Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 14 z 14]

326[O-S-W] By Maximus - Page 14 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Nie Paź 07, 2012 10:58 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Ostatnio nic nie wrzucałem więc:

[O-S-W] By Maximus - Page 14 Beztytuufntc

Bercik i ktoś jeszcze wie do czego mi ta postać potrzebna :)

327[O-S-W] By Maximus - Page 14 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Nie Paź 07, 2012 9:02 pm

Death

Death
First Child
First Child
No dobra jedziemy z tym koksem.

Pierwsza rzecz, która rzuca się w oczy jest cieniowanie górnej części włosów. Jest wykonane co najwyżej średnio. Dałeś za dużo odcieni, i co najważniejsze nie ma między nimi kontrastu. Zmień cieniowanie na 2, lub 3 tonowe i powinno być dobrze. Kolejną sprawą są ręce. Cieniowanie JEGO prawej ręki jest naprawdę słabe. Biceps wygląda najgorzej, jakby w ogule nie był pocieniowany. Ogólnie cienie całej ręki wyglądają miernie. Natomiast biceps na JEGO lewej ręce ma dobre cieniowanie, ale zły kształt (wygląda jak jakaś bulwa). Reszta (przynajmniej według mnie prezentuje się całkiem nieźle. Popraw te ręce (1 postać) i będzie duuuuuuużo lepiej :)

P.S.

Liczę na rewanżyk

KP: 2
/Feli

328[O-S-W] By Maximus - Page 14 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Wto Paź 16, 2012 6:36 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Ekstra wykonana masa mięśniowa, acz nie ukrywam, że wykonana z błędami. Tors wygląda ciekawie, łapki również, jednakże prawa ręka, a dokładniej część idąca od łokcia w dół, wydaje się zdecydowanie za szybko zwężać do dłoni. Ciekawie wykonane spodnie oraz „pas”, którym są przewinięte. Co mi się nie podoba? Włosy – zdecydowanie proporcje górnej części włosów, które wyglądają jak wykonane od niechcenia. Zbyt słabe przejście pomiędzy średnim, a ciemnym odcieniem daje zwyczajnie nieciekawy efekt. Poprawisz to, nieco zmieniając cienie oraz nieco rozjaśniając średni odcień. Ogólnie postać ciekawa, ale pomysł widzę, zapożyczony 4

KP: 2
/Feli

329[O-S-W] By Maximus - Page 14 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Czw Gru 20, 2012 10:00 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Jak robiłem inaczej to dziwnie wyglądało:/ Zostawię tak jak jest 4 Muszę zrobić do tej nowej animacji sprita, więc już go ruszać nie będę 9
Taki się tam pojawi, poszczególne transformacje:

[O-S-W] By Maximus - Page 14 Projectb

Ot tak wrzucony, żeby zaspoilerować trochę :)

330[O-S-W] By Maximus - Page 14 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Czw Gru 20, 2012 12:20 pm

Neravi

Neravi
Notowany
Notowany
Więc tak najbardziej spodobał mi się pierwszy opar ponieważ inne są nie w moim typie. Jest dobre cieniowanie i proporcje. Ten który mi się najbardziej podoba wygląda jak ssj4 połączony z brollym. W innych twoich pracach ten czary kolor skóry jakoś nie pasuje do takiej budowy postaci nie wiem czemu ale jakoś mi się to nie podoba. Włosy we wszystkich naprawdę zrobiłeś je świetnie. Masz dobre połączenie kolorów tylko, że ten czarny nie pasuje tak jakoś. Fajnie by było gdybyś dodał jakieś dodatki żeby postać była bardziej rozwinięta. Ale na serio zrobiłeś je zarąbiście. Tylko tak jakoś ta jego lewa ręka wydaje się trochę grubsza (z strony opara) w 1 i 2 oparze. A tak to super.

PS: zapraszam też do oceny moich oparów.

KP: 1
/Feli

331[O-S-W] By Maximus - Page 14 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Pią Gru 21, 2012 4:00 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Wracasz do tworzenia tej postaci? Okej.
Włosy wykonane przeciętnie – razi mnie po prostu wepchnięta na siłę, przesadna ilość kosmyków. Nie jest to jednak coś, co należałoby traktować jak błąd, bowiem uderzyłeś tylko w mój gust. Proporcje oraz cieniowanie trzymają znośny, nienajgorszy poziom. Ciekawie wykonana masa mięśniowa rąk. Niestety, tego samego nie mogę napisać na temat klatki piersiowej, która wymagałaby pewnych modyfikacji. Głównie chodzi tutaj o niepotrzebną chęć zaznaczenia tego „kaloryfera” za pomocą ciemnego odcienia. Można byłoby to rozegrać w zupełnie inny, znacznie ciekawszy sposób. Nie rozumiem na czym polega różnica w tych ciemnoskórych transformacjach – jasne, tryb „evil”. Wnioskuję po nieznacznym uśmiechu, braku tęczówek i źrenic w oczach… Ale moment, żadnych innych zmian, poza modyfikacją palety kolorów? Trochę się zawiodłem. Druga postać prezentuje się podobnie jak pierwsza, lecz włosy na moje oko nie mają odpowiednich proporcji – a przynajmniej ta górna część, która pomimo znośnego cieniowania, nie prezentuje się najciekawiej. Przyjemne dla oka cieniowanie spodni – tutaj masz plusa, bo wyszło naprawdę ekstra.

KP: 2
/Feli

332[O-S-W] By Maximus - Page 14 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Nie Lip 07, 2013 8:27 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Nisko spadło, więc wrzucę to nad czym teraz pracuję, żeby odświeżyć :)
[O-S-W] By Maximus - Page 14 9gg
https://2img.net/r/ihimizer/img542/6057/9gg.png

Oczywiście nie używać 9

333[O-S-W] By Maximus - Page 14 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Pon Lip 08, 2013 10:16 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Zbyt słabe przejście pomiędzy średnim, a ciemnym odcieniem koloru włosów na samej górze. Poza tym, kontur miejscami jest zbyt gruby - wbrew pozorom nie wygląda to estetycznie. Ciekawe wykonanie masy mięśniowej, aczkolwiek tors prezentuje się pod tym kątem, trochę amatorsko.
Do gustu przypadł mi efekt uzyskany przy cieniowaniu spodni.
Popracuj nad prawą dłonią postaci - postaraj się zastąpić czarny kontur w jej wnętrzu ciemnym odcieniem skóry.
Poza tym, bez większych zastrzeżeń.
KP: 1
/Feli

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 14 z 14]

Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.