Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 3]

26Highschool of the Dead - Page 2 Empty Re: Highschool of the Dead Wto Lip 27, 2010 7:01 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Rzeczywiście ten 4 epizod Hotd nie był aż taki zadziwiająco ekscytujący, pokazali miato całe zniszczone, całe we krwi, klimat spoko, ale teraz mało akcji bylo ponieważ przez pierwsze 10 min odcinka była powtórka z poprzednich odc... daje temu epkowi 5/10.

27Highschool of the Dead - Page 2 Empty Re: Highschool of the Dead Wto Lip 27, 2010 7:45 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Właściwie to było 9 minut wliczając opening.
Ale to też dużo.

Rozumiem, że robią 1 chapter -> 1 odcinek, ale żeby troszkę więcej się działo w tle. I do diabła... ten śpiew czy co to tam po końcu retrospekcji to jakaś masakra. Z trudem to wytrzymałem. Nie, klimat mógłby być tej muzyki, ale coś innego. Nawet "Lux Aeterna" (znane wam tytułem filmu - "Requiem for a dream") by pasowało, ale nie na długo. Jest zbyt oklepane.

Mniejsza o muzykę, coś się chociaż dzieje. Nie jest to anime dla dzieci. Jest podła rzeczywistość, a jedyna różnica to zombie na ulicach. Chyba czuję pewien niedosyt, bo już zaliczyłem mangę do 26 chaptera, dlatego anime oglądam ot tak - żeby zobaczyć krew w ruchu, znane mi sceny bardziej dynamicznie, McGyvera Hirano i maniaczkę kenjutsu Saeko Busujimę.

Odcinek 5, Streets of the Dead zapowiada się równie ciekawie (nie brzmiało za dobrze... no to "ciekawiej"), gwarantuję wam to. Ciekawe tylko, kiedy chapter 27 mangi...

28Highschool of the Dead - Page 2 Empty Re: Highschool of the Dead Nie Sie 01, 2010 10:17 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
"Licealiści mogą jeździć bez prawka :awesomeface: "
No w 4 odcinku za bardzo się nie popisali. I dziwie się że już wspominają co się wydarzyło chodź to dopiero 4 Odcinek, ale cóż.
Ale za to w 3 Odcinku coś się już działo, btw. ja bym wywalił tego kozaka w tym mini busie xd.
Ogólnie w tym ostatnim odcinku nie do wytrzymania są te kościelne wypociny >.

29Highschool of the Dead - Page 2 Empty Re: Highschool of the Dead Wto Sie 03, 2010 3:22 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
http://diff-anime.pl/ogladaj.php?oid=2037&jak=l

Nowy odcinek. Z początku nudno, ale zbliżając się ku końcowi odcinka, przestałem narzekać na nudę. A następny odcinek zapowiada się naprawdę cieekawiee ^.^' ! Będzie kawaii xd..

30Highschool of the Dead - Page 2 Empty Re: Highschool of the Dead Wto Sie 03, 2010 3:42 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
No piąty odcinek jest o wiele lepszy od czwartego... fajna akcja się dzieje pod koniec na moście...a co do 6 odcinka to tak jak powiedział Yoh to zapowiada się "cieekawiee ^.^' ".

31Highschool of the Dead - Page 2 Empty Re: Highschool of the Dead Wto Sie 03, 2010 4:37 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
"Nienawiść do policji tak zostałem wychowany" asiduhias8uhdiasduhaisd owned, leże.
Dość fajny odcinek, dzięki za info o nowym epie.
Macie Panią Marikawa ; dd, ona taka fajna jest Dxxx.
Spoiler:

32Highschool of the Dead - Page 2 Empty Re: Highschool of the Dead Pon Sie 09, 2010 7:04 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Nooo, skończyłem właśnie oglądac 6 epizod i taki odcinek na luzie był, śmiechowy trochę ale warto obejrzec, widac już, że ludziom zaczyna odbijac o.O czekam na next

33Highschool of the Dead - Page 2 Empty Re: Highschool of the Dead Pon Sie 09, 2010 7:32 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
http://video.anyfiles.pl/videos.jsp?http://video.anyfiles.pl/HIGHSCHOOL_OF_THE_DEAD_-_06_Napisy_PL/Anime/video/2805

Tutaj go obejrzycie.
Mówiąc szczerze, nie zawiodłem się.. Oj, nie przy tym odcinku. Nie nudziłem się ani chwilę oglądając go xd
Mam nadzieję że inne będą równie dobre i ciekawe xD

34Highschool of the Dead - Page 2 Empty Re: Highschool of the Dead Wto Sie 10, 2010 7:21 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Szósty odcinek H.O.T.D mnie rozbawił, ogółem epek dobry, mam nadzieje, że reszta odcinków będzie równie dobra. Końcówka kozacka xD.

