Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 36 z 36]

876Równiny - temat ogólny - Page 36 Empty Re: Równiny - temat ogólny Wto Paź 23, 2012 4:15 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
- Do zobaczenia!
Woogy machnął ręką Akiemu. Następnie zwrócił się w kierunku walczących Abanaia i Kogomaru. Podleciał na pole walki.
- Hej, nie chciałbym przerywać, ale mam sprawę.
Gdy młodzieńcy zwracają na niego uwagę, Roleyo kontynuuje wypowiedź.
- Abanai, postanowiłem ogarnąć się chwilę w domu i załatwić w końcu sprawę mojej konstelacji... Jeśli wiesz, co mam na myśli. Idziesz ze mną?
Senado rozluźnił się i zszedł z formy SKJ.
- W zasadzie myślę, że sam powinieneś się tym zająć, ale myślę że na dzisiaj wystarczy sparringu, prawda Kogomaru?
- Czyli do domu też się już zbierasz?
- Chyba tak.

Zwrócił się teraz do Ikagawashiiego.
- Dzięki za walkę, była świetna. Do zobaczenia.
- Narka!

Obaj pomachali nowemu znajomemu i wzbili się w powietrze, odlatując w stronę Setirps.

//Postanowiłem nie przedłużać "pożegnania" - nie wiem kiedy odpiszesz, Smoku//

877Równiny - temat ogólny - Page 36 Empty Re: Równiny - temat ogólny Czw Paź 25, 2012 8:23 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
//Przepraszam, nie było mnie trochę :)//
Kogamaru wrócił do normalnego stanu
- Dzięki za sparing! Spojrzał przed siebie i odleciał.
- Do zobaczenia!

878Równiny - temat ogólny - Page 36 Empty Re: Równiny - temat ogólny Pon Lis 05, 2012 10:43 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
A żeby dotrzeć do Rowu Kuril, Ayano musiała minąć niewielki kawałek równin. Z ogromną szybkością więc przeleciała nad nimi, mając w zasięgu wzroku ocean.

879Równiny - temat ogólny - Page 36 Empty Re: Równiny - temat ogólny Sob Lis 10, 2012 3:12 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Ayano z wielkim, świecącym głazem leci nad równinami.

880Równiny - temat ogólny - Page 36 Empty Re: Równiny - temat ogólny Sob Gru 01, 2012 3:47 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Yoh z ogromną szybkością przemierza teren równin, lecąc w kierunku oceanu Legandia.

Kontynuacja posta: http://www.anrevosprites.net/t1573p90-ocean-legandia-temat-ogolny#59990

881Równiny - temat ogólny - Page 36 Empty Re: Równiny - temat ogólny Sob Gru 01, 2012 2:08 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Abanai oraz Mari ze sporą prędkością przemierzali równiny. Dziewczyna prowadziła w stronę oceanu Legandia.
- Dokąd zmierzasz?
- Na wyspę Soraiti. Tamtędy weszłam do podziemi.

Senado zrobił zniesmaczoną minę. Nie chciał, aby Mari znalazła się teraz tam, gdzie toczy się walka na tak ogromnym poziomie. Była zdecydowanie jeszcze zbyt słaba, by móc cokolwiek zrobić, a mogłaby stać jej się jeszcze krzywda. Abanai by sobie tego nie wybaczył. Że też musiało się w dodatku złożyć tak, że lecą w kierunku miejsca, gdzie toczy się ta bitwa. Na szczęście wyspa Soraiti znajdowała się dużo bliżej wybrzeży kontynentu.

882Równiny - temat ogólny - Page 36 Empty Re: Równiny - temat ogólny Czw Lip 04, 2013 3:46 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Kiedy Ayano wyleciała spoza terenów miasta Noitulover, mogła jeszcze bardziej przyśpieszyć. Obniżając lot i zmniejszając odległość od ziemi, pomknęła w kierunku Oceanu Kaiotaki.

883Równiny - temat ogólny - Page 36 Empty Re: Równiny - temat ogólny Sob Lip 06, 2013 10:25 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
66,(6)% składu T-Major leci w stronę wyspy Gasto.

//Tak, to jest "Równiny - temat ogólny", a nie "Ocean - gdzieś na środku" i wiem o tym. Ocean Kaitoaki oblewa kontynent od północy. Wyspa Gasto jest na Legandii. Legandia jest na południu. Muszą przelecieć przez CAAAAAAAAŁY Palan, żeby się tam dostać.

Zauważyłem to dopiero po napisaniu posta na arenie. Bo poszukałem, gdzie konkretnie leży Hakane. Well, nie ma jej zaznaczonej na naszej mapce. Jest Rueda i Jostella, zaliczane do tego oceanu, ale Hakane nie.

Chyba że zaraz ktoś poprawi mapkę dodając Hakane na południe od Ruedy, wtedy mój argument byłby inwalidą. Jednakże nie miałbym dalej pojęcia, dlaczego Rueda i Hakane byłyby zaliczane do Oceanu Kaitoaki, a nie do Legandii. Czemu Rueda nie jest pod Legandią. Zaraz to zmienię. Legandia oddziela Palan od zarówno Gentoppy, jak i Himoryon. Kaitoaki jest na północ i zachód od Palan.//

G: Dłuuuugi ten lot. Gdzie jest ta Gasto w ogóle?
C: Na południe od kontynentu.
D: Czyli sobie chwilę polatamy... Zajmie mi to z 10 minut. //Na chwilkę pomińmy fakt, że to by oznaczało szybkość rzędu Mach 30 - Mach 40. Jak ktoś nie pamięta, Mach 1 to szybkość dźwięku.//
Wtedy pojawia się mały, bardzo smukły pojazd z flagą erfelańską na drzwiach.
C: Wygląda na to, że Saya o nas zadbała. Wsiadamy. Wyjdziemy z niego niedaleko przed wyspą, kontynuując lot na skrzydłach przeznaczenia.
D: Nie mogłaś tego powiedzieć zanim wybrałam nazwę Sky Barsala?
G: Ty jej nie wybrałaś.
D: No i co z tego?
B: Wsiądźmy.

Cała czwórka wsiadła do torpedo-podobnego pojazdu, którym o wiele szybciej się dostały nad wyspę Rueda.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 36 z 36]

Idź do strony : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.