Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 4 z 5]

76[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 4 Empty Re: [O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Sob Paź 16, 2010 9:39 am

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 4 Opara
Credits:SmokuXD
Dzięki za komentarz ^^
Za twoją radą wstrzymam sie od robienia sprita.

77[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 4 Empty Re: [O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Sob Paź 16, 2010 11:20 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Włosy jak na mój gust za bardzo zasłaniają twarz. Podnieś je o 1 ,czy 2 pixele ,tak aby oczy były widoczne. Sam kształt może być ,choć same kosmyki są nieco kwadratowe. Cieniowanie jest ,ehm mi nie przypada do gustu ,tym bardziej w wersji ssj. Cieniowanie twarzy może być. Cieniowanie koszulki nie jest specjalnie "atrakcyjne". Ręce wyglądają słabo ,bo nie widać żadnych mięśni ... Jeżeli chodzi o cieniowanie spodni ,to nie jest złe ,aczkolwiek mogłeś sobie darować najjaśniejszy ton przy lewej nodze. Jeżeli chodzi o styl wykonania butów ,to nieraz się wypowiadałem na ten temat ,więc nie ma sensu się powtarzać.
5/10

KP: 1
/Feli

78[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 4 Empty Re: [O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Sro Lis 24, 2010 4:04 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Nie miałem co robić to odpaliłem se painta z nudów.
[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 4 Oparnr1
Kod:
http://img217.imageshack.us/img217/9649/oparnr1.png

79[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 4 Empty Re: [O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Czw Lis 25, 2010 1:12 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Jeżeli chodzi o włosy ,to kształtem tak chamsko przypominają te z poradnika ,że aż szkoda gadać. Cienie słabo wykonane ,można było je zrobić znacznie lepiej. Cienie twarzy źle wykonane ,po prostu. Wersja bez bluzy ani koszulki wygląda słabo. Za bardzo się starłeś i wyszło na odwrót niż powinno. To znaczy widziałem o wiele słabsze wykonania torsu ,ale nie zmienia to faktu ,że wyszedł on krótko mówiąc słabo. Na ręku jakieś tam mięśnie są ,ale jest to bardziej nabazgrane niż odpowiednio zrobione. Wersja z obcisłą koszulką ,hmmm słabo. Nic tutaj oprócz recolour' u części ciała nie zrobiłeś ,więc dużo nie ma tutaj do pisania. Bluza już wygląda lepiej ,jednak w dalszym ciągu nie jest to coś czego bym od Ciebie chciał. Odnośnie spodni muszę przyznać ,że jest to najlepiej wykonana część Twojej pracy. Byloby idealnie gdyby nie to ,że lewa noga OPAR'a powinna być ciemniejsza niż prawa oraz mógłbym się także przyczepić do pojedynczych pixeli ,ale nie są one na tyle poważnymi błędami ,żeby je pozaznaczać. Jeżeli chodzi o buty to na dobrą sprawę to co spodnie. Akurat dolna część ciała wyszła Ci na prawdę ładnie.
Jeżeli chdozi o miecz ,to wygląda słabo. Zbyt ciemny ,nudny ,brak jakichś żywszych kolorów ,mogłeś się z nim bardziej pobawić.
Cieszę się ,że poradniki są czytane ,ale gdyby jeszcze wszyscy umieli je odpowiednio wykorzystać i się do nich zastosować ,to byłoby idealnie ^^.

KP: 3
/Feli

80[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 4 Empty Re: [O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Sob Sty 08, 2011 12:06 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Tak więc po długiej przerwie zrobiłem se oparka.
[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 4 Oparnr2
Credit for:SmokuXD
Nieznany twórca włosów(włosy przerobiłem i pocieniowałem)
Zbir ocenie ci dzisiaj albo jutro.Nie miałem czasu aby ci ocenić pozatym odeszłem z forum na troche.Dzisiaj albo jutro ci coś ocenie.

