Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 3 z 4]

51[O-S-W] by Adrian - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Adrian Wto Lut 04, 2014 1:08 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Obie ostatnie prace są świetne. Bardzo podoba mi się twoje cieniowanie. No i włoski. Zazdroszczę ci skilla :<

Mały Aki wygląda jak trochę przytuczony ministrant. Pewnie ksiądz go karmił sznikerszami. Tak czy inaczej, bardzo mi się podoba. Wydaje mi się, czy ona ma takie fajniusie, długie rękawy, ze zasłaniają mu dłonie? Nie, nie wydaje mi sie!
Nowy, biały Aki jest świetny. Mnie tak jak tobie podoba się bardziej niż stary. Stary miał rurki i te kolory mi nie pasowały. Ten jest ivul badass i kox. Włoski i strój świetne.


@Yoh:
„Oceniam Kreatywnie” - 1 KP

52[O-S-W] by Adrian - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Adrian Sob Lut 15, 2014 2:45 pm

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Liliane White
[O-S-W] by Adrian - Page 3 Liliane_white_by_mrakimura-d76jvau
Credits:
-Onis
-Royalz
-Jataman


Z początku miała to być alternatywna wersja Lisy, jednak wyszła ona raczej zbyt odmienna w stosunku do oryginału. Zresztą mało osób widziało Lisę po 'treningu w RoSaT', więc niezbyt macie porównanie, ale na razie niech tak zostanie xd.

53[O-S-W] by Adrian - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Adrian Sob Lut 15, 2014 4:31 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
ŁOOOOOOOOOOO! Jestem w creditsach! Ostatni raz coś takiego miało miejsce chyba jeszcze na DBS ;_; No, może DBEvS na jakiejś pojedynczej pracy. Jeszcze tylko pozostało mi wsiąść do taksówki krzycząc "za tamtym samochodem!" i mogę czuć się spełniony.

No nieważne. Praca mi się podoba, przede wszystkim jest schludna, a to jest b. ważne. Nie mam za wiele zastrzeżeń - może mógłbyś odrobinę poprawić cieniowanie na włosach. Poza tym w pierwszej pozie jej prawa noga wydaje się być odrobinę za gruba w udzie, a w drugiej jest za mocno przechylona do przodu (jeszcze trochę i zrobiłaby skłon antygrawitacyjny xd).
Poza tym jest elegancko. Big up!

Btw, Lisa Brown, Liliane White... przypadeg nie sondze.


@Yoh:
„Oceniam Kreatywnie” - 1 KP

To pszypadeg. Poprzednia musiałaby się nazywać Lisa Orange.

54[O-S-W] by Adrian - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Adrian Sob Lut 15, 2014 6:52 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
To pszypadeg. Poprzednia musiałaby się nazywać Lisa Orange.

Lisa Ann jak już.  Trollface. 

55[O-S-W] by Adrian - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Adrian Sob Lut 15, 2014 7:50 pm

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Ługej napisał:Btw, Lisa Brown, Liliane White... przypadeg nie sondze.
Jataspostrzegawczość

Yoh napisał:To pszypadeg. Poprzednia musiałaby się nazywać Lisa Orange.
Bo to się odnosi do koloru uzębienia, Joh...

Royalz napisał:Lisa Ann jak już.  Trollface. 
Pervert Roy is pervert.

56[O-S-W] by Adrian - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Adrian Sob Cze 28, 2014 9:25 pm

Aki

Aki
Jounin
Jounin
[O-S-W] by Adrian - Page 3 Lsw_before_and_after_nomination_by_mrakimura-d7od1ts
Credits:
-Luka
-Onis

57[O-S-W] by Adrian - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Adrian Pon Cze 30, 2014 11:07 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Jak już pisałem na DA ,progress jest ,choć cchialbym go zobaczyć na jakimś bardziej żywym oparku. Na czymś kolorowym ,a nie czarno białym patafianie :P. Bluza zawiązana wokół pasa prezentuje się zdecydowanie lepiej ,niż ta dziwnie lewitująca w powietrzu ,a jeżeli przymkniemy oboje oczu ,to wygląda nawet trochę jak Brokolli :)

58[O-S-W] by Adrian - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Adrian Sro Lip 02, 2014 10:52 pm

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Dzieny za komentarze - i tu, i na dA, Zbir :3

Ostatnio widziałem, że moda na OC z DB, to pomyślałem se, że nie będę gorszy. Zauważyłem też, że tych Changelingów to tyle się namnożyło, że to mała głowa, więc stwierdziłem, że Majin będzie miłą odmianą.

