Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 6 z 8]

136Północne niziny - Page 6 Empty Re: Północne niziny Pią Lip 08, 2011 8:04 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
//Dobrze, już nie będę :Smok wylądował obok Chisato. - Jak się czujesz ? Dziewczyna spojrzała na niego - Bywało lepiej, ale już mi lepiej odsapłam trochę, energia powróciła do normy, więc jest ok. Kogamaru wylądował obok pozostałej dwójki - Nie chce nic mówić ale nie mamy za wiele czasu.
- Tak, masz racje, chodźmy.
Kogamaru, Smok i Chisato weszli do portalu...

137Północne niziny - Page 6 Empty Re: Północne niziny Pią Lip 08, 2011 8:11 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Keiji podniósł się z ziemi. Spojrzał na Yoha, który potem nagle zniknął. Chłopak ruszył za resztą.

138Północne niziny - Page 6 Empty Re: Północne niziny Pią Lip 08, 2011 8:12 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Ray z dziwną obojętnością patrzył jak Yoh wrócił do normy.
No i co? Chcesz dalej tak się gapić w powietrze?
Chcę z nim walczyć. Jak nikt chcę walczyć z Nightmare Lordem 1 na 1 i wygrać...
Hahahahaha...! No to powodzenia. Jesteś od niego słabszy o setki biliardów lat.
...


Ray spojrzał na portal. Bez słowa do niego podleciał i wszedł do środka.

139Północne niziny - Page 6 Empty Re: Północne niziny Pią Lip 08, 2011 8:27 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Udał sie za innymi.

140Północne niziny - Page 6 Empty Re: Północne niziny Pią Lip 08, 2011 8:29 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
- Przynajmniej Yoh jest sobą.
- Może nawet bardziej, niż zwykle. Chodźmy.
Przeszli przez portal jako ostatni i zamknęli go za sobą.

141Północne niziny - Page 6 Empty Re: Północne niziny Sob Lip 30, 2011 6:24 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Na równinach otworzył się portal między-wymiarowy z którego wyszedł pewien mężczyzna.
Północne niziny - Page 6 Dimensionslord
- Hm?

Mężczyzna wylądował spokojnie na ziemi i na niej usiadł. Wyglądał jakby na coś lub kogoś czekał. Nie emanował dużą energią.

142Północne niziny - Page 6 Empty Re: Północne niziny Sob Lip 30, 2011 6:34 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Ketsu pojawił się na równinach, podszedł do niego a potem usiadł.
- Siemka..Zgubiłeś się? - rzekł.

143Północne niziny - Page 6 Empty Re: Północne niziny Sob Lip 30, 2011 6:37 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Mężczyzna nie odzywał się. Nie ruszając się nawet z miejsca uwolnił przez chwile takie pokłady energii, że dosłownie się przewróciłeś i nie mogłeś złapać oddechu. Ten spojrzał na Ciebie i nim się zorientowałeś, już leciałeś - wylądowałeś kilka metrów dalej zastanawiając się co to kur*a było.

144Północne niziny - Page 6 Empty Re: Północne niziny Sob Lip 30, 2011 6:38 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Ketsu, wstał i się otrzepał.Podszedł ponownie.
- Szukasz Yoha, tak? - spytał spokojnie.
- Mimo wszystko, to było nie miłe. - dokończył.

145Północne niziny - Page 6 Empty Re: Północne niziny Sob Lip 30, 2011 6:42 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Kiedy wspomniałeś o Yohu, ten jedynie się uśmiechnął.
- Ten śmieć nie jest mi do niczego potrzebny. - odezwał się spokojnie i dalej siedział.

146Północne niziny - Page 6 Empty Re: Północne niziny Sob Lip 30, 2011 6:44 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Keiji pojawił się na równinach. Rozejrzał się. Spostrzegł Ketsa.
(Znowu on? To się robi już nudne...)
Po chwili zwrócił uwagę na przybysza, wcześniej totalnie go ignorował.
- Yo, jestem Keiji. Jakoś nie mam szczególnej ochoty z tobą walczyć. Jeśli nie chcesz mówić co tu robisz to nie mów. Szczerze mnie to nie interesuje, mam tylko nadzieje, że nie jesteś kolejnym popaprańcem chcącym zniszczyć lub przejąć Terrę.

