Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 5]

1[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Empty [O-S-W] By ME!(mikidius) Nie Cze 27, 2010 4:41 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Mikidius

Jedne z moich pierwszych oparów.
Oceńcie który jest najlepszy.
Nie bójcie sie krytykować w wersji :sparta11:
Bo i tak wiem że bedą xd
Poza_tym zobaczę co poprawić.
:memb!: :sparta11:

/Y
Poprawiłem błędy. Staraj się ich nie popełniać kolejnym razem.



Ostatnio zmieniony przez mikidius dnia Pon Sie 02, 2010 1:24 pm, w całości zmieniany 2 razy

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Wersje z niebieskimi spodniami:
-Włosy po prawej lepsze od tych po lewej, ogólnie wydaje mi się, że mają lepszy kształt.
-Umięśnienie jakieś takie dziwne w wyglądzie i cieniowaniu...
-U spodni nie podoba mi się ten styl cieniowania
-Buty jakieś takie… Dziwne chyba brak im czarnych konturów, co odróżnia je od pozostałych części OPAR'a

Wersja z czerwonymi spodniami niczym się nie odróżnia poza kolorem spodni, które nie są lepsze od tych z poprzedniej wersji.

Moje ocena 3/10

/f
KP: 1

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
A co gwiazdy chcą się wyróżniać? ;
Kolego dodaj taga do nazwy tematu, tak jak to maja inni.

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Ohh tu naprawdę nie ma co oceniać. To jest sklejka. nie bd oceniać cudzych prac w cudzym temacie xDD Btw. ta praca nie jest aż tak źle posklejana ale na przyszłość, zrób coś swojego.
Ocena 0/5

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
"[O-S-W] by Mikidius" Tak powinna wyglądać nazwa tematu. Tak jak Feli radzę Ci to poprawić albo poleci kolejny warn w Twoją stronę ...
Jeżeli chodzi o OPAR ,to niespecjalnie dobrze się prezentuje. Głównym powodem jest sposób w jaki pocieniowałeś swoją prace. Jeżeli miałbym wybierać ,to wybrałbym wersję z niebieskimi spodniami i tymi włosami po prawej ,ze względu na jej cienie oraz kształty ( samej fryzury oczywiście ^^ ).
Cieniowanie twarzy wygląda marnie ,to samo tyczy się torsu ,rąk ,paska ,spodni ,a tym bardziej butów. Nie będę dużo pisał ,bo nie licząc włosów ( chociaż i tak nieboskich ) ,to wszystko wykonane jest ,nie tak ,jak powinno być.
Ocena końcowa 2/10

/f
KP: 2

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Mikidius
To mój najnowszy opar.
Ponieważ byłem nieświadomy tego że mozna mieć tylko jeden temat wstawiam go tutaj ponieważ tamten temat jest zamknięty.
Credit for:
Współ autorzy base-Afroluffy,AngryBoy,Bax,ShadowHunter,SonGoharotto,Z-Fighter.
Pomysł na włosy-Neimad
Skala 1-6

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Z tego co wynika nikt nie pisze dlatego wstawie kilka nowych wariantow.
[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Mikidius4wersje
Sa to czterz wersje. Niewiem ktora wybrac na zrobienie sprita.
Credit for
Współ autorzy base-Afroluffy,AngryBoy,Bax,ShadowHunter,SonGoharotto,Z-Fighter
Pomysł na włosy-Neimad
Kaptur Yoh92

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Zacznijmy od włosów, osobiście kształt mi się nie podoba w obydwu wersjach, ich cieniowanie ujdzie, popracuj nad kreatywnością co do wymyślania włosów bo narazie cieniutko.
Teraz Klata, jakieś dziwne cienie a pod klatą nic niema a coś powinno być. No i ta ręka oraz ta dłoń jakieś dziwne mi się wydają.Teraz spodnie tu akurat cienie i wygląd są nawet dobre.
Teraz ta bluza stanowczo mi się nie podoba i jej cienie. Buty mogą być , no i na końcu to "coś" na plecach... za bardzo świetliste strasznie makabrycznie to wygląda.

