Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 4]

1Takie tam w paintcie Empty Takie tam w paintcie Sob Lut 04, 2012 4:01 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Zaczynam od nowa.
Na start jedna z moich ulubionych postaci DB, Tienshinhan:
Takie tam w paintcie Scaled.php?server=862&filename=zcustom
By Woogy. Don't use.
Pierwszy custom od baaardzo dawna.
Miałem problem głównie z rękami i cieniowaniem głowy, więc podpowiadajcie ;].



Ostatnio zmieniony przez Jataman dnia Pią Maj 17, 2013 1:51 pm, w całości zmieniany 1 raz

2Takie tam w paintcie Empty Re: Takie tam w paintcie Nie Lut 05, 2012 3:26 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Ciemne pixele na klatce piersiowej są zbędnym elementem. Praca lepiej prezentowałaby się, gdybyś jeszcze troszkę pobawił się z odcieniami i wykonał to nieco inaczej. Cieniowanie twarzy jak, wyszło dobrze; proporcje również odpowiednie. Ręce, wbrew temu co powiedziałeś, są dobrze wykonanym elementem tej pracy; szkoda jedynie że nie widać mięśni rąk. Wywinąłeś się z tego w ładnym stylu ^^' Cieniowanie spodni nie jest złe, choć zmieniłbym trochę ilość średniego odcienia. W takich ilościach, jest on zbędny; mimo że całość nie prezentuje się tak źle jak mogłoby się wydawać. Proporcje poszczególnych elementów zachowane; klatka piersiowa nie jest za duża, ręce nie są zbyt małe lub zbyt wielkie w stosunku do niej. Głowa również odpowiednia. Lekka zmiana lewej nogi OPAR'a (z Naszej perspektywy) przy tym żółtym „ciężarku” byłaby wskazana; całość wydaje się nieco za sztywna. Wielki plus za „custome pose”; dodatkowo oryginalną.

Ogólnie rzecz biorąc, praca nie jest zrobiona źle. Mogłaby być wykonana nieco lepiej, lecz nie jest to jakimś wielkim problemem. Popraw wskazane błędy i będzie dobrze.

2kp
/@Y

3Takie tam w paintcie Empty Re: Takie tam w paintcie Wto Lut 07, 2012 12:47 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Zachęcony masą komentarzy, jaką mnie zasypaliście stworzyłem nowego oparka:
Takie tam w paintcie Scaled.php?server=40&filename=zcustom
By Woogy. Don't use.
Robiony na przeróbce własnego base, które z kolei jest customem. Więc można uznać, że to też jest custom xd.
Soul Punisher robiony własnoręcznie, a w zasadzie własnogimpnie (O.o).

Mam nadzieję na nieco więcej opinii.

4Takie tam w paintcie Empty Re: Takie tam w paintcie Sro Lut 08, 2012 2:43 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Proporcje odpowiednie; fryzurę lekko przydałoby się powiększyć lub dodać w środku jeden większy kosmyk, aby całość jakoś przyzwoicie wyglądała. Cieniowanie włosów nie wygląda źle; jedynie całość wydaje się trochę za bardzo „pusta”. Najciemniejszy odcień powinien być jeszcze trochę ciemniejszy niż jest. Jeżeli chodzi o twarz i ogólnie skórę, to pierwsze w oczy rzuca się zbyt słabe przejście pomiędzy poszczególnymi odcieniami. Poza klatką piersiową, rozmieszczenie cieni jest odpowiednie. W przypadku tej nieszczęsnej klatki piersiowej, proponuję skasować znajdujące się na niej czarne pixele - nie mam zielonego pojęcia po co on tam. Wystarczy nieco zwiększyć ton najciemniejszego odcienia i odpowiednio go „rozłożyć” by praca nabrała rumieńców. Rączka podniesiona w górę mogłaby być nieco bardziej umięśniona, panie Roleyo. Kamizelka wydaje się być wykonana odpowiednio, zastrzeżenia natomiast mam co do pomarańczowych elementów jakimi ona dysponuje, te wydają się trochę za małe. Z drugiej strony, mniejsza o to. Czepiam się aż takich szczegółów, podły jestem, nie? Nad paskiem, a właściwie tym zwisającym elementem jeszcze chwilę popracuj. Cieniowanie spodni to tragedia. Po pierwsze; ciemniejsze odcienie bieli. Nie bój się eksperymentować z kolorami. Kształt spodni przy butach powinien być nieco bardziej workowaty. W górze powinien się nieco zwężać. Nie wiem czy tylko ja czy ktoś jeszcze odniesie podobne wrażenie, ale spodnie miejscami wydają mi się zbyt kanciaste. Buciki dobre; nie chce mi się już czepiać nawet tego xD

