Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 3]

1Highschool of the Dead Empty Highschool of the Dead Sro Lip 07, 2010 2:59 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Na wstępie mówię że będę przyklejał tematy dot. wychodzących aktualnie Anime. Kiedy się zakończą, na powrót staną się normalnym tematem. I podklejam jedynie tematy nie wykonane na "odwal się" czy "kopiuj>wklej", zrozumiano? No, ja myślę.

~~~~

Highschool of the Dead Hscd

Na pewno uprzedziłem wiele osób zakładając ten temat. I dobrze! Haha XD!
No, ale do rzeczy..

Ostatnio pojawił się pierwszy odcinek Highschool of the Dead. Podobał się czy raczej nie zbyt? Będzie tu trochę spoilerów jeżeli chodzi o to Anime, więc zanim tu zajrzycie obejrzyjcie co nowy odcinek ^^"

W skrócie o Anime:
"Świat pogrąża się w chaosie po wybuchu epidemii przenoszonej przez ugryzienie powodującej, że ludzie zamieniają się w żywe trupy. W Japonii, grupa studentów i pielęgniarka dowiadują się, że ich szkoła została przez nie najechana, aby przeżyć muszą razem uciekać i walczyć o przetrwanie."

Nie brzmi zbyt zachęcająco jeżeli chodzi o mnie.
Natomiast takie info może mylić. Już po pierwszym odcinku HotD spodobało mi się bardziej niż myślałem. Nie spodziewałem się takiej brutalności i takich fajnych panienek xd No dobra, wiedziałem że będą panienki, ale takiej brutalności się jednak nie spodziewałem ;d
Ahh.. Pierwszy epizod epicki, gdy rozwalali głowy zombiakom. Wprowadzenie trochę nudne, ale później akcja nabiera takiego tempa że trudno ją dogonić.
Najciekawszy jednak koniec odcinka i z niecierpliwością wyczekuję kolejnego.
Ogólnie polecam to Anime ze względu na:
* Brutalność wobec Zombie,
* Krew,
* Kreska, oraz ładnie wykonane postaci i tła,
* KREW,
* Pomysł na samo anime oraz fabułę, choć na razie o tym drugim jakoś mało słychać,
* KREW!
* i wykonanie, całokształt,
* KREEWWWW!!! HELL YEA!
xd

A co Wy o tym powiecie?



Ostatnio zmieniony przez Yoh92 dnia Sob Paź 23, 2010 11:31 pm, w całości zmieniany 1 raz

2Highschool of the Dead Empty Re: Highschool of the Dead Sro Lip 07, 2010 9:03 am

Diwan

Diwan
Zbanowany
Zbanowany
Aaa, yoh wyprzedziłeś mnie z założeniem tematu :<
Anime koksi na całej linii, nie spodziewałem się, iż będzie tyle brutalności w pierwszym odcinku.
Miejmy nadzieje, że następne odcinki nie będą typu "zaraza powstała w wyniku... bo profesor... ble, ble, ble" xd

Aaa, dodam od siebie, że anime można obejrzeć na www.diff-anime.pl wychodzi co każdy poniedziałek ; p

To chyba nie będzie reklamacja strony co nie? już raz w pomocy została napisana : o przez samego admina Yoh'a ! xd

3Highschool of the Dead Empty Re: Highschool of the Dead Sro Lip 07, 2010 9:22 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Zapomniałeś jednej rzeczy w tym wymienianiu.
エッチ!

Anime jest naprawdę dobre, bo mało które potrafi wciągnąć i zaciekawić już pierwszym odcinkiem.
Na razie jest tylko 1 odcinek, więc jeszcze poczytam mangę. Niestety manga zaś wychodzi nieregularnie xD

A teraz, Yoszak, Hyper Clock Up i gonimy akcję ;]

4Highschool of the Dead Empty Re: Highschool of the Dead Sro Lip 07, 2010 9:54 am

Akagi Shigeru

Akagi Shigeru
Genin
Genin
Well, anime sure is good, the character design is simply awesome (IE the first two male surivors, they kick ass), they got the reaction of everyone right, except the Main Characters (Because MCH are supprosed to kick ass), I'm highly against "too much ecchi", as in, okay, all the panties shots had a good reason behind them, but the boobshake at the begining, was too much.
I would also like to add, that the smallest damage from the bite, the longest it will take to "die", I really like the Main Character, which is rare in my case (Aside from most Mecha series, KR not included 'cus it's not anime. >:X), he sure has balls.
