Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 2]

26[VGif] Różne gify - Page 2 Empty Re: [VGif] Różne gify Nie Lis 27, 2011 5:36 pm

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Dobry v.gifek fajnie pomyślany dobra nuta ;d

27[VGif] Różne gify - Page 2 Empty Re: [VGif] Różne gify Nie Lis 27, 2011 8:42 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Ja powiem tyle. Bardzo ciekawy pomysł, dobre wykonanie, dobra muzyka. Nic dodać nic ująć. Naprawdę nie mogę tego dłużej ocenić bo się nie da. Poza tym, że od postaci wychodzi kilka kul energii, Ykmowi akurat z głowy; Yoh ma pewien błąd z rękawicą to wszystko jest ok.

28[VGif] Różne gify - Page 2 Empty Re: [VGif] Różne gify Nie Lis 27, 2011 9:57 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Bardzo fajny pomysł, aby ukazać w szczegółach całą to sytuacje którą znamy z DB. Ciekawie wyszło, mam zastrzeżenie do tego że gdy Goku na początku leci w górę to Genki Dama też, również gdy dostaję cząstkę mocy od innych to Genki się nie zwiększa no i na końcu przy fleshu ja bym to jakoś przedłużył. Imho, bardzo ładny efekt niszczenia się kamieni.

29[VGif] Różne gify - Page 2 Empty Re: [VGif] Różne gify Pon Lis 28, 2011 3:26 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Feli, na koniec Genki Dama była bardzo duża, ale nie pokazałem jej całej. Może to był mój błąd, a raczej na pewno ;p.

30[VGif] Różne gify - Page 2 Empty Re: [VGif] Różne gify Nie Gru 04, 2011 10:01 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
No... Zrobiłem taki króciutki gif na święta :)

https://www.youtube.com/watch?v=GOBSdh6kw2s

31[VGif] Różne gify - Page 2 Empty Re: [VGif] Różne gify Nie Gru 04, 2011 10:38 am

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
Zbytnio to gif nie jest. Jedynie co się rusza to kamera i płatki śniegu, które i tak się powtarzają. Pomysł fajny, ale wykonanie jako gif słabe. Mogłeś zrobić jakieś ruchy, gesty, żeby to wyglądało jak gif.

32[VGif] Różne gify - Page 2 Empty Re: [VGif] Różne gify Nie Gru 04, 2011 10:40 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Sorry, ale takie sprity, za dużo zrobić nie mogłem, więc wolałem takie coś niż nic.

33[VGif] Różne gify - Page 2 Empty Re: [VGif] Różne gify Nie Gru 04, 2011 11:23 am

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
lol a mnie nie dodałeś ;p

34[VGif] Różne gify - Page 2 Empty Re: [VGif] Różne gify Nie Gru 04, 2011 12:13 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Kurde! Rzeczywiście zapomniałem :/. Wiesz, brałem sprity z folderu gdzie mam tych, którzy się zgłosili do The Teleporter, może dlatego.

35[VGif] Różne gify - Page 2 Empty Re: [VGif] Różne gify Nie Gru 04, 2011 12:19 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Nawet spoko, ale ta laska dziwnie trzyma ten wielki różowy prezent :D

36[VGif] Różne gify - Page 2 Empty Re: [VGif] Różne gify Nie Gru 04, 2011 12:22 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
No mogłem go bardziej na rękę ustawić :)

37[VGif] Różne gify - Page 2 Empty Re: [VGif] Różne gify Nie Gru 04, 2011 12:46 pm

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Ta, to prawda, Sandra ma moce lewitacji xd. Mini gif jest dobry, śnieg fajnie prószy i ogólnie jest spoko.
I zrób ten gif, co ci mówiłem. ;p

38[VGif] Różne gify - Page 2 Empty Re: [VGif] Różne gify Nie Gru 04, 2011 12:48 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Hej, a gdzie credit dla mnie za czapki?

Mówiłeś że potrzeba tylko kogoś, kto coś trzyma, więc nie dałem sprita. A widzę że jednak sobie kilka spritów stoi przy choince... 🤦

Dobra, mniejsza o to.
Z animacji tu zbyt dużo nie ma. Jeden obrazek, na którym wykonujesz zbliżenia, oddalenia i poruszasz kamerą. Przy tych spritach, które mogą wykonywać jakikolwiek ruch, mogłeś zrobić cokolwiek i włożyć w to nieco więcej pracy. Płatki śniegu są tu niewielkim plusem.

39[VGif] Różne gify - Page 2 Empty Re: [VGif] Różne gify Nie Gru 04, 2011 1:19 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Ale zauważyłeś, że każdy sprit, który ma partnerkę stoi inaczej nie? I o to mi właśnie chodziło.
Chciałem, żeby nie była to znowu jakaś nie wiadomo jaka animacja, tylko coś spokojnego.

Credit dodany.

40[VGif] Różne gify - Page 2 Empty Re: [VGif] Różne gify Nie Gru 04, 2011 8:44 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Nie jest to żaden typowy, dynamiczny, ekscytujący gif, ale jest całkiem fajny i miło się go ogląda. Bardzo fajnie że tak ci się udzielają te święta xD Efekt śniegu nie jest jakiś pro elo kox, jednak nadaje klimatu całości.
Ogólnie rzecz biorąc "gif" bo jako takowego gifa to nie można tego określić, jest całkiem fajny.

41[VGif] Różne gify - Page 2 Empty Re: [VGif] Różne gify Sob Gru 10, 2011 10:32 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Kolejny pokazowy gif z transformacją:

https://www.youtube.com/watch?v=v5iQzGNc9hc

42[VGif] Różne gify - Page 2 Empty Re: [VGif] Różne gify Nie Gru 11, 2011 3:08 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Przydała by się inna muzyka w tle, ta brzmi jak na jakimś pogrzebie :P. Przed punktem kulminacyjnym przydało by się zmienić muzykę w tle. Fajny dźwięk i efekt tego wybuchu pod koniec, póz mogło by być trochę więcej szczególnie mówię o pozach z bronią.

43[VGif] Różne gify - Page 2 Empty Re: [VGif] Różne gify Pią Sty 27, 2012 9:41 pm

llRain21

avatar
Earthling
Earthling
can u send me the ground crak
vegeto vs broly 0:17 pleaseeee

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.