Prank
[O-S-W] by Adrian - Page 3 Prank_by_mrakimura-d7oyqj2
Credits:
-Onis

59[O-S-W] by Adrian - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Adrian Czw Lip 03, 2014 2:22 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Już kiedyś pisałem, że Twoje prace są takie "schludne" i nie zabrakło tego u Pranka (natomiast mniej mi się podoba ten nowy Aki ze Sprite this again!). Fajnie, że użyłeś innego koloru skóry, niż standardowy różowy. Ogólnie fajny design mu nadałeś - prosty, ale ładny. Taki mały, wkurwiający dzikus xd
Zastanawiam się tylko czy na głowie ma 2 czy 3 ogonki (czy to po środku tych dwóch, rozchodzących się na boki, to też ogonek, czy po prostu głowa).
Ogólnie najs.

60[O-S-W] by Adrian - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Adrian Pią Lip 04, 2014 3:38 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Przede wszystkim, staraj się nie przerywać czarnego konturu postaci, jeżeli nie jest to naprawdę konieczne - taka mała rada na przyszłość, bo widzę, że ostatnio coraz częściej coś rysujesz.
Ubranko prezentuje się wyjątkowo dobrze.
Cieniowanie główki miejscami mogłoby być nieco ciekawsze, aczkolwiek - tak czy siak - nie jest źle. Usta to zbędny dodatek, który zajmując miejsce, nieco psuje ostateczny, w miarę fajny efekt.
Ogólnie rzecz biorąc, dobra robota i twórz dalej!

61[O-S-W] by Adrian - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Adrian Czw Lip 10, 2014 4:04 pm

Aki

Aki
Jounin
Jounin
@Ługej - Szczerze powiedziawszy to pierwotnie zakładałem zrobienie dwóch tych klusków, ale potem jak tak popatrzyłem, to stwierdziłem, że bardziej to wygląda, jakby były trzy, ale podobało mi się, więc postanowiłem, że nie będę tego zmieniał, soł... trzy. 
@Yoh - Nie zgodzę się :C Uważam, że ten uśmieszek jest dobry i nie będę go likwidował, bo oddaje jego chochlikowaty charakter. 
A teraz znowu Aki xd. Po raz kolejny postanowiłem się pozbyć kitki..
Aki Kimura
[O-S-W] by Adrian - Page 3 New_aki_by_mrakimura-d7pn47c
Credits:
-Onis

62[O-S-W] by Adrian - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Adrian Pią Lip 11, 2014 3:02 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Ciemny odcień skóry jest zbyt jasny.
Przerwanie konturu na dłoni było zbędne.
Cieniowanie białych elementów drugiego ubioru mogłoby być nieco ciekawsze.
Duży plusik za cieniowanie włosów - wyglądają świetnie.
Ogólnie rzecz biorąc, OPARek stoi na przyzwoitym poziomie. Szału nie ma, ale gdybyś się bardziej postarał, ostateczny efekt mógłby być znacznie lepszy.

63[O-S-W] by Adrian - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Adrian Nie Lip 27, 2014 9:53 am

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Dzieny za komentarz, Johu :>. 

