Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 12 z 14]

276[O-S-W] By Maximus - Page 12 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Nie Lis 20, 2011 5:16 pm

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Ooo.. Dobrze, że dodałeś te piksele przy uchu, dzięki temu lepiej to wygląda. Źle zrobiłeś robiąc włosy ssj4 całe czarne i konturując je szarym odcieniem. Takie cóś mi się zdecydowanie nie podoba. Przy ssj, ssj2, ssj3 dalej jest za uchem wygolone miejsce. Podoba mi się klatka piersiowa, bo za cholerę mi ona nie wychodziła, jak chciałem ją zrobić na tym base, a tobie wyszła bardzo dobrze. Na lewej ręce we wszystkich oparach został brązowy piksel na opasce. Wybacz, lecz niezbyt mi się podoba ten wyraz twarzy u ssj5, jak u ssj3, ale może to kwestia gustu. Choć OPARy wyglądają dobrze, to i tak mnie nikt nie przekona do tego base.

KP: 1
/Feli

277[O-S-W] By Maximus - Page 12 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Nie Lis 20, 2011 5:18 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Jest Progress.
Już większych błędów nie widzę. Jedynie - nie wiem czy tego ty nie zauważyłeś czy specjalnie zostawiłeś - w ssj i ssj2 za uchem znajdują się dwa pixele skróy, w ssj3 jest na szczęście tylko jeden.
Cieniowanie włosów poprawiło się - przynajmniej jeśli chodzi o tą wcześniejszą plamę.
Aha, byłbym zapomniał. Co do ssj4 - nie próbowałeś zrobić tego normalnie? Czarne kontury i środek pocieniowany? Oczywiście, nie mówię, że wygląda to źle tylko nie jestem do czegoś takiego przyzwyczajony i chciałbym porównać z pocieniowaną wersją.

Dobra, czekam na sprita.

KP: 1
/Feli

278[O-S-W] By Maximus - Page 12 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Sro Lis 23, 2011 4:18 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Nadejszla wiekopomna chwiła...
[O-S-W] By Maximus - Page 12 48549195731512946462

1. Raczej nic nie zmieniałem,
2. Kolorystyka i cienie,
3. Kolorystyka i cienie,
4. Kolorystyka i cienie,
5. Cienie,
6. Cienie,
7. Nowa postać, mały opisik - Power of Legendary Super Saiyan. Najsilniejsza transformacja, chociaż, żeby przewyższyć moc SSJ3, SSJ4 czy SSJ5 musi przebywać w niej długi okres czasu. Moc powyżej SSJ5 nie do końca jest kontrolowana lub w ogóle.

Cieni już raczej zmieniać nie będę i zabieram się za sprity :)

279[O-S-W] By Maximus - Page 12 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Czw Lis 24, 2011 4:04 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Cieniowanie twarzy i ciemnego ubrania to po prostu cienie bazowe, które są dostępne w przypadku base.
Włosy w normalnej postaci wymagają pewnych poprawek, bynajmniej w przypadku cieniowania. Miejscami, umieszczasz na nich zbyt dużo ciemnych pixeli. Tych w średnim odcieniu również powinno być nieco mniej. Całość jednak nie prezentuje się źle. Formy Super Saiya'jin wyglądają fajnie, zwłaszcza dzięki temu, że włosy nie posiadają ciemnego outline'u. Cieniowanie kosmyków, podobnie jak w przypadku formy bazowej, mogłoby być lepsze - zwłaszcza, kiedy wiem że pracę robi ktoś, kto w LSW już trochę siedzi - nieważne czy to animacje czy sprity. W formie Super Saiya'jin 3, brak brwi jest zbyt słabo widoczny. Nie ma to miejsca w Super Saiya'jin 5. Klatka od form Super Saiya'jin 4 wygląda dosyć dziwnie. W Super Saiya'jin 5, wykonanie włosów średnio mi się podoba; są zbyt chaotycznie ułożone. Ale nie mieszam się. Od pewnego czasu, preferuję jedynie formy do Super Saiya'jin 3. Power of Legendary Super Saiya'jin to ciekawy pomysł, ale wykonanie pracy trochę dziwnie; mniejsza o to.

