Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 3 z 4]

51Takie tam w paintcie - Page 3 Empty Re: Takie tam w paintcie Czw Mar 20, 2014 9:04 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Z punktu widzenia autora OCków, jest ok.
Jesteś na dobrej drodze, Jataponie! U mnie miał zastrzeżenia... xd

Ogólnie: twarze rysowanych przez Ciebie postaci wydają się być zbyt pulchne. Spróbuj wydłużyć szyję o jeden piksel, bądź też pobawić się konturami oddzielającymi od niej głowę postaci. Chociażby po stylu cieniowania OPARów można bardzo szybko wywnioskować, jakiego użytkownika postanowiłeś wziąć sobie za wzór. Dodatkowo, próbujesz się dostosować do "nowszej generacji" spritów - to dobrze, aczkolwiek postaraj się odnaleźć w tym przypadku własny styl.

Viego: derpiaste spojrzenie. Popracuj nad cieniowaniem włosów. Ciemny odcień koloru włosów zdecydowanie za bardzo różni się od średniego oraz jasnego odcienia. Dodatkowym problemem jest fakt, że użyłeś go w zdecydowanym nadmiarze. Rękaw podkoszulki można byłoby nieznacznie wydłużyć - dodatkowo, jest trochę słabo pocieniowany. Ciekawszy efekt przy butach uzyskasz, jeżeli wydłużysz lewą, ciemniejszą stopę o jeden piksel. Lewa łapka wydaje się mieć trochę zbyt masywną dłoń. Równie dobrze, może to być jednak kwestia gustu.
Kaylin: fajnie pocieniowane włoski, nieco za szeroka twarz. Cieniowanie brzuszka marne, ale reszta stosunkowo znośna. Popracuj nad rozmieszczaniem ciemniejszych odcieni włosów. Poza tym, bez konkretnych uwag.
Alister: na pierwszy rzut oka - największy "badass" z zaprezentowanej grupy. Po dokładniejszym przyjrzeniu się jego osóbce - popracuj nad cieniowaniem włosów. Trochę za dużo ciemnego i średniego odcienia z przodu fryzurki, jeżeli planujesz się wzorować na "nowoczesnym" stylu. Do twarzy mam zastrzeżenia, które wypisałem już wyżej. Płaszcz wyszedł zajebiście, ale przy spodniach - a szczególnie ciemniejszej nogawce - mogłeś posiedzieć trochę dłużej. Przeciętnie lecz nie najgorzej.

Good job and moar, Jataponie!

52Takie tam w paintcie - Page 3 Empty Re: Takie tam w paintcie Sro Lip 02, 2014 7:17 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Takie tam w paintcie - Page 3 Woogeru__lsw__by_jatamanwoogy-d7oxpy4
Dawno nic nie wrzucałem, a przecież miałem się fuzjować z Bercikiem :P Przedstawiam Wam zatem Woogeru - fuzję potara dwóch największych koksów z Pierwszego Świata PBFa - Woogyego Roleyo i Shigeru Nakatoniego! Oraz bonus: Shigeru w moim wykonaniu.

Credity dla Bercika i Zbira (jak zwykle xd).

Btw, na tym obrazku jest też nieco poprawiona wersja Woogyego. Któregoś dnia poprawie resztę Jatacrew i wrzucę, zobaczycie xd

53Takie tam w paintcie - Page 3 Empty Re: Takie tam w paintcie Czw Lip 03, 2014 10:33 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Jataman napisał:Takie tam w paintcie - Page 3 Woogeru__lsw__by_jatamanwoogy-d7oxpy4
Dawno nic nie wrzucałem, a przecież miałem się fuzjować z Bercikiem :P Przedstawiam Wam zatem Woogeru - fuzję potara dwóch największych koksów z Pierwszego Świata PBFa - Woogyego Roleyo i Shigeru Nakatoniego! Oraz bonus: Shigeru w moim wykonaniu.

Credity dla Bercika i Zbira (jak zwykle xd).

