Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 2]

26[o-s-w] od Bercika - Page 2 Empty Re: [o-s-w] od Bercika Sob Paź 02, 2010 2:58 pm

Bercik6c

Bercik6c
Zbanowany
Zbanowany
No więc przyszedł czas na "raptorjanina" - rasa wymyślona przez Shuna.
Jego opar bodajże nie ujrzał światła dziennego wiec nie dowiecie się czym charakteryzuje się ta rasa więc...
Powiem tylko, ze to co dam to jest podstawowa forma a "transformacja" o ile można to tak nazwać będzie bardziej ludzka.

[o-s-w] od Bercika - Page 2 53976709316805846922

27[o-s-w] od Bercika - Page 2 Empty Re: [o-s-w] od Bercika Czw Paź 07, 2010 9:25 pm

Bercik6c

Bercik6c
Zbanowany
Zbanowany
Wielkie dzięki za ocenki ^^
Oceniając nowego możecie ocenić tez starego dzięki...
Tutaj nowy.

Credit for:
SkyX and Sasuke-Ish
[o-s-w] od Bercika - Page 2 48479628105690046090

28[o-s-w] od Bercika - Page 2 Empty Re: [o-s-w] od Bercika Czw Paź 07, 2010 9:55 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
No cóż troszkę tutaj pusto m,więc może ja coś powiem.
Jeżeli chodzi o tą małpkę ,to wygląda bardzo śmiesznie ,oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Poza wygląda bardzo ciekawie ,kolory dobrane dobrze ,tak samo jest z cieniami. Jedynie pojedyncze pixele ,bym pozmieniał wedle własnego uznania ,ale to zawsze ma się jakieś uwagi wobec prac innych "twórców". Szczerze mówiąc chciałbym zobaczyć cały sprite z udziałem tego "raptorjanina" ,ale pewnie na tym się skończy :P.
8+/10

Jeżeli chodzi o nową pracę ,to zacznę od wersjo normal.
Wlosy ok ,niespecjalnie zmyślne ,cienie średnie ,ale nie wyglądają źle. Jeżeli chodzi o cienie twarzy ,to panuje tutaj jakiś dziwny chaos ,to samo tyczy się jego torsu. Rozumiem ,że naszyjnik mógł coś tam ,nieco utrudniać ,ale to wygląda po prostu słabo. Tak samo wykonanie kurteczki nie zachwyca. Ręce wyglądają ok ,chociaż troszkę szkoda ,że nie widać bicepsa. Pasek mało pomysłowy i dziwnie pocieniowany. Spodnie także mało ciekawe ,a buty saiyańskie ... jak zawsze powtarzam : " cierpie tego".
6/10
Jeżeli chodzi o tą białą formę ,to mam mieszane uczucia. Z jednej strony coś innego ,z drugiej nie wiem co to ma na dobrą sprawę być. Jakiś czarny wzów na klacie ,który nie przypomina mi niczego ,no i ta otoczka wokół dłoni ... gdzieś ją kiedyś widziałem ,zdaje się ,że to było w jakimś OADS ,ale pewności nie mam. No wracając do tej otoczki ,to wygląda średnio ,zarówno pod względem cieni jak i kształtu.
Ogółem nie jest źle ,ale szału ni ma :P :
6/10

3kp

29[o-s-w] od Bercika - Page 2 Empty Re: [o-s-w] od Bercika Pią Paź 08, 2010 8:16 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Raptor'jin
Lepiej brzmi w tej nazwie, nie uważasz? Nieważne. Sam pomysł dość ciekawy. Jeżeli jest to forma "bazowa" wojowników tej rasy to mam nadzieję że kiedyś zobaczymy rozwinięcie tejże formy. No, ale koniec o pomyśle. Czas na wykonanie.
Cieniowanie dość przyzwoite, ale nie nazwałbym go genialnym. Kolor oczu miesza się z kolorem tej niebieskiej kreski na twarzy tej istoty, zmień ich barwę. Ta otwarta gęba także jest zbędna, wygląda głupio. Nie lepiej zastąpić ją zielonym kolorem jako takowy "pancerz" na usta podobny do tego który miał Cooler w piątej formie? Chyba wyglądałoby to ciekawiej.
Prawa ręka zbyt sztywna. Postaraj się to zmienić, wszak w takim OPAR'ku, błędy nie są mile widziane.
Poza tym wszystkim cała praca trzyma jako taki poziom. Gdzie nie gdzie zmienił bym cienie czy kilka elementów, ale to jedynie moje widzimisię, także nie przejmuj się tym.
Jak powiedział Zbir, chciałbym zobaczyć pełnego Sprita tej formy, ale prawdopodobnie się nie doczekam.

