Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 9]

26Mały lasek u podnóża gór - Page 2 Empty Re: Mały lasek u podnóża gór Wto Sie 10, 2010 1:10 pm

Halls

Halls
Logia User
Logia User
Reizer przyleciał.
- Nie ma na razie sensu żeby się przedstawić.
Reizer uwolnił swoje 100% mocy.
- Który z was rozwalił mi dom ?.

27Mały lasek u podnóża gór - Page 2 Empty Re: Mały lasek u podnóża gór Wto Sie 10, 2010 1:11 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Hehe...cześć Reizer.-powiedział zaniepokojony Mikidius

28Mały lasek u podnóża gór - Page 2 Empty Re: Mały lasek u podnóża gór Wto Sie 10, 2010 1:13 pm

Halls

Halls
Logia User
Logia User
- Który z was rozwalił mi dom, przyznać się bo inaczej pogadamy.

29Mały lasek u podnóża gór - Page 2 Empty Re: Mały lasek u podnóża gór Wto Sie 10, 2010 1:15 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
No dobra opowiem ci wszystko.
Ja i Diwan chcielismy zrobic ci kawal i zabarykadowalismy drzwi.Potem diwan usnął a potem ja.Ten co lezy koło mnie to shane on zalał ci dom.Potem przyleciał Ketsu jak wszystko posprzatalem i chcial walczyc.Nie miałem szans to przywolalem klony zeby odwróciły uwage a ja z Diwanem uciekłem na Atol.Klony wystrzeliły Kamehameha //x210// a Ketsu schowal sie do domy i kameha rozwaliły dom.To wszystko a jak tutaj dotarłem z Shanem to inna historia.

30Mały lasek u podnóża gór - Page 2 Empty Re: Mały lasek u podnóża gór Wto Sie 10, 2010 1:19 pm

Halls

Halls
Logia User
Logia User
- Ah to tak ?
Reizer przyleciał do Shane i Mikidius'a.
- Jakim prawem Mikidius wszedłeś do mojego domu, a ty po jakiego hu* zalałeś mój dom ?.
Reizer powiedział
- Wyjdź z tej bariery..

31Mały lasek u podnóża gór - Page 2 Empty Re: Mały lasek u podnóża gór Wto Sie 10, 2010 1:22 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Nie dzięki nieche mi sie walczyc wole popatrzec jak ten gość walczy z tamtym.Pozatym jak wyjde to mnie wchłoniesz albo cos innego...-powiedział Mikidius i odwrócił sie w strone walki.

32Mały lasek u podnóża gór - Page 2 Empty Re: Mały lasek u podnóża gór Wto Sie 10, 2010 1:29 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Nagle Mikidius zniknął i pojawił sie kilka metrów przed Reizerem.

33Mały lasek u podnóża gór - Page 2 Empty Re: Mały lasek u podnóża gór Wto Sie 10, 2010 1:32 pm

Halls

Halls
Logia User
Logia User
Reizer przyleciał do Mikidiusa, uderzył go w brzuch.
- To cie nauczy że nie można wchodzić do czyjegoś domu bez pozwolenia.
Reizer przystawił rękę do brzucha Mikidiusa i strzelił Ki blastem.

34Mały lasek u podnóża gór - Page 2 Empty Re: Mały lasek u podnóża gór Wto Sie 10, 2010 1:34 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Nagle Mikidius upadł na Ziemie i rowalił sie w krople wody.Nagle za Reizerem pojawił sie klon i przed Reizerem.Z tyłu go złapał za ręce a drugi wysztrzelił kamehameha.

35Mały lasek u podnóża gór - Page 2 Empty Re: Mały lasek u podnóża gór Wto Sie 10, 2010 1:37 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Ketsu uśmiechnął się do Maximusa i powiedział :
Już Ci mówiłem..TAK MNIE NIE POKONASZ ! - krzyknął
Ketsu w jednej chwili zregenerował się i czekał aż Maximus będzie atakowac

36Mały lasek u podnóża gór - Page 2 Empty Re: Mały lasek u podnóża gór Wto Sie 10, 2010 1:38 pm

Halls

Halls
Logia User
Logia User
Reizer się uśmiechnął
- Nic mi nie zrobisz tymi klonami
Reizer chwycił 2 klony i uderzył ich głowami o ziemie.
- Czas na ciebie.
Reizer przyleciał do Mikidiusa i uderzył go atakiem Chidori.

37Mały lasek u podnóża gór - Page 2 Empty Re: Mały lasek u podnóża gór Wto Sie 10, 2010 1:39 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Mikidius oberwał Chidori i sie teleportował na drzewo i ukrył swoje KI.



Ostatnio zmieniony przez mikidius dnia Wto Sie 10, 2010 1:43 pm, w całości zmieniany 1 raz

38Mały lasek u podnóża gór - Page 2 Empty Re: Mały lasek u podnóża gór Wto Sie 10, 2010 1:42 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
//Przypominam, że jesteś w pierścieniu i nie możesz się ruszać.//
Maximus podleciał do Demona i zaczął go okładać pięściami i nogami. Po chwili złapał go za szyje, druga ręką zrobił klona. Klon wleciał w Demona dając mu dużo pozytywnej energii, mając nadzieję, że Ketsu odzyska nad nim władzę.

