Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 4]

26[O-S-W] by Adrian - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Adrian Sob Gru 31, 2011 12:00 am

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Dzięki za komentarze. Johu, nie usuwałem nic z konturów spodni na twoim base, wiedziałem, że jeśli bym je zmienił, to by wyszło na gorsze mojej pracy. Feli, czerwone opaski oczywiście miał Piccolo, ale to nie on xd. Co do elementu na szyi, to był on tylko na szyi i nie zakrywał twarzy.
Z peleryną mogłem się jeszcze trochę pobawić, ale nie chciało mi się ;p.
[O-S-W] by Adrian - Page 2 Newaki
Credits for:
-Yoh(base)
-AB(paleta kolorów i wzorzec w formie Uryū)

27[O-S-W] by Adrian - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Adrian Sob Sty 21, 2012 10:57 pm

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Taki mały duperelek, by odświeżyć temat
[O-S-W] by Adrian - Page 2 Lori
Pracę wykonałem na pozie Plue z FT

Więc credit leci dla Fernandinho_FM

28[O-S-W] by Adrian - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Adrian Nie Sty 22, 2012 4:57 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Ogólnie takiii słiitaśny duperelek... Jak nic. No szkoda, że jednak nie cały custome, tylko poza już z Plue z FT :( Ale i tak fajnie go przerobiłeś, ten ogon i jeszcze coś na głowie. Jedynie co mi się nie podoba to jego wyraz twarzy. Coś mi on przypomina, ale nie wiem co... Cieniowanie jest takie jak jest, czyli w miarę dobre, lecz trudno zobaczyć coś tam bardziej co jest pocieniowane bez lupy.

KP: 1
/Feli

29[O-S-W] by Adrian - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Adrian Pon Sty 23, 2012 9:50 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Sezu ma rację; szkoda że to nie custome, a praca wykonana na jakimś "base". Całość prezentuje się w miarę dobrze. Nie ma większych błędów w cieniach, w proporcjach też niekoniecznie. Postaraj się w przyszłości stosować nieco większe przejścia między poszczególnymi odcieniami, ponieważ aktualne cienie, mimo że dobre, to są ledwo widoczne.

KP: 1
/Feli

30[O-S-W] by Adrian - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Adrian Pią Sie 31, 2012 10:05 pm

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Pam pam pam... Pewnie nie zauważyliście, ale przez jakiś czas nic nie wrzucałem ani nie wchodziłem na forum. Mam nadzieję, że to się zmieni i znów będę aktywniejszy 53 Btw. nowe emotki wyglądają zarąbiście.
A teraz przedstawiam wam odnowionego Akiego na base'ie Luki.

[O-S-W] by Adrian - Page 2 Newakiv20
Credits:
-Luka (base)
-AB (wzorowany strój Quincy na jego OPARze Uryu)

31[O-S-W] by Adrian - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Adrian Sob Wrz 01, 2012 12:21 am

Katayachi

Katayachi
Logia User
Logia User
Ładne oparki. Ciekawy pomysł na ich zrobienie, podobają mi się włosy oraz i cieniowanie. Strój klasyczny bardzo fajny , z outfitem Quincyego też pasuję : )
Nie podoba mi się poza nr.6 chodzi mi o wygląd ,że mi się nie podoba stylistycznie.
Ogólnie dobra praca , ćwicz dalej i czekam na więcej prac : )

/1KP
/@Yoh

32[O-S-W] by Adrian - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Adrian Sob Wrz 01, 2012 9:51 am

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Adi <3! A już myślałem, że porwało Cię licho! A nie... Złego licho nie bierze... Niach niach. Taki żarcik. Beznadziejny zresztą. Nieważne.
Ogólna ocenka:
Mi w oczy rzucają się trochę te wybrakowane kontury. Zwłaszcza przy tym białym stroju na białym tle. Pamiętam, że Josz też tak zawsze unikał tych cholernych czarnych linii. A wg mnie outline powinien być pełny (no może poza paroma wyjątkami, ale to pojedyncze piksele/elementy). Cieniowanie jest raczej w porządku, może trochę za słabo widać je na stroju quincy. Ale wiem, że ciężko taką biel cieniować. Codzienne ubranko wygląda dobrze. Jest proste, ale oryginalne. Maska też ładna, pozę z łukiem mogłeś zrobić jakąś inną, żeby było lepiej widać, że to łuk.
Ogólnie to ja jako ja uważam, że Twoje szlachetne oblicze zaprezentowało dobry poziom tej pracy - nie bójmy się tego powiedzieć. Co? Przypomina Wam to coś?
Good job.

