Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 19 z 40]

451[O-S-W] by Yoh - Page 19 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Gru 28, 2010 12:22 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Super man ,he ? No dobra w takim razie troszkę bardziej się mu przyjrzyjmy.
Włosy niby są ok ,ale mimo wszystko ten najjasniejszy ton dałbym jaśniejszy. Twarz oczywiście ok .Na górnej części stroju prócz wielkiego logo nic nie widać więc może na nim się skupmy. Logo wygląda fajnie tylko jeden detal - zamiast wielkiego S jest tam jakiś krzyżyk. Mięśnie rąk dość słabo widoczne ,ale zdaje sobie sprawę z tego ,że cieniowanie 2 tonowe rządzi się swoimi prawami i trudno akurat na tym polu o dobry efekt. Ręce ułożone są ładnie ,a nogi mają ładnie podkreślone mięśnie. Jeżeli chdozi o buty ,to moim zdaniem warto byłoby je od czasu do czasu odchudzić ,wyglądają po prostu na za duże. Jeżeli chodzi o pelerynę ,to muszę Ci przyznać ,że wygląda wspaniale ,nic dodać ,nic ująć.

Praca na bardzo wysokim poziomie i ... na cholerę ja tutaj w ogóle podsumowuję ,to Twój nawyk ,nie mój XD.

KP: 2
/Feli

452[O-S-W] by Yoh - Page 19 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Sty 01, 2011 10:47 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nowa praca, mam nadzieję że się podoba :) Nie jest to postać z żadnego filmu czy Anime, po prostu musiałem wreszcie zrobić coś z głowy, a nie jak od pewnego czasu brak pomysłów nadrabiać pracami z filmów lub anime.

[O-S-W] by Yoh - Page 19 Opar1
Od lewej: Brak cieniowania, cieniowanie dwu-tonowe, cieniowanie trzy-tonowe.

453[O-S-W] by Yoh - Page 19 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Sty 01, 2011 11:54 pm

Gazille

Gazille
Olympic God
Olympic God
A więc drogi Yohu.
cienie na włosach bardzo mi się podobają, czego niemożna powiedzieć o ogólnych włosach, nie podoba mi się ten duży kosmyk na górze głowy.
Cienie twarzy są niezłe, ale mogłeś dać też jakiś jaśniejszy cień przy uchu.
Klata i koszula mi się podobają, niektóre wyglądają tak plastikowo, ale twoja tak nie wygląda.
Spodnie są zajebist*, idealnie odwzorowałeś zagięcia i nakład światła.
Buty nie pasują mu wgl, zmień je na jakieś białe a nie czerwone.

Ogólnie to podobają mi się twoje opary, ocena 8,9/10


KP: 1
/Feli

454[O-S-W] by Yoh - Page 19 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pon Sty 03, 2011 4:53 pm

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Praca wykonana dosyć dobrze. Kształt i cienie włosków jest super. Wszystkie kosmyki wygladą super. Twarz pocieniowana jak zawsze czyli dobrze. Nie będę jej oceniał. Według mnnie mięśnie na rękach są trochę dziwne :P. Za to na bluzce mięśnie wyglądają fajnie :). Łańcuch według mnie powinien być innego koloru :P. Cienie na rękawiczkach (bez palców :D) wyglądają dobrze. Spodnie wyglądają dosyć dobrze. Fałdy są tam gdzie być powinny. O i buty. Może i to mały błąd, ale ten czerwony nie pasuje tutaj. Jest za ciemny. Przy 3 - tonowym cieniowaniu prawie nic nie widać. Ogólnie opar prezentuje się super. Pokazanie od początku jak wyglądał było dobrym pomysłem.

