Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Sprity Bercika Empty Sprity Bercika Sob Lut 20, 2010 11:51 am

Bercik6c

Bercik6c
Zbanowany
Zbanowany
Moje sprity :^^:

Bercik normal
Bercik Sayian
Bercik 1
Bercik 2
Bercik 3
Hirokichi Kenmotsu
Hirokichi Kenmotsu SSJ
Hirokichi Kenmotsu SSJ2
Kazuyoshi Kenmotsu
Shiranui
new Bercik
Trimplate
Scizor Nakatoni
Soldier
Icero
Shigeru Nakatoni
Shigeru Nakatoni - Normal
Shigeru Nakatoni - Señor del Hielo



Od dnia 22.12.10 obowiązuje nowa zasada we wszystkich spritach.
Do not edit or recolor. Free to used in comics or animations. Give credit to me if used.



Ostatnio zmieniony przez Bercik6c dnia Sro Gru 22, 2010 9:54 pm, w całości zmieniany 5 razy

2Sprity Bercika Empty Re: Sprity Bercika Nie Maj 02, 2010 1:13 pm

Bercik6c

Bercik6c
Zbanowany
Zbanowany
Dzięki za liczne ocenki, skończyłem Icero specjalnie dla dwóch przyjaciół Shuna i Maxa, których serdecznie pozdrawiam. Niedługo postaram się skończyć Shigeru.

Tak, tak wiem, jest mniej poz niż zakładałem ale wiecie jak to jest po tak długiej przerwie...
http://iv.pl/viewer.php?file=39776406640102284567.png

Credit for Sage, Max i twórcy Ax'a za udział w "scence"

3Sprity Bercika Empty Re: Sprity Bercika Nie Maj 02, 2010 2:24 pm

Krycha95

Krycha95
Don
Don
Icero, hmmm... spiritek dobrze się prezentuje. Ataków dużo nie jest ale co tam xD
Jedynie co mi się w nim nie podoba to te nogi, chodzi mi o uda , czasem są takie workowate, ale nie ma nic idealnego.
No więc jak dla mnie jest dobrze jest tam pare błędów ale dobrze jest.
8\10

4Sprity Bercika Empty Re: Sprity Bercika Pon Lip 12, 2010 11:22 pm

Bercik6c

Bercik6c
Zbanowany
Zbanowany
Na wstępie chciałbym podziękować wszystkim za liczne komentarze jakimi mnie obdarowaliście, jesteście jedwabiści. A Teraz do rzeczy. TAK! Doczekaliście się nowej wersji Shigeru nad, którą pastwiłem się trochę czasu. Wszystko spowodowane było brakiem czasu, znudzeniem LSW, graniem w Sampa i rozmowy na skype. Tak więc oto on!

Shigeru Nakatoni

Udoskonalenia:
1. Nowe pozy - Stand i Move. Nie jest ich zbyt dużo ale jednak są.
2. Face - Tak wiem nie każdy używa ale było pod ręką to dałem, może się przydać.
3. Dodatki - Dodatki takie jak Emotion czy Sing lub Head Shoot.
4. Ataki - Jakieś tam ataki, jedne gorsze drugie lepsze.
5. Włosy - Poprawione włosy podczas poruszania się. Tak Viego, to dla CIEBIE!
6. Trans - Jakiś tam transik. Pucek - nie Shigeru jest koxem i bez doładowania ale trans się przyda a to, ze ty twierdzisz iż "tylko cieniasy potrzebują doładowania" jest nieprawda, prawda jest taka, że nie umiesz zrobić włosów do swojego transa :)

Całego Sprita Dedykuje Maxowi1996, Shunowi i Fortemu. Szczególnie dziękuje im wszystkim jak i Krysi95 i Yohowi za to iż determinowało mnie ich zachowanie i wytrwałość w robieniu spritów.


No coś się rozpisałem.


