Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 3 z 5]

51[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 3 Empty Re: [O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Pią Sie 13, 2010 11:28 am

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Dobra, zacznijmy od góry.Głowa - wiem, że wzorowałeś się na obrazku ale zmień te cienie.Nie wygląda to za dobrze.Rozumiem, że to miały byc takie wgniecienia, ta ? Nie wyszło Ci to.Wyglądają conajmniej dziwnie.Cienie głowy dobre bo tu się ich chyba zwalic nie da -.^ Ręką - czemu jest ona pogrubiona ? -.^ Nie za fajnie to wygląda, i te cienie - plastik.Dodaj mu mięśnie czy coś bo teraz są plastikowe cienie, jeśli nie umiesz mięśni to zmień jakoś cienie, nie wiem - pobaw się z nimi czy coś..WOW! Nagle 3 tonowe cienie..To białe coś na pelerynie,;o tym razem dwutonowe cienie : O Czary mary ? Niee, zmień to, albo zostaw 2 tonowe cienie albo 3 tonowe..To "coś" pod peleryną, rozumiem, że to miały byc guziki ? No, jako tako Ci to wyszło.Nie miałeś tu za dużego pola do popisu więc nic nie mówię.Spodnie, WTF!? znów 3 tony -,- Dolna częśc peleryny..znów dziwne cienie, tak jak przy rękach, popraw je.Takie niby fajne, niby plastikowe..BUTY ! 3 tonowe cienie -.^ Popraw i myślę, że będzie ok ;]

KP: 2
/Feli

52[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 3 Empty Re: [O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Nie Sie 15, 2010 2:58 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Tutaj poprawiona wersja.co do kaptura to jest jaki jest lepszego nie zrobie.(może)cienie zostawiłem tylko na kapturze takto wszedzie sa nowe cienie.

[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 3 Opar

53[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 3 Empty Re: [O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Nie Sie 15, 2010 3:41 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Kaptur, z początku przypominał nieco mój ale po przybliżeniu i porównaniu, aż tak go nie przypomina. Poza tym to tak, cienie kaptura mogą być, jednak przy tym pasku jest taki pojedynczy ciemny pixel... nie podoba mi się. A skoro już mowa o pasku to tak samo... najlepiej to on nie wyglada mógłbyś nieco zmienić jego ułożenie.
Ceinie twarzy... użyłeś tylko dwa odcienie, no i nieco słabo to wygląda, najlepiej to popraw.
Płaszcz może być, ale mi to białe nie pasuje, wiem, że wzorowałeś się na obrazku, ale mi poprostu to nie przypadło do gustu, rękaw jakiś dziwny z tymi kreskami po środku, cienie pelerynki no mogą takie zostać. Spodni mało widać, a buty chybanajgorsze z całej pracy.

/Y
+1KP

54[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 3 Empty Re: [O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Nie Sie 15, 2010 8:43 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Dobra dodałem kilka poprawek.Zrobiłem wersje z ustami bo uznałemze troche za pusto tam było.Zrobilem tez wersje bez guzików ale wtedy sie troche mi zlewa.zmieniłem co nieco cienie.
[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 3 Opar
Credity te same co w 1 wersji.

55[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 3 Empty Re: [O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Czw Sie 19, 2010 2:50 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 3 Opara
Sory za doubla ale sie nudziłem i zrobiłem new oparka.
Prosze o ocenki.

56[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 3 Empty Re: [O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Pon Sie 30, 2010 12:33 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 3 Opar
Taki niu oparek.
Nie czepiać sie włosów.Albo czepiajcie sie.Krytyka zawsze pomaga..Jestem dopiero wprowadzany w tajniki robienia włosów ^^.
Credits:smokuXD



Ostatnio zmieniony przez mikidius dnia Pon Sie 30, 2010 12:55 pm, w całości zmieniany 1 raz

57[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 3 Empty Re: [O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Pon Sie 30, 2010 12:45 pm

