Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 13 z 14]

301[O-S-W] By Maximus - Page 13 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Nie Sie 26, 2012 12:51 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
[O-S-W] By Maximus - Page 13 Basewg

Nie zmniejszyłem go ale trochę poszerzyłem, ręka poprawiona. Myślę, że teraz lepiej :)

@Edit

[O-S-W] By Maximus - Page 13 Basesxi
Zrobiłem większy rozkrok :P

[O-S-W] By Maximus - Page 13 Nowyprojekt
No pierwszy opar na nowym base musi być, odświeżony Maximus :)

302[O-S-W] By Maximus - Page 13 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Pon Sie 27, 2012 1:50 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Widzę, że poprawiłeś base, stosując się między innymi do moich rad - to dobrze.
Klatka piersiowa dalej wymaga modyfikacji. Prawa dłoń jest na chwilę obecną zbyt mała. Na butach, zbyt słabe przejście pomiędzy poszczególnymi odcieniami. Lewą rękę skróć o jeden piksel.
Nowa odsłona Maximusa prezentuje się dość ciekawie. Włosy wykonane bardzo ładnie; odpowiednie cieniowanie, dzięki któremu całość nie wydaje się tak pusta. Cieniowanie podkoszulki przydałoby się poprawić - użyłeś zbyt mało najciemniejszego odcienia, za bardzo skupiając się na średnim. Masz odpowiednio dużą ilość miejsca do tego, by pocieniować ten element tak, aby wyglądał przyzwoicie. Spodnie wyglądają dobrze; cieniowanie trzyma poziom. Kiedy postać nie ma odsłoniętej klatki piersiowej, w oczy rzuca się rzeczywiście zbyt mała, prawa dłoń - popracuj nad nią. Masa mięśniowa wykonana odpowiednio. W przypadku butów, zbyt słabe przejście pomiędzy odcieniami. Staraj się również tworzyć postacie, w przypadku których będziesz musiał poświęcić trochę więcej czasu na tworzenie - dopiero wtedy w pełni da się sprawdzić stworzone base - idąc na całość :71:

/V
+2KP

CO SIĘ DZIWICIE, JA WCIĄŻ TU ISTNIEJĘ.

303[O-S-W] By Maximus - Page 13 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Pon Sie 27, 2012 8:30 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
[O-S-W] By Maximus - Page 13 Basevt
Poprawiłem tą rękę, cieniowanie zmienione i lekko prawy but :)

[O-S-W] By Maximus - Page 13 Nowyprojekt
Jak widać ten ostatni według mnie najfajniej wygląda, czy według Was też?

304[O-S-W] By Maximus - Page 13 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Sro Sie 29, 2012 1:56 pm

szczepan

szczepan
Don
Don
https://2img.net/r/ihimizer/img52/6742/nowyprojekt.png

Zaczynam od lewej:
1. Cienie są dobre nie mam za dużo zastrzeżeń cienie na spodniach dobrze są ułożone dobrze widoczne są praktycznie idealne tylko jakby za dużo jasnego koloru. cinie na koszulce czy jak to tam nazwać cieni jest tu troszke za mało moim zdaniem to samo tyczy się wszystkich prac do prawej. Włosy wykonane dobrze cienie poustawiane także dobrze.

2. czerwona koszulka pod spodem wydaje się lepsza od niebieskiej moim zdaniem ale to tylko na moje oko na twoje może być lepsza niebieska. białe buty do niebieskiej koszulki pod spodem na moje to ni w ząb nie psuje do calego stroju.

KP: 2
/Feli

305[O-S-W] By Maximus - Page 13 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Pią Sie 31, 2012 1:37 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
[O-S-W] By Maximus - Page 13 Nowyprojektv

No dobra, który strój?
Niech co najmniej ze 3 osoby wybiorą :)

306[O-S-W] By Maximus - Page 13 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Sob Wrz 01, 2012 11:28 am

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
drugi rząd środkowy :)

307[O-S-W] By Maximus - Page 13 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Sob Wrz 01, 2012 11:44 am

Katayachi

Katayachi
Logia User
Logia User
Poza nr 4 : )

308[O-S-W] By Maximus - Page 13 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Sob Wrz 01, 2012 3:04 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Czwarty rząd, środkowy.