/2KP
/@Yoh

33[O-S-W] by Adrian - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Adrian Wto Gru 04, 2012 7:52 pm

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Pam param pam pam. OPAR na potrzeby PBFa, w zasadzie był już zrobiony wcześniej, ale teraz poprawiłem głowę i nogę. ; >
[O-S-W] by Adrian - Page 2 Turumturum
Oł, zapomniałem o credicie dla Neimada za kolorki, więc... Credit for Neimad.

@edit
Tak, aby uniknąć niedomówień... Uwaga, uwaga... To nie jest Naruto, tylko Kazuo(moja postać towarzysząca w PeBeeFie) w humanoidalnej formie dwuogoniastej bestii. Dziękuję za uwagę.



Ostatnio zmieniony przez Aki dnia Sro Gru 05, 2012 7:58 pm, w całości zmieniany 1 raz

34[O-S-W] by Adrian - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Adrian Sro Gru 05, 2012 7:07 pm

Raigen

Raigen
Pillar Man
Pillar Man
Po pierwsze to z tego co mi wiadomo Naruto w tej formie ma cztery ogony, a nie dwa xd... Jak już wspomniałem o ogonach to od nich zacznę. Ogon, który zasłania ten drugi ogon (Masło Maślane) jest trochę nie starannie zakończony... Pewno ci się nie chciało z, nim kombinować leniu ;x. Co do drugiego ogonka (Tego zasłoniętego) nie mam zastrzeżeń. Teraz przyczepię się do tylnych nóg. Ta bardziej widoczna jest trochę źle ukształtowana wygląda ona jak wygięta Amelinionowa (Aluminiowa XD) rurka, czyli tak jakby nie było w niej żadnej kości popraw to!. Co do torsu jest ociupinkę za chudy to samo tyczy się przednich łap. I została nam głowa! Uszy są dobre, lecz jak dla mnie troszeczkę za duże reszta wygląda przyzwoicie i starannie, lecz łeb jest znów jak dla mnie troszkę za duży XD. Do cieniowania się nie przyczepię, bo jest dobre ;3.

UWAGA.
Jeśli miałbym oceniać twoją pracę w skali od 1 do 10... Dałbym

7/10 - Wiem, że stać cię na więcej dlatego dałem tylko tyle ;3

KP: 2
/Feli

35[O-S-W] by Adrian - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Adrian Czw Gru 06, 2012 4:22 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Postać nie prezentuje się źle na pierwszy rzut oka. Plus za pozę.
Cieniowanie dość przeciętne, miejscami wymagające poprawy. Ogólne proporcje zachowane - jedynym poważnym błędem jest lepiej uwidoczniona noga. Tak jak wspomniał Raigen, wydaje się być zbyt prosta - tak jakby nie posiadała kości.

KP: 1
/Feli

36[O-S-W] by Adrian - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Adrian Pią Gru 07, 2012 2:51 pm

Neravi

Neravi
Notowany
Notowany
Więc tak postać jest bardzo fajna lecz jak już wspomnieli poprzedni userzy musisz poprawić cieniowanie. Jednak lepiej postać wyglądała by lepiej gdyby jej prawa noga była dalej tak patrząc z daleka. Jeden ogon wygląda bardziej na taką wstążkę tak na pierwszy rzut oka. Fajnie zrobiłeś twarz szczególnie zęby, bardzo wyraźnie je widać rzucają się tak od razu jak się na to patrzy.
Ale twoja postać towarzysząca do pbf'a jest nawet całkiem fajna :D.

/1 KP
/@Yoh

37[O-S-W] by Adrian - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Adrian Pią Gru 07, 2012 6:05 pm

Cineg

Cineg
Zoan User
Zoan User
Postać Naru... Kazuo jest całkiem fajnie wykonana. Podoba mi się całokształt, ale jest też kilka błędów. Mianowicie końcówka ogona, który znajduje się na górze, no, powiedzmy sobie szczerze, razi w oczy. Zmieniłbym cieniowanie widocznej nogi, bo wygląda dosyć słabo, no, ale sam kontur wygląda dosyć koślawo, ale to nie rzuca się w oczy aż tak, jakby mogłoale jednak w jakimś stopniu się rzuca. Przydałoby się również kilka cieni na przedzie głowy, które mogłyby sprawić lepszy efekt.