Szark

Szark
Mazoku
Mazoku
Dobra ocenie ci. Włoski trochę nie udane :( ze względu na krztałt. Takie krzywe i szpiczaste. Podoba mi się jedynie w połowie ukryte oko. Cienie na głowie nie zbyt mi pasują :|. Teraz klata... o stary ta klata koxi :D. Takie mięśnie i cienie ;). Rękawice jeszcze jakoś ujdą ale nie zbyt to wygląda. Pasek wygląda jak u Nissa ale u ciebie jest dłuższy ten po lewej. Spodnie też fajnie wyglądają z tym paskiem. Buty są trochę słabe. Czerwone z białym :| jakoś mi nie pasuję. Tak jest spoko. 6/10

Ledwo, ale..
1kp

58[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 3 Empty Re: [O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Pon Sie 30, 2010 3:16 pm

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Też ci ocenię :P
Włoski nie zbyt ci wyszły, ich kształt jest średni.Nie podoba mi się że prawie wszystkie są podobnej wielkości a ten jeden wielki tak odstaje.Te opadające kosmyki też nie zbyt dobre, ten pierwszy ujdzie ale drugi... Twarz dobrze pocieniowana.To zasłonięte oko nawet dobrze wygląda.Czy mi się wydaję czy on nie ma drugiego oka o.O mogłeś chociaż dać jeden px lub coś a nie jednookiego wystawiasz.Klata super.Mięśnie fajne i dobre, chociaż ten mięsień na ramieniu wg mnie trochę za duży.Cieniowanie na klacie też jest dobre.Rękawiczki nawet dobre, cieniowanie na nich też ujdzie.Pasek jak pasek zwykły.Te dwa sznurki z paska trochę za długie, a przynajmniej ten po lewej.Spodnie jak spodnie.Cieniowanie dobre chociaż biały kolor nie zbyt fajnie wygląda.I trochę za dużo czarnego pośrodku spodni.Buty średnie, biały nie pasuje do czerwonego jak wspomniał kolega wyżej.
Ocena 7/10

2kp

59[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 3 Empty Re: [O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Czw Wrz 09, 2010 11:22 am

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
A więc ostatnio tworzyłem Vegete.Więc zrobiłem jego mały update.
[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 3 Vegetae
Credit for:SmokuXD
Zrobiłem wersje z czarnymi konturami i bez czarnych konturów.Niewiem która wersja jest lepsza.Za każdy koment sie odwdzięcze.
PS:Ci którzy mi ocenili a ja im jeszcze nie oceniłem to ocenie im w najbliższym czasie.

60[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 3 Empty Re: [O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Sob Wrz 11, 2010 9:07 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
A więc zacznijmy od tego ,że wersja z konturami jest zdecydowanie lepsza.
Włosy wyglądają średnio ,niespecjalnie ciekawie wygląda ten sposób cieniowania. Twarz jest ok ,ale jak na Vegetę wydaje się zbyt jasna ... ,ale nie jest to żaden błąd. Kształt zbroi ujdzie ,nie jest najgorszy za to cieniowanie wymaga gruntownej przebudowy. Ręka nie wyglądaj najgorzej ,aczkolwiek nie jest perfekcyjnie pocieniowana. Mięśnie są słabo podkreślone. Dolna część zbroi ,jak i spodnie mają średnie cienie ,także do poprawy. To samo tyczy się butów.
Twoje prace w dalszym ciągu wspaniałe nie są ,ale jeżeli porównamy je z Twoimi początkami ,to jest jakaś mała poprawa. Co najważniejsze liczy się to ,że tykasz się coraz to bardziej odważnych i trudnych wyzwań. Szkoda tylko ,że tak rzadko robisz jakieś prace.
5/10
Czekam na dalsze prace.

KP: 2
/Feli

61[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 3 Empty Re: [O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Nie Wrz 12, 2010 7:03 pm

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
Dobra, tak jak już kolega d góry, mówił że lepsza jest wersja z konturami, zgodzę się z nim.
Włosy powinny być dłuższe, twój sposób cieniowania jest bardzo ładny, ale nie podoba mi się, gdzie jest te lewe oko >> włosy, dziwnie się kończą :P Cienie na głowie, są bardzo ładne, a teraz zacznijmy już od zbroi.

Zbroia wedłu mnie ma piękny kształt, oraz jej cieniowanie, hmm... Można uznać że jest bardzo dobrze wykonana, spodnie pod zbroją są dziwne, takie grube, dżinsowate xd Buty są za nieciekawe, takie trochę dziwne, ale ujdą, dobra moja ocena to 7/10 !

