Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : 1, 2  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 2]

1[Nabór] ARSprites Project Empty [Nabór] ARSprites Project Pią Sty 22, 2010 8:52 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
ARSprites Project

No więc, pojawiła się propozycja stworzenia Spritów, naszego autorstwa.
Podobny, albo nawet ten sam pomysł był na DBEvS, i został ponownie zaproponowany tutaj, na ARS. Tak więc, przypominam o jednym.
Chętnych może nie brakować, ale jeżeli wiecie już teraz, że albo Wam się znudzi, albo nie będziecie mieli czasu na projekt, to proszę Was, nie zgłaszajcie się.
Wybrani otrzymają dostęp do działu, który normalnie nie będzie widoczny.

W tym temacie będziecie informowani o przyjętych osobach. Jeżeli chcecie, zapraszam do zgłaszania się.


Osoby, odpowiedzialne za projekt:
- Yoh92
- Rizuke
-


Przyjęci:
- Ketsu
- Krycha95
-


Ogólnie, potrzeba 3 osób, kontrolujących całą robotę i kilku członków.

Co zrobić, by uczestniczyć w tworzeniu Projektu?
Zadanie jest proste.
Musicie zrevampować, dodać jakiś ciekawy atak, bądź wymyślić coś innego, z wyznaczoną przeze mnie, jedną pozą Sprita.


[Nabór] ARSprites Project Virfmsyaybkja3s05ah



Ostatnio zmieniony przez Yoh92 dnia Pon Sty 25, 2010 10:16 pm, w całości zmieniany 3 razy

2[Nabór] ARSprites Project Empty Re: [Nabór] ARSprites Project Sob Sty 23, 2010 8:36 am

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
[Nabór] ARSprites Project Tpruanwk46eo7ugx302u
Nie wiem dla kogo credit ; o

3[Nabór] ARSprites Project Empty Re: [Nabór] ARSprites Project Sob Sty 23, 2010 9:05 am

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
[Nabór] ARSprites Project Rw3l1xxf7z5l9mz46h64

Wszystko mogę poprawić bo mam zapał do tego :).

4[Nabór] ARSprites Project Empty Re: [Nabór] ARSprites Project Sob Sty 23, 2010 10:45 am

Death

Death
First Child
First Child
[Nabór] ARSprites Project Jb9ss4sa4amlby0z0ln9

A oto mój revamp :D

5[Nabór] ARSprites Project Empty Re: [Nabór] ARSprites Project Pon Sty 25, 2010 8:44 pm

Krycha95

Krycha95
Don
Don
Oto moja praca, postanowiłem zrobić Goku SSj4
[Nabór] ARSprites Project Hallsrevamp :^^:

6[Nabór] ARSprites Project Empty Re: [Nabór] ARSprites Project Pon Sty 25, 2010 9:58 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Ketsu
Podobają mi się włosy, a dokładniej ich spokojne pocieniowanie. Postaraj się poprawić trochę cieniowanie, gdyż jak na razie wydaje się być słabe. Daj mocniejsze cienie, szczególnie skóry.

Bumber
Włosy mi nie przypadły do gustu, a cieniowanie skóry wygląda jakby było wymuszone. Ogólnie, zrób jeżeli możesz drugą wersję tego OPAR'a, bardziej zrevampowaną. Jeżeli Ci się uda, dostaniesz się do grupy.

Death
Nie podoba mi się. Cieniowanie na słabym poziomie, nic nie zmienione w budowie ogólnej. Poćwicz jeszcze, a może kiedyś do nas dołączysz. Na razie zajmij się, że tak powiem, nauką cieniowania i dodawania własnych elementów. Mimo wszystko miałeś dobre chęci i zapał do pracy. Podziwiam to. Mam nadzieję że odrzucenie Cię nie zrazi do tworzenia grafik..

Krycha95
Podoba mi się styl, w jakim przerobiłeś włoski. Ogólnie, revamp na wysokim poziomie, ale szkoda że na Base. Mam nadzieję, że wkrótce nie będzie Ci ono potrzebne.

Przyjęci:
- Krycha95
- Ketsu

Odrzuceni:
- Death

Do poprawy:
- Bumber

7[Nabór] ARSprites Project Empty Re: [Nabór] ARSprites Project Pon Sty 25, 2010 10:35 pm

Rizuke

Rizuke
Zasłużony
Zasłużony
Zgłaszam się na, osobę, odpowiedzialną za projekt chociaż również mogę poprawiać...

8[Nabór] ARSprites Project Empty Re: [Nabór] ARSprites Project Wto Sty 26, 2010 5:39 am

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
[Nabór] ARSprites Project 5j19093gt5knpvd0dz1i

Mam nadzieję że teraz lepiej. Jeżeli teraz nie to raczej będę nie przyjęty.

9[Nabór] ARSprites Project Empty Re: [Nabór] ARSprites Project Wto Sty 26, 2010 6:18 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Bumber
Nie specjalnie podoba mi się cieniowanie skóry. Nie uda Ci się już nic więcej..? Ehh.. Szkoda, bo miałem nadzieję że dołączysz do grupy.

Rizuke
OK..

10[Nabór] ARSprites Project Empty Re: [Nabór] ARSprites Project Wto Sty 26, 2010 7:40 am

Xoni

avatar
Pillar Man
Pillar Man
O to mój revamp .