@Yosz
No więc to było tak. Najwidoczniej mam twoje stare gg lub ktoś mnie oszukał bo napisałem do ciebie na gg. Ale do teraz nie mam odpowiedzi. miałem poczekać aż wrócisz i zapytać się i wstawić sprita. Ale Max mi płakał i wyleciało mi z głowy. Bardzo przepraszam. Wybaczysz? :<



Ostatnio zmieniony przez Bercik6c dnia Pon Lip 19, 2010 12:46 pm, w całości zmieniany 3 razy

5Sprity Bercika Empty Re: Sprity Bercika Sro Lip 14, 2010 9:46 pm

Max

Max
Human Interface
Human Interface
Bereciku, twój nowy Shigeru jest taki słiiitaśny, że szok :P, naprawdę mnie zaskoczyłeś, transformacja koxerska, włoski i cienie również. Ładnie ci wyszły ręce jak robi tą lodową genki damę. Mogłeś dać więcej ataków mieczem bo jest coś ubogo, niech policzę.... yyym... jeden, to bardzo nie ładnie z twojej strony. To samo z tą włócznio podobną bronią, w ogóle ataków nie ma, tylko na scence se stoi, a mogłeś coś wymyślić. Podoba mi się przywoływanie i znikanie mieczyka. Spritasek jest bardzo ładny, ocenka 9/10. I love this!

6Sprity Bercika Empty Re: Sprity Bercika Pon Lip 19, 2010 11:33 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Hmm.. Ogólnie Spritek prezentuje się wspaniale. Cieniowanie jest ładne, mogłoby być lepsze, ale jest ładne xd Kilka ataków jest naprawdę ciekawych. Nie podoba mi się jedynie ta lodowa wersja Big Bang Attack. Dziwnie ją rozmazałeś, ale nie wiem czy takie było twoje zamierzenie czy nie. W każdym razie, nie podoba mi się.
FaceSety wyszły dobrze. No, całkiem nieźle.. Jedynie w tym gdzie Shigeru płacze, nie podobają mi się łzy, wyglądają jak rozmazany tusz ;s
Dużo standów, niektóre naprawdę oryginalne, niektóre mniej. Nie podoba mi się tutaj ostatnia poza, gdzie stoi tyłem. Może to zasługa cieniowania? Nie mam pojęcia. Dobrze byłoby dokonać kilku poprawek właśnie w niej.
W pozie dziewiątej, (Licząc od końca, nie od przodu!) dziwnie wystaje mu klata i ręka wydaje się krzywa. Tak samo w pozie obok. Postaraj się to poprawić.
HeadShoot i Sing fajne. Nie mam zastrzeżeń. To samo z Meele, Fly/Movements/Teleports i Blocks etc..
Zastrzeżeń do ataków także nie mam, jedynie do tego Big Bang Ice czy coś takiego. Ale o tym wspomniałem już wyżej, więc nie będę nic już pisał.
Szkoda że tak mało ataków mieczem ^^".. Mogłoby być ich więcej, nie uważasz?

W "lodowej formie" podobne błędy jak i zalety jak w normalu. Standy wykonane ładnie, ale ten stojący tyłem dziwnie wygląda. Tutaj dodatkowo zmieniłbym cieniowanie włosów. Widzę że poza szalonego maniaka wzięta ode mnie ;O.. Cóż, przynajmniej Credit jest, ale na przyszłość jakoś pytaj xd
No, a ataki i reszta póz jak wcześniej. Błędy wymieniłem w normalu, nie chce mi się pisać ich ponownie tutaj.

Ogólnie, Sprit stoi na wysokim poziomie. Czekam na twoje dalsze prace.
Mam nadzieję że nie zawiodłeś się na tej ocenie.
I dzięki za podziękowania. Nie myślałem że się tak przyczynię do powstania Shigeru ;)

/f
KP: 3

7Sprity Bercika Empty Re: Sprity Bercika Wto Lip 27, 2010 6:41 pm

Bercik6c

Bercik6c
Zbanowany
Zbanowany
No więc odświeżyłem linki z pierwszego posta bo 75% wygasło ^^

Bercik normal
Bercik Sayian
Bercik 1
Bercik 2
Bercik 3
Hirokichi Kenmotsu
Hirokichi Kenmotsu SSJ
Hirokichi Kenmotsu SSJ2
Kazuyoshi Kenmotsu
Shiranui
new Bercik
Trimplate
Scizor Nakatoni
Soldier
Icero
Shigeru Nakatoni
Shigeru Nakatoni - Normal
Shigeru Nakatoni - Señor del Hielo



Ostatnio zmieniony przez Bercik6c dnia Sro Gru 22, 2010 9:53 pm, w całości zmieniany 1 raz

8Sprity Bercika Empty Re: Sprity Bercika Czw Lip 29, 2010 9:37 pm

Mimie

Mimie
Second Child
Second Child
Witaj Berciku xD.
Na co żeś wrzucał aż tyle tego -.- ?
Ale cóż jako iż zbieram kp ocenię Ci te wypociny. :)

Tak więc zaczynając od góry, "Bercik Normal" Nie ubliżając nikomu jest on słaby nawet bardzo, ale jest to bodajże twoje stare dzieło więc aż tak nie będę się czepiał, ale mimo wszystko ma on bardzo słabe cienie, brzydkie włosy i nie jest zbyt oryginalny.
"Bercik Saiyan" To samo co wyżej bo to tylko zmieniony kolor włosów.