Btw, na tym obrazku jest też nieco poprawiona wersja Woogyego. Któregoś dnia poprawie resztę Jatacrew i wrzucę, zobaczycie xd
Trzymamy za słowo ;D.
Jeżeli chodzi o same oparki to wyglądają dobrze ,jednak fuzja ... jest wspaniała moim zdaniem. Te spodnie ,te włosy ,oczy ,koszula ... kapitan planeta ! MNie no tak serio ,to naprawdę bardzo ciekawie to wszysatko ze sobą połączyłeś. Jest to bardzo trudne ,ale rzeczywiścuie udało Ci się wyciągnąć z obu oparków to co najlepsze.

54Takie tam w paintcie - Page 3 Empty Re: Takie tam w paintcie Pią Lip 04, 2014 3:45 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Jak dla mnie, Shigeru wyszedł przeciętnie. Cieniowanie włosów mogłoby być znacznie ciekawsze, zaś masa mięśniowa jest naprawdę słabo uwidoczniona. Nie zmienia to natomiast faktu, że bezrękawnik i spodnie zasługują na pochwałę.
Chłodny charakter i powaga Nakatoniego, plus uwielbiający żartować i wyluzowany Roleyo? To naprawdę dziwne, ale także epickie połączenie... xD
Tak jak pisałem wyżej, włosy mogłyby być trochę lepiej pocieniowane. Nie wprowadziłeś tak dużych zmian w proporcjach, jak myślałem, a szkoda. Reszta elementów to prawdziwe majstersztyki, panie Jataponie. Ogólnie rzecz biorąc, kawał zajebiście wykonanej roboty!

55Takie tam w paintcie - Page 3 Empty Re: Takie tam w paintcie Pią Lip 04, 2014 11:36 am

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Yoh napisał:Jak dla mnie, Shigeru wyszedł przeciętnie.
Paradoks sam w sobie. Słowo Shigeru i przeciętnie do siebie nie pasują. On nie może wyjść przeciętnie. Chyba, ze rysuje go Maximus... wtedy wychodzi gorzej niż przeciętnie. KLIK! No nic.
A ja sie jaram w chuj, wszystko jest zajebiste. Cieniowanie, włoski i ogólnie wszystko! U Shigeru najbardziej podoba mi się bezrękawnik. te czarne żeberka świetnie są umiejscowione i zajebiście wyglądają. Samo cieniowanie bezrękawnika także bardzo mi się podoba. Niestety mam jeden problem. Gdy patrze na twarz Nakatoniego... widzę takiego retarda, jakiego jeszcze świat nie widział. Wygląda jakby miał taki płaski ryj i tępe spojrzenie - zupełnie jak Diwan w realu. Te oczy... naprawdę, przypomina mi morświna, nie wiem czemu ;< Ale to nie zmienia faktu, że i tak większość rzeczy wyszła przezajebiście. Woogeru też fajowsko wygląda. Fajnie połączyłeś elementy. Mogę jedynie powiedzieć, że czarne końcówki nogawek - tak jak wspomniał Aki - zlewają się trochę z butami, przez co wyglądają, jakby naprawdę nosił długie buty. Nie martw się jednak, gdyż widzę to tylko po maksymalnym przybliżeniu w paincie XP, gdy opar jest oddalony wszystko wygląda git.

56Takie tam w paintcie - Page 3 Empty Re: Takie tam w paintcie Czw Lip 31, 2014 3:28 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Dzięki za komentarze, tymczasem ja dotrzymuję słowa - Jatacrew z poprawkami!
Takie tam w paintcie - Page 3 Jatacrew__lsw__by_jatamanwoogy-d769xsf