Ocenka: 8/10


KP: 1
/Feli

455[O-S-W] by Yoh - Page 19 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Sty 04, 2011 12:16 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Hmm.. Nudząc się postanowiłem zrobić Xicora. Podczas jego tworzenia już jednak na nudę nie miałem jak narzekać xd

[O-S-W] by Yoh - Page 19 Opar1
Od lewej: Brak cieniowania, cieniowanie dwu-tonowe, cieniowanie trzy-tonowe.

456[O-S-W] by Yoh - Page 19 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sro Sty 05, 2011 4:43 pm

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
Xicor, xicor. .:> Yoh chciałeś żebym ocenił to ocenię.. Hmm...?? Ocenię cieniowanie trzy-tonowe, bo ja tez tak cieniuję :>.<: Ok, Xicor dosć fajnie wygląda, zacznę od góry. Włosy są dość ciekawe, są bardzo fajne. Kształt wygląda bardzo ładnie, nawet bez cieniowania i prezentuję się to genialnie, ale bym mógł poprawić to kilkoma, zaledwie kilkoma pixelami na włosach. Cieniowanie jest bardzo ładne, nie mam nawet najmniejszych zastrzeżeń do tego. Twarz ogólnie fajna, cieniowanie bardzo dobre. Bluza dziwnie wygląda, jakby miała cieniowanie szachownicą zrobione. Chyba coś mam ze wzrokiem O.o Ręce i fortka są dobre, nie mam żadnych zastrzeżeń do nich. Spodnie są bardzo fajne ! Bardzo ładnie je cieniujesz według mnie genialnie. Lubię taki styl cieniowania którym ty się posługujesz. Buty jak cała reszta opara jest bardzo ładna, piękna moim zdaniem.

Ogółem opar jest bardzo ładny, nie mam żadnych zastrzeżeń oprócz kilkoma pixelami cieniowania włosów
9/10

KP: 2
/Feli



Ostatnio zmieniony przez Saske dnia Czw Sty 20, 2011 3:03 pm, w całości zmieniany 2 razy

457[O-S-W] by Yoh - Page 19 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Sty 06, 2011 9:43 am

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
Yoh YOh Yoh :P Skill ci nie opadł :D

Kontury są bardzo ładne jak zwykle w twoim przypadku.
W cieniowaniu 2-Tonowym Strasznie Podoba mi się ręka, wygląda o wiele lepiej niż w cieniowaniu 3 tonowym.
Twarz teraz jest lepsza w cieniowaniu 2-tonowym niż 3 ;P na twarzy niezbyt podoba mi się to takie czarne to moim zdaniem mogło by być wcale nie pocieniowanie. Włosy mają bardzo ładny kształt ale ten mniejszy czarny kosmyk nie zbyt mi się podoba, Cieniowanie włosków też nie najlepsze.
Bluzka wygląda hmm chyba najgorzej. Cieniowanie mi nie odpowiada wcale wygląda jak w pewnych miejscach dawałbyś pixele na ślepo.
I strasznie Podkoszulka wygląda.
Pas, Spodnie i Buty wyglądają bardzo fajnie w cieniowaniu 3-tonowym nic bym nie zmieniał. Ogólna Ocena Moja jest taka że Daje ci 7/10

KP: 1
/Feli

458[O-S-W] by Yoh - Page 19 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Sty 06, 2011 10:15 am

najtor

najtor
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Yoh, pierwszy raz Ci ocenię xD
No zacznę od góry,
Włosy - jak oglądałem na google.pl w grafice Xicora, to wydają mi się bardzo podobne jak u originala xd, włosy pocieniowane ładnie, w dwu-tonowym i trzy-tonowym.
Twarz - na początku się zastanawiałem się co to, te paski koło brody xd, ale teraz już wiem, cieniowanie trzy-tonowe mało się różni od dwu-tonowego, ale lepiej wygląda dwu-tonowe,
Koszulka - ten podkoszulek zlewa się z mięśniami klatki w trzy-tonowym, a w dwu-tonowym bardziej wyraźne są te mięśnie, ale teraz do koszulki, cienie mało widoczne dla mnie więc sorka xd, ale no co powiedzieć, fajne xd,
Ręce - no, nie wiem, fajne są i tyle,
Spodnie - chyba najlepiej pocieniowana część opara, tu mi się bardziej podoba cieniowanie trzy-tonowe,
Buty - cud, miód i uroda :D , to znaczy, cieniowanie miodzio,
Ta praca jest na bardzo wysokim poziomie,
Ocena 9.5/10