//On ma miecz?//

147Północne niziny - Page 6 Empty Re: Północne niziny Sob Lip 30, 2011 6:45 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
- Mogę usiąść? - spytał.
- Czegoś tu szukasz? Może Ci pomogę? Nie..chyba nie pomogę, ale jestem ciekawy..Chociaż..może pomogę..Nie ważne. - powiedział.

148Północne niziny - Page 6 Empty Re: Północne niziny Sob Lip 30, 2011 6:50 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
//Ma, jak na obrazku.//

Kiedy przybył również Keiji, przybysz lekko się zdenerwował. Wstał i otrzepał ubranie.
- Za kilka lat to uniwersum zostanie zniszczone. Chciałem Was jedynie ostrzec, byście byli na to gotowi. Teraz nie mam jeszcze odpowiedniej mocy. A teraz pozwólcie że sobie pójdę. - wyjaśnił krótko.

149Północne niziny - Page 6 Empty Re: Północne niziny Sob Lip 30, 2011 6:51 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
- W takim razie, nie zdziw się, gdy przylecą tutaj inni tacy jak my, którzy chętnie skopią Ci dupę. - rzekł.

150Północne niziny - Page 6 Empty Re: Północne niziny Sob Lip 30, 2011 6:53 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
- Myślisz że miałbyś ze mną szansę? Nawet w ostatecznej formie Master of Puppets nie dałbyś mi rady, Butarato Kyuketsuki. - powiedział i pstryknął, otwierając portal między-wymiarowy.

151Północne niziny - Page 6 Empty Re: Północne niziny Sob Lip 30, 2011 6:55 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
- Skąd tyle wiesz? Jesteś z przyszłości czy z identycznego wymiaru jak nasz?

152Północne niziny - Page 6 Empty Re: Północne niziny Sob Lip 30, 2011 6:56 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
- Nie powiedziałem, że ja skopie Ci dupę..Jestem po prostu na to za słaby..Ale są tutaj silniejsi, niż ja, czy tamten koleś - tutaj wskazał palcem Keijiego - skończyły Ci się argumenty, to chciałeś mnie zdenerwować, co? Nie interesuję mnie zbytnio, skąd znasz moje formy, ale przeszkodziłeś mi w wykonywaniu zadania.. - dokończył.

153Północne niziny - Page 6 Empty Re: Północne niziny Sob Lip 30, 2011 7:06 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
- Nieistotne skąd o Was wiem.. Nie pochodzę ani z alternatywnej wersji Waszego świata, ani z przyszłości. - kiedy Ketsu zaczął grozić przybyszowi, przed nim pojawił się Sakijuro Kajitani. Ketsu go pamiętał jako członka Tasseraktu, który odszedł z tej grupy i stał się przyjacielem.
- Co to za dupek? - zapytał jak zwykle wyglądając na luzaka.
- Ciekawe ile się Was tu jeszcze pojawi... - zamknął portal i stanął spokojnie z uśmiechem na twarzy.
- Dam Wam nauczkę i wrócę do swoich obowiązków, zgoda? - zapytał spokojnie. W pewnym momencie zatkało również Keijiego, kiedy usłyszał znajomy głos dochodzący zza siebie.
- Zniszczyć uniwersum, hę? Mam żonę w ciąży, nie będzie mi to na rękę. - Shigeru spokojnie stanął przy Keijim, uśmiechając się do przeciwnika.
Nieco wyżej nad Sakijuro pojawiła się również Haniko, kobieta anioł.
- Każdy potrafi tylko gadać, ale wątpię byś miał szanse z Nami wszystkimi. Zwłaszcza że leci tu dosyć duża grupa osób. - rzeczywiście, czuliście jak ludzie nagle z innych kontynentów zaczęli tu lecieć.

154Północne niziny - Page 6 Empty Re: Północne niziny Sob Lip 30, 2011 7:13 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
- Oh, no proszę..Miło.Pamiętam Cię, a to jest zaszczyt..No dobra, przesadzam..Zleci się nas tutaj dość dużo, więc może żeby się nie nudzić, zagrajmy w kamień-papier-nożyce? - spytał.
- Ale nie mam jakoś ochoty, żeby ktoś mnie dzisiaj zlał.. - powiedział niechętnie.

155Północne niziny - Page 6 Empty Re: Północne niziny Sob Lip 30, 2011 7:15 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
- Rety. Shigeru, mi nic tu nie jest na rękę... - skomentował krótko.
Cały czas przyglądał się Shigeru, nie mógł uwierzyć, że zaprzestał treningu i zostawił Sandrę samą aby pomóc w walce.
- Zaraz... żone!? No cóż, gratuluję.
Przeniósł wzrok na przybysza.
- Czemu akurat nasz świat? - zapytał spokojnie.

