Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 5 z 9]

101Ykmowe Oparki - Page 5 Empty Re: Ykmowe Oparki Nie Lis 07, 2010 4:54 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Ykmowe Oparki - Page 5 78888071985779064766
http://iv.pl/images/78888071985779064766.png
Poprawiona wersja.


@Edtit
Cieniowanie base to szczyt idiotyzmu jak dlamnie, bo potem zmieniasz tylko kolory i nie poprawiasz skilla



Ostatnio zmieniony przez Ykmo dnia Nie Lis 07, 2010 5:48 pm, w całości zmieniany 1 raz

102Ykmowe Oparki - Page 5 Empty Re: Ykmowe Oparki Nie Lis 07, 2010 5:36 pm

Death

Death
First Child
First Child
Widzę ,że moda na base jest wciąż aktualna, ale do rzeczy.

Właściwie to niewiele można o tym powiedzieć, bo brak cieni, mięśni i innych elementów, mamy tu kształt+podstawowe barwy+oczy. Pierwszym elementem rzucającym się w oczy są spodnie. Wydają się być bardziej wysunięte do przodu niż klatka piersiowa i przysłowiowo "wisi mu bęben", i opar wygląda krzywo.

więcej nie ma co oceniać, ocenię ponownie gdy pocieniujesz.

103Ykmowe Oparki - Page 5 Empty Re: Ykmowe Oparki Nie Lis 07, 2010 7:34 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Ykmowe Oparki - Page 5 43707448872093794927
Credit:AB
Dodaje Goku ale base nadal aktualne.

104Ykmowe Oparki - Page 5 Empty Re: Ykmowe Oparki Nie Lis 07, 2010 7:52 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Jeżeli chodzi o Base to jak najbardziej widać poprawę. Nie zignorowałeś mojej oceny, co bardzo mi się podoba. Oczy poprawione, opaski na rękach skasowane, lewa rączka poprawiona. Co prawda, znalazł bym kilka pomniejszych błędów, ale nie opłaca się ich wymieniać. Wszystko bowiem wyjdzie Ci w OPAR'kach robionych na nim :)

Jeżeli chodzi o Goku.. Cóż.. Base AngryBoy'a. Kształt włosów ogólnie dobry, ponieważ chcąc nie chcąc, przypomina Goku, a to właśnie nim miał być OPAR'ek, co? Szkoda jednak że to czerń w czerni, bez żadnych cieni.
Twarz pocieniowana całkiem ciekawie, jednakże oczy umieścił bym o pixel niżej by całość ciekawiej wyglądała.
Cieniowanie stroju całkiem przyzwoite. Odrobinę nie podoba mi się pasek, gdyż na środku jest idealny, a później coraz węższy. Nie oszczędzaj na nim pixeli! Nie dodawaj po prostu czarnego kontura, to dodatkowo całość wyjdzie ładniej.
Większych zastrzeżeń co do stroju nie mam, gdzie nie gdzie pojedyncze pixele można by zmienić by całość nabrała ciekawszego wyglądu, aczkolwiek jest to tylko moja mała sugestia.
W prawym bucie nie podoba mi się ten czerwony pasek, ucieka zdecydowanie za wysoko. Dziwnie to wygląda.

Ogólnie, całość wygląda całkiem fajnie, przypomina Goku, cieniowanie przyjemne dla oka, do poprawy jedynie pojedyncze pixele i te nieszczęsne oczka.

KP: 2
/Feli

105Ykmowe Oparki - Page 5 Empty Re: Ykmowe Oparki Pon Lis 08, 2010 5:23 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Ykmowe Oparki - Page 5 98647916569251271328
Poszedłem za radami Yoha i postanowiłem zrobić opara na tym base, i oto co mi wyszło. Są to wersje z chudszą i grubszą klatą, mi samemu wydaje się że rączki są krzywe, ale ciekawi mi co wy powiedziecie.