KP: 1
/Feli

459[O-S-W] by Yoh - Page 19 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Sty 06, 2011 10:31 am

Alex Mater

Alex Mater
Namekian
Namekian
Tak więc ocenie ci najnowszą prace.

Włosy - kształt jak i cieniowanie są bardzo dobre, jedyne zastrzeżenie mam do tego mniejszego, czarnego kosmyka.
Jak dla mnie powinien być bardziej szpiczasty.

Głowa - Tutaj wszystko git, nie widać tylko tego jak ostra była jego "bródka".
Cała reszta jest bez zarzutów! Xd

460[O-S-W] by Yoh - Page 19 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Sty 06, 2011 1:16 pm

pepe1221

avatar
Saiyan
Saiyan
Ocenie ci najnowsza prace.
włosy mi się podobają zarówno kształt jak i cieniowanie są super . głowa bez zarzutów chociaż ja bym poprawił te kreski na polikach.Strój jest zajefajny i bardzo staranny.moim zdanie jesteś super w oparach i spritach.
ocena 9,5/10
:perfect: :perfect:

461[O-S-W] by Yoh - Page 19 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Sty 06, 2011 1:51 pm

Umi

Umi
Wizard
Wizard
Ocenie ten trzeci, na trzy cieniowania. A więc:
To nie jest Twój najlepszy oparek, bo trafiały się lepsze, ten mi się średnio podoba, jednak go ocenie. Zaczynając od włosów, według mnie nie są, aż takie fajne. Nie podoba mi się ich kolorystyka, ani układ tej szopy. W sumie pod tym względem u mnie schrzaniłeś ;s. Strój w sumie dobrze pocieniowany, to niego nie mam zastrzeżeń, twarz tak samo. W sumie moja ocena to - 4/10. Wybacz, ale ten opar strasznie mnie odstrasza ;s.

1kp

462[O-S-W] by Yoh - Page 19 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Sty 11, 2011 3:42 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Coś na odświeżenie tematu, gdyż ostatnio duża aktywność tu jest : )

Tym razem wrzucam WIP'a mojego Yoh'a. Jest tego zdecydowanie więcej niż tutaj, ale to ma być po prostu "lekka" zachęta do tego co ujrzycie kiedy skończę Base i na nim właśnie tego Sprita :d
[O-S-W] by Yoh - Page 19 Opar1

463[O-S-W] by Yoh - Page 19 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Sty 11, 2011 9:44 am

pepe1221

avatar
Saiyan
Saiyan
Siema yoh.
Ten wip jest super chociarz ma tylko cienioanie dwu tonowe ale i tak jest genialny.Ztego wszystkiego najbardziej podobają mi się włosy , ale do rzeczy.Cieniowanie jest super calego oparka tylko troche mnie coś dziwi .Kaptur pod szyja troche dziwnie wygląda jak na muj gust , taki troche wypukły jest.Bluza ma bardzo dobry kształt i cienioanie , tak jak spodnie,buty.
Co tu dużo mówić jest ssuper w robieniu spritów i oparków. :perfect:

