Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Warsztaty na forum Empty Warsztaty na forum Sob 18 Gru 2010 - 18:05

Maly

Maly
Second Child
Second Child
Można by było zrobić na forum coś w typie warsztatów. Na forum zrobiło by się nowy dział a w nim co jakiś czas nowy poddział gdzie były by jakieś artykuły, recenzje, porady no i galeria najciekawszych prac jakie zostały nadesłane. Sam mógł bym pisać artykuły na takie warsztaty ^^. I taki zabieg pozwoli też userom dowiedzieć się czegoś o grafice z strony teoretycznej i praktycznej.

2Warsztaty na forum Empty Re: Warsztaty na forum Sob 18 Gru 2010 - 18:11

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dość.. innowacyjny pomysł..
Nie wiem dokładnie o co Ci chodzi, choć to wytłumaczyłeś ^^'

Moim zdaniem takie artykuły bardziej mogłyby pasować na portal, niż forum.. No, ale nie wiem. Niech wypowiadają się inni.

3Warsztaty na forum Empty Re: Warsztaty na forum Sob 18 Gru 2010 - 18:13

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Pomysł dość dobry i pomoże w rozpowszechnianiu forum. Dzięki poradom na temat grafiki dojdzie dużo nowych userów i ci userzy na pewno będą zapraszać kumpli :). Według mnie pomysł bardzo dobry ale do porad można by zatrudnić profesjonalistów. Np:
- Grafika LSW: Yoh, Sołtys...
- Gify i VGify: Dase, SmokuXD...
Ja tylko podaję przykłady.
Dzięki takim rzeczom może dojść na prawdę wielu userów, nie tylko z Polski ale i z innych krajów. Według mnie pomysł powinien wejść na 100%. Na prawdę taka reklama może się przydać :).

4Warsztaty na forum Empty Re: Warsztaty na forum Sob 18 Gru 2010 - 18:53

daniel af

daniel af
Notowany
Notowany
Zgadzam się z Bumberem sądze że to pomoże w zbieraniu nowych userów a galeria pomoże w znajdowaniu nowych talentów oczywiście jak taka galeria będzie to można wykluczyć konkurs na opar tygodnia tylko raz w miesiącu dawać taką galerie z jednym oparem , jednym gifeem itd więc pomysł naprawde wart zachodu dam mu 90% ponieważ większość nowych userów nie ma chęci do czytania poradników z galerią już będzie lepiej

5Warsztaty na forum Empty Re: Warsztaty na forum Sob 18 Gru 2010 - 19:02

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Wiecie, te świetne pomysły już są a mianowicie ARS Times czyli nasza gazetka.
Dokładnie taką propozycję mogłeś wysłać więcej informacji tutaj:
https://anrevosprites.forumpl.net/t1854-2-ars-times
Właśnie niedawno planowaliśmy kombek Gazetki, a w dodatku jeżeli wasze zainteresowanie będzie wysokie to Gazetka powstanie jeszcze szybciej.

6Warsztaty na forum Empty Re: Warsztaty na forum Sob 18 Gru 2010 - 19:17

Maly

Maly
Second Child
Second Child
No mogę się podjąć pomagania tworzyć taką gazetkę. I w jakim formacie jest zapisana w tym linku co dałeś i czy link nadal aktualny bo czekam i się doczekać nie mogę :P chyba lepiej było by wykonać w pdf.

7Warsztaty na forum Empty Re: Warsztaty na forum Sob 18 Gru 2010 - 19:36

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Zapisujemy w .png, Feli później skleja to do takiej "Flashowej Galerii".
Cóż.. W sumie, pomoc by się przydała. A jeżeli są chętni to nie ma problemu.

Myślę, czy nie umieścić gazetki na portalu.

8Warsztaty na forum Empty Re: Warsztaty na forum Sob 18 Gru 2010 - 20:06

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
Bym mógł pomóc Małemy to wszystko ogarnąć, bo prawie codziennie jestem na bieżąco w grafice :> A tak w ogóle pomysł jest dobry.. Warsztaty, pisać artykuły itd. Zgadzam się :D

9Warsztaty na forum Empty Re: Warsztaty na forum Nie 19 Gru 2010 - 9:39

Maly

Maly
Second Child
Second Child
Ja jednak rezygnuje z gazetki po 20 nie udanych próbach zrobienia strony mam dość. Zresztą gazeta a warsztaty się "trochę" różnią, no może dla kogoś to być jedno i to samo jak nie wie nawet jak takowe wyglądają.

10Warsztaty na forum Empty Re: Warsztaty na forum Nie 19 Gru 2010 - 10:59

daniel af

daniel af
Notowany
Notowany
Co do warsztatów to ja się zgłaszam żeby robić artykuły o rysunkach takie podstawy i tym podobne

11Warsztaty na forum Empty Re: Warsztaty na forum Nie 19 Gru 2010 - 11:24

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Dobrze, jak będziemy w trakcie tworzenia stron, napiszemy wam odpowiednie wytyczne.

12Warsztaty na forum Empty Re: Warsztaty na forum Sro 11 Maj 2011 - 4:25

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nie mamy ostatnio weny na gazetkę, a poza tym i tak nie cieszy się ona zbyt dużym zainteresowaniem.
Mały.. Propozycję można przemyśleć, ale przydałyby się nowe posty Użytkowników dot. pomysłu i jeżeli ktoś ma, to nowe pomysły dotyczące tego co mogłoby być w takim dziale.

Na wstępie jednak mówię że "Galeria" prawdopodobnie by nie powstała, od tego jest reszta sub-for.
Natomiast "Artykuły" napisane całkiem fajnie lądowałyby prawdopodobnie na portalu.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.