Cóż, sama poza dosyć oryginalna, za to duży plus, no, jednak noga i cieniowanie są do poprawy. Sam oparek wykonany bardzo dobrze. Proporcje dobre, może odrobinkę za duże uszy.
Gud dżab.

KP: 1
/Feli

38[O-S-W] by Adrian - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Adrian Nie Gru 09, 2012 12:40 am

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Bercikovsky theme

Obiecałem? Obiecałem, więc masz. Bo nie dałbyś mi spokoju, nie? Eh...
Po pierwsze wspomnę, że nie lubię Naruto i nie mam weny na ocenianie, więc ocena będzie taka, a nie inna. Poza jest dość fajna, aczkolwiek ma kilka mniejszych błędów. Chociażby wspomniana przez Cinega końcówka ogona. Dziwnie chuda jest przez spory 'czas'. Że tak to nazwę. Cieniowanie mi się podoba, nie będę się doszukiwał błędów, bo mi się nie chce. Proporcje są, więc git. Nie mam się już do czego przyczepić.

KP: 1
/Feli

39[O-S-W] by Adrian - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Adrian Pon Lut 11, 2013 10:07 pm

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Troszkę nudy, więc zrobiłem coś. Tak patrzyłem na tego Wookiego, co zrobił Ługej i się zastanawiałem, czy go nie zrevampować, ale nie mogłem wybrać base :c. Popatrzyłem sobie tak, że i Mari, i Lisa jest oparta na base Yoha, więc tu byłoby łatwiejsze zadanie. No i tak też zrobiłem, sorki Ługeju, że nie pytałem się ciebie o zgodę, mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko ;***. No więc no, nazwałem ją Liri, chociaż może Lira fajniej brzmi : O. W każdym razie jeśli macie pomysł na imiona, możecie napisać (MASA TEŻ BRZMI ŚWIETNIE XDDD Najpierw Masa, potem Rzeźba).
[O-S-W] by Adrian - Page 2 Liri

@Woogy
W takim razie sorki, base'y wydaję się takie podobne xdd.



Ostatnio zmieniony przez Aki dnia Pon Lut 11, 2013 11:45 pm, w całości zmieniany 1 raz

40[O-S-W] by Adrian - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Adrian Pon Lut 11, 2013 10:59 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Wow, Lisa fuzjuje się z Mari! Cóż za fantazje xd!
No to tak... Na wstępie chciałbym zauważyć, że Mari jest robiona na moim base, nie na Yoha xd.
Ale przejdźmy do oceny. Włosy wyszły świetnie. Fajny efekt "zarzucenia grzywą" xd. Te dwa kosmyki i przedziałek wyszedł Ci lepiej niż u mojej Mari (cholerne blond włosy, cały czas je poprawiam i się z nimi męczę). Jeśli chodzi o oczy - wygląda trochę, jakby płakała xd.
Ubranie wyszło fajnie, raczej nie mam zastrzeżeń jeśli chodzi o jego wykonanie i cieniowanie. Co najwyżej pokombinowałbym trochę z kolorystyką, żeby tam trochę namieszać. Teraz wydaje się trochę zbyt prosto, choć ładnie.

Generalnie, praca b. fajna. Masz prosty, schludny styl.
Btw, przypomniałeś mi, że miałem zrevampować Wookiego na nowe base.
Btw2, teraz, gdy przybliżałem sobie tą pracę, zauważyłem, że niechcący w swoim kobiecym base uciąłem kawałek cycka - dzięki xd.
Btw3, MASA rządzi!

2kp
Po pierwsze zwiększ Masę.

41[O-S-W] by Adrian - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Adrian Sro Lut 13, 2013 9:11 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
„Masa” rozjebała system na czynniki pierwsze. Dość ciekawe wykonanie górnej części ubioru, dolna natomiast została skopiowana od Lisy. Dodatkowo, trochę za mało elementów charakterystycznych dla postaci Mari Sakai. Jeżeli chodzi o cieniowanie… Nie mam pojęcia dlaczego, ale takie „zagięcie” od razu kojarzy mi się z dziewcz-… partnerką Viega Insyendara, Kaylin Cemineyą. Włosy można byłoby wykonać w nieco ciekawszy sposób, ze względu na ich ułożenie, ale nie będę się w tej kwestii jakoś znacząco czepiał. Piersi podkreślone w odpowiedni sposób – widać, że to dojrzała, piękna kobieta, której potrzeba tylko Freda do potrzymania i bezpośredniej rozmowy. Dół stworzony bez większego pomysłu, ale nie mam o to żadnej pretensji. Uzyskałeś zadowalający efekt, a to najważniejsze.

