Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 3 z 3]

51[O-S-W]Danioss'a - Page 3 Empty Re: [O-S-W]Danioss'a Pon Maj 10, 2010 9:13 pm

Danioss

Danioss
Don
Don
[O-S-W]Danioss'a - Page 3 27372436320730931192
Proszę was oceńcie mi to .
Powiedzcie co poprawić . Odwdzięczę się

52[O-S-W]Danioss'a - Page 3 Empty Re: [O-S-W]Danioss'a Wto Maj 11, 2010 9:58 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Krótko ocenię, bo nie mam dzisiaj, albo przynajmniej teraz weny na pisanie ocen xP
No więc..

Włosy.
Idziesz w dobrym kierunku z cieniowaniem, ale to jeszcze nie to. Popracuj nad tym stylem cieniowania. Kształt mi się podoba.

Skóra i głowa.
Podoba mi się cieniowanie skóry na głowie, z rękoma już gorzej. Na głowie jest takie przyjemne dla oka, na rękach jakieś dziwnie blade. Koniecznie więc popraw cienie na łapkach.

Bluza.
O ile głowa jest dobrze pocieniowana, to bluza pozostawia wiele do życzenia. Cienie są rozmieszczone nie wiadomo jak, nie wiem gdzie pada światło, gdzie nie, gdyż strona po której światło pada na twarz jest ciemniejsza od strony, gdzie właśnie powinno być ciemno xD Wiem, sam to mało rozumiem, ale inaczej nie da się sformułować.
Koniecznie musisz poprawić cienie. Proporcje i kształt, całkiem dobre. Kurcze, styl mojej bluzy jest słynny XD

Spodnie.
No! Tutaj cieniowanie nie jest zachwycające, ale wygląda lepiej niż na bluzie. Mam w tym wypadku tyle samo do powiedzenia co we włoskach. Idziesz w dobrym kierunku, ale to jeszcze nie to.

Buty.
Styl ala. Sołtys xD Nie, no.. Dobre i normalne buty.

Ogółem.
Ładnie, ale są błędy. Postaraj się je poprawić i nie licz na moją ocenę kolejnym razem xD

6/10

/Y
+2KP



Ostatnio zmieniony przez Yoh92 dnia Wto Cze 01, 2010 1:40 pm, w całości zmieniany 1 raz

53[O-S-W]Danioss'a - Page 3 Empty Re: [O-S-W]Danioss'a Wto Maj 11, 2010 7:24 pm

Danioss

Danioss
Don
Don
[O-S-W]Danioss'a - Page 3 10919693320393633326
Jęsli Kocha Cię mama , oceń proszę !
ten 'rękaw' w 2 oparze jakiś taki nieudany .

54[O-S-W]Danioss'a - Page 3 Empty Re: [O-S-W]Danioss'a Wto Maj 11, 2010 7:37 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
A więc tak. Zacznę od włosów. Za dużo jest tam tego ciemnego odcienia. Jaśniejszy kolor mogłeś dodać jeszcze niżej, lecz nie zbyt nisko. No i ten kosmyk z prawej strony, który idzie do góry wygląda dziwacznie. Ogólnie wszystko wydaje się zbyt duże, może gdybyś w środku włosów dodał jakieś kosmyki także do góry, to by wyglądało lepiej. Tylko, żebyś musiał wiedzieć gdzie jest umieścić i jak odpowiednio pocieniować, aby dobrze wyglądały. To teraz koszulka. No cóż pusto tak na niej i według mnie lepiej wygląda 2 wersja z takim ala rękawem. Chociaż do niego powinny być czarne kontury dodane. No cóż cienie na niej wyglądają jako tako. Ja bym to troszkę inaczej pocieniował. Ale to już tylko ja. Spodnie takiego samego koloru co koszulka. Nie lubię takiego połączenia. Wtedy to wygląda jak jakiś kombinezon O.o. Cienie na spodniach powinny być nieco inne. Te ciemniejsze kreski powinny być o jeden piksel niżej i pod nimi lekko jaśniejszy kolor.

/Y
+3KP

55[O-S-W]Danioss'a - Page 3 Empty Re: [O-S-W]Danioss'a Pon Maj 31, 2010 4:31 pm

Hattori

avatar
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
No to tak... Co do przedostatniej pracki to zacznę od góry.