KP: 1
/Feli

62[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 3 Empty Re: [O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Sob Wrz 18, 2010 5:48 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Dzięki za ocenki.Vegeta może skończe kiedy indziej.Teraz pracuje nad włosami i ewentualnie nowym wyglądem mojego sprite.
[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 3 Mikidiusniuferszyn
Za każdy koment sie odwdzięcze. 🐱
Credit:SmokuXD



Ostatnio zmieniony przez mikidius dnia Nie Wrz 19, 2010 11:40 am, w całości zmieniany 1 raz

63[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 3 Empty Re: [O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Sob Wrz 18, 2010 6:05 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Nono mam nadzieję ,że odwdzięczysz się komentarzem ,bo w moim temacie połowa komentarzy ,to moje posty ...
Kształt włosów jest znośny ,jak na mój gust kosmyki są zbyt ostre. Przydałoby im się nieco więcej krągłości. Jeżeli chodzi o sposób cieniowania ,to jest zwyczajnie średnio ,nadal musisz nad tym popracować. Intryguje mnie także ta czarne linia przy prawym kosmyku ( od strony OPAR'a ). Twarz - ok.
Teraz koszulka. A więc cieniowanie ujdzie ,za to nie podoba mi się to ,że jest dziwnie przeciągnięta na lewą stronę. Jak robisz "wcięcie" w koszulce ,to patrz na brodę ,ona wyznacza mniej ,więcej środek. No właśnie ,co to za pixel pod brodą ? Jeżeli chodzi o rękę ,to jest w porządku ,chociaż band zdaje się być dziwnie długi ,ale to już detal.
Pasek wygląda jak ,ehm pasek :D. Cienie na spodniach rozłożone dobrze ,jednak mogłeś użyć jaśniejszych kolorów. Buty nie podobają mi się ,nie chce mi się powtarzać czemu.
Ogółem jest ok ,ale musisz popracować nad cieniowaniem. Także sam OPAR wydaje się być dziwnie ciemny.
6/10

3kp

64[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 3 Empty Re: [O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Sob Wrz 18, 2010 6:27 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Jedna ważna rzecz. Dopisz Credits, albo ja dopiszę Ci ostrzeżenie do konta Fuck yea.

Jeżeli chodzi o Ciebie, praca wygląda całkiem fajnie. W konturach nie ma większych błędów, cieniowanie ku mojemu zdziwieniu także nie razi po oczach. Ale do rzeczy..
Kształt włosów jest całkiem dobry. Podoba mi się, ale wygląda znajomo xd Tylko nie mam pojęcia gdzie go widziałem. Cieniowanie tego najgrubszego kosmyka idącego ku górze, do poprawy. Napchałeś na nim tyle tych cieni że dziwnie wygląda O,o Reszta ujdzie.
Koszula wygląda całkiem, całkiem. Na białym kołnierzu brak cieni. Samo cieniowanie nie jest zaskakująco dobre, ale nie prezentuje się źle kiedy patrzę na twoją pracę.
Cieniowanie skóry na twarzy do poprawy jedynie na czole. Dodaj tam jakiś ciemniejszy odcień, chyba że te opadające kosmyki w ogóle nie rzucają cienia. Na uchu zastąp ten jasny px średnim odcieniem.
Albo cieniowanie rąk jest bazowe, albo nie wyszło Ci za ciekawie. Nie czepiam się całej ręki, bo znaczna jej część jest przykryta. Mam na myśli raczej cieniowanie prawej dłoni, które wygląda niezbyt ciekawie. Pobaw się z nim, zmień! Żeby tylko nie wyglądało jak teraz.
Cienie spodni bazowe, nie mam co oceniać. Pasek ujdzie, dodatek w formie łańcucha stary, ale dalej ciekawy.
Buty "Yohowate". Nie mam zastrzeżeń.

