Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 3 z 4]

51[OSW]By rekinxxxl - Page 3 Empty Re: [OSW]By rekinxxxl Czw Kwi 08, 2010 3:48 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Niepocieniowany, a to błąd.
Sama ogólna budowa też nie zachwyca, jednak bez cieniowania te kolory się ze sobą dziwnie mieszają. Pocieniuj go.

Nie podoba mi się fryzura. Strój także, jednakże fryzura wygląda naprawdę dziko. Nie przypomina irokeza, jakiego miał Tapion. Ajj.. A powinien.

Jak powiedziałem, bez cieni nic nie ocenię bo kolory się ze sobą mieszają i nawet nie mogę stwierdzić jak wygląda ubranie w stosunku do oryginału.
Hmm.. Jeszcze jedna rzecz jaką mogę powiedzieć, to to, że wydaje się on jakiś gruby.

No cóż.. Mało bo mało, ale więcej się nie da. Pocieniuj go to pogadamy..

4/10

Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 2KP.
/Y



Ostatnio zmieniony przez Yoh92 dnia Sro Kwi 14, 2010 10:35 pm, w całości zmieniany 1 raz

52[OSW]By rekinxxxl - Page 3 Empty Re: [OSW]By rekinxxxl Sob Kwi 10, 2010 5:23 pm

rekinxxxl

rekinxxxl
Don
Don
w cieniach nie jestem najlepszy ale łapcie Vegete i Tapiona :awesomeface:
[OSW]By rekinxxxl - Page 3 Dbzwipy

53[OSW]By rekinxxxl - Page 3 Empty Re: [OSW]By rekinxxxl Sob Kwi 10, 2010 7:07 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
No właśnie.. W cieniach nie jesteś najlepszy, a one są tutaj głównym problemem. Same postaci są tutaj wykonane, całkiem ładnie.

Mimo wszystko..
Nie podoba mi się cieniowanie i same włosy Vegety. Są jakieś inne.. Rękawice są w miarę, w miarę aczkolwiek je też bym poprawił.
Cieniowanie postaci jest zupełnie inne niż na włosach, dzięki czemu wiem co jest twoje, a co z Base.
Buty Vegety są.. Dziwne. Nie dość że ten niby "złoty" kolor powinien być jaśniejszy, to jeszcze na lewej nodze, but jest jakiś.. prosty?
Słabo, mogło być lepiej.

Tapion po cieniowaniu? Te same błędy co wymieniłem wcześniej, jednak odejmijmy cienie. Są one słabe, ale przynajmniej są.
Ogólnie powinny być mocniejsze, bo z daleka wygląda jakby ich nie było.. Afff... Źle.
Cieniowanie twarzy koniecznie do poprawy, ze względu na słaby styl i słabe kolory. Powinny być mocniejsze.
Włosy do poprawy.. Ehh.. Co ja gadam.
Ogólnie jeżeli chodzi o cieniowanie, to cały OPAR do poprawy.

Vegeta:
5/10

Tapion:
6/10

Akcja - "Oceniam Kreatywnie" - 3KP.
/Y



Ostatnio zmieniony przez Yoh92 dnia Nie Sie 29, 2010 9:13 pm, w całości zmieniany 2 razy

54[OSW]By rekinxxxl - Page 3 Empty Re: [OSW]By rekinxxxl Nie Kwi 11, 2010 9:30 am

rekinxxxl

rekinxxxl
Don
Don
Drzewko Cieniowiczne
[OSW]By rekinxxxl - Page 3 Cieniowane22
Lepiej już cieniowanie?x<

[OSW]By rekinxxxl - Page 3 Newppar
Muszę zdublować x< Zrobiłem takiego nowego oparka

musiałem połączyć żebym nie miał triple posta który podemną

55[OSW]By rekinxxxl - Page 3 Empty Re: [OSW]By rekinxxxl Sob Sie 28, 2010 1:26 pm

rekinxxxl

rekinxxxl
Don
Don
Dobra powróciłem do robienia kolejnych shitów..po długim czasie zrobiłem tego oto człowieka!


