Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 3]

26Mały bar - Page 2 Empty Re: Mały bar Wto Lip 19, 2011 5:19 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Maxi już więcej nie pił tylko powiedział o co chodzi.
- Słyszałem, że potrzebujesz kogoś kto zabije głowę klanu Nibushi. Chętnie wykonam te zadanie.

Powiedział to cicho, żeby tylko Uraaba usłyszał.

27Mały bar - Page 2 Empty Re: Mały bar Wto Lip 19, 2011 5:40 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
- Oh! W końcu ktoś chętny! - krzyknął mężczyzna, wyraźnie zadowolony i lekko podpity. Uraaba lekko się do Ciebie zbliżył i powiedział dosyć cicho o co chodzi.
- Gdzieś w lesie Selvas ukrywa się głowa rodziny Nibushi. Zadanie jest proste - znajdź i zabij. Głowa rodziny charakteryzuje się złotym pierścieniem z niebieskim kryształem. Zrozumiałeś? - następnie się oddalił.
- Hahaha! Świetny kawał, przyjacielu! - krzyknął.
- Idź się połóż, co? - powiedział barman, patrząc na Uraabę jak na debila.

28Mały bar - Page 2 Empty Re: Mały bar Wto Lip 19, 2011 5:54 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Maximus tylko kiwną głową gdy Uraaba opisał "trupa" //:D//, po chwili się zaśmiał po ostatnich słowach mężczyzny i wyszedł z baru. Po czym zniknął niezauważony.

29Mały bar - Page 2 Empty Re: Mały bar Sob Lip 23, 2011 10:32 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Maxi z dziewczyną pojawili się w środku.
- Gdzie jest Uraaba?!
Gdy ktoś chce się rzucić na dziewczynę, Maximus go nokautuje. Jeśli Uraaba się nie odzywa podchodzi z dziewczyną do barmana i pyta go gdzie jest Uraaba, jeśli ten nie chce powiedzieć używa innych argumentów.

30Mały bar - Page 2 Empty Re: Mały bar Sob Lip 23, 2011 11:00 am

NPC

NPC
NPC
NPC
Uraaba po prostu wstaje i wyprowadza dziewczynę oraz Ciebie na zewnątrz. Tam zaczyna się jazda.
- Dlaczego chcesz mnie zabić?! - krzyknęła zapłakana dziewczyna. Zakapturzony mężczyzna lekko się uśmiechnął - uśmiech był widoczny spod kaptura.
- Ależ pani, ja również działam na zlecenia. - powiedział spokojnie i przechylił głowę w Twoją stronę.
- Wiesz że nie wykonałeś mojego zadania? Nie zapłacę Ci ani nie dam nagrody. - powiedział spokojnie i wrócił wzrokiem na dziewczynę.
- Nie zabiłbym kobiety - myślałem że ten masywny człowiek będzie w stanie to zrobić. - kiedy ta miała go znokautować, schylił się bez najmniejszego problemu. Ty sam nie mogłeś wytrzymać tego co Uraaba mówi, wkurzył Cię. Nie tylko tym że nie zdradził Ci szczegółów zadania, ale również tym że nie dostaniesz za to wszystko nagrody i spieprzyłeś zadanie.

Pomyślałeś sobie - „Cóż.. Ja już nauczę tego człowieczka dobrych manier” - i wymierzyłeś mu cios prosto w twarz. Twoje ruchy były niewiarygodnie szybie, ale... Uraaba nie musiał ich unikać. Po prostu dopiero po kilku sekundach zauważyłeś że znajduje się obok Ciebie - a przecież celowałeś prosto w jego twarz.
- Hm...? Mogę wiedzieć co Ty robisz? Czemuż to uderzasz w powietrze? - zapytał spokojnie. Co dziwniejsze, dziewczynę również to zastanawiało, bowiem stała w miejscu gdzie była wcześniej i właśnie opuszczała rękę po nieudanym ciosie. A Ty sam nie wiedziałeś co się stało.
Celowałeś w niego. Przecież wycelowałeś prosto w twarz. Na 100% tam był przed wymierzeniem ciosu. Ale później... Coś tu nie grało.

31Mały bar - Page 2 Empty Re: Mały bar Sob Lip 23, 2011 1:50 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
- Wiesz co? W dupie mam tą twoją nagrodę!
Maxi zamienił się w Tytan form i zaczął okładać Uraabe.

32Mały bar - Page 2 Empty Re: Mały bar Sob Lip 23, 2011 2:14 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Przemieniłeś się, co odepchnęło dziewczynę na jeden z budynków. Nawet nie zauważyłą co się stało - jedynie widziała światło. Ruszyłeś na Uraabę i zacząłeś go okładać, ale nim się zorientowałeś, on był za Tobą i stał z lekkim uśmiechem.
- Przyjacielu, spokojnie. Porozmawiajmy. Jestem pewien że nie chcesz rozwiązywać tego siłowo. - odpowiedział spokojnie. Po prostu stał.