"Bercik 1" Włosy ??!! Katastrofa, cieniowanie również nie dużo lepsze :/ Najgorsze cienie występują na koszulce, która jest zbyt prosta :/ Tak samo jak up next formy to zmiana koloru włosów.

"Hirokichi Kenmotsu" Tutaj jest lepiej moim zdaniem niż w pracach poprzednich, ale włosy znowu są brzydkie, klata też nie ciekawa, ale spodnie moim zdaniem, a przynajmniej ich cienie są lepsze. Next formy nie wymagają jakiegoś specjalnego komentowania.

"Kazuyoshi Kenmotsu" Włosy tak jak we WSZYSTKICH poprzednich spritach są okropne głownie ze względu na swoje kontury. Może dlatego, że takie płaskie ? Z ubraniami jest znacznie lepiej, nie jest już to prosta koszulka.

"Shiranui" Tu już włosy są lepsze, ładne cienie ciuchów zwłaszcza spodni, lecz jak w każdej pracy jest coś co mi się nie podoba, a tutaj są to cienie skóry, są takie sztuczne jakby :/

"New Bercik" Odpuszczę sobie ocenę tego ;p

"Trimplate" Ogółem majin prezentuję się nie najgorzej, ale znowu zrobiłeś zbyt proste ciuchy, a na dodatek ten "ogonek" na głowie wydaje mi się za bardzo odstawać.

"Scizor Nakatoni" Ta praca najbardziej podoba mi się z twoich wszystkich, które tu wrzuciłeś. Włosy są ładne, estetycznie zrobione z ciekawymi cieniami. Jednakże największą zaletą tego sprita w moich oczach są ciuchy, które BARDZO mi się podobają.

"Soldier" Ładny, napewno przyda się jako "tani wojownik" w gifie :P

"Icero" Nie podoba mi się, nie wiem dokładnie dlaczego, ale wiem, że najbardziej zniechęcają mnie jego klata i oczy/twarz :/.

"Shigeru Nakatoni" Druga w kolejności z twoich najlepszych prac moim zdaniem, bo gorsza od Scizor'a. Włosy gorsze, cienie gorsze, ciuchy gorsze :< Praca jest ładna nie mogę zaprzeczyć, ale mógłbyś się bardziej wysilić przy wymyślaniu ubioru. Ilość póz jest na ocenę bdb więc za to ogromny plusik :P

Na tym zakończę i czekam na rewanż :P
pozdrawiam, Majmi :)

/Y
+3KP

9Sprity Bercika Empty Re: Sprity Bercika Czw Sie 26, 2010 1:53 am

Max

Max
Human Interface
Human Interface
Bercik
No robiony metoda kopiuj główkę na nowe ciało oraz zmiana kolorów, w tym przypadku skory na łbie, włosach i chyba na skórze. Nie jest zuy.... czasami patrzę jeszcze oczami starej epoki.

Bercik Saiyan
Też ta sama metoda, tylko ze na ciele Vegety by Vortex Reamstering Team (dobrze mówię?). Pamiętam jak kiedyś jeszcze na DBSS zobaczyłem go... bardzo mi się w tedy podobał. Potem są jego transy, pierwsze dwa to tylko zmiana koloru włosów, a w ostatnim zabrałeś połowę zbroi i dałeś szare kolorki na skórze i włoskach... zabrałeś też niektóre ataki KI.

Bercik v2
No i zaczynamy epoke kokserskich spritów by Bercik6c xD. Fajny sprit robiony na starym spricie Viega. Włosky By you, to dobrze cienie... hmm... nie wiem czy nie są ze sprita Viega, jak są twoja to mi napisz na GG. W transach zmieniles tylko kolor włosów Ekhm... źle, mogłeś je trochę wyedytować.

Hirokichi
Taa teraz ten Kox którego ci zawsze zazdrościłem... teraz już nie zazdroszczę. Zawsze był dla mnie świetny i będzie. SSJ to tylko zmiana koloru włosków a w SSJ2 nareszcie sie zmienił ich układ. dobrze.

