Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1okazałość forum P: Empty okazałość forum P: Pon Cze 28, 2010 6:29 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Pamiętacie taki temacik jaki był na SR? :>
Postanowiłem zrobić to samo tylko tutaj, czyli forum w całej okazałości.

SR
https://2img.net/r/ihimizer/img249/1311/caeforum.png

DBEvS
https://2img.net/r/ihimizer/img80/596/xdddz.png

ARS
https://2img.net/r/ihimizer/img819/7139/caleforumalears.png


Niestety 4 działy musiałem zasłonić, bo to ważne sprawy xd.
Śmiało piszcie :P.

2okazałość forum P: Empty Re: okazałość forum P: Pon Cze 28, 2010 6:44 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Ah, na SR to były czasy ;D Oczywiście teraz forum wygląda dużo lepiej, dobrze że zrobiłeś screena trzeba upamiętnic forum ;D Dużo osób będzie je wspominac dobrze :)

3okazałość forum P: Empty Re: okazałość forum P: Pon Cze 28, 2010 6:58 pm

Danisz

Danisz
Hamon User
Hamon User
Nienawidzilem SR i dla mnie bylo to najgorsze forum. Z prostych powodow i nie bede nikomu o nich mowic. Powiem tylko ze to przez Makyma. Tutaj na ARS nie banuja tylko dlatego ze ktos sie komus nie podoba tylko czekaja az zbierze ten ktos 10 warnow xD wolałem DBEvS ale teraz ARS jest najlepsze :P

4okazałość forum P: Empty Re: okazałość forum P: Pon Cze 28, 2010 7:17 pm

Krychu269

Krychu269
Paramecia User
Paramecia User
Stare dobre Sprite reborn tam zaczęła się moja przygoda spritera ahh stare dobre czasy
forum Sprite Reborn miało fajny wygląd no ale jest gorsze od wyglądu Ars

5okazałość forum P: Empty Re: okazałość forum P: Pon Cze 28, 2010 7:25 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Sprite Reborn - stare, dobre czasy?
No to co ja mam powiedzieć xd?
Mało! Co ma powiedzieć Viego albo Sezu xD?

No cóż... Szkoda, że ja nie zrobiłem screena DBS :|.
Ale dosyć marudzenia :P.

Cały czas do przodu :D!

6okazałość forum P: Empty Re: okazałość forum P: Pon Cze 28, 2010 7:47 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Feli, dzięki za OPAR'a z ikonki! WYTNĘ SOBIE GO XDD!! AHAHAHA XD!! YEAH!! WRESZCIE GO MAM!!
Ahh.. Te czasy, pamiętam je :/ Znaczy, DBEvS i S-R, bo to było coś. A najlepsze DBS ;s Woogy, Ty.. Mogłeś pomyśleć xDD!

Btw. Fajny temacik, dodałem tam jeszcze DBEvS, choć screeny były robione teraz to forum się nie zmieniło xd

7okazałość forum P: Empty Re: okazałość forum P: Pon Cze 28, 2010 8:45 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
łał, fajnie że dodałeś. Naprawdę miło zobaczyć forum, które kiedyś się nie za bardzo lubiło i przeglądało z powodu obserwowania konkurencji. Ta zacięta walka, userzy po jednej stronie i drugiej i różne zgłoszenia plagiatu to było wtedy coś XD.

8okazałość forum P: Empty Re: okazałość forum P: Pon Cze 28, 2010 8:46 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
WRYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

Feli, te dwa niżej może, ale Adminownię i Moderatornię zostawić widoczne mogłeś xD To tylko Adminownia i Moderatornia, nic ważnego :P

A może damy jeszcze Duoversum "w całej okazałości"? Bo na LSWST Ługiasza już liczyć nie możemy dzięki łaskawości iv.pl xd
Aż jestem ciekaw, czy ikonki istnieją jeszcze...

9okazałość forum P: Empty Re: okazałość forum P: Pon Cze 28, 2010 9:38 pm

Rizuke

Rizuke
Zasłużony
Zasłużony
Kochane DBSS>SR 😢 - Może nie tak super czasy jak na DBS ale też było miodnie :roll:
Słabe DBEVS :P - Lipa ale Rizuk się zlitował nad słabym Yoszkiem ;> i powstało tumdumdum

Potężne ARS :fuckemo:


PS: na ss od SR widać info o narodzinach mych xD


EDIT: moja rejestracja na DBS to było jakoś 27 Październik/Listopad ;d



Ostatnio zmieniony przez Rizuke S. na Emeryturze. dnia Wto Cze 29, 2010 3:26 pm, w całości zmieniany 2 razy

10okazałość forum P: Empty Re: okazałość forum P: Wto Cze 29, 2010 11:06 am

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Viego, ikonek już nie ma - sprawdzałem :P. Ale i tak LSWST to nie było nic wielkiego - w końcu za daleko nie zaszło xd.

Lizuk - Saam jesteś słaaaabyy ;PP!

P.S. Z tego screena nie mogę rozszyfrować tylko jednego działu ;>...

Pod i nad Centrum Warnów są po 2 zasłonięte działy. Jesteś pewien, że 1 ci brakuje? xd

Tak xd. Mogę Ci powiedzieć jakie tam są na cb, jak będziesz :P.



Ostatnio zmieniony przez Woogy dnia Wto Cze 29, 2010 3:05 pm, w całości zmieniany 2 razy

11okazałość forum P: Empty Re: okazałość forum P: Wto Cze 29, 2010 11:52 am

Danisz

Danisz
Hamon User
Hamon User
Na 1 zaslonietym obrazku pisze moderatornia i postacie to po kolei: Vegeta Scouter, Raditz i Nappa :D
Na 2 jest jakis ludzik (stickman) na kartce papieru ktora jest w dolinie jakiejs. Jest to Kacik grafikow.
Na 3 jest VIPs i tam jakby jakiers wiertlo jest xd

12okazałość forum P: Empty Re: okazałość forum P: Wto Cze 29, 2010 2:29 pm

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
Uhh... Pamiętam moje początki na S-R. Ogólnie mam z tym forum miłe wspomnienia i ich nie zapomnę. I jest nawet moja arena, lecz nie ma mnie jako Battle Moda.

DBEvS. Też pamiętam początki ogólnie wcześniej się tutaj pojawiłem niż na S-R, ale każdy był tam chamski. To coś przypomina mi "Stary Obóz" z Gothica, a S-R "Nowy Obóz", czyli więcej swobody. Ogólnie rozmyślałem czy wybrać S-R czy DBEvs, ale zostałem przy tym pierwszym.

ARS. To forum teraz kozaczy. Jest to centrum polskiego LSW. Tutaj większość się zebrała z S-R i DBEvS z nowymi przeżyciami i doświadczeniami...

13okazałość forum P: Empty Re: okazałość forum P: Wto Cze 29, 2010 2:58 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
ARS. To forum teraz kozaczy. Jest to centrum polskiego LSW. Tutaj większość się zebrała z S-R i DBEvS z nowymi przeżyciami i doświadczeniami...
I jeszcze na długo tym centrum pozostanie, My się o to postaramy xD
No, ale tutaj też muszą wkroczyć Użytkownicy. Forum jest aktywne dzięki nim i istnieje dla nich xd

Szkoda że nikt niema DBSS. Lizak, Ja Ci dam DBEvS słabe xDD! Ogólnie, jeżeli mam być szczery do bólu.
Oba fora były słabe. DBSS jeszcze wychodziło poza granicę w małym stopniu, ale kozaczyło DBS.
ARS jest następstwem każdego forum w Polsce o LSW, gdzie Adminami był jeden z nich:
- Viego
- Feli
- Yoh92
- Rizuke
- Sołtys
- Hihori aka. Makym
- Feer aka. Shine
- (Legendarny) Vegeta Scouter (xdd)
- No i inni, mam na myśli Woogy'sa, Puca czy samego Oddyna ;s Choć go nie znałem bo nie zajmowałem się w tym czasie LSW, to słyszałem tyle że śmiało można go nazwać jedną z ikon polskiego LSW xD

Stare dobre czasy, kiedy to odwiedzałem DBEvS jako Admin i S-R jako User, oraz DBSS i DBS jako User, bez udzielania się.
Jakby nie było, to już dwa cholerne lata odkąd siedzę w LSW. Znajdę sobie notatnik (AH! YEAH! Przezorny zawsze ubezpieczony!) w którym zapisałem datę (TYLKO XDD!) od kiedy siedzę w LSW (lol2 xd).
Jestem pewny że w wakacje mija drugi rok ;s

14okazałość forum P: Empty Re: okazałość forum P: Wto Cze 29, 2010 3:18 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Nie do końca zrozumiałem o co Ci chodzi z tą lista, ale chyba o adminów polskich for o LSW (tych liczących się), tak?
No to tak...
Slayer (znany kiedyś jako Szajn), Oddyn, Fredka (nie, nie ten z DBEvS), Shady, Sezu, Bardock, D_G, Trunk, Hell, VS, Sage, Hihori, Raziel, Rizuke, Viego, Feli, Yog, Sołtys, Pucolini.
No i nie znam/nie pamiętam tych sprzed DBS - myślę, że to może pamiętać Viego :P.

Pamiętam dokładną datę mojej rejestracji na DBS ;>.
30. września 2007r.
Choć przygodę z LSW zacząłem nieco wcześniej (choć nie tak bardzo znacznie ;P).

@Viego
Tak, jestem pewny. A właściwie byłem, bo Danisz już mnie uświadomił co tam jest xd.

DBZAF - Crash
DBAF - ZeuS (chociaż to forum nie istniało zbyt długo i dzieliło na osi czasu ostatnie chwile faktycznego działania z rozwojem DBS, jeszcze z tego pierwszego layouta)
W sumie mógłbym DBAF określić całym adresem, strona i tak nie działa od 2009.

15okazałość forum P: Empty Re: okazałość forum P: Sob Lip 03, 2010 5:39 am

Niss

Niss
Zbanowany
Zbanowany
To tylko DBEvS było najlepsze z tego całego gówna LSW.
Miało wzloty, i upadki - jednego dnia potrafiło się zarejestrować piętnastu użytkowników, a drugiego nie rejestrował się nikt. To na DBEvS najdłużej siedziałem, mod - potem Junior Admin i na końcu Administrator. Teraz na ARS, wszyscy zmienili Swoje postępowanie co do innych. Ta, przez ARS i SR stałem się taki jaki teraz jestem(czyt. chamski, wnerwiający, etc.).

@up
I tak masz chujową sygnę.

16okazałość forum P: Empty Re: okazałość forum P: Sob Lip 03, 2010 6:16 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
To tylko DBEvS było najlepsze z tego całego gówna LSW.
Miało wzloty, i upadki - jednego dnia potrafiło się zarejestrować piętnastu użytkowników, a drugiego nie rejestrował się nikt. To na DBEvS najdłużej siedziałem, mod - potem Junior Admin i na końcu Administrator. Teraz na ARS, wszyscy zmienili Swoje postępowanie co do innych. Ta, przez ARS i SR stałem się taki jaki teraz jestem(czyt. chamski, wnerwiający, etc.).
Nie było najlepszych for o LSW. Prawda, DBS było dobre, jest legendą polskiego LSW, jednak pamiętajmy o jednej głupiej regule. Fora o LSW nie ciągnęły zbyt długo. Maksimum może 2 lata xP Nie orientuję się także mogę się mylić.
DBEvS było dobre, ale nie było najlepsze. Poziom DBEvS i S-R w grafice, w przeciwieństwie do ARS był niski, nawet bardzo.
Oczywiście rozumiem twoje podejście. Dużo osób które zaczęły z LSW na DBEvS czy S-R powiedzą że te fora były najlepsze. Powód jest prosty. Nie mieli styczności z innymi bo nie zajmowali się wtedy tym.
I dochodząc do końca, ARS zmieniło wszystkich? Wątpię w to, bynajmniej Ja się nie zmieniłem. Po prostu dorastamy i nasze podejście ogólnie do życia się niekiedy zmienia.
Gdybyś chciał, nie byłbyś chamski, ale cóż.
Ostatni raz ostrzegam przed nadmiernym wyklinaniem :s