Na początek włosy. Moim zdaniem są bardzo ładnie pocieniowane oraz fajny mają kształt i kolor. Cienie skóry to samo, a co do bluzy to jest dobra, ale mogła by być lepsza. Cieniowanie mógłbyś w niej trochę poprawić. Spodnie są fajne. Są bardzo fajnie pocieniowane, a kolor pasuję do reszty pracki. Co do butów to nie ma za bardzo co pisać. Są po prostu sexy ^^

Ocenka - 8,5/10

56[O-S-W]Danioss'a - Page 3 Empty Re: [O-S-W]Danioss'a Pon Maj 31, 2010 6:01 pm

sinico

avatar
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Yoh92 napisał:Pierwsza wersja lepsza. Druga jest zbyt podoba z bluzy do Yoh'a (...).

To że coś jest podobne do "bluzy Yoha" to znaczy że trzeba to zmienić lub wywalić? ...
Bluzy , koszulki , spodnie i innego typu ubrania są robione w potężnym nakładzie przez 1000 chińczyków. :D Ktoś może mieć podobną bluzę to twojej. W internecie nie ma nic oryginalnego ;p

Ocenię ci tego ostatniego spritka :D.

Włosy fajne , jednak wymagają poprawy bo wyglądają jak na sterydach. Cieniowanie , nie takie złe , nawet dobre , jednak można wprowadzić kilka fajnych poprawek ;>. Buty sux... Wogóle te kalosze nie pasują do całego stroju?! :wtf?!:
Nie podoba mi się twój sposób cieniowania spodni. Wogóle jakieś takie lewe są te wszystkie spodnie. Cienie skóry są bardzo fajne , o ile są twoje. A i jeszcze sux opaska na ręce?! Weś to zmień na coś fajniejszego ;pp.

Ogólnie super sux 6/10

/Y
+2KP

57[O-S-W]Danioss'a - Page 3 Empty Re: [O-S-W]Danioss'a Czw Cze 03, 2010 7:20 am

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Włosy dziwne, nie lubię tego typu włosków.Cieniowanie na nich myślę że jest dobre.Ubranie.Holy Shit ! Znów ten niebieski :( Cienie mi się nawet podobają.Gdybyś trochę je poprawił wyglądały by bardzo fajnie.Oczywiście mówię o NIEBIESKIEJ koszulce ;p Teraz spodnie i pasek.Pasek zwykły, cieniowanie na nim trochę dziwne.Cienie spodni nawet dobre ale znowu ten niebieski kolor.Buty jak buty, każdy teraz taki robi.Kolory standardowe, czarny i biały.Fajnie ci wyszły mięśnie w wersji bez tego jakby rękawa.No ale wersja z rękawem lepiej wygląda.Ogólnie widzę że się podszkoliłeś :P Pamiętam twój sprite bez cieniowania :D

2kp

58[O-S-W]Danioss'a - Page 3 Empty Re: [O-S-W]Danioss'a Czw Cze 24, 2010 2:30 pm

Danioss

Danioss
Don
Don
[O-S-W]Danioss'a - Page 3 14786479635401276018
Credit for S-H
Prosze o komentarze

59[O-S-W]Danioss'a - Page 3 Empty Re: [O-S-W]Danioss'a Pią Cze 25, 2010 9:24 am

Danioss

Danioss
Don
Don
Dziękuje za te liczne ocenki .
Wczoraj siedząc przed komputerem , pomyślałem , zrobie projecta Do profilu !
no i zrobiłem ale zmieniłem cieniowanie włosków i chyba mi lepiej wychodzi , prosze ocencie bo nie wiem czy ide w dobrym kierunku.
[img]http://iv.pl/images/67660216796637242122.png[/img]

60[O-S-W]Danioss'a - Page 3 Empty Re: [O-S-W]Danioss'a Pią Cze 25, 2010 10:27 am

Danioss

Danioss
Don
Don
[O-S-W]Danioss'a - Page 3 08254101935553320980
Dziękuje za ocenki ^.- ..
New opar , tutaj ubrania też zmieniony styl cieniowania