Request: Grey
[O-S-W] by Adrian - Page 3 Request__grey_by_mrakimura-d7sencn
Credits:
-Onis
-SqualEleven

64[O-S-W] by Adrian - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Adrian Nie Lip 27, 2014 12:53 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Wykonanie włosków naprawdę mi się podoba - cienie są przyjemne dla oka takiego laika, jak ja :>
Dostrzegam również progress względem ogólnego cieniowania.
Do czego można byłoby się przyczepić? Usta i nos są zbędnym dodatkiem - masz zbyt mało wolnej przestrzeni pod oczkiem postaci, żeby umieszczać tam jeszcze te elementy. Po lekkiej modyfikacji cieni na mordce, a także pozbyciu się ust i nosa, ta postać prezentowałaby się naprawdę zajebiście.
Niemniej, poprawa skilla jest widoczna, Akioszku - oby tak dalej! ; )

65[O-S-W] by Adrian - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Adrian Nie Lip 27, 2014 3:30 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Yoh napisał:cienie są przyjemne dla oka takiego laika, jak ja :>

RLY? O rly... 
Laik = człowiek nieznający się na danej rzeczy, niekompetentny w danej dziedzinie.

Opar sam w sobie mi sie podoba, jak wspomniałem już na deviancie. Pomimo, że to request i nie ty wymyśliłeś design, nie zmienia to faktu, ze włoski mogłeś odrobinę ulepszyć. Naprawdę przypomina mi Trunksa - pomimo, że i tak wprowadziłeś kilka poprawek. Bardzo podoba mi się cieniowanie spodni. No i buty fajnie pasują. A mi byś zrobił requesta?


@Yoh:
[sarcasm]
Oczywiście, że laika.
Jestem bardzo niedoświadczony w dziedzinie spritowania :<
[/sarcasm]


Naprawdę nie było widać, że pisałem to dla beki, Berciku? :/

66[O-S-W] by Adrian - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Adrian Nie Lip 27, 2014 4:39 pm

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Dzieny, Johu, za komentarz, jednak nie posłucham Cię, przykro mi, ale nie usunę nosa i ust :p. Jakoś tak mi pusto bez nich i mi się wydaje, że dobrze z nimi wyglądają OPARy, no ale każdy ma inny gust :3

Bercioszku, no wiem, że Trunksopodobny, ale nawet nie wiem, jak miałbym go bardziej odmienić :C. Poza tym te włosy mi nawet wyszły, więc nie będę próbował już ich zepsuć xd. 
Jak ładnie poprosisz, to oczywiście, że zrobię. Tylko że chwila ukończenia będzie zależała od moich zmiennych chęci xd. W każdym razie podeślij postać.

67[O-S-W] by Adrian - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Adrian Nie Lip 27, 2014 5:33 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
@Offtop
Ładnie proszę, ładnie proszę, ładnie proszę, ładnie proszę. Wystarczająco ładnie? Jeśli zrobisz to już nie nazwe cie frajerem i bede cie kochał jeszcze bardziej :P
Długo się zastanawiałem nad postacią - w zasadzie to chciałbym wszystkie - no ale jedna to jedna. Niech będzie Shigeru :D

68[O-S-W] by Adrian - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Adrian Wto Lip 29, 2014 1:22 pm

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Wreszcie skończyłem. Największe problemy miałem z włosami i choć w dalszym ciągu nie jestem z nich do końca zadowolony, to nie wiem, jak miałbym je jeszcze poprawić, żeby ich nie skiepścić :C. Dojście do aktualnego ich stany wymagało mnóstwo czasu, nerwów i krwi, więc mam nadzieję, że mimo wszystko nie jest aż tak źle...

Request: Shigeru Nakatoni
[O-S-W] by Adrian - Page 3 Request__shigeru_nakatoni_by_mrakimura-d7srip1
Credits:
-Onis
-Luka
-Mr.Bercikovsky

69[O-S-W] by Adrian - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Adrian Wto Lip 29, 2014 3:17 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Cieniowanie mordki wymagałoby drobnych poprawek, ale nie jest źle - kwestia gustu.
Poza tym, OPARek prezentuje się całkiem nieźle. Szczerze powiedziawszy, nie spodziewałem się po Tobie pracy na takim poziomie... xd

70[O-S-W] by Adrian - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Adrian Sro Lip 30, 2014 3:27 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Jak już powiedziałem na DA - ja się jaram. Podoba mi sie i to bardzo. fajne włoski i ich cieniowanie. Bezrękawnik tyż git, tylko te czarne "żeberka" są za wysoko. Powinny być na wysokości... żeber(Kto by się spodziewał). