Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 13 z 18]

301[O-S-W] by Zbir - Page 13 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Wto Lis 01, 2011 7:29 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Kolejna praca ,a dokładniej zlecenie. Poproszono mnie o narysowanie tej oto kobiety (?) :
http://images.wikia.com/mspaintadventures/images/a/ae/03127.gif
I oto są efekty mojej pracy:
[O-S-W] by Zbir - Page 13 Butterflygirl

302[O-S-W] by Zbir - Page 13 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Wto Lis 01, 2011 10:27 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Wygląda na to ,że dziś był pracowity dzień:
[O-S-W] by Zbir - Page 13 Spygirl

303[O-S-W] by Zbir - Page 13 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sro Lis 02, 2011 10:47 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
[O-S-W] by Zbir - Page 13 Tsunade
Moim celem było uchwycenie 'wspaniałości' pewnej famme fatale z anime pt. Naruto ,niestety z powodu jej pojebanych nóg wyszło jak wyszło ... ahhh ,trzeba się wreszcie wziąć w garść :/

304[O-S-W] by Zbir - Page 13 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Czw Lis 03, 2011 7:04 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Włosy wyglądają dosyć dziwnie; nie wiem, może to tylko moja wyobraźnia. Sama Tsunade nie wyszła źle, mimo to, po zbliżeniu, w oko rzucają się pewne błędy. Przede wszystkim, nogi! Nie narzekam na ich wykonanie, ale stopy z każdą pracą są coraz mniejsze. Prawa noga Tsunade bez płaszcza czy cholera wie co ona tam nosi, wygląda dosyć dziwnie. Nie mam pojęcia czy to mięśnie czy jakieś zgięcia materiału czy może coś w ogóle innego. Brak cieni na lewej nogawce też nie jest tu plusem. Ręka jest odpowiedniej długości, ale nie przepadam za takim wykonaniem dłoni jakie zastosowałeś. W przypadku szarej koszuli, dałeś zbyt słabe przejście między ciemnym, a średnim pixelem.

Praca ogólnie jest dobra, ale denerwuje mnie kilka błędów. Nie wiem czy to moja wyobraźnia nie daje mi spokoju i muszę coś znaleźć w każdej pracy czy coś innego xP

KP: 2
/Feli

305[O-S-W] by Zbir - Page 13 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Czw Lis 03, 2011 1:50 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Co do włosów to muszę się z Tobą zgodzić ,sam nie wiem jak to do końca określić ,ale tylna część włosów zdawała mi się być jakby nieco zbyt pusta i nie byłem pewien jak się nią zająć. Co do wielkości stóp to moim zdaniem są ok. Nie robię coraz to mniejszych nóg ,tylko dostosowuje ich wielkość do konkretnej pracy ,tyle. Jeżeli chodzi o te zagięcia na nodze ,to przyznam się ,że wplotłem je tam na siłe ,bo noga zdawała mi się być nazbyt pusta ... chyba nie był to zbyt dobry pomysł. Dłoń także tak jak i Tobie nie do końca mi się podoba ,ale nie mogę w dalszym ciągu znaleźć odpowiedniego kształtu dłoni dla kobiet ... nie chcę ,aby wyglądały one jak łapy Yeti ,ale były w miarę możliwości zgrabne. Trzeba się bezie z tym wreszcie kiedyś pomęczyć.
Co do najciemniejszego szarego odcienia ,to miałem go nieco przyciemnnić wczoarj a,el z tego wszystkiego zupełnie o tym zapomniałem.
Dzięki za ocenkę ^^

306[O-S-W] by Zbir - Page 13 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pią Lis 04, 2011 10:31 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Coś z innej beczki - Felicia z Darkstalkers
[O-S-W] by Zbir - Page 13 Feliciae

307[O-S-W] by Zbir - Page 13 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Nie Lis 06, 2011 12:18 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Kolejne 'cuś' - Ruda z X-men'ów:
[O-S-W] by Zbir - Page 13 Roguep

