Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 3 z 9]

51Ykmowe Oparki - Page 3 Empty Re: Ykmowe Oparki Nie Maj 02, 2010 9:20 am

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
Oceniam najnowszego. Czapka mi się nie podoba. Brzydko pocieniowana. Głowa ogólnie niezła. Rączki wydają się być w porządku. Rękawice kogoś przypominają mi kogoś pracę bodajże AfroLuffy'ego, ale nie wiem. Podobają mi się. Bluzka trochę brzydka. Zbyt opuszczona. Chyba dalej zapożyczasz styl cieniowania spodni od Krychy? Jeżeli zmieniłeś to ok, ale jeżeli to daj mu chociaż małe "specjalne podziękowanie". Tramposze są rox i nic do nich nie mam.

/Y
+1KP

52Ykmowe Oparki - Page 3 Empty Re: Ykmowe Oparki Nie Maj 09, 2010 9:33 am

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Ykmowe Oparki - Page 3 14535001980344765072
http://iv.pl/images/14535001980344765072.png
credit:Veget@ za kolorki
Moja kolejna pracka :p

@Edit no kolorki brane ale nie wzorowałem sie na niczyjej pracy tylko na obrazkach z gogle
między innymi http://www.db4ever.com/db4ever/screeny/buu/kid.JPG



Ostatnio zmieniony przez Ykmo dnia Nie Maj 09, 2010 12:18 pm, w całości zmieniany 1 raz

53Ykmowe Oparki - Page 3 Empty Re: Ykmowe Oparki Nie Maj 09, 2010 12:02 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
A gdzie credit za wzorowanko? Nie jestem ci w stanie uwierzyć, że robiłeś z pamięci. Wzorowałeś się na Kid Buu VRP, a kolorki pewnie też wzięte.

54Ykmowe Oparki - Page 3 Empty Re: Ykmowe Oparki Pią Maj 28, 2010 5:39 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Ykmowe Oparki - Page 3 87988752934925546043
http://iv.pl/images/87988752934925546043.png
Credit for Krycha za kolorki ;p
A oto poprawka mojego starego base !
Oceniać :p

@Edit
A to jeszcze taki maly oparek :p
Włosy nie mialy przypominać Rizuke, ale tak wyszło
Credit for S-H
http://iv.pl/images/02437459799402683127.png
Ykmowe Oparki - Page 3 02437459799402683127

55Ykmowe Oparki - Page 3 Empty Re: Ykmowe Oparki Pią Maj 28, 2010 5:52 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Moim zdaniem ten wcześniejszy miał lepsze cienie na klacie, no głowa w tym drugim lepsza. Jego prawa noga dalej jest krzywa, buty już są lepsze w drugim :D Pasek jest lepszy w pierwszym. Na tym poprawionym słabo widoczne cienie. Popraw mu tą nogę i cienie na klacie, a i nie zapomnij o ręce tam też słabo widoczne te cienie :P
Ocena: 7,5/10
popraw to co powiedziałem, a na pewno pędzie lepsza ocena.

/Y
+1KP

56Ykmowe Oparki - Page 3 Empty Re: Ykmowe Oparki Pią Maj 28, 2010 6:35 pm

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
No to ja może ocenię.
Zacznę od Base:
Base jest elegancki :D. Tylko coś mi się wydaje, że ma ciut za małą głowę. Może spróbuj poprawić. No to teraz idźmy w dół. Na klacie po lewej stronie jest za dużo czarnych pixeli. To też by się przydało zmienić. :lizz: I jeszcze przy ramieniu jest o 1-2 pixele za dużo. Cieniowanie klaty jest trochę, takie za jasne. Ten drugi kolor mógłby być trochę ciemniejszy. Spodnie są fajne, bardzo mi się podobają :D. A buty jak to buty. Nic tu nie powiem, tylko to, że są fajne.
To teraz przejdę do Tego oparka:
Włosy są bardzo fajne. Podobają mi się najbardziej z całego tego o to opara:D. Te szalik mógłby mieć trochę lepsze Cienie. Bo nie zbyt mi się podoba :P. Mam takie pytanie, czy ta koszulka jest na całą klatę czy tylko do "Pępka" :D. Bandy, hmmm.... są fajne :d. Lecz też fajne okazały się spodnie. Postarałeś się. Te dobranie kolorów i te Cieniowanie. Normalnie są idealne. No może nie do końca. Ale fajnie ci wyszły. Lecz buty moim zdaniem mają za dużo prze różnych kolorów

Moja ocenka to:
-za Base 7/10
-za opara 8,5/10

/Y
+3KP

57Ykmowe Oparki - Page 3 Empty Re: Ykmowe Oparki Pią Maj 28, 2010 6:43 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nie ocenię Base bo sama ta ocena byłaby na połowę strony. Ocenię jednak tego OPAR'ka, który ma podobne włosy do Rizuke.
Oke!