35Highschool of the Dead - Page 2 Empty Re: Highschool of the Dead Wto Sie 10, 2010 8:35 am

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
Taki sobie... liczyłem na choć trochę akcji, a tu mi się Hentai włączył...
Następny odcinek zapowiada się podobnie, ale trochę więcej akcji (jadący motor... łaa xD). Anime jest dość dobre, mam nadzieje, że takie zostanie.

36Highschool of the Dead - Page 2 Empty Re: Highschool of the Dead Wto Sie 10, 2010 9:53 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
No, szósty odcinek był jaki był.
Siódmy będzie bardziej dynamiczny. Bardziej martwy.

37Highschool of the Dead - Page 2 Empty Re: Highschool of the Dead Wto Sie 10, 2010 3:24 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Odcinek przezabawny, jak dla mnie. Hirano niezłej fazy dostał XD, ogólnie widzę że w całym tym mieście są biuściaste kobiety ;x. Japońskie podniecenie rox Xd. Na akcje nie narzekam, jakby ciągle była to by się znudziło ; o.

38Highschool of the Dead - Page 2 Empty Re: Highschool of the Dead Pią Sie 13, 2010 7:50 am

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Nadgoniłem all epy no i muszę powiedzieć, że przerwę od akcji niezłą zrobili. Od początku wiedziałem, że pies nazbiera im tylko kłopotów, a tak chciałem, żeby Hirano zaje*ał tego psa :<. Widzieliście zapowiedź 7 odcinka? ;0 koparką czy czymś tam będą na nich szarżować.

39Highschool of the Dead - Page 2 Empty Re: Highschool of the Dead Pią Sie 13, 2010 8:16 am

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
To nie była zapowiedź... to taki "dodatek" liczący się dalej do odc. 6

40Highschool of the Dead - Page 2 Empty Re: Highschool of the Dead Pon Sie 16, 2010 3:19 pm

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
Najnowszy odcinek - http://video.anyfiles.pl/HIGHSCHOOL_OF_THE_DEAD_-_07_Napisy_PL/Anime/video/2853

Pozdrówka Filike :P

@sorka, za double, chciałem mieć pewność, że zauważycie ;)

41Highschool of the Dead - Page 2 Empty Re: Highschool of the Dead Pon Sie 16, 2010 5:07 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Czy "wzol" to w jakimś języku środkowoafrykańskim "bohater niosący ludziom zajebistość"? :P

Odcinek jest świetny, trup się ściele gęsto, i licznie, i często.

No i Viral... znaczy się Hirano jak zwykle wymiata.

Ogólnie dobry odcinek dobrego anime.

I właściwie, jak idzie 1 chapter -> 1 odcinek, po ósmym niestety nie spodziewajcie się zbyt wiele akcji. Jeśli nie połączą z dziewiątym (a oby nie, taki układ jest dobry), to będzie przejście z A do B. A jeśli połączą i zburzą taki fajny porządek, będzie jak w siódmym ;]

42Highschool of the Dead - Page 2 Empty Re: Highschool of the Dead Pon Sie 16, 2010 5:40 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Ten piesek co ma ciągle język na wierzchu owni na całej linii XDdd.
Hirano to ma szczęście w tym odcinku ; d.

43Highschool of the Dead - Page 2 Empty Re: Highschool of the Dead Pon Sie 16, 2010 5:45 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Wzol, wielkie dzieki za link ;] od rana czekałem na nowy odcinek, ale jakoś znaleść nie mogłem.