Moja ocena 3/10

/Y
+2KP

Mor

Mor
Bronze Saint
Bronze Saint
Te włosy co to? Włosy ichigo?
Nie rób takich kiepskich włosów. Nie będę ci wybierał jaka jest lepsza, ponieważ wszystkie są tak samo słabe! Cieniowanie jest do kitu i użyłeś też base do kitu. Człowieku! Staraj się! Nawet rozpisać się nie można! A miecz już mnie przygnębia!

1.9/10

10[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Empty Re: [O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Wto Cze 29, 2010 7:26 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Opar
Nudziło mi sie wiec zrobiłem new opara
Jego nazwa to porażka xd
Credit for:
S-H-base
Rizuke-Włosy

11[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Empty Re: [O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Czw Lip 01, 2010 3:58 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Mnich
Mój najnowszy opar.
Miałbyc to mnich ale niewiem co przpomina xD
Dopiero dzisiaj robi.lem nowego bo kolega mi coś pomącił w kompie i niemogłem otworzyć painta.
Credit for:
Mailman-włosy
S-H-base
Eltantillo-miecz(niejestem pewien zapomniałem)
[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Ninjab
+Ninja
Credit for:
S-H-Base
Eltantillo-miecz
( dodaje ninje do tego posta bo niechce robić Double Posta)

12[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Empty Re: [O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Sro Lip 07, 2010 4:09 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Kto
Po długiej przerwie postanowiłem stworzyc nowegho oparka 8)
Oceńcie i powiedzcie co poprawić co jest tak albo nie albo czy warto go dalej dokańczać i pielęgnować xD
Skala to 1-6
Sorry zapomniałem cieni twarzy zaraz sie tym zajme
[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Kto2

Poprawiona wersja z cieniami twarzy.
Credity są w pierwszej wersji bez cieni twarzy.

13[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Empty Re: [O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Sro Lip 07, 2010 8:42 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Włoski pewnie nie twoje a szkoda bo powinieneś trenować skilla i próbować już coś sam tam wtrynić.
Klata trochę mało efektywna, słabe cienie. No i spodnie, miałeś tak małe pole do popisu i je niestety zepsułeś. Na spodniach, nie realne cienie, no i tam gdzie nie trzeba.

No a więc na przyszłość, staraj się być bardziej kreatywny, no i jak już coś bierzesz załóżmy włoski to chociaż staraj się je edytować :P.

1kp

14[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Empty Re: [O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Czw Lip 08, 2010 8:31 am

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Kto2
Poprawiona wersja
Poprawiłem cienie na spodniach,klacie i samą klate zmieniłem.
Zmieniłem włosy i troche z edytowałem (chyba na gorsze xD)
Credity lecą dla
Sołtysa:Za klate i wzorowałem sie troche na cieniacg jego klaty
Sezu-włosy(zmienione,z edytowane chyba na gorsze sami ocenicie)
S-H-Base
Yoh-ogon
Dodaje to do tego posta żeby nie robić double posta
Opar robiony z nudów
[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Geraltzrivii
Geralt z Rivii :D
Prosze o komenty chociaż jednego

15[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Empty Re: [O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Pią Lip 09, 2010 12:00 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Kto4
Nowy oparek niejestem pewien coto jest ale cos jest xD
Credity łapią
Rizuke za włosy
Eltantillo-miecz

S-H base
Prosze o oceny :)
Sory za double ale nikt nie ocenia.

16[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Empty Re: [O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Pią Lip 09, 2010 3:40 pm

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
Na pierwszy rzut oka jedyne ładne, to.. włosy i miecz. Tak więc dziękujemy panu!

Ja cię odsyłam tu - Click ! - a twoim zadaniem będzie obejrzenie całego tutoriala i nauczenie się podstaw cieniowania. W nagrodę otrzymasz ode mnie komentarz wraz z oceną. Idź i nie grzesz więcej.

Jeśliś żądny wiedzy bardziej niż jest to wymagane wejdź tu - Click ! - A powiadam ci nie pożałujesz!


Tak więc chodziło mi aby w prosty sposób okazać jak brzydkie są twoje prace (To nic osobistego, po prostu mi się nie podobają). Delikatnie...
Powodzenia na nowej drodze życia !


Dodam jeszcze, że włosy są brzydsze oraz, że spodnie są ładne (mówię tu o twojej 9-tej pracy).

