby ideał twojej kobiety oczywiście której wcześniej nie znałeś klęknąłby i zaczął dobierać się do twojego rozporka w miejscu publicznym np. na mszy w kościele XD?

hahahaha XD
Co byś zrobił gdy.. - Page 3 Dawaaaaaj
/Feli

70Co byś zrobił gdy.. - Page 3 Empty Re: Co byś zrobił gdy.. Sob Mar 30, 2013 8:12 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Hmm Feliego propozycja jest kusząca, ale ona by klęczała i wyjechanie z łokcia było by trudne... ALE zawsze jest kolanko!
Nie no... co bym zrobił? Hmm... powstrzymał bym ją.

A co ty byś zrobił mając niesamowite kartonowe pudełko, dajmy na to... rozmiarów pralki.

71Co byś zrobił gdy.. - Page 3 Empty Re: Co byś zrobił gdy.. Sob Mar 30, 2013 8:24 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Zostałbym kotem.

Spoiler:
Co byś zrobił/a, gdybyś miał/a całą armię Stanów Zjednoczonych na własność ?

72Co byś zrobił gdy.. - Page 3 Empty Re: Co byś zrobił gdy.. Nie Kwi 21, 2013 12:37 pm

Qulob

Qulob
Zbanowany
Zbanowany
Wysadziłym je.

Co byś zrobił gdyby twoja żona byłaby mężczyzną?

73Co byś zrobił gdy.. - Page 3 Empty Re: Co byś zrobił gdy.. Nie Kwi 21, 2013 1:08 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Zapytałbym się skąd się wzięły nasze dzieci.

Co byś zrobił, gdyby okazało się, że to wszystko co przeżyłeś to tylko sen, albo twoja wyobraźnia?

74Co byś zrobił gdy.. - Page 3 Empty Re: Co byś zrobił gdy.. Nie Kwi 21, 2013 2:13 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Próbowałbym zasnąć jeszcze raz.

Co byś zrobił, gdyby zamknęli ARS?

75Co byś zrobił gdy.. - Page 3 Empty Re: Co byś zrobił gdy.. Nie Kwi 21, 2013 2:28 pm

Qulob

Qulob
Zbanowany
Zbanowany
Założyłbym nowe forum.

Co byś zrobił gdyby twój kot był człowiekiem :o?

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 3 z 4]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.