Całokształt tak czy siak prezentuje się nieźle. Nie mogłem wypisać dłuższej oceny, mimo że bardzo bym chciał, gdyż za chwilę wychodzę do pracy. Wiedz jednak, że jeżeli chcesz, to możesz wykonać coś naprawdę dobrego. Świadczą o tym chociażby włosy form Super Saiya'jin.

KP: 3
/Feli

280[O-S-W] By Maximus - Page 12 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Sob Gru 17, 2011 10:00 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
https://2img.net/r/ihimg/f/513/beztytuuyau.png
Credit:
Angryboy (base)

No, ten Maximus nie będzie Saiyanem, tylko kimś lepszym od istot boskich. Jedna z pierwszych istot która była już na początku istnienia czegokolwiek :)

281[O-S-W] By Maximus - Page 12 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Nie Gru 18, 2011 3:29 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
No, ten Maximus nie będzie Saiyanem, tylko kimś lepszym od istot boskich. Jedna z pierwszych istot która była już na początku istnienia czegokolwiek.
Okeeeeey...

Wracając do samej pracy, a nie jej przeznaczenia... Do samej pracy nie ma się co przyczepiać - kilka postów wcześniej ją wrzucałeś i była z pewnością oceniana. Ostrze wyszło fajnie, ale wygląda nieco za sztywnie. Do cieniowania nie będę się przyczepiał - nie ma sensu. Druga forma wygląda fajnie. To skrzydła Twojego autorstwa? Odnoszę wrażenie że gdzieś już je widziałem... Ostrze wygląda fajniej, jednak tu przyczepię się do zębów cieniowanych dwu-tonowo - są pocieniowane dziwnie. Dosyć dziwnie, nawet jak na Ciebie. Sama forma nie prezentuje się źle, ale mogłaby nie mieć podkoszulki. Trzecia forma to tylko pokolorowana na ciemno postać z niebieską otoczką - taki sam zabieg zastosowałem, podczas tworzenia ApocDestroyera; transformacji Yoha. Broń prezentuje się na prawdę ciekawie; lepiej niż w przypadku wcześniejszych prac. Tu mamy do czynienia przynajmniej z czymś odmiennym, niż dużych rozmiarów, miecz.

Ogólne wrażenie, jakie na mnie wywarły prace, jest dosyć słabe. Widzę jednak że przyłożyłeś się do tworzenia broni jak mało kiedy i ten projekt wydaje mi się realny do zrealizowania - a wiem że do tego jesteś zdolny. Oby tak dalej.

KP: 2
/Feli

282[O-S-W] By Maximus - Page 12 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Nie Gru 18, 2011 9:09 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Dzięki za ocenkę.
Skrzydła nie są moje, ale nie było przy nich napisanego twórcy, więc nie dałem podziękowań.

283[O-S-W] By Maximus - Page 12 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Sob Sty 07, 2012 6:21 pm

Mroczny

Mroczny
Zbanowany
Zbanowany
Włoski są spoko w ssj też tylko ta kurtka troche ci nie wyszła według mnie ale dobra butki są fajnie ale te włosy w drugim oparze są jakieś takie nie wiem jak to powiedzieć ale za wszystko daje ci 8/10

284[O-S-W] By Maximus - Page 12 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Sro Kwi 25, 2012 1:54 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
[O-S-W] By Maximus - Page 12 Shuzoproject

Dawno nic nie wrzucałem więc... To jest Shuzo.
Do oceny tylko koszulka i włoski.