Ogólnie rzecz biorąc, praca ciekawa i z pomysłem. Ale, ale, drogi panie... Ma bardzo dużo nieciekawych błędów, jakich się po Tobie nie spodziewałem. Możliwe że to przez długi odpoczynek w LSW, ale z drugiej strony, Tien~ był zdecydowanie lepiej wykonany. Czyżby nuda xd?
Takie tam w paintcie Traini

3kp
/@Y

5Takie tam w paintcie Empty Re: Takie tam w paintcie Sro Lut 29, 2012 6:23 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Mocno zdeterminowany wcale się nie poddaję...

Takie tam w paintcie Wystawam
Jak zwykle by Woogy, don't use.
Credit dla którejś z gier Pokemon.

Liczę na Was...

6Takie tam w paintcie Empty Re: Takie tam w paintcie Sro Lut 29, 2012 6:31 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Nakurwiam posta.
Praca bardzo fajna. Pierwsze co rzuciło mi się w oczy i odrazu nie spodobało to twarz. Jednak zacznijmy od początku. Kapelusz jest w jak najlepszym porządku, cieniowanie także jest dobre, niezbyt mam się do cego tu przyczepić. Przejdźmy jednak do tej twarzy... Cieniowanie wcale mi się nie podoba. Jakoś go nie ogarniam. Trzy pixele włosów też trochę dziwnie wyglądają. A co do wąsów to mógłbyś je poprawić. Nie są złe, ale mogą być lepsze. Chodzi mi o to, że trochę krzywo wyrastają, jakby nie z tego miejsca, z którego muszą. Krawat, koszula i marynarka mają fajne cieniowanie, aczkolwiek przyczepie się do ręki w kieszeni. Jest odrobinę za gruba, albo przynajmniej taka się wydaje. Cieniowanie rękawa tuż przy kieszeni jest słabe. Popraw je. Co do spodni to są fajne, tak samo cieniowanie. Ewentualnie zrobiłbym małe poprawki, zwłaszcza na JEGO prawej nodze. Co do butów, to dość dziwnie się zwężają. Brakuje mi tam tych dwóch czarnych pixeli idacych wzdłóż nogawki. Praca jest ogolnie dobra. Dobrze też widzieć coś nowego w twoim wykonaniu.

KP: 2
/Feli

7Takie tam w paintcie Empty Re: Takie tam w paintcie Pon Maj 07, 2012 8:51 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Po dłuższej przerwie oto kolejna praca:
Takie tam w paintcie Pracaf
Woogy na moim nowym base. Prawdopodobnie zacznę robić sprita od nowa.
Nadal credit dla Seza. Nie używać bez pozwolenia i tak dalej.

Jak to mawia Josz: komentarze mile widziane.

8Takie tam w paintcie Empty Re: Takie tam w paintcie Wto Maj 08, 2012 11:59 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Yoh Theme!

Proporcje - odpowiednie. Brak zastrzeżeń.
Cieniowanie. Popracuj nad masą mięśniową prawej rączki Woogy'ego. Spodenki także wymagałyby wprowadzenia lekkich modyfikacji. Całość prezentuje się nieźle.
Pomysł. Stary dobry Woogy Roleyo, co ja mam do jasnej cholery oceniać? xd

Ogólnie rzecz biorąc, twórz dalej i zrób coś ciekawszego - na przykład revamp gościa z okiem zamiast głowy. Postać była naprawdę kreatywna, chciałbym ujrzeć ją w nieco lepszym wykonaniu : ) Praca trzyma wysoki poziom - good job!