Also, Yoh said that this topic -will- include spoilers, so I will say... that I like how the Main Character got the girl to stop bitching at him, and had some serious balls to just go back and smash the Zombies (After the ending, hope I'm not the only one that noticed there's still so much of the video left, plus, I wanted to see a preview, and there was noone)

There is a separate preview.

5Highschool of the Dead Empty Re: Highschool of the Dead Sro Lip 07, 2010 10:26 am

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Hmmm.. Ta pani, może zachęcić nie jednego ;.
W sumie po opisie i waszych opiniach jeszcze bardziej zachęca xd, chyba jednak skuszę się i oglądnę ten 1? Odcinek :P.
Opis krótki, i przejrzysty nie ma ton do czytania, chyba takie są najlepsze ;.

6Highschool of the Dead Empty Re: Highschool of the Dead Pią Lip 09, 2010 3:05 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Przeczytając ten temat skusiłem się na obejrzenie pierwszego odcinka. Po jego obejrzeniu stwierdzam że Anime jest miażdżące!
Pierwsze co mi się spodobało to była ogromna ilość krwi, co tam że z jakiegoś lichegougryzienia wylatuje pół litra krwi, ale mi sie podoba, następnie... to jak tlukli te zombiaki. Mam nadzieje, że następne odcinki będą tak samo dobre a nawet lepsze.

Moment z tymi dwoma "najlepszymi przyjaciółkami" był mocny ^^.

7Highschool of the Dead Empty Re: Highschool of the Dead Pią Lip 09, 2010 4:46 pm

Pucolini

Pucolini
Silver Saint
Silver Saint
Poczytałem w tym temacie , wszyscy chwalą to sobie obejrzę.Ogólnie nie lubię takich anime ale co mi tam. Obejrzałem i nie żałuje. Zaj3biste anime.


@Down
Cieszy mnie że choć 1 osoba przeczytała ten post : P



Ostatnio zmieniony przez Pucolini dnia Pią Lip 09, 2010 5:29 pm, w całości zmieniany 1 raz

8Highschool of the Dead Empty Re: Highschool of the Dead Pią Lip 09, 2010 5:22 pm

Cineg

Cineg
Zoan User
Zoan User
Obejrzałem kilka dni temu.
Napisałbym to samo, co Pucek w 2 linijce.

Ale muszę coś dodać od siebie. Mianowicie, krew i więcej krwi, nie wspominając o ładnie wykonanych kobietach, jest boską mieszanką.

9Highschool of the Dead Empty Re: Highschool of the Dead Pią Lip 09, 2010 5:42 pm

Danisz

Danisz
Hamon User
Hamon User
Anime twórców Death Note... wiadome było, że będzie wręcz zaje#iste! Chyba ja powiedziałem wszystkim o tym anime. Albo mi sie tak zdaje xD (Raczej ja bo to jest temat z 7 lipca a ja powiedzialem o nim dla wszystkich dzien wczesniej). teraz każdy je ogląda i gryzie poduszke nie mogąc sie doczekać następnego odcinka. fajnie, że to nie jest tak jak w niektórych anime, że każdy bohater to hardkor i musi przeżyć. Te anime sie tym nie specjalizuje. Tutaj juz kilka osób widzimy ginie + jeden bohater :D Nie ma tutaj litości tak jak w tym kościułku w szkole(?) gdy te 2 "przyjaciółki" uciekają przed zombie xD (Pomóż mi! Puszczaj.... POWIEDZIAŁAM PUSZCZAJ! -Jeb w ryj z schodów spadła. Zombie ją jedzą. Ta co kopneła odsuwa sie i zombie łapią ją za łeb-) albo ten grubasek co myślał, że to sen. Wyskoczył z okna XD Mało tego są tutaj elementy ecchi :D Ogólnie apokalipsa + zboczeństwo... coś niecodzienne połączenie xD Ogółem fajne anime lepsze od Angel Beats!

10Highschool of the Dead Empty Re: Highschool of the Dead Pią Lip 09, 2010 6:09 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Danisz, powinieneś przeczytać sobie mangę, jest na dzień dzisiejszy 25 chapterów + 3 extra, jak chcecie, dam tu linka. I więcej się dowiecie o serii, i...
Mało tego są tutaj elementy ecchi
Ekhm. Ostrzegam, w mandze to już wykracza poza określenie "elementy".

A w mandze, nie zaspoiluję, ale powiem: dzieje się naprawdę sporo. Nie wiem, czy wytrzymacie z czekaniem na kolejne odcinki ;]

Btw, drobne wyszczególnienie tego, co mówił Danisz, żeby nie było jakichś nieporozumień (dla pewności).
Oryginalną mangę HOTD zrobili Daisuke Sato i Shouji Sato. Anime na tej podstawie zrobiło studio Madhouse.
