Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 3 z 14]

51[O-S-W] By Maximus - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Nie Lut 28, 2010 10:31 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Gadać który najlepszy! :D

[O-S-W] By Maximus - Page 3 41373775997746263145


[O-S-W] By Maximus - Page 3 69057796572178069264

52[O-S-W] By Maximus - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Nie Lut 28, 2010 8:00 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Hmm... Lepiej wygląda 1, lecz jakoś tak dziwnie wygląda ten naramiennik (Czy co on tam ma na ramieniu ;>) W tej ostatniej wersji jakoś mi się nie podoba dobrana kolorystyka. Taki jasny czerwony i biały. Nie pasuję, no może gdybyś ten czerwony zrobił bardziej ciemny.



Akcja "Oceniam Kreatywnie" - 1kp.
/S

53[O-S-W] By Maximus - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Wto Mar 02, 2010 9:04 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Transy Maximusa ale jeszcze nie wszystkie.
[O-S-W] By Maximus - Page 3 94555052544617284716


[O-S-W] By Maximus - Page 3 73203909550421261981

54[O-S-W] By Maximus - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Wto Mar 02, 2010 9:35 am

Free

avatar
Earthling
Earthling
Ok zaczynam od góry :p :
Włosy ; Bardzo fajne, nie mam nic do dodania.
Koszulka ; Przerobiona z base pewnie ale ładna :p
Spodnie ; Ciekawe, podobają mi się
Buty ; Gdybyś zrobił może jakiś inny kolor powinny być lepsze bo zielony nie za bardzo mi się podoba :p.

Teraz druga pracka :p

Tak samo jak w poprzednim tyle że jeszcze klata jest.
Klata jest trochę słabo umięśniona ale ok.

Teraz trzecia pracka :p

Umięśniony bardzo fajny efekt twój czy base ? :D

7/10

55[O-S-W] By Maximus - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Wto Mar 02, 2010 7:43 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
To już wszystkie transy Maximusa. Sprita czas zacząć :D

[O-S-W] By Maximus - Page 3 19407524521033606280

[O-S-W] By Maximus - Page 3 02488616494027837997

56[O-S-W] By Maximus - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Wto Mar 02, 2010 8:29 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
Wszystko ładnie cacy ale ten czerwony mi się za bardzo nie Podoba taki Hmm dupiaty :(
Włosy są ładne spodnie też ale Popraw albo zmieć kolor z Red Na Inny albo zostaw Normalnego :(


ocena 6/10

57[O-S-W] By Maximus - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Wto Mar 02, 2010 8:43 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Transy Maximusa :

[O-S-W] By Maximus - Page 3 82981503204762079861

W tym ostatnim to Big Credit for Ykmo :D, bo zrobił w nim tył włosów i ogon, aha i jeszcze dwa białe kosmyki z przodu włosów :D
Chcem do wszystkich zrobić sprity :D

[O-S-W] By Maximus - Page 3 39859110688305474943

Mała poprawka! Maximus będzie bez koszulki :D
[O-S-W] By Maximus - Page 3 52402866115265049614

58[O-S-W] By Maximus - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Sro Mar 03, 2010 5:17 pm

Krychu269

Krychu269
Paramecia User
Paramecia User
bez koszulki szkoda mniej transów xD
Normal:włosy mi się podobają cienie na nich też klata może być spodnie mi się bardzo podobają
Trans 1szy:Włosy te same fajne mu mięśnie zrobiłeś spodnie takie same
trans 2gi:fajne włosy cienie na nich też ten czerwony kolor mógłby być troche ciemniejszy
trans 3ci:włosy z białymi kosmykami tak dużo osób ma takie w oparach ale i tak są fajne
fajny ogonek cienie na nim też spodnie i buty te same co u wszystkich

ocena za całość 36/40
to tylko moja ocena


Akcja "Oceniam Kreatywnie" - 2kp.
/S

59[O-S-W] By Maximus - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Sro Mar 03, 2010 7:20 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
Otóż ocenie ci xD

1 koleś: Włosy są ładne i cienie na nich też , skóra ładnie pocieniowana a mięśnie są widoczne Spodnie są ładne nie takie same jak u innych cienie takie sobie
2:Otóż to samo tylko że za dużo sterydów
3:0o włoski ci pięknie wyszły taki Pro Ivul Master Cienie są nawet dobre na skórze ale ten czerwony mi nie przypada do gustu.