81[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 4 Empty Re: [O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Sob Sty 08, 2011 5:22 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
No więc włosy ( przynajmniej kolorystycznie ) są podobne do tych ze starego Krychy. Sam ich kształt i kolor pozostawia wiele do życzenia. Twarz raczej ok ,może być. Na klatce piersiowej powinieneś podkreślić nieco mięśnie. Na tej zielonej koszulce przydałoby się zmienić ,przemieścić zgięcie po naszej prawej nieco bardziej w prawo. Mięśnie rąk wymagają poprawy ,po prostu bardziej je podkreśl ,bo na chwilę obecną są po prostu niewidoczne. Spodnie także wyglądają dość śrendio ,jest tu za dużo śrebiego tonu. Ogranicz go nieco. Co do butów to jego lewy but powinien być ciemniejszy ... i to by było na tyle.

PS
Zbir ocenie ci dzisiaj albo jutro.Nie miałem czasu aby ci ocenić pozatym odeszłem z forum na troche.Dzisiaj albo jutro ci coś ocenie.
No mam taką nadzieję ^^

1kp

82[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 4 Empty Re: [O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Nie Sty 09, 2011 9:01 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Włosy są podobne ogólnie do włosów Krychy95. Jak napisał Zbir, ich kształt pozostawia wiele do życzenia. Nie mam tu na myśli tego że mogłyby być podrobione czy coś. Po prostu ułożenie kosmyków jest według mnie tragiczne. Dwa z tyłu są za blisko siebie. Całość powinna być inaczej zrobiona. Cieniowanie również nie za dobre, ale tutaj już Ci daruję. Ograniczaj średni odcień, a dolny kosmyk z tyłu zamaluj właśnie nim.
Cienie twarzy nie podobają mi się. Przydałoby się w tym wypadku nieco zwiększyć ilość odcienia najciemniejszego, na podbródku skasować średni odcień. Dodaj lewe oko, bo całkowicie się go pozbyłeś. W tego typu oczach, nie powinno się tak robić, gdyż wygląda to najzwyczajniej w świecie, źle.
Na klacie... Brak klaty. Widzę tam po prostu kilka pojedynczych pixeli oznaczających cieniowanie, ale gdzie tu jest klatka piersiowa to ja niestety nie wiem. W projektach ją masz, tutaj zniknęła oO'
Cieniowanie podkoszulki nie wyszło tragicznie, ale kilka pojedynczych pixeli bym przesunął, jeszcze kilka dodał.. No, po prostu w niektórych miejscach nie wygląda to zbyt dobrze, jeżeli mogę być z Tobą szczery. Na tej białej podkoszulce jest dobrze. Jedynie na prawym rękawku usunął bym jeden pixel, ale to drobnostka. Nie widzę zbyt dobrze mięśni rąk, to raczej źle. Postaraj się je nieco bardziej podkreślić by wyglądały lepiej. Bandaż na dłoniach jest ciekawym dodatkiem, ale nieco źle Ci wyszedł, jeżeli byś trochę poprawił cieniowanie na nim, byłbym bardzo zadowolony. No i w ostateczności, możesz nieco wyżej podnieść cały bandaż na dłoniach. Teraz przypomina rękawiczki.. A jeżeli to są rękawiczki, to źle pocieniowane. W tym przypadku, zmień to.
Pasek.. No wreszcie coś innego niż zwykły jednokolorowy pasek :| Łańcuszek na spodniach jest dość ciekawym dodatkiem do całości. Jednak, same spodnie wymagają poprawy jeżeli chodzi o cieniowanie. Nie wyglądają bowiem zbyt ciekawie. Lewą nogawkę OPAR'a przydałoby się całkowicie inaczej pocieniować, na prawej zmniejszyć nieco ilość średniego odcienia. Tu również przydałoby się zastosować nieco inny styl, a żeby praca lepiej wyglądała.

[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 4 Traini

KP: 3
/Feli

83[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 4 Empty Re: [O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Pią Sty 21, 2011 2:33 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Nudziło mi się a chciałem podnieść troche skilla do OŚK dlatego stworzyłem Brollego version normal.
Oto i on.
[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 4 Brollyn
Kod:
http://img830.imageshack.us/img830/6391/brollyn.png
Credit for:S-H
Odwdzięcze sie za każdy koment.

84[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 4 Empty Re: [O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Pią Sty 21, 2011 3:18 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Brolly nawet fajny w cieniowaniu, gorzej z ułożeniem paru rzeczy... może nie wyraziłem się jasno, więc rozpiszę to:
Oczy - Są za małe i za bardzo zasłonięte włosami, u Brolly'ego było je widać bardzo wyraźnie (ach te oczy psychola - w tym przypadku są normalne ale to dobrze, bo w normal state, miał oczy spokojne).
Klatka piersiowa - Za długa (albo duża, jak wolisz) w porównaniu do nóg (spodni). Co do samego cieniowania, to nic do niego nie mam, a kolorystyka jest bardzo dobra.