Woogy, tak chodziło mi o listę polskich Adminów LSW. Tak na marginesie, nie "Yog", tylko Yoh xD
Zacząłeś rok przede mną z grafiką LSW xd Ja o ile dobrze pamiętam mocniej się już tym interesowałem gdy próbowano aktywować DBS po hacku na płatnym hostingu. To nie wypaliło i założyłem DBEvS bo mnie to wciągnęło xd
A teraz jak jest tak jest :S xD

17okazałość forum P: Empty Re: okazałość forum P: Sob Lip 03, 2010 8:59 am

Rizuke

Rizuke
Zasłużony
Zasłużony
Dziwne wiedziałeś o istnieniu DBSS [ potem SR ] to zamiast tam się budować zrobiłeś własne forum ahh ten panel administratora jest bardzo pociągający Yoszku : D

18okazałość forum P: Empty Re: okazałość forum P: Sob Lip 03, 2010 3:29 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Rizuke S. na Emeryturze. napisał:Dziwne wiedziałeś o istnieniu DBSS [ potem SR ] to zamiast tam się budować zrobiłeś własne forum ahh ten panel administratora jest bardzo pociągający Yoszku : D
Stwierdziłem że Hihori nie może być najlepszy i postanowiłem założyć Forum XD
A tak serio, no wiedziałem o istnieniu DBSS, ale klimat nie przypadł mi do gustu. Napisałem tam bodajże 6 albo 7 postów, ale po prostu bez urazy było nudno ;S
A Panel Administratora niema tutaj nic do rzeczy. Po hacku DBS był jak mówiłem projekt "odrodzenia" DBS na płatnym hostingu. Dostałem tam Adma, V-S (Chyba xd) mnie pochwalił że nie "rozpieprzam" im forum jak jakiś noob, a pomagam odbudować.
Od tej pory zacząłem ostrzej się interesować LSW, choć początki miałem już na DBS/DBSS :P Nie udzielałem się, ale jakby to powiedzieć, dzięki tym forom wbiłem się w tą grafikę xd
No, a kiedy dowiedziałem się że projekt "Odrodzenie" nie wypali, postanowiłem założyć własne forum o LSW.
I mówiąc szczerze nie spodziewałem się z początku że będę konkurencją dla DBSS, później S-R xdd Serio xd
Tak powstało DBEvS. A później fuzja z S-R i wszystko widoczne mamy teraz Xd

19okazałość forum P: Empty Re: okazałość forum P: Sob Lip 03, 2010 4:06 pm

Rizuke

Rizuke
Zasłużony
Zasłużony
Yoh92 napisał:
Rizuke S. na Emeryturze. napisał:Dziwne wiedziałeś o istnieniu DBSS [ potem SR ] to zamiast tam się budować zrobiłeś własne forum ahh ten panel administratora jest bardzo pociągający Yoszku : D
A Panel Administratora niema tutaj nic do rzeczy.

żartowałem nie bij mnie. ;d

20okazałość forum P: Empty Re: okazałość forum P: Sob Lip 03, 2010 4:34 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
mSUdhaUDhasUDhaus Xd A kto pamięta to forum ? ;>
Zapewne tylko kilka osób ;>
https://2img.net/r/ihimizer/img196/2600/22468521.jpg

21okazałość forum P: Empty Re: okazałość forum P: Sob Lip 03, 2010 5:45 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Jakaś topka own3d.



Lizuk - sygna z Black Rock Shooter? Bo niezbyt widać render.

22okazałość forum P: Empty Re: okazałość forum P: Sob Lip 03, 2010 6:45 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
łaaaał, ale żeś Sezu wynalazł :P.
Nawet Sebek się załapał na fotę ;o.

23okazałość forum P: Empty Re: okazałość forum P: Pon Lip 05, 2010 10:42 am

Pikachu

Pikachu
Sennin
Sennin
@sezu ahahha, jaki boski screen ;p
O, S-R :>. Fajne czasy isę przypominają. Dbevs, akurat sobie obejrzałem. Byłem tam tylko 2 razy :D.
A co do ARS, to nie wiedziałem że aż tyle działów tam zrobiliście ;x.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.