Pomijając wybór, OPARy prezentują się całkiem nieźle. Cieniowanie oraz proporcje włosów, bardzo przypadły mi do gustu. Popracuj nieco więcej nad cieniowaniem ciemnej podkoszulki, nad proporcjami dłoni, które w dalszym ciągu nie są tym, co chciałem ujrzeć w Twojej pracy, oraz przejściem między odcieniami wykorzystanymi do cieniowania butów - są zbyt słabe. Twarz wygląda dobrze, opaska również. Rękawiczki nie zostały źle wykonane.
Jest okey, ale popracuj jeszcze nad Maximusem 4

KP: 1
/Feli

309[O-S-W] By Maximus - Page 13 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Pon Wrz 03, 2012 8:04 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
[O-S-W] By Maximus - Page 13 Dowyboru

Nie wiem jak tą rękę mógłbym inaczej zrobić, jakoś tak mi najbardziej odpowiada :/

Zrobiłem nowe włoski za radą Smoka, jak wyszły? Lepiej wygląda niż poprzednik?

310[O-S-W] By Maximus - Page 13 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Wto Wrz 04, 2012 1:59 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nie wiem jak tą rękę mógłbym inaczej zrobić, jakoś tak mi najbardziej odpowiada :/
Nie mam na myśli całej ręki, a tylko dłoń - jeżeli nad nią popracujesz, na prawdę będzie wyglądała lepiej niż teraz. Z drugiej strony, jeżeli lepiej tworzy Ci się na base o właśnie takich proporcjach, to nie jest to już moja sprawa. Każdy ma własny styl 4
Wracając do komentarza dotyczącego nowej pracy... Włosy prezentują się dość przeciętnie - ich proporcje nie są złe, lecz poszczególne kosmyki oraz cieniowanie, wymagają modyfikacji. Widzę podobieństwo do stylu Smoka - to niekoniecznie dobrze. Na twarzy przydałoby się nieco więcej cieni. Podnieś lewe ramię lub opuść prawe. Cieniowanie koszulki, przeciętne. Cieniowanie spodni mogłoby być lepsze, zważając na to, na co stać Cię w chwili obecnej - przesadzasz z ilością ciemnego odcienia, za mało używasz jasnego. Postaraj się to zmienić w najbliższym czasie. Buty normalne; nie wyróżniające się niczym szczególnym. A szkoda. Czasami warto pobawić się z tak niewielkimi elementami pracy, a żeby uzyskać jakiś oryginalny efekt. Nie podoba mi się czarny piksel na lewej dłoni - ona sama zbyt bardzo wystaje do przodu. Popełniasz ten sam błąd, który popełnił Luka, tworząc swoje base. Poza tym, większych błędów nie ma. Nowa odsłona postaci prezentuje się nieco bardziej ludzko, jednak porównując ją do poprzedniczki, mam wrażenie, że za bardzo odskoczyłeś od swojego pierwotnego stylu.

KP: 3
/Feli

311[O-S-W] By Maximus - Page 13 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Wto Wrz 04, 2012 6:30 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Nie chcę zmieniać stylu cieniowania spodni, bo mogę je zepsuć. Gdy bardziej chowam rękę, nie wygląda to dobrze, jest gorzej niż teraz. Barek prawy nie powinien się równać lewemu, nie uważasz?

[O-S-W] By Maximus - Page 13 Nowyprojekt
Zupełnie nowa odsłona Maximusa, kiedyś zrobiłem takiego z chustą :)
(wzorowałem się na pewnej postaci, zgadniecie na jakiej? :P )

312[O-S-W] By Maximus - Page 13 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Czw Wrz 06, 2012 10:13 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
http://www.anrevosprites.net/t200p300-o-s-w-by-maximus#57586
Nie chcę zmieniać stylu cieniowania spodni, bo mogę je zepsuć.
Tym sposobem, ciężko będzie Ci zmienić cokolwiek w obawie, że ostatecznie możesz zniszczyć ciekawy efekt. Czasami trzeba spróbować dokonać jakichś ciekawych zmian, nawet jeżeli początkowo wiemy, iż na prace może to nienajlepiej wpłynąć.
Gdy bardziej chowam rękę, nie wygląda to dobrze, jest gorzej niż teraz.
Tutaj już nawet nie chodzi o jej chowanie, a sam fakt, żeby usunąć ten czarny piksel z dłoni - nie masz pojęcia, jak mnie to denerwuje. xd
Barek prawy nie powinien się równać lewemu, nie uważasz?
Może, lecz nie musi. Mniejsza - jeżeli tak jest Ci wygodniej, to spoko.

