Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1#287 - Universe A1 Empty #287 - Universe A1 Nie Sie 07, 2011 12:35 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Alternatywna wersja wymiaru w którym rozgrywa się akcja.
A1 = Alternative1

~~~~

Jeden z wymiarów gdzie zaszły najzabawniejsze, ale również bardzo istotne zmiany. W tym wymiarze znajdują się odpowiedniki innych wojowników i wojowniczek, jednak płci są odwrotne do tych które znamy z oryginalnego świata.

2#287 - Universe A1 Empty Re: #287 - Universe A1 Nie Sie 07, 2011 3:46 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
//Rule 63, NPC?
Btw, teraz te postaci wysiadły z Miasta, więc są już tu.//
Damensaya, Kaylin i Alister stoją na górnym pokładzie Miasta i obserwują planetę.
- Alister, tak właściwie... Umiesz latać nieprzemieniony?
- Tak właściwie... To nie.
- Nsaya-chan, mamy drugi Delcutor?
- Delcutor? A, deskę. Zapomniałam, że tak to się nazywało.
- Nazywało się inaczej, ale ktoś, komu dałem pierwszy, właśnie tak go nazwał. I nie brzmi to tak źle.
- Jest jeden, ale dość prowizoryczny. Lata i to wszystko.
- Chwila, chwila. Co to jest Delcutor?
- Latająca deska. Lepszej nie mam. Jak będziesz chciał gdzieś się udać, możesz ją wziąć.
- Właściwie... Niewiele miałbym do roboty w innych światach, mógłbym się zatrzymać w waszym?
- W sumie, czemu by nie. Na Latającym Mieście zawsze jest sporo miejsca, jeszcze nigdy nie było tu stałego mieszkańca oprócz Nsayi-chan.
- Dobra, potem się zgadacie. Lecimy na dół czy czekamy na górze?
- Jeśli maskowanie statku ma mieć sens, proponuję zlecieć na dół. Alister, deska jest gotowa. Wystarczy, że wyskoczysz, ona cię złapie. Sterowanie powinno być instynktowne.
- Hemm... No, fajnie, brzmi super, ale wiesz... Nie jestem pewien, czy...
W tym momencie Kaylin zatrzymała czas i znalazła się za Alisterem. Jednym solidnym kopem wyrzuciła go z pokładu. Zaraz po tym ona i Damensaya poleciały za nim.
- O kurrrrrrrrrrrrrrrrr (Delcutor dogania Alistera, ustawia się pod jego stopami i umożliwia mu sterowanie) rrr.... a nie, jest spoko.
- Jak dziecko...

Po krótkiej chwili dolatują do powierzchni (o ile nikt im po drodze nie przeszkodzi).

3#287 - Universe A1 Empty Re: #287 - Universe A1 Nie Sie 07, 2011 9:46 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Wylądowaliście spokojnie na powierzchni - przez chwilę nic się nie działo. Jednak po upływie jakichś 10 minut, zauważyliście że ktoś się zbliża - energia była Wam dobrze znana, należała do Arisy. Zdziwiliście się więc kiedy stanął przed Wami młody chłopak w blond włosach. Przy nim po upływie kilku sekund pojawiła się jeszcze jedna osoba - tym razem była to kobieta mająca ciemne włosy i niebieskie oczy. Od niej czuliście zdecydowanie większą energię, jaką dysponował... Rayem.
- Kim jesteście? - zapytał spokojnie młodzieniec w blond włosach, lekko zwiększając swoją moc. Już teraz doszliście do wniosku że jego siła może znacząco przekraczać siłę Arisy w oryginalnym świecie.
- Ari-kun, to chyba są Jigen Tankenka. Goście z innych wymiarów nie są tu mile widziani, zwłaszcza że Naszą planetę i tak dosyć często atakowano. - wyjaśniła krótko ciemnowłosa kobieta, drapiąc się po głowie.

