Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 35 z 40]

851[O-S-W] by Yoh - Page 35 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pon Lip 30, 2012 10:54 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dzięki za ocenę, Zbir. Z pewnością popracuję nad kobiecym base, a na poprawę Maski przyjdzie jeszcze pora. Póki co, tworzę męskie base, na które nie narzekaliście zbytnio (xd), zaś na nim ruszył "Progress Chart" kilku projektów. Tak, pomysł na coś takiego zapożyczyłem od Angryboya, żeby uprzedzić stwierdzenia lub pytania niektórych ^^'
[O-S-W] by Yoh - Page 35 Progresschart1

852[O-S-W] by Yoh - Page 35 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pią Sie 03, 2012 5:17 pm

Zigur

Zigur
Third Child
Third Child
Patrząc na ilość OPARów i wielkość tła mam nadzieję, że wkrótce zacznie się ono wypełniać ;) A co do aktualnych prac. Jak dla mnie cieniowanie bardzo dobre. Włosy domyślam się są związane a jeśli nie to popraw by wygląda to tak jakby część wyrastała mu z pleców ;P Co do mhrocznej formy, dziwne są te wyszczerzone zęby na zbliżeniu wygląda to tak jakby było to wycięte puste tło ale tego typu prac nie ogląda się w zbliżeniu więc jest ok ;)

Daję ci 8/10 ;)

853[O-S-W] by Yoh - Page 35 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Sie 04, 2012 5:34 pm

Inerno

Inerno
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Jak na razie wygląda to niezwykle interesująco. Patrząc na ilość wolnego miejsca można się spodziewać naprawdę fajnych rzeczy w tym temacie. W kwestii 3 OPARów wypowiem się niezwykle skromnie.

Pierwsza praca jest oczywiście świetna. Nie podoba mi się jedynie kołnierz postaci, tak jakby za bardzo kwadratowy się wydaje.

Do drugiej nie mam jakichkolwiek zastrzeżeń. Wszystko jak w najlepszym porządku.

Ostatnia prezentuje się według mnie najgorzej. Pomysł był ciekawy, gorzej z wykonaniem. Postać wyglądała by lepiej gdybyś zaimplementował jakąś zmianę włosów lub coś w tym stylu. W sumie nie wiem czy jest to już gotowa poza, czy jednie jakaś przejściowa. Nie mogę ścierpieć tej czerwonej ręki, czy co to w każdym razie jest. Najgorszy element całej pracy. Dodam jeszcze, że kolczyk nie pasuje do ciemnej kolorystyki.

854[O-S-W] by Yoh - Page 35 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sro Sie 22, 2012 3:52 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[O-S-W] by Yoh - Page 35 Iacharactersprogresscha
Krótkie komentarze, mile widziane.

855[O-S-W] by Yoh - Page 35 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sro Sie 22, 2012 3:57 pm

Future Bardock

Future Bardock
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Dziewiątą poza koks :D. Mimo, że to pracochłonne mógłbyś zrobić, że te płomienie/aura/chakra/whatever się ruszają. 9,5/10 :D.

856[O-S-W] by Yoh - Page 35 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sro Sie 22, 2012 4:29 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Future Bardock napisał:Dziewiątą poza koks :D. Mimo, że to pracochłonne mógłbyś zrobić, że te płomienie/aura/chakra/whatever się ruszają. 9,5/10 :D.
Ależ będą się ruszały, ale w spritach. To, póki co, są tylko OPARy 1

857[O-S-W] by Yoh - Page 35 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sro Sie 22, 2012 6:01 pm

pawsonek33m

pawsonek33m
Super Saiyan
Super Saiyan
Bardzo fajnie się zamienia w patapona,pewnie Viego ci powiedział coś podobnego : ],Co do postaci chyba nie muszę mówić że ładna,i nie mam co opisywać.Za całość 7/10....chyba moja najkrótsza recenzja o_o

@UP Ona nie wie odmienia.dla niej i opary i sprites'y to prawie to samo xD



Ostatnio zmieniony przez pawsonek33m dnia Czw Sie 23, 2012 8:48 am, w całości zmieniany 1 raz

858[O-S-W] by Yoh - Page 35 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sro Sie 22, 2012 7:00 pm