//NPC walisz mi cały plan :< //

156Północne niziny - Page 6 Empty Re: Północne niziny Sob Lip 30, 2011 7:27 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
- Papier, kamień, nożyce? Żałosne. Zaatakujcie mnie wszyscy... - nagle rozłożył ręce i zwiększył swoją moc naprawdę pokaźnie - nie była to jednak taka zmiana mocy byście ją po prostu lekko odczuli. Kiedy zwiększył bowiem swoją moc, Haniko upadła na ziemię, wraz z Sakijuro i Ketsem - cała trójka nie była w stanie złapać oddechu.
Shigeru i Keiji ledwo stali na nogach, ale w pewnym momencie upadli na kolana - pozostawali jednak przytomni.
- ...jeżeli dacie radę. - dokończył swoją wypowiedź.

- Co za... bydle... - powiedział spokojnie Shigeru, choć w jego stanie nie powinno to tak brzmieć.

//Bywa.//

157Północne niziny - Page 6 Empty Re: Północne niziny Sob Lip 30, 2011 7:29 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Ketsu znikł.

158Północne niziny - Page 6 Empty Re: Północne niziny Sob Lip 30, 2011 7:35 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Chłopak pojawił się na nizinach. Zaczął się rozglądać, zobaczył że przybyło tu wielu starych znajomych. Bardzo go to ucieszyło, jednak jego radość minęła gdy spojrzał na postać będącą w centrum uwagi większości zebranych. Jego moc była naprawdę imponująca.
Witaj przybyszu.-powiedział bardzo spokojnie. Nie rwał się już tak do walki jak kiedyś, wolał rozważać swoje poczynania.
Zdziwiło go trochę to iż potrafi złożyć na kolana tak silnych wojowników jedynie podnosząc poziom mocy.
-Czyżbyś miał zamiar zniszczyć nasze universum ? To jest już takie oklepane.
W sumie nie liczył na odpowiedź wojownika, bardzo często zdarzało się że inni po prostu olewali go i jego pytania. Stał spokojnie jedynie podnosząc swoją energię aby aż tak nie odczuwać przytłaczającej mocy wojownika.

159Północne niziny - Page 6 Empty Re: Północne niziny Sob Lip 30, 2011 7:51 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
- Jednej bakterii mniej? - odezwał się spokojnie. Nagle z jego prawej strony pojawił się Yaminoshi Sawako, z lewej Shiganori Atsuko. Obaj mieli w ręku miecze i chcieli z obydwu stron przebić przeciwnika. Zwiększył on moc jeszcze bardziej, ale tylko w okół siebie. Obaj dosłownie się przewrócili przed wykonaniem ataku. Toshi o dziwo jeszcze stał na nogach, choć musiał mimo wszystko przejść na formę SSJ2 by tego dokonywać.
- Ty. - wskazał palcem na Toshiego, odrzucając energią Yaminoshiego oraz Shiganoriego na boki.
- Zaatakuj mnie. Uderz w twarz. - powiedział spokojnie i wskazał palcem gdzie masz uderzyć.

160Północne niziny - Page 6 Empty Re: Północne niziny Sob Lip 30, 2011 7:58 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
-Czemu na siłę chcesz udowodnić że nie jesteśmy w stanie ci nic zrobić ?
Chłopak powoli zwiększał swa moc, nie było to zbyt zauważalne ponieważ robił to stopniowo.
-Domyśliliśmy się że jesteś potężny. A ja nie chce wszczynać niepotrzebnej bójki.-chłopak próbował rozegrać to taktycznie. Nie chciał aby przeciwnik się zdenerwował i rozwalił ich wszystkich. Sądził że jest w stanie ich zniszczyć, w końcu inni ulegli tylko pod wpływem jego mocy.
-Ale skoro aż tak bardzo tego pragniesz. Jednak chcę abyś nie traktował tego jako powód do walki.
Chłopak momentalnie zwiększył swój poziom do maximum swoich możliwości przechodząc w formę SSJ4. Może to nie było dużo ale na razie tylko na tyle go stać.
Powoli podleciał do przeciwnika, przelał mnóstwo energii do ręki i z całych sił uderzył we wskazane miejsce.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 6 z 8]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Similar topics

-

» Północne obrzeża lasu

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.