285[O-S-W] By Maximus - Page 12 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Sro Kwi 25, 2012 2:14 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
:japa:


Hmm zacznijmy więc od głowy, a dokładniej od włosów. No wiesz fajna opcja z takim kosmykiem, ale imo nie podoba mi się cieniowanie tej grzywki, same kosmyki odstające bez cieniowania - dafuq? Z cieniowaniem włosów "z tyłu" nie popisałeś się. Powinno być na odwrót z tymi twoimi cieniami(chyba wiesz co mam na myśli). Kontury wyglądają na ślamazarne.

Klata wygląda dosyć lipnie, słabe cieniowanie, to samo z ramieniem(gdzie bajceps?).

Zaś najlepiej chyba jest z nogami, tam nie ma błędów.

Ogólnie może myślałeś nad przerzuceniem się na nowsze base? Jest tyle ich na 'rynku', a ty ciągle trzymasz się starego schematu. Mówiąc o tym starym kanonie mam na myśli również kolorowe kontury w SSJ.

Mam nadzieję, że nie wziąłeś za bardzo tego do siebie i nie czujesz się urażony, ale staraj się dostosować do moich wytycznych jeśli jest to ci na rękę.

KP: 2
/Feli

286[O-S-W] By Maximus - Page 12 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Sro Kwi 25, 2012 2:53 pm

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Moim zdaniem to każdy ma swój styl do rysowania,mi się podobają te włoski bardzo ciekawy rozkład kosmyków cieniowanie włosków jak zwykle dobrze,koszulka też ładnie pocieniowana to tyle praca jest dobra ja też lubię smoka base często go używam i modeluję xd.

KP: 1
/Feli

287[O-S-W] By Maximus - Page 12 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Sro Kwi 25, 2012 8:24 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Cieniowanie włosów wymaga wielu poprawek. Przede wszystkim, czarne pixele - jest ich zdecydowanie za dużo 'wewnątrz fryzury' pracy. Gdybyś ograniczył ciemny oraz średni odcień i nieco inaczej pobawił się z jasnym to myślę, że byłbyś w stanie uzyskać naprawdę ciekawe efekty. Aktualnie na włosach panuje zbyt duży chaos. W przypadku form Super Saiya'jin, outline włosów powinien być czarny. Paleta kolorów jaką zastosowałeś nie jest zła, ale zastosowano ją w nieodpowiedni sposób. Podkoszulka wymaga znaczących poprawek - nie stosuj outline'u kiedy oddzielasz kolor podkoszulki od koloru skóry - efekt jest wtedy ciekawszy. Cieniowanie jest dosyć 'staromodne'; starasz się de facto zaznaczyć mięśnie klatki piersiowej, przynajmniej w niewielkim stopniu. Akurat tego powinieneś unikać, a sama górna część stroju powinna być luźniejsza.
Kolejny błąd to już wina zastosowanego 'base' - postać wydaje się zbyt wąska w talii. Do cieniowania spodni mam minimalne zastrzeżenia; mimo wszystko, można byłoby wykonać to lepiej.

KP: 2
/Feli

288[O-S-W] By Maximus - Page 12 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Nie Kwi 29, 2012 8:59 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Nie ma tu co oceniać, po prostu zrobiłem go na base Luka no i wygląda lepiej. Nie ma co oceniać, bo nie zmieniłem mu włosków i nie zamierzam, bo mi się podobają, reszta to ubranie z base, lekko koszulka podmalowana.

[O-S-W] By Maximus - Page 12 Shuzoproject

289[O-S-W] By Maximus - Page 12 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Pon Kwi 30, 2012 7:32 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Doszedł SSJ3, raczej małpki z serii GT nie będę robił, bo zaraz znów mnie weźmie na SSJ

