Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 8 z 14]

176[O-S-W] By Maximus - Page 8 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Wto Sie 10, 2010 3:46 am

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Ta morda w ostatnim jest bardzo pomysłowa ciekawy miałeś pomysł z tą głową wygląda ona bardzo dobrze,widzę poprawione cieniowanie na armorze,ale i tak ten armor wygląda dość dziwacznie,zrobienie tyle transów trochę potrwa hehe ale jak lubisz to rób będzie więcej się działo w gifach czy komiksach.Ocenka:8/10

177[O-S-W] By Maximus - Page 8 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Wto Sie 10, 2010 2:24 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
[O-S-W] By Maximus - Page 8 Wipo
Pewnie już Ci ktoś to wypominał, pamiętaj lepiej dać mniej prac do oceny a samych komentów pewnie przybędzie więcej.

Ocenie pierwszą forme i ostatnią.
A więc zaczynamy od normala.
Pierwsze co rzuca się w oczy to nie ciekawe cieniowanie koszulki. Niby wszystko jest w porządku, ale już drugi raz to piszę. Takie t-shirty, można o niebo lepiej cieniować, widziałem kilka razy u innych w galeriach. Więc ofcuz. ta koszulka nie ciekawa. Ale dobra zacznijmy od góry - czyli włosów.
Sam kształt nie wygląda źle, jednak dziwne jest to ominięcie ucha i wstawienia za nie włosków. Ogólnie to lepiej było by gdybyś to zakrył. Te kosmyku które upadają na dól, miejscami mają złe kształty. No i widać takie wycięcie kolo tych kosmysków po lewej, niezbyt to realnie wygląda.
No kształt nawet na miejscu, ale cieniowanie. Mi się niezbyt podoba, robione w starym już niemodnym i gorszym stylu. Spodnie. Również sh, podobne. W ogóle się tutaj nie postarałeś, cienie spodni słabo/średnie.

Last demon?
Widzę że trochę się inspirowałeś Freezą poznaje to po tej wydłużonej głowie. Hmm.. no powiem Ci że źle nie wyszła, nawet dobrze, z rogami też miałeś nawet niezły pomysł, ale średnio je pocieniowałeś.
Niżej, ten taki biały armor, jest słabo pocieniowany. Dlaczego? Nie ma twardych kresek, który mógłbyś wyostrzyć cieniując. Ogólnie znowu stary styl oparków. No i taki demon a ma spodnie ;/.
Mogłeś je jakoś podziurawić lub bardziej coś poświrować.

3kp

178[O-S-W] By Maximus - Page 8 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Czw Sie 19, 2010 7:31 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
[O-S-W] By Maximus - Page 8 Beztytuumqb
New Maximus Hey!
Credit to: S-H, Yoh

Który jest najlepszy waszym zdaniem?
Proszę o głosowanie:
[0]
[0]
[0]
[0]
[0]

Chcę sprita poprawić, ale nie wiem, którego z nich wybrać, więc proszę o pomoc :D



Ostatnio zmieniony przez Brajan dnia Pią Sie 20, 2010 7:16 pm, w całości zmieniany 3 razy

179[O-S-W] By Maximus - Page 8 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Czw Sie 19, 2010 9:26 am

daniel af

daniel af
Notowany
Notowany
[0]
[1]jest najlepszy kolory mu pasują inne koszulki taka no nie zabardzo do twarzy
[0]
[0]
[0]
wiesz łatwiej było zrobic ankiete przy temacie

180[O-S-W] By Maximus - Page 8 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Czw Sie 19, 2010 10:28 am

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
[1]-bardziej odpowiada mi ten.
[1]
[0]
[0]
[0]

181[O-S-W] By Maximus - Page 8 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Czw Sie 19, 2010 10:35 am

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
[2] Mi najbardziej się podoba ta wersja.
[1]
[0]
[0]
[0]

182[O-S-W] By Maximus - Page 8 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Czw Sie 19, 2010 1:17 pm

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
[3] Tak jak mówiłem pobaw się kolorami, wzorkami, bo pusta strasznie.
[1]
[0]
[0]
[0]

183[O-S-W] By Maximus - Page 8 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Czw Sie 19, 2010 2:19 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
[4] Dla mnie najlepiej pasujący kolor.
[1]
[0]
[0]
[0]

184[O-S-W] By Maximus - Page 8 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Czw Sie 19, 2010 6:39 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
[5] Niebieskie koszulki rox xD
[1]
[0]
[0]
[0]