[OSW]By rekinxxxl - Page 3 Efgegegewfgqfg

Credit dla smoku

wiem snajperki dziwaczne ale później może poprawie

56[OSW]By rekinxxxl - Page 3 Empty Re: [OSW]By rekinxxxl Nie Sie 29, 2010 6:25 pm

Szark

Szark
Mazoku
Mazoku
Oke rekin nie bądź zły że cię skrytykuje ale to dla mojego dobra :<.
Najpierw włosy. Hmm. no nie najlepiej to wygląda :|, cienie leżą a kształt przypomina mi takie nieudane ssj xd. Ogólnie z włosami mogło być lepiej, bo wiem że stać cię na więcej. Teraz koszulka? E mi to nie wygląda na koszulkę tylko bluzę z białym paskiem na środku. Mogłeś to chociaż pocieniować a nie tak na surowo. Cienie na tej bluzie też nie wyglądają najlepiej, bo wiem że na pewno stać cie na więcej! Spodnie to samo... Na surowo byle żeby pocieniować i koniec ta? Z resztą te cienie i tak są słabe. No i znowu ten sam wariant buty ledwo co pocieniowane na brązowo i koniec tia? Teraz bronie. Pistolet wygląda dość przyzwoicie ale słabo pocieniowany. Ta pierwsza snajperka ma fajny kamuflaż i to mi się podoba :D. Druga snajperka też jest fajna, bo fajnie cienie na niej leżą.
Ogólnie jest nie zbyt dobrze bo jak już mówiłem stać cię na więcej.
5/10

2kp

57[OSW]By rekinxxxl - Page 3 Empty Re: [OSW]By rekinxxxl Nie Sie 29, 2010 6:55 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Włosy cienko pocieniowane ,sam kształt może być. Na twarzy cienie są zwyczajnie za słabe ,używaj mocniejszych barw ,o większej różnicy jaskrawości. To samo tyczy się białej koszulki ,bo na niej także nie widać żadnego cienia. Koszula podobnie jak spodnie ,czy buty jest słabo pocieniowana. Bronie ,taka sama tragedia ,każda z nich została zrobiona przy użyciu gimpa ,czy też photoshopa. Nic specjalnego tutaj niestety nie pokazałeś ,przyłóż się następnym razem nieco bardziej. Ocena wyniesie 2/10

1kp

58[OSW]By rekinxxxl - Page 3 Empty Re: [OSW]By rekinxxxl Czw Wrz 09, 2010 7:03 pm

rekinxxxl

rekinxxxl
Don
Don
Dobra poprawiłem [OSW]By rekinxxxl - Page 3 Newwiiiippp

59[OSW]By rekinxxxl - Page 3 Empty Re: [OSW]By rekinxxxl Czw Wrz 09, 2010 7:21 pm

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
Włosy, kształt, nawet mają fajny, no ale to taki na Saiyana, i z pistoletem, nie pasuje.. Cieniowanie, dupa, klop... JAk masz cieniować 2-tonowo to cienuj, a nie na zmianę.. No koszula, wygląda jakby była bardzo, bardzo ciasna, i to dziwnie wygląda, lepiej zrobić luźna, fajną koszulkę.. Pasek, zwykły, ale nie podobają mi się nie na tym żółtym, ale fajny pomysł. Spodnie są dosyć dobre, kolorystyka dobrana, dobre cienie. No ale te cienie są z base Smoku, więc mogę powiedzieć że bluzka, i spodnie to re-color. Buty zwyczajne bez dodatków, ehh... Słabo, Rekinek, ale chociaż w Komiksach jesteś dobry :P