Ogólnie poprawiłbym te 2 rzeczy, zobaczył co jeszcze nie pasuje i byłby całkiem dobry oparek ;]


KP: 1
/Feli

85[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 4 Empty Re: [O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Sob Sty 22, 2011 10:36 am

najtor

najtor
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Ja Ci ocenię.
Włosy - te dwa górne kosmki nie pasują do reszty włosów, popsuły je, :( ale reszta jest fajna. Pocieniowałeś ładnie, trzy-tonowo, że tak powiem kolorami Brollego xD.
Klata - jakaś niewyraźna, niech zażyje rutinoscorbin :awesomeface: . Cieniowanie podoa mi się ale nie na "kaloryferze", na jego prawej ręce jest dość duży kawałek nie pocieniowany co, brzydko wygląda.
Spodnie - ale zarąbiste, najlepsza część opara xd, ale są też błędy :) np. tak pod tym czerwonym na jego lewej nodze taki prostokącik. Cieniowanie też ładne.
Buty - mało zmienione, może w ogóle, tylko ładnie pocieniowane.
Dodatki - ładnie pocieniowane tyle.
Ocenka 8/10
Uważaj On czuwa !!! :pedolsw: :^^:

KP: 1
/Feli

86[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 4 Empty Re: [O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Sob Sty 22, 2011 12:21 pm

Kanishima

Kanishima
Wizard
Wizard
Brolly jako tako ci wyszedł nie jest najgorszy. Osobiście za nim nie przepadam
i nie podobają mi się jego włosy, Oczy są strasznie małe ledwo je widzę zrób coś z tym. Opaska czy tam ten diadem nie wiem jak to dokładnie nazwać nie najgorszy ale można poprawić.
Jego prawa ręka za bardzo odstaje od ciała co dla mnie daje niezbyt smaczny efekt.
Cały tors jest nieco za długi co mi przypomina dżdżownicę,
natomiast jego lewa ręka jest bardzo słabo pocieniowana.
Na nogach cienie mogą być lecz buty totalnie skopałeś a myślę że to najłatwiejsza część OPARA


Popraw najlepiej całość czyli:
Kształt włosów,Tułów,Ręce oraz Buty ! całe cieniowanie popraw najlepiej od zera.

Jeżeli to zrobisz chętnie wstawię ocenę w skali.

KP: 1
/Feli

87[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 4 Empty Re: [O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Sob Sty 29, 2011 9:37 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Odwdzięczam się za ocenę w moim temacie ^^

Włosy na pierwszy rzut oka wyglądają całkiem dobrze, pasują do Brolly'ego. W przybliżeniu i rozjaśnieniu kolorów jest gorzej niż myślałem. Kosmyki są słabo rozmieszczone, a cieniowanie wymaga poprawy. Mimo to, tragicznie nie jest, mogę nawet rzec że 'się wyrabiasz'. Na twarzy niepotrzebnie używałeś trzech odcieni. Średni zamiast najciemniejszego by w zupełności wystarczył. Między oczami nie stawiaj poziomej linii, a jeden pixel przy prawym oku OPAR'ka. Jeżeli chodzi o klatkę piersiową to mile mnie zaskoczyłeś.. Wymaga ona co prawda poprawek i to dość dużych, ale nie jest tak tragiczna jak w twoich wcześniejszych pracach. Mięśnie na prawej ręce są dobrze widoczne, ale przydałoby się ich zrobić nieco więcej by uzyskać ciekawszy efekt. Brolly był cherlakiem, ale bez przesady, okey? Sama dłoń wymagałaby poprawy w cieniowaniu oraz proporcjach. Wygląda zwyczajnie dziwnie. Lewą rękę o jeden pixel podnieś, musi być o jeden pixel wyżej niż prawa ręka. To znaczy, nie musi ale wtedy fajniej wygląda ^^' Ta czerwona część wymagałaby niewielkich poprawek w cieniowaniu. Za duży zrobiłeś również ten złoty element i za bardzo przesunąłeś go w twoją lewą stronę. Cienie na spodniach mimo że w tym wypadku słabo widoczne i mało istotne to mogłyby być lepsze. Cieniowanie butów również wymagałoby poprawek, ale to już twoja decyzja co z nimi zrobisz. Ilość amuletów dość duża, ale Brolly ogólnie lubi błyskotki. Nie jest źle, choć opaskę na lewej ręce bym trochę podniósł albo po prostu obniżył opaskę z prawej łapy.