106Ykmowe Oparki - Page 5 Empty Re: Ykmowe Oparki Wto Lis 09, 2010 9:11 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
-Nikt Ci nie komentuje prac ,więc ja się wypowiem ,ok?
-Nie
-o.O
-Fuk Yea!
No nie ważne ,mam to gdzieś :P.
No więc jeżeli chodzi o kształt włosów to jest ok ,cieniowanie w niektórych miejscach bym nieco zmienił ,ale mimo tego jest dobrze. Jeżeli chodzi o twarz ,to przyznam ,że wygląda dziwnie z tym jednym białkiem z lewej strony OPAR'a. Na dobrą sprawę ,nie mam pojęcia skąd ono się tam bierze ,to chyba jakiś błąd z base ,czyż nie ? Aż do nóg wszystko wygląda dobrze ,no może przy kurteczce dodałbym gdzieniegdzie kilka jaśniejszych pixeli ,ale to nie jest aż tak ważne. Cieniowanie spodni jest ok ,natomiast prawa noga mnie odrzuca. Wygląda najzwyczajniej na krzywą ,mniej więcej od kolana ma takie dziwne załamanie ... o ile pamiętam Yoh w swoim ostatnim base miał podobny efekt. Buty są ok ,grunt ,że nie saiyańskie XD.

Pojedyncze błędy przy cieniowaniu ,no i to oczko i noga do poprawy. Ogółem jest dobrze.

1kp

107Ykmowe Oparki - Page 5 Empty Re: Ykmowe Oparki Nie Gru 12, 2010 1:21 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Ykmowe Oparki - Page 5 Dokumenty
Co to się stało że mój temat tak opadł :D
No ale kolejna pracka, ktora mam nadzieje ocenicie.

108Ykmowe Oparki - Page 5 Empty Re: Ykmowe Oparki Nie Gru 12, 2010 2:04 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Włosy ogółem mogą być ,są w miarę dobrze wykonane ,choć nie ukrywam ,że wymagają małej korekty. Chwilami za dużo dajesz średniego tonu i nieodpowiednie dużo dajesz jasnego koloru ,może to też przez kształt włosów ,ale nie zmienia to faktu ,że mogłyby wyglądać lepiej. Twarz w miarę ok ,troszkę więcej najciemniejszego i średniego cienia poprawiłoby jej wygląd. Koszulka całkiem fajnie wygląda ,małe błędy są ,al nie mam siły już ich wymieniać. Na ręku brakuje mi mięśni -to chyba na tyle odnośnie górnej części ciała. Jeżeli chodzi o spodnie to troszkę inaczej mógłbyś rozwiązać wykonanie zagięć. Gdybyś dodał tam nieco więcej ciemnego koloru ,a ograniczył średni ,to prezentowałyby się lepiej. Jeżeli chodzi o buty ,to ... wyglądają jak skarpetki.

KP: 2
/Feli

109Ykmowe Oparki - Page 5 Empty Re: Ykmowe Oparki Czw Gru 16, 2010 7:38 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Ykmowe Oparki - Page 5 07463257527983851740
Nowa praca na nowym base :p

110Ykmowe Oparki - Page 5 Empty Re: Ykmowe Oparki Czw Gru 16, 2010 10:49 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Na pierwszy rzut oka praca wygląda naprawdę fajnie. Ale tylko na pierwszy rzut oka.

Nie podoba mi się cieniowanie włosów. Ale chodzi mi jedynie o te jaśniejsze kosmyki. Pixele tego ciemnego koloru na niektórych były zbędne, dlatego też praca nie wygląda tak fajnie jak mogłaby wyglądać.
Trochę podobne cieniowanie koszuli do mojego stylu, ale nie mam Ci za złe jak się przyglądałeś. Jak nie to jeszcze lepiej ;d W każdym razie przy rękawie, w górnej jego części wrzuć jeszcze jeden pixel ciemnego odcienia. W przypadku ogólnego cieniowania, nie jest źle choć pojedyncze pixele bym poprawił. No, ale jak kto woli, prawda?
Na prawej ręce brak jakichkolwiek mięśni, zmień to. Dodaj jakieś mięśnie, nawet niekoniecznie super-extra widoczne, ale żeby były. W miejscu gdzie przerwałeś outline'a (kontur) na ręku, zostawiłeś jasny pixel. Zmień go na ciemniejszy żeby nie było efektu "wybitej kości" na ciemniejszym tle.
Na lewej ręce nie używaj najjaśniejszego odcienia, to nie ma sensu. Ręka jest bardziej z tyłu, zamaluj te dwa jasne pixele tym średnim kolorem. Powinno być lepiej.
Cieniowanie spodni fajne. Ogólnie masz ciekawy styl. Moim zdaniem powinieneś tu ograniczyć średni odcień, tak jak wcześniej ograniczyłeś najciemniejszy. Jest go zdecydowanie za dużo, a gdyby był tylko w miejscach w których jest niezbędny, spodnie wyglądały by o wiele lepiej.
Buty ma takie.. normalne. Nie ma co oceniać, cieniowanie dobre.

Ogólnie..
Dość wysoki poziom tworzenia prac, ale dalej te błędy początkującego. Cóż.. Ucz się, jesteś na dobrej drodze żeby być jednym z najlepszych w polskim LSW ;)

KP: 2
/Feli

111Ykmowe Oparki - Page 5 Empty Re: Ykmowe Oparki Pon Gru 27, 2010 3:10 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Ykmowe Oparki - Page 5 65427721040733753253
Credit: Sezu
No i dzięki dla Viega za pomysł.

112Ykmowe Oparki - Page 5 Empty Re: Ykmowe Oparki Pon Gru 27, 2010 7:05 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Sama postać wydaje się znajoma, ale mniejsza o to..

Kształt włosów jest całkiem fajny, co nie oznacza tego że nie ma błędów. Na twoim miejscu, powiększył bym o jeden pixel w górę cały ten kosmyk za tym największym. U siebie to zrobiłem i efekt wydaje mi się o wiele ciekawszy ^^ Cieniowanie średnie, dużo bym poprawił jeżeli mam być szczery. Rozjaśniłbym nieco najciemniejszy i średni odcień, a następnie się z tym pobawił by cieniowanie dawało ciekawsze efekty. Gdybyś cieniował dwu-tonowo to jeszcze jakoś by uszło, ale widzę że używałeś tu trzech odcieni.
Cieniowanie twarzy ujdzie, choć pojedyncze pixele bym usunął, a gdzie nie gdzie jakieś dodał. Efekt jest dobry, ale może być jeszcze lepszy.
Ciekawym dodatkiem są te tatuaże na rękach. Podoba mi się ich wykonanie.. Gorzej z klatką piersiową. Tutaj się nie postarałeś, wygląda ona bowiem co najmniej słabo. Ogranicz ilość średniego odcienia i zacznij od nowa. Bandaż to ciekawy dodatek i ładnie komponuje się z opaskami na rękach. To samo pasek :)
Z cieniami nóg nieco bym się pobawił, ale nie jest źle. Stosunkowo mało błędów które bym poprawił będąc na twoim miejscu ^^'
Reszta bez zastrzeżeń. Popracuj nad klingą katany i ogólnie jej rękojeścią. Samo ostrze wygląda dość ciekawie.

Ogółem..
Jesteś coraz lepszy, oby tak dalej! Robisz coraz mniej dość poważnych błędów, a to bardzo dobrze ^^ Postaraj się poprawić to co napisałem żebyś poprawił lub zmienił i będzie ładnie.

KP: 2
/Feli

113Ykmowe Oparki - Page 5 Empty Re: Ykmowe Oparki Wto Gru 28, 2010 1:37 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Ykmowe Oparki - Page 5 84831099445221679185
Credit:Sezu
Poszedłem za twoimi radami i jak narazie wygląda to tak.
A mieczyk ciągle poprawiam.

114Ykmowe Oparki - Page 5 Empty Re: Ykmowe Oparki Wto Gru 28, 2010 2:48 pm

R.I.P

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Fajny gif 8,5/10

115Ykmowe Oparki - Page 5 Empty Re: Ykmowe Oparki Czw Gru 30, 2010 12:26 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Ykmowe Oparki - Page 5 08469532596460242216
Mało tu się dzieje mało :D
Ale moze ktoś oceni.

116Ykmowe Oparki - Page 5 Empty Re: Ykmowe Oparki Czw Gru 30, 2010 1:42 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Nic się nie dzieje ? No to może ja coś na to poradzę ,co ?
No więc OPAR'ek wygląda całkiem fajnie ,już dawno nie widziałem postaci z założonym kapturem ,heh. On sam wygląda ok ,nie mam większych zastrzeżeń. Co do twarzy to także jest dobrze ,przydałoby się jej jedynie z 1 ,może 2 najciemniejsze pixele koloru skóry na czole . Prócz tego dobrze byłoby gdybyś usunął dwa pixele średniego tonu na przy brodzie. Na chwilę obecną twarz wygląda na za bardzo "zaostrzoną". Kiedy je usuniesz ,nieco ją zaokrąglisz u dołu. Sprawdź to ,mam nadzieję ,że zorientujesz się o co mi chodzi. Tak to jego "gęba" wygląda bardzo ciekawie ,nawet jak na zwykłą buziuchnę :P. Możliwe ,że to kwestia dobrze dobranej palety koloru skóry.
Jeżeli chdozi o samą bluzę ,to nie jest już tak dobrze ,tzn. na głównej jej części ( mam na mysli w tym momencie sam tors ) powinieneś w niektórych miejscach wydłużyć kolor o najciemniejszym tonie ,a w innych ograniczyć jego ilosć. Na ręku jest absolutnie w tym przypadku niepotrzebny antialiasing ,mogłeś go sobie darować. I bez niego postać wyglądałaby dobrze. Teraz spodnie. No więc znowu muszę skarcić kogoś za rozjaśnianie lewej nogi OPAR'a. Coś mi się zdaje ,że za to wszystko odpowiada Sołtys :D. Jeżeli chodzi o jego prawą nogę ,to fakt nie jest zajebiście ,ale tragedii tez nie ma. Przydałoby się miejscami nieco więcej najjasniejszego tonu i średniego na tym dużym zagięciu. Coś tak czuje ,że akurat w tym przyadku użycie większej ilości średniego tonu poprawiłoby ogólny wygląd spodni. Buty - no moim zdaniem nazbyt zwyczajne. Fajnie byłoby gdyby miały jeszcze jakiś dodatkowy element.
Ogołem jest ok ,chociaż jest kilka rzeczy do poprawy ,czekam na kolejne prace ^^.

2kp

117Ykmowe Oparki - Page 5 Empty Re: Ykmowe Oparki Czw Gru 30, 2010 4:36 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Ykmowe Oparki - Page 5 59504867928032276365
I co powiesz teraz Zbirze :D Ogólne poprawki z twoimi radami.

118Ykmowe Oparki - Page 5 Empty Re: Ykmowe Oparki Czw Gru 30, 2010 5:04 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Tym razem nieco krócej ,a więc ...
Na twarzy mógłbyś usunąć jeszcze jeden pixel średniego tonu na dolnej części twarzy ,zaś jeżeli chodzi o czoło to bardziej chodziło żebyś dodał jeden pixel na jego lewym okiem. Usuń teżjeden z tych dwóch co dodałeś na czole i będzie git. Jezeli chodzi o bluże to na brzuchu miejscami brakuje mi ciemniejszego tonu. Dobrze byłoby także gdyby z jego lewej strony wystawał po jednym pixelu średneigo tonu zamiast najciemniejszego i dopiero potem śrendiego. Zauważ jak daleko od środka sa zagięcia z jego prawej strony ,te z lewej nie mogą być takei długie bo źle to wygląda. Poza tym u samego dołu bluzy wydłuż tą część jasną pozbywając się powiedzmy po 1 pixelu konturów z każdej strony. Rączka wygląda już znacznie lepiej ,nie mam zamiaru przyczepiać się do niej na siłę. Spodnie także wyglądają lepiej. Pozbyłeś się tego najjasniejszego tonu z lewej nogawki -to dobze - ,ale mogłeś to samo zrobić jeszcze z butem :D. A propos butów dobrze ,że dodałeś chociaż ten czarny kolor ,od razu prezentują się one znacznie lepiej. Wracając do spodni ,jeżeli chodzi o prawą nogawkę ( oczwiście ze stroyn OPAR'a ) ,to widać ,że zwiększyłeś ilość średniego tonu i od razu wygląda lepiej. Jednak chciałem żebyś jeszcze bardziej ograniczył ten ton najciemniejszy. Po jednym pixeli przy konturach ,po środku tego zagięcia dawałoby lepszy efekt. Jednocześnie zwiększenie górnej warstwy jasnego koloru o 1 pixel także by się przydało.
Jest poprawa ,OPAr wygląda już nieco lepiej ,natomiast nie do końca mnie w niektórych kwestiach zrozumiałeś .... trudno wszystko dokładnie wyjaśnić pisząc posta na forum :)

2kp

119Ykmowe Oparki - Page 5 Empty Re: Ykmowe Oparki Pią Gru 31, 2010 12:45 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Ykmowe Oparki - Page 5 65974678519008284693
Ykmowe Oparki - Page 5 65358081288194356120
Ostatni raz poprawiony dresiarz i nowy oparek :D

120Ykmowe Oparki - Page 5 Empty Re: Ykmowe Oparki Sob Sty 01, 2011 9:13 pm

najtor

najtor
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Ocenka :
powiem Ci że, jest o dużo lepszy od poprzedniego tego bez kaptura i pocieniowany cały trzy-tonowo.
Zacznę od góry :
Włosy - po prostu koxik, cieniowanie jest bardzo dobre oraz fajny kolor. Tu nie mam żadnych zastrzeżeń.
Cieniowanie głowy ( przy okazji rąk )- fajnie wyglądają te cienie, przy samotnych kosmkach dałeś osobne cienie, tu też nie mam zastrzeżeń.
Koszulka - o wiele lepsza kolorystyka niż na poprzedniej pracy ( BEZ KAPTURA ),tam gdzie kołnierz ( od razu pod brodą ) nieciekawy kształt, takie trochę jajko ;D . Z cieniowaniem znów szalejesz. To jest chyba podkoszulek, a pod tym koszula nie ? Jak nie to spoko bo i tak wygląda fajnie.
Pasek - tu nie ma co pisać, po prostu fajny. xd
Spodnie - kurde, cieniowanie spoko, ja jak chcę zrobić takie jakby zagięcie to wychodzi w odwrotną stronę, ale mniejsza o to. Kolory są fajne cieniowanie już mówiłem ;D ,
Buty - są zajebiaszcze XD nie wiem co tu pisać.
Ta praca zasługuje na
:cup1:
Pozdrowionka. :D

121Ykmowe Oparki - Page 5 Empty Re: Ykmowe Oparki Sob Sty 01, 2011 9:30 pm

Gazille

Gazille
Olympic God
Olympic God
Ocenie ci tego nowego oparka.

Włosy nie są złe, ale jakoś mi się nazbyt nie podobają, dziwnie zrobiłeś cienie i zwaliłem tylną część włosów.
cienie skóry nic nowego więc przejdźmy do ubioru, bluzka całkiem ciekawa, ale z tym dużym dekoltem na klacie wygląda jakby była z plastiku, cienie nie są za ciekawe, a co już nie wspomnę o cieniach na rękawach, nierób tak dużo odstępów między najjaśniejszym.
Pas może być, cienie na spodniach nie oryginalne, ale podobają mi się, również buty są dosyć ciekawe.

ogólnie popisałbym więcej, ale słyszę brata idącego na dół, moja ocena to 7,2/10

1kp

122Ykmowe Oparki - Page 5 Empty Re: Ykmowe Oparki Wto Sty 04, 2011 10:44 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Ocenię tego najnowszego.