KP: 3
/Feli

65[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 3 Empty Re: [O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Pon Wrz 20, 2010 4:17 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Dzięki za komenty.Ocenie wam prace dopiero jutro bo dzisiaj musze czytać lekture...
[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 3 Mikidius1
Mam zamiar robić z niego spirte ^^
Credits:SmokuXD

66[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 3 Empty Re: [O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Pon Wrz 20, 2010 4:50 pm

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
Jak masz z takiego opara robić spirta, to lepiej nie...
Musisz nad nim dużo popracować, nie podobają mi się szczególnie włosy, i base postaci, lepiej rób na S-H, wtedy ładniej wygląda :P Popraw cienie na bluzce, bo trochę dziwne są, pasek jest boski, taki fajny xd. Ocena : 7;/10

67[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 3 Empty Re: [O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Pon Wrz 20, 2010 8:07 pm

Cineg

Cineg
Zoan User
Zoan User
Włosy wydają mi się bardzo znajome. Jesteś pewien, że credit tylko dla Smoka? :;.;: Właściwie tylko to chciałem napisać, ale skoro już jestem, to napiszę coś o samym oparze.

A więc, włosów nie oceniam. Cieniowanie w obu wersjach nijak mi się podoba. Ten pasek pikselek w prawo powinien być. Jedynie tego się przyczepię, bo jako kształt nie jest najgorzej. Ale CIENIOWANIE, Cieniowanie i SPARTA!!

Czekam na jakieś wyjaśnienie z włosami, bo mam spore podejrzenie, że Stolen. .

Ya! Nadużywam emotikonek xD

68[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 3 Empty Re: [O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Pią Wrz 24, 2010 12:14 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 3 Mikidius1
Zostałem przy bazowych włoskach ze starego sprita.
Credity:Yoh(włoski),SmokuXD(base)S-H(głowa z jego base)

69[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 3 Empty Re: [O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Pią Wrz 24, 2010 8:01 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Kształt włosów u góry da się znieść ,nic specjalnego ,aczkolwiek nie jest zły ,natomiast te dwa zwisające kosmyki ,są jakimś słabym żartem. Nie dość ,że prawy kosmyk jest dziwnie krótki i kwadratowy ,to lewy jest nienaturalnie długi i niekształtny. Wygląda za przeproszeniem jak poharatana murzyńska fujara zwisająca na twarz. Cieniowanie także pozostawia wiele do życzenia. Twarz jest ok.
Zarówno biała jak i czarna koszulka wyglądają całkiem całkiem ,widać jakieś tam postępy ,natomiast cieniowanie w niektórych okolicach mogłoby być poprawione. Po pierwsze pod cycem nie może być najjaśniejszego tonu ,bo takie duże dawki światła tam nie docierają. Troszeczkę czarnego kontury także by się tu przydało. Nie podoba mi się samo pocieniowanie koszulki już na cycku. Na okolicach barku także podkoszulka wygląda nie za ciekawie. Mięśnie ręki ,a może raczej cała ręka wygląda po prostu słabo. Opaska na biodra także wykonana słabo. Z daleka wygląda na niepocieniowaną ,a z bliska widać jakieś 2 ,prawie że zlewające się tony. Na spodniach także użyłeś tak zbliżonych do siebie kolorów ,że nie widać pomiędzy nimi żadnej różnicy. Jeżeli chodzi o cieniowanie butów ,to zastanów się co jest nie tak. Podpowiem ,że lewa noga jest odsunięta do tyłu i widzimy ją słabiej.
4/10


KP: 3
/Feli

70[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 3 Empty Re: [O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Sob Paź 02, 2010 3:15 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 3 Mikidius1iPoprawiłem zwisające kosmyki i co nieco w cieniowaniu.Jeśli chodzi o klate to nie miałem co robić.
Za każdy koment sie odwdzięcze a tym któym nie oceniłem a oni mi ocenili ocenie jutro.
Credits:SmokuXD(base)Yoh(włoski)
Niedługo chyba zaczne robić sprita.