[Nabór] ARSprites Project S1sh5mbyp88thrle6qmu

11[Nabór] ARSprites Project Empty Re: [Nabór] ARSprites Project Wto Sty 26, 2010 9:23 am

Death

Death
First Child
First Child
Zrobiłęm Vegetę SSJ 4...

[Nabór] ARSprites Project Z29016svrunoljc91cq

credit for sprites ink...

12[Nabór] ARSprites Project Empty Re: [Nabór] ARSprites Project Wto Sty 26, 2010 9:27 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Xoni
Jeżeli możesz, zrevampuj go bardziej i troszkę inaczej pocieniuj. Masz szansę.

Death
A jak wygląda oryginalny Vegeta?

13[Nabór] ARSprites Project Empty Re: [Nabór] ARSprites Project Wto Sty 26, 2010 9:31 am

Death

Death
First Child
First Child
dobra , wklejam revampa tego goku...

[Nabór] ARSprites Project 8c151cq41r7xwz7qpx

14[Nabór] ARSprites Project Empty Re: [Nabór] ARSprites Project Wto Sty 26, 2010 10:25 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Death
Przyjmę Cię na okres próbny. Wykaż się.

15[Nabór] ARSprites Project Empty Re: [Nabór] ARSprites Project Wto Sty 26, 2010 11:54 am

Xoni

avatar
Pillar Man
Pillar Man
Myślę że teraz będzie dobrze.
[Nabór] ARSprites Project 7umzsr6qoynuxl7ke7

16[Nabór] ARSprites Project Empty Re: [Nabór] ARSprites Project Wto Sty 26, 2010 12:25 pm

Krychu269

Krychu269
Paramecia User
Paramecia User
no to ja spróbuje zrobiłem vegete
[Nabór] ARSprites Project Revamp

17[Nabór] ARSprites Project Empty Re: [Nabór] ARSprites Project Wto Sty 26, 2010 7:42 pm

Xoni

avatar
Pillar Man
Pillar Man
[Nabór] ARSprites Project 5sfructk8a3wcfbo7qv

Mój Cooler robiony od zera!

18[Nabór] ARSprites Project Empty Re: [Nabór] ARSprites Project Wto Sty 26, 2010 8:29 pm

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Dodaję jeszcze Goku SSJ 4 jeżeli tamta praca nadal słaba.

[Nabór] ARSprites Project Viewer.php?file=kh24kr8eongk8eesyf

Mam nadzieję że się dostanę :).

19[Nabór] ARSprites Project Empty Re: [Nabór] ARSprites Project Sro Sty 27, 2010 12:00 am

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Witam no ja też chciałbym sie spróbować więc daje swoją pracę jestem chętny do jakiegoś projektu.

[Nabór] ARSprites Project Xkt4d5rgej2ul9t8n775
Pozdro!

20[Nabór] ARSprites Project Empty Re: [Nabór] ARSprites Project Sro Sty 27, 2010 6:31 am

rekinxxxl

rekinxxxl
Don
Don
[Nabór] ARSprites Project Do_grupy
Moja praca..

21[Nabór] ARSprites Project Empty Re: [Nabór] ARSprites Project Sro Sty 27, 2010 6:46 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Krychu269
Szkoda że na Base, bo OPAR prezentuje się całkiem ładnie. Poza tym cieniowaniem, ale to da się poprawić. Mimo wszystko, zrób proszę Goku AF, o którego prosiłem i się zastanowię.

Bumber
Nie dodawaj Goku SSJ4, a GokuAF, o jakiego poprosiłem w pierwszym poście.

Xoni
Od zera? Ciekawe. Właśnie takich osób nam potrzeba. Zrób Goku o którego prosiłem, jeżeli chcesz, to możesz nawet od zera.

Tuffle
Łoo oO.. Cieniowanie mi się podoba. Przyjmę Cię, jeżeli trochę go zrevampujesz jeszcze z wyglądu. Cieniowanie rox.

rekinxxxl
Niestety, słabo. Postaraj się go bardziej ulepszyć.

UWAGA! Od tej pory, ignoruję prace nie będące GokuAF.

22[Nabór] ARSprites Project Empty Re: [Nabór] ARSprites Project Sro Sty 27, 2010 12:52 pm

Xoni

avatar
Pillar Man
Pillar Man
[Nabór] ARSprites Project Owh2qxt83yd8kxfjs

Robiony na base. Przerobiłem trochę base i zrobiłem GokuAF

23[Nabór] ARSprites Project Empty Re: [Nabór] ARSprites Project Sro Sty 27, 2010 1:13 pm

Krychu269

Krychu269
Paramecia User
Paramecia User
próbuje jeszcze raz ale tym razem zrobiłem goku tak jak prosił yoh
[Nabór] ARSprites Project Gokurevamp

24[Nabór] ARSprites Project Empty Re: [Nabór] ARSprites Project Sro Sty 27, 2010 3:15 pm

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
To jest ciało troche custom ale niewiem czy wyszło,jak nie to spróbóje cos innego;p
PS.SPalony jestem i niewiem czy wyszło

[Nabór] ARSprites Project H2ke0chi1t1q33og6v

25[Nabór] ARSprites Project Empty Re: [Nabór] ARSprites Project Sro Sty 27, 2010 7:28 pm

Talian

Talian
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
[Nabór] ARSprites Project Afgoku
Tułów i włoski robiłem sam. Jak coś nie pasuje to pisać to poprawię.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 2]

Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.