KP: 2
/Feli

9Takie tam w paintcie Empty Re: Takie tam w paintcie Sro Maj 09, 2012 12:56 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Popracuj nad masą mięśniową prawej rączki Woogy'ego.
O to mi chodziło, nie chciałem u niego uwydatniać mięśni. Ogólnie jeszcze trochę poprawiłem cieniowanie, ale nie będę już wrzucał poprawki, bo to nie ma sensu.

Jak zwykle masa komentarzy zachęciła mnie do dalszego działania, więc za prośbą wszystkich, którzy skomentowali moją ostatnią pracę wrzucam revampik Devil-Eye'a.

Takie tam w paintcie Pracau
by Woogy, don't use!

Nie pogardzę nawet jednym komentarzem.

10Takie tam w paintcie Empty Re: Takie tam w paintcie Czw Maj 10, 2012 10:03 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
O to mi chodziło, nie chciałem u niego uwydatniać mięśni. Ogólnie jeszcze trochę poprawiłem cieniowanie, ale nie będę już wrzucał poprawki, bo to nie ma sensu.
Jest sens wrzucania poprawki. Po to komentujemy daną pracę, a żebyś wykonał stosowne kroki w celu jej poprawienia. Jeżeli już wprowadzisz pewne modyfikacje, pochwal się pracą. Może wyjdzie na to, że jest ona jeszcze gorsza niż była, a może na to, że nie będzie nawet jednego błędu do wymienienia ; )
Nie pogardzę nawet jednym komentarzem.
A, więc proszę bardzo.

Proporcje pracy odpowiednie dla Twojego stylu. Zauważyłem jedynie jedno, pewne małe niedociągnięcie w tej kwestii...
Takie tam w paintcie 30763628
Chodzi o to, że 'oko' jest w zaznaczonym miejscu zbyt kanciaste. Rzuca się do w oczy nawet z daleka, jeżeli przyjrzymy się postaci nieco dłużej niż kilka sekund. Wystarczy zadziałać jednym pikselem, a żeby ten nieciekawy efekt unicestwić. Co skasować, a co gdzie wstawić? To już zostawiam Tobie, mistrzuniu.
Jeżeli chodzi o cieniowanie pracy to już z daleka można wywnioskować, że wymaga ono poprawek. Oko wykonane jest pod tym względem dosyć dobrze, jednak problem zaczyna się gdy idziemy w kierunku klatki piersiowej. Przede wszystkim, czarne piksele są na niej całkowicie zbędne. Za mocno uwidaczniają masę mięśniową torsu i bynajmniej nie prezentuje się to zbyt ciekawie. Warto byłoby tutaj zmniejszyć ilość średniego odcienia; czarne piksele na klatce zastąp ciemnym odcieniem skóry. Postaraj się uzyskać nieco bardziej 'naturalny' wygląd mięśni - wbrew pozorom, nie jest to takie trudne jak może się wydawać. Wiem coś na ten temat. Do cieniowania spodni nie mam żadnych zastrzeżeń. Outline na pasku jest zbędny - ładniej komponowałby się on bez konturów, wtapiając się trochę w kolor dolnej części stroju. Poza tym, mając tak ciemny odcień tego elementu ubioru (spodnie), nie zrobi Ci większej różnicy brak outline'u.
Ogólny pomysł na wykonanie pracy bardzo mi się podoba. Oczekiwałem na ten 'revamp' z niecierpliwością - to jedyna postać jaką kojarzę, która zamiast głowy ma oko. Nawet na Vortexie jeszcze nie widziałem podobnego pomysłu także jest się czym pochwalić ; ) Za oryginalność, a jednocześnie prostotę wykonania Devil-Eye'a masz u mnie dużego plusa.