KP: 2
/Feli

42[O-S-W] by Adrian - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Adrian Pon Cze 03, 2013 7:46 pm

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Alice Kimura
Córka Akiego oraz Lisy. Może któregoś dnia wprowadzę ją na PBF'a, ale wszystko w swoim czasie : >.
[O-S-W] by Adrian - Page 2 Alice_kimura_by_adrianz25-d67o8to

43[O-S-W] by Adrian - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Adrian Pon Cze 03, 2013 9:33 pm

DS

DS
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Zacznę od najmniejszej postaci która jak dla mnie jest najsłodsza i najlepiej wykonana. Nie za bardzo jest o co się przyczepić, włosy całkiem eleganckie, cieniowanie także. Środkowa postać jako tako mi podchodzi, to chyba przez tą "szyję" a raczej to co jest pod brodą. Cieniowanie koszulki niby jest oke, ale z daleka wygląda jakby miała "oponkę". Trzecia postać najlepiej dopracowana, chociaż proponowałbym dodać jej jakiś kolczyk albo coś do włosów, bo jednak porównując te włosy do poprzednich postaci nie robią takiego "wow". Ogólnie całkiem przyzwoite prace, liczę na rewanż w moim temacie.

KP: 1
\f

44[O-S-W] by Adrian - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Adrian Sob Lip 27, 2013 3:19 pm

Aki

Aki
Jounin
Jounin

Haruki
[O-S-W] by Adrian - Page 2 The_old_friend_by_adrianz25-d6febl6
Credits:
-Yoh
-Onis


Przyjaciółka Akiego z dzieciństwa. Możliwe, że kiedyś będzie saga na PBFie z jej udziałem... Zważając na moje lenistwo i prędkość postępowania akcji na PBFie, kiedyś to idealne określenie.

45[O-S-W] by Adrian - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Adrian Sro Sie 07, 2013 10:40 am

Aki

Aki
Jounin
Jounin
New Aki
[O-S-W] by Adrian - Page 2 Time_passes__people_change_by_adrianz25-d6gpucp
Credits:
-Luka

Ta, postanowiłem odświeżyć Akiego. Na PBF-ie zmienię jego wygląd za jakiś czas dopiero.
Poza tym czas zacząć akcję 'Spritujemy'. Liczę, że nie zakończy się ona fiaskiem i mam nadzieję, że przyłączy się jeszcze więcej osób do niej! Na razie do pracy nad własnymi sprite'ami zabrałem się ja, Bercik i Ługiej. Aktualny stan mojego WIP-a to około dwudziestu póz, więc mam nadzieję, że zdążę go skończyć zanim moje chęci odejdą. Nie wstawię go jednak, dopóki nie będę miał już chociażby wszystkich podstawowych póz.

46[O-S-W] by Adrian - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Adrian Sob Sie 10, 2013 11:10 am

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Lolz chodzi w rurkach, jaki przypał. Nie tak się powinno chodzić po tej planecie! xd
Włosy mi się podobają. Ich cieniowanie i wgl. Są lepsze niż poprzednia wersja. W końcu pozbyłeś się tej fioletowej koszuli. Aki dziubasek, matka Teresa z Alvaro przemienia się w badassa Akiego matkę Teresę. Czarna koszulka zdecydowanie lepiej pasuje niż biała. Buty też się lepiej prezentują. Ogólnie to zmiana wyszła mu an dobre, tylko... NOSI RURKI!