Ogółem..
Nie jest źle, mówiąc szczerze myślałem że będzie gorzej. Mimo to, masz dużo do poprawy tak czy siak. Klatka piersiowa jak mówiłem, choć źle nie wygląda to i tak wymaga poprawek bo może być jeszcze lepsza.. Najciemniejszych odcieni używaj jak najrzadziej.

[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 4 Traini

KP: 3
/Feli

88[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 4 Empty Re: [O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Nie Sty 30, 2011 12:17 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Włosy z kształtu, raczej dobre, najjaśniejszy odcień mógłby być nieco jaśniejszy, ale tylko nieco. Twarz raczej dobra, pamiętam że on miał coś takie przymrużone oczy, co do tego czegoś na czole, zastrzeżeń nie mam, pewnie takie coś miał, źle to nie wygląda, kolor skóry ogólnie jakiś taki blady, ale może być, cienie twarzy mogły by być lepsze. Naszyjnik może być, umięśnienie także nie jest złe, ten karwasz mógł być lepiej zrobiony, dłoń jakaś dziwna postaraj się robić lepszą. Tu jeszcze przy tułowiu dorzucę to, że pod klatą jest jakiś nie potrzebny czarny piksel. Bluza owinięta wokół pasa wyszła ci średnio, a ten złoty "cośek" mogłeś dać nieco w (moją) prawą stronę. Cienie bluzy, jakieś ni kiepskie ni "kulaśne", spodni mało widać więc nie oceniam. Buty chyba całe miał złote, ale nie pamiętam za bardzo, poza tym to te niebieskie piksele imitujące chyba kulki, mogłeś lepiej umiejscowić.

Ogólnie opar nie jest zły, ale też nie zdumiewający, oczywiście stać cię na więcej, przynajmniej ja tak myślę.

KP: 2
/Yoh

89[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 4 Empty Re: [O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Sro Lut 23, 2011 2:48 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Tum tu...

[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 4 Oparcio
Credits: SomokuXD

Nowy oparek z którego będe robił sprita.

Za każdą ocene się odwdzięcze. A tym którym jeszcze nie oceniłem ( wiem wiem... troche czasu mineło) ocenie jak wstawią nową prace.

90[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 4 Empty Re: [O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Czw Lut 24, 2011 2:54 pm

Future Bardock

Future Bardock
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Sprit jest ładny jak pisałem na Chacie.
Nie wiem czy klatę sam rysowałeś czy to jest od Smoka. Ale stawiam na to że narysowałeś bardzo mi się podoba,Sprit podobny co ma Sołtys(nie wiem czemu takie skojarzenie ale ta biało czerń xD) Jeansy ci bardzo ładnie wyszły nie ma co ale druga cześć jest chyba ciemna tzn jedna warstwowa . Koszula i Ręce bardzo mi sę podobają ale nie stety nie podoba mi się to że zżynasz od goku (nie chodzi że wkleiłeś to i to itp ale to że ona jest tak samo wykonana)Nie wiem czy pisałem o włosach ale podobają mi się i to strasznie w tym spricie robi dużą furorę
5/5 oby tak dalej

KP: 1
/Feli

91[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 4 Empty Re: [O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Pią Lut 25, 2011 7:03 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
A więc tak Opar/Spar sam w sobie nie jest zły jednak jeżeli się przyjrzeć i do kładniej popatrzeć to ten łańcuch? wogóle nie pasuje do całego pierwowzoru.A i ma on jeszcze dziwny kolor,ja bym go zmienił na inny.
Cienie na spodniach nie sa wcale takie złe ale jednak myślę że jest to mini plagiat od Yosza bo cieniuje on spodnie w idealnie ten sam sposób.
Ta zielona koszulka jest strasznie zaniedbana krztałt normalny ale zato cienie są brzydkie,raz a ciemne raz za jasne.Rękawica jest słabo bo niepocieniowana a szkoda bo mogłą by się czyś wyróżniać.Włosy jak już raz napisałej są od kogoś a to źle..Cienia ujdą sam nie robie leprzych cieni na włosach więc nie bede narzekać.No tak w 2 klatka piersiowa niczym szczególnym się nie wyróżnia i jest zwyczajnie słaba.
Ogólnie Opar średni nie za dobry nie za słaby no sam nie wiem,Niestety.
Ogólnie nie bede oceniał tzn. dawał noty.Jak poprawisz to ci jeszcze ocenia ale i tak ci na tym pewnie szczególnie niezależy...