+ coś nowego, czyli drzewo genealogiczne Jatacrew!
Spoiler:
Projekcik, który zacząłem jeszcze przed wyjazdem, dzisiaj dodałem mu tylko całą tą otoczkę. 
Póki co, zrobiłem kilka pierwszych postaci, żeby była jakaś baza. Po co są te numery? Nie, to nie jest kolejność pojawiania się kolejnych postaci. W komentarzach tutaj i na dA możecie wybrać następne postacie, które chcielibyście zobaczyć przy najbliższej aktualizacji (nie mówię jednak, że będą one szybko następowały) - numery są po to, żeby wam to ułatwić. Spośród 9 proponowanych przeze mnie, 2-3 najczęściej wymieniane zrobię w pierwszej kolejności i zaktualizuję drzewko. Po co to wszystko? For the lolz xd
Jeśli coś na obrazku nie jest jasne - pytajcie, a wytłumaczę lub nawet poprawię.
Aha, następna generacja jest wyróżniona dlatego, że ich wiek tutaj nie jest adekwatny do wieku pozostałych osób.

Na obrazku od lewej do prawej, z góry na dół:
Gempachi Shinhan, Kinsar Roleyo, Asami Shinhan-Roleyo, Takeo Roleyo, Mari Sakai, Gabriela Lafelyes (next gen.: Lafelyes-Roleyo), Yuna Roleyo, Abanai Senado, next gen.: dzieci Gabi i Woogyego, których imion nie wymyśliłem xd

57Takie tam w paintcie - Page 3 Empty Re: Takie tam w paintcie Czw Lip 31, 2014 3:32 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Nie bede sie rozpisywał bo mi sie nie chce. Zleję na Mari i Abanaia, bo są mało ważni... powiem tylko, ze Woogy ma zajebistą rodiznkę. Bardzo pdoba mi się jego siostra. Natomiast syn z irokezem jak dla mnie najgorszy. Dziedek ze strony matki gitez majonez i ojciec też :P

58Takie tam w paintcie - Page 3 Empty Re: Takie tam w paintcie Czw Sie 21, 2014 2:09 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Ja się dla odmiany nieco rozpiszę, bo Jatapon jako jedyny chce się spotkać na jakieś piwo, o! XD

Mari
Widzę, że zmieniłeś jej design - to fajnie. Nowa wersja ubranka prezentuje się naprawdę zajebiście, aczkolwiek można byłoby jeszcze popracować nad cieniowaniem nóżek. Do twarzyczki się nie czepiam, bo zauważyłem, że od pewnego momentu dążysz do uzyskania własnego, całkiem ciekawego stylu. Proponuję jeszcze chwilę posiedzieć nad włoskami, a dokładniej rzecz biorąc, ich dolną częścią - tą, którą ukryłeś za plecami. Cienie mogłyby być znacznie lepiej rozłożone, choć nie ma tragedii.

Gabriela

Cóż, nie jest źle!
W przypadku tej postaci, można byłoby trochę bardziej urozmaicić fryzurę oraz jej cieniowanie, a także popracować nad uwidocznieniem tej nieszczęsnej kieszonki na spodniach, która zwykle wygląda jak kolano xd

Woogy
Widać, że to Twój "main character" - dopracowany w niemalże każdym szczególe.
Serio, nie mam zastrzeżeń, a na siłę nie będę wyszukiwał błędów.

Pierwsze dziecko Woogyego i Gabrieli
Widać, że bardziej poszedł w ojca, niż matkę.
Fajnie wykonane ubranko, które jak mniemam, od razu nawiązuje do jego zainteresowań, podobnie jak opaska na lewym nadgarstku XD Do czego można się więc przyczepić? Dwa elementy.
Pierwsza sprawa to zbyt mała, prawa dłoń - w stosunku do otwartej, machającej łapki, ta piąstka jest zdecydowanie za malutka. Chyba, że to jakaś wada genetyczna ze strony któregoś z rodziców. Druga zaś, to dziwne położenie lewego oka. Akurat w tej kwestii, ZDECYDOWANIE musisz wprowadzić poprawki.

