Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 4]

26[OSW]By rekinxxxl - Page 2 Empty Re: [OSW]By rekinxxxl Czw Sty 28, 2010 12:23 pm

rekinxxxl

rekinxxxl
Don
Don
[OSW]By rekinxxxl - Page 2 Nju
Oceniać x<

27[OSW]By rekinxxxl - Page 2 Empty Re: [OSW]By rekinxxxl Czw Sty 28, 2010 6:26 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Fajne włoski, bardzomi się podobają :D
Ubranie jest wypas, buty też :D
Niepodoba mi się to, że w SSJ i LSSJ jest recolor włosów :P
Reszta jest wypas :D
Ocena za wszystkie : 8/10
Popraw te włosy a będzie lepsza :D

28[OSW]By rekinxxxl - Page 2 Empty Re: [OSW]By rekinxxxl Czw Sty 28, 2010 7:04 pm

Riseq

Riseq
Wizard
Wizard
Normal-Bardzo mi się on podoba :D,najbardziej włosy i spodnie,cieniowanie spoko,i wszystko inne.
SSJ-Tutaj powiem tylko że podoba mi się recolor włosów(wszystko inne oceniłem w normal)
Fire mod-Nie wiem czemu to tak nazwałeś dla mnie to poprostu Kaioken :D.Ale nawet ładnie wyszedł,gdybyś jeszcze troszke ciemniej zrobił wyszło by ładniej.
ZombieWygląda dośc ladnie,ale zmieniony jest tylko kolor skóry i dodano troche krwi na bluzce.
LSSJ-Chyba najfajniejszy moim zdaniem,tylko mogłeś zrobic troszkę większe oczy.
Ogólnie wszytko ladnie.Najfajniejsze jest chyba to
[OSW]By rekinxxxl - Page 2 N2lr82mehjgvrn1fve9b
xD
Bardzo ladnie ci wyszedl 8,5/10


Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 1kp.
/f

29[OSW]By rekinxxxl - Page 2 Empty Re: [OSW]By rekinxxxl Sro Lut 03, 2010 1:29 pm

Death

Death
First Child
First Child
NO to zaczynam monolog...

Oparki prezentują się nieźle ,bo są dobre cienie , fajne ubranko , dobre włoski , mam tylko zastrzeżenia do LSSJ i zombie...

Zombie jest kiepski , bo powinieneś zmienić tylko kolor skóry na jakiś taki zgniły i dodać jakąś ranę...

LSSJ jest zły z tego powodu ,że zostały tam zmienione tylko włosy ,a przecież LSSJ miał cholernie mocny przyrost tkanki mięśniowej orz nie było widać u niego źrenic...

NO to wszystko popraw to o czym wspomniałem a będzie git...

w sumie dostajesz 7/10

Pozdro


Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 1kp.
/S

30[OSW]By rekinxxxl - Page 2 Empty Re: [OSW]By rekinxxxl Nie Lut 07, 2010 12:35 pm

Pikachu

Pikachu
Sennin
Sennin
Hahah, dopisek "or die" rox.
Włosy fajne, chociaż troche słabo pocieniowane i pojedyńcze kosmyki są za duże.
Twarz jest okej, chociaż nie ama oczu (tzn. tego kolorowego w środku xd)
Klata jest ok , ręce też spoko :D
Ogień na spodniach ci nei wyszedł, popatrz jak inni mieli.. zaraz kto miał taki ogień na spodniach, chyba shine go komuś robił ,a zresztą poszukaj xD.Pasek troche cieńki , klamra mogłaby być zrobiona bardziej z pomyślunkiem xd
Buty, mogą być chociaż nic specjalnego xP
SSJ, recolor włosów...
Zombie, zielony ryj i troche czerwonych płatków, fajnie, gdyby wcześniej nie było tego czerwonego promienia, do tego krew nie pocieniowana i tak samo jasna we wsyzstkich miejsach xd Tutaj, białe oczy , nawet pasują :P
Fire Mode, tutaj cieniowanie całkiem fajnie się prezentuje (wiem że to to samo) , ale aura taka sobie.
LSSJ, znów recolor włosów :< , ale nadal białe oczy?Nadal Zombie o_o?
Ogólnie całkiem ładne, ale popracuj troche nad cieniami w niektórych miejsach i popraw oczy , do tego dodaj mu cośco go bedzie wyróżniało , jakiś bajer :D