Mangę Death Note zrobili. Tsugumi Ohba i Takeshi Obata. Anime na tej podstawie zrobiło również studio Madhouse.
Więc, żeby nie było złych interpretacji słów Danisza - same serie mają różnych twórców, ale to samo studio zrobiło jedynie ekranizacje anime.

11Highschool of the Dead Empty Re: Highschool of the Dead Pią Lip 09, 2010 10:57 pm

Bercik6c

Bercik6c
Zbanowany
Zbanowany
Mnie zachęciło zdanie "że ludzie zamieniają się w żywe trupy". To już wiem co zastąpi mi Zombie Loan(też polecam) xd. Teraz tylko nie wiem czy czekać na Shuna i z nim jak w każdą noc oglądać gadając na skype czy zrobić mu na złość i obejrzeć samemu xd. Mam nadzieje,że się nie zawiodę.

Jak już obejrzę to się wypowiem ponownie.

12Highschool of the Dead Empty Re: Highschool of the Dead Sob Lip 10, 2010 6:33 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Powiem tyle, że wziąłem się za pierwszy ep anime. I muszę stwierdzić, że gdyby nie to, że średnia miseczek kobiet to E, to byłbym wniebowzięty. Oj, panowie... To już oklepany motyw.

Ale skuteczny, jak widać.

13Highschool of the Dead Empty Re: Highschool of the Dead Sob Lip 10, 2010 10:10 pm

Bercik6c

Bercik6c
Zbanowany
Zbanowany
Ta, przed chwilą skończyłem oglądać pierwszy ep. No i muszę stwierdzić, że kreska ładna, realistyczne otoczenie(jeżeli można nazwać to realistycznym xd) no po prostu ładne. Shine to jest Echchi(nie wiem jak się dokładnie pisze xd) i horror w jednym więc czego wymagasz od biustu? No niby nie fajne jak każda laska ma tak duży biust. Nie realistyczne jest to takie "pływanie" czy "falowanie" biustu czy tyłka - tak dobrze, ze często pokazują ale bez przesady, że aż tak "falują" xd. O fabule dużo nie mogę powiedzieć po pierwszym odcinku.

Pisze się ecchi.

14Highschool of the Dead Empty Re: Highschool of the Dead Nie Lip 11, 2010 1:06 pm

Luki323

avatar
Earthling
Earthling
Anime wymiata widziałem epek od razu w pon jak tylko napiski wyszły i muszę powiedzieć że anime ma preferencje do zostania najlepszym anime tego lata :D WYMIATA!
1 epek mile mnie zaskoczył rozwaliły mnie niektóre momenty np. motyw dwóch przyjaciółek lub jak koleś się drze że go zjadają a pielęgniarka się budzi i "hee?" boskie! Polecam!
P.S. wie ktoś może czy manga jest tłumaczona na pl lub czy jakaś grupa ma zamiar się tym zająć?

Z niecierpliwością czekam na kolejne epki! :sparta1010:

15Highschool of the Dead Empty Re: Highschool of the Dead Pon Lip 12, 2010 8:05 am

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Tak, anime nie oglądałem ale ciągle o nim wiem ;) Jest też stronka która wystawia te odcinki zaraz z rana w poniedziałek z napisami :)

16Highschool of the Dead Empty Re: Highschool of the Dead Pon Lip 12, 2010 3:52 pm

Luki323

avatar
Earthling
Earthling
Skończyłem oglądać 2 ep i muszę powiedzieć, że 1 był lepszy :o
Chociaż w niektórych momentach padłem xD

17Highschool of the Dead Empty Re: Highschool of the Dead Pon Lip 12, 2010 4:21 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Oglądałeś po angielsku? Nie mogę znaleźć z polskimi napisami, a skoro piszesz że widziałeś, to wolę wiedzieć gdzie ;d

18Highschool of the Dead Empty Re: Highschool of the Dead Pon Lip 12, 2010 5:48 pm

Luki323

avatar
Earthling
Earthling
zawsze ściągam epki z http://www.animetake.com/ a na napiski czekam tu http://animesub.info/ stronka chyba wszystkim znana :D

19Highschool of the Dead Empty Re: Highschool of the Dead Pon Lip 12, 2010 6:26 pm

Pucolini

Pucolini
Silver Saint
Silver Saint
Już na diff anime od jakiś 10minut : P

@Edit
O bosh jaka końcówka ... Płacz i ból =/
[spoiler odc2] Fajnie że się zebrali wszyscy : P [spoiler]
Ta pielęgniarka to typowa blondyna : D
Nie sądzicie że ten Grubas ma głos jak ikkaku (bleach) ?