Inerno

Inerno
Super Saiyan God
Super Saiyan God
W takich momentach zadaję sobie pytanie: "Czemu takie prace są tak mało popularne?!". Z punktu osoby, która się w ogóle na tym nie zna :awesomeface: kawał dobrej roboty. [Cały felieton wychwalający skilla Yoh'a i jego podejście do takich prac później...] Kończąc chciałbym dodać, że takim moim małym "forumowym" marzeniem jest dojść do takiego poziomu prac :| . Ale i tak wiem, że to nigdy nie nastąpi :FUUU:

/1KP
/@Yoh

859[O-S-W] by Yoh - Page 35 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sro Sie 22, 2012 9:55 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Co tu dużo gadać ? Mi tam się baldzio baldzio baldzio podobejszyn :)

860[O-S-W] by Yoh - Page 35 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sro Sie 22, 2012 10:55 pm

Katayachi

Katayachi
Logia User
Logia User
Naprawdę świetne pozy :) Dodałbym jeszcze jedną lub dwie pozę pomiędzy 8 a 9 pozą. Wtedy transform byłby efektowniejszy : )
Pniesz się do góry Yoh : ) Widzę ,że naprawdę się starasz w tym co robisz ^^

861[O-S-W] by Yoh - Page 35 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Sie 23, 2012 12:53 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
O, kurcze. Aż tylu komentarzy się nie spodziewałem ^^ Póki co, tworzę na tej samej podstawie, Silvię. Forma bazowa > formy Vida.

Poprawiłem nieco ostatnią formę - wcześniej łapy były jakby "skulone". Tym razem, nieco je uwidoczniłem. Postać nie jest oczywiście cała czarna - po rozjaśnieniu obrazu, możecie się zdziwić : D
[O-S-W] by Yoh - Page 35 64531418

862[O-S-W] by Yoh - Page 35 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Sie 23, 2012 3:31 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Progress Chart 2

https://2img.net/r/ihimizer/img593/9757/iacharactersprogresscha.png

Poprawiłem kilka błędów.
Dodałem Silvię.

Krótkie komentarze, mile widziane.

863[O-S-W] by Yoh - Page 35 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Sie 23, 2012 7:01 am

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Ogólnie wszystkie formy bardzo fajne jednak ostatnia Sylvi wygląda jakby miała jakieś wielkie uszy, a to chyba skrzydła? Nie wiem jakoś tego nie ogarniam ;d

864[O-S-W] by Yoh - Page 35 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Sie 23, 2012 8:23 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Zwykłych nie będę oceniał.
Od 3 - Fajnie zacząłeś jego 'zaczernianie', najpierw połowa ręki i trochę twarzy, na drugim już cała ręka i ciut więcej czerni na twarzy, ale w trójce to powinieneś dać więcej czerni na twarz moim zdaniem, podkreśli to bardziej jego szczery uśmiech :) 4 - oczywiście jakby nie miał spodni i koszulki to byłby cały czarny tylko bez włosów? Jeśli tak to dużo nie różni się od następnego. 6 jest już bardziej kolorowy i fajnie to wygląda, jest prawie identyczny jak poprzedni, prawie bo różni się trochę przedłużonym tym 'znakiem'? 7 ma fajny bajer nad głową i fajnie dłuższe włosy, jeżeli to włosy. No jak widać ma już te brakujące oczy, jest git :D I tu następny... Czemu ten bajer mu znika, przez te następne 'oko', bo to chyba oko nie? Ostatni jest już kozacki ;D Ale, ręce i głowę/twarz jako tako widzę, ale to za nim to co to?

Teraz Twoja 'Mery'
Od 3 - No aura jest, traci trochę ubrań i jest bardzo nie opalona, chyba na plaży nie była tego roku :) 4 - Tych oczu to można się przestraszyć jakby je zobaczyć w ciemności... Co jej wyrasta? Bo jakbyś z taką do łóżka poszedł to miałbyś 'miło' :D Teraz ostatnia, dopiero tu się skapłem, że te czerwone u nl'ka to nie włosy, no chyba że się mylę. Nad nią pojawia się przepiękna bogini z wielkimi piersi... USZAMI! No po prostu tu tylko trąby brakuje... Aha, czemu tu wracają normalne oczy? Yoh nie miał tego szczęścia...