47[O-S-W] by Adrian - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Adrian Wto Sty 28, 2014 1:38 pm

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Małe odświeżenie tematu. 
Kid Aki
(base and Same Form)
[O-S-W] by Adrian - Page 2 Aki_kid_by_mrakimura-d742sun
Credits:
-Angryboy
-Yoh - prekursor kolorowych brwi

48[O-S-W] by Adrian - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Adrian Wto Sty 28, 2014 4:17 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
O, kolorowe brwi.
Planujesz powrót do spritowania? Cóż, powodzenia.
W każdym bądź razie, Aki jako dziecko prezentuje się naprawdę przesłodko. Zbyt duży strój oraz to spojrzenie po przybliżeniu postaci w Paintcie, daje jasno do zrozumienia osobie komentującej:
„Śmiej się, śmiej... Moja zemsta będzie słodka, skurwielu.”
Hej, serio. Ma taki wyraz twarzy, jakby miał zaraz nakopać do dupy komuś, kto śmieje się ze zbyt dużego stroju. W kwestii wykonania... średni oraz ciemny odcień ubioru są zbyt jasne. Trochę je przyciemnij i powinno być okej.

Masz zamiar napisać jakieś opowiadanie, że zabrałeś się za dziecięcą wersję swojego OCka? ;)

49[O-S-W] by Adrian - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Adrian Sob Lut 01, 2014 2:53 pm

Aki

Aki
Jounin
Jounin
W każdym bądź razie, Aki jako dziecko prezentuje się naprawdę przesłodko. Zbyt duży strój oraz to spojrzenie po przybliżeniu postaci w Paintcie, daje jasno do zrozumienia osobie komentującej:
„Śmiej się, śmiej... Moja zemsta będzie słodka, skurwielu.”
xdddd
Bo on tylko miał tylko tak słodko wyglądać, tak naprawdę to zło wcielone xd.

Masz zamiar napisać jakieś opowiadanie, że zabrałeś się za dziecięcą wersję swojego OCka? ;)
Nope. Po prostu się nudziłem, więc pomyślałem czemu nie. Zbyt leniwy jestem na pisanie ficka xd.

A tak wgl to dzięki za komentarz  Zauroczony Aki .

Two Akis?
(Aki and... Aki)
[O-S-W] by Adrian - Page 2 Two_akis___by_mrakimura-d74mq9j
Credits:
-Luka
-Onis
-Afrolicious
-Angryboy


Białowłosy to alternatywna wersja Akiego. W zasadzie to nawet nie mam dla niego jeszcze nazwiska, ale prawdopodobnie będę nim grał na nowym PBFie... no w każdym razie mam taki zamiar.
Jeśli miałby ktoś jakieś propozycje na nazwisko, byłoby fajnie :>. 

50[O-S-W] by Adrian - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Adrian Nie Lut 02, 2014 2:01 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Jeżeli chodzi o Akiego Kimurę, to wygląda dobrze, chociaż można wyłapać drobne błędy. Przede wszystkim, popracuj nad cieniowaniem podkoszulki - nie prezentuje się źle, jednak może wyglądać znacznie lepiej, dlatego o tym wspominam. Staraj się nie stosować również jasnego odcienia na tak niewielkiej przestrzeni, jaką masz dostępną pod podbródkiem. W tym przypadku możesz nieco zaszaleć z użyciem ciemnego oraz średniego odcienia skóry. Lewą rękę możesz podnieść o jeden piksel do góry, aczkolwiek niekoniecznie mi to przeszkadza - wspominam tylko po to, żeby komentarz był dłuższy o tą jedną, dodatkową linijkę. Ciemny odcień na twarzy staraj się stosować w minimalnych ilościach - zadaniem średniego jest natomiast wygładzić przejście pomiędzy nim, a jasnym. Niech więc przeważa właśnie jasny. Włosy nie wyglądają źle, choć warto byłoby trochę zmodyfikować ich cieniowanie - czas najwyższy coś zmienić, nie? Zaznacz sobie ciemnym odcieniem kontury poszczególnych kosmyków, a następnie pobaw się w cieniowanie średnim. Żeby zaznaczyć usta, użyj albo średniego albo ciemnego odcienia skóry - nie warto tworzyć w tym przypadku mieszankę.

Nazwisko dla drugiego Akiego? Powiedzmy, że Kimur-... wybacz.
Aki Shiro?
Aki Shouheki?
Aki Searu - tak, V - musiałem xd
W każdym bądź razie... Jeżeli chodzi o alternatywną wersję Akioszka, to zawiera te same błędy co pierwowzór. Tutaj masz jedynie plusa za podkoszulkę oraz ogólnie strój, który został wykonany całkiem przyzwoicie. Nie mam jakichś innych, większych zastrzeżeń.
Czekam na więcej OPARów, ewentualnie "potężniejszy projekt" ;3

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 4]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.