Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 18  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 8 z 18]

176[O-S-W] by Zbir - Page 8 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pon Gru 27, 2010 1:03 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Dzięki za liczne oceny ,poprawiłem nieco Gogetę ( no mam nadzieję ) i mam nadzieję ,że zdecydujecie się napisać chociaż krótki komentarz ,czy aktualnie wygląda lepiej niż wcześniej ,czy też uzyskałem zupełnie odwrotny efekt.
Do niektórych rad się zastosowałem ,niektóe uznałem za zbędne ,a o jesdze inych zapomniałem. Z tego co możecie zobaczyć zmieniłem klatę ,w kilku miejscach włosy ,rozjaśniłem kolor owłosienia ,rozjaśniłem je ,dodałem ogon i wydłużyłem ten "pasek".
[O-S-W] by Zbir - Page 8 Gogetassj4

PS Troszkę szkoda ,że dałeś tego Gohana jako OPAR'a tygodnia ... bardzo mnie razi ta klata. Na komputerze mam poprawioną wersję ,jednak już nie chiało mi się 2 raz wrzucać wersji poprawionej ... a tu boom. Niespodziewanie wyróżniłeś tą pracę z której niekoniecznie byłem dumny... w sumie nie wiem ,czy się cieszyć ,czy płakać XD.

177[O-S-W] by Zbir - Page 8 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Wto Gru 28, 2010 2:50 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Kolejna praca ,zdaje sobie sprawę ,że nie wszystko wygląda tutaj tak jak powinno ,ale radziłem sobie jak mogłem ... tym bardziej ,że dość mocno doskwierało mi już zmęczenie. Tak więc prezentuję Wam Bojack'a:
[O-S-W] by Zbir - Page 8 Bojacknormal

178[O-S-W] by Zbir - Page 8 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Wto Gru 28, 2010 4:24 pm

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Nowa praca, nowa ocena.
Na pierwszy rzut oka praca bardzo ładna, zaraz się okaże jak jest na prawdę.
Zaczynamy od góry, ta chusta wykonana dobrze , pocieniowana ładnie , poprawił bym jedynie te rogi czy co to miało być XD. Włosy wykonane elegancko , pocieniowane przyzwoicie. Twarz ładna , cienie również. Popraw trochę ucho bo jest takie za bardzo płaskie.Klata dobra, cieniowanie trzyma poziom. Strój trochę za bardzo się zlewa ale to taka mała uwaga, wykonany ładnie , cieniowanie może być choć ja bym coś zrobił z cieniami na (naszym) lewym ramieniu po prawej stronie , są lekko za długie? Pasek ładny. To sukienko podobne coś dobre.Peleryna KOX i tyle... Spodnie mogą być, cieniowanie spoko. Buty jak buty, ładne.
Praca bardzo mi się podoba , jest wykonana bardzo dobrze.

KP: 2
/Feli

179[O-S-W] by Zbir - Page 8 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Wto Gru 28, 2010 7:40 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
[O-S-W] by Zbir - Page 8 Buuultra
Chciałbym abyście wybrali wersję która najbardziej się Wam podoba.Oczywiście oprócz tego ogólem go jakoś skomentujcie ,czy ocencie. Rayem ,nie masz tu wstępu wredna kwoko Fuck yea. .

180[O-S-W] by Zbir - Page 8 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Wto Gru 28, 2010 8:20 pm

Umi

Umi
Wizard
Wizard
Okey ja tylko ocenie, bo nie chce mi się wybierać ;<.
Cienie dosyć dobre, to trza przyznać, tonacja na trzy powiadasz? Muszę przyznać, że ma fajne cycki ten Twój potwór, prawie jak Tsunade z Naruto, nie myślałeś o dorobieniu stanika? xD
W więc jeśli chodzi o głowę to moim zdaniem razem z tym czułkiem wyszło Ci całkiem ładnie, chociaż na początku owego ogonka na dole zrobiłabym jeszcze parę pikselków. Hmm, ramiona - tutaj muszę przyznać, że również paru ciemniejszych tonacji mi brakuje ;s. Do klatki piersiowej raczej nie mam zastrzeżeń, ale wracając do mojej wcześniejszej uwagi - całkiem ciekawie ten stwor wyglądałby w białym staniku xD. Do nogi butów nie mam zastrzeżeń.