KP: 2
/Feli

92[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 4 Empty Re: [O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Pią Lut 25, 2011 8:24 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Post usunięty dzięki postowi mikra. Miło było by gdybyś napisał którą prace oceniasz i wiedz że ta twoja ocena jest dla mnie bez użyteczna bo z tamtym oparem już skończyłem. Może byś ocenił nową wersje która jest pokazana przed twoim postem? Dokładniej te wersje:[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 4 Oparcio



Ostatnio zmieniony przez mikidius dnia Sob Lut 26, 2011 12:42 pm, w całości zmieniany 3 razy

93[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 4 Empty Re: [O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Sob Lut 26, 2011 6:41 am

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
mikidius napisał:Tak więc po długiej przerwie zrobiłem se oparka.
[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 4 Oparnr2
Credit for:SmokuXD
Nieznany twórca włosów(włosy przerobiłem i pocieniowałem)
Zbir ocenie ci dzisiaj albo jutro.Nie miałem czasu aby ci ocenić pozatym odeszłem z forum na troche.Dzisiaj albo jutro ci coś ocenie.


No nie wcale nie pisze że włosy czyjeś no nie?
Rękawica pocieniowana?NIe widać a szkoda.



@Down :
Weź ty się odemnie odczep co? I co ,że ty kiedyś taki byłeś wogóle to po co mi to piszesz jak mnie to nie obchodzi.Prawdą jest ,że pisze żeby pisać xP.Co? To że jestem gorszy od innych to chyba nie znaczy że niemoge napisać tego co mi się nie podoba nie? Następnym razem przemyśl to co powiesz Ok?



Ostatnio zmieniony przez mikro18 dnia Sob Lut 26, 2011 7:07 pm, w całości zmieniany 1 raz

94[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 4 Empty Re: [O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Sob Lut 26, 2011 9:05 am

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Mikro od mojej dziediny to sie odwal, idź denerwuj Michassa, Vladka i Małego.
Opary zostaw mnie bo nie masz bladego pojęcia.
Porównując tą [O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 4 69570190a tą [O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 4 Oparnr2 Druga wygląda lepiej, choć obie mają pewne błędy.
Napisał Mikro, który w podpisie ma sygny przekontrastowane i oświetlone ze wszystkich stron. Jeśli masz pisać takie 'pouczające' komentarze to idź gdzie indziej. Nie umiesz nazwać nawet 'efektów świetlnych', napisać słowa 'lepsza' poprawnie. Człowieku, ogarnij się. Myślałem, że gdy Mały się na Ciebie wkurw**** to przesadzał, ale faktycznie należał Ci się. Starasz się pokazać jaki to Ty nie jesteś pro w sygnach? Poczytaj tutoriale, nie każda sygnatura i nie każdy OUT musi mieć jedno źródło światła (ale też nie ma być prześwietlona jak twoja), moja ma 2. Efekty świetlne? Błagam Cię, to są 'świetliki' ewentualnie 'light tekstury' - coś Ci to mówi? Musiałem tak zrobić bo render był tak oświetlony, gdybym zrobił ciemniejszy OUT, sygna wyglądałaby jak Twoje a tego bym nie chciał. Porównanie przez Małego twojej inteligencji do inteligencji mopa były na miejscu. Nie masz w sobie za grosz ogłady, zahamowań i wyczucia potrzeby zachowania. Piszesz, żeby pisać? To bądź tak miły i albo kliknij na taki mały biały krzyżyk na białym tle w roku monitora, albo zmień adres na nk.pl. W ostateczności zostaje przerzucenie się na gg. Nie oceniaj jak krytyk sygnatur pokroju Małego, Michassa i innych bo naprawdę wyglądasz wtedy śmiesznie. Piszę to z własnego doświadczenia bo sam byłem kiedyś 'krytykiem' którego ocena polegała na 'ale fajny obrazek 10/10' albo 'nie podoba mi się napis -18487/1'. Jednak mi to po tygodniu przeszło bo poczytałem tutoriale, posty zaawansowanych grafików i po prostu się ogarnąłem. Jednak Ty wolisz siedzieć, trzepać kapucyna na RT i nabijać głupawe posty, które nie dość, że nie pomagają to rażą błędami ortograficznymi, interpunkcyjnymi i językowymi. Błagam Cię, zrób coś dla ludzkości, masz kilka opcji, albo skoczyć z okna albo skoczyć z okna. Ew. poczytać trochę i zapytać o rady innych LEPSZYCH grafików, bo co to za nauka gdy pytasz o porady kogoś takiego jak Ty? Bezcelowa i niepotrzebna operacja, dzięki której będzie Ci się wydawało w tej twojej nieogarniającej główce, że jesteś lepszym grafikiem, a tak naprawdę nic się nie zmieni. Jeśli następnym razem zachce Ci się komentować moje czy inne prace to włącz słownik w Firefoxie (Tak! Jest taka opcja. Klikasz prawym i zaznaczasz 'sprawdź pisownię' - gdy coś Ci się podkreśli na czerwono to klikasz wtedy na to prawym i BUM! Masz dostępne, poprawne opcje!), otwórz okno żeby się za bardzo nie zgrzać i WYSIL SIĘ! Czy to takie trudne?
Przeczytaj to tylko zzastą[ sygny oparami. :)