Akcja "Oceniam Kreatywnie" - 2kp.
/f

31[OSW]By rekinxxxl - Page 2 Empty Re: [OSW]By rekinxxxl Nie Lut 07, 2010 11:06 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Oceniam Last.
Bez sensu jest robienie tylu form, jak jeszcze Normal formy nie opanowałeś tak dobrze. Chodzi że ma jeszcze wiele wad.
No więc włoski całkiem, całkiem. Cieniowanie bardzo dobre, kształty też. Ale zdaje mi się że mało w nie wkładu dałeś ;s. Ubranko. Ta Bluza całkiem, calkiem cieniowanie nie grzeszy dobrze że dałeś te kontury za to plus. Trzymasz jakaś kreatywność, - black i do tego jakieś symbole ognia to dobrze o to chodzi żeby się wyróżniał xd. Na tej rękawicy bym postawil jakieś kreski, ale jest w miare. Ogienek na spodniach tez się fajnie prezentuje ale.. Średnie ma cieniowanie. SSj, wygląda naprawdę fajnie, dobre cienie włosów, naprawdę dobrze wyglądają. zombie zrąbany krew nie pocieniowana ten zielony nie pasuje do Zombie.
Lssj, nawet ciekawy szkoda że znowu to tylko recolor. Fire mode, fajny efekt i fajny pomysł ale cieniowanie na spodniach najgorzej wyszło.


Akcja "Oceniam Kreatywnie" - 2kp.
/S

32[OSW]By rekinxxxl - Page 2 Empty Re: [OSW]By rekinxxxl Sob Lut 13, 2010 1:48 pm

rekinxxxl

rekinxxxl
Don
Don
[OSW]By rekinxxxl - Page 2 Skoczone
Może cienie na włoskach wam nie pasują ale mi się podobają ^^
później może poprawie

33[OSW]By rekinxxxl - Page 2 Empty Re: [OSW]By rekinxxxl Sob Lut 13, 2010 2:06 pm

Pikachu

Pikachu
Sennin
Sennin
Włoski, troche za szerokie i za niskie, słabe cienie.
Klata, też słabe cienie, i niezbyt oryginalna bluzka -,-.
Ręce, nogi to samo.. słabe cienie.
Ogólnie opar słaby, bo niezbyt oryginalny(pełno już takich...) i słabo pocieniowany.Obaj wiemy że stać cię na więcej.

Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 1kp ??
/S

34[OSW]By rekinxxxl - Page 2 Empty Re: [OSW]By rekinxxxl Sob Lut 13, 2010 5:30 pm

rekinxxxl

rekinxxxl
Don
Don
Poprawione cieniowanie (tak myślę xd)
[OSW]By rekinxxxl - Page 2 Skoczone

35[OSW]By rekinxxxl - Page 2 Empty Re: [OSW]By rekinxxxl Nie Lut 14, 2010 6:22 am

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Raczej nie za bardzo poprawiłeś te cienie (na włosach)... ;s Za dużo tam jasnego koloru, który nie pasuje do ciemnego, który jest przy konturach. Czyli ten jasny kolor na włosach powinieneś bardziej pociemnieć, albo przy konturach rozjaśnić. Wtedy być może będzie wyglądało lepiej. Za to cienie stroju wyglądają lepiej niż w poprzedniej wersji. Przy ręce mogłeś mu darować te czarne kreski i po prostu zrobić to ciemniejszym odcieniem koloru skóry.
Sumując, po prostu musisz poprawić cienie na włosach i usunąć te czarne kreski ;>



Akcja "Oceniam Kreatywnie" - 3kp.
/S

36[OSW]By rekinxxxl - Page 2 Empty Re: [OSW]By rekinxxxl Nie Lut 14, 2010 7:34 am

rekinxxxl

rekinxxxl
Don
Don
Od góry
1.Włosy pocieniowane ciemniej
2.Inne cieniowanie włosów
3.Bez cieni
[OSW]By rekinxxxl - Page 2 Newskonczone

edit:
całe ubranie nie jest samo es-ha troche jest zmienione



Ostatnio zmieniony przez rekinxxxl dnia Nie Lut 14, 2010 12:31 pm, w całości zmieniany 1 raz

37[OSW]By rekinxxxl - Page 2 Empty Re: [OSW]By rekinxxxl Nie Lut 14, 2010 9:17 am

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Naprawdę bardzo ładna praca rekinie nr.2 Koxi.
Włosy bardzo ciekawy styl cieni,i rozłożenia,mogłeś wymyślić coś ciekawego w stroju bo wszystko to z base s-h ;] ale ogolnie ładna praca.

