Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 3]

26[O-S-W]Danioss'a - Page 2 Empty Re: [O-S-W]Danioss'a Pią Mar 19, 2010 10:43 pm

Danioss

Danioss
Don
Don
Yo Babciu
tutaj jest new opar . Oceniać

27[O-S-W]Danioss'a - Page 2 Empty Re: [O-S-W]Danioss'a Sob Mar 20, 2010 10:21 am

Takesori

avatar
Zbanowany
Zbanowany
JEZUS MARIAN

Co to za straszny kolor włosów?
Włosy wyglądają jak , hmm no nie wiem, jak jakaś zniszczona perułka?
Skóra to od base. Kurtka, źle pocieniowana, słabo i nierealnie ma cienie rozmieszczone.
Spodnie walą po oczach jaskrawością, słabo i nie wiem co jeszcze?
Buty nawet to ci nie poszło?

Wygląda po tym oparze, że ci się tak nudziło, że nie mogłeś wytrzymać,a nie miałeś ochoty do pracy, więc jakiś środek dopingujący i jedziemy, ale zanim wrzucisz tu pracę to upewnij się czy warto i nie wierze, że ty tak brzydko robisz, co ci się stało?

Daję ci 1/10 nawet Bankrut przebiłby tą pracę.

/V
Oto post numer 9000.

KP wszystkim tu przyznam za chwilę.

+2 KP.

28[O-S-W]Danioss'a - Page 2 Empty Re: [O-S-W]Danioss'a Sob Mar 20, 2010 11:43 am

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
@up
Nie grzesz !
@topic
Nie bd przybliżał bo mi się po prostu nie chce więc ocnie jak wygląda z daleka :)
Głowa jest zrobiona dobrze cienie dobrze się prezentują (im niżej tym coraz gorzej)
Klata wygląda jakby chlopak w ogole nie jadł jest zbyt chudy popraw xD
Ręce niczym papay na gorze chude na dole grube xD z daleka nie prezzentują się dobrze.
Spodnie ujdą ale sa takie hmm plastykiowe :/
Buty zbyt rozlazle ;/
Ogolnie jest dobrze ale sporo do poprawy xd ocena 2/5 bo to custom xD

/V
+1 KP

29[O-S-W]Danioss'a - Page 2 Empty Re: [O-S-W]Danioss'a Sob Mar 20, 2010 11:23 pm

Danioss

Danioss
Don
Don
New Opar
credit for s-h
new spritek prawdopodobnie

30[O-S-W]Danioss'a - Page 2 Empty Re: [O-S-W]Danioss'a Nie Mar 21, 2010 2:04 pm

Takesori

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Włosami kogoś mi przypomina, ale nie pamiętam kogo?
czemu tak cieniujesz na zewnątrz trochę to dziwnie wygląda jakby światło śweciło za nim?
Ale nawet tak źle nie wygląda, 3 tonowo pocieniowałeś, nie przesadziłeś z tym najjaśniejszym kolorem.
Włoski są dobre, ale musisz popracować nad skórą, a nie bierzesz od razu od sh?
Dekolt nie poprawiłeś mimo tego, że ci mówiłem.
Koszulka tu widać twój styl cieniowania koszulek, on jest nieprawidłowy, chyba, że jego odzież jest zrobiona z jakiegoś rzadkiego materiału, czy coś? W każdym razie koszulke popraw, albo dodaj chociaż 3 cień, żeby tak płasko nie wyglądała.
Ręce to samo co o twarzy powiedziałem, bo odrzuca.
Spodnie to samo co koszulka dodaj 3 cień, bo 2 tonówka wygląda płasko.
Buty... no pięknie.

Daję ci 6/10

/S
2KP

31[O-S-W]Danioss'a - Page 2 Empty Re: [O-S-W]Danioss'a Nie Mar 21, 2010 11:01 pm

Impact

avatar
Namekian
Namekian
Włosy bardzo ciekawe ale cieniowanie hmm jak na vampira :D Wg mnie bardzo fajnie zrobione :D Niestety niezbyt sie znam ale daje ci 8/10

32[O-S-W]Danioss'a - Page 2 Empty Re: [O-S-W]Danioss'a Czw Mar 25, 2010 8:36 pm

Curzio

Curzio
Saiyan
Saiyan
[O-S-W]Danioss'a - Page 2 96090189011545415685
Wybrałem sobie do skomentowania tą czarną postać.
Nie wiem dlaczego ale jakoś mnie zauroczyła.
Kształt włosków jest prześliczny,niczego w nich nie brakuje,cienie też są całkiem dobre.
Pasek,spodnie również są ładnie pocieniowane.
Jedyne co mi podpadło,to prawa ręka nie jest pocieniowana,a lewa mogła by być troszkę lepiej pocieniowana.
Ogólnie zajefajna postać.
8+/10