308[O-S-W] by Zbir - Page 13 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pon Lis 07, 2011 9:11 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[O-S-W] by Zbir - Page 13 Feliciae
Felicia wygląda dosyć fajnie; sama poza w jakiej ją wykonałeś zasługuje tutaj na dużego plusa - bezbłędna. Co innego, niektóre, inne elementy pracy. Ogromny kosmyk opadający na czoło, wygląda pusto. Czemu nie dodałeś na nim trzeciego, jasnego odcienia? Odniosłem również wrażenie, iż kocie uszko jest zbyt duże. Nie wiem, dawno nie widziałem tej postaci, a nie chce mi się otwierać kolejnej karty w przeglądarce, by porównywać kociaki. Brakuje mi tu ogonka - Felicia chyba takowy posiadała. Jak nie, to wybacz; mój błąd.
Ogólnie, praca jest świetna. Trzyma naprawdę wysoki poziom i tylko pogratulować tak dobrego skilla; mój wyraźnie opadł.

[O-S-W] by Zbir - Page 13 Roguep
Przede wszystkim - zbyt długa. Niewielkie ciało, ale za długie nogi. Dodatkowo, ta poza; rozumiem chęć bycia oryginalnym, ale nie przesadzajmy. Włosy wyglądają świetnie - nie mam do nich choćby najmniejszych zastrzeżeń. Jak wspomniałem wcześniej, właściwie jedyny błąd i najpoważniejszy, to nogi. Stopy dziwnie wykonane; postać stojąc prosto, byłaby zbyt wysoka. Ruda nie była aż tak wysoką kobietą. Cieniowanie niektórych elementów, mogłoby być odrobinkę lepsze, acz nie jest źle.
Ogólnie rzecz biorąc, praca reprezentuje średni poziom, jeżeli chodzi o Ciebie. Błędy, które nie powinny mieć miejsca, mimo wszystko występują - niezbyt przyjemnie to wygląda.


KP: 3
/Feli

309[O-S-W] by Zbir - Page 13 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pon Lis 07, 2011 9:21 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Rzeczywiście Felicia miała ogon ,lecz z calego pośpiechu zupełnie zapomniałem go dodać.

Jeżeli chzodzi o Rudą to rzeczywiście nogi są za duże ,niestety kiedy już skończylłem pracę i zorientowałem się jak to wygląda ,straciłem cały mój entuzjazm i nie miałem ochoty już tego poprawia ,niestety nie rozumiem co Ci przeszkadza w stopach ... jest na szpilkach ,nie na butach ,więc wyglądają inaczej.

Wielkie dzięki za koemntarz

310[O-S-W] by Zbir - Page 13 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pią Lis 11, 2011 1:31 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
[O-S-W] by Zbir - Page 13 Ichigohollowb
Wreszcie mam trochę czasu ,więc czas na zamieszczenie MOJEJ konkursowej pracy.
Generalnie kompletnym absurdem jest fakt ,że zostałem 'zmuszony' do napisania tego postu ,ale trzeba to zrobić bo nie lubię niedomówień.
https://www.youtube.com/watch?v=MXoUsJfb8pQ
2:02 i 3:53 - to są sceny na których się wzorowałem ,a nie praca AB'ego. Zawsze chciałem zrobić ichigo w tej formie i w tej konkretnie pozie ,a gdy AB zrobił swoją ,to zmotywował mnie do jej zrobienia. Wtedy jeszcze wyszedł temat konkursowy z tematyką "Bleach" ,co tylko jeszcze bardziej skłoniło mnie do zrobienia Ichigo w tej formie( w zasadzie miałem jeszcze zamysł zrobienia Ichigo w formie Vasto Lorde walczącego z Ulquiorą w drugiej formie ,ale moje plany legły w gruzach z chwilą gdy Yoh napisał ,że dopuszczalna jest tylko jedna postać ... ,a poza tym doszedł jeszcze problem rogów z którymi nie umiałem sobie poradzić ). Ale niestety ułomność niektórych użytkowników forum skłania ku wnioskom ,że robienie tej samej postaci w tej samej pozie 2. raz przez zupełnie inną osobę jest czym niedopuszczalnym ,karygodnym i zwykłym 'złodziejstwem' ... Jednak jeszcze bardziej martwi mnie fakt ,jak łatwo jest manipulować niektórym użytkownikami forum ,którzy biorą to co mówią inni za pewnik. Używanie własnego rozumu nigdy nikomu nie zaszkodziło ,więc chyba łatwo się domyślić o co Was proszę ,bo równie dobrze można by oskarżyć o kradzieże co najmniej 9/10 użytkowników z forum.
[O-S-W] by Zbir - Page 13 Mcdonald
Ronald McDonald :)