Drugi OPAR
Nie wiem wprawdzie co to jest, ale na tle pozostałych prac prezentuje się całkiem fajnie. Ale do rzeczy..

Forma bazowa wygląda całkiem fajnie. Mimo to nie ukrywam że ma błędy. Przede wszystkim użyj jaśniejszych kolorów na włosach. Przejście między barwami jest zbyt łagodne, przez co cienie są słabo widoczne. Zobacz jakich barw używam na OPAR'ach swojego autorstwa i będziesz mam nadzieję, wiedział o czym mówię. Ubranie wygląda dość dziwnie, ale nie mówię o wyglądzie, a o cieniowaniu. Po lewej stronie powinno być ciemniej. Po prawej zaś, zamiast rzucać px na prawo i lewo, powinieneś się dobrze zastanowić gdzie je umieścić by całość wyglądała przyzwoicie. Sam wygląd, pomijając cieniowanie, może być. Nie mam co do tego większych zastrzeżeń.
Klatka piersiowa wygląda tragicznie bo zwyczajnie nie widać tej klatki. Wrzuciłeś tam kilka px skóry aby to jakoś wyglądało i co Ci to dało? W sumie, jajco. Nic. Wygląda to tragicznie i jak mi tego nie poprawisz, to źle skończysz. Już ja o to zadbam.
Brak mięśni na rękach, ale to Ci jeszcze mogę wybaczyć, bo widzę że mało miejsca miałeś. Mimo to, postaraj się coś wymyślić, bo na 100% potrafisz.
Pasek dziwny, klamra strasznie .. długa. Rękawiczki fajne. Ciekawy dobór kolorów i dość fajne cieniowanie dały fajny efekt.
Zmień cieniowanie spodni. Nie to że aktualne mi się nie podoba, ale po prostu nie wygląda tak zajebiście jak powinno. Zobacz jak cieniował Sołtys bądź Sezu, albo jak cieniuję ja. Po prostu, styl nie jest zły, ale pozostawia trochę do życzenia i nie wygląda zbyt ciekawie.
Buty w miarę, choć spodziewałem się po Tobie większej kreatywności.

To białe coś ma całkiem fajne cieniowanie, przeciwieństwo formy bazowej. Pobawił bym się jeszcze z jego głową i tym ciemnym elementem na niej. Może, postaraj się go przesunąć o jeden px w lewo? To znaczy, mówię o tym zarnym rożku, jedno pixelowym. Zobacz ile dałeś wolnej przestrzeni od środka po prawej stronie tego czegoś czarnego i ile po lewej, a będziesz wiedział o czym mówię. Samo cieniowanie poniżej głowy przyzwoite. Z pojedynczymi px bym się jeszcze pobawił, ale to nie jest moja praca więc nie będę się mieszał do tego jak ma wyglądać.
To czarne coś na rękach w trzeciej formie mu nie pasuje. I tak w ogóle, on przypomina mi cholernego Spider-mana ze zmienionymi kolorami i pewnymi modyfikacjami stroju :|

Ogólnie, nie jest źle. Masz dobre pomysły na OPAR'y, a to dobrze. Mam nadzieję że doczekam się kiedyś Sprita choćby jednej z tych wszystkich prac.

3kp

30[o-s-w] od Bercika - Page 2 Empty Re: [o-s-w] od Bercika Sob Paź 09, 2010 1:05 pm

Bercik6c

Bercik6c
Zbanowany
Zbanowany
Następne... Troche poprawiłem tego białego.

[o-s-w] od Bercika - Page 2 78927492323737336102
Credit for:
Seto stevce
Sasuke-Ish
SkyX


[o-s-w] od Bercika - Page 2 48846869856731136430
Credit for:
Seto stevce
SkyX
SmokuXD

31[o-s-w] od Bercika - Page 2 Empty Re: [o-s-w] od Bercika Pon Paź 11, 2010 5:27 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Co to za "pałer rendżersy"?