/S
1KP

33[O-S-W]Danioss'a - Page 2 Empty Re: [O-S-W]Danioss'a Pią Mar 26, 2010 7:39 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
@UP
To jest Maximusa a nie jego ten czarny

@topic
Włosy nawet ładny kształt trochę bym go poprawił to znaczy pare pikseli zmienił ale jest ok cienie za to na włosach średnie ale idziesz w dobrym kierunku :P Bluzka jest fajna ale cienie na niej też średnie powinieneś pocieniować w 3 tonach było by o niebo lepiej... ale idziesz w dobrym kierunku wystarczy że poćwiczysz. Tam gdzie jest pasek powinieneś(moim zdaniem)"naciągnać" bluzke na spodnie był by lepszy efekt bo teraz jest tak płasko :p
spodnie wyglądają ładnie ale po dojrzeniu widać że przekolorowałeś cienie od S-H(mnie nie oszukasz) Ale szczerze mówiąc zrobił byś tam 3 tony i też bym się nie połapał... Teraz wygląda jak plastki :( Butki standart ładna biała podeszhwa(nie wiem czy to tak się pisze)
Ogólnie oparek prezentuję się nieźle popraw cienie i włoski troszeczkę... Nie będę wystawiał oceny ponieważ wolę dawać praktyczne rady.

Poćwicz trochę a wyzwę cię na wlake :p

/S
2KP

34[O-S-W]Danioss'a - Page 2 Empty Re: [O-S-W]Danioss'a Pon Kwi 05, 2010 11:19 pm

Danioss

Danioss
Don
Don
[O-S-W]Danioss'a - Page 2 35540464683484407307
new opar , ale proszę oceniac , bez ocen nie ma pomysłów itp , i nie naucze się na błędach xD
oceniać proshe

35[O-S-W]Danioss'a - Page 2 Empty Re: [O-S-W]Danioss'a Pon Kwi 05, 2010 11:27 pm

Akagi Shigeru

Akagi Shigeru
Genin
Genin
Alright, I see major improvement since last time I saw a WIP/OPAR/Sprite of yours. First off, you made the hair on your own, congratulations. They look nice, too. You changed his design a bit aswell. And I pefer this one, actually. The Dar Blue one is better than Light BLue, too. Light BLue was getting a bit boring. I also see an improvement in shading (If only I could learn that fast. ;-;) I have nothing else to say, it's just great.


You might want to use a diffirent base, the fact that this arm is long as hell is ruining the effect. That however, is only my opinion and only a suggestion.

10/10

36[O-S-W]Danioss'a - Page 2 Empty Re: [O-S-W]Danioss'a Wto Kwi 06, 2010 9:09 am

Krychu269

Krychu269
Paramecia User
Paramecia User
ładne cienie coraz lepszy się robisz włosy są dobre ale cieniowanie :/ poza tym dobry opar
cieniowanie na spodniach też dobre ni mam się prawie do niczego przyczepić 9/10

37[O-S-W]Danioss'a - Page 2 Empty Re: [O-S-W]Danioss'a Sob Kwi 10, 2010 4:36 pm

Halls

Halls
Logia User
Logia User
A więc tak włosy dobre i dobrze pocieniowane, koszulka dobra ale te rękawy prosił bym zmienić a spodnie i buty też dobre i cieniowanie też więc 9/10

38[O-S-W]Danioss'a - Page 2 Empty Re: [O-S-W]Danioss'a Sob Kwi 10, 2010 6:40 pm

Krycha95

Krycha95
Don
Don
No więc... Widzę , że się napracowałeś i poczyniłeś postępy, włoski ładnie ci wyszły, cienie gitez.Koszluka i cienie są spox, koszulka ładnie wygląda, tylko ta ręka po lewej stronie [O-S-W]Danioss'a - Page 2 508418 , użyj nowszego base bo ta ręka trochę efekt psuje.Spodnie ładne, nad cieniami może troszkę popracuj, buty stadnard ładne.
No więc oparek ładnie się prezentuje i widze , że się napracowałeś, i poczyniłeś postępy.

8,9\10 to chyba najlepsza z twoich dotychczasowych pracek, ćwicz dalej.