KP: 3
/Feli

11Takie tam w paintcie Empty Re: Takie tam w paintcie Pon Lis 05, 2012 5:46 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Ushueshues, czas odświeżyć temat.
Przedstawiam Wam fuzję Woogyego oraz Akiego, czyli... Wookiego!
Takie tam w paintcie Wooki
Tadaaaaam!

Generalnie nie wyszedł tak ekstra, jak chciałem (nic nowego xd), ale chyba daje radę.
Pozdro!

12Takie tam w paintcie Empty Re: Takie tam w paintcie Pon Lis 05, 2012 10:07 pm

Aki

Aki
Jounin
Jounin
No i obiecałem, no i piszę, więc już nie puacz : >.
Więc... no ja nie umiem oceniać :c. Ogólnie mi się podoba, fajnie połączyłeś elementy włosów Akiego i Ługiego, świetny pomyślunek z tymi dwoma kosmykami brązowego koloru, bo dobrze się komponują. Trochę bym zmienił cieniowanie włosów, bo mi się wydaje takie trochę... średnie. Fajnie zrobiłeś koszulę z podwiniętym rękawem, podoba mi się w niej kołnierzyk :>. Odwrotnie do włosów, tutaj mi się podoba również cieniowanie, chociaż element podwiniętego rękawa bym zmienił częściowo z outline'u na ciemny odcień (coś takiego). Nie wiem, skąd się pojawiły frotki, ale to zakładam, że to taka inwencja twórcza xd. Co do spodni oraz koszulki, to wydaje mi się, że są dobrze pocieniowanie, buty chyba też, chociaż mógłbyś jeszcze coś zrobić z tą czarną częścią na lewym bucie(patrząc od naszej strony). Podsumowując, cieniowanie ogólnie jest dobre, choć mógłbyś popracować jeszcze nad nim przy włosach.
Podoba mi się.

/2 KP
/@Yoh

13Takie tam w paintcie Empty Re: Takie tam w paintcie Wto Lis 06, 2012 4:29 pm

Neravi

Neravi
Notowany
Notowany
Najbardziej rozwalił mnie opar z kapelusikiem i laską. Moim zdaniem on jest najlepszy i tyle.

14Takie tam w paintcie Empty Re: Takie tam w paintcie Sro Lis 07, 2012 3:50 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Soundtrack

Jeżeli chodzi o moje zdanie, to mogłeś się nieco bardziej przyłożyć do stworzenia tej pracy – zwłaszcza, że wszyscy dobrze wiemy na co Cię stać, pożeraczu batonów. Włosy mają odpowiednie proporcje, jednakże cieniowanie wymaga zdecydowanych poprawek. Poszczególne kosmyki są słabo uwidocznione, poszczególne odcienie rozłożone nieodpowiednio po całej główce. Twarz wykonana prawidłowo, nie mam większych zastrzeżeń. Ciekawie wykonana kurteczka i dość dobry pomysł na połączenie jej z kamizelką – nie podoba mi się tylko rękaw, który został zaznaczony w przypadku komentarza Akiego. Można by również na siłę przyczepiać się do wcięcia w talii, ale to już uroki base na jakich pracujemy tworząc konkretną pracę. Spodnie wykonane odpowiednio; nieco zabawne proporcje, ale nie jest to błędem. Staraj się nie oddzielać ich od butów za pomocą jednego outline’a – albo skasuj go w ogóle, albo nieco „przesadź” z ilością czarnych odcieni między butem, a spodniami. Pierwsza opcja jest ciekawsza i łatwiejsza, ale rób jak chcesz. Na butach nie podoba mi się jedynie outline i kolory – pierwsze to czyste przyzwyczajenie, bo sam robię bez. Drugie sprawdziłoby się lepiej, gdybyś odwrócił aktualną kolorystykę. Ogólnie rzecz biorąc, praca nie jest najgorsza, ale Ciebie stać na zdecydowanie więcej, leniu :73:

Mogę liczyć na krótki komentarz w moim O-S-W?
http://www.anrevosprites.net/t113p885-o-s-w-by-yoh92#59331

/2 KP
/@Yoh

15Takie tam w paintcie Empty Re: Takie tam w paintcie Sob Lis 24, 2012 12:38 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
No to wrzucę coś nowego.
Jest to remake non-KLSW Yoki Karioshiego, oryginalnie wykonanego przez Devila_Goku.
Kto go pamięta ;>?