185[O-S-W] By Maximus - Page 8 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Pią Sie 20, 2010 7:14 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Czyli niebieska ta? Super, bo mi się też podoba :D
Teraz proszę o wybranie paska na spodniach, tego po boku:
[O-S-W] By Maximus - Page 8 Beztytuuvei
Credit to: S-H, Yoh

[0]
[0]
[0]
[0]
[0]



Ostatnio zmieniony przez Brajan dnia Pią Sie 20, 2010 8:17 pm, w całości zmieniany 1 raz

186[O-S-W] By Maximus - Page 8 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Pią Sie 20, 2010 7:36 pm

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
[1]Czerwone najlepsze :P
[0]
[0]
[0]
[0]

187[O-S-W] By Maximus - Page 8 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Pią Sie 20, 2010 7:37 pm

Brek

avatar
Super Saiyan
Super Saiyan
[2]najbardziej mi się podoba
[0]
[0]dałbym tu ale się nie da
[0]
[0]

a jesli sie da

[1,5]
[0]
[0,5]
[0]
[0]
xD

188[O-S-W] By Maximus - Page 8 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Pią Sie 20, 2010 7:46 pm

Diwan

Diwan
Zbanowany
Zbanowany
[3] Najlepiej pasuje, ale to nie znaczy, że jest dobre, według mnie lepiej jakbyś coś pomajstrował w tych spodniach i dał coś innego niż ten pasek : /
[0]
[0]
[0]
[0]

189[O-S-W] By Maximus - Page 8 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Pią Sie 20, 2010 8:10 pm

Filike

Filike
Zbanowany
Zbanowany
[4] Czerwone jest pr0 ale spróbuj z białym
[0]
[0]
[0]
[0]

190[O-S-W] By Maximus - Page 8 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Pią Sie 20, 2010 8:19 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Dzięki za oceny :D
Czerwony pasuje, ale spróbowałem też z białym. Teraz który z tych:
[O-S-W] By Maximus - Page 8 Beztytuufio
Credit to: S-H, Yoh
Proszę o ocenki :D

[0]
[0]

191[O-S-W] By Maximus - Page 8 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Pią Sie 20, 2010 10:12 pm

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
[0]
[1]-lepiej wygląda biały.

192[O-S-W] By Maximus - Page 8 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Pią Sie 20, 2010 10:42 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[0]
[2] - lepiej się prezentuje.


Oceń mi OPAR'a jak możesz >.<

193[O-S-W] By Maximus - Page 8 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Sob Sie 21, 2010 4:46 am

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
Biały - ty... przestań już spamować, co xD Biały bardziej pasuje, no i lepiej wygląda postać od razu.

194[O-S-W] By Maximus - Page 8 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Sob Sie 21, 2010 6:40 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Dzięki za głosy. Już nie będę spamić :P zabieram się do uploadowania sprita :D

195[O-S-W] By Maximus - Page 8 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Sob Sie 21, 2010 9:42 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Double bo wrzucam new oparka :P
Zwie się Gespenst, ale dla Viega się nie podoba, bo jest za brzydki:
[O-S-W] By Maximus - Page 8 Gespenst

Jeszcze nie pocieniowany, bo robiłem na razie jego kształt ale w LSW. Jak się wam podoba?
Proszę o ocenki.

196[O-S-W] By Maximus - Page 8 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Wto Sie 24, 2010 6:42 pm

Anime48

Anime48
Earthling
Earthling
Pomysł według mnie bardzo dobry trochę te skrzydełka z tyłu są takie nie równie, a tak to spoko. Pocieniuj to zobaczymy co będzie dalej ;] Moja ocena to 7/10.

P.S. Masz talent do wymyślania nazw ;]


_________________
[O-S-W] By Maximus - Page 8 Kreatywnie

197[O-S-W] By Maximus - Page 8 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Sro Gru 29, 2010 10:00 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
[O-S-W] By Maximus - Page 8 Beztytuuams
Credit: S-h, Yoh
Chciałem jakoś odświeżyć mój temat :D
Proszę o komentarze.



Ostatnio zmieniony przez Brajan dnia Pią Gru 31, 2010 3:16 pm, w całości zmieniany 1 raz

198[O-S-W] By Maximus - Page 8 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Sro Gru 29, 2010 9:22 pm

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
Ocenię ci pierwszego, bo innych nie dam rady. Moje paluski są zmęczone, ale co mi tam ! Oceniać i oceniać ! Eeeee.. Gdzie są credity? dla S-H?