39[O-S-W]Danioss'a - Page 2 Empty Re: [O-S-W]Danioss'a Sob Kwi 10, 2010 7:34 pm

Filike

Filike
Zbanowany
Zbanowany
Oceniam porozrzucanie bo nie mam do tego chęci ;| xD . Mięśnie jakieś dziwne, cienie na koszulce jak jakieś kolce (nie kojarzyć ze stolce) Na spodniach przydały by się fałdki xd.. Włosy nic nowego tylko trochę przerobione cienie na nich.. słabe ; o. Ogólnie OPAR do poprawy z cieniami i mięśniami i fałdkami xd. Ocena narazie 4/10.

40[O-S-W]Danioss'a - Page 2 Empty Re: [O-S-W]Danioss'a Nie Kwi 11, 2010 7:28 am

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
[O-S-W]Danioss'a - Page 2 82617751757108954179
Zaznaczyłem to co mi nie pasuje za bardzo. po pierwsze te pustka tam między włosami do poprawienia bo to psuje włoski. Ręka używaj innego base bo ta ręka tak odstaje :/ Bluzka jak zwykle płasko czy ty do cholery nie możesz zrobić paska czy naciągnąć tej bluzki na nogi -.- to tak psuje efekt, opaski na rękach z base nawet kolor nie zmieniony... Czy to takie trudne ? Gdybyś dał butki z tej 2 wersji do 1 to by ładniej się prezentowało.

To było ogólnie..

A teraz cienie... No i tu będzie gorzej...
Włosy niby ładnie pocieniowane ale 3 tony to coś co na ciebie czeka. Efekt był by lepszy ^^
Skóra jak zwykle z base nawet kolorów się nie chce zmienić. Bluzka w dwóch tonach (plastik 4ever co ?) Zrób to w trzech tonach wtedy będzie super. Spodnie w 3 tonach :O no wkońcu :awesomeface: no ale tam gdzie zanzaczyłem powinno być to troszkę inaczej ale źle nie jest.
Buty to standart cały czas takie same... Cieniuj wszystko w 2 tonach albo wszystko w 3 nie rób bluzki w 2 a spodni 3 to twój chyba największy błąd. Popraw to co napisałem.

Pozdrawiam Ykmo

41[O-S-W]Danioss'a - Page 2 Empty Re: [O-S-W]Danioss'a Pon Kwi 12, 2010 7:14 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Przede wszystkim.. Oba OPAR'ki wyglądają ładnie, ale już widzę błędy.. Postaraj się poprawić to co napiszę.

No więc, do dzieła!
Włosy.. Kształt jest całkiem, całkiem. Cieniowanie natomiast już nie. Użyłeś zbyt jasnego i zbyt ciemnego odcienia, nie dając między je dwa żadnego innego, że tak powiem "wyrównującego" koloru. Musisz to zmienić.
Cienie na twarzy mógłbyś jeszcze dodać z lewej strony, bo niema ani jednego.

Ogólnie ze stroju podoba mi się wersja numer dwa. Cieniowanie dwutonowe, ale kolory tak dopasowane, że patrząc z daleka zastanawiam się ile kolorów użyłeś. Przynajmniej na spodniach.
W bluzie jest ten sam problem co na włosach. Zbyt jasny i zbyt ciemny odcień, a między nimi brak pośredniego.
Teraz trochę o spodenkach.. Jak powiedziałem, dwutonowe cieniowanie zrobiłeś prawie idealnie. Prawie.. Dlaczego?
Otóż po pierwsze, tego cieniowania rzadko używa się na spodniach. Częściej na nie idzie cieniowanie dwutonowe.
Po drugie, to co napisałem wyżej można wykluczyć wrzucając na spodnie czarne piksele na kantach spodni. Tak żeby dawały efekt pogniecenia.
Buciki dobre i normalne, takie Sołtysowe.

Cóż.. Ogólnie nie jest źle, ale jak widzisz są rzeczy które musisz poprawić po to, aby OPAR był dobry. Ja Ci je mniej więcej wymieniłem.

6/10

42[O-S-W]Danioss'a - Page 2 Empty Re: [O-S-W]Danioss'a Wto Kwi 13, 2010 10:57 pm

Danioss

Danioss
Don
Don
[O-S-W]Danioss'a - Page 2 24941874279120412642
Revamp mojego DantH'a , pierwszego spritka na base ^^

43[O-S-W]Danioss'a - Page 2 Empty Re: [O-S-W]Danioss'a Wto Kwi 13, 2010 11:09 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
🤦

Cieniowanie dwutonowe, ale kolory tak dopasowane, że patrząc z daleka zastanawiam się ile kolorów użyłeś. Przynajmniej na spodniach.
W bluzie jest ten sam problem co na włosach. Zbyt jasny i zbyt ciemny odcień, a między nimi brak pośredniego.