[O-S-W] By Maximus - Page 12 Shuzoproject

290[O-S-W] By Maximus - Page 12 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Pon Kwi 30, 2012 7:25 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nie ma tu co oceniać, po prostu zrobiłem go na base Luka no i wygląda lepiej. Nie ma co oceniać, bo nie zmieniłem mu włosków i nie zamierzam, bo mi się podobają, reszta to ubranie z base, lekko koszulka podmalowana...
...czyli niekoniecznie jest tutaj co oceniać, a jedynie skomentować pracę.
Włosy prezentują się ciekawie jeżeli chodzi o kształt; nieco gorzej natomiast, kiedy bierzemy pod uwagę cieniowanie. Zaciemnione kosmyki mogłyby być lepiej wykonane; całość wymagałaby znaczących poprawek w cieniowaniu. W przypadku Saiya'jina, nie podoba mi się zastsowanie żółtego koloru jako jednego z 'przejść pomiędzy odcieniami'. Jest on ledwo zauważalny - lepiej sprawdziłby się pomysł z użyciem żółtej barwy jako koloru jasnego, złotej jako średniego, natomiast tej najciemniejszej jako ciemnego. Wokół włosów przydałby się outline; w środku niekoniecznie, bowiem wtedy lepiej wyglądają. Włosy w przypadku Super Saiya'jina 3 prezentują się nijak w porównaniu do poprzednich poziomów. Postaraj się je zrobić nieco gęstsze, zachowując przy tym również przynajmniej jeden kosmyk z wcześniejszych form z tych opadających na czoło postaci. Popracuj nad twarzą, która w tej formie wygląda zdecydowanie inaczej. Tworząc w LSW można uzyskać ciekawe efekty, wiesz o tym doskonale - dlatego warto spróbować. Strój wygląda dobrze, ale w większości jest to jedynie 'recolor' - nie ma więc co oceniać.
Sam pomysł również nie jest zachwycający. Postać w podkoszulce bez rękawów i spodniach - zwykły, najzwyklejszy w świecie wojownik.
Ogólnie rzecz biorąc, praca trzyma słaby poziom. Ty wykonałeś jedynie włosy - nie wiem nawet czy miałeś styczność z cieniowaniem głowy, które w tym przypadku byłoby konieczne.

/3KP
/@Yoh



Ostatnio zmieniony przez Yoh92 dnia Sob Sie 25, 2012 6:03 am, w całości zmieniany 1 raz

291[O-S-W] By Maximus - Page 12 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Wto Maj 01, 2012 6:09 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
[O-S-W] By Maximus - Page 12 Shuzoproject

Już na prawdę ostatnie poprawki w SSJ3, teraz wygląda według mnie lepiej. Zacząłem sprita normala już i nie będę nic zmieniał. Robię te 4 sprity, może troche to potrwa, ale z tym spritem wyjdą nowe odcinki i to nie będzie MS. MS dalej będzie oczywiście kontynuowany :)

292[O-S-W] By Maximus - Page 12 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Wto Maj 01, 2012 6:19 pm

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
SSJ3 muszę ci dorównać xD wczoraj zacząłem sprita ssj2 :),a co do oceny to włoski są bardzo ładne w ssj2 szczególnie mi przypadły,prosty ubiór dobrze pocieniowany,praca jest git i bardzo mi się podoba.

293[O-S-W] By Maximus - Page 12 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Sro Maj 02, 2012 5:06 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Zmiany są niewielkie; trochę 'zagęściłeś' włosy w przypadku Super Saiya'jin 3 i wyszło to tej postaci na dobre. Są jednak błędy w cieniowaniu tychże włosków oraz błędy, które wymieniłem w moim poprzednim komentarzu, a do których niekoniecznie chciało Ci się stosować.

294[O-S-W] By Maximus - Page 12 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Czw Maj 03, 2012 6:17 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Cieniowania nie ruszałem, bo mi takie włoski się podobają, może spróbuję jeszcze dodać trochę czarnych pixeli, zobaczymy jak to będzie.

295[O-S-W] By Maximus - Page 12 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Czw Maj 03, 2012 8:22 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
[O-S-W] By Maximus - Page 12 Shuzoproject

Lepiej teraz? Oczywiście chodzi o te oparki niżej.

