Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 4 z 4]

76[OSW]By rekinxxxl - Page 4 Empty Re: [OSW]By rekinxxxl Pon Sty 23, 2012 10:05 am

rekinxxxl

rekinxxxl
Don
Don
[OSW]By rekinxxxl - Page 4 Swaaaaatt2
Dobra ponownie po dość długim czasie daję SWAT którzy będą potrzebni do mojego projektu.Jak na razie to tylko początek więc nie ma nic dobrego/specjalnego.
Uwagi:
Pierwszy przykład w staniu jest podstawą więc od razu mówię że to nie jeden z wyglądów >.>
I bez cienia.;f

77[OSW]By rekinxxxl - Page 4 Empty Re: [OSW]By rekinxxxl Pon Sty 23, 2012 11:21 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Co ja mogę Ci tutaj ocenić?
Całość prezentuje się ciekawie, odpowiednie proporcje zostały zachowane. Szkoda że prace nie są pocieniowane, bo to uniemożliwia napisanie dokładniejszej oceny dla pracy. Dobór kolorów odpowiedni; nie razi w oczy jak w niektórych przypadkach - jest po prostu dobrze. Czy może być lepiej? Może. Ale dopiero po pocieniowaniu tych wszystkich prac. Może być też gorzej, jeżeli cieniowanie nie wychodzi Ci tak dobrze jak kiedyś - pamiętam jakie prace tworzyłeś, ale ostatnimi czasy miałeś naprawę długą przerwę ^^

KP: 1
/Feli

78[OSW]By rekinxxxl - Page 4 Empty Re: [OSW]By rekinxxxl Wto Sty 24, 2012 9:47 am

rekinxxxl

rekinxxxl
Don
Don
[OSW]By rekinxxxl - Page 4 Pokazciezncb
No dobra to tak
(Poziomo)
1.Pierwszy rząd nie cieniowany
2.Cieniowany
3/4.Nie cieniowany , próba zrobienia ''mięśniaka'' ;p

79[OSW]By rekinxxxl - Page 4 Empty Re: [OSW]By rekinxxxl Wto Sty 24, 2012 10:49 am

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Cieniowanie bardzo słabo widoczne. Mięśniak wygląda dość dziwnie, wydaje mi się że ma za małą głowę do takiego wielkiego cielska. Wygląda on na bardziej napompowanego niż umięśnionego. Jeżeli poprawisz cieniowanie tak aby było widoczne to wtedy ocenie ci to dokładnie.

1kp
/@Y

80[OSW]By rekinxxxl - Page 4 Empty Re: [OSW]By rekinxxxl Czw Sty 26, 2012 5:29 pm

rekinxxxl

rekinxxxl
Don
Don
[OSW]By rekinxxxl - Page 4 Swatcien1
Dobra spróbowałem pocieniować inaczej i tu macie wynik ;f

EDIT:
Dziwne myślałem że dodałem credity ;f
W każdym razie do wszystkich prawie co zrobiłem jest dla
SmokuXD

81[OSW]By rekinxxxl - Page 4 Empty Re: [OSW]By rekinxxxl Czw Sty 26, 2012 8:32 pm

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
rekinxxxl napisał:[OSW]By rekinxxxl - Page 4 Swatcien1

Witaj za bardzo nic nie mogę napisać bo nie posiada on za dużo szczegółów ale moim zdaniem dobrze ci wyszło cieniowanie dużo lepiej wygląda,jestem ciekaw co to za projekt masz swat vs zombie coś takiego ? jestem naprawdę ciekaw.

82[OSW]By rekinxxxl - Page 4 Empty Re: [OSW]By rekinxxxl Nie Mar 03, 2013 1:55 pm

rekinxxxl

rekinxxxl
Don
Don
Dzień 143
Po długich staraniach udało mi się odkopać to co do mnie kiedyś należało.A widząc to należało coś zmienić. Rzeczy które miałem robić chciałem robić lecz ich nie zrobiłem , coś mnie rozleniwiło. Teraz gdy coś znowu powróciło zrobiłem coś prawie innego niż wcześniej więc ponownie zakopuję to w tym archwium...

Znowu coś zombie ale everything ode mnie.

https://2img.net/r/ihimg/f/401/zombie23.png/

83[OSW]By rekinxxxl - Page 4 Empty Re: [OSW]By rekinxxxl Czw Mar 14, 2013 5:34 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dziwne. Nikt nie skomentował Twojego „dnia 143”?
Szczerze powiedziawszy, postacie zostały wykonane na poziomie amatorskim – brak cieniowania. Przy kucaniu spieprzone proporcje dolnej części ciała. Po broni widzę, że masz potencjał do stworzenia czegoś naprawdę ciekawego. Sama idea nie jest zła, ale jak napisałem wyżej, stoi na naprawdę marnym poziomie.

KP: 1
/Feli

84[OSW]By rekinxxxl - Page 4 Empty Re: [OSW]By rekinxxxl Sro Kwi 24, 2013 7:10 am

Qulob

Qulob
Zbanowany
Zbanowany
Szczerze to te postacie nie są zbyt niezwykłe. Nie ma w nich żadnego cieniowania. Pozatym nie reprezentują się zbyt dobrze. Kiedy kuca proporcje są nie za dobre. Po wyborze broni widzę, że potrafi to przejść w coś lepszego w stylu jakaś gra czy coś w tym stylu, ale z takim cieniowaniem to za bardzo nie wyjdzie.
Pozdrawiam, Qulob!

KP: 1
/Feli

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 4 z 4]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.