Czy musiałeś tutaj popełnić ten sam błąd co wcześniej? Dobra.. O tym później..

Włoski wyglądają naprawdę dziko, a przynajmniej ich cieniowanie.
Jest naprawdę, słabe. Koniecznie musisz je poprawić albo nauczyć się cieniować w inny sposób..
Twarz to porażka. Nie mogłeś pocieniować jej jak w poprzednim OPAR'ku? Teraz jest ono żałosne. Ciemniejszy odcień dookoła twarzy, a w środku brak jakiegokolwiek cieniowania, jasno.
Bluza ten sam błąd co wcześniej. Nie chcę się rozpisywać na ten temat, bo dość Ci napisałem w poprzednim poście.
Spodnie, jak wcześniej były całkiem fajne, tak teraz stały się niemalże identyczne jak bluzka. Przepraszam za wyrażenie, ale są one do dupy..
Buciki normalne, i chyba jako jedyne Ci się w miarę udały.
Ręce i bandy wyglądają słabo. Ręce nienaturalnie, przez te ciemne piksele.

Ogółem? OPAR słaby i poprzedni, choć miał wiele wad był lepszy. To ma być Revamp? Niee.. Oryginał lepiej wygląda. Postaraj się jak chcesz u mnie mieć lepszą ocenę! Popraw koniecznie tego OPAR'ka i pokaż mi poprawkę. Wtedy zobaczymy co się zmieniło. Cóż.. Myślę że stać Cię na więcej.. Albo nie.. Wiem to że stać Cię na więcej i masz mi to udowodnić! Udowodnić że się nie mylę, twierdząc tak.
Jak na razie daję słabą ocenę. Może zachęci Cię ona do poświęcenia większej ilości czasu nad OPAR'kiem aby był on lepszy?

4/10

44[O-S-W]Danioss'a - Page 2 Empty Re: [O-S-W]Danioss'a Sro Kwi 14, 2010 7:06 am

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Witaj więc ocenie ci.

[O-S-W]Danioss'a - Page 2 24941874279120412642
Więc tak.
Włosy-Na włosach nie pasuje ten czerwony kolor,zrób 1 kolor.
Koszulka-Cieniowanie nie zabardzo mi się podoba,dodaj jakieś dodatki.
Spodnie-Przyzwoicie wyglądają.
Ocena. 5/10

45[O-S-W]Danioss'a - Page 2 Empty Re: [O-S-W]Danioss'a Nie Kwi 25, 2010 10:48 am

Danioss

Danioss
Don
Don
[O-S-W]Danioss'a - Page 2 60025306163711163005
nowy oparek , prosze o ocenki

dla tępych typu Sebek , który oskarżył mnie o złodziejstwo . Powiedział mi że to jest Yoh , tylko po recolorze , a więc dla tępych , sam to wszystko zrobiłem ...

@down
ale najpierw napisałeś że to Yoh tylko zmieniłem włosy i kolory ...



Ostatnio zmieniony przez Danioss dnia Nie Kwi 25, 2010 11:07 am, w całości zmieniany 1 raz

46[O-S-W]Danioss'a - Page 2 Empty Re: [O-S-W]Danioss'a Nie Kwi 25, 2010 10:59 am

Sebek

Sebek
Zbanowany
Zbanowany
Sory, że można uznać to za spam, ale coś do tekstu niżej:
"dla tępych typu Sebek , który oskarżył mnie o złodziejstwo . Powiedział
mi że to jest Yoh , tylko po recolorze , a więc dla tępych , sam to
wszystko zrobiłem ..."
napisałem, że jego dolna część ciała, a nie po recolorze czytaj uważnie.

47[O-S-W]Danioss'a - Page 2 Empty Re: [O-S-W]Danioss'a Sob Maj 08, 2010 9:03 pm

Danioss

Danioss
Don
Don
[O-S-W]Danioss'a - Page 2 97996229433974362983
credit for S-H
oceniać

48[O-S-W]Danioss'a - Page 2 Empty Re: [O-S-W]Danioss'a Sob Maj 08, 2010 10:04 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Pierwsza wersja lepsza. Druga jest zbyt podoba z bluzy do Yoh'a i ogółem całością do jednego ze Spritów Rexia. Podobna, nie znaczy taka sama ..