KP: 2
/Feli

181[O-S-W] by Zbir - Page 8 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Wto Gru 28, 2010 9:04 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Rayem ,nie masz tu wstępu wredna kwoko Fuck yea. .
Hahahaha xD "Kwoko" mnie rozwaliło xD

Chciałem wcześniej ocenić Bojacka i wziąłem się już za pisanie oceny żeby się odwdzięczyć za tą w moim temacie.. Jak na złość wycofałem stronę i skasowało mi to co miałem, darowałem sobie wtedy xP No, ale do rzeczy..

Buu wygląda ogólnie bardzo fajnie. Sama poza jest mi dobrze znana z obrazków tej formy, ale do cholery.. Nigdy nie miałem okazji zobaczyć jej w formie LSW. Dzięki, Zbirze XD!
Według mnie lepiej wygląda wersja numer dwa w górnym rządku. Nic nie jest przesadzone, przejście między odcieniami dobre, a dobór kolorów odpowiedni do postaci.
Do cieniowania nie mam zastrzeżeń, jest po prostu świetne. Dziwnie wykonałeś piersi, bardzo przypominają kobiece :/ Albo trochę poszerz go w talii, albo zmniejsz piersi i skasuj te kropki w nich.
Stopy wydają się nieco za małe, a nogi są zbyt szeroko rozstawione. Poza tym błędów raczej nie wyłapałem.

Ogółem..
Praca jest na naprawdę wysokim poziomie. Ma niewiele błędów i przyznam że mnie zaskoczyłeś tym że coś takiego wykonałeś. Oczywiście jestem zaskoczony pozytywnie. Czekam na więcej twoich prac :)

KP: 2
/Feli

182[O-S-W] by Zbir - Page 8 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sro Gru 29, 2010 10:20 am

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
O ho nowy mastah nam się tu tworzy.

Ogólnie Zbirku Buu jest kozacki, bardzo ładne cienie, super dobrane kolory wszystko proporcjonalne oprócz tych stupek :D Jak na takiego koxa są one za małe, no i cycuszki wyglądają jak kobiece a tak chyba nie powinno być :D Pomniejsz je troszeczke i usuń te "sutki" :D
A tak wgl to praca na bardzo wysokim poziomie, gratuluje.

1kp

183[O-S-W] by Zbir - Page 8 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sro Gru 29, 2010 2:56 pm

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
[O-S-W] by Zbir - Page 8 Buu9

Dość podobny nie? xd

Jak zawsze to ja zaczynam od góry, i pewnie zacznę. Ale to nie zawsze XD.
Cienie są dość ładne... No ba ! Są bardzo ładne, NIE ! Są zajebiste :P Mięśnie są dość dobrze ogarnięte przez twoje piękne cieniowanie, ja kocham ja cieniujesz, serio :P Jeszcze przejdźmy do góry, bym powiększył jego zwisającego siuraka. Parę pixeli średniego koloru, to by było extra, mówię ci ! Ręce są takie nierealistyczne, bym poprawił kilkoma pixelami i dał trochę w prawo. Ale i tak dość są ładnie zrobione, jak sama poza i opar. Cyce są ładniuśkie super wyszły, takie eleganckie i kobiece, to Bubba? Czy Ubba ? Bo to dziewczyna, ta? Dlatego tak jakoś kobieco wygląda :O Mogłeś go nie dawać tu cyc, jak Umi powiedziała, mogłeś dać stanik ! To by było zajebiście, i bym zapisał go jako avatar, dodać kobiece włoski, stanik, majteczki. Mniam :P A teraz na poważnie, cyce są ładnie pocieniowanie nie podoba mi się jedynie prawy cycek. Jest mały !!! x< CZEMU JEST MAŁY? Jak reszta jest taka grubaśna? Brał sterydy, ta? Pas jest ładnie ujęty ale by się przydało trochę ciemniejszego kolory, ale i tak jest dobrze MMHAMHMAMHAMHAMH. Spodnie są też ładnie pocieniowanie, NO BA! Są idealnie pocieniowane według mnie ! Ale i tak parę pixeli, by ci nie zaszkodziło. Bo to jakoś schludnie wygląda, dajesz za mało średniego koloru na spodniach. Fuuuuuuuuuuuuuuu... Buciki są fajne ! Bardzo fajne, takie zwykłe.. Hrrr.
Dobra koniec oceniania, popraw te cycki, dodaj stanik. Zrób lepsze buty, popraw lewą rękę i lepiej pocieniuj spodnie. Tak to bardzo fajnie będzie !