4#287 - Universe A1 Empty Re: #287 - Universe A1 Nie Sie 07, 2011 10:11 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Viego, widzisz to, co ja? ]]
[No właśnie tak to działa. Jak jakoś się uda i nie zrobimy sobie u nich wrogów, zróbmy sobie wszyscy grupowe zdjęcie, żeby pokazać naszym.]
- Spokojnie. Dziewczyna obok mnie to Saya Damen, ten gościu to Alex Pazenov, ja jestem Cassacina Tiempella. Podróżując w poszukiwaniu pewnego przedmiotu przypadkiem natrafiliśmy na ten, a czuję, że możemy tego tu nie znaleźć.
- Przy okazji, wyruszyliśmy z wymiaru, który jest niesamowicie podobny do waszego. Tam przybyliśmy jeszcze zanim zaczęły się często zdarzać ataki, więc mogliśmy nawet pomóc ochronić tamtą planetę.
- Chwila, skoro Jigen Tankenka są wam znani, to jakiś musiał się tu pojawić. O ile chociaż nazwiska są takie same, jak na naszej Terrze, ktoś z rodu Atsuko może?

5#287 - Universe A1 Empty Re: #287 - Universe A1 Nie Sie 07, 2011 10:30 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Kiedy Kaylin wspomniała o kimś z Atsuko, dwójka która przybyła spojrzała na siebie.
- Kilkanaście miesięcy temu pojawił się tu jakiś chłopak w szarej bluzie i tak się przedstawił. Stwierdził że przybył Nam pomóc w starciu z pewnym wojownikiem, ale następnego dnia, zniknęła pewna, wartościowa dla Naszego świata rzecz. - powiedziała spokojnie dziewczyna, drapiąc się po głowie. Domyśliliście się że rodzina Atsuko w tym wymiarze - o ile w ogóle istnieje, nie jest w ogóle znana.

6#287 - Universe A1 Empty Re: #287 - Universe A1 Nie Sie 07, 2011 10:42 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
- Atsuko, szara bluza, ukradł coś?
Damensaya i Kaylin //nie... Saya i Cass// wykonały facepalm, a Alister //Alex. Jest ktokolwiek, kto się domyśla, skąd wziąłem alternatywną tożsamość dla Alistera?// patrzył na nie ze zdziwieniem, nie wiedząc, o co chodzi.
- To już się nie dziwię, że macie złe zdanie o Jigen Tankenka, skoro akurat jego spotkaliście jako pierwszego... A tak przy okazji, połowa multiwersum ściga tego człowieka z podobnych przyczyn i właściwie już wiemy, gdzie on się znajduje. //Nie wiedzą, co się teraz wydarzyło na równinach i jaki jest prawdziwy powód. A że wiedzą, gdzie się znajduje... to żadne kłamstwo.//
- Dobrze, że Shigen zaatakował akurat nasz świat, nie wasz, bo pewnie byście nas od razu zaatakowali...
- A właśnie, nie pojawił się u was jakiś gościu, który twierdził, że za kilka lat wróci i wszystko zniszczy? Sprawa jest dość poważna, bo przez "wszystko" rozumie całe multiwersum. W naszym świecie już zbieramy siły przeciwko niemu, a to, czego szukamy, ma pomóc przywrócić jednego z wojowników, który będzie na pewno solidnym wsparciem w walce.
[Yoh tu był... Ale może i tak się uda to zdjęcie.]

7#287 - Universe A1 Empty Re: #287 - Universe A1 Pon Sie 08, 2011 4:07 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Kiedy Kaylin wspomniała o kolesiu który wszystko zniszczy za kilka lat, Ari spojrzał na dziewczynę stojącą obok z nieco poważniejszą miną - następnie znowu powrócił wzrokiem na przybyłych Jigen Tankenka.
- Wiecie... Był tu i większość osób które stanęły do walki z nim z łatwością pokonał. Jesteśmy jedynymi którzy na chwilę obecną mogą jeszcze się ruszać. - wyjaśnił chłopak, patrząc w niebo. Dziewczyna zmierzyła go wzrokiem i spojrzała na Was.