61[O-S-W]Danioss'a - Page 3 Empty Re: [O-S-W]Danioss'a Pią Cze 25, 2010 10:38 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Żebyś mi nie gadał i nie spamował tutaj OPAR'ami, to Ci ocenię.
No więc.. Cieniowanie włosów jest niezłe, widać że się przyłożyłeś i efekt przyznam, jest ciekawy i dobry.
Cieniowanie bluzy zdecydowanie do poprawy. Jest słabe, no do dupy :/ Popracuj nad tym jeszcze.
Twarzy wyszła ładnie. Cieniowanie jest dobre i proporcje też. Co mam na myśli? Opadanie kosmyków włosów na twarz, umieszczenie oka etc.. Wszystko to jest dobrze zrobione.
Cieniowanie spodni lepsze niż w poprzedniej wersji, na serio. Jednakowoż wymaga jeszcze poprawek, nie jest to to, co chciałem ujrzeć.
Proponuję zastosować inne kolory, może trochę jaśniejsze i inny rodzaj cieniowania. To w połączeniu da wspaniałe efekty, jeżeli wszystko zrobisz dobrze.
Butów nie zmieniałeś i dobrze. Bo są dobre, normalne.

Ogółem. Są błędy w cieniowaniu, szczególnie bluza którą musisz poprawić. I mam nadzieję że to też zrobisz.
Jak na razie, jestem skłonny dać Ci..

5/10

/f
KP: 3

62[O-S-W]Danioss'a - Page 3 Empty Re: [O-S-W]Danioss'a Sob Cze 26, 2010 11:38 am

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Włosy nie są złe, ale może spróbuj ich górę troszkę przechylić, albo przesunąć do tyłu... Jak u większości się przyczepię - mają trochę za słabe tony...
Twarz dobrze pocieniowana, ale na dłoniach widzę jakieś błędy!
Bluza jest ok, choć mam wrażenie, że trochę za jaskrawa... Kaptur? Mhm. Ale dlaczego jest tylko z tyłu? Powinieneś dać taki "pasek", który łączy ten kaptur z tyłu i przód bluzy... Ponadto te sznurki mi nie podchodzą... Takie jakieś sztuczne ;s.
Spodnie są raczej ok, ale chyba te "paski" na dole za cienkie... Ew. możesz spróbować wzmocnić 2. ton, żeby lepiej wyglądało.
W butach nie podoba mi się to, że są takiego samego koloru, co bluza. Możesz je zrobić niebieskie - oczywiście, ale nie taki sam niebieski... Poza tym jest ok.

Nieźle ;).

2kp

63[O-S-W]Danioss'a - Page 3 Empty Re: [O-S-W]Danioss'a Sob Cze 26, 2010 7:52 pm

Diwan

Diwan
Zbanowany
Zbanowany
Widać, że trochę się poprawiłeś w cieniowaniu, ale jakby się bardziej przyjrzeć to to prawie to samo xd
Nie podoba mi się cieniowanie na włosach, jest taki... y.. krzywe?
Na spodniach cienie są o wiele lepsze.
No co tu więcej mówić... praca jest lepsza, ale musisz jeszcze dużo ćwiczyć, 7,9/10

64[O-S-W]Danioss'a - Page 3 Empty Re: [O-S-W]Danioss'a Pon Wrz 13, 2010 8:26 pm

Danioss

Danioss
Don
Don
Mial wyjsc paker, a wytworzyla sie kupa ..
[O-S-W]Danioss'a - Page 3 89492184
dawno nie siedzialem w tym wiec prosze o wyrozumialosc xd
abfe[rand]f[/rand][wow]g[/wow]