3kp

184[O-S-W] by Zbir - Page 8 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Czw Gru 30, 2010 1:27 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
[O-S-W] by Zbir - Page 8 Buuultra
No więc tak jak prosiliście zająłem się kilkoma rzeczami. Nogi nie są już aż tak bardzo rozkraczone a same cienie myślę ,że wyglądają teraz nieco lepiej. Zwiększyłem nieco stopy ,usunąłem sutki oraz powiększyłem brzuch. mam nadzieję ,że to zniweluje efekt kobiecych piersi. Dla porównania ( samego torsu ) zostawiłem w wersjach z mniejszymi ogonami także stare wymiary torsu. Które wyglądają lepiej i czy zmiany wyszły na dobre?

185[O-S-W] by Zbir - Page 8 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Czw Gru 30, 2010 6:02 pm

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
Zbirku teraz się postarałeś, zrobiłeś to genialnie. Praca teraz wygląda o niebo lepiej. Cieniowanie ogólnie na całym oparze jest bardzo ładne, btw. zajebiste XD. (Lizus ze mnie) Wcześniej nie zauważyłem ale byś mógł mu poprawić czoło.

Bo tak dziwnie zrobiłeś, mogłeś więcej wziąć średniego koloru tak ogólnie na całym oparze, wiem że ty masz inny styl cieniowania, a ja inny. Ale no bez przesady, za dużo jasnego grozi oczom. Ale u ciebie ty masz taki fajny styl cieniowania. Po prostu zajebiście cieniujesz i tyle. Dobrze że poprawiłeś piersi, lepiej wyglądają ale byś mógł mu trochę je zmniejszyć, stanowczo są za duże. W anime były mniejsze gdy się wkur****. Brzucho wygląda teraz bardziej przyzwoicie, ogółem lepiej, sto razy lepiej :P Spodnie wyglądają lepiej niż przedtem poprawiłeś cieniowanie i to bardzo dobrze, bo przedtem miał jakby kolano odcięte. Buciki zwiększyłeś to też wielki plus dla twojego opara, bo taki grubas na takich malutkich bucikach? Nie! Pytasz się czy zmiany wyszły na lepsze? Tak wyszły i to na bardzo dużo, teraz opar prezentuję się nieziemsko z tą pozą i w ogóle cały opar jest bardzo orginalny. Nie spodziewałem się tego po tobie. A która lepsza wersja? MOJA prawa od góry. Rób tak dalej, rób, bo jak się przyłożysz to twoje opary wyglądają nieziemsko !
9/10

2kp

186[O-S-W] by Zbir - Page 8 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pią Sty 07, 2011 2:42 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
No więc proszę moi drodzy ... kolejna praca! Tym razem jest to starzec. Miał być on wystawuiony na konkurs niestety nie zdążyłem go wysłać ... i zrobić. Gdy prace zostały wystawione właśnie kończyłem robić głowę. Jeżeli chdozi o fakt ,że ma on pioruny w ręku i przyjął specyficzną pozę ,to odpowiem na to tak :
Nikt nie powiedział ,że staruszek ma być stetryczały ,garbić się 24/7 i mieć szare włosy. Ten miał nawiązywać do powiedzenia " Stary ,ale jary".
Tak więc mam nadzieję ,że skusicie się na krótki komentarz.