Pomysły nie najgorsze, wykonanie całkiem dobre. Pobawiłbym się jeszcze z cieniowaniem w niektórych miejscach. Poza tym, lepiej by tu pasowało cieniowanie dwutonowe, skoro trzeci odcień i tak dajesz w postaci pojedynczych px na postaci. Ostatni OPAR to jakaś odmiana.. Łysa kobieta :>.<: Nie wiem co ona ma na głowie, ale hełmu czy innego nakrycia głowy to nie przypomina, a wygląda za to jakby na łbie wyskoczyły jej jakieś żyły.
Najlepiej wygląda biała wersja, jeżeli o to by Ci chodziło xd

Także moje dobre rady. Skasuj trzeci odcień, bo i tak dajesz go w postaci pojedynczych px i pobaw się z cieniami jeszcze w niektórych miejscach. Dla przykładu, na głowie już widzę błąd w cieniowaniu. Ciekawe czy go znajdziesz ;D

Co do póz, to wyglądają przyzwoicie i są jak widzę dość oryginalne, ale z Base innych "koxów" w LSW xP

2kp
Btw, Bercik, czekamy na zielonego.

32[o-s-w] od Bercika - Page 2 Empty Re: [o-s-w] od Bercika Sro Lis 10, 2010 7:46 pm

Bercik6c

Bercik6c
Zbanowany
Zbanowany
Oto nowe oparki.

Nazario "Dual N" Nunez
[o-s-w] od Bercika - Page 2 41857256880056313578

Victor "Furioso" Evaque
[o-s-w] od Bercika - Page 2 60555474053532834149

Ricardo "Rico" Qraxio
[o-s-w] od Bercika - Page 2 96798686726937724845

[o-s-w] od Bercika - Page 2 76670929826417001555

[o-s-w] od Bercika - Page 2 57640698084662774577

[o-s-w] od Bercika - Page 2 12274050012047252633

[o-s-w] od Bercika - Page 2 56865333783308190465

[o-s-w] od Bercika - Page 2 60329754034220763006

33[o-s-w] od Bercika - Page 2 Empty Re: [o-s-w] od Bercika Sro Lis 10, 2010 8:40 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Nazario "Dual N" Nunez
[o-s-w] od Bercika - Page 2 41857256880056313578
Włosy dość słabo wykonane ,na twarzy brakuej mi nieco więcej najciemniejszego cienia ,to samo tyczy się czapki. Podkoszulka jak i koszula dość cienko się prezentują ,niestety :/. Na lewej ręce OPAR'a koszulka opada za nisko ,a rękawiczka jest za mała ,podnieś ją o jeden pixel ( tzn. wydłuż ją ). Spodnie średnio wykonane ,to samo buty. Zdecyduj się skąd padają promienie światła.
Victor "Furioso" Evaque
[o-s-w] od Bercika - Page 2 60555474053532834149
Włosy i twarz to samo co up ,za to podoba mi się opaska. Koszulka w tej pracy ,a raczej jej wykonanie pozytywnie mnie zaskoczyło ,postarałeś się tutaj. Spodnei mogłyby wyglądać lepiej ,a buty ... nie lubię ich i już. poza tym ich wykonanie także nie zachwyca ,ten sam problem co up.
Ricardo "Rico" Qraxio
[o-s-w] od Bercika - Page 2 96798686726937724845
Jedyne co mogę tutaj ocenić to jego łysa głowa i okulary ,bo cała reszta to sklejka poprzednich prac. No więc okulary przeciwsłoneczne przyznam ,że ciekawy dodatek ,jeżeli chodzi o głowę ,to znów brak mi tego ciemnego tonu.
[o-s-w] od Bercika - Page 2 76670929826417001555
Ogółem do złudzenia przypomina Zabuzę ... ,ale to nic. No więc kształt włosów ciekawy ,cieniowanie dobre ,aczkolwiek miejscami można by je poprawić. Opaska ,czy też bandaż na twarz wygląda ok ,ale z bliska. Z dalek wygląda to raczej jakbyś pomylił się i dam na twarzy i na całej reszcie OPAR'a ,różne barwy skóry. Szal to ciekawy dodatek ,ma bardzo ładnie zrobione cienie. Ręce wyglądają jeszcze ok ,ale cała reszta postaci nie prezentuje się już tak dobrze jak powinna.
[o-s-w] od Bercika - Page 2 57640698084662774577
Włosy w przeciwieństwie do poprzedniej pracy ,nie wyglądają już tak pięknie ,dużą rolę w tym odegrały włosy ,bo ich kształt nie pozwolił Ci ich pocieniować w ten sposób ,w jaki byś zapewne chciał. Twarz wygląda ok ,ale na czole brakuje mi kilku ciemniejszych pixeli. Bandaże na rękach wyglądają kiepsko ,mógłbyś coś z nimi zrobić ,jeżeli chodzi o koszulkę ,to wykonana jest przyzwoicie ,czego nie można powiedzieć o spodniach. Odnośnie butów także wiele nie napiszę ,bo zostały skopiowane z poprzedniej pracy.
[o-s-w] od Bercika - Page 2 12274050012047252633
No ,no ,no ,rzadko widuję postać o tak niespotykanym kolorze ... w sumie nie wiem czemu ludzie unikają w OPAR'ach czarnej skórki. No więc włosy - dredy - jak na prawdziwego nygusa przystało. Na twarzy jest mało czarnego koloru ,aczkolwiek na ciemniejszej karnacji to mi wcale nie przeszkadza. Bluza wykonana bardzo ładnie. Mógłbym się przyczepić do dwóch ,czy trzech elementów ,ale są one dość mało ważne. Jeżeli chodzi o buty i spodnie ,to wyraże to krótkim ,stanowczym "NIE!".
[o-s-w] od Bercika - Page 2 56865333783308190465
Jeżeli chodzi o Vegetto ,to muszę przyznać ( aczkolwiek niechętnie ) ,że popełniłeś totalnego faila. Tego po Tobie bym się nie spodziewał. Włosy są na prawdę tragicznie zrobione ,a dobór kolorów ( z resztą jak i cieniowanie ) są jednym wielkim błędem.
[o-s-w] od Bercika - Page 2 60329754034220763006
Tutaj jest mniej więcej ta sama sytuacja co u Vegetto ... nie popisałeś się zarówno pod względem cieniowania jak i zachowania odpowiednich kształtów i proporcji.