Drugie dziecko Woogyego i Gabrieli
Widać, że bardziej poszła w matkę, niż w ojca.
Całkiem ciekawy design - nie powiem, że nie. Dużo odsłania - gdybym ją rysował, na pewno wyglądałaby zajebiście. Tak jak w przypadku Gabrieli, tej postaci można byłoby nieco bardziej urozmaicić włosy, ale poza tym nie jest źle. Gdzie, nie gdzie powinieneś również popracować nad rozmieszczeniem cieni, ale to akurat detal - kwestia gustu. Nie będę Ci narzucał swojego stylu, prawda? xd

Trzecie dziecko Woogyego i Gabrieli
Widać, że poszedł w listonosza, bo ni cholery - ani podobieństwa do ojca, ani do matki XD
Wiem z doświadczenia, że irokez jest całkiem ciężką do wykonania fryzurką - jeżeli chodzi o proporcje, poszło Ci całkiem nieźle. Niestety, tutaj odnoszę wrażenie, że nieco zawaliłeś cieniowanie. Masa mięśniowa na rączkach także mogłaby być nieco lepiej widoczna, chociaż tutaj nie będę się czepiał - może tak jak Viego, ta postać nie będzie zbyt masywna. Poza tym, jakieś drobne błędy się znajdą, ale nie mam chęci już ich wymieniać, bo to i tak będzie zbyt długa wiadomość xd

Yuna
W przypadku tej postaci, design jest naprawdę zajebisty. Jedna z tych, które najbardziej przypadły mi do gustu z tego drzewka genealogicznego. Cienie włosów mogłyby być trochę lepsze, ale poza tym szczegółem, tak naprawdę nie mam innych zastrzeżeń. Kto jak kto, ale Yuna prezentuje się po prostu świetnie.

Abanai
Szału nie ma, dupy nie urywa.
Wykonanie włosów przypadło mi do gustu, ale skoro już robiłeś te wszystkie postacie, mogłeś wymyślić mu jakiś ciekawszy design. Masa mięśniowa doskonale widoczna i bardzo fajnie wykonana. Cieniowanie spodni i podkoszulki mogłoby być nieco lepsze. Pas także nie zachwyca, ale to całkiem fajne rozwiązanie, by narysować właśnie coś takiego, a nie zwykły, przewiązany materiał, jak to miało miejsce w Dragon Ballu xd

Żura-... Gempachi
Nawet nie wiesz, jaką pompę miałem z tego dziadka, jak go pierwszy raz zobaczyłem xD
Zarówno pod kątem stroju jak i fryzury, od razu w pamięć rzucił mi się Żurawi Pustelnik. Samo cieniowanie i wykonanie tych elementów nie jest złe, ale mogłeś być trochę bardziej kreatywny pod kątem wymyślenia stroju dla starego mistrza.

Kinsar
Saiyanin? Teraz mniej więcej wiadomo, skąd Woogy ma możliwość przemiany w SSJ - historia zaczęła się jeszcze przed jego ojcem. Ubiór wykonany bardzo przyjemnie dla oka - masa mięśniowa jest widoczna, a co za tym idzie, mamy tutaj fajnie wycieniowany, typowy Saiyański ubiór.

Asami
Typowa MILF, gdyby była narysowana w wersji anime XD
Doskonale widać podobieństwo do wnuczki względem włosów, choć różnice są zauważalne.
Ogólnie rzecz biorąc, fajne cieniowanie, chociaż w tej kwestii można byłoby jeszcze posiedzieć nad włoskami - ale nie jest źle. Absolutnie. Nie mam większych zastrzeżeń. Design niespecjalnie oryginalny, ale dziwnie do niej pasuje xd

Takeo
Widać, że dziwnie wyluzowany - coś oddał synowi, jeżeli chodzi o charakter. Ale niech Woogy brody na starość nie zapuszcza - za bardzo przypomina swoją matkę xD
Nad górną częścią ubioru mogłeś jeszcze chwilę posiedzieć - w sensie, nad cieniowaniem. Mówię tutaj zarówno o żółtej koszuli, jak i podkoszulce pod spodem - szału bowiem nie ma. Do spodni nie mam większych zastrzeżeń, a buciki wyglądają najbardziej oryginalnie z całego ubranka xd