Takie tam w paintcie Yokal

Liczę na oceny 4.
Pozdro!

16Takie tam w paintcie Empty Re: Takie tam w paintcie Sob Lis 24, 2012 12:58 pm

Neravi

Neravi
Notowany
Notowany
Więc zacznijmy oceniać twój oparek.
Zacznijmy od tego, że masz fajne logo (orginalne). Cieniowanie dobre, wręcz zarąbiste szczególnie cienie na koszulce i włosach. Dobrze dobrałeś kolory do tej postaci co jej pasuje. Fajny jest też pasek lecz z daleka jest mało widoczny. Widać, że zrobiłeś postać z kucykiem i opaską czego u ciebie za często nie widać. Opaski na rękach za bardzo nie pasują do niej a tak to postać wykonana dosyć dobrze.

Pozdro Neravi 55

KP: 1
/Feli

17Takie tam w paintcie Empty Re: Takie tam w paintcie Sob Lis 24, 2012 5:59 pm

Agost

Agost
Super Saiyan
Super Saiyan
Twoja ostatnia praca jest naprawdę świetna!
Nie wiem co i dlaczego, ale zawsze uważałem, że prace proste powinny zostać bardziej doceniane! Już tłumacze. Ostatni Opek mimo tego, że jest przedstawiony w tak nie wyróżniający sposób przyciąga uwagę! Świetne cienie, kolorystyka i włosy sprawiają, że przyciąga on uwagę! I to jest właśnie prawdziwy kunszt, kiedy udaje się stworzyć coś pozornie zwykłego, ale niezwykle precyzyjnego zarazem. Jest to jedna z twoich najlepszych prac. Nie wiem ile poświęcasz czasu na szczegóły, ale wychodzi ci to świetnie.
Pozdrawiam! Tak trzymaj!

KP: 1
/Feli

18Takie tam w paintcie Empty Re: Takie tam w paintcie Czw Lis 29, 2012 8:21 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Soundtrack
Nie bez powodu wrzuciłem właśnie ten „soundtrack” – to pierwsza praca, którą teraz oceniam i nie widzę w niej tak rażących błędów. Nie znaczy to, że ich jednakże nie zawiera. Ale o tym za chwilę. Yoka, powiadasz? Idea ciekawa. Przed „revampem” owa postać była zdecydowanie wyższa, ale nie sprawiało to, że wygląda lepiej. Twoja „aktualizacja” ma to do siebie, że pomimo swojej prostoty, wygląda naprawdę fajnie. Włosy Ci się udały, przynajmniej pod względem proporcji. Z cieniowaniem mógłbyś się jeszcze trochę pobawić, bowiem szału nie ma. Popraw również te związane włosy z tyłu – odstający włos nie prezentuje się najlepiej. Stosujesz czarny outline wewnątrz tworzonych postaci? Szczerze powiedziawszy, nie jest to modne, a i często się nie sprawdza przez fakt, że zabiera niezbędne miejsce, które mógłbyś wykorzystać na przykład na dopieszczenie cieniowania. Ale cóż – każdy lubi, co lubi. Nie wnikam w to jakim stylem tworzysz, ważne, że Tobie dobrze się z tym pracuje. Cieniowanie podkoszulki dość przeciętne, lecz nie ma tragedii. Z daleka wygląda to dobrze, a właśnie owy efekt wizualny jest najważniejszy. Opaski oraz pasek wykonane w miarę normalnie, cieniowanie odpowiednie. To samo dotyczy spodni. Zachowane proporcje, dobre cienie – brak konkretnych zastrzeżeń. Ogólnie rzecz biorąc – praca posiada jako takie błędy, lecz jest jedną z lepszych jakie w ostatnim czasie pojawiły się na forum. Jak najbardziej zasłużyłeś więc na to, by dostać miejsce w nagłówku jako „OPAR Tygodnia”.