Ogółem wolałbym widzieć nieco częściej jedną dobrą pracę ,niż 8 średnich na raz ,po okresie miesiąca nieobecności. Ta ilość odstrasza oraz odbija się na jakości wykonanych prac.

3kp

34[o-s-w] od Bercika - Page 2 Empty Re: [o-s-w] od Bercika Czw Lis 11, 2010 12:47 pm

Bercik6c

Bercik6c
Zbanowany
Zbanowany
Ej, to i tak nie wszystko co zrobiłem. Teraz dam jedną prace abyście nie narzekali.

[o-s-w] od Bercika - Page 2 27865789416060579253

35[o-s-w] od Bercika - Page 2 Empty Re: [o-s-w] od Bercika Czw Lis 11, 2010 3:01 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Ktoś chyba sobie upatrzył Base S-I xd Dobra, w każdym razie..

Cieniowanie włosów w normalnej formie mogłoby się trochę zmienić Do głowy nie mam się jak przyczepić, choć mogłeś zastosować tu mniej średniego, więcej najciemniejszego odcienia. Cieniowanie stroju dość fajne, choć pojedyncze pixele bym zmienił. Nie widać natomiast żadnych mięśni na rękach, a to dość ważny błąd jeżeli są one odkryte jak w twoim przypadku. Postaraj się dodać jakiekolwiek mięśnie.
To samo z klatą, postaraj się jakoś zapełnić to puste miejsce na klatce piersiowej bo wygląda jakby pod spodem był z plasteliny ^^'
No.. I to w sumie na tyle jeżeli chodzi o bazową formę. Praca wydaje się być całkiem fajna.

W formie SSJ mogę przyczepić się jedynie do włosów. Super Saiya'jinom włosy zazwyczaj stoją, nie odstają od nich żadne pojedyncze kosmyki. W twoim przypadku jest inaczej, bo dostaje ten jeden włos czy tam kilka :P
Postaraj się go całkowicie wyeliminować, zastąp go jakimś kosmykiem włosów lub zostaw to miejsce puste i skasuj po prostu ten włos.
Do LSSJ nie przyczepię się również. Tu włosy wyglądają dość fajnie, przyjemne dla oka cieniowanie, ogólnie całość wygląda ciekawie.
Obie prace mają jednak te same błędy co postać w formie normalnej. I musisz pamiętać by je również poprawić, jeżeli weźmiesz się za base state.

Ogólnie prace wyglądają dość fajnie, ale nie ukrywam tego że mają głupie błędy ;s Popraw je.

KP: 2
/Feli

36[o-s-w] od Bercika - Page 2 Empty Re: [o-s-w] od Bercika Czw Lis 11, 2010 8:22 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Kolejne prace ,chyba bardzo Ci się nudzi w domu :P.
No więc włosy wykonane względnie dobrze. Ciekawy kształt ,cieniowanie ok ,aczkolwiek wymaga poprawy w kilku miejscach. Włosy w formie ssj niby nieco bardziej podniesione ,ale w dalszym ciągu et z tyłu wyglądają tak samo. Dodatkowo kosmyki ,które wcześniej opadały na twarz ... dalej to robią :/. Mogłeś je nieco bardziej zmienić. Przy włosach lssj także niespecjalnie bardzo się napracowałeś. Nieco zmieniłeś ich kształt z przodu ,ale w dalszym ciągu kosmyki opadają na twarz ,a włosy z tyłu głowy nie zmieniły swego kształtu. cieniowanie jest w miarę ok ,ale tak samo jak w normalu i ssj ,mogłoby być troszkę lepsze. Apropo skóry na twarzy- wygląda ok ,aczkolwiek w formie ssj i lssj mogłeś ją rozjaśnić ( także i na reszcie ciała ). Strój bardzo pomysłowy ,pod tym względem bardzo mi się podoba ,aczkolwiek już samo jego wykonanie jest dalekie od ideału. Na ręce brakuje mi bicepsu ... nie popisałeś. Spodnie - słabo - ,noi buty w stylu którego osobiście nie cierpię. Nie rozumiem ,czemu tak dużo osób się na niego decyduje ...

KP: 2
/Feli

37[o-s-w] od Bercika - Page 2 Empty Re: [o-s-w] od Bercika Czw Gru 23, 2010 11:58 am

Bercik6c

Bercik6c
Zbanowany
Zbanowany
Sorry za zostawione miejsce.

[o-s-w] od Bercika - Page 2 93228031817456051272

Credit for:
S-h
Viego
Makym/Vergis/Hihori
Cineg
Krycha95
Shiz/Shine
Spaniel
Little Gohan
Sasuke Ish
Garu
Razer
History hero
Azurel
Sołtys
Sage
Devons
Rip
Yung Blaze
Template
Onis
SmokuXD
Sezu

38[o-s-w] od Bercika - Page 2 Empty Re: [o-s-w] od Bercika Pią Gru 24, 2010 6:32 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Cholera.. Dużo tych prac.. Nikomu nie będzie chciało się tego oceniać, wierz mi XD
Nawet ja zamiast pisać oceny, po prostu powiem kilka słów na temat prac.

Całość prezentuje się naprawdę nieźle. Z początku mamy dość słabe prace, ale im dalej tym coraz lepiej. Ogólnie, każda nowa praca reprezentuje twój aktualny poziom. Najwyżej był on słaby, najniżej jest naprawdę dobry jak na polskie LSW.
Staraj się nie wrzucać tylu prac naraz, mało kto ocenia aż taką ich ilość ;) A skoro masz już neta, to spodziewam się z twojej strony nieco większą aktywność. Szkoda by taki talent się zmarnował.

KP(CHRISTMAS): 3
/Feli

39[o-s-w] od Bercika - Page 2 Empty Re: [o-s-w] od Bercika Sob Gru 25, 2010 10:49 pm

Umi

Umi
Wizard
Wizard
Okey, ale może jednak mi się Yoshu zachce. Ocenie wszystkie na raz, wytykając te błędy, które zauważyłam, oglądając przelotnie.:
1. Włosy - ogółem widzę parę błędów, ale to wyłącznie przy górze włosów lub pod kosmykami, gdzie powinno być więcej ciemnych pikseli.
2. Twarz - cieniowanie twarzy, mimo malutkich pomyłek idzie Ci świetnie. Moim zdaniem cienie są tam gdzie powinny i w takiej ilości, w jakiej powinny być.
3. Ręce - w sumie tak samo jak na twarzy.
4. Ubranie - no, tutaj już mi się niezbyt podoba z powodu.. w sumie niektóre prace są dobre, zaś niektóre mi się nie podobają, ze względu na to, że w niektórych miejscach są złe cienie.
5. Buty - nie widzę żadnych złych pocieniować. Podoba mi się.
Ogólna ocena - 9/10. Prac na prawdę jest dużo i nawet za to masz dodatkowe punkty, za tak wielką pracę i w sumie nie miałeś dużej ilości błędów.