BTW. Nad którymi transami panuje Yoh, bo chyba nie nad wszystkimi?

/3KP
/@Yoh

865[O-S-W] by Yoh - Page 35 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Sie 23, 2012 6:24 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
@Maximus
# Formy kontrolowane i niekontrolowane, można odróżnić w bardzo prosty sposób.
Transformacje, kontrolowane przez Yoha, mają seledynowe elementy, a w szczególności oczy. W przypadku niekontrolowanych, zaś, przeważają elementy czerwone.
# Różnica, między postacią #6, a postacią #7.
To co znajduje się pod ubraniem jest zakryte jedynie po części ciemną materią, tworzącą postać Nightmare Lorda. Dla czystego przykładu - gdybyś zerwał z Yoha podkoszulkę, kiedy przebywa w tej formie, górna połowa klatki piersiowej byłaby ciemna, zaś dolna, dalej pokryta byłaby skórą.
# Różnica, między postacią #7, a postacią #8.
Nie chodzi tylko o zmianę koloru poszczególnych elementów z czerwieni na seledynowe. Transformacje różnią się głównie tym, że drugą Yoh kontroluje, pierwszej zaś nie. Za znak charakterystyczny, można uznać "różki", powstające z ciemnej materii, nad głową.
# Różnica, między postacią #9, a postacią #10
j/w. Tutaj za znak charakterystyczny formy, możemy uznać właśnie owy "bajer", jak go ładnie określiłeś. Na razie nie będę spoilerował, czym dokładnie jest "dziura" nad jego głową, ale myślę, że powoli się tego dowiecie ; ) Warto wspomnieć, że jest to finalna forma Nightmare Lorda, którego Yoh nie kontroluje w swoim ciele - poza tym, bez kontroli mógłby przebywać tylko jako uwolniony Vida.
# Ostatnia forma.
To już jest tak zwana "Yoh & Azaz Complete Form", czyli kompletna forma Yoha i Nightmare Lorda, po tym jak dojdzie między nimi w końcu do współpracy - coś na wzór Naruto i Kuramy (Kyuubiego). Z tyłu, za Yohem, znajduje się oryginalna, acz zmniejszona postać Azaza, tudzież Nightmare Lorda. Viego, dzięki za nazwę. xd Ależ proszę bardzo.

# Trzecia forma.
Przyznam się bez bicia - w wielu przypadkach, natchnieniem była seria anime, Neon Genesis Evangelion, którą dażę wielkim szacunkiem. Silvia w swojej trzeciej formie, to zmniejszona wersja Chie, dostosowana do ludzkich proporcji - w tym przypadku, właśnie wampirzycy, Silvii. To co wystaje z jej pleców, nie miało być skrzydłami, a czymś reprezentującym "drzewo życia" - Chie jest tak zwaną, Panią Odrodzenia. Jest to więc trafienie w dziesiątkę ; )
# Ostatnia forma.
patrz. "Ostatnia forma - Yoh". Jest to tak zwana "Silvia & Chie Complete Form".

Nazwy będę pewnie jeszcze zmieniał, ale najważniejsze byś teraz wiedział o co chodzi. Jasno to opisałem czy dalej czegoś nie rozumiesz? ; )

Maximus napisał:BTW. Nad którymi transami panuje Yoh, bo chyba nie nad wszystkimi?
Seledynowe oczy.

866[O-S-W] by Yoh - Page 35 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Sie 23, 2012 8:51 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Wyjaśniłeś wszystko pięknie ładnie :)

867[O-S-W] by Yoh - Page 35 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Wrz 01, 2012 12:24 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Progress Chart #3
https://i.servimg.com/u/f37/14/67/53/78/ia_cha11.png

Komentarze mile widziane.