4/10

1kp

60[OSW]By rekinxxxl - Page 3 Empty Re: [OSW]By rekinxxxl Czw Wrz 09, 2010 7:35 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
No to tak
Włosy z początku spodobały mi się ale gdy przybliżyłem to ojojojojoj :< ale konkretnie zjebałeś cieniowanie, za bardzo te palety kolorów 'kłócą się ze sobą" brakuje mi tam pośredniego cieniowanie tzn. przejścia między szarym a czarnym kolorem. Sam kształt podobny jest (wg mnie ofc) do Vegitto ale może to przez te dwa kosmyki takie vego-podobne. Cieniowania skóry, ani mięśni na koszuli nie będę oceniał z wiadomych przyczyn. Paleta koszuli jest nawet dobra, pasuje pod kolor włosów. Nie pasuje mi to że jest obcisła =/ Gdy wystawia rękę z pistoletem, ręka jest za gruba odchudź ją. Same cieniowanie jakoś mi się nie podoba, pozbądź się tych dwóch pixelków. Sama dłoń ładnie jest wykonana tutaj pluski. Kolor spodni zbyt jaskrawy, to samo tyczy się paska (znaczy się zapięcia paseczka XD)...Buty to samo, wgl. nie pasuje mi tutaj zwykły recolor wiem że stać Cię na więcej. Sam pistolet jest ładny tylko niezbyt realistyczny, zbyt wiele pixeli, pooglądaj na necie pistolety wzoruj się na nich XD Wtedy może ocenie dokładniej i pozbądź się tego laserka XD
Ocena 3/5

2kp

61[OSW]By rekinxxxl - Page 3 Empty Re: [OSW]By rekinxxxl Sob Wrz 18, 2010 2:00 pm

rekinxxxl

rekinxxxl
Don
Don
[OSW]By rekinxxxl - Page 3 Shotgs
Dobra macie nju ''poprawkę''... Jak na razie nie mam pomysłu na ubranko więc na razie nacieszcie swoje oczy tym co na razie mam :D

A wlasnie jeśli widzicie to next błąd stylu ponieważ UŻYWANE PROGRAMY wchodzą na posta

62[OSW]By rekinxxxl - Page 3 Empty Re: [OSW]By rekinxxxl Nie Wrz 26, 2010 1:57 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Oceniam tym którym nie oceniono prac :P Znaczy, niektórym xd

Włoski są wykonane całkiem fajnie. Podoba mi się ich kształt jak i cieniowanie, a to rzadkość w moich ocenach, uwierz mi. Poprawił bym tylko ten najmniejszy kosmyk z tyłu, bo wygląda tak.. nijak. Cienie na głowie, nic, a nic nie zmienione. Wiesz czego nie lubię najbardziej? Zostawiania takich cieni na głowie jakie ma Base. Podkoszulka to jedynie zrekolorowana klatka piersiowa z Base. Szkoda, bo po włosach myślałem że będzie lepiej. W dodatku z daleka OPAR wygląda fajnie, a z bliska? Zonk.
Rękawiczki słabe, jakieś małe i dziwnie pocieniowane. Nie jest tragicznie, ale dość słabo.
Pasek normalny.
Spodnie to samo co podkoszulka. Jedynie rekolor spodni bazowych. Buty słabe, nie wyróżniają się jakoś szczególnie. Czarne i tyle.
Bronie wyglądają dość fajnie i jedynie one jeszcze jakoś mnie utrzymują przy pisaniu dalszej części oceny.
Shotgun wykonany bardzo fajnie. Tak prosto. Chciałbym częściej oglądać takie mini pxarty :D Cieniowanie w miarę dobre, ale nie genialne.
Pistolecik wyszedł gorzej, ale ten laser dodaje mu tego swoistego uroku. Nie jest źle, ale mogłoby być lepiej. Tak mogę powiedzieć.
W każdym razie, oglądając OPAR'a, miałem wrażenie że nie to po prostu Base z doklejonymi włosami. Sama praca jest na takim poziomie, że nie wiem czy włosy robiłeś sam :| Nie dziw się. Większość pracy to rekolor Base i tyle. Nie spodziewaj się bym więc myślał inaczej.