- A tak właściwie... O jaki przedmiot chodzi? Może jesteśmy w stanie pomóc... - zapytała spokojnie, siadając na ziemi i wzdychając. Podrapała się po głowie i przyglądała się przybyszom.

8#287 - Universe A1 Empty Re: #287 - Universe A1 Pon Sie 08, 2011 4:47 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
- Przedmiot, którego szukamy, to rodzaj kryształu zdolnego do ciekawego przetwarzania energii. W niektórych światach technologia pewnych nieprzyjemnych obcych wykorzystywała takie obrobione kryształy do umożliwienia swoim wojownikom przemiany w uzbrojonego Tekkamana. A tymi wojownikami byli porwani ludzie po praniu mózgu. Gdzieś takie kryształy powinny istnieć w stanie surowym, co umożliwiłoby obróbkę i wprowadzenie do nich własnego programu zamiast tego pasożyta.
- A właśnie, mówicie, że na chwilę obecną tylko wy się możecie ruszać po walce. Nie chcielibyście skorzystać z szybkiej i skutecznej pomocy medycznej? Wprawdzie to nie byłyby fasolki Senzu, ale nasze kapsuły leczące działają niemal tak samo dobrze, jedynie efekt nie jest natychmiastowy, dla typowych obrażeń po walce potrzeba paru minut.
Hmmm... Ciekawe, czy Viego pozwoli mi zatrzymać kawałek tego świecidełka... Może mi się przydać... ]]

9#287 - Universe A1 Empty Re: #287 - Universe A1 Pon Sie 08, 2011 5:12 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Kiedy Damensaya opowiedziała dokładnie czego szukacie, dziewczyna o energii Rayema wstała.
- Jestem Reina Uruka, tak na marginesie. Mówicie więc że szukacie pewnego kryształu o ciekawych właściwościach, tak w skróc-... - Ari przerwał nastolatce, podnosząc palec wskazujący w górę na poziomie głowy - po prostu na coś wpadł.
- Ej, Reina. Zdawało mi się że była tu jakaś dziewczyna, która określała się mianem Tekkamana. Po transformacji nie przypominała człowieka, a raczej jakiegoś zaawansowanego technologicznie robota o kształtach zbliżonej do ludzkich. - wystrzelił nagle jak jakiś debil, dopiero po chwili dochodząc do wniosku że dziewczyna sama chciała to powiedzieć albo ukryć.
- Eh... Tak. W każdym razie, chyba ona wie czy możecie tu takie coś znaleźć. Zapewne wypoczywa po tym ostatnim spotkaniu. Co do pomocy... Dziękujemy, ale myślę że wkrótce każdy zacznie wracać do zdrowia. A od dłuższego czasu nic się na razie u Nas nie dzieje. Jak ona się nazywała? - wyjaśniła, na końcu zapominając imienia i nazwiska osoby o której cały czas rozmawiają. Ari spojrzał na dziewczynę z lekkim uśmieszkiem - ta się zarumieniła.
- Su Tendou, tak się nazywała. - Viego od razu uświadomił sobie o kogo chodzi, dobrze znał tego wojownika z oryginalnej Terry i choć dawno już nie walczył, teraz pamięć o nim powróciła do gło.. powróciła do zbroi na nowo.

10#287 - Universe A1 Empty Re: #287 - Universe A1 Pon Sie 08, 2011 5:52 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
//"dziewczyna, która określał się mianem Tekkamana"
OMG SHEMALE! NOOOOOOOOOO...//
Su Tendou? Viego, nazwisko brzmi znajomo... Kabuto? ]]
[Właśnie nie Kabuto. Jest z Terry, nazywa się Souji Tendou, na początku był w tym świecie Kamen Riderem Black albo Black RX, udało mi się jakoś przeprogramować jego system i stał się Kuugą. Walczy używając Zankantō, kontroli nad piorunem i Shinha Kishin Ken. To alternatywna wersja Akagiego, który również był Tekkamanem. Ale ciekawe, że tutaj jego alter nie jest Kamen Riderem, a Tekkamanem...]