464[O-S-W] by Yoh - Page 19 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Sty 11, 2011 3:48 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Tylko jeden komentarz w Twoim temacie ? Aż dziwne. Co prawda jest to tylko kilka póz już wczesniej pokazywanej ,nowej odsłony Yoha ,ale mimo to warto co nieco napisać.
Wlosy oczywiścei wyglądają bardzo dobrze ,twarz ok ,co do kaptura to już kilka razy komentowałem ,że z tyłu nie powinno być tego jasnego kolrou ... ,ale jak uważasz ,że tak jest lepiej ,to spoko ,kłócić się z Tobą nie bedę. Sama bluza wygląda ok ,a jeżeli chodzi o dłonie ... nie podoba mi się to ,że w środku lewej nogawki wcisnąłeś tam jakiś niebieski pixel ... w jakim celu? Ani to nie poprawia wyglądu spodni ,ani nic z tych rzeczy. Takie niepotrzebne coś. Na dłoni ( lewej ) ,przy zgięciu ramion usunąłeś jeden pixel z konturów i zastąpiłeś go ciemniejszym odcieniem koloru skóry ... w czym problem ? W tym ,że jest to za bardzo widoczne z daleka ,tylko tyle. Reszta póz wygląda ładnie i raczej więcej uwag nie mam. Praca oczywiście bardzo dobra.

KP: 2
/Feli

465[O-S-W] by Yoh - Page 19 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Sty 13, 2011 2:44 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Oto praca na którą poświęciłem nieco więcej czasu. Myślę jednak że było warto.