3kp

63[OSW]By rekinxxxl - Page 3 Empty Re: [OSW]By rekinxxxl Pon Wrz 27, 2010 6:49 pm

Shun

Shun
Zbanowany
Zbanowany
Oj... Nie napracowałeś się zbytnio :< U spodni zmieniony tylko kolor to samo z koszulką tylko przy koszulce sa jeszcze dorysowane kontury... Jedynie co można tu oceniać to włosy... Kontury włosów są dobre to samo z cieniowaniem...

Za oparka 3/10 za włosy

P.S : Broni nie oceniam...

64[OSW]By rekinxxxl - Page 3 Empty Re: [OSW]By rekinxxxl Pią Kwi 15, 2011 2:23 pm

rekinxxxl

rekinxxxl
Don
Don
Dobra...po bardzo długim czasie wstawiam nowego oparka.

[OSW]By rekinxxxl - Page 3 Nanoa

65[OSW]By rekinxxxl - Page 3 Empty Re: [OSW]By rekinxxxl Pią Kwi 15, 2011 4:26 pm

Sage

Sage
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Przed chwilą wyłączyłem Crysisa 2 bo już oczy bolą...
No to odpalam przeglądarkę, wchodzę na forum i patrzę coś nowego w O-S-W
no i widzę...znowu crysis...ale w cholernie brzydkim wydaniu.
Co to w ogóle ma być? Toż to nie ma cieni i jest brzydko wykonane, maska nie taka jak trzeba, kolano krzywe, dwa inne buty i co to za żółta plama na twarzy? Ochraniacz na fifola przypomina zwisającą ścierkę. Ramię wygląda jakby było doklejone do pleców. A ten czarny pas na czubku głowy odchodzi lekko w lewo. Ehh... Jednym słowem bardzo słaba praca(rozumiem że przerwa, ale lepiej trochę potrenować niż wstawiać takie coś.)

66[OSW]By rekinxxxl - Page 3 Empty Re: [OSW]By rekinxxxl Pią Kwi 15, 2011 6:39 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Na wstępię chciałbym zaznaczyć ,że w Crysis'a nie grałem ,więc chciałbym się wspomóc zdjęciami ,które udało mi się znaleźć w internecie:
http://neb.frikafrax.com/wp-content/uploads/game_crysis2_nanosuit_large.png
Tak więc pierwsza sprawa. Nie wiem ,czy to kwestia base ,czy Ty sam coś kombinowałeś,ale nie podoba mi się fakt ,że postać pochyla się dziwnie do przodu. Druga sprawa to fakt ,że OPAR'ek jest zdecydowanie za mało napakowany. Mogłeś coś pokombinować. Cieniowanie wygląda dość słabo. Po pierwsze gdybyś spróbował cieniować trzy tonowo i po drugie zwiększył jego rozmiary ,to łatwiej byłoby Ci oddać 'istote' tego nanosuit'u. Na czarnych elementach nie widać niczego ,a metalowe elementy ... nie są metalowe. Ten biały zdecydowanie nie pasuje do tego. Staraj się zrobić to bardziej srebrne ,czy szare ,nie wiem. Inna rzecz która mi się nie podoba to to ,że nic nie zrobiłeś z tą czerwoną szybką. To chyba w sumie wszystko co mam do powiedzenia - dziękuję dobranoc.

KP: 2
/Feli

67[OSW]By rekinxxxl - Page 3 Empty Re: [OSW]By rekinxxxl Czw Lis 10, 2011 9:35 am

rekinxxxl

rekinxxxl
Don
Don
[OSW]By rekinxxxl - Page 3 Bronief

Po bardzo długim czasie wrzucam nowe rzeczy.. tym razem nie opar tylko bronie jak na razie nie pocieniowane bo by gorzej w moim wydaniu wyglądały...