Co o pracy jest całkiem niezła, jedyne co musisz poprawić to włosy a dokładnie ich cienie. Koszulka jest pocieniowana całkiem dobrze, jednak ta białą wstawka w rogu jest zbyt ciemna, zmien odcien najciemniejszy. Miesni na klacie nie widac, na rece sa w miare. Spodnie pocieniowane okej, kolor lancucha zmien na srebrny(czyt. Biały :d)zmien kolor butów

95[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 4 Empty Re: [O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Sob Mar 19, 2011 7:14 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Hmm...
Twój base? Nie podoba mi się za bardzo prawa noga, nie umiem cieniować za dobrze, ale w porównaniu do moich cieni na pracach a twoich, to na pewno twoje są lepsze :D
Kształt włosków mógłbyś poprawić, koszulka jest dobra, spodnie mi się nie podobają, ale to pewnie przez tą nogę prawą. Pasek i buty standardowe, rękawice bardzo mi się podobają. Umięśnienie na drugim mógłbyś poprawić, na górze jest szeroko, a przy spodniach wygląda na bardzo wychudzonego. Przez włosy twarzy praktycznie nie widać, więc nie komentuje. Cienie... A nie to już wcześniej pisałem :P. To chyba wszystko :D

KP: 1
/Yoh

96[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 4 Empty Re: [O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Sob Mar 19, 2011 8:21 pm

Tsubichi

Tsubichi
Earthling
Earthling
Oceniłeś mojego oparka to ocenię i Twojego, chociaż niezbyt się znam.
W obu wersjach nie podobają mi się oczy, moim zdaniem dziwnie wyglądają. W wersji z bluzką wygląda jakby się nie kończyła (po naszej prawie) nie ma ramiączka czy rękawu :P. Co do cieniowania się nie wypowiadam, bo się nie znam.

97[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 4 Empty Re: [O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Wto Kwi 05, 2011 7:58 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Chciałem spróbować swoich sił w customach ale... wyszedł... EPIC FAIL!
🤦
[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 4 Customl
Wzorowałem się troche na base SmokuXD, lecz w większości na głowie.
Za każdą ocene sie odzwdzięcze!

98[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 4 Empty Re: [O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Wto Kwi 05, 2011 10:30 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
No rzeczywiście wyszło nieciekawie.. Ale cóż.. To jeden z twoich pierwszych Customów, nie? Jeżeli tak, to się nie załamuj. Początki są trudne, wszystko przychodzi z czasem.