@Luki
Odcineczek : D Z napisami : P



Ostatnio zmieniony przez Pucolini dnia Pon Lip 12, 2010 8:10 pm, w całości zmieniany 1 raz

20Highschool of the Dead Empty Re: Highschool of the Dead Pon Lip 12, 2010 7:00 pm

Akagi Shigeru

Akagi Shigeru
Genin
Genin
Let's see... I really enjoyed this episode more than the first one, mainly because the creators focused more on anime and action, than on Ecchi. We also, meet some really interesing characters, like the Pink Haired Lady, which seems to have a psychical breakdown.

I personally, like Hirano. Why? He made a gun using a Nailgun, and some wood, plus he shares voice actions with Viral and/or Guy. Need I say more?

Though, the Doctor is a bit.. stupid, and really annoying.
I really liked thier idea with the Microbus.
And ofcourse, more people fall victim to Zombies. Yaayy.

21Highschool of the Dead Empty Re: Highschool of the Dead Pon Lip 12, 2010 7:30 pm

Luki323

avatar
Earthling
Earthling
ale co od jakiś 10 minut?? :P

22Highschool of the Dead Empty Re: Highschool of the Dead Pon Lip 12, 2010 8:46 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Drugi ep, już jest?! Wielkie dzięki za poinformowanie. Lece oglądnąć ;.

23Highschool of the Dead Empty Re: Highschool of the Dead Pon Lip 12, 2010 9:02 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Dokładnie tak!
Hirano Kohta dostaje głos od Hiyama Nobuyukiego.
Znanego również jako Guy Shishioh, Viral i Madarame Ikkaku.

Wprawdzie mangę mam obczajoną aż do 25 chaptera (czekam na 26, bo robi się mocna akcja z paroma, cóż, smutnymi momentami... ale w końcu jest apokalipsa, co zrobisz), ale i tak fajnie zobaczyć, jak to wygląda w anime.

Oczywiście nie zaspoileruję wam absolutnie nic istotnego, nie liczcie na to xP

Cóż, odcinek idzie zgodnie z fabułą. Zbliża się moment z elementami gry psychologicznej i tutejszy odpowiednik jegomościa o imieniu Kusaka Masato (Zeng załapie :P). Tu było mało sieki, bo trzeba do niej dopiero dojechać tym mikrobusem, ale nie bójcie się. Zaspokoicie swoje pragnienie i krwawej sieki, i ecchi (sorry, Zeng...).

I personally, like Hirano. Why? He made a gun using a Nailgun, and some wood, plus he shares voice actions with Viral and/or Guy. Need I say more?
f(k) yeah!

e also, meet some really interesing characters, like the Pink Haired Lady, which seems to have a psychical breakdown.
Well... something like that.

No, czekamy na trzeci, to już oczywiste, że sieka się przeniesie na ulice! Mwahahahaha. Nie ma to jak zapach sieki o pora... (23:01) zapach sieki między 0:00 a 23:59.

24Highschool of the Dead Empty Re: Highschool of the Dead Pon Lip 12, 2010 9:41 pm

Diwan

Diwan
Zbanowany
Zbanowany
Viego za dużo tej "sieki" w twoim poście :D

Może i w 2 odcinku było mało brutalności, krwi i Viegańskiej "sieki" wiatraczkiem xd, ale odcinek bardzo mi się podobał : d Poznajemy wszystkich pochaterów, akcja się rozwija : o no nic, tylko czekac na 3 ep xd

sieka sieka sieka sieka sieka wiertarka sieka sieka sieka sieka katana sieka sieka sieka pistolet na gwoździe sieka SIEKA!

Twój post też xP

25Highschool of the Dead Empty Re: Highschool of the Dead Wto Lip 27, 2010 12:17 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Pojawił się kolejny, czwarty odcinek H.O.T.D ^^..
Nosi on tytuł:
Act 4: Running in the Dead (Akt 4: Biegając Wśród Żywych Trupów)

Trochę się zawiodłem na odcinku, przyczyn nie wymienię, bo bym spoilerował. Mimo to, myślę że kolejny odcinek choć trochę mi to wynagrodzi :)
Tak czy owak, zawieść się trochę to nie zawieść się całkowicie, więc ogólnie oceniam odcinek jako dobry.
4+/6

Mimo to, mam nadzieję że kolejne będę mógł ocenić wyżej ;)

Odcinek obejrzycie tutaj:
http://diff-anime.pl/ogladaj.php?oid=2019&jak=l

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 3]

Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.