Na obrazku jest:

-Snajperka z lunetą i bez (Miejsce lunety do poprawienia)
-M4a1(Wygląd/forma do poprawienia)
-Dwu lufowy shotgun
-Uzi
-Glock (1 próbny mniejszy i drugi większy)
-Jakiś pistolet z laserem
-Shotgun czarny oraz srebrny (lewa część do poprawienia)
-Desert Eagle

68[OSW]By rekinxxxl - Page 3 Empty Re: [OSW]By rekinxxxl Czw Lis 10, 2011 9:55 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Odnoszę dziwne wrażenie, iż całość powinna pójść do działu „Inna twórczość”. Cóż, póki co, olejmy to i przejdźmy do krótkiego komentarza na temat prac. Imho, tylko komentarz mogę napisać do niepocieniowanych broni.

Wszystkie bronie wyglądają naprawdę fajnie. Nie zostały pocieniowane, toteż, nie jestem w stanie określić, jaki masz poziom właśnie w tej dziedzinie. Ogólne proporcje zostały zachowane, nie widzę tu większych błędów. Spodziewałem się jedynie jakiegoś OPAR'ka wykonanego przez Ciebie. Mam nadzieję, iż wkrótce się go doczekam, skoro już na tą chwilkę do Nas wróciłeś, Rekinku.


KP: 1
/Feli

69[OSW]By rekinxxxl - Page 3 Empty Re: [OSW]By rekinxxxl Czw Lis 10, 2011 11:38 am

rekinxxxl

rekinxxxl
Don
Don
EDIT POSTA-
Dałem wszystko do kupy

[OSW]By rekinxxxl - Page 3 Assasincv
[OSW]By rekinxxxl - Page 3 Bronie2
Lista broni:

Snajperka z lunetą i bez
M4a1
Dwu lufowy shotgun
Shotgun czarny i srebrny
Uzi
Glock mały testowy i duży
Jakiś pistolet z laserem
Desert Eagle
Rewolwer Długi/Z lunetą/Mały
SMG
Granatnik

Zrobiony chłop oraz nowe bronie

70[OSW]By rekinxxxl - Page 3 Empty Re: [OSW]By rekinxxxl Czw Lis 10, 2011 5:04 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Gostek jest średni, całkiem fajna ta poza na samym dole, ale uważam że całość prezentowała by się lepiej z dobrym cieniowaniem, albo jakimkolwiek.
Bronie są fajne, dobrze odwzorowane jak na mój gust, ale taka jak gostkowi przydało by się tym giwerom cieniowanie, a najfajniejszy jak dla mnie to ten na samym dole, granatnik?


KP: 1
/Feli

71[OSW]By rekinxxxl - Page 3 Empty Re: [OSW]By rekinxxxl Czw Lis 10, 2011 7:04 pm

rekinxxxl

rekinxxxl
Don
Don
CIENIOWANIE?! CIENIOWANIE?!



...





Ekhem..no dobra..sami się o to prosiliście D;
Dam tylko broni plus jeszcze z porównaniem a gościa nie daje bo okropne
[OSW]By rekinxxxl - Page 3 Bronie23c

72[OSW]By rekinxxxl - Page 3 Empty Re: [OSW]By rekinxxxl Pią Lis 11, 2011 12:46 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Jak napisał Sameyaro, szkoda że OPAR nie jest pocieniowany. Myślę, że gdybyś chciał, byłbyś w stanie przypomnieć sobie swojego dawnego skilla, jak i również cieniowanie. Mniejsza o to.

Proporcje są odpowiednie, brak jakichkolwiek zastrzeżeń. Jest to zasługa base Smoka, jednak mimo wszystko, zachęcałbym Cię do korzystania z takiego base, gdzie masz większą możliwość edycji pracy, pod względem proporcji. W okoicy krocza, znajduje się zbyt dużo czarnych, niepotrzebnych w ogóle pixeli. Ostatnia poza jest dosyć ciekawa. W przypadku nóg, widoczny jest jednak nadmiar czarnych pixeli. Czasami, wykonanie ich aż tylu jest dobrym pomysłem, jednak w tej pracy, aż razi w oczy.