Dobra, to byłoby na tyle.
Dawaj dwójkę i trójkę - chcę zobaczyć, do jakich lasek dorwały się te stare pryki. A szczególnie, Żurawi Miszczu xd

59Takie tam w paintcie - Page 3 Empty Re: Takie tam w paintcie Pią Sie 29, 2014 1:48 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Pierwsza sprawa to zbyt mała, prawa dłoń - w stosunku do otwartej, machającej łapki, ta piąstka jest zdecydowanie za malutka. Chyba, że to jakaś wada genetyczna ze strony któregoś z rodziców. Druga zaś, to dziwne położenie lewego oka. Akurat w tej kwestii, ZDECYDOWANIE musisz wprowadzić poprawki.
Ta dłoń jest schowana w kieszeni, nie wiem jak Ty mogłeś pomyśleć o wadzie genetycznej xD
A jedno oko wyżej miało dać efekt lekko pochylonej głowy, ale chyba mi nie wyszło, bo już druga osoba mi o tym mówi ;s

Widać, że poszedł w listonosza, bo ni cholery - ani podobieństwa do ojca, ani do matki XD
Kiedyś miał kompletnie inny design, ale wydał mi się nudny i pomyślałem, że zrobię z niego buntownika :P Fryzura i jej kolor nie są jego naturalne ofc.

Wykonanie włosów przypadło mi do gustu, ale skoro już robiłeś te wszystkie postacie, mogłeś wymyślić mu jakiś ciekawszy design.
Myślałem chwilę o tym, ale ostatecznie postanowiłem nie zmieniać designu. Jest podobny od samego początku, wg mnie wygląda nieźle i pochodzi od pierwotnego autora OCka :P

mogłeś być trochę bardziej kreatywny pod kątem wymyślenia stroju dla starego mistrza.
Ten strój jest tradycyjnym strojem Szkoły Żurawia, więc zdecydowałem nic w nim nie zmieniać.

Dawaj dwójkę i trójkę - chcę zobaczyć, do jakich lasek dorwały się te stare pryki. A szczególnie, Żurawi Miszczu xd
Ale wiesz, że w przeciwieństwie do "następnej generacji", dwójka i trójka to będą babcie w wieku adekwatnym do pozostałych postaci xd?



Dzięki za komentarze!
Tymczasem ja starałem się zrobić kolejne postaci do drzewka, ale szlag mnie trafiał, bo mi nie wychodziły. Zrobiłem więc trzy inne opki, w ramach odskoczni.

June i Blue:
Takie tam w paintcie - Page 3 June_and_blue__lsw__by_jatamanwoogy-d7x46wz
Credit dla Zbira i Kisy (a.ka. June, autorka OCków)

Chepri:
Takie tam w paintcie - Page 3 Chepri__lsw__by_jatamanwoogy-d7x4373
Credit dla Rexvila (autor OCka)

Bless!

60Takie tam w paintcie - Page 3 Empty Re: Takie tam w paintcie Pią Sie 29, 2014 6:41 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Ten Chepri najbardziej mi z tych nowych się podoba :) Fajnie zrobione włosy oraz twarz. Ogólnie cały oparek mi się po prostu widzi, może jedynie nieco bym zmienił jego tą bluzkę bo bez przyłożenia głowy do monitora trudno mi rozczytać co tam na niej jest :P i jak jest ułożona. Czy to krótki rękawek czy tylko długi. A co tyczy się dwóch pań to Blue podobają mi się jej spodnie, fajnie zwężenie przy nogawkach, ale zaś cieniowanie włosów nieco bym zmienił, może nawet nieco inaczej kontury ułożył. A przy June jakby miała krzywą nogę.