Kazuyoshi
Kox the Saiyan and Brother of Hirokichi. Ziomek nie jest zuy... fajna zbroja, cienie i tym podobne gówna, które się uwzględnia przy ocenianiu są. Na Facesecie w którym się uśmiecha, wygląda trochę jak chomik. Mogłeś dać więcej ataków... włoski po raz kolejny zrobione przez ciebie, bardzo dobrze.

Shigeru
Shigeru ziom kox, goło-klatowy jak Hirokichi, ładnie uwzględniłeś mu mięśnie, ładnie pocieniowałeś, włoski by you. Fajne lodowe ataki, widzę że starałeś się robić lodowe lecz chyba zabrakło ci efektów. Tranformacja jest bardzo epicka, włoski są ładnie wykonane, to twój najlepszy sprit. On po prostu jest koooooox.

Trimplate
No i różowy odmieniec, cienie są, koszula jest, spodnie są, ten dziwny badyl na głowie jest. Mogłeś się z nim bardziej wysilić, a z resztą z tego co pamiętam był robiony tylko na potrzeby komiksu więc nie będę się zbytnio czepiał.

Shiranui
Kotołak kox. Fajny kot. Trans z uśmieszkiem koxi, cienie są, fajne ataki Ki są. Nie wiem za bardzo co tu się czepiać. Jest ładnie zrobiony, niczego mu moim zdaniem nie brakuje.

Icero
Podoba mi się gdyż jest troszkę inny niż wszystkie changelingi z powodu koloru jego klaty itp. Mogłeś dać więcej ataków bo jest ubogi. Cienie 2 tonowe ale podobają mi się. Póz też mogłeś dać więcej. Sprit fajny.

Saiyan Soldier
Czy ja wiem, normalny żołnierz tylko z mocami. Przyda się w komiksach. Podoba mi się kask.

Scizor
Cóż, imię jak ten pokemon. Podoba mi się jego kostium i cieniowanie. Włoski powinny być mniej czupryniaste moim zdaniem. Błagam cie o więcej póz do niego no i ataków.

Bercik v3
Finish ! Ostatni sprit... uhh dużo tego było. Heh, był robiony do komiksu, jest git, włosy git, a ciało od Vegety z Vortexa. Dodałeś też to oozaru które nie wiem z kąd wziąłeś. Wyczerpały mi się pomysły na ocenianie przez te twoje sprity.

Ogóle oceniając all to jest Baaardzo dobrze.
Cya ! I love this!

PS. Nie zapomnijcie mi dać KP bo jak nie dacie to się obrażę :(.

3kp

10Sprity Bercika Empty Re: Sprity Bercika Sob Sie 28, 2010 12:08 am

Rokan

Rokan
Super Saiyan
Super Saiyan
Na co żeś wrzucał aż tyle tego -.- ?
Ale cóż jako iż zbieram kp ocenię Ci te wypociny. Smile
Tak więc zaczynając od góry, "Bercik Normal" Nie ubliżając nikomu jest on słaby nawet bardzo, ale jest to bodajże twoje stare dzieło więc aż tak nie będę się czepiał, ale mimo wszystko ma on bardzo słabe cienie, brzydkie włosy i nie jest zbyt oryginalny.
"Bercik Saiyan" To samo co wyżej bo to tylko zmieniony kolor włosów.
"Bercik 1" Włosy ??!! Katastrofa, cieniowanie również nie dużo lepsze :/ Najgorsze cienie występują na koszulce, która jest zbyt prosta :/ Tak samo jak up next formy to zmiana koloru włosów.
"Hirokichi Kenmotsu" Tutaj jest lepiej moim zdaniem niż w pracach poprzednich, ale włosy znowu są brzydkie, klata też nie ciekawa, ale spodnie moim zdaniem, a przynajmniej ich cienie są lepsze. Next formy nie wymagają jakiegoś specjalnego komentowania.
"Kazuyoshi Kenmotsu" Włosy tak jak we WSZYSTKICH poprzednich spritach są okropne głownie ze względu na swoje kontury. Może dlatego, że takie płaskie ? Z ubraniami jest znacznie lepiej, nie jest już to prosta koszulka.
"Shiranui" Tu już włosy są lepsze, ładne cienie ciuchów zwłaszcza spodni, lecz jak w każdej pracy jest coś co mi się nie podoba, a tutaj są to cienie skóry, są takie sztuczne jakby :/
"New Bercik" Odpuszczę sobie ocenę tego ;p
"Trimplate" Ogółem majin prezentuję się nie najgorzej, ale znowu zrobiłeś zbyt proste ciuchy, a na dodatek ten "ogonek" na głowie wydaje mi się za bardzo odstawać.
"Scizor Nakatoni" Ta praca najbardziej podoba mi się z twoich wszystkich, które tu wrzuciłeś. Włosy są ładne, estetycznie zrobione z ciekawymi cieniami. Jednakże największą zaletą tego sprita w moich oczach są ciuchy, które BARDZO mi się podobają.
"Soldier" Ładny, napewno przyda się jako "tani wojownik" w gifie Razz
"Icero" Nie podoba mi się, nie wiem dokładnie dlaczego, ale wiem, że najbardziej zniechęcają mnie jego klata i oczy/twarz :/.
"Shigeru Nakatoni" Druga w kolejności z twoich najlepszych prac moim zdaniem, bo gorsza od Scizor'a. Włosy gorsze, cienie gorsze, ciuchy gorsze :< Praca jest ładna nie mogę zaprzeczyć, ale mógłbyś się bardziej wysilić przy wymyślaniu ubioru. Ilość póz jest na ocenę bdb więc za to ogromny plusik Razz
Na tym zakończę i czekam na rewanż Razz
pozdrawiam, Rokani Smile