Zaczniemy od góry, pozwolisz? Jasne że tak XD Włosy nie są tak fajne pocieniowane, jak może ci się zdawać, jednym słowem dla mnie to kaszana. Użyłeś słabego stylu cieniowania w tych włosach. Kształt jest dość dobry, no ba jest bardzo dobry, pasuję do ogólnej części opara. :)

Bluza jest ochydna, sory ale taka jest prawda. Te czarne pixele wokół bluzy i te cieniowanie. Skromnie jednym słowem, widzę że już długo siedzisz w LSW, ale nie widać takich potężnych postępów ale i tak nie jest tak bardzo źle, to tylko poprawa dość duża, ale i tak to tylko małe pixele XD Rękawiczka koxowa, bardzo fajna, nie za duża i nie za mała w sam raz na rękę postaci.
Spodnie, fałdki dość dziwnie ujęte i te cieniowanie, musisz nad cieniowaniem popracować, bo jakoś to wszystko razem dziwnie wygląda. Biały łańcuch lub pasek na spodniach jest bardzo fajny. Ładnie się prezentuję. Buty też nie biją potęgą, ale nie jest źle, parę pixeli poprawy, a ten biały kolor w butach jest jakby uwięziony z tymi dookoła pixelami, popraw to.

Ogółem.
Dość słabo, a widać że w LSW siedzisz już dość długo. Musisz poprawić cały opar/wip..
4/10

2kp

199[O-S-W] By Maximus - Page 8 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Czw Sty 13, 2011 10:43 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Nowy Maximus:
[O-S-W] By Maximus - Page 8 Vipp
Credit: S-H, Yoh, Smoku.
Mam nadzieję, że ocenicie.

200[O-S-W] By Maximus - Page 8 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Pią Sty 14, 2011 8:59 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
O Jezu ,pięć postaci ? Nie rób mi tego ,aż tyle chęci do oceniania nie mam ,żeby rozpisywać się na temat każdej z osobna. Może po prostu następnym razem zamieść na forum 1 wersję ,każdy coś o niej napisze i jak powiemy Ci ,że wygląda dobrze to pracuj nad następnym transem ,bo takie posty po prostu odstraszają. Postaram się ocenić ,ale wypowiem się ogólnie na temat popełnianych przez Ciebie błędów.
No więc po pierwsze Używaj 3 tonowego cieniowania przy wykańczaniu skóry ,bo z czterema zwyczajnie sobie nie radzisz. Z przodu włosów używaj więcej najciemniejszego tonu ,da Ci to lepszy efekt niż obecnie ( o ile poprawnie rozłożysz cienie ). Co do kształtu to jest raczej ok ,nie licząc tych dwóch kosmyków ,są zdecydowanie za wąskie. Albo je skróc ,albo poszerz. Twarz w miarę możliwości ok ,tylko zastąp ten jeden górny najciemniejszy pixel na czole tonem średnim i będzie już lepiej ( wiem ,że szczegół ,ale jeżeli nie będzie się dbało o najmnijeszy element pracy jak tylko się da ,prace z pewnością nie będą wyglądały coraz lepiej ... ). Oczywiście cieniowanie całego ciała ,nie owijając w bawełnę ssie. Co do rąk ( jeszcze w wersjach bez zażywania koksu ) ,kiedy podkreślasz mięśnie to używqaj większej ilości jasnego koloru. Jeżeli chcesz podkreślić mięsień to "obtocz" go odpowiednio najciemniejszym i średnim tonem ,ale bynajmniej nie rób tego w ten sposób co dotychczas. Co do rąk w wersjach skoksowanych ,postaraj się ,aby rące nie wyglądały na grube ,ale rzeczywiście na umięśnione. Są zbyt pulchne ,owalne ,a powinny być nieco bardzie kwadratowe ( ale nie do przesady ). Oczywiście mam na myśli sam ich kształt ,czyli kontury ,a nie cieniowanie. Co do niego ... po prostu jest słabo ,nic więcej nie mogę powiedzieć. Co do rąk oddalonych od nas nieco bardziej ,zadbaj ,aby były położone o jeden pixel wyżej niż te bliżej nas ( to samo tyczy się elementów na nich występujących jak np. rękawiczki).Cały tors ( przy każdym transie ) wykonany słabo. Zarówno pod względem cieniowania jak i kształtów. Na cholerę dajesz jakieś dziwne wcięcie przy plecach. Wyprostuj je jakoś ,bo jak na chwilę obecną wyglądają na krzywe. Spodnie niby nie wyglądają tragicznie ,ale mimo to możnaby nad nimi popracować. Buty także prezentują się kiepsko - nic specjalnego.

3kp

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 8 z 14]

Idź do strony : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.