Praca nie prezentuje się źle, ale nie jest także najwyższych lotów. Bandana na głowie słabo pocieniowana; proporcje odpowiednie. Podkoszulka wykonana stosunkowo dobrze, aczkolwiek z cieniowaniem jeszcze trochę bym się pobawił. Klatka piersiowa nie wygląda źle - w tej kwestii trochę się poprawiło, ale dalej nie wygląda to tak jak mogłoby wyglądać. xd Twarz pocieniowana znośnie. Masa mięśniowa wykonana odpowiednio - pobaw się z dłonią. "Pacz" - da się...
[O-S-W] By Maximus - Page 13 111
Spodnie wymagają poprawy cieniowania, ale póki sam się za to nie zabierzesz, to nie ma sensu również naciskać. Buty wykonane odpowiednio. Pomysł? Dość słaby - jednak, zawsze to jakakolwiek praca, nad którą trzeba było spędzić chwilkę ; )

KP: 3
/Feli

313[O-S-W] By Maximus - Page 13 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Pią Wrz 07, 2012 3:12 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
[O-S-W] By Maximus - Page 13 Nowyprojekt

Spodnie nieruszane, rękę na swój sposób poprawiłem, twoja jakaś taka dziwna mi się wydawała, kwadratowa. Koszulkę pocieniowałem ciut inaczej, bandanę zostawiam jak jest, bo nie wiem zbytnio jak się taką cieniuje. Z tą ręką jakoś lepiej teraz wygląda?

Aha, mnie denerwuje jak nie ma tam tego pixela czarnego ;D

314[O-S-W] By Maximus - Page 13 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Nie Wrz 16, 2012 2:28 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Coś ucichło, więc wrzucam mój aktualny projekt nad którym ciężko pracuję :)

[O-S-W] By Maximus - Page 13 Nowyprojekta

Sprity do nich zaczęte

315[O-S-W] By Maximus - Page 13 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Nie Wrz 16, 2012 4:41 pm

Orzeszek

Orzeszek
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
WŁOSY

hmm co tu dużo mówić włosy bardzo dobre cieniowanie jest ładne .


STRÓJ
Strój równie dobry nie podoba mi się koszulka ssj1 jakby pod rękami była czarna :pokerface: .

BUTY

ładne cieniowanie kolory odpowiednio dobrane.

PODSUMOWANIE

:perfect: 9/10

316[O-S-W] By Maximus - Page 13 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Nie Wrz 16, 2012 4:47 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Orzeszek napisał:
STRÓJ
Strój równie dobry nie podoba mi się koszulka ssj1 jakby pod rękami była czarna :pokerface: .

Czarna - :72: To jest outline ręki... :Viego:

317[O-S-W] By Maximus - Page 13 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Nie Wrz 16, 2012 5:07 pm

Orzeszek

Orzeszek
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Maximus napisał:
Orzeszek napisał:
STRÓJ
Strój równie dobry nie podoba mi się koszulka ssj1 jakby pod rękami była czarna :pokerface: .

Czarna - :72: To jest outline ręki... :Viego:


Sorki Oh, oops...

jakbyś dał trochę niebieskiego było by widać

318[O-S-W] By Maximus - Page 13 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Nie Wrz 16, 2012 5:24 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
@Maximus

Nie spinaj, to tylko newbie : D

319[O-S-W] By Maximus - Page 13 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Nie Wrz 16, 2012 6:53 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Ciekawie prezentująca się postać Vegetto. W przypadku postaci bazowej, outline tworzący kosmyki wewnątrz włosów jest naprawdę zbędny – nie wygląda ciekawie. W przypadku wszystkich postaci, przydałoby się zmienić odcień pomarańczowego stroju na taki, który mniej mieszałby się z odcieniem skóry bohatera. Mięśnie dość słabo wykonane, jeżeli brać pod uwagę postać bazową i Super Saiya-jin 3 – stać Cię na więcej. Zielone kolczyki Potara? Dafuq. Przy formie Super Saiya-jin 2, w oczy rzuca się zbyt długi tors. Zamierzony efekt? Średnio wykonane cieniowanie spodni. Dość oryginalne „custome poses”. Ogólne wrażenie? Stać Cię na więcej, ale skoro już zabrałeś się za tworzenie pełnych spritów, skończ je – przy odrobinie szczęścia, będą one jednymi z najlepiej wykonanych w przypadku tej postaci. Byłbym wdzięczny za krótki komentarz w moim temacie z O-S-W.