868[O-S-W] by Yoh - Page 35 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Wrz 04, 2012 5:36 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Wydłużenie włosków przy 'Vampir Mode' fajne :P No nic tu się nie zmienia poza kolorem skóry, groźniejszym spojrzeniem i włosami, które są w miarę dobrze pocieniowane, tak uważam, bo sam do końca nie wiem jak takie włosy powinno się cieniować 4
Nowa pani ma ładniejsze oczy od poprzedniej, ale 'like a wytrzszeszcz', if you know what i mean... Podobają mi się jej włosy, bardzo fajnie ułożone, no ma czym oddychać, dobrze jest to pocieniowane ;D Spodnie, buty i rękawice mogą być :) No widzę, że pani 'czarna', ale najbardziej u niej to podobają mi się butki elfa :D
Włosy u pani blond średnio mi się podobają, szczególnie góra, jakby tam czegoś brakowało, ale za to ma piękne oczka, zrób takie u swojej wybranki :P Uniform ma fajny, ale nie wiem, czy nie użyłeś za mało cienmego odcienia nad piersiami, na koszulce. Reszta chyba wporzadku...

No to tyle, czekam na więcej postaci 4

KP: 2
/Feli

869[O-S-W] by Yoh - Page 35 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Wrz 09, 2012 12:57 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Na specjalne zamówienie Kisy.
[O-S-W] by Yoh - Page 35 Kisa10

870[O-S-W] by Yoh - Page 35 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Wrz 09, 2012 12:59 am

June

June
Saiyan
Saiyan
Ubóstwiam Cię za to. :D
Wyszło prześwietnie. Dziękować. :58:

871[O-S-W] by Yoh - Page 35 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Wrz 09, 2012 8:56 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Warn za krótki post dla osoby wyżej! Już mój piszący o tym, jest dłuższy LoL.
Jednak, żeby to nie był off top, to wspomne, że opar względny. Stać cie na więcej, trenówj swoje Bankai młody myszowojowniku.

872[O-S-W] by Yoh - Page 35 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Wrz 15, 2012 2:41 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Kolejna, tym razem obiecana praca dla Kisy.

June
[O-S-W] by Yoh - Page 35 June_f10

873[O-S-W] by Yoh - Page 35 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Wrz 16, 2012 7:07 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Hm. Zdecydowanie podoba mi się cieniowanie włosów. Jest zrobione na prawdę fajnie - elegancko to wygląda. Sam ich kształt również jest bardzo fajny, chociaż myślę, że (jej) prawa część grzywki jest trochę za mocno wysunięta do tyłu, co nieco osłabia efekt. Mimo to - włosy są git.
Cieniowanie całej postaci też dobre - raczej nie mogę się do niczego przyczepić.
Jeśli chodzi o proporcje - głowa i piersi wydają się zbyt duże w porównaniu do reszty ciała (chociaż to 2. jestem w stanie wybaczyć ;>). Albo może inaczej. Reszta ciała wydaje się zbyt mała w porównaniu do nich. Nadal nie jestem przekonany do tych chudych kończyn, które teraz weszły w modę. No ale każdy ma swój styl, więc ok. No ale również nie mogę się przyzwyczaić do braku outline'u ubrań. Choć nie wygląda to tak źle - to jednak mam wrażenie, że ubrania się zlewają z całą postacią i są przez to mniej na niej widoczne. Zwłaszcza ta pomarańczowa bluzka. Za to buty wyszły bardzo fajnie.
To by było chyba na tyle. Poziom trzymasz ten sam, więc jest git 4

KP: 3
/Feli

874[O-S-W] by Yoh - Page 35 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Wrz 16, 2012 7:55 pm

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
To jakies wszystko takie małe i nie wyraziste w pełni ;O
tu kontury z zewnatrz wszedzie a miedzy cialem a ubraniem nic. Takie to rozmyte ;x
wiecej nie powiem bo to mnie rusza najbardziej. No.

Skad masz avatar? :d

875[O-S-W] by Yoh - Page 35 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Wrz 16, 2012 8:10 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Emm... Dziwne te włosy, oryginalnie na pewno wyglądają, bo takich jeszcze chyba nie widziałem, cienie ok. Koszulka fajnie prezentuje się z tymi spodenkami, do cieni zastrzeżeń nie mam. Pasek, jeżeli to pasek, praktycznie niewidoczny po oddaleniu, no ale jest. Buty masz pocieniowane jak mój base a się takich cieni mnie czepiałeś :62:
Ogólnie postać dobrze się prezentuje 4

KP: 1
/Feli

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 35 z 40]

Idź do strony : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.