61Takie tam w paintcie - Page 3 Empty Re: Takie tam w paintcie Nie Sie 31, 2014 10:48 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nah, przy włosach June i Blue poszedłeś na łatwiznę - przynajmniej w przypadku ich górnych części i kosmyków wypchniętych do przodu. Płomiennowłosa ma dziwnie wykonaną nóżkę, na której stoi - niepotrzebnie starałeś się uwidocznić łydkę. Cieniowanie włosków mogłoby być także nieco ciekawsze, ale nie jest źle. Brzuszek wykonany jakby od niechcenia. W przypadku błękitnowłosej można byłoby posiedzieć troszkę dłużej nad brzuszkiem. Przy włosach ma praktycznie te same niedociągnięcia, co walnięta siostrzyczka. Chepri zaś wygląda dobrze. Jedynie żółty kolor podkoszulki bym nieco przyciemnił albo rozjaśnił - jedno z dwóch, którekolwiek, żeby to po prostu był lepiej widoczny element.

62Takie tam w paintcie - Page 3 Empty Re: Takie tam w paintcie Nie Lis 09, 2014 3:41 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Dzięki za opinie!
Wrzucę coś, żeby odświeżyć temat :P
Devil-Eye zrimejkowany z okazji halołinów:
Takie tam w paintcie - Page 3 Otlvmv
Awake Jimenez na walkę o smoczą kulę z Maxem, osobiście nie jestem zbyt dumny z tej pracy, ale postać była dla mnie fhuj trudna:
Takie tam w paintcie - Page 3 2vkb39z

63Takie tam w paintcie - Page 3 Empty Re: Takie tam w paintcie Nie Lis 09, 2014 4:11 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Człowiek oczko wygląda całkiem dobrze, ale zdaje się być zbyt zwyczajny. Zwykłe base, naktóre nałożone jest oko. Mogłeś zrobić coś w stylu orba z quake'a 3:
http://www.gamevisions.com/reviews/quake3/img/orbb.gif
Tym bardziej, że to tylko remake starego oparka :/. Jednak chyba lepsze to niż nic ..., ja np. nic nie zrobiłem, więc może nie powinienem się na Ciebie za bardzo wydzierać >.>.
Jimanez może nie wyszedł idealnie i nie łatwo się domyślić co jest co chwilami, ale tak jak już wspomkniałeś - postać jest piekielnie trudna do wykonania. Widać Vieszak lubi się nad innymi troszkę podręczyć ... psychopata jeden :/. Mimo trudności w zorientowaniu się co jest co, praca wyonana jest całkiem dobrze. Myślę, że mimo wszystko poradziłeś sobe z wyzwaniem nienajgorzej :)

[kp]1[/kp]

64Takie tam w paintcie - Page 3 Empty Re: Takie tam w paintcie Pon Lis 10, 2014 7:29 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Devil-Eye niespecjalnie szokuje zajebistością. Zważając na fakt, że to remake, mogłeś dodać jakieś nowe elementy czy wykreować troszkę bardziej wyróżniający się ubiór. Cieniowanie niby nie jest złe, jednak odnoszę wrażenie, że w przypadku klatki piersiowej rozłożenie cieni mogłoby wyglądać znacznie ciekawiej. Zwłaszcza w Twoim przypadku.
Awake Jimenez nie jest postacią łatwą do narysowania. Ty natomiast poradziłeś sobie z nim całkiem nieźle. Nie mam do niego jakichś szczególnych zastrzeżeń.
Tak to jest, gdy Viesia wybiera się na "zbieracza" - pierdyknie taki temat, że za głowę złapiesz się jeszcze przed wygoglowaniem tego, co zlecił xd

65Takie tam w paintcie - Page 3 Empty Re: Takie tam w paintcie Sro Lut 25, 2015 4:08 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator


Trochę świeżości:
Glacier w pierwszej formie (bez pancerza i w nim) oraz w drugiej formie:
Takie tam w paintcie - Page 3 2e3demf

+ trzecia forma, ale jeszcze niepocieniowana:
Takie tam w paintcie - Page 3 21j0ls5

Creditsy: Luka, Onis

Bless!