[O-S-W] by Zbir - Page 8 Starzec

EdIt Jeżeli chodzi o różnokolorowe nogawki to tak właśnie miało być ,a fakt ,że jedna noga została wykonana inaczej od drugiej ... także był zamierzony. Tą bardziej oddaloną od nas specjalnie wykonałem czerwoną i taką ,aby byłby widoczne na niej mięśnie ( przynajmniej w jakimś tam stopniu ) ,a druga noga i ręka też miały być przeciwieństwami - ,czyli luźne i białe z czerwonymi dodatkami. Ich koloru raczej nie zmienię,bo jak już wcześniej wspomniałem było to zamierzone ,a poza tym chciałem ,aby ta postać chociażby strojem wyróżniała się nieco bardziej od innych tego typu OPAR'ów.



Ostatnio zmieniony przez Zbir dnia Nie Sty 09, 2011 6:14 pm, w całości zmieniany 3 razy

187[O-S-W] by Zbir - Page 8 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pią Sty 07, 2011 2:03 pm

Kanishima

Kanishima
Wizard
Wizard
Skomentuje to słowem REWELACYJNEE :D
Naprawdę najwyższa jakość widzę że cieniowanie bardzo dobre.
Zacznijmy od głowy :) Jest b dobrze wykonana włosy fajnie wyglądają,
broda jest super xd. Wyraz twarzy wymiata.
Rozstawienie rąk pomysłowe, lewą rękę chyba można lepiej pocieniować pewnie wiesz jak.
Jedyne co mi się w oczy rzuca że nie najlepiej wygląda to jego noga po lewej stronie czyli jego prawa noga ma słaby kształt.
Jeżeli można to popraw a jeżeli nie to i tak OPAR fajowy.
Ocena 9/10

KP: 1
/Feli

188[O-S-W] by Zbir - Page 8 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pią Sty 07, 2011 3:21 pm

Gazille

Gazille
Olympic God
Olympic God
Bardzo mi się podoba twoja praca, jak wszystkie inne :D
Dałeś mały blask na łysej głowie co dało bardzo fajny efekt, włosy z brodą też są niczego sobie.
nie pasuje mu to, że na jednej nodze ma spodnie a na drugiej nie : /
I pobaw się trochę cieniami na maczudze bo wygląda troszkę plastikowa.

Ogólnie bardzo dobra praca, 9/10

1kp

189[O-S-W] by Zbir - Page 8 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pią Sty 07, 2011 8:27 pm

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
Dziadek jest bardzo fajny. Nie podoba mi się tylko cieniowanie nóżek jego. Są takie plastikowe a jedna jest biała drugą czerwona. Dziwne, co nie?
Ale tak ogółem to bardzo dobry opar. 8/10

190[O-S-W] by Zbir - Page 8 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Nie Sty 09, 2011 11:10 am

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Ocenie ci tego "Uber Staruszka"
Najpierw włosy.Brwi sie zrosły z resztą włosów.Fajne to wygląda :) Wystające ucho z pod włosów nie zbyt przypadło mi do gustu.Nie wygląda to za dobrze.Ogólne cieniowanie nie jest złe.
Fajny pomysł z brodą.Cieniowanie brody jest dobre ale móglbym troche cieniowanie poprawić.Ale tylko 3-4 px.
Stroju na klacie nie widać to ocenie spodnie.Do cieniowania nie mam zastrzeżeń.Lepiej by wyglądał według mnie gdyby miał jednokolorowe spodnie.
Cieniowanie na butach jest słabo widoczne.
Do cieniowania rękawów mógłbym sie przyczepić ale tylko minimalnie.Chodzi mi o dodanie paru pixeli przy "złączeniu sie" rękawa i brody.Mięśnie są dobrze wykonane.Na ręce przy dłoni są 2 czerwone px.Niewiem czym one są ale poprostu według mnie są nie potrzebne.Sama dłoń prezentuje sie dobrze.Skóra na głowie również wygląda fajnie.Ta ciemna "krecha" to blizna?Przynajmniej ja tak sądze.
Do maczugi niemam zastrzeżeń.
Ogólnie bardzo ładna pracka jak większość twoich prac. :)

KP: 2
/Feli

191[O-S-W] by Zbir - Page 8 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Nie Sty 09, 2011 3:13 pm

Lollipop

Lollipop
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Przejrzałam szybko dział i wydaje mi się, ze twoje postacie są najlepsze. Ten Bubu(tak, oglądałam Dragon balla) bardzo fajnie wygląda. Bardzo podobny do oryginału. Poza jest fajna, proporcje zachowane. Lepiej wygląda z tym grubszym "ogonkiem". Fajny balans kolorów, dodaje realizmu.