65[O-S-W]Danioss'a - Page 3 Empty Re: [O-S-W]Danioss'a Wto Wrz 14, 2010 3:06 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Tak więc tradycyjnie zacznę od włosów. Kształt nie zachwyca ,jeżeli chodzi o cieniowanie ,to jest nieco lepiej ,chociaż marzenie to też nie jest. Twarz może być. Przejdźmy niżej ... i tutaj się dopiero zaczyna. Klata strasznie koślawa ,to samo tyczy się mięśni brzucha,. Czemu one są tak mocno przekręcone w prawą stronę ? Cieniowanie słabe ,a kształt tej koszulki ,czy podkoszulki także nie zachwyca. Jeżeli chodzi o rękę ,to jedyne co widać ,to jakaś pojedyncza linia lecąca przez środek ręki. Nie wiem o co chodzi z tą srebrną ,niepocieniowaną linią na dłoni. Czy to jakiś tatuaż ,czy bransoleta ,a może to jest jakaś dziwna blizna ? Nogi ,ehm ... po cholerę je tak powykrzywiałeś ?! Masz base więc jego używaj ,a nie je niepotrzebnie modyfikujesz. Cieniowanie znośne. Buty także są zdeformowane ,a cienie idą w nie tą stronę co powinny...
Jeżeli myślisz ,że ocena będzie wyższa tylko dlatego ,że przez jakiś czas nie robiłeś OPAR' ów to się grubo mylisz.
3+/10

KP: 2
/Feli

@DOWN
Sory ,ale kiedy zauważyłem te 2 magiczne literki "SH" ,to myślałem ,że wziąłeś jego base ,niestety olałem słowo head >.<'. Jak widać głupota nie boli.

Pod warunkiem ,że jest to Twój pierwszy Custom ( nie licząc głowy ) ,mogę Ci dać 4+/10.



Ostatnio zmieniony przez Zbir dnia Sro Wrz 15, 2010 10:31 am, w całości zmieniany 1 raz

66[O-S-W]Danioss'a - Page 3 Empty Re: [O-S-W]Danioss'a Sro Wrz 15, 2010 8:31 am

Danioss

Danioss
Don
Don
Na reku jest bransoleta , a ja nie modyfikuje base , tylko to jest custom , oderwalem jedynie glowe od mojego spritka i dalem , bo mi sie nie chcialo glowy robic a wlosy i tak chcialem te , ''Jeżeli myślisz ,że ocena będzie wyższa tylko dlatego ,że przez jakiś czas nie robiłeś OPAR' ów to się grubo mylisz. '' :...: :o.O:

67[O-S-W]Danioss'a - Page 3 Empty Re: [O-S-W]Danioss'a Czw Kwi 05, 2012 10:05 am

Danioss

Danioss
Don
Don
Yo
Recolor mojego nowego sprita, i nie wiem które wybrać pomóżcie ; d
Credit for Luka

/Poprawiony CREDIT.
#Staraj się unikać w tej kwestii pomyłek.
/@Yoh

68[O-S-W]Danioss'a - Page 3 Empty Re: [O-S-W]Danioss'a Czw Kwi 05, 2012 11:28 pm

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Zmień bo to dla Luka credit ma być

/Poprawione.
#Pisz dłuższe wypowiedzi.
/@Yoh

69[O-S-W]Danioss'a - Page 3 Empty Re: [O-S-W]Danioss'a Pią Kwi 06, 2012 12:47 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Wersja niebiesko-biała jest najlepsza - przynajmniej taka się wydaje. Cieniowanie pracy dobre, ale niestety nie Twoje. Dodałeś jedynie pojedyncze pixele, a żeby OPAR miał pod spodem jeszcze pomarańczową podkoszulkę. Twarz jest inna niż ta z base. Włosy pod względem proporcji zostały wykonane prawidłowo; z cieniowaniem bym jeszcze się pobawił lecz nie jest źle.

KP: 1
/Feli

70[O-S-W]Danioss'a - Page 3 Empty Re: [O-S-W]Danioss'a Pon Kwi 09, 2012 10:31 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Bercikovsky Theme!

Opar słaby. Jak wspomniał Yoh - cieniowanie prawdopodobnie nie twoje. I mi także najbardziej podoba się wersja niebiesko-biała. Jest przyjemna dla oka. Włosy zapewne przerabiałeś z poprzedniej wersji, w której to inspirowałeś się odrobinę Shigeru i wyglądają trochę podobnie, przez co ja też nabrałem ochoty na wyskrobanie czegoś większego. Jednak nie o tym... cieniowanie włosów leży. Nie ukrywając - jest trochę do poprawy.

/1KP
/@Yoh

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 3 z 3]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Similar topics

-

» Video Gify Daniossa

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.