/f
KP: 1

17[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Empty Re: [O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Pią Lip 09, 2010 5:07 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Kto2
Dobra porawiłem cienie na spodniach zmieniłem klor butów chociaż niewiem poco xD
Zmieniłem cieniowanie twarzy i zrobiłem własne włoski które wyszły ojemu oparkowi na gorsze xd
Chiałem sprawdzić jak mi wyjdą ale lepiej nie mówić xD
Credity
S-H-base
Yoh-ogon
Sołtys-wzorowałem sie na jego klacie

18[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Empty Re: [O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Pią Lip 09, 2010 5:27 pm

Halls

Halls
Logia User
Logia User
No to zaczynamy :

Opar trzyma słaby poziom (nie dziwię się bo ty co 10 minut wstawiasz nowego), ale nie o to tu chodzi. Włosy nie pasują do głowy i mają lipny wygląd (nie wiem po co ty edytujesz głowę), klata jest dobrze widoczna i dobrze zrobiona, ale mięśnie na rękach są do luftu (nie widoczne - Popraw). Nie umiesz robić frotek, ponieważ z jednej strony jest "Biało-Czerwony" a z drugiej strony szary "Klak".
Nie umiesz dobierać odpowiednią kolorystykę, pasek ma dobry kolor i nawet dobre cienie ale nie o to tu w tym chodzi, spodnie zbyt mocno zlewają się z butami, a jeśli jesteśmy przy spodniach dlaczego tu nie ma 3-tonów ?. Reszty już nie ma sensu oceniać, ale głowię się dlaczego ty kiedy robisz opara czemu edytujesz Base ?

Ocenka 2/10

/f
KP: 1

19[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Empty Re: [O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Sob Lip 10, 2010 9:58 am

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Kto2
Dobra pracowałem wczoraj i dzisiaj rano.
Poprawiłem cienie,włosy,zmieniłem kolor butów.Włosy jednak ciągle mi niewychodzą ale to moje 2 włosy dopiero :)
I dodałem nowy warjant z bluzą.
+zrezygnowałem z ogona.
I nie modyfikowałem base.
Credity
S-H base
no i to chyba na tyle
8) prosze o komenty

20[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Empty Re: [O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Wto Lip 13, 2010 7:54 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Elo!
Miałem być u babci na tydzien ale jednak wruciłem :D
Wstawie więc mój nowy oparek.
Zmieniłem strój,poprawiłem włosy.
[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Ktosnr5
Prosze o ocenki. :cheers:
Aaaaa zapomniałem o creditach wczoraj
Credit for:
S-H for base
i to wszystko

21[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Empty Re: [O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Sro Lip 14, 2010 8:01 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Ktosnr5
Jak porównałem moje włosy z innymi włosami użytkowników pomyślałem sobie
Yyyym...ten no....te moje włosy sa do dupy!
I jak powiedziałem zamieniłem to w czyn i chyba niemam zamiaru roić własnych włosów bo widzicie jak to wygląda :D
New Version
Credit for:Bloody Seker-włosy Vegetto
S-H-base

22[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Empty Re: [O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Sro Lip 14, 2010 8:52 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Spokojnie mikidius... Wszystko przyjdzie z czasem xd
Najpierw będziesz brał gotowe, potem mieszaniny i na końcu będą !00% twoje (albo Yoha xD)

No cóż, mam nadzieję, że następne będą coraz lepsze ;)

Zaczniemy od włosów. To prawda, nie umiesz robić włosów xd Żeby zrobić włosy musisz się najpierw na kimś wzorować. Tutaj dałeś Vegeto. Dodałeś 2nd kolor. Po wiem tak... Niebieski to nie najlepszy kolor x/ Lepiej użyj jakiegoś bardziej znanego koloru np.: czerwony, czy biały. I nie zapomnij o dodaniu cieni.
Bardzo prosta. Długi rękaw, kaptur. Ja bym usunął rękawy, albo dodał coś na przodzie bluzy. Pracuj też nad cieniami, bo ta bluza wygląda z przodu jakby była obcisła xd
Brak paska. Chociaż, nie wiem, czy to lepiej by było z nim czy bez do takiego stroju.
Spodnie. I tutaj właśnie widzę wadę z braku paska. Masz łańcuch na (jego) prawej nodze a bez paska wygląda mi to troszkę bez sensu :/ Po kolorze wnioskuję, że to jeansy xd Jenak kolor jest zbyt jaskrawy a cienie są po prostu do kitu :/ Dziura może być tylko cienie na nodze zmień.
Trampki jak to trampki... Normalka xD Ale radzę ci zmień trochę rozmieszczenie cieni, żeby były one bardziej widoczne. i na czubkach też je pocieniuj.