Ogólnie, czułeś się dosyć dziwnie.
Kiedy go atakowałeś - czułeś jak go uderzałeś, czułeś jak poszczególne ciosy rozbijają jego czaszkę. Kiedy jednak zorientowałeś że Uraaba jest za Tobą, bez najmniejszych obrażeń, jedynie pamiętałeś że go atakowałeś - nie czułeś tego samego na dłoniach - odnosiłeś takie wrażenie jakbyś go nigdy nie dotykał i nie atakował CHOĆ pamiętałeś to.

33Mały bar - Page 2 Empty Re: Mały bar Sob Lip 23, 2011 3:03 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
(Iluzja?)
- A o czym tu gadać? Zazwyczaj rozwiązuje problemy siłowo, a szczególnie jak problemem jest jakiś dureń.
Maximus obserwował i jego i dziewczynę.

34Mały bar - Page 2 Empty Re: Mały bar Nie Lip 24, 2011 4:41 am

NPC

NPC
NPC
NPC
Uraaba westchnął.
- Nie powinno się rozwiązywać problemów siłowo. - powiedział spokojnie, po czym popatrzył na dziewczynę.
- Wybacz, pani. Myślę że jeżeli będziesz z nim przebywała, nic Ci nie będzie grozić, ale... - tu nieco spoważniał i oparł się o ścianę budynku.
- Jesteś poszukiwana i ścigana. Czasem nawet on może nie wystarczyć. - wskazał palcem Maximusa.
- Ale dlaczego jestem ścigana? Dlaczego nasłałeś na mnie Maximusa? - krzyknęła oburzona.
- Nie wiem czemu. To w sumie jedynie plotki, ale... - złożył ręce i spojrzał w niebo.
- Twoja rodzina to potomkowie jakiegoś upadłego Boga. Sam niewiele wiem na ten temat ale dostałem zlecenie zabicia Cię. Nie byłbym w stanie tego zrobić, więc przekazałem zlecenie dalej. - spojrzał na Maximusa.
- A Ty nie powinieneś rozwiązywać problemów za pomocą siły - to nie jest wyjście z każdej sytuacji. Zwłaszcza że nie byłbyś w stanie mnie pokonać. - wrócił wzrokiem na dziewczynę, uśmiechnął się i wszedł do baru.

- To chyba na tyle... - powiedziała lekko załamana dziewczyna.

Zawiodłeś/-aś!
-brak nagrody
-brak jednostek i reputacji
+prawdopodobnie skazałeś się na towarzystwo dziewczyny której nie zabiłeś
-prawdopodobnie będą pojawiać się osoby które będą chciały ją zabić

35Mały bar - Page 2 Empty Re: Mały bar Nie Lip 24, 2011 8:39 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
//Jebać reputacje i te jednostki :P//

- Ja nie dałbym rady ciebie pokonać? Hah... Hahahahah. Brawo żart Ci się udał. Nie wiesz o mnie dużo rzeczy kolego. Żegnam.
Złapał dziewczynę i razem z nią zniknął (już był w normalnej postaci).

//Fuck Yea! Będą się pojawiali, żeby ją zabić? To nie będę się nudzić. Mam nadzieję, że z nią też nie będę się nudzić :D.//

36Mały bar - Page 2 Empty Re: Mały bar Sob Lip 30, 2011 1:33 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Ayami pojawiła się przed barem , a potem do niego weszła.
Dzień dobry! - powiedziała uśmiechnięta.
Czy spotkam tuta niejakiego.. - tutaj się zatrzymała i troszkę spoważniała - Uraabę? - spytała.

37Mały bar - Page 2 Empty Re: Mały bar Sob Lip 30, 2011 2:43 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Jakiś mężczyzna w kapturze i płaszczu podszedł do dziewczyny.
- Słucham Cię, panienko? To ja jestem Uraaba. - powiedział spokojnie mężczyzna.

38Mały bar - Page 2 Empty Re: Mały bar Sob Lip 30, 2011 3:06 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Chciałabym podjąć się zadania, słyszałam, że coś Pan ma.. - powiedziała.
Zabić..niejakiego..Prof.Joella..?- spytała poważnie.
W tej chwili pojawił się Ketsu, zdążył usłyszeć ostatnie słowa Ayami.
Hej, nie pozwolę Ci na to.. - rzekł spokojnie.
Uraaba!Mamy Twój naszyjnik..A tak poza tym - mogę wiedzieć, czemu mnie wychujałeś? Nie skąd, nie mam Ci tego za złe..Jestem tylko ciekawy. - rzekł i czekał na odpowiedź.