Mniejsza o to. Kryształ obrobiony przez Radam nam się nie przyda, chyba że naprawdę tu się znajdują jego złoża i ta Su w jakiś sposób sama zrobiła ten trik. ]]
- Hm? Eee... Cass? Jakby się zawiesiłaś.
- Nie, wszystko w porządku. Tylko myślałam.
- Gdzie znajdziemy tą Su Tendou?
[Kaylin, pożyczam ci Worldwide Reading. Zarejestruj wygląd tej Reiny i Ariego, ja je zachowam. Potem je wyświetlimy naszym.]
Dobra. Ciekawie będzie zobaczyć ich miny. ]]
Niepostrzeżenie aktywowała Worldwide Reading. Tylko Damensaya się zorientowała, ale nie reagowała.

11#287 - Universe A1 Empty Re: #287 - Universe A1 Wto Sie 09, 2011 2:12 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Kiedy Damensaya zapytała gdzie znajdą kobietę Tekkaman, Ari się uśmiechnął. Wraz z Reiną wzbili się w powietrze, a Wy polecieliście za nimi. Bez przeszkód, po jakichś 15 minutach dolecieliście do Eminy, a następnie do domu Su Tendou. Chwilkę poczekaliście przed drzwiami, ale kobieta w końcu otworzyła.
- Reina i Ari? A Ci ludzie to...? Ostatnio też zaufaliśmy jakiemuś idiocie w szarej bluzie i żałowaliśmy. - Su wyszła na zewnątrz domu i spojrzała na przybyszów.
- To jest Saya Damen, Alex Pazenov, i Cassacina Tiempella... Chyba nic nie przemieniłem, nie? W każdym razie, to Jigen Tankenka. Szukają jakiegoś kryształu, a dosyć dawno temu chwaliłaś się że masz dostęp do surowej bryły jakiegoś minerału który umożliwia zmianę w Tekkamana. - wyjaśnił krótko chłopak.

Kobieta spojrzała na Was lekko zdziwiona, czekała na dokładniejsze wyjaśnienia.

12#287 - Universe A1 Empty Re: #287 - Universe A1 Wto Sie 09, 2011 2:35 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
- Zgadza się, wszystko poprawnie.
- Ehh... Atsuko psuje nam reputację... W skrócie: u nas - w świecie będącym alternatywną wersją waszego - też był pewien fagas, który groził zniszczeniem multiwersum za parę lat, a jeden z naszych najlepszych wojowników jest prawie że martwy po próbie aktywacji swojej wyższej formy. Żeby przyspieszyć jego regenerację i pozwolić mu lepiej odizolować ciało od środowiska zewnętrznego, najlepszym rozwiązaniem byłoby użycie takiego kryształu, jakim Imperium Radam zmieniało ludzi w Tekkamanów w kilku wymiarach. Odpowiedni program mamy, zostało nam jedynie znaleźć odpowiedni kryształ. A przy okazji... Domyślam się, że udało ci się samej wszystko tak przygotować, by umożliwić sobie tekset. //tekset - przemiana w Tekkamana// Nie masz problemów z pamięcią, gdy przechodzisz w Blaster Mode? //Tekkaman Blade owszem, miał. Doprowadziło go to w końcu do takiej amnezji, że zapomniał jak chodzić i mówić i pod koniec serii był już na wózku. A że jakoś wyzdrowiał w sequelu, to cholera nie mam pojęcia.//

13#287 - Universe A1 Empty Re: #287 - Universe A1 Wto Sie 09, 2011 3:01 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
- Skądże, z moją pamięcią wszystko w porządku. Więc do tego potrzebujecie surowego kryształu, tak? - kobieta na chwilę weszła do domu, a po jakichś trzech minutach z niego wyszła. Ziemia w jej ogródku, podobnie jak w przypadku ogródka Maxa gdzie Keiji ukrył statek, zaczęła się rozsuwać, a spod niej po prostu wysunął się ogromny kawał kryształu którego poszukiwaliście.