Kolejny dobry odcinek HOTD'a , akcja dobra, Hirano wymiata i w ogóle cała reszta teamu także i ci co dopieo do nich dołączyli, nie ma to jak osikać kogoś na powitanie xD, a pies to w ogóle kozak ^^, nic tylko czekać na kolejne odcinki.

44Highschool of the Dead - Page 2 Empty Re: Highschool of the Dead Pon Sie 16, 2010 6:06 pm

Filike

Filike
Zbanowany
Zbanowany
No, odcinek jak zawsze pr0 el0 k0x. Za link to mi podziękowania powinny być :<. Bo ja na CB go dałem Wzolowi, a on tutaj. Ale nie ważne. Czekam na nastepny odc. Jak wyjdzie to napewno wstawie link. Pozdrowienia

45Highschool of the Dead - Page 2 Empty Re: Highschool of the Dead Pon Sie 16, 2010 8:00 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Pies kozak, a Hirano był uradowany w tym odcinku chyba jak jeszcze nigdy dotąd. A jak z broni wymiatał xDD
Ale nawijka przed zsiusianiem się tej małej Takashiego była kox XD Coś o bohaterach etc.. XDD Odcinek geniusz. Mam nadzieję że następny będzie równie dobry xd

Czekam na kolejny odcinek ;d

46Highschool of the Dead - Page 2 Empty Re: Highschool of the Dead Sro Sie 18, 2010 5:26 pm

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
Pozdrówka Filike

Przecież napisałem xDD Następnym razem podawaj tutaj... Choć może już nie być potrzeby (czyt. sami znajdziemy na tej stronie).
Odcinek fajny. Scena z "siusianiem" owni xD I końcówka oczywiście fajna :) Może poczytam mangę.. nie, nie będzie takiego elementu zaskoczenia ;)

47Highschool of the Dead - Page 2 Empty Re: Highschool of the Dead Wto Sie 24, 2010 7:51 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Hej, jest nowy ( 8 ) odcinek na diff-anime. Powinien być wczoraj, ale cóż... Dodany 42 minuty po północy...

http://diff-anime.pl/ogladaj.php?oid=2178&jak=l

Cóż, mamy rozpoczęty nowy etap rzezi i otwartą zupełnie nową dziedzinę fizyki. Nie mechanikę kwantową. Nie mechanikę płynów.

Mechanikę cycków.

A tam, w końcu to program edukacyjny. Nauczymy się obsługiwać broń palną... nie? xP


Ten odcinek zrobili z połączenia chapterów 8 i 9, taka uwaga dla tych, co są na bieżąco z mangą. I ci sami też zauważą poważną zmianę w fabule względem mangi.
W mandze nie było wcale tego fragmentu z Takashim i Saeko odciągającym uwagę ICH. Byli przy wozie i załapali się na ratunek.
Co ci goście z anime kombinują... Mam nadzieję, że nie chcą tu podczepić akcji z chaptera 16, bo spierdolą całość niewyobrażalnie...

48Highschool of the Dead - Page 2 Empty Re: Highschool of the Dead Wto Sie 24, 2010 8:15 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Odcinek średni aż tak zaskakujący nie był i ta "mechanika cucków" boże co to było...
O.o

49Highschool of the Dead - Page 2 Empty Re: Highschool of the Dead Czw Sie 26, 2010 9:09 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Mi tam się podobał szczególnie że dawno nie oglądałem.
Na początek niezły humor potem trochę akcji, naprawdę nieźle.

btw. ten pies ma jeżyk na wierzchu przez 2 dni XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD.

50Highschool of the Dead - Page 2 Empty Re: Highschool of the Dead Pon Wrz 06, 2010 7:54 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Coś temat zastał? Sorry ze dubl, no ale trzeba jakoś być na bieżąco. No tak 9 odcinek dawno był, niedługo 10 bo Już Poniedziałek.

W 9, dziwne było złapanie za cycki Seako, to nie mógł jej za co innego złapać? Za ręce? Za tyłek, czy ją objąć? Przecież to strasznie dziwnie wygląda, stoi na przeciw niej nagle zachodzi ją od tyłu łapie za titsy i gada jej tam parę rzeczy, widać jak autorzy na siłę próbują wstawiać jakieś sux scenki ecchi. Ale reszta odcinka, pomijając ten fakt nawet fajny. Czekam na 10.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 3]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.