No więc tak..
Cieniowanie włosów idzie w dobrym kierunku, aczkolwiek są błędy. Kilka kosmyków z tyłu powinno być w ogóle ciemnych. Czy światło na nie pada? Myślę że nie, więc postaraj się zrobić coś podobnego stylem do aktualnego cieniowania, ale też coś takiego aby światło padało na jedną stronę, druga natomiast jest ciemna.
Cieniowanie twarzy i skóry mi się podoba. Nie wiem jak inni, ale dla mnie jest OK.
I teraz to co kocham najbardziej w ocenianiu twoich prac. Krytyka spodni i bluz :D

No więc, cieniowanie bluzy mogłoby być znacznie lepsze gdybyś chciał. To na 100% nie jest tym na co Cię stać naprawdę.
Ogółem, sam wygląd bluzy i dobranie kolorów nie jest złe, ale te cienie... Musisz koniecznie coś z tym zrobić.
Jakby coś, mówię cały czas o bluzie. Rękawy są spoko ^^'

Spodnie nie wyglądają naturalnie przy cieniowaniu jakiego użyłeś.. Cóż, zdarza się.
Musisz poprawić cieniowanie spodni i to koniecznie. Polecam styl aka. AngryBoy, jeżeli już chcesz eksperymentować :)
Buty jak to buty.. Normalne, niema co oceniać.

Ogółem nie jest źle, ale OPAR wymaga pewnych poprawek ;) No, ale najważniejsze jest to, iż nie jest tak tragicznie jak mogłoby się wydawać.

7/10

/V
+3 KP

49[O-S-W]Danioss'a - Page 2 Empty Re: [O-S-W]Danioss'a Nie Maj 09, 2010 5:52 pm

Danioss

Danioss
Don
Don
Dzięki za te liczne komentarze ...
Dobra Njiu opar
zrobiłem revampa Pierwszego sprita Maxplayne ,Suprima . Kazał pozmieniać kolorki itd i coś takiego wyszło , jest to moim zdaniem jedna z gorszych pracek . Ah i jest tak że jest jego postać , revamp , i na base sh .
Prosze o komentarze , odwdzięcze się

50[O-S-W]Danioss'a - Page 2 Empty Re: [O-S-W]Danioss'a Nie Maj 09, 2010 8:29 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Oba OPAR ' ki wyglądają dość ciekawie. Może zacznę od włosów. Na czubkach włosów są cienie które moim zdaniem powinny zostać pociągnięte trochę dalej do środka głowy ... jeżeli wiesz o co mi chodzi. Twarz ,bez żadnych zastrzeżeń ,dużo zarysów twarzy ,groźna mina itp :P.
W pierwszym Oparku bluza jest zrobiona z pewnością lepiej niż w drugim. Chociaż na bluzie pierwszego OPAR 'ka mniej się dzieje to cienie są znacznie lepiej rozłożone. W tej niebieskiej bluzie z kapturem źródło światła raz znajduje się z lewej strony postaci na co wskazują cienie na prawej ręce ,a raz z prawej strony postaci ( co widzimy przez widoczne cienie na kapturze ,który nie powinien być tak mocno oświetlony bo przecież leży na plecach ,gdzie światło tak intensywnie nie powinno dochodzić ). Teraz mamy spodnie ,które są od razu po twarzy najlepiej wykonaną częścią OPAR 'ka. Cienie ładnie są rozłożone i chyba większych zastrzeżeń tutaj nie będę miał. Buty są ładnie pocieniowane ,tylko te lewe buty mógłbyś wydłużyć o 1 pixel jak na mój gust.

Ocena 7+/10

KP: 2
/f


Edytuję posta bo byłem na tyle betonem ,że nie wpadłem na to że kiedy nacisnę napis to wyskoczy mi obrazek... Dla tych nie wiedzących o co mi chodzi powiem ze oceniłem przedostatnią prace Danioss 'a >.>' .

Oceniając tą pracę będę się musiał troszkę powtórzyć ,a mianowicie mogłeś dalej pociągnąć jasny odcień włosów tak aby dochodził to czubka głowy ,do mijsca z którego wyrastają włosy. Twarz jak najbardziej OK. Zamiast pomalować usta na czarno ,to mogłeś użyć najciemniejszego koloru skóry. Nie licząc tego ,nie ma tutaj niczego do przyczepienia się. Muszę powiedzieć że zaskoczyłeś mnie dając cienie ,od opadających włosów. Jakoś rzadko widzę żeby komuś chciało się w to bawić. Za to masz plus :]. Dalej patrząc na koszulkę i spodnie to wszystko jest w jak najlepszym porządku. Na koniec buty. Tutaj znowu się powtórzę ,a mianowicie są jakby za krótkie. Lewy but mógłby być przesunięty o 1 pixel. To chyba tyle jeżeli chodzi o tego OPAR 'ka.
Ocena 9/10

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 3]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Similar topics

-

» Video Gify Daniossa

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.