Głowa jest za bardzo kanciasta i kwadratowa. Popełniłeś w tworzeniu jej najprostsze, z najprostszych błędów. Nawet jeżeli się wzorowałeś to ostatecznie powinieneś wiedzieć co spieprzyłeś i starać się to poprawić, nie?
[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 4 18243359
Wprowadziłem powyżej swoje poprawki oraz dałem obok Twoją głowę. Jak myślisz, która wygląda w tym wypadku lepiej? A zmiany nie są wielkie, skasowałem jedynie kilka pixeli i dodałem gdzie nie gdzie nowe by uzyskać taki efekt. Cieniowania nie oceniam, od pewnego czasu wolę nie pisać nic o cieniowaniu Base'ów, bowiem nie ma to sensu. I tak się to zmieni podczas tworzenia na nim różnych OPAR'ów. W każdym razie.. Cała klatka piersiowa jest za bardzo skrzywiona. Prawa ręka ucieka do przodu, kiedy lewa z kolei się chowa. Wysuń nieco bardziej lewą rękę i zrób nieco innym sposobem prawą. Tu pomoże Ci również poprawa prawej części klatki piersiowej OPAR'a, bowiem za dobrze nie wygląda. Dłoń prawej ręki spieprzona. Popatrz na wykonanie innych Base'ów bez cieni, a zobaczysz co zrobiłeś mniej więcej źle w przypadku całego torsu. Spodnie wyglądają jakby miał zamiar przyklęknąć. Nie zbyt ciekawe. Prawa noga ujdzie, lewą zetrzyj i rób od nowa. Właściwie, tu moja rada.. O jeden, może dwa pixele wydłuż nogi. Buty ujdą, ale w przypadku Base, nie robiłbym z nich właśnie jakichś ekstra-wypas butów. Zwykłe, ciemne butki będą wyglądały spoko.. No, ale jak kto woli..

Ogółem..
Nie ma co się za dużo rozpisywać. Początki bywają trudne o czym się zapewne na własnej skórze przekonałeś. Praca jest krzywa, miejscami kanciasta. Proporcje są w wielu miejscach nieodpowiednie. Cóż tu dużo pisać..? Po prostu...

[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 4 Traini

KP: 3
/Yoh

99[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 4 Empty Re: [O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Pią Cze 10, 2011 2:31 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Nudziło mi się w domu i postanowiłem stworzyć coś z nudów. Mam zamiar poprawiać te pracę tak więc miłę byłyby oceny.

Leviora:

[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 4 Leviora

Credit: Smoku

To co ma nad okiem to miał być płomień. Potem go poprawie :P

100[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 4 Empty Re: [O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Pon Cze 13, 2011 4:02 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
To co ma nad okiem to miał być płomień. Potem go poprawie :P
Oby, bowiem całkowicie Ci nie wyszedł. To bardziej przypomina kreskę niźli ogień czy płomień.

Nad cieniowaniem twarzy bym nieco popracował, może rzeczywiście ostrzej wziął się za ten płomień. Zdecydowanie za mało najciemniejszego odcienia po prawej stronie twarzy tego OPAR'a. Klatka piersiowa wyszła w miarę normalnie, każdy przecież ma własny styl, prawda? Popraw jednak cieniowanie w miejscu gdzie prawidłowo powinny być żebra. Dodaj tam pixel, może dwa w średnim odcieniu. Wcięcie w talii także przydałoby się jakoś zmniejszyć, miej większy wkład w tą pracę, imho na razie jest to tylko marna przeróbka Base. Rękawiczki wyglądają fajnie, natomiast nad nogawkami bym jeszcze dłużej popracował. Na lewej nogawce OPAR'a nie używaj najjaśniejszego odcienia, jedynie najciemniejszy i średni, wyglądają zdecydowanie ciekawiej i lepiej. Za dużo również "nasrane" z tymi czarnymi pixelami w środku, gdybyś popracował nad tym trochę dłużej, mogłoby to wyglądać zdecydowanie ciekawiej. Buty do poprawy. Za słabe przejście między odcieniami, za mało żółtego koloru.

Ogólnie praca zbyt imponująca nie jest, oryginalność też leży i błaga o pomstę do niebios. Wykonanie mogłoby również być ciekawsze, ale nie jest jakoś tragicznie - powoli brniesz do przodu - nie rób tak prostych prac, skup się na czymś nieco bardziej wymagającym.

[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 4 Traini

KP: 2
/Feli

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 4 z 5]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.