W przypadku broni, nie mam żadnych zastrzeżeń. Nie znam się na tym, jednak wydaje mi się, iż proporcje są odpowiednie. Cieniowanie również nie najgorsze, mimo że mogłoby być zwyczajnie lepsze. Niektóre bronie w przypadku cieniowania, wymagałyby poprawek, inne mogą zostać takie jakie są teraz.

Czekam na więcej i na ciekawsze prace.

KP: 2
/Feli

73[OSW]By rekinxxxl - Page 3 Empty Re: [OSW]By rekinxxxl Pią Lis 11, 2011 10:49 am

rekinxxxl

rekinxxxl
Don
Don
-.-
Nie wiem o co tu chodzi..jak cieniuję w przybliżeniu wszystko wygląda bardzo dobrze ale jak oddale..;<

wychodzi takie coś
[OSW]By rekinxxxl - Page 3 Ssssrrrrr

Credit:SmokuXD

Nie wiem jak dla was ale mnie nie satysfakcjonuje

74[OSW]By rekinxxxl - Page 3 Empty Re: [OSW]By rekinxxxl Pią Lis 11, 2011 7:09 pm

Spaniel

Spaniel
Namekian
Namekian
Cholercia, słabe cieniowanie ubrania, w ogóle jakiś taki chudy. Nie jest zły ale móglby byc lepszy. Ciężko się dopatrzeć szczegółów bo jest cały ciemny. Włosy bardzo fajne, podobają mi się. Ten scouter czy okulary mogłeś sobie darować. Tak jak pisałem wyżej... Mógłby być lepszy ale nie ma tragedii ;)
Powodzenia w dalszym Wipowaniu ;D

7/10

KP: 1
/Feli

75[OSW]By rekinxxxl - Page 3 Empty Re: [OSW]By rekinxxxl Sob Lis 12, 2011 7:20 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Cieniowanie rzeczywiście jest słabe, nie da się ukryć że przez cały ten czas, mocno zmalał Twój skill w LSW.

Pierwsza rzecz jaka rzuciła mi się w oczy to cieniowanie włosów; nie wygląda zbyt ciekawie i na Twoim miejscu, w pierwszej kolejności popracowałbym właśnie nad nim. Zjedź z czterech odcieni na trzy i staraj się cieniować że tak to głupio ujmę, trochę bardziej gładko. Twarz wygląda w miarę normalnie - zbyt mała część jest widoczna, aby ocenić poziom cieniowania. Mimo to, nad tym "scouterem"(?), dodałbym pixel w ciemnym oraz średnim odcieniu. Strój pocieniowałeś dosyć przeciętnie. Podczas cieniowania, jeżeli nie wiesz dokładnie jak to się robi, albo dawno nie cieniowałeś, bierz pod uwagę kąt padania światła z góry. Na szarych elementach jest zbyt dużo średniego odcienia, na ciemnych natomiast, przejście między odcieniami jest zbyt łagodne. Podoba mi się wykonanie oraz sam fakt dodania niebieskich elementów do pracy. Dzięki temu nie wygląda tak nudno. Popracuj nad niebieskim elementem znajdującym się na prawej ręce Twojego OPAR'a. Buty cieniowane dwoma odcieniami? Niewybaczalne. Lepiej prezentowałoby się użycie tutaj trzech odcieni w kolorze niebieskim.

Ogólnie rzecz biorąc, praca nie wygląda źle, lecz nie trzyma poziomu jaki reprezentowałeś kiedyś. Jeżeli będziesz dalej ćwiczył, dawny skill na pewno wróci, a może i się polepszy.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 3 z 4]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.