296[O-S-W] By Maximus - Page 12 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Czw Maj 03, 2012 10:52 am

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Jeżeli pytasz o to czy lepiej, to według mnie nie. Jeżeli już robisz czarne kontury to staraj się na całych włosach, nie tylko po obrzeżach bo według mnie(!) wygląda to po prostu dziwnie. Jeżeli czepiam się już włosów no to przydało by się poprawić cieniowanie i lekko zmodyfikować kontury włosów, ponieważ wydają się one krzywe. Możliwe, że to przez to, że kontury są żółto-czarne, nie wiem, musisz to poprawić. Dołu chyba nie ma co dużo oceniać, spodnie i bluzka z base, tylko kolory pozmieniane, nie? Ogólnie praca nie prezentuje się najgorzej, jednak dużo przed tobą pracy.

KP: 1
/Feli

297[O-S-W] By Maximus - Page 12 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Pią Maj 04, 2012 12:14 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Samego cieniowania nie musisz zmieniać ale postaraj się zmodyfikować te złote odcienie na nieco ciemniejsze. Jasny kolor w połączeniu z ciemnym outline włosów, rzeczywiście nie prezentuje się najlepiej. Sama praca nie wygląda źle; jak słusznie zauważył Ykmo, poza włosami nie ma tutaj tak wiele wkładu własnego.
Dużo pracy przed Tobą.

KP: 1
/Feli

298[O-S-W] By Maximus - Page 12 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Pią Maj 04, 2012 12:42 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Wiecie, wolę skupić się na animacji, niż na robieniu oparów. Jeśli jakiegoś zrobię i mi się spodoba od razu biorę się za sprita i dodaję go do animacji :). Wiem, że powinienem, ale nie bardzo bawię się w poprawianie ich.

299[O-S-W] By Maximus - Page 12 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Pią Sie 24, 2012 8:20 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
[O-S-W] By Maximus - Page 12 Baseu

No więc znów postanowiłem spróbować, a że lubię wyższe base...

Poprawiłem mu sylwetkę jak widać, jest jeszcze wyższy (patrzyłem na nowego Brolyego Angryboy'a), zmieniłem mięśnie, ręce, troszkę spodnie, z głowy wymazałem tylko dwa czarne piksele i zmieniłem cieniowanie oraz oczy dałem jeden piksel wyżej i zrobiłem mu nos i buźkę, co nigdy tego nie robiłem :P

Mam nadzieję, że jest dobry i będę mógł się bawić w te base dalej, może będzie to SPAR, a może więcej póz zrobię jak mi się uda i będzie się chciało :)

300[O-S-W] By Maximus - Page 12 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Sob Sie 25, 2012 7:50 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Po poprawce, base prezentuje się zdecydowanie lepiej - przejdźmy jednak do rzeczy, czyli do oceny i wytknięcia błędów.
Cieniowanie twarzy, odpowiednie. Duża masa mięśniowa; ręka, od łokcia w dół, wydaje się nieco za gruba. Dłoń trochę za duża. Postać wydaje się nieco za długa oraz zbyt chuda - problem możesz rozwiązać, poszerzając base nieco w talii oraz zmniejszając wysokość o jeden piksel. Przy takiej masie mięśniowej, odpowiedniejsze będą właśnie proponowane proporcje. Mięśnie prawej ręki prezentują się przyzwoicie. Klatkę piersiową przydałoby się poprawić, lecz w tej kwestii nie ma tragedii. Spodnie wyglądają zdecydowanie lepiej, niż w przypadku wcześniejszej wersji - zmiana na lepsze. Ogólnie rzecz biorąc, są pewne niedociągnięcia w proporcjach bądź cieniowaniu, ale nie są to błędy tak duże, żeby poprawiać je natychmiast. Postaraj się dostosować do moich rad, a będzie naprawdę dobrze.

/2KP
/@Yoh

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 12 z 14]

Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.