KP: 3
/Feli

19Takie tam w paintcie Empty Re: Takie tam w paintcie Sro Lut 27, 2013 1:18 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Ok, dawno nic nie wrzucałem. Odświeżę trochę ten temat.
Oto Sethiab, taki kox wśród demonicznych koxów mojego autorstwa:
Takie tam w paintcie Sethiab
Liczę na oceny, pozdro!

P.S. Mocno pracowałem nad oprawą graficzną do tego opara, więc doceńcie i oceńcie.

20Takie tam w paintcie Empty Re: Takie tam w paintcie Sro Lut 27, 2013 3:52 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
No więc Sethiab...
Masz fajne żółte oczka i jedno na czole, które zapewne ukradłeś Tenshinhan'owi. Głowę dobrze Ci Woogy pocieniował, różki spore i fajne Ci wyrosły. Jeśli chodzi o Twoje umięśnienie, to poprawiłbym Ci Twoje prawe ramię, bo w porównaniu z lewym jest za małe, za dużo na lewą stronę ćwiczyłeś. Bajcepsy trochę bardziej bym Ci podkreślił, przynajmniej na prawej ręce. Zauważyłem, że za mało poświęcasz czasu klatce piersiowej na siłce, bo jest ciut przymała, ale za to brzuch masz dobrze wyrzeźbiony 4 Jeśli chodzi o nogi to uda masz w porządku, ale sprawdź jakie są dobre ćwiczenia na łydki, bo nie mogą wyglądać tak mizernie przy takich udach 9 Stopy ok i ogon też masz fajny.

Ogólnie Woogy to dobra robota, ale popraw kilka rzeczy i będzie zajebiaszczo :)
Nic nie napisałem o cieniach, bo mi się podobają, no prócz tych na jego prawym bajcepsie 9

/2KP
/@Yoh

21Takie tam w paintcie Empty Re: Takie tam w paintcie Pią Mar 01, 2013 8:58 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Przede wszystkim, dość przyjemne dla oka cieniowanie – głównie masa mięśniowa widoczna na klatce piersiowej. Lekkie zastrzeżenia pojawiają się w przypadku rączek oraz nóżek, ale tutaj nie będę wymagał od Ciebie cudów. Twarz została narysowana w dość… amatorski sposób? Ogólnie rzecz biorąc, cała postać jest bez pomysłu, jakiejś konkretnej idei. W przypadku rogów poszedłeś na łatwiznę – błąd. Po pierwsze, nie kopiuj jednego elementu, jedynie go odwracając i wykorzystując ciemniejsze kolory do pocieniowania. Po drugie, jeżeli już zdarzy Ci się, że nie masz ochoty rysować drugiego rogu, to poza opuszczeniem go w dół o jeden, bądź dwa piksele, zadbaj również o to by był trochę węższy niż oryginał – całość prezentuje się wtedy znacznie lepiej. Na Twoim miejscu, w przypadku tego demona, pobawiłbym się również z proporcjami stóp. Może wypadałoby pomyśleć nad czymś bardziej… diabelskim? Demonicznym?
Praca trzyma poziom, ale nie da się ukryć, iż posiada widoczne błędy. Pracuj dalej, Woogy!

/2KP
/@Yoh



Ostatnio zmieniony przez Yoh dnia Wto Mar 05, 2013 7:45 am, w całości zmieniany 1 raz