- Znalazłam to kiedyś, kiedy przemierzałam kosmos. Postanowiłam to zabrać na Terrę i ukryć. Miałam w tym swój interes, jednak jeżeli jest Wam rzeczywiście tak potrzebny, weźcie sobie tyle ile potrzebujecie. - kobieta usiadła przed drzwiami swojego domu, dalej zastanawiając się mimo wszystko nad tym co czeka ich za kilka lat. Przecież koleś zmasakrował bez większego problemu większość wojowników z tej wersji Terry. W międzyczasie Ari nie mógł się powstrzymać i musiał zadać pewne pytanie - a właściwie, dwa pytania w jednym.
- Hm... Jak silni są wojownicy w Waszym świecie, skoro chcecie stawić czoła takiemu wojownikowi jak ten koleś? Macie jakieś tajne bronie? - był dosyć ciekawski. Reina także z chęcią dowiedziałaby się jak zamierzają pokonać kolesia który zmasakrował jedną ręką połowę wojowników i wojowniczek którzy bronią tej wersji Terry.

14#287 - Universe A1 Empty Re: #287 - Universe A1 Wto Sie 09, 2011 4:37 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
- Hmmm... Bronie też, ale w ogóle mamy sporo mocy bojowej. Jak by to pokazać...
Zwróciła nagle uwagę na Linker V wbudowany w zbroję.
Viego, pożycz mi na chwilę swojej energii, włączam twój Linker. ]]
[Nie ma problemu.]
Przywołała Linker C wraz ze swoim Dimenbookerem+ oraz Mankaitō Viega (Jigendriver również). Korzystając z panelu na przedramieniu uruchomiła oba Linkery - otworzyły się. Nacisnęła panel na Dimenbookerze.
HYPER HENSHIN
Najpierw pojawiła się zbroja Blank Mode, po czym przechodząc przez Hyper Phoenix uformowała się w wariację Hypernova Phoenix Viega, połączonego ze zbroją, w której on sam siedział. Kaylin zaczęła emitować taką energię, jak Viego w Hypernova Phoenix.
- Skoro macie już porównanie... Kilku jest jeszcze silniejszych, a ten, o którym mówiłam, może jeszcze brać energię od Słońca i innych gwiazd. Dodatkowo możemy przywoływać w dowolnym momencie wojowników z innych światów, a dziewczyna obok mnie kontroluje nasz statek, Latające Miasto, zdolny do przemiany w humanoida. Rolę naszego księżyca pełni Unicron, przedwieczny mechanoid. Mamy w naszych szeregach kandydata na Boga Wojny oraz potomka Bogów Niebios, dodatkowo Super Saiyan 3 i 4. Kilka chwil temu, zanim weszliśmy do waszego świata, pewną sytuację pomogli opanować Kapitan Głównodowodzący Shinigami Yamamoto Genryūsai Shigekuni oraz trójka bogów. Z danych, które przychodzą nam w miarę na bieżąco, wynika, że w rezultacie jednemu z naszych udało się przejąć kontrolę nad choć częścią energii zapieczętowanego w nim Vida, przedstawiciela rasy silniejszej od samych bogów. Jakiś czas temu zmusiliśmy do ucieczki Króla Demonów Ereba, a wcześniej powstrzymaliśmy kogoś, kto ukradł artefakty bogów. Wszyscy już rozpoczęli trening. Oprócz tego, akurat u nas są Smocze Kule, które co roku mogą spełnić trzy życzenia, łącznie ze wskrzeszaniem. Mam dziwne przeczucie, że jednak multiwersum będzie istnieć jeszcze dłużej niż kilka lat.
Zamknęła swój Linker, co spowodowało również zamknięcie Linkera V.