Ocenka:8+/10

38[OSW]By rekinxxxl - Page 2 Empty Re: [OSW]By rekinxxxl Nie Lut 14, 2010 3:54 pm

Danioss

Danioss
Don
Don
Włoski Kox. Ładne cienie . opaska ładna :D .
Ogólnie pomysł na oparka bardzo niezły. moim zdaniem powinneś zrobić z niego sprajta :D
Bardzo mi sie podoba ten Oparek . mam nadzieje że coś wiecej z niego wyjdzie :D 10/10

39[OSW]By rekinxxxl - Page 2 Empty Re: [OSW]By rekinxxxl Nie Lut 28, 2010 5:20 pm

rekinxxxl

rekinxxxl
Don
Don
Zmieniłem cienie zombiakom i troche zmieniłem huntera
[OSW]By rekinxxxl - Page 2 Revamphunteraismokera

40[OSW]By rekinxxxl - Page 2 Empty Re: [OSW]By rekinxxxl Pon Mar 01, 2010 3:52 pm

rekinxxxl

rekinxxxl
Don
Don
kartofle oceniać!
zrobiłem jak sie skrada i skacze
[OSW]By rekinxxxl - Page 2 Skaczeeee22222222222222

edit:
down@
musisz się nauczyć wyobraźni!
spodnie cieniowanie 3 tonowe a to czerwone to krew!krew krew i jeszcze raz krew wyśil swój mózg i pomyśl



Ostatnio zmieniony przez rekinxxxl dnia Pon Mar 01, 2010 5:43 pm, w całości zmieniany 1 raz

41[OSW]By rekinxxxl - Page 2 Empty Re: [OSW]By rekinxxxl Pon Mar 01, 2010 4:10 pm

Takesori

avatar
Zbanowany
Zbanowany
No wipek jest średnio pocieniowany, cieniowanie kaptura może być, chociarz wolałbym, żebyś je trochę zmienił!
Niewiem co to jest to czerwone na klacie i ręcach, ale usuń to!!!
Lewa ręka jest fatalnie pocieniowana, nierealnie, brzydko i tak zrobione, że światło świeci na nie niewiadomo z jakiej strony?
Spodnie są słabe, pomarszczone, a cieniowanie dwutonowe.
Buty kwadratowe przez cieniowanie!
W pozie jak on się tak rzuca na szczupca... na jego plecach widać dowód, że nie masz wyobraźni i nie umiesz cieniować, najjaśniejszy kolor jest w trzech miejscach, normalnie to nigdzie takiego pocieniowania nie spotkasz, bo jest nieprawdzie!

Daje ci 4/10
Musisz się nauczyć cieniować!

Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 2kp.
/S

42[OSW]By rekinxxxl - Page 2 Empty Re: [OSW]By rekinxxxl Sro Mar 03, 2010 7:15 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
Otóż 1 Dwie Pozy Wyglądają Fajnie ale ta 3 to klapa :( ten kaptur wygląda jak dupa przez tą kreskę :( ale tak to good cieniowanie Srednie

7/10

43[OSW]By rekinxxxl - Page 2 Empty Re: [OSW]By rekinxxxl Sro Mar 03, 2010 7:41 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
No dwie pierwsze pozy fajnie ci wyszły.
Fajnie pocieniowana bluza, spodnie, buty.
Ale jest też minus, przynajmniej u mnie. W trzeciej pozie kaptur zwaliłeś! Naprawdę wygląda jak dupa xD
Reszta jest w porządku i kox spox :D
Ocena : 9/10