Ostatnio zmieniony przez Ketsu dnia Sob Lip 30, 2011 3:09 pm, w całości zmieniany 1 raz

39Mały bar - Page 2 Empty Re: Mały bar Sob Lip 30, 2011 3:09 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Kiedy Uraaba miał odpowiedzieć dziewczynie, pojawił się Ketsu.
- Nie bardzo Cię rozumiem, przyjacielu. - powiedział spokojnie i poprosił barmana o piwo - ten szybko mu je podał. Popijając, czekał na dokładniejszą odpowiedź.

40Mały bar - Page 2 Empty Re: Mały bar Sob Lip 30, 2011 3:11 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Ten naszyjnik..był częścią demona! Nawet nie mów, że o tym nie wiedziałeś. - powiedział.

41Mały bar - Page 2 Empty Re: Mały bar Sob Lip 30, 2011 3:14 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Keiji pojawił się w barze. Zdjął plecak z pleców, otworzył go i wyciągną z niego naszyjnik. Zapiął torbę i zarzucił na prawe ramię. Podszedł do Uraaby, wyciągną rękę z medalionem przed siebie.
- To o to chodziło? - Zapytał patrząc w prost na Uraabę, przez kaptur oczywiście dużo nie zauważy.
Kiedy mężczyzna odebrał medalion dopiero wtedy Keiji kantem oka zauważył Ayami. Ponownie przeniósł wzrok na Uraabę.

42Mały bar - Page 2 Empty Re: Mały bar Sob Lip 30, 2011 3:15 pm

Max

Max
Human Interface
Human Interface
Max pojawił się w barze. Obserwował zgromadzonych.

43Mały bar - Page 2 Empty Re: Mały bar Sob Lip 30, 2011 3:17 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Mężczyzna postawił piwo na ladzie i spojrzał na Ketsa.
- Dlaczego sądzisz że Was okłamałem? - rozejrzał się wokół. Szybko jednak powrócił wzrokiem na Ketsa.
- Demon mógł równie dobrze go zaabsorbować, nieprawdaż? - zapytał spokojnie.

Kiedy Keiji pojawił się i wręczył mu amulet, mężczyzna lekko podwinął płaszcz i doczepił go do kilku podobnych medalionów - różniły je jedynie tylko „obrazki” na nich.
- Dziękuję. - spokojnie usiadł przy ladzie, dalej patrząc jednak w Waszym kierunku.

44Mały bar - Page 2 Empty Re: Mały bar Sob Lip 30, 2011 3:25 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Chłopak tylko się uśmiechnął.
- Nie obchodzi mnie o co tu chodzi... Coś mi jednak nie pasuje. Skoro masz tak dużo medalionów to dlaczego skradziony został tylko jeden? Cóż... następnym razem pilnuj ich lepiej. - Powiedziawszy to teleportował się do domu.

45Mały bar - Page 2 Empty Re: Mały bar Sob Lip 30, 2011 3:32 pm

Max

Max
Human Interface
Human Interface
Max poklepał Ketsa po plecach, pomachał Ayami i teleportował się do domku.

46Mały bar - Page 2 Empty Re: Mały bar Sob Lip 30, 2011 3:49 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
- Dzięki Uraaba, polecam się na przyszłość.- powiedział i mu pomachał.
- Ayami! Muszę jeszcze coś załatwić, trzymaj się! - powiedział i dał jej buziaka.
Znikł.
- Ja bym chciała przyjąć to zadanie! - powiedziała stanowczo dziewczyna.

47Mały bar - Page 2 Empty Re: Mały bar Sob Lip 30, 2011 5:44 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Uraaba spojrzał na Ayami i podparł się jedną ręką. Odwrócił się i wystawił tylko lekko rękę w górę.
- Nie. - powiedział spokojnym, acz stanowczym głosem.

48Mały bar - Page 2 Empty Re: Mały bar Sob Lip 30, 2011 6:24 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
- Podaj mi jeden, dobry..Na prawdę dobry powód, to się odczepię. - powiedziała.

49Mały bar - Page 2 Empty Re: Mały bar Sob Lip 30, 2011 6:34 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
- Bo nie. Myślałem że przyjmie to Twój chłopak albo ktoś, ale dziewczyny nie mam zamiaru wpieprzyć w jakieś większe bagno. Uwierz mi, panienko. To nie jest zadanie jakie jesteś w stanie wykonać. - powiedział spokojnie nie odwracając się.

Nagle obydwoje poczuliście jakąś energię dochodzącą z równin.

Uraaba się odwrócił.
- Nie moja sprawa. - wrócił do picia piwa.

50Mały bar - Page 2 Empty Re: Mały bar Sob Lip 30, 2011 6:36 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Kobieta uśmiechnęła się.
- To mi wystarczy. - powiedziała i wyszła.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 3]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.