LINK OUT
Zbroja Hypernova Phoenix zniknęła.
- A co do kryształu, to nie potrzeba nam go dużo.
Podeszła i dobyła Mankaitō, tworząc ostrze rozmiarów zwykłej katany. Odcięła bryłkę, która w przekroju miała mniej więcej tyle, co półtora długości kartki A4.
- Alex, weź bryłkę. Su, dziękujemy ci za pomoc. Za kilka lat, gdy będzie już czas, zbierzemy wojowników z tylu światów, ile stanie do walki. Dołączycie do nas? Jeśli ten świat naprawdę jest alternatywną wersją tego, w którym mieszkamy, to powinniście się stać naprawdę silni.
- Wezwać statek?
- Tak. Choć jest to kilka lat, liczy się każda chwila. A w sumie... Skoro się upewniliśmy, że w tym świecie nie ma naszych alternatywnych wersji, możemy się przedstawić jeszcze raz.
- Damensaya.
- Hm? Ah. Alister Zeynov.
- Kaylin Cemineya.
- Viego Taimatsu.
- Wybaczcie, ale zawsze w nieznanym wymiarze używamy zastępczych tożsamości, żeby nie zostać przypadkiem rozpoznani jako nasze alternatywne wersje z tego właśnie wymiaru. A głos ze zbroi to ten, który potrzebuje kryształu do opanowania swoich kwantowych mocy. Chwilowo jego świadomość jest w zbroi.
- Uwierzcie, to naprawdę dziwne uczucie nie wiedzieć, gdzie jest własna głowa. Su, jeszcze raz dzięki za pomoc.
Latające Miasto znalazło się już dokładnie nad nimi, na wysokości kilkuset metrów. Zdjęło osłonę i stało się widoczne. Damensaya uniosła lewą rękę w górę, a ze statku wystrzeliła mała kapsułka, której osłona się otworzyła w locie, a do Damensayi doleciał sam gotowy terminal, który usadowił się na jej ręce.
- No, wreszcie gotowy.

15#287 - Universe A1 Empty Re: #287 - Universe A1 Sro Sie 10, 2011 7:01 am

NPC

NPC
NPC
NPC
Kiedy Kaylin opowiadała „w skrócie” jak to sprawy mają się w ich wymiarze, osoby które słyszały to w tym wymiarze nie mogły uwierzyć. Do tego doszła tylko prezentacja mocy Kaylin, co ich zupełnie zszokowało. Ari oraz Reina jednak nie zamierzali się poddawać, od razu odlecieli żegnając się i przystępując do treningu.
- Rozumiem, po prostu dbacie o swoje bezpieczeństwo. Wolicie zachowywać anonimowość zwiedzając inne wymiary. - gadająca zbroja wydała się kobiecie dosyć dziwna, jednak kiedy Kaylin już pobrała kawałek z ogromnego kryształu, ta znowu ukryła go pod ziemią w ogródku.
- Zapewne możecie na Nas liczyć. Jeżeli będzie taka możliwość, na pewno pomożemy Wam w walce z tym idiotą... Dziwnie się rozmawia ze zbroją, a raczej świadomością w niej będącą, jednak cóż... Nie ma sprawy. - powiedziała, uśmiechając się. Dla Was był to znak że już możecie opuszczać ten wymiar - wszak i tak spotkacie się przy dobrych układach już wkrótce.

16#287 - Universe A1 Empty Re: #287 - Universe A1 Sro Sie 10, 2011 7:27 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
- Gdy tu wrócimy następnym razem, powinienem już być normalny, jeśli w naszym fachu normalność istnieje. Kel agitaŧ?
- Yal. No, miło było poznać, ale wracamy do naszego świata. Musimy ogarnąć sytuację po walce z Nightmare Lordem. Do zobaczenia.
Ulecieli w górę, w stronę Miasta, wlecieli do środka, znów na Mostek. Damensaya pilnowała, żeby Alister nie zapomniał, zgubił czy upuścił kryształu.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.