Zaczynając od góry, czyli włoski.
Na twoim miejscu pobawiłbym się z ich kształtem. Kilka kosmyków nienaturalnie ucieka do tyłu albo do przodu.
Nad kosmykami z przodu OPAR'ka musisz jeszcze trochę popracować.
Jeżeli chodzi o cieniowanie włosów, to nie jest ono zachwycające. Myślałem że stać Cię na coś więcej po tym jak pokazałeś tego Saiya'jin'a.
Koniecznie musisz zmodyfikować włoski. Jak? Nie cieniuj wszystkich kosmyków tak, aby były ciemne, a włosy w środku jasne. Staraj się cieniować tak jakbyś sobie wyobrażał padające na niego słońce. Pokazałbym Ci jak to zrobić i o co mi chodzi, ale w takim wypadku Ty nie nauczysz się tego sam. A właśnie o to chodzi byś poznał samodzielnie tajniki cieniowania ;)
Podoba mi się cieniowanie skóry na głowie. Wydaje mi się że tutaj zastosowałeś własny styl.
Czy on ma złoty kolczyk na uchu? Good idea. Ciekawy dodatek, choć wygląda jak złote ucho xD
Szalik mnie nie zachwycił. Zbyt mocno przylega że się tak wyrażę do jego ciała. Powinien bardziej odstawać od samych barków.
Kamizelka spoko, podoba mi się. Wygląda całkiem nieźle i pod względem proporcji i cieniowania.
Cienie klaty zlewają się ze złotym kolorem na kamizelce. Mógłbyś coś z tym zrobić? Proponuję zastąpił złoto innym kolorem ;)
Bandy są ciekawie wykonane. Ciekawa budowa.
Nie wiem czemu, ale spodnie mi się podobają. Cieniowanie trochę ssie, ale nie jest tak tragiczne jakby mogło się wydawać. Dodaj klika px gdzie, nie gdzie i myślę że efekt będzie ciekawszy.
Buty dziwnie wykonałeś, ale trzymają jako taki styl. Całkiem przyjemnie patrzy się na nie z bliska, z daleka trochę gorzej.

Ogółem.
Jak widzisz są błędy w cieniowaniu, największe można zauważyć na włosach. Postaraj się poprawić błędy które wymieniłem tworząc kolejnego bądź poprawiając tego OPAR'a.

7/10

/f
KP: 3

58Ykmowe Oparki - Page 3 Empty Re: Ykmowe Oparki Pią Maj 28, 2010 6:58 pm

szczepan

szczepan
Don
Don
ja ci ocenie to:

Ykmowe Oparki - Page 3 87988752934925546043

A więc tak twoje base ma coś ręką bo zbyt odstaje w łokciu.Teraz głowa jak dla mnie za nisko coś zbyt w klatkę się wbija ponieważ za nisko.następna to Noga jest ona po lewej za gruba troszkę w 1 wersji lepiej ci to wyszło.ostatnie to Cienie cieniowanie na klatce ładnie to chyba najlepszy plus w tym base.

ocena:THIS Is 4/10!
teraz ta praca:Ykmowe Oparki - Page 3 02437459799402683127

od góry zacznę:
włoski podobają mi sie bardzo ładnie leżą i odstają styłu to według mnie zaleta włosów.Cienie na włosach są dobre nie za jasne nie za ciemne a w sam raz bardzo ci wyszło.teraz chusta ? czy kamizelka nie wiem tak czy siak ocenie ci to kamizelka czy coś cienie pasują ładnie.Pasek ładny dopasowany do spodnie cienie mmm ładne.Spodnieładne cienie kolor dobry dobra koniec wena mi sie skończyła ocena to 6/10

/f
KP: 2

59Ykmowe Oparki - Page 3 Empty Re: Ykmowe Oparki Czw Cze 03, 2010 11:36 am

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Ykmowe Oparki - Page 3 09500172794080397596
NIE UŻYWAĆ BEZ MOJEJ ZGODY !


Moje bsae którym zajmuję się od pewnego czasu :p
Wiem ze mało jest w nim póz ale teraz staram poprawiac zrobione juz pozy. Mam nadzieje ze przez wakacje uda mi sie skonczyc calość no ale narazie daję wam tylko tyle.

60Ykmowe Oparki - Page 3 Empty Re: Ykmowe Oparki Pią Cze 04, 2010 8:04 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Za mało widoczne mięśnie na klacie, ale to tylko moje zdanie :P Buty i spodnie dobrze zrobione, reszta póz jest spoko ale cienie mięśni mi są za słabe :P Chociaż gdy ma rękę w górze to ta poza wydaje mi się na za krótką. Twarz w base jest spoko.
No to chyba wszystko, ocena: 7/10

61Ykmowe Oparki - Page 3 Empty Re: Ykmowe Oparki Nie Cze 06, 2010 11:03 am

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Base nieźle się prezentuje.Głowa ma dobre rozmiary, cienie na nich też są dobre.Klata i ogólnie tułów jest dobry.Klata i mięśnie mi się podobają.Ręce są dobre.Pasek jakoś mi się nie podoba, nie lubię takich.Spodnie, kształt mają dobry.Cienie na nich są trochę dziwne.Popraw je trochę.Buty zwykłe ale dobre.No i teraz jedna sprawa.Gdy zrobiłem na nim oparka był krzywy(mam pozwolenie), więc trochę go popraw i będzie kox base.
Ykmowe Oparki - Page 3 47837820445974650056
Credits for Durrco(1) and Ykmo(2)
Troszkę krzywe jest ale da się to poprawic ;)

1kp

62Ykmowe Oparki - Page 3 Empty Re: Ykmowe Oparki Pią Lip 16, 2010 6:58 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Ykmowe Oparki - Page 3 77070616089337556194
http://iv.pl/images/77070616089337556194.png
Credit:Sezu, S-H, Yoh

Mój temat spadł na drugą stronę, a więc pora go odświeżyć. O to moja najnowsza praca z której robię sprita.

63Ykmowe Oparki - Page 3 Empty Re: Ykmowe Oparki Pią Lip 16, 2010 7:31 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Wip ma fajne włoski i fajnie pocieniowane. Ten arm jest fajnie zrobiony, a do niego pasują te opaski na rękach. Oczywiście są dobrze pocieniowane, arm też. Spodnie są fajnie pocieniowane, a pasek dobrze do nich pasuje. Buty jak to buty :P ale dobre cienie. Mieczyk duży i fajny :D
Ogólnie dobrze się prezentuje.
Ocena: 9/10

1kp

64Ykmowe Oparki - Page 3 Empty Re: Ykmowe Oparki Pią Lip 16, 2010 9:16 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Muszę przyznać ,że pozytywnie mnie zadziwiłeś tym OPAR 'em. Widać ,że przez ten czas kiedy to Ciebie nie było dużo ćwiczyłeś. No ,ale weźmy się do oceniania Twojej pracy.

Włosy bardzo ładnie wyglądają nie mam zastrzeżeń. Cieniowanie twarzy także ok ,tylko te oczy są słabo widoczne ,chyba że chciałeś uzyskać taki efekt. Widzę tutaj nawet kolczyk w uchu :P. Jest dość mało widoczny ,nie rzuca się w oczy ,ale to chyba dobrze ,bo to w końcu ma być tylko dodatek ,prawda?
Ubranko baaaardzo oryginalne ,z tym że okolice gdzie chciałeś pokazać mięśnie brzucha wyglądają dość cienko. Są krzywe ,a raczej dość trudno się domyślić czy to w ogóle mięśnie czy krzywo ułożone fałdy tłuszczu. Poza tym ta sama 'dziura' jest krzywa. Jeżeli chodzi o samo cieniowanie i kolorystykę tej kurteczki ( można to tak chyba nazwać (?) ) ,to bez zarzutów.