Ten dziadek, przypomina mi kolesia z gier na automaty, chyba z Tekkena. Też bardzo fajnie wygląda ale szczękę ma zbyt długa a głowę za wielką. Bardzo mi się podobają twoje prace.

192[O-S-W] by Zbir - Page 8 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pon Sty 10, 2011 9:06 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
No więc prezentuje Wam kolejną pracę. W założeniu miał być to mutant ,tzn. tak zakładałem na samym początku. Potem stwierdziłem ,że zrobię mieszankę androida i mutanta ... i wyszło to. Domyślam się czego będziecie się czepiam ,więc już na samym początku podkreślam rolę tych rur. Mają one zasilać Bio - androida przy pomocy odpadów organicznych ,więc gdzie one idą ? Tego powinniście się domyślić sami :].
[O-S-W] by Zbir - Page 8 Mutanta
A zapomniałym o jeszcze jednej rzeczy. Fakt ,że tylne partie nie są ciemniejsze od tych bliżej nas jest prosta ... zaplanowałem to na samym początku. Zauważcie ,że postać nie jest nach mocno wychylona w bok ,a raczej nie jest ustawiona w typowej pozie LSW 'owej ,a nieco bardziej skierowana w naszą stronę. Lea ręka i prawa noga jest więc dość blisko Nas ,co oznacza ,że nie wymaga przyciemnienia.

193[O-S-W] by Zbir - Page 8 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Wto Sty 11, 2011 7:49 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
lol.

Praca sama w sobie bardziej zalicza się do PxArt'ów. Nawet głowy nie ma wykonanej w stylu LSW, ale mniejsza..

Cieniowanie na naprawdę wysokim poziomie. Każdy element pracy dokładnie dopracowany i pocieniowany. Coś pięknego. Nie no.. Tu zwyczajnie nie ma błędów. Mimo że to bardziej PxArt, to naprawdę ładnie wykonany. Nie sądziłem że kiedyś to powiem, ale nie widzę żadnego błędu.

[O-S-W] by Zbir - Page 8 Perfectn

194[O-S-W] by Zbir - Page 8 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Wto Sty 11, 2011 9:40 pm

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Poświęcę kilka minut mego życia na ocenienie tej pięknej pracy XD.
Jak Yoh już wspomniał , praca bardziej by się zaliczała do px artów, no ale nie ważne.
Nie będę oceniał każdego elementu osobno, lecz całość. Górna część opara jest wykonana wręcz doskonale jedynie to światło na głowię lekko się zlewa z samą głową. Jego cyber oko jest fajne xd. Klata.. wykonana wprost bosko. Nie ma najmniejszego błędu w cieniowaniu. Jego mega karabin jest kox. Wykonany świetnie. Pocieniowany super. Zmieniłbym natomiast kolor magazynku na metalowy ponieważ na 1 rzut oka wyglądał jak część ciała. Nogi są spoko, ta metalowa bardzo dobra , mógłbyś jedynie skrócić tą metalową część wchodzącą mu na jaja xd..
Opar jest genialny. Bez większych błędów a te które ja wymieniłem możesz zignorować a i tak będzie kox.

KP: 1
/Feli

195[O-S-W] by Zbir - Page 8 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sob Sty 15, 2011 10:53 am

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
Postaram ci wytknąć parę błędów nawet najmniejszych !! Wiem, będę oceniał szczegółowo ale nawet jak Yoh powiedział praca jest na wysokim poziomie, może nawet stopniowo przewyższa Yoha, ale jeszcze trochę ci do jego skilla brakuję, a ten opar jest za bardzo pixelowaty. Zacznijmy od głowy, nie mam do niej dużych zastrzeżeń, ale użyłeś krytycznie mało średniego tonu, może i trochę więcej, bo nie widzę ;s Daję to taki efekt dwu-tonowego cieniowania. Rurki co są przy głowię są takie plastikowe, a w nich nie podoba mi się cieniowanie, do tułowia oraz rąk też nie mam zastrzeżeń. Noga prawa jest dość dziwnie pocieniowana, nie trafia w mój gust. Do reszty nie mam żadnych zastrzeżeń. A teraz podsumuję, cieniowanie głowy, oraz rurek i prawej nogi do mnie nie trafia, ale reszta opara jest bardzo ładna, może to bardziej pixelart niż opar, ale wyszedł ci genialnie.