311[O-S-W] by Zbir - Page 13 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pią Lis 11, 2011 2:27 pm

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Hollow Ichigo ci bardzo fajnie wyszedł. Praca jest praktycznie bez skazy. Za włosy oddaje ci pokłon. Nawet, jeśli pozą się wzorowałeś na AB i tak ci ona lepiej wyszła. Fajnie uwzględnione mięśnie. Proporcje też są bardzo dobre. Ogólnie praca zasługiwała na podium.

Hardkorowy Koksu Ronald! Włosy trochę dziwnie zrobione, aczkolwiek bardzo fajne. Nie podoba mi się zbytnio jego prawa ręka, przedramię jest masywniejsze od bicepsa, trochę dziwne. Lewa ręka jest już o wiele mniej wyćwiczona. U ubranego Ronalda rękawiczka zlewa się z hamburgerem, przez co na początku myślałem, że ma rękawice baseballową. Nogi ci dobrze wyszły, a szczególnie klownowskie buty, które wyszły wprost wyśmienicie.

Ogólnie to: I'm lovin' it

KP: 2
/Feli

312[O-S-W] by Zbir - Page 13 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sob Lis 12, 2011 7:27 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Hollow Ichigo wygląda wręcz zabójczo. Oczywiście, poziom konkursu był całkiem wyrównany, jednak wiem do czego dążysz. O takim czymś powinno się mimo wszystko, pisać trochę wcześniej, właśnie z takich, konkretnych powodów. Mniejsza... Cała praca wygląda wręcz świetnie, nie doszukałem się tu większych błędów. Mogłeś darować sobie jedynie to średnio wykonane, ładujące się Cero.

Ronald McDonald to hardkorowy koks, jak nazwał go już mój przedmówca. Jego prawa ręka mogłaby być trochę krótsza, a klatka piersiowa wykonana w nieco innym stylu. Średnio podoba mi się wykonanie fryzury. Właściwie, nie podoba mi się w ogóle. Jestem jednak świadomy tego, że w LSW, pewnych rzeczy nie uchwycisz tak jak tego byśmy wszyscy chcieli. W wersji ubranej, dosyć dziwnie wygląda z daleka cieniowanie nóg - mimo że z przodu jest dosyć ciekawie, z daleka po prostu wygląda dziwnie. Dziwnie duża twarz xd
Dobra, olać to.
Ronald wygląda naprawdę ekstra xd Możesz zrobić sobie screna, tego posta, ale uwierz mi - chciałbym mieć zapał i robić tak dobre prace jak Ty xd

KP: 3
/Feli

313[O-S-W] by Zbir - Page 13 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Nie Lis 13, 2011 12:08 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
adrianz25 napisał:Hollow Ichigo ci bardzo fajnie wyszedł. Praca jest praktycznie bez skazy. Za włosy oddaje ci pokłon. Nawet, jeśli pozą się wzorowałeś na AB i tak ci ona lepiej wyszła. Fajnie uwzględnione mięśnie. Proporcje też są bardzo dobre. Ogólnie praca zasługiwała na podium.

Hardkorowy Koksu Ronald! Włosy trochę dziwnie zrobione, aczkolwiek bardzo fajne. Nie podoba mi się zbytnio jego prawa ręka, przedramię jest masywniejsze od bicepsa, trochę dziwne. Lewa ręka jest już o wiele mniej wyćwiczona. U ubranego Ronalda rękawiczka zlewa się z hamburgerem, przez co na początku myślałem, że ma rękawice baseballową. Nogi ci dobrze wyszły, a szczególnie klownowskie buty, które wyszły wprost wyśmienicie.