To tyle ode mnie. Na razie nie dam ci oceny, bo jest dużo do poprawy. Ale pamiętaj, że jak robisz cieniowanie 3 tonowe to cały WIP musi być cieniowany 3 tonowo. A np. na włosach tego nie widać i wydaje się być 2 tonowe.


/f
KP: 2

23[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Empty Re: [O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Czw Lip 15, 2010 10:18 am

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Ktosnr5
Poprawiłem cienie na spodniach,bluzie,butach,zmieniłem wygląd bluzy.
Prosze o ocenki :memb!:

Credity te co wczesniej.

24[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Empty Re: [O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Czw Lip 15, 2010 10:50 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Włosy- z kształtu nawet mi się podobają, ale cieniowanie nie przypadło mi do gustu no i ten fragment z czerwonymi włosami jakoś tak brzydko wygląda lepiej byś zrobił je całe czarne.
Twarz- te pro zło czerwone oczy jakoś mi tak nie pasują do tej postaci jakaś za łagodna się wydaję by dawać do niej czerwone oczy, cienie twarzy ujdą, ale nie są one najlepsze, więc możesz nad nimi popracować.
Bluza-Z wyglądu nawet może być za to cienie trochę z a ciemne no i ten jasny pasek na bluzie... Nieco psuje jej wygląd, rękawy dziwne nie podobają mi się, chyba, że to jest bandaż na 1 ręce, bo na tej drugiej nie widać żeby tam też było.
Spodnie- wygląd normalny może być cienie tak jak u bluzy nieco za ciemne, czerwone buty nieco mi nie pasują do niebieskich spodni, ale jak tak ci się podoba to dobra.

Popracuj nad cieniowaniem, moja skromna ocena to 5/10


/f
KP: 2

25[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Empty Re: [O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Czw Lip 15, 2010 12:31 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
No cóż, zmiany widać już na pierwszy rzut oka xd

Więc zaczynamy... (tym razem dam ocenkę, bo zapomniałem, że za porady nie ma KP xD)
Włoski. Czerwony już bardziej pasuje, ale nie aż taki jaskrawy. Najlepiej poszukaj jakiejś palety kolorów 3 tonowych, bądź poproś kogoś o nie. Cienie już są bardziej widoczne, ale nie najlepsze. Pamiętaj, że najlepszy efekt daje ciemnie do środka a jasne na zewnątrz.
Twarz. Oczy faktycznie niezbyt pasują do tej postaci xd Może zrób bordowe albo brązowe jeśli podoba ci się kolor oczy tego typu. Cienie na twarzy też lepsze, ale ciągle musisz nad nimi pracować.
Bluza. Cienie są lepsze. Czy ta jasna część to łańcuch? Jeśli tak to może go trochę pogrub lub coś innego z nim pokombinuj, bo nie wygląda do zadowalająco. Widzę jeszcze, że zmieniłeś bluzę na T-shit z kapturem. Jednak, jeśli to jest rękaw to białe, radzę ci usuń to lub popraw cienie i użyj ciemniejszych barw.
Spodnie. Bez tej dziury i łańcucha wglądają lepiej. Jenak jeśli chcesz by miał czerwone tenisówki to musisz pojaśnić mu te spodnie, czy jeansy.
Butki. Nie potrzebnie je tak mocno pocieniowałeś. Jasne końcówki butów, przemaluj na bardziej biały i użyj mniejszej różnicy w odcieniach przy cieniowaniu.

To tyle ode mnie. Pracuj dalej, bo widać już teraz poprawę.
Moja ocenka to 6/10, czyli jakieś 3/5.
Skali ulgowej xD


/f
KP: 2

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 5]

Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.