Zbir umówmy się tak, mi oceniasz pracę to ja ci, bo jak na razie tylko ty mój trenerze oceniasz mi wszystkie prace które znajdują się w mojej galerii, więc ci za to dziękuję ! :D Oh, oops... :)

196[O-S-W] by Zbir - Page 8 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pon Sty 17, 2011 6:39 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Robiłem coś ,tworzyłem i tworzyłem i tworzyłem ... ,aż wyszło to. Doszedłem do wniosku ,że najbardziej przypomina to swego rodzaju trolla ,więc niech i to troll będzie.
[O-S-W] by Zbir - Page 8 Trollhj

197[O-S-W] by Zbir - Page 8 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pon Sty 17, 2011 10:12 pm

Magnum X7

Magnum X7
Zbanowany
Zbanowany
No to zacznę bo nikt nie ocenił a to dziw.
Jest to troll i widać to od razu, widać że praca tworzona przez dłuższy czas, jest na prawdę bardzo szczegółowa i doskonale pocieniowana. Same cienie na głowie to już majstersztyk, nie wiem gdzie ten troll ma dokładniej oko tzn. tam w oku jest fiolet odcień skóry i piaskowy żółty i który z tych kolorów ma oko odzwierciedlać ? Ta szrama na twarzy jest fajna :] Schodzę w dół.
Ale on ma rozwinięte bary OMG Broly to się chowa przy tym koxie xD bardzo dobrze widoczne żyły na nim są, Nieco niżej Klata Przekoxowana i ręce też niczego sobie. Majtochy ma zajefajne xD Broń Wgniata w posadzkę
No Nic dodać nic ująć !!
Ocena 10*/10*
Ocena Megamana:
[O-S-W] by Zbir - Page 8 Awesomevv
Więcej takich i tyle ! :D

KP: 1
/Feli

198[O-S-W] by Zbir - Page 8 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Nie Lut 27, 2011 10:31 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Już baaaardzo dawno nic nie pokazywałem ,więc żeby nie było ,że już nic w LSW nie potrafię ,to wstawiam tutaj mojego asasyno - ninję. I know you like it biatches I love this!
[O-S-W] by Zbir - Page 8 Ninjah

199[O-S-W] by Zbir - Page 8 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pon Lut 28, 2011 8:34 am

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
No ogólnie nawet fajnie wygląda, dobre cieniowanie spodni, ten jego szaty. Oraz włosów, lecz tutaj się kończą dobre chęci. Cieniowanie mięśni ręki wygląda dosyć dziwacznie, jakoś tak słabo realistycznie. Kolejna rzecz, to ten jego szal, który jakoś tak niesymetrycznie wyszedł, oraz opaska na twarzy. Mogłeś coś lepszego dodać ;>

200[O-S-W] by Zbir - Page 8 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pon Lut 28, 2011 10:11 am

Gazille

Gazille
Olympic God
Olympic God
Muszę przyznać, wyszedł ci naprawdę ładnie, ale...

Te kolory, jak ma być to ninja bo bardziej takie mroczne by pasowały, a nie kolorowe w stylu Hanny Montany xP
Przydało by się więcej kontur w okół pasa i tej "apaszki?".
Na spodniach z cieniami się zbytnio nie wysiliłeś, popraw to koniecznie.
W okolicach pasa mógłbyś mu dodać parę pixeli bo wygląda jakby miał d*pe w rozmiarach XXL.
Na włosach ten ostatni kosmyk na dole z prawej odstający od głosy psuje włosy, też mógłbyś coś z tym zrobić : /
Nie mam więcej zastrzeżeń, 7,2/10

1kp

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 8 z 18]

Idź do strony : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 18  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.