KP: 2
/Feli

320[O-S-W] By Maximus - Page 13 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Nie Wrz 16, 2012 8:20 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Yoh92 napisał: W przypadku wszystkich postaci, przydałoby się zmienić odcień pomarańczowego stroju na taki, który mniej mieszałby się z odcieniem skóry bohatera.
Postanowiłem, że jak wygra OADS, to nie ruszam ubioru.
Yoh92 napisał:Zielone kolczyki Potara? Dafuq.
Mój Vegetto ma zielone, jest z innego universum, bo jest wyższy niż normalny 4
Yoh92 napisał: Przy formie Super Saiya-jin 2, w oczy rzuca się zbyt długi tors. Zamierzony efekt?
"To je moje base, tego nie zmienisz" ;D

321[O-S-W] By Maximus - Page 13 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Nie Wrz 16, 2012 10:22 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Maximus napisał:Postanowiłem, że jak wygra OADS, to nie ruszam ubioru.
Cóż... Postanowienie, postanowieniem, ale sama praca wymaga ewidentnych poprawek.

Maximus napisał:Mój Vegetto ma zielone, jest z innego universum, bo jest wyższy niż normalny 4
AHA. :60:

Maximus napisał:"To je moje base, tego nie zmienisz" ;D
Nie zamierzam zmieniać Twojego base, wszak sam wiesz na czym najlepiej Ci się pracuje i tworzy prace. Każdy ma własny styl, ale jeżeli jesteśmy świadomi jakichś błędów, to należałoby je powoli poprawiać, czyż nie tak?

322[O-S-W] By Maximus - Page 13 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Pon Wrz 17, 2012 2:15 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
No tak, z czasem pewnie wniosę poprawki do base 4

323[O-S-W] By Maximus - Page 13 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Nie Wrz 30, 2012 7:28 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Robię swoje base, a że lubię napakowańców, to postanowiłem spróbować z tym:

[O-S-W] By Maximus - Page 13 Base2

Dałem z przykładowymi włosami, żeby też 'z innej strony' można było na to spojrzeć :)

324[O-S-W] By Maximus - Page 13 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Nie Wrz 30, 2012 10:26 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Rozumiem, że jest dobry...

Jak robię Vegetto, to i zacznę Broly'ego, bo jeden z drugim sławniejsi przez DBM się stali:

[O-S-W] By Maximus - Page 13 Brolyb

Jak kiedyś skończę base jedno i drugie, to kto wie, może animację z walką sieknę :)

325[O-S-W] By Maximus - Page 13 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Pią Paź 05, 2012 9:12 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
W przypadku base – nieco za szerokie ramiona, zbyt duże wcięcie w talii, dziwne wykonanie dłoni, miejscami cieniowanie, wymagające poprawy. W ostatnim przypadku, nie ma jednak tragedii – jak będziesz wiedział o czym piszę, sam to poprawisz. Jak nie, to trudno – nie bierz się za to, bo będzie mogło wyjść tylko gorzej. Włosy prezentują się ciekawie, ogólnie masz fajny styl. Nieco popracowałbym nad cieniowaniem i niektórymi kosmykami, lecz w tym przypadku nie jest źle.
Przejdźmy do Brollyego. Cieniowanie włosów miejscami wymaga modyfikacji. Nie stosuj tutaj również niewiadomo jakiej ilości poszczególnych odcieni, bo wbrew pozorom, nie wyjdzie to na dobre Twojej pracy. Odpowiednie proporcje, zachowane. Jeżeli chodzi o masę mięśniową, to wykonałeś ją całkiem przyzwoicie – błędy? Te same, które uwidoczniłem w przypadku base – zbyt szerokie ramiona, oraz za duże wcięcie w talii – postać bowiem nienaturalnie zmniejsza swoją masę, im niżej ją kreujesz. Nieciekawie wykonana dłoń. Naszyjnik ograniczający moc legendarnego saiya-jina jest słabo widoczny. To czerwone cholerstwo wymaga poprawy w cieniowaniu – całość. Nie ma tutaj tragedii, ale wiem, że w Twoim przypadku, może być zdecydowanie lepiej. Spodnie pocieniowane nijak – widać, że skupiałeś się głównie na stworzeniu fajnie wyglądającej masy mięśniowej, a nie spodniach – zbyt słabe przejścia pomiędzy poszczególnymi odcieniami, nieodpowiednie cieniowanie – ogólnie, dość przeciętnie wykonany element. Buty mi się podobają, wyglądają fajnie i są wykonane dość prosto – masz tutaj plusa. Uniesione ręce w drugiej pracy, są wykonane dość dobrze – wysuń jednak lewą łapkę nieco do przodu, bo daje to dość dziwny efekt z daleka – jakby postać specjalnie chowała jedną rękę, by drugą bardziej wyciągnąć.


KP: 3
/Feli

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 13 z 14]

Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.