Cieniowanie rąk jest ładne ,widać tutaj brak mięśni ,ale ma to swój urok. Nie zawsze OPAR musi być umięśniony jak kulturysta ,prawda? Ta opaska na rękę także ładna ,tylko z tego co widzę ,to przy dłoni zapodział Ci się niepotrzebny pixel ,zarówno w wersji z mieczem jak i bez. No właśnie ... miecz! Muszę Ci powiedzieć ( tylko bez skojarzeń -.-' ) ,że wygląda obłędnie. Takie jest moje zdanie. Ciekawy ,chociaż prosty kształt oraz kolorystyka i sposób w jaki go pocieniowałeś daje oszałamiający efekt.

Pasek tez ciekawy ,pocieniowany ok ,podobnie spodnie ,chociaż w wersji z mieczem mają niepotrzebną kieszeń. Buty także ciekawe kolorystyka jak najbardziej poprawnie dopasowana do reszty ubranka.

Podsumowując OPAR świetnie wykonany ,z nielicznymi błędami. Jeżeli zrobisz z niego sprita ,podobnego do tego co zrobił Sezu ,to może być ( moim zdaniem ) jeden z najciekawszych spritów. Na teraz ocena 9/10

3kp

65Ykmowe Oparki - Page 3 Empty Re: Ykmowe Oparki Sob Lip 17, 2010 1:42 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Włosy z kształtu podobają mi się, ich cieniowanie jest tak dobre jak ich wygląd, z twarzy wszystko raczej git tylko z tymi oczami wygląda jakby mu się chciało spać ; d. Ciuszek bardzo ładny spodobał mi się bo jest oryginalny ^^, cienie ładne. Band czy co to jest na ręce może być, ładnie wygląda. Pasek wmiarę może być, trochę dziwny, ale może być. Spodnie z wyglądu raczej normalne cienie cobre. Buty tak jak w przypadku paska , mogą byc. No i na końcu ten "jebitny" tasak, chyba najbardziej z całego OPAR'a to on mi się podoba.

Moja ocena 9/10

1kp

66Ykmowe Oparki - Page 3 Empty Re: Ykmowe Oparki Sob Lip 17, 2010 2:11 pm

Krycha95

Krycha95
Don
Don
No to dobra....
Włosy mają dobre kontury, cienie są dobrze dobrane, widać pewną regularność w układzie włosów, ale to daje dobry efekt.Twarz ma dobre cienie, strój jest ciekawy. Widzę, ze coś w stylu kołnierza piccolo zrobiłeś, kamizelka ma ładny kształt, cienie są git.Spodnie mają dobry kolor ale popraw trochę cienie, buty standard.Opaski na rękach mają dobry wygląd.
Ta przerwa wyszła ci na dobre.
8,5\10

67Ykmowe Oparki - Page 3 Empty Re: Ykmowe Oparki Nie Lip 18, 2010 10:55 am

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Ykmowe Oparki - Page 3 31588663942774904468
http://iv.pl/images/31588663942774904468.png
Credit:Karion wzorowanie się na głowie.

Oto moja najnowsza praca, męczyłem się nad nią bardzo ale myślę że efekt wyszedł mi całkiem niezły.

68Ykmowe Oparki - Page 3 Empty Re: Ykmowe Oparki Nie Lip 18, 2010 11:06 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Hehe :D predatorek. Później to mu zrób Obcego żeby miał na kogo polować ^^.

Zacznijmy od Hełmu, jest trochę słabo pocieniowany jak na mój gust, ale i tak dobrze wygląda, jedyne co mi tak nieco przeszkadza to nieco duże oko, ale ogółem jest dobrze.
Włosy powinny być to takie dredy, ale domyślam się że ciężko było zrobić taki efekt i pomijając to nawet ładnie wyglądają.Zbroja ci wyszła nieźle, ten karwasz jakiś taki słabo zcieniowany się wydaję z daleka. Nogi ładnie wyglądają oraz mają dobre cieniowane jak na mój gust.