39Mały lasek u podnóża gór - Page 2 Empty Re: Mały lasek u podnóża gór Wto Sie 10, 2010 1:50 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Nagle wokół Reizera pojawiły 2 kałuże wody.Nagle z 2 stron wsykoczyły wodne smoki kóre rzuciły sie na Reizera i nastapił wielki wybuch i wszedzie zaczeły latac krople wody jakby padał deszcz.

40Mały lasek u podnóża gór - Page 2 Empty Re: Mały lasek u podnóża gór Wto Sie 10, 2010 1:51 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Gdy Maximus leciał do demona, ten wyzwolił tyle energii, że odepchnął Maximusa i zniszczył pierścień, w tej samej chwili demon upadł na kolana.Po kilku chwilach wstał Ketsu w normalnej formie.
Dobrze, że demon nie użył całej swojej energii..w ostatniej chwili go powstrzymałem - Ketsu uśmiechnął się na siłę co dało głupi a zarazem śmieszne efekt.
O 21 zwiększę energię, przylec, zbierz wszystkich wojowników bo..
Ketsu zrobił groźną minę, już myślałeś, że wchodzi w demona, nagle Ketsu powiedział :
Zrobię imprezkę !
//O 21 czyli gdzieś tak koło 18 czasu PL xd //
Ketsu teleportował się do miasta

41Mały lasek u podnóża gór - Page 2 Empty Re: Mały lasek u podnóża gór Wto Sie 10, 2010 1:53 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Mikidius zobaczył że skończyła sie walka i nieobchodzac go czy Reizer tam jest podszedł do nieznanego i powiedział.
Witaj nazywam sie Mikidius Ganhio.Too od ciebie czuć to Ki.Moge wiedzieć jak sie zwiesz?

42Mały lasek u podnóża gór - Page 2 Empty Re: Mały lasek u podnóża gór Wto Sie 10, 2010 1:56 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
- No znowu on... Imprezka, ale gdzie!? Dobra po energii go znajdę
Krzykną Maximus jak Ketsu już się teleportował.
- Cześć jestem Maximus Gigantus. Ten co widzisz go dalej to Akinari Suzambo.
Akinari podleciał do Maximusa i Mikidusa.
- Cześć.

43Mały lasek u podnóża gór - Page 2 Empty Re: Mały lasek u podnóża gór Wto Sie 10, 2010 2:00 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Miło mi was poznać.Dobrze że Demon juz nie zagrozi nikomu...przynajmniej na jakiś czas.No cóż popilnuje Sahana trohei zaraz polece z nim do miasta. powiedział Mikidius i usiadł niedaleko przy spiącym Shanenie.

44Mały lasek u podnóża gór - Page 2 Empty Re: Mały lasek u podnóża gór Wto Sie 10, 2010 2:02 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
- Jak chcesz to wpadnij później na imprezkę do Ketsa. Ja lece narka.
Razem z Akinarim teleportował się do domu.

45Mały lasek u podnóża gór - Page 2 Empty Re: Mały lasek u podnóża gór Wto Sie 10, 2010 2:06 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Nara!- powiedział Mikidius zanim sie teleportował.No ch*j biore Shana i lece do maista.I znowu musze kogos na plecach nosić.I tak Mikidius poleciał w strone Eminy

46Mały lasek u podnóża gór - Page 2 Empty Re: Mały lasek u podnóża gór Wto Sie 10, 2010 2:24 pm

Halls

Halls
Logia User
Logia User
- Hmm... nie wiem czy go gonić czy nie, lepiej tak.
Reizer teleportował się do Mikidiusa i ukrył ki.

47Mały lasek u podnóża gór - Page 2 Empty Re: Mały lasek u podnóża gór Sro Wrz 01, 2010 4:26 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Nagle w lasku pojawiła się masywna postać Arrancara.
- Chodźcie robaki.. - powiedział mężczyzna, a następnie wyzwolił ogromne dawki reiatsu, które miały na celu ściągnięcie do niego kilku wojowników.

48Mały lasek u podnóża gór - Page 2 Empty Re: Mały lasek u podnóża gór Sro Wrz 01, 2010 4:31 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Chłopak pojawił się nagle przed masywną postacią Arrancara.
- Yam.. Yammy Riyalgo?! - powiedział, dziwiąc się co on tu robi. W porównaniu do Freezy i Androida, ten miał jeszcze Ressurrection.
Po chwili się otrząsnął i stanął normalnie czekając na ruch przeciwnika, będąc gotowy do skontrowania, zablokowania lub uniknięcia ataku.

49Mały lasek u podnóża gór - Page 2 Empty Re: Mały lasek u podnóża gór Sro Wrz 01, 2010 4:51 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
- Uee.. Tylko jeden? Zawsze coś.. Nawet jak takie to małe. - powiedział i jak to miał w zwyczaju, ruszył na Yoh'a. Kiedy już się przy nim znalazł zadał potężny cios z pięści, którego chłopak uniknął.

50Mały lasek u podnóża gór - Page 2 Empty Re: Mały lasek u podnóża gór Sro Wrz 01, 2010 4:52 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Chłopak odskoczył, nic nie mówiąc. Dalej był gotowy do unikania, kontrowania lub zablokowania ataku. Nie miał zamiaru atakować.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 9]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.