Akcja "Oceniam Kreatywnie" - 2kp.
/S

60[O-S-W] By Maximus - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Sro Mar 03, 2010 7:23 pm

rekinxxxl

rekinxxxl
Don
Don
Włoski fajne...ubranko w normalu super xd cienie na skórze i na ubraniu ok ivul trans fajny tylko ostatnia transformacja białe włoski mi troche nie pasują x/ i te zielone buty..zmień może na biały lub czarny albo czerwony bez koszulki nieeeee wole z koszulka x< ogólnie to good 9/10


Akcja "Oceniam Kreatywnie" - 1kp.
/S

61[O-S-W] By Maximus - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Czw Mar 04, 2010 12:00 pm

Filike

Filike
Zbanowany
Zbanowany
No to to tak.. Maximus 1 = troche niewyraźna klata ;x spodnie kox i płomienie jak u Ykmo ^^.. Buty, buty, buty.. Zielone!! Mby czarne? ;D
Maximus 2 = KoX klata i ogólnie reszta taka jak w 1..
Maximus 3 i 4 = 3 jest fajny ale cienie twarzy chyba ykmo robił, co? ;] a 4 zajewykurwabiste WŁOSY!!, ogon troche jakby złamany ale i tak jest pr0 :)

62[O-S-W] By Maximus - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Czw Maj 13, 2010 4:32 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Tamte wszystkie poszły won po formacie ale został ten na stronie (ze spritem), więc...

[O-S-W] By Maximus - Page 3 91058579604627568556

Cienie mu poprawiłem.

Proszę o oceny :D

63[O-S-W] By Maximus - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Czw Maj 13, 2010 4:39 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Robiąc tego ostatniego mogłeś się trochę wzorować na tym co ma te włosy do góry (Ten ostatni co był dodany.). Tamtego cienie bluzy i spodni są o wiele lepsze. Tutaj zaś taki słaby Pillow Shading na bluzy, a przy spodniach niepotrzebnie dodałeś te białe paski i w dodatku słabo dobrane konturami. Zwłaszcza z lewej strony. Włosy gdyby były inaczej pocieniowane by wyglądały o wiele lepiej. No cóż troszkę straciłeś formę. Musisz wrócić do poprzedniej lepiej ;>

+2kp

64[O-S-W] By Maximus - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Wto Maj 18, 2010 4:00 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
y0 aLL Hey!

To są moje wipy przy których zostaje, sprity mam do normala i SSJ, a trzecią przemianę nie wiem jak nazwać :P

[O-S-W] By Maximus - Page 3 80357154900777937181

Prosze o oceny Hey! Hey!

65[O-S-W] By Maximus - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Wto Maj 18, 2010 5:40 pm

szczepan

szczepan
Don
Don
no to zaczynam :

normal:
ładne cienie w ubranku ale ten zielony jest za jasny jak dla mnie włosy dobrze wyszły cienie tak samo cieniowanie twarzy dobre podoba mi się.
ssj:
dobry cień do włosów y cienie włosy do góry się wydłużyły tak powinno być w ssj cienie ubranka pojaśnione i dobrze wyglądające.
ssj2:
nie mia ?? o.O
to takie cóś nie wiem co to xD:
zacznę od włosków ładnie weszły na barek ale nie podobają mi sie cienie w nich za jasny kolor bardziej ciemny dodaj,ubranko podarte ładnie wyszło dobrze wykonane dziurki w ubraniu bardziej pocieniony znaczy ciemniej chyba tak to nawet lepiej wygląda.

moja ocena to :sparta1010: aby doblokować poliż szybkę xD :lizz:

1kp
Staraj się oddzielać poszczególne zdania od siebie, a może będę dawał o punkt więcej.

66[O-S-W] By Maximus - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Sro Maj 19, 2010 6:55 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
No więc postanowiłem zrobić ciemniejsze włosy dla ostatniej przemiany.

[O-S-W] By Maximus - Page 3 53625238201167343599

Proszę o oceny Hey!

Tu dodałem jeszcze jedną przemianę i nazwałem te dwie ostatnie Mystic Sayian i Mystic Sayian 2
:P

[O-S-W] By Maximus - Page 3 70836767157116815593

Proszę oceniać Hey!

67[O-S-W] By Maximus - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Sro Maj 19, 2010 12:15 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
A więc tak Oparki są bardzo ładne ;]
1. Włoski- Kształt jest ładny cieniowanie 2 tonowe ale pasuje.
Skóra to są cienie z base :(
strój jest bardzo ładnie pocieniowany .
Pasek jest bardzo ładny i orginalny;].

2. Włoski są bardzo ładne. Posiadają ładny kształt i cienie
Strój jeżeli chodzi o strój to cieniowanie popsułeś :(:(

3.Ten oparek wygląda najlepiej ma bardzo ładne włosy i cienie na nich.
skóra cieniowanie z base .
Strój ładnie wygląda z tymi dziurkami;]

4.włosy mają fajny kształti cnienie. Skóra to jest masakra

i Te dwa ostatnie Opary nazwał bym Prędzej Devil Saiyan

A więc Popraw.
Cienie Skóry. Cienie stroju w 2 Oparku



Mam nadzieję że mi też ocenisz ;]

2kp

68[O-S-W] By Maximus - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Sro Maj 19, 2010 1:12 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
No więc poprawiłem mu tą skórę na normalną i myślę, że teraz lepiej wygląda :P

[O-S-W] By Maximus - Page 3 00889988671930660168

Proszę o ocenki Hey!

69[O-S-W] By Maximus - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Czw Maj 20, 2010 8:22 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Widzę że temat nie jest zbyt popularny :P Cóż.. Ocenię Ci te prace, ale liczę w przyszłości na to samo w moich tematach.

Zaczynając od pierwszego.
Powstał z niego Sprit, o ile dobrze pamiętam.
Cóż. Jedyne do czego się w tym wypadku przyczepię to włosy. Ich kształt jest dobry, aczkolwiek cieniowanie mogłoby być lepsze.

W Super Saiya'jin też mogę przyczepić się do włosów i jeszcze jednego elementu, który wydaje mi się zbędny. Oke.
Chwali Ci się że robisz włosy SSJ bez ciemnych konturów. Wymaga to więcej pracy, niż w przypadku konturowych. Trzeba jednak znać pewien sekret, kiedy i takie włosy wyglądają dobrze ;)
Dobra. Cieniowanie mogłoby być lepsze dlatego że teraz jest po prostu słabo widoczne.
Druga rzecz, to odstające kosmyki, tzn. dodane px na końcówkach włosów. Koniecznie je skasuj. Włosy Super Saiya'jin'a powinny być szpiczaste, bez żadnych dodatkowych, odstających włosków. W dodatku u siebie przesadziłeś trochę z nimi.
Źrenice powinny mieć inny kolor.
Szkoda że pozbyłeś się SSJ2.

Mistic Saiya'jin nie wyszedł zachwycająco. Ciekawy pomysł i tyle.
Cieniowanie tak jak w powyższych przypadkach, mogłoby być lepsze.
Jego oczy zrobiły się czarne?! Whatdafuck?! Dobra, zostawię to.
Włosy wyglądają trochę tak jakby chciał wejść na SSJ4, ale nie mając ogonka. Ciekawy pomysł na podarty strój.
Na włosach jeden px jest zbędny. Domyśl się który. Podpowiem tylko że znajduje się z przodu i daje efekt wysuniętego kosmyka. Po zbliżeniu wygląda jak odwrócone "L".

Kolejna forma.
Nie, no. Ja już nie wiem co i jak. Pierw oko czarne, później czerwone. 'Wu Te Ef?'
Włosy mają zbędne px, których za hoY'a mogłoby nie być. Dodane kosmyki nie są pocieniowane, dlatego mogę śmiało stwierdzić który kosmyk został dodany. Ogółem włosy wyglądają naprawdę dziko.
Ciekawostką jest to, że strój sam się naprawia. Tam gdzie jest podarty, na jednej dziurze, że tak to ujmę się odnowił.
Dokładniej mówię o prawej ręce.

Ogólny błąd jest jeszcze jeden, we wszystkich.
Brak pocieniowanego kołnierzyka.

Ogółem.
Wszystko wygląda nieźle, ale włosy we wszystkich przypadkach mogłyby być lepsze.