66Takie tam w paintcie - Page 3 Empty Re: Takie tam w paintcie Sro Lut 25, 2015 10:10 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Bardzo fajne sprity, podoba mi się ten niecodzienny dobor kolorystyki. Troszeczkę zalatuje stylem retro, ale całkiem fajnie to wszystko do siebie pasuje. Spodobały mi się rownież te rogi, w szczeólności przy trzecim spricie :). Swoją drogą nagły brak armoura na brzuchu wygląda nieco tęczowymi chłopcami ... kojarzy mi się trochę z postaciami z Bleacha. Niektórzy tam mieli takie ciepłe wizerunki szczególnie niektórzy puści :P.
Swoją drogą bardzo chciałbym zobaczyć go w skończoinej 3 i 4 formie... ,a jakbyś zrobił także i 5-tą to była by bajka :)
Fajnie, że chociaż Ty z Nas wszystkich ruszyłem troszkę duspko ^^

[kp]1[/kp]

67Takie tam w paintcie - Page 3 Empty Re: Takie tam w paintcie Sob Kwi 04, 2015 2:42 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Ciekawe rozmieszczenie cieni - przyjemne dla oka, Jataponie. Jedyny element, który wymagałby jakichkolwiek modyfikacji pod tym kątem to ogonek. Niby nie jest źle wykonany, jednak przy cieniowaniu coś mi po prostu nie pasuje. W drugiej formie proponowałbym jeszcze nieznacznie powiększyć masę mięśniową - minimalny wzrost w stosunku do bazowej postaci niby jest, ale to wydaje się trochę za mało. Niepocieniowany WIP trzeciej przemiany wygląda dobrze. Ciekawy pomysł - czekam na to, aż w końcu go skończysz D:

68Takie tam w paintcie - Page 3 Empty Re: Takie tam w paintcie Sro Maj 27, 2015 3:54 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Znowu wrzucam prace, które zrobiłem fhuj czasu temu :P To chyba nawyk.
Czwarta i piąta forma Glaciera, ale zgadnijcie co. Nie pocieniowałem żadnej (trójki też nie) xd Nie chce mi się, pewnie dlatego, że kompletnie lamię w cieniowaniu.
No i mam zamiar zrobić jeszcze czwartą formę 100% mocy, ale wczoraj jak odpaliłem painta to nic mi nie szło (przynajmniej nie przedłużyłem terminu o 2 dni) ;/

Łapcie:
Takie tam w paintcie - Page 3 2z5m5bs
Creditsy są cały czas dla Luki i Onisa.

69Takie tam w paintcie - Page 3 Empty Re: Takie tam w paintcie Pią Maj 29, 2015 5:24 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Proporcje są naprawdę dobre. Podoba mi się wykonanie trzeciej formy oraz pomysł na piątą.
Bez cieniowania ciężko zarzucić Ci jakiekolwiek błędy w konturze - jest dobrze, a z cieniami byłoby jeszcze lepsze.

70Takie tam w paintcie - Page 3 Empty Re: Takie tam w paintcie Wto Gru 15, 2015 1:04 am

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Ja żem w innym temacie napisał:Prezent dla Roleyo na Mikołajki Mwaha, i\'m evil!
Takie tam w paintcie - Page 3 28lewl4
Credit dla Game Freak i Nintendo, baza to Swimmer♀ z Pokemon B2/W2.
Sam już widzę kilka niedociągnięć, ale nie będzie mi się chciało poprawiać :P

71Takie tam w paintcie - Page 3 Empty Re: Takie tam w paintcie Nie Gru 20, 2015 11:46 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
To Ci powiem, że ciekawy dostał prezent z okazji Mikołajek. Ciekawe, co Gabi zafunduje mu podczas Wigilii. Jeżeli chodzi natomiast o grafikę to nie prezentuje się źle. Przede wszystkim, dobrze byłoby pobawić się z rączką znajdującą się z przodu - z daleka wygląda nieco dziwnie. Poza tym, nieco inne rozmieszczenie cieni w paru miejscach wyszłoby jej na dobre. Ale tutaj to akurat kwestia gustu, więc nie będę się czepiał.
Pracka przyjemna dla oka w klimacie świątecznym :D