[O-S-W] by Yoh - Page 19 Opar1

466[O-S-W] by Yoh - Page 19 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Sty 13, 2011 4:22 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
A więc przyszła pora na Hulka tak ? Wiesz ,jeszcze kilka dni temu zastanawiałem się ,czy raz jeszcze spróbować podejść do zrobienia Hulk'a ,ale doszedłem do wniosku ,że lepiej będzie zrobić coś nowego ... i właśnie tak powstał mój mutant. Jak widać mój zapał co do postaci Marvela przeszedł bezpośrednio na Ciebie :]. W sumie już dawno nie widziałem pixel artów w Twoim wydaniu ( ha ! pora żeby Ciebie o to oskarżyć :P ). No więc tradycyjnie zacznę od głowy.
1.Głowa
Sam kształt mi się nie podoba. Rozumiem ,że jesteś przywiązany do stylu LSW ( chociaż moim zdaniem kształt głowy go nie definiuje tylko sama poza i do pewnego stopnia rozmiary pracy ) ,ale mogłeś się bardziej postarać i powiększyć mu głowę odpowiednio do rozmiarów reszty jego ciała ,a przy tym dodać jej nieco bardziej prymitywny ,czy jak wolisz bardziej kwadratowy kształt głowy /twarzy / czaszki. Nie podobają mi się także włosy - tutaj widać Twoje lenistwo aż nadto. Po prostu wyglądają słabo i nudno - tyle. Co do rąk - będę musiał ocenić każdą z osoba.
2. Prawa ręka
Na pierwszy ogień jego prawa ( ta z tyłu ). Bark wygląda dość słabo ,zdecydowanie więcej jasnego koloru by się tu przydało ( dokładniej na dole barku ). Gdybyś to zrobił lepiej byłoby widać to wcięcie po środku barku. Dalsza część ręki odchodząca od barku ma złe kształty. Powinieneś przybliżyć całą rękę. Fakt ,że mięsień jest taki długi ,a rzczej tak długo się zaokrągla nie wygląda dobrze ( mam nadzieję ,że wiesz o co mi chodzi ). Poza tym on sam nie powinien być aż tak zaokrąglony ,możliwe ,że jego kształt już w środku ręki powoduje ten niepożądany efekt o którym przed chwilą wspominałem. Może najpierw zacznij od spłaszczenia nieco ręki ,może jej przybliżenie do barku nie będzie potrzebne. Podobnei jak przy barku ,użyłeś zdecydowanie za dużo najciemniejszego tonu ,chwilami także ze średnim przesadziłeś. Mam także nieciekawe wrażenie ,że triceps na ręce jest tej samej wielkości albo nawet większy od bicepsa. Tak nie powinno być.
3. Klata
Co prawda sama w sobie nie wygląda źle ,to mogłaby być wykonana zancznie lepiej. Użyłeś strasznie dużo średniego tonu ( szczególnie na brzegach ,bo na środku - mówię o tych wcieciach w środku klaty - jest to uzasadnione działanie ).Mimo wszystko przyznam ,że czegoś takiego po Tobie bym się nie spodziewał. Zastąp go w odpowiedniej ilości kolorem najciemniejszym ,a efekt będzie znacznie lepszy. Brzuch jest ok ,tutaj nie mam się do czego przyczepić.
5. Lewa ręka
Bark wygląda co prawda lepiej niż w tej pierwszej ręce ,ale tutaj brakuje mi tego wcięcia. Mięśnie na barku są nieco za bardzo jednolite. Poniżej ręka rest za szeroka. Pozostawiłeś ( po naszej ) lewej stronie za dużo miejsca z ciemnym kolorem. W miejscu łączenia się barku z ręką ,powinieneś zrobić małe wklęśnięcie ,podobnie jak to zrobiłeś przy poprzednim ręku ,ale jednocześnie nie zaokrąglać ręku tak bardzo. Znów ten triceps ... jest za duży w porównaniu z bicepsem. Dolne partie ręki raczej wyglądają ok ,chociaż tutaj też większa ilość koloru najjaśniejszego by się przydała. Jeżeli chodzi o dłoń to wygląda jakoś krzywo ... popraw ją.
4. Spodenki i nogi
Są ładnie poharatane ,ale zdecydowanie mogłeś je wykonać lepiej. Mam na myśli same cienie. Miejscami wyglądają jakby były porozrzucane losowo po całej ich powierzchni. W niektóryc miejscach brakuje mi wygładzenia cieni ,a w jeszcze innych wypełnienia zagięć prócz śedniego tonu ,także najciemniejszym. Nóżki są nieco za badzo zaokrąglone ,a przynajmniej część piszczelowa. Fakt ona może być minimalnie wygięta w przód ,ale nie okrągła. Troszkę ją wyprostuj. Z mięśniami znowu przekombinowałeś. Nie w każdym mięśniu potrzebne jest to pieprzone wcięcie ,daruj je sobie od czasu do czasu. Ta nadmierna ilość tonu średniego psuje ogólny wizerunek postaci.
Co do st ,to zdają się być jakby za krótkie ,hmm ,ale to już raczej moja wyobraźnia ( lub też jej brak ). Najbardziej w stopach przeszkadza mi i jednocześnie rzuca się w oczy brak dużych palców u stóp. Te największe palce u stóp są po ich wewnętrznej stronie ,a Ty nie dość ,że je zmniejszyłeś ,to na dodatek zrobiłeś je w taki sposób ,że wygląda jakby ich nie było.

Ogółem jest troszkę błędów zarówno w cieniowaniu jak i w proporcjach ,jedne wynikają z lenistwa ,inne z niedopatrzenia albo ... może po prostu za mało Customów ? Mam nadzieję ,że postarasz się poprawić to co napisałem i przynajmniej zrozumiesz przynajmniej w połowie co miałem na myśli ,bo zdaję sobie sprawę z tego ,że chwilami pisałem dość mało zrozumiale.

3kp

467[O-S-W] by Yoh - Page 19 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pią Sty 14, 2011 2:45 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Hulka poprawię przy okazji, dzięki za ocenę Zbir.

Chyba wychodzę z formy. Nie wiem czy nie przerzucę się na sygny lub animacje xP Dobra, mniejsza o to. Daję kolejną pracę.

[O-S-W] by Yoh - Page 19 Opar1
Włosy pocieniowałem tak, a nie inaczej bo tak wyglądają zwyczajnie najlepiej. Nie jest to efektem lenistwa, gdyż zwyczajnie inne cienie wyglądają dziwnie. A włosy właśnie tak miały się prezentować.

Komentarze i oceny mile widziane.