"Christmas KPExp"
3kp

40[o-s-w] od Bercika - Page 2 Empty Re: [o-s-w] od Bercika Wto Gru 28, 2010 1:16 am

Bercik6c

Bercik6c
Zbanowany
Zbanowany
Ha! Wystarczyło ocenic 4 ostatnie bo LSSJ już był! Ha! I wiecie co jeszcze wam powiem? Ha! Tak i jeszcze Ha! Ha hahaha! Ale dzieki za oceny. Teraz coś nowego. Tak, mieliście racje Ha! To nowe oparki. To dzięki Diwanowi Ha! Ha hahahaha!


[o-s-w] od Bercika - Page 2 15958310921996770621

Nie jestem pewien co do 2 credita bo nie było tam autora tak więc jest ten co jest. Ha!

41[o-s-w] od Bercika - Page 2 Empty Re: [o-s-w] od Bercika Wto Gru 28, 2010 5:59 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Ginyu
Głowa ogólnie wygląda fajnie, ale mam zastrzeżenia co do oczu i tych ciemnych pixeli na głowie, niby żył. Te czarne pixele można zastąpić dość ciemnym odcieniem koloru jakiego używasz do skóry. Ciekawiej to wygląda. Styl wykonania oczu całkowicie nie pasuje do wyglądu tej pracy. Te są zbyt duże..
Zbroja fajna, ale cieniowanie miejscami dziwne. Ogólnie tu bym popracował nieco nad rozmieszczeniem cieni. Brak widocznych mięśni na rękach, a w przypadku OPAR'ów z DBZ nie jest to zbyt dobrze.
Skoro lewy but i ręka są przyciemnione, czemu skóra nogi nie? Ciekawe.. Popraw to.
Co do nóg.. Na prawej nie widać mięśni, choć ogólnie tam są. Zbyt słabe cienie.
Myślę że praca prezentowałaby się lepiej, gdyby była cieniowana dwu-tonowo. Albo nie.. Jestem tego pewien, gdyż to sprawdziłem. Zbyt słabe przejścia między odcieniami to ogólny błąd we wszystkich pracach..

Jeice
Włosy wyglądają z kształtu fajnie i są odpowiednie dla tej pracy. Tu jednak cienie są całkowicie do du*y. Zwyczajnie nie pasują. Nie dość że są zbyt słabe to jeszcze źle rozmieszczone.. Popracuj nad tym.
Zbroja i nogi jak w przypadku Ginyu. Popełniasz te same błędy.. Podobają mi się cienie twarzy, ale przejście między odcieniami jest zbyt słabe by coś z daleka zauważyć. Dopiero po przybliżeniu widzę co trzeba.. Rękawiczki wyglądają dobrze, choć na twoim miejscu odrobinę bym się z nimi jeszcze pobawił. Do butów nie mam zastrzeżeń. Dużo błędów popełnionych z poprzedniej pracy, ale co się dziwić, ciało to samo, jedynie zmieniona głowa i niektóre elementy na ciele XD

Burter
Był zdecydowanie masywniejszy, to po pierwsze :s
Cieniowanie głowy jest dosyć słabe. Nie postarałeś się tutaj, zwłaszcza że mogłeś pobawić się podobnie jak u Ginyu, gdzie wystarczy dla dobrego efektu jedynie wzmocnić kolory. Tu nawet taki zabieg nie pomoże bo te są zwyczajnie słabe.
Czemu on ma scouter, inni nie XD? No dobra, nie wnikam. Podoba mi się fakt że zmieniłeś tu styl wykonania oczu, żeby całość lepiej wyglądała.
Zbroja jak u poprzedników.
Jak prawa noga jakoś ujdzie z cieniowaniem, tak lewa to tragedia. Po co tu tyle tego najciemniejszego odcienia nasrałeś? Była taka potrzeba?
Brak mięśni na rękach.. Ahh.. Cóż..

Ogółem..
Lepiej jak wrzucisz jedną, ale dobrze wykonaną pracę, niż trzy, ale wykonane stosunkowo słabo. Dużo błędów, nie tyle w proporcjach co w cieniowaniu. Niektóre poważne, niektóre mniej.. Ale to nie oznacza że nie należy ich poprawiać. Zrób coś szczególnie z tymi mięśniami rąk i zbyt słabymi przejściami między odcieniami :/

KP: 3
/Feli

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.