[OSW]By rekinxxxl - Page 2 42306222098621748896

44[OSW]By rekinxxxl - Page 2 Empty Re: [OSW]By rekinxxxl Czw Mar 04, 2010 6:45 pm

rekinxxxl

rekinxxxl
Don
Don
Później poprawie ten kaptur..na razie sayianek
[OSW]By rekinxxxl - Page 2 New_project_sayian
Credit:sh

45[OSW]By rekinxxxl - Page 2 Empty Re: [OSW]By rekinxxxl Czw Mar 04, 2010 7:07 pm

Takesori

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Włosy amtorskie, słabe, pocieniowane coraz jaśniej zamiast na odwrót, kształt też już nie modny, nie podobają mi się włosy.
Skóra od base S-H, czyli źle; Na ubranie fajny pomysł, tylko, że badziewnie wykonany pocieniowany jak zawsze coraz jaśniej, ta jaskrawość mnie razi, w spodniach za dużo czarnych pikseli.

Akcja 'Oceniam Kreatywnie' -1kp.
/S

46[OSW]By rekinxxxl - Page 2 Empty Re: [OSW]By rekinxxxl Czw Mar 04, 2010 10:12 pm

Saphron

Saphron
Zbanowany
Zbanowany
aP Widac Takesori ze sie nieznasz.

On cieniuje wlosy stylem sezu. Jasny od góry bo swieci słońce. (Góra)

Codo huntera bardzo ladny i krew tez na klacie ale on mial taśmy na rekach takie biale

47[OSW]By rekinxxxl - Page 2 Empty Re: [OSW]By rekinxxxl Nie Mar 07, 2010 2:09 pm

rekinxxxl

rekinxxxl
Don
Don
[OSW]By rekinxxxl - Page 2 Hunter_new_dalejk
Mój hunter poprawa coraz nastepne wersje będą bardziej podobne do huntera
Historia
1.Stara Wersja
2.Poprawione cienie,krew i zmieniony kolor butów
3.Dodane te naremniki czy bandaże xd i do butów ten pasek co był
4.nie pamiętam co tu dałem xd
5.Zmieniony kolor skóry i ubrania
6.Troche zmieniony kolor bandaża żeby nie stapiał się ze skórą
7.Rozjaśnione ubranie

Jeśli nie wiesz jak wygląda oryginał huntera kliknij w ten tekst

Później pociemnie te bandaże i coś zmienie

A i jeszcze jedno..mój 123 post xd

48[OSW]By rekinxxxl - Page 2 Empty Re: [OSW]By rekinxxxl Nie Mar 07, 2010 2:29 pm

Bankrut

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Uj zbytnio jasne , wydaje mi sie ze zajales sie obrazkiem z misji l4d2 Swarm w której 90% zombie jest niebieskie od ksiezyca :)
Ale po nalozeniu kolorów srebrny i ciemny niebieski wychodzi blisko prawidlowy kolor

[OSW]By rekinxxxl - Page 2 2423

Także jego skóra była brązowa ;) a krew miala byc zastygla w sumie jeden kolor nic niepokaze ale zawsze cos wierze ze zasugerujesz sie tym huntere co ci wyslalem na GG

-Bankrut

49[OSW]By rekinxxxl - Page 2 Empty Re: [OSW]By rekinxxxl Czw Kwi 08, 2010 9:08 am

rekinxxxl

rekinxxxl
Don
Don
[OSW]By rekinxxxl - Page 2 Tapionpozyyyyyy Małe odświeżenie...credit for : AB

50[OSW]By rekinxxxl - Page 2 Empty Re: [OSW]By rekinxxxl Czw Kwi 08, 2010 3:33 pm

Takesori

avatar
Zbanowany
Zbanowany
PIĘKNIE... by było gdybyś dodał cieniowanie.
Fajne base wziełeś, Włosy mogą być, ale maja za sztywny kształt.
Na stroju mógłbyś sobie oszczędzić tych żółtych i zielonych elementów, wiem, że on je posiada, ale jakoś je oddziel, albo skasuj, bo to się zlewa.
Oczy, ma takie jakby mu piz*ą zarosły jakies taki podkrążone, trzeba było normalnie zrobić.
Butom dodaj piksele konurów.
Daję ci 4/10 gdybys pocieniował było by 2 oceny wyżej.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 4]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.