71[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 3 Empty Re: [O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Sob Paź 02, 2010 11:17 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Jeżeli chodzi o włosy, to kształt całkiem dobry ale nie ma co się dziwić. Wystarczy spojrzeć na to czyje są. Co innego cieniowanie, które choć idzie w dobrym kierunku to jeszcze nie jest tym czego się spodziewałem po Tobie :D Zmień ten kolor konturów na całkowitą czerń. Cieniowanie twarzy wreszcie inne niż bazowe! Wreszcie doczekałem się dnia w którym ktoś nie zostawia cieni na twarzy z Base Smoczka XD!
Mięśnie wykonane dość .. amatorsko. Myślę że za bardzo skupiłeś się na ich podkreśleniu najciemniejszym kolorem. A pamiętaj o tym, iż odpowiednie ułożenie px z każdego koloru po trochu potrafi dać o wiele lepszy efekt. Musisz dojść jedynie do tego, gdzie te px teraz powsadzać, a żeby to fajnie wyglądało. Bandaże to ciekawy dodatek, aczkolwiek myślę iż ta postać lepiej wygląda bez nich. Zważając na dodatkowy fakt że są one cieniowane dwu-tonowo jako jedyny element OPAR'a, to powiem Ci że naprawdę są tu zbędne.
Podkoszulki zdecydowanie za ciasne. Rozumiem że chciałeś mu zaznaczyć mięśnie, ale nie uważasz że przesadziłeś? Teraz jakby na to nie spojrzeć, wygląda strasznie! Zrób mu luźny podkoszulek, a powinno być fajniej. I tak na marginesie, czarny kolor jest tu zdecydowanie lepszy.
Widzę że na spodniach w niektórych miejscach musiałeś zmienić bazowe cieniowanie. I dobrze! Wreszcie jakiś mądry Użytkownik nie zrekolorował spodni z Base Smoka ;D
Buty normalne, nie oceniam. Pocieniuj jedynie ten biały pasek na nich bo jest pusty. Nie wiem czy to celowy błąd czy nie, ale nie wygląda ciekawie.
Klaty nie oceniam bo wyszła jednym słowem - "Tragicznie". Popracuj nad zabawą z klatkami piersiowymi OPAR'ów bo widzę że nie zbyt ciekawie Ci to wychodzi.

Idziesz w dobrym kierunku, ale dłuuuuuuga droga jeszcze przed Tobą jeżeli chodzi o LSW ;)

3kp



Ostatnio zmieniony przez Yoh92 dnia Nie Paź 03, 2010 3:47 pm, w całości zmieniany 1 raz

72[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 3 Empty Re: [O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Nie Paź 03, 2010 11:41 am

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Kształt włosów jako taki cienie na nich już nie są super, trochę musisz je poprawić. Cienie skóry nie są najgorsze, ale także mógłbyś je trochę poprawić. Koszulka jest zbyt obcisła, nie fajnie to wygląda. Sama klata bez koszulki też nie wygląda jakoś ciekawie, według mnie nie pasuje do tego opara. Pasek fajny, bardzo mi się podoba :) Cienie spodni ujdą, ale także dało by się je poprawić, buty jak buty ale wydają mi się krzywe.

Ogólnie powinieneś dużo pracować nad cieniowaniem :;.;:

1kp

73[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 3 Empty Re: [O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Nie Paź 03, 2010 2:27 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Tak ,więc kosmyk - poprawiłeś - dobrze. Samo cieniowanie - nie poprawiłeś - źle. Twarz - ok. Bark - poprawiony. Jeżeli chodzi o to ,że pod prawym cyckiem nie powinno być najjaśniejszego koloru ,to chodziło mi o obszar od strony pleców ( pod pachą ),a nie mięśnie brzucha. Ręce - zmienione , niekoniecznie na lepiej. Opaska /sznur na biodra - w dalszym ciągu źle. Spodnie - poprawione. Buty -nieco lepiej.
5+/10

1kp

74[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 3 Empty Re: [O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Pią Paź 08, 2010 8:41 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 3 Hollowmikidius
Pracowałem przez czwartek nad maską hollowa.Do oceny interesuje mnie najbardziej maska ale reszte też można ocenić.Poprawiłem również cieniowanie bluzki.
Ci co mi ocenili ocenie jutro bo w tygodniu niemam czasu prawie.
Credit:SmokuXD

75[O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. - Page 3 Empty Re: [O-S-W] Dom strachów pana Mikidiusa. Pon Paź 11, 2010 7:22 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Maska jest zrobiona całkiem ładnie ale kolory są zbyt jaskrawe. Sam wzorek taki byle jaki XD Włosy w pracy wyżej, daj ciemniejszą czerń wokół włosów, albo zmień ich kształt. Zrób coś nowego. Stroju nie będę oceniał, bo 1 nie chce mi się za bardzo, a 2 jest słaby. Rób więcej oparów i nie śpisz się ze spritem.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 3 z 5]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.