72Takie tam w paintcie - Page 3 Empty Re: Takie tam w paintcie Czw Gru 24, 2015 12:10 am

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Dzięki, Joszu. Zamierzałem dorysować jej jeszcze czapeczkę Mikołaja, ale jakoś nie po drodze mi z tym elementem.
Tymczasem pamiętacie projekcik drzewa genealogicznego Jatacrew? Jasne, że nie :P Dlatego zapodaję apdejcik.
Spoiler:
Notka: tak, wszyscy poza następną generacją mają tu adekwatny do reszty wiek. Babcia Woogyego jest Fertanką (autorska rasa), a ci są długowieczni.
Kiedyś może przygotuję poszczególnym postaciom w tym drzewku krótkie opisy, żeby przybliżyć wam ich sylwetki. Ale to kiedyś xd

73Takie tam w paintcie - Page 3 Empty Re: Takie tam w paintcie Sob Gru 26, 2015 10:04 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Biedny Jataman. Ocenia wszystkim OPARki, a jego temat spada najniżej jak tylko się da, bo nikt nie chce słowem wspomnieć o zacnie wykreowanych grafikach. Będę dobrym człowiekiem w Święta i skomentuję Ci efekty Twojej ciężkiej pracy!
Źródło mocy Jokera w swojej oryginalnej formie? Nieźle! Całokształt prezentuje się naprawdę ciekawie, zaś cieniowanie trzyma świetny poziom. Podoba mi się przede wszystkim pomysł na samą postać - taki młodzieńczy Joker z uniwersum Genao xd
Babcia ze strony mamy Woogyego wygląda fajnie - jak na staruszkę przystało, zadbałeś o elementy, które pod tym kątem będą wyróżniały jej wiek. Nie mam się do czego przyczepić. Design postaci także zasługuje na plus, ale...
...największe pierdolnięcie jest w przypadku babci ze strony ojca Woogyego. Długowieczni czy też nie, ale ona wygląda naprawdę nieźle! Na duży plus zasługuje wykonanie włosów. Chciałbym zobaczyć tą postać kiedyś w formie rysunku. Ogólnie rzecz biorąc, nowe nabytki prezentują się bardzo fajnie i trzymają przyzwoity poziom. Oby więcej podobnych prac!

74Takie tam w paintcie - Page 3 Empty Re: Takie tam w paintcie Sro Sty 06, 2016 6:50 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Dziękówka, Joszu!

Tymczasem kilka randomowych postaci, które mogą mi się przydać do PBFa.
Takie tam w paintcie - Page 3 Zx72g2
Credit dla Zbira oraz dla Seza!

Od lewej do prawej: SI o imieniu APIS oraz jego forma bojowa, Saiyanin, Nameczański Albinos, Twi'lek Jedi

75Takie tam w paintcie - Page 3 Empty Re: Takie tam w paintcie Sro Sty 06, 2016 8:36 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Cieniowanie pierwszej postaci jest jakieś dziwne, ale jest wymyślona przez Ciebie, więc może mieć wgłębienia i wypukłe kształty gdziekolwiek, to samo nr2, ale tu szkoda, że tylko mieczyk dochodzi jako broń. No chyba, że włączają mu się jakieś moce w tej postaci ;)
Jak mam być szczery to ten Saiyanin mało mi się podoba i możliwe że jest to spowodowane cieniowaniem. Nie wiem czy chciałeś żeby miał bokobrody, ale wygląda jakby miał, co jest fajne :)
Tu cieniowanie spoko, prócz górnego uniformu, nie rozumiem zbytnio tego sporego cienia od ramienia. Sylwetka dobra jak na nameczanina. Najbardziej podoba mi się ta uśmiechnięta twarz, bardzo mu to pasuje.
Pisałeś, że się przydadzą w pbf, Jedi w pbf? :D Poza pasująca do Jedi, do cieni nie ma się co czepiać. Nie wiem co tu więcej o niej napisać.

[kp]1[/kp]

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 3 z 4]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Similar topics

-

» W PAINTCIE BY Ater

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.