3kp

11Sprity Bercika Empty Re: Sprity Bercika Sro Gru 22, 2010 9:50 pm

Bercik6c

Bercik6c
Zbanowany
Zbanowany
Shigeru Nakatoni - Normal
Shigeru Nakatoni - Señor del Hielo
Shigeru Nakatoni - Vizard(85%)
Shigeru Nakatoni - Hollow(92%)
Shigeru Nakatoni - Full Vizard(2%)
Shigeru Nakatoni - Espíritu de los Glaciares(30%)
Shigeru Nakatoni - El verdadero poder(15%)
Sandra and Sandra Hunter(60%)

Od dnia 22.12.10 obowiązuje nowa zasada we wszystkich spritach.
Do not edit or recolor. Free to used in comics or animations. Give credit to me if used.

Credit for all effect's Maker's.
Daje go tu bo zapomniałem dac do spritów.

12Sprity Bercika Empty Re: Sprity Bercika Pon Gru 27, 2010 9:39 pm

Shun

Shun
Zbanowany
Zbanowany
Bardzo dobrze wiesz że kocham tego towjego Shiger'a :D... Lecz poprawiłbym trochę rączki przy tym ataq "Piedra Dios De Hielo" ponieważ wyglądają one jakby Shigeru miał tłuszcz a nie mięśnie XD A do tego niektóre pozy wyglądają nie ładnie... np. Ostatnia w pierwszym rzędzie... Tam poprawiłbym tą prawą rękę to samo z pierwszą i trzecią z drugiego rzędu w nich poprawiłbym całokształt albo ogólnie bym usuną ale i tak masz odemnie 9/10 miśq :*

KP: 1
/Feli

13Sprity Bercika Empty Re: Sprity Bercika Sob Sty 14, 2012 7:45 pm

malopl

malopl
Zbanowany
Zbanowany
Shigeru Nakatoni - Señor del Hielo dla mnie on jest najlepszy tylko szkoda, że ma za mało skilli moim zdaniem ale ocenka wynosi 7/10

14Sprity Bercika Empty Re: Sprity Bercika Czw Kwi 05, 2012 5:17 pm

ximikus

avatar
Earthling
Earthling
:perfect: fajne 10/10

//
6. Post-komentarz ma zawierać właśnie komentarz czy opinię na temat pracy. „Fajne 10/10” - tym nie jest. To podlega pod definicję nabijania. Dopóki cokolwiek będzie napisane na temat ocenianej pracy, nie mamy nic przeciwko krótkim postom - czasami po prostu niewiele da się powiedzieć.

4. Definicja: nabijanie - pisanie postów krótkich, nie zawierających wrzucanych materiałów, często pozbawionych jakiejkolwiek treści lub w ogóle nie związanych z tematem, często w krótkich odstępach, co dwa lub pod rząd.
Zdefiniowane powyżej nabijanie postów jest niedozwolone. Nie mamy jednak nic przeciwko postom pisanym w krótkich odstępach lub pod rząd, o ile nie spełniają innych warunków definicji nabijania.

Gratuluję otrzymania pierwszego ostrzeżenia.

/@Yoh

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.