Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1DB Project Empty DB Project Wto Lip 26, 2011 7:54 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
A więc spróbowałem zrobić pewną animacje, z walką też większych problemów nie będę miał. Zobaczcie:



Nie wiem czemu ale po wrzuceniu na yt jakby parę klatek ucięło?

Jak myślicie, warto taki projekt zacząć?

2DB Project Empty Re: DB Project Wto Lip 26, 2011 9:45 am

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
z walką też większych problemów nie będę miał.
Nie bądź taki pewien :P.

Ogólnie nie jest źle, muzyka w tle mi się nie podoba imho kompletnie nie pasuję. Animacja średnia gdyż strasznie klatkuje. Rysunki nawet, jednak ostatni look wygląda nie realnie. Chętnie zobaczę coś więcej.

3DB Project Empty Re: DB Project Sro Lip 27, 2011 9:21 am

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
ta maximus zrób jakąś walke to ci powiem,jak narazie to mi się podoba ;p

4DB Project Empty Re: DB Project Sro Lip 27, 2011 11:06 am

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Zacznij cieniować postać, bo tak to wygląda brzydko ;s. Sam w sobie rysunek jest grejt, ale cieniowanie by nie zaszkodziło.
Poza tym aura mi się nie podoba, bo nie obejmowała całej postaci. Zeskaluj ją, albo zrób inną (może własną?).
A jeśli walka nie sprawia Ci problemów to zrób, wtedy będzie bardziej co oceniać.

5DB Project Empty Re: DB Project Sro Lip 27, 2011 11:24 am

Raigen

Raigen
Pillar Man
Pillar Man
Ooo, coś ciekawego. Kolejny fan Dragon Ball'a? To świetnie, bo ja też!
Zacznijmy od podkładu muzycznego. Jest świetnie dobrany. Podoba mi się, a przede wszystkim pasuje do rozwoju całej akcji gifa.
Sam w sobie obraz jest świetnie zrobiony. Co do uciętych klatek to nie jest, aż tak źle. Wygląda to całkowicie przyjemne dla oka, zaś efekt mocy, który zrobiłeś jest wprost niewiarygodny. Moim zdanie wykonałeś to perfekcyjnie. Przyczepię się jednak pewnego szczegółu. Kiedy włosy już mu falują w górę i w dół mogłyby być troszkę dłuższe, choćby i dla lepszego efektu. Poza tym myślę, że wszystko jest raczej okay.
Ocena końca: 9/10

KP: 1
/Feli

6DB Project Empty Re: DB Project Nie Sie 07, 2011 2:24 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Więc tak... Raczej tego nie będę robił, stwierdziłem, że nie jestem Akira i nie dam rady. Myślałem, że z walką nie będzie problemów, a tu dupa. W pizdu roboty i bardzo, bardzo krótka akcja. Postanowiłem tego nie robić i dokończyć 5 odcinek mojego gifa. Wiem, że to może i fajnie wygląda, ale jest bardzo ciężkie do wykonania. Wolę zająć się gifami, łatwiej i szybciej się je robi.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.