7/10

3kp

70[O-S-W] By Maximus - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Pią Maj 21, 2010 2:35 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Yoh jak Ty się rozpiszesz to byś mógł nawet książkę napisać o OSW :P

[O-S-W] By Maximus - Page 3 04473747096486092202

Poprawiłem te "odnawianie się stroju" i dodałem jeszcze jeden trans :D

Już do tych czterech form mam sprity, a do piątego właśnie robię :P

Poprawiłem ten kosmyk z tyłu odstający na krótszy i myślę, że lepiej wygląda :P

[O-S-W] By Maximus - Page 3 88722051593042572002

Proszę oceniać Hey!

71[O-S-W] By Maximus - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Pią Maj 21, 2010 3:03 pm

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
Nikt nie ocenił, więc będę pierwszy :D. Zacznę od tego:
Kolejny Trans!, trochę tego dużo :>. Ale nie o tym mowa. Włosy...hmmm, trochę ich przybyło xD. Ale moim zdaniem za dużo ich zapakowałeś tutaj. Moja rada to to żebyś je skrócił. A, i z tyłu jest taki wystający kosmyk, też bym radził usunąć lub zmniejszyć. Cieniowanie jest takie jakie w poprzednich więc nic tu więcej nie powiem. :face:.
Oczy! O.o. To jest chyba tragedia. Rozumiem czarne oczy, czy nawet czerwone, ale żółte to już przesada... Te czerwone były fajne, bardzo pasowały do koloru włosów. Więc dalej... Ta goła klata też moim zdaniem jest trochę zła. Mogłeś chociaż trochę zostawić ubrania, wtedy uzyskał byś nawet miły efekt. Nie podobają mi się gołe klaty :>. To chyba wszystko co chciałem powiedzieć.

Ps. Zapomniałem o ocenie 4/10

72[O-S-W] By Maximus - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Sob Maj 22, 2010 7:30 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Żeby było lepiej to dodałem trochę krwi :D

[O-S-W] By Maximus - Page 3 62767844418224083633

Proszę o oceny Hey!

73[O-S-W] By Maximus - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Sob Maj 22, 2010 5:11 pm

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
Hmmm, Już lepiej wygląda. Dobrze, że to oczy zmieniłeś. Od razu wyglądają lepiej. Moim zdaniem na lewej ręce jest za dużo krwi w jednym miejscu.I na spodniach. to wygląda jakby spodnie były a krwi, a tobie chyba chodziło, że ma dziury w spodniach. Jeżeli tak to daj tam trochę kolorów skóry. To tyle

74[O-S-W] By Maximus - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Sob Maj 22, 2010 8:10 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Całkiem fajnie wyglądają włosy ,podoba mi się Twój sposób ich cieniowania. To jest chyba najmocniejsza część Twoich prac.
Teraz będzie coraz gorzej... Zacznijmy od oczy. Tak więc będę musiał przyznać ,zę za cholerę nie podoba mi się mix żółtego i czerwonego koloru. Zupełnie czarne oczy także wyglądają nieciekawie. Jeżeli chodzi o strój postaci ,to fajnie że miałeś jakiś inny pomysł ,niż zwykłe spodnie i bluza ,niestety cienie na nim ,niespecjalnie przypadły mi do gustu. Mogłeś użyć 3 odcieni zamiast 2. Nie wiem czy wynikało to z Twojego lenistwa ,czy też uznałeś ,że 2 tonowe cieniowanie wygląda lepiej ,ale jeżeli to poprawisz ,to OPAR 'ek od razu będzie sprawiał lepsze wrażenie. Samo rozmieszczenie kolorów jest dobre .W przeciwieństwie do większości pojawiających się tutaj prac widać wyraźnie ,że jest tu 1 źródło światła. Nie spodobał mi się także ten zielony kolorek. Jest po prostu zbyt jasny. Na temat butów ,dużo nie będę się rozpisywał ,dlatego powiem tylko ,że brakuje tutaj mi 3 tonowego cieniowania ... zresztą jak na spodniach i bluzie.
Aaaa zapomniałbym o tej krwi ,jest za jasna i wygląda koszmarnie.
Ocena końcowa
7/10

+3kp

75[O-S-W] By Maximus - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Wto Maj 25, 2010 9:49 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Oto new wipy!

Który Maximus lepszy?

[O-S-W] By Maximus - Page 3 13021994810370912702

Oceniajcie, bo sprita muszę robić i niedługo v.gifa zacząć.

Pozdro.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 3 z 14]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.