22Takie tam w paintcie Empty Re: Takie tam w paintcie Pon Mar 04, 2013 6:51 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Diabełek nie prezentuje się tak źle ,choć czuję ,że dość mocno w ostatnim czasie wpatrywałeś się w prace Yoszaki. Twarz ,bark ,wykonanie klatki piersiowej - świadomie ,czy nie ( domyślam się ,że nie ) praktycznie skopiowałeś te elementy z prac yoszaki. Jako ,że nie jestem fanem wykonania rąk i twarzy przez Yoha to nie trudno się domyślić ,że miło by było je zobaczyć poprawione. Przy twarzy przydałoby się usunąć nos i usta oraz 'zaostrzyć' szczękę ( jest teraz za mocno zaokrąglona ). Przez te 2 drobiazgi bardziej przypomina on człowieka niż demona. Co do ręki to głównie chodzi mi o bark. On również jest zbyt okrągły ,co go optycznie mocno skraca. U góry postaraj się nadać konturowi bardziej kwadratowy wyraz. Przy nogach mile byłyby widziane jakieś kopyta lub cokolwiek chociaż trochę budzącego grozę ;p. Ogon wykonany jakoś tak bez pomysłu ... faluje bardziej jak włosy ,nie ogon ... jeżeli wiesz o co mi chodzi ;p.
Zapomniałbym skomentować krótko rogi - nie podobają mi się. Wyglądają grubo ,są jakieś takie bez wyrazu.
Generalnie jedna z Twoich lepszych prac ,oby tak dalej.

/2KP
/@Yoh

23Takie tam w paintcie Empty Re: Takie tam w paintcie Pią Mar 15, 2013 10:31 am

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Dzięki za komentarze, Panowie. Ostatnio nie mam zbyt wiele wolnego czasu, ale jak go znajdę to postaram się odwdzięczyć.
W sumie macie rację, w pracy brakowało mi trochę pomysłu i nie ustrzegłem się kilku podstawowych błędów. Generalnie nie wyszła tak fajnie, jak początkowo myślałem 9.

W takim razie wrzucam nową, mam nadzieję lepszą. Tym razem bez swojego base, 100% custom. Oto mój wilkołaczek:
Takie tam w paintcie Werewolft
Liczę na oceny, pozdro!

Aha, Sethiaba poprawię za jakiś czas może, jak przyjdą chęci xd.

24Takie tam w paintcie Empty Re: Takie tam w paintcie Pon Mar 18, 2013 12:46 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nie da się zaprzeczyć temu, że praca została wykonana naprawdę dobrze. Jest jednak kilka istotnych elementów, do których wykonania warto się przyczepić, żebyś nie spoczął na laurach. Przede wszystkim, nie bardzo rozumiem gdzie znika lewa rączka tego wilkołaka – zarysy palców powinny być widoczne tuż przy stopie. Zastosowałeś sprytny zabieg ukrycia części łapy za wypchniętą do przodu nogą, ale nie zmienia to faktu, że zrobiłeś to trochę... słabo. Po drugie, spodnie. Cała postać prezentuje naprawdę przyzwoity poziom pod względem proporcji, jak i cieniowania… poza tymi nieszczęsnymi spodenkami. Strzępy powinieneś bardziej uwidocznić poza outlinem, a przynajmniej się o to postarać. Cieniowanie natomiast należałoby w całości zmodyfikować, nie zachwyca na chwilę obecną.
Ogólnie rzecz biorąc – jest dobrze, ale może być znacznie lepiej, Woog-… Jatamanie.

KP: 2
/Feli

25Takie tam w paintcie Empty Re: Takie tam w paintcie Sro Kwi 24, 2013 7:07 am

Qulob

Qulob
Zbanowany
Zbanowany
Ta praca jest naprawde dobra jednak wymaga paru poprawek. M.in. lewa ręka jest tak mała, że noga ją zasłania? Otóż jeżeli to ma być wykonane poprawnie to powinny wystawać zza nogi kawałki jego dłoni. Wszystko jest świetne pocieniowane i ma przyzwoite proporcje, ale nie pokoją mnie te spodnie. Jeżeli te spodnie mają się strzępić, bo tak to wygląda to powinieneś zrobić to poza konturami nóg. Pozatym na pierwszy rzut oka ta postać wygląda jak koń na 2 nogach z kaloryferem...
Mogło wyjść dobrze, a wyszło jak zwykle... - Pozdrawiam, Qulob!

KP: 1
/Feli

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 4]

Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next

Similar topics

-

» W PAINTCIE BY Ater

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.