Ogółem OPAR bardzo fajny. 9/10

69Ykmowe Oparki - Page 3 Empty Re: Ykmowe Oparki Pon Lip 19, 2010 9:13 am

Filike

Filike
Zbanowany
Zbanowany
Muahaha ! To ten kraken ! Ta głowa to ośmiornica ale przynajmniej fajnie wygląda i ma dobre cienie. WUosy są kox rozczochrańce ! I cienie teŻ W porządku. Zbroja, czy co to jest.. ;< mogłaby być bardziej k0x ! :< No i spodnie i inne rzeczy też bo wygląda bardziej na nindże niż predatora O.o Popraw go i będzie gut. Ocena 7,5/10 :D

70Ykmowe Oparki - Page 3 Empty Re: Ykmowe Oparki Pon Lip 19, 2010 10:44 am

Rokan

Rokan
Super Saiyan
Super Saiyan
Sryy Ykmo ale ten Predator praktycznie niczym się nie różni od tego Sasuke -Isha
Ykmowe Oparki - Page 3 44004634256144130079

71Ykmowe Oparki - Page 3 Empty Re: Ykmowe Oparki Pon Lip 19, 2010 11:11 am

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Ja osobiście ine wiem nic o pracy Ish'a Jak już pisałem wzorowałem się trochena pracy Kariona. rzeczywiście wyglądem są podobne, ale przyaptrz się szczegółom wtedy zobaczysz że prace się różnią. Mój jest także niższy. Zresztą skoro to postać Filmowa musi być podobna do oryginału. Jedynie Maska jest taka sama w obu pracach, nie wiem ale możliwe że Karion wzorował się na pracu Ish'a. Poszukam trochę na Vortexie i zobaczę.

72Ykmowe Oparki - Page 3 Empty Re: Ykmowe Oparki Pon Lip 19, 2010 10:05 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Sory za Double no ale cóż...
O to moja nowa praca
Credit:Shine and Krycha za ich Base
Sezu za małą pomoc przy włosach
Ykmowe Oparki - Page 3 25572434184623163974
http://iv.pl/images/25572434184623163974.png
Oceniajcie

73Ykmowe Oparki - Page 3 Empty Re: Ykmowe Oparki Pon Lip 19, 2010 10:40 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Fajny blondyn...
Myślałem, że SSJ albo SSJ2 xD
No więc WIP bardzo ładnie wykonany. Ma ładne włosy, dobre cienie.
Chociaż...
Cienie na bluzce za trochę ca ciemne jak dla mnie. Może je rozjaśnij. Nie wiele... troszeczkę.
Podobnie mają mają się cienie na spodniach. Prawa noga jest zbyt ciemna.
Ostatnia rzecz. Buty. W prawej nodze (jego prawej) But wygląda trochę dziwnie. Jak rzelasko xD Taki krzywe xD

To tyle ode mnie. Moja ocena :
7/10 czyli 4/5.

74Ykmowe Oparki - Page 3 Empty Re: Ykmowe Oparki Wto Lip 20, 2010 7:32 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Włosy z wyglądu ładne, cienie nie najgorsze, ale dziwnie nieco wyglądają ;s, może dla tego ,że to bląd włosy a może to coś innego. Ogólnie włosy fajne.Cienie twarzy mogą być, ale możesz jeszcze próbowac poprawić by były lepsze.Bluza mi się spodobała, a najbardziej sposób w jaki ją cieniowałeś. Rękawiczka nieco słaba jak na mój gust, ale może być. Spodnie normalne, na jednej nodze dałeś cieniowanie trzema kolorami a na dugiej tylko dwoma i to mi się tak nieco nie podoba. Buty fajne, mogą być.

OPAR wygląda całkiem całkiem, ale mogłby być lepszy.

6,5/10.

@ down

Skoro ty tak to widzisz to dobra, ale mi się to średnio podoba ;p

KP: 1
/f



Ostatnio zmieniony przez Sameyaro dnia Wto Lip 20, 2010 8:48 am, w całości zmieniany 1 raz

75Ykmowe Oparki - Page 3 Empty Re: Ykmowe Oparki Wto Lip 20, 2010 8:41 am

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Rayem napisał:
Podobnie mają mają się cienie na spodniach. Prawa noga jest zbyt ciemna.


Spodnie normalne, na jednej nodze dałeś cieniowanie trzema kolorami a na dugiej tylko dwoma i to mi się tak nieco nie podoba.

Kilka słów wytłumaczenia ^^ Takie są zasady cieniowania, przecież na prawą nogę pada cień. Popatrzcie sobie na prace ludzi z vortexa np: Sasuke-isch.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 3 z 9]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.