Cieniowanie włosów wygląda przyzwoicie, ale z tyłu niepotrzebnie dałeś aż tyle średniego odcienia. Dodałbym w tym miejscu jakieś pojedyncze pixele najciemniejszego koloru żeby to ładniej się prezentowało i z daleka i z bliska.
Same włosy właściwie pochodzą z Twojej poprzedniej pracy, jeżeli dobrze pamiętam... Oczywiście że tak. Trochę się zawiodłem że skorzystałeś z gotowego szablonu, którego sam wcześniej wykonałeś. To tylko utrzymuje mnie w przekonaniu że nie chciało Ci się zbytnio robić tej pracy xP
Cienie twarzy prezentują się całkiem nieźle. Skasowałbym jedynie ten średni odcień na uchu i dodał gdzie nie gdzie jeszcze pojedyncze pixele najciemniejszego koloru.
Rękawy wyglądają dobrze, podoba mi się cieniowanie i to że nie nasrałeś nie wiadomo ile najciemniejszego odcienia, a dałeś go w postaci zaledwie kilku pixeli ^^. Lewy rękaw w całości pokryj najciemniejszym odcieniem, ciekawiej wygląda skoro już robisz tak z nogami. Zmodyfikował bym natomiast nieco cieniowanie prawej dłoni. Za mało najciemniejszego odcienia, za dużo najjaśniejszego. Nie przesadzaj z tym by ograniczać ciemniejsze pixele do minimum bo słabo to wygląda. Sama dłoń jest nieco dziwna. Ten jeden najciemniejszy pixel pociągnij w dół o jeden pixel (xd) i skasuj ten górny. Dłoń powinna nabrać ciekawszego wyglądu, ale i tak musisz zmienić cienie.
Cieniowanie podkoszulki jest stosunkowo dobre, tu nie mam większych zastrzeżeń. Samo wykonanie.. Cóż.. Tu jedynie mogę powiedzieć byś o jeden pixel przesunął w lewo (OPAR'a, nie Twoje!) cały kołnierz, bo znajduje się zbytnio na środku.
Do spodni nie mam zastrzeżeń, całkiem fajne cieniowanie. To samo tyczy się butów.

Ogólnie..
Całkiem dobrze Ci ostatnio idzie, ale nie twórz niczego z "gotowca" bo tylko pogorszysz skilla. Dalej popełniasz błędy, ale te nie są już tak poważne jak kiedyś, co za tym idzie.. Cały czas ćwiczysz i coraz lepiej Ci to wychodzi.


KP: 2
/Feli

123Ykmowe Oparki - Page 5 Empty Re: Ykmowe Oparki Sob Sty 08, 2011 7:49 am

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Ykmowe Oparki - Page 5 84100948256236328912
Nie no hajdzord ze mnie. Mojej roboty custom ! Trunks który nie powstał by gdyby mnie Zbir nie przymusił :< No i oczywiście podziękowanie dla niego, ponieważ wytykał mi każdy błąd a ja go poprawiałem :D No to oceniajcie.

124Ykmowe Oparki - Page 5 Empty Re: Ykmowe Oparki Sob Sty 08, 2011 9:02 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Włosy z wyglądu fajne,cieniowanie mi się podoba. Kolor skóry jakiś taki nietypowy, ale to taki detal, cienie twarzy chyba dobre. Kurtka może być, cienie też, pasek, jakoś ujdzie, spodnie z wyglądu według mnie są dobre, z cieni także. Buty dobre.

Ogółem mnie się opar podoba, nie ma jakiś takich większych błędów jak dla mnie spoko. A najlepiej zrobione w całym oparze to chyba włosy.

125Ykmowe Oparki - Page 5 Empty Re: Ykmowe Oparki Wto Lut 01, 2011 4:35 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Mojej ostatniej pracy prawie nikt nie ocenił, a przynajmniej nikt aż takich pożądnych błędów nie wymieinł :p

No ale czas wstawić coś nowego. Prawie miesiąc przerwy to dość dużo :D
No a więc przedstawiam wam coś co miało być Mikuru, ale sam jako twórca nie jestem dość dumny z tej pracy. Może to przez tą długą przerwę :< No nie wiem ale pora powtać z popiołów.
Ykmowe Oparki - Page 5 21535371124386865483
Credit:Yoh podpieprzyłem kolorki ubrania :D

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 5 z 9]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.