468[O-S-W] by Yoh - Page 19 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pią Sty 14, 2011 9:27 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Hmm czyżby to był główny bohater GTA IV ,tylko ,że z mniejszym brzuchem i bez zarostu ? Jak na mój gust to są dość mocno podobni ,nie? No a,le nie ważne ,bierzmy się za ocenianie.
Włosy sa jakie są ,takie sobie wymarzyłeś ie niech takie zostaną cieniowanie ok ,chociaż przy trzy tonowym poprawiłbym co nieco. Cieniowanie twarzy jest ładne nie mam zastrzeżeń. Kurtka wykonana jest raczej ok ,rozpięta z podniesionym kołnierzykiem ... to jest to ;]. Dodatkowo rękawiczki dodają mu charakteru. Spodnie wyglądają fajnie ,nie podoba mi się znowu ten jeden pixel na jego lewej nogawce. Kiedy się ciebie pytam po co on tutaj jest ,to nie piszę tego dla zasady ,tylko jestem ciekawy ,bo jak dla mnie to on niczego nie poprawia ,ani nie podkreśla ,a tylko irytuje. Natomiast buty ... mógłbyś je czasem zmienić ,a nie zawsze te same kosmiczne ,a na dodatek o takim samym kolorze.

Ogółem parca fajnie wygląda ,oprócz uwag wymienionych powyżej dodałbym to ,że przy cieniowaniu trzytonowym niektóre kolory za mało się różnią od siebie jak dla mnie ,ale jak masz taki styl to już Twoja sprawa.

1kp

469[O-S-W] by Yoh - Page 19 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pią Sty 14, 2011 9:41 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Hmm czyżby to był główny bohater GTA IV ,tylko ,że z mniejszym brzuchem i bez zarostu ? Jak na mój gust to są dość mocno podobni ,nie?
Miał nim być, ale nie chciało mi się szukać obrazka na którym jest pokazana cała postać i tak ostatecznie zdecydowałem się na stworzenie nieco innej postaci, acz zbliżonej wyglądem.

Spodnie wyglądają fajnie ,nie podoba mi się znowu ten jeden pixel na jego lewej nogawce. Kiedy się ciebie pytam po co on tutaj jest ,to nie piszę tego dla zasady ,tylko jestem ciekawy ,bo jak dla mnie to on niczego nie poprawia ,ani nie podkreśla ,a tylko irytuje.
Napisz na PW albo z edytuj posta i pokaż dokładnie o który Ci pixel chodzi bo nie mogę do tego dojść. Ten przerwany czarny pixel na lewej nogawce? Przyzwyczajenie. Mogę tego nie stosować, ale nie wiem czy dawałoby to taki efekt jaki jest teraz.

Natomiast buty ... mógłbyś je czasem zmienić ,a nie zawsze te same kosmiczne ,a na dodatek o takim samym kolorze.
Mógłbym, ale w LSW liczy się wyobraźnia. A tej mi niestety brak. Właśnie z tego powodu dość często stosuję jeden styl butów albo powtarzam te które już tworzyłem.

Ogółem parca fajnie wygląda ,oprócz uwag wymienionych powyżej dodałbym to ,że przy cieniowaniu trzytonowym niektóre kolory za mało się różnią od siebie jak dla mnie ,ale jak masz taki styl to już Twoja sprawa.
Właściwie, używam trzeciego odcienia JEDYNIE po to by wygładzać coś co cieniuję przeważnie dwu-tonowo. Wtedy daje to ciekawszy efekt niż manewrowanie cholera wie ile z cholera wie iloma pixelami.

No, ale miło że przynajmniej Ty komentujesz i oceniasz prace w moim temacie. Postaram się poprawić błędy które wymieniłeś w przypadku Hulka i powyższego OPAR'a, choć niekiedy nie rozumiem co miałeś na myśli ;d No, ale próbował będę. Dzięki.

470[O-S-W] by Yoh - Page 19 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Sty 15, 2011 11:03 am

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
Ogółem to nie spodziewałem się takiej pracy od cb. no dość dobra, ale zacznijmy oceniać, ok?

Głowa jest dość dobrze pocieniowana, ale bym zmienił kilkoma pixelami cieniowanie włosów, bo w trzy-tonowej wersji wygląda jakbyś użył PillowShading, więc najlepiej wygląda dwu-tonowa wersja z włosami. Kurtka/bluza jest bardzo dobra, te rogi wyśmienicie grają z podkoszulką, ale za mocno podobne kolory, kleją się za mocno. Cieniowanie bym też odrobinę zmienił, kilkoma dostosowanymi pixelami. Rękawiczka jest dość dobra, spodnie są bardzo dobre, cieniowanie bym odrobinę poprawił. Ogólnie opar prezentuję się zajebiście, bardzo ładnie. Hmm, ale szczerze nie spodziewałem się takiej wymiany prac.

KP: 1
/Feli

471[O-S-W] by Yoh - Page 19 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pon Sty 17, 2011 1:13 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
No dobra, zmieniamy na chwilę styl. Nie jest to PxArt, do czego znaczna większość zapewne by się przyczepiła.
Jest to praca mająca inny styl niż LSW. W końcu, gdzie napisano że musimy stosować się jedynie do jednego stylu? Aby pod szlifować swoje umiejętności w samym LSW, muszę mieć nieco pojęcia o innych stylach. W ten sposób będzie mi łatwiej. Dobra, mniejsza o to.

Praca jest dość słaba, ale to ze względu na to że to pierwsza tego typu.
[O-S-W] by Yoh - Page 19 Silviaoparotherstyle

472[O-S-W] by Yoh - Page 19 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pon Sty 17, 2011 8:29 am

Magnum X7

Magnum X7
Zbanowany
Zbanowany
No dobrze, może i nie wiem za dużo na temat LSW i OPAR oraz innych tego typu ale ocenić Ci zawsze mogę :] Wolny kraj ^ ^ a więc tak:
Pierwsze co rzuca się w oczy to dziwne włosy i jeszcze dziwniejsza twarz taka bardzo staro wyglądająca a to raczej babcia nie jest, oraz to ucho tak jakoś dziwnie kanciate, drugą rzeczą którą spostrzegam od razu bo najwięcej na to patrzę xD o tuż w tym malutkim po lewej, twoja postać ma kanciastą pierś, natomiast w tej dużej wersji jest ona jak deska. Lewa ręka w tej dużej jest oddzielona od nadgarstka jest taka czarna kreska pomiędzy ramieniem a dłonią, być może taki był zamiar aby ukazać że wykonuje ona jakiś gest ręką i ułożenie tej ręki wymagało oddzielenia od całości, Jeśli chodzi o bluzkę to powiem że w dużej cienie tak są ułożone że jedna pierś zwisa w dół ( Serio jak stara babcia ). Co do spodni, to powiem tylko tyle że są one zwyczajne takie rurki, chyba że to nie miały być rurki, jeśli miały by to być spodnie takiego typu cienie musiałyby wskazywać zwężenia i zmarszczenia materiału, Cieniowanie jest dobrze rozmieszczone, ale trochę tak jakoś dziwnie się ten cień kończy przy rozporku, tak zanika światło pośrednie i światłocień. Buty są ciekawe ale co do prawej nogi nie wiem czy powinien być ten but tak nagle spłaszczony, Cienie na butach są według mnie dobre.
Ogółem z racji tego że podjąłeś się wyzwania zrobienia pracy w nieco innym stylu niż LSW, należą Ci się brawa jednakże nie spoczywaj na laurach albowiem jest to praca z wieloma niedociągnięciami ( Tak sądzę ) a zatem
OCENA:
4/10 + Podjęcie się wyzwania = 5/10

KP: 2
/Feli

473[O-S-W] by Yoh - Page 19 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pon Sty 17, 2011 6:37 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Wiesz jak mi mówiłeś ( a raczej pisałeś ) ,że pracujesz nad czymś zupełnie nowym to nie przypuszczałem ,że to będzie coś takeigo. Rzeczywiście dość specyficznie wyglądająca praca. Jeżeli chodzi o kształty ,to brakuje mi tutaj zdecydowanie zaokrągleń w okolicach bioder i cycuszków. ,no ale jeżeli jest to jakiś nowy styl ,który ma cechować się dość wąską budową ciała ,to nie ma sprawy. Każdy styl ma jakieś swoje cechy charakterystyczne ,Twój niech też ma. Cieniowanie jest wykonane ok ,poza tym praca rzeczywiście przypomina Sylvię. Dobra robota.

KP: 1
/Feli

474[O-S-W] by Yoh - Page 19 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Sty 20, 2011 9:43 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
No, każdy zapewne przypuszczał że nadejdzie ta chwila kiedy Yosh zrobi tego OPAR'a... No i zrobił. Aczkolwiek będzie ona poprawiana, dopóki nie uzyskam w tym przypadku perfekcji.
Cell był 'Perfect' ale i tak poległ. Ona będzie 'Perfect', ale w przeciwieństwie do niego, nie polegnie.

[O-S-W] by Yoh - Page 19 Opar1

475[O-S-W] by Yoh - Page 19 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Sty 20, 2011 3:48 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Widzę ,że zddecydowałeś się wypróbować nowy styl. Sam już dawno temu myslałem nad zaprzestaniu używania konturów ,a zaczęciu stosowania tego typu rozwiązania ,ale nie wiedziałem jak przyjmą to inni użytkownicy forum.
Jeżeli chodzi o włosy to nie wyszły tak wspaniale jak bym tego chciał. w zasadzie jedną rzeczą ,a raczej rzeczami które mi tutaj przeszkadzają są te kosmyki opadające na twarz. Pierwsza sprawa to fakt ,że wyglądają zupełnie inaczej niż te na Twoim avku (no ale w sumie to różne zdjęcia przedstawiają różne ułożenie włosów ) ,a druga aspekt to to ,że wyglądają po prostu słabo. Przydałoby się nimi nieco inaczej zająć ,bo na prawdę wyglądają nieciekawie ,zarówno z daleka jak i z bliska. Coś mi także przeszkadza w twarzy ,tylko problem w tym ,że nie umiem do końca określić co konkretnie. Może jej oczy ,są zdecydowanie za bardzo wkurwione ,może coś innego ... nie wiem. Górna część stroju wygląda ok ,ale jak na mój gust ten kolor zastępujący kontury jest nieco za jasny. Przydałoby się go nieco przyciemnić ,oprócz tego zastrzeżeń większych nie mam. Spódniczka ,a raczej zagięcia wyglądają ok ,ale mimo to mogłyby wyglądać nieco lepiej ,no przynajmniej jak dla mnie. Po rpostu samemu inaczej bym to rozwiązał. Co do nóżek i butów ,to wyglądają ok ,z tym ,że zapomniałeś ( nie wiem ,czy specjalnie ,czy nie ) ,ale jej lewa strona ciała powinna być ciemniejsza od prawe. Poza tym mogłeś nieco rozjaśnić te skarpetki ,a przynajmniej prawą ,bo jest minimalnie za ciemna ,choć możliwe ,że akurat to jest tylko kwestia gustu.
Ogółem praca całkiem ciekawa ,troszkę do poprawy jest ,możliwe ,że się spieszyłeś labo po prostu nie dopatrzyłeś niektórych błędów ,nie wiem. Mimo tego praca wygląda ładnie ,oby tak dalej :P

PS Co z tym Hulkiem o.O

KP: 3
/Feli

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 19 z 40]

Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.