Ogólnie to: I'm lovin' it



KP: 2
/Feli
Cieszę się ,że prace Ci się podobają ,dziękuję :)


Yoh92 napisał:Hollow Ichigo wygląda wręcz zabójczo. Oczywiście, poziom konkursu był całkiem wyrównany, jednak wiem do czego dążysz. O takim czymś powinno się mimo wszystko, pisać trochę wcześniej, właśnie z takich, konkretnych powodów. Mniejsza... Cała praca wygląda wręcz świetnie, nie doszukałem się tu większych błędów. Mogłeś darować sobie jedynie to średnio wykonane, ładujące się Cero.

Ronald McDonald to hardkorowy koks, jak nazwał go już mój przedmówca. Jego prawa ręka mogłaby być trochę krótsza, a klatka piersiowa wykonana w nieco innym stylu. Średnio podoba mi się wykonanie fryzury. Właściwie, nie podoba mi się w ogóle. Jestem jednak świadomy tego, że w LSW, pewnych rzeczy nie uchwycisz tak jak tego byśmy wszyscy chcieli. W wersji ubranej, dosyć dziwnie wygląda z daleka cieniowanie nóg - mimo że z przodu jest dosyć ciekawie, z daleka po prostu wygląda dziwnie. Dziwnie duża twarz xd
Dobra, olać to.
Ronald wygląda naprawdę ekstra xd Możesz zrobić sobie screna, tego posta, ale uwierz mi - chciałbym mieć zapał i robić tak dobre prace jak Ty xd

Jeżeli chodzi o to Cero to już byłem dokumentnie zmęczony ,więc nie zrobilem go tak dobrze jak bym tego chciał ... może i bym wtedy jeszcze nieco więcej pracy w niego włożył ,ale musiałem wysłać Ci szybko pracę ,bo nie chciałem znowu się spóźnić >.<

Co do klauna ,to Adrian wpominał o muskulaturze tamtego ramienia ,nie o jego długości ,ale zgadzam się z Tobą ,że przesadziłem z nią.
Z afro także nie jestem do końca zadowolony ,ale szczerze mówiąc ,to nie jestem pwien jak się nim inaczej zająć ... pewnie gdyby Afro było czarne znalazłbym jakiś inny sposób ,ale niestety utrudniłem sobie pracę tym czerwonym kolorem :/. Co do nóg to zakładam ,że chodzi Ci już o wersję w ubraniu ,czyż nie ? Rzeczywiście mogłoby to wyglądać nieco lepiej ,ale cóż ... wyszło jak wyszło :P.
Dziękuję za komentarz ;)

314[O-S-W] by Zbir - Page 13 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Wto Lis 15, 2011 1:47 pm

Karol12

avatar
Earthling
Earthling
Chociaż nie jestem jeszcze z tych pro, ale ocenię ci opara Ronalda McDonalda ;)

Głowa wygląda ładnie, nie widzę żadnych błędów jak na nowicjusza. Włosy wg. mnie wyglądają bardzo dobrze i mają bardzo ładne cienie. Ogólnie cieniowanie pracy jest na wysokim poziomie wg. mnie ;) Tułów wygląda dość dobrze, tylko mam zastrzeżenia do lewej ręki, jest ona taka chuda. Reszta wygląda bardzo dobrze, tylko prawy but by mógł być o 1 pixel szerszy. ;) Nie mam więcej do powiedzenia - jest dobrze.

315[O-S-W] by Zbir - Page 13 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sro Lis 30, 2011 6:09 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
[O-S-W] by Zbir - Page 13 Base2b

Oto moje ostatnie base ... mam nadzieję ,że się Wam spodoba

316[O-S-W] by Zbir - Page 13 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sob Gru 03, 2011 7:27 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dobrze że masz swój, niepowtarzalny styl tworzenia. To się chwali, a przede wszystkim, niestety, rzadko zdarza.

Base kobiecie wyszło dosyć dziwnie. Proporcje zachowane, cieniowanie odpowiednie, jednak nie podoba mi się kilka elementów. Primo, rozumiem że lewa strona OPAR'a jest zazwyczaj ciemniejsza i ma nieco mniejsze proporcje, jednak przesadziłeś ze zmniejszeniem piersi. Wygląda jakby była oddalona nie wiadomo gdzie, jest w porównaniu do prawej, zbyt mała. Secundo, nogi wydają mi się nieco za długie. Z drugiej strony, to pewnie efekt zamierzony. Każdy ma inny gust, a o tym się jak wiadomo nie dyskutuje. Mam jednak uwagę do stopy. Ma obcas na pięcie? O.o
Base męskie wygląda natomiast całkiem przyzwoicie. Mięśnie nóg wyglądają dziwnie, natomiast klatka piersiowa jest zdecydowanie za bardzo wypchnięta do przodu - rozumiem lekkie wypchnięcia, jakie oczywiście masz zwyczaj robić, ale tutaj zacząłeś przesadzać. Lepiej wyglądałyby ciemne pixele świadczące o tym że jednak ręka jest trochę przysłonięta. Twój sposób cieniowania w ten sposób daje dosyć dziwne efekty, ale mniejsza o to.

Ogólnie, prace na wysokim poziomie.
Dobrze zobaczyć w końcu coś co wyszło spod Twojej ręki.

KP: 2
/Feli

317[O-S-W] by Zbir - Page 13 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Wto Gru 13, 2011 9:47 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Dziękuję za komentarz Yoszaku ,niestety nie mam chyba siły tłumaczyć się z błędów które popełniłem przy ostatnich pracach ... ,tak czy siak raz jeszcze dziękuję.

Teraz przyszedł czas na coś nowego. Na samym początku w założeniu miał to być mistrz miecza ,ale w trakcie prac moja wizja nieco zeszła z odpowiedniego toru ... i wyszedł egipski czarownik. Mam nadzieję ,że mimo wszystko się spodoba ;)
[O-S-W] by Zbir - Page 13 Arabmagician

318[O-S-W] by Zbir - Page 13 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Czw Gru 15, 2011 5:32 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
[O-S-W] by Zbir - Page 13 Srevamp
Revamp pracy Phantom'a ,mam nadzieję ,że nie najgorszy ...

Oyginal :
[O-S-W] by Zbir - Page 13 Scythelevel3



Ostatnio zmieniony przez Zbir dnia Czw Gru 15, 2011 9:14 pm, w całości zmieniany 1 raz

319[O-S-W] by Zbir - Page 13 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Czw Gru 15, 2011 6:46 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Loooool! Kozacka kosa! A poza tym to praca wygląda spoko

320[O-S-W] by Zbir - Page 13 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Czw Gru 15, 2011 9:15 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Dzięki Sami ,dodałem białą wersje ,tak z czystej ciekawości go przekolorowałem ...

321[O-S-W] by Zbir - Page 13 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Czw Gru 15, 2011 9:30 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
[O-S-W] by Zbir - Page 13 Srevamp
Revamp pracy Phantom'a ,mam nadzieję ,że nie najgorszy ...

Oyginal :
[O-S-W] by Zbir - Page 13 Scythelevel3
No nie powiem że praca wygląda świetnie. Jednak ta kosa jest mało praktyczna, bo jakbyś chciał zrobić sprita to coś czuję że byłby z tym problem.

[O-S-W] by Zbir - Page 13 Arabmagician
Chciałbym się zatrzymać na tej pracy bo naprawdę trafiła w mój gust.
Jak to u Ciebie zwykle bywa pomysł jak i wykonanie ownią po całości.
Podoba mi się szczególne cieniowanie jego rąk/klatki piersiowej, wygląda to dość realnie i czuć że to nie jest ten typ człowieka który siedzi cały dzień na siłowni "PAKOWAĆ ŁAPA". Również zarost idealnie się wpasowuję w klimat egiptu. Zapewne w tak małej skali był nieco problem ze zrobieniem dłoni - jak dla mnie bomba. Nie podobają mi się trochę jego nogi szczególnie dolna część chyba nieco za chude a może to wina cieniowania, nie wiem.
Nie mniej jednak Egipski Czarownik prezentuję się świetnie i chciałbym zobaczyć więcej prac które aż ociekają stylem.

322[O-S-W] by Zbir - Page 13 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Czw Gru 15, 2011 9:45 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Feli napisał:
[O-S-W] by Zbir - Page 13 Srevamp
Revamp pracy Phantom'a ,mam nadzieję ,że nie najgorszy ...

Oyginal :
[O-S-W] by Zbir - Page 13 Scythelevel3
No nie powiem że praca wygląda świetnie. Jednak ta kosa jest mało praktyczna, bo jakbyś chciał zrobić sprita to coś czuję że byłby z tym problem.
No wiesz ja tylko zrobiłem revamp czyjejś pracy. Ja niebrałbym się za robienie z tego sprita ( nawet własnego nie potrafię nigdy skończyć ... ) ,a na dodatek kosa była już praktycznie niemożliwa do zrobienia z jej pomocą sprita jeszzce przed revampem ;)

Feli napisał:
[O-S-W] by Zbir - Page 13 Arabmagician
Chciałbym się zatrzymać na tej pracy bo naprawdę trafiła w mój gust.
Jak to u Ciebie zwykle bywa pomysł jak i wykonanie ownią po całości.
Podoba mi się szczególne cieniowanie jego rąk/klatki piersiowej, wygląda to dość realnie i czuć że to nie jest ten typ człowieka który siedzi cały dzień na siłowni "PAKOWAĆ ŁAPA". Również zarost idealnie się wpasowuję w klimat egiptu. Zapewne w tak małej skali był nieco problem ze zrobieniem dłoni - jak dla mnie bomba. Nie podobają mi się trochę jego nogi szczególnie dolna część chyba nieco za chude a może to wina cieniowania, nie wiem.
Nie mniej jednak Egipski Czarownik prezentuję się świetnie i chciałbym zobaczyć więcej prac które aż ociekają stylem.

Wow ,cieszę się ,że tak bardzo Ci sie podoba ta praca ,miło mi :). Co do nóg ,to nie jest wina cieniowania ,one są chude i takie mają być. Ten czarowenik c o prawda jest dość umięśniony ,natomiast nei jest to typ pakera ,jak to już zdąrzyłeś ładnie ująć ;). Dziękuję za komentarz Feliaszu ,postaram się więcej robić 'stylowych' prac ,jak to ująłeś ^^

323[O-S-W] by Zbir - Page 13 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Czw Gru 29, 2011 10:58 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
[O-S-W] by Zbir - Page 13 Silviarevamp
Nova odsłona Sylvii Yoszaki 'zainspirował' mnie do zrobienia małego jej Revampa na moim żeńskim base. Zajęło mi to może z 5 minut ,ale efekt chyba aż tak tragiczny nie jest ... mam nadzieję.

324[O-S-W] by Zbir - Page 13 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pią Gru 30, 2011 1:25 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Jak mogę nie skomentować swo... Twojej Silvii, którą robiłeś aż pię... Ile?! Pięć minut na zrobienie revampa, mojej pięknej Silvii?! Wstyd. Na nią trzeba przeznaczyć zdecydowanie więcej czasu.

Nie wyszła źle, ale tu wyraźnie rzucają się w oczy, pewne zaniedbania z powodu zbyt krótkiego czasu tworzenia pracy. Przede wszystkim, nie podobają mi się oczy - w przypadku Silvii, zawsze chciałem uniknąć takiego łagodnego spojrzenia, dlatego mój styl tworzenia oczu, nieco różnił się od większości kobiecych OPAR'ów jakie tworzyłem. Włosy... W tym przypadku, kształt jest w miarę dobrze wykonany - przypomina mi pierwotną wersję Silvii jaką zrobiłem. Brakuje mi tutaj, charakterystycznych dla niej, opadających na oczy, dwóch kosmyków włosów. Ubranie wykonane w miarę fajnie - właśnie dałeś mi ciekawy pomysł na zrobienie górnej części garderoby, dziewczyny Yoha. I na koniec... Nogi i tyłek... Ja rozumiem wszystko, ale ona ma zbyt dużą tą pupę. To wina base, warto byłoby się jeszcze przy tym trochę pobawić. Nawoływałeś mnie bym dodał jej trochę krągłości, ale w Twoim przypadku, te dolne krągłości są zdecydowanie za duże.


KP: 2
/Feli

325[O-S-W] by Zbir - Page 13 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pią Gru 30, 2011 1:55 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Wybacz ,że nie poświęciłem jej więcej czasu ,czuje niewyobrażalnie wielki wstyd z tego powodu :(. Co do krągłości ... co ja zrobie ? Lubie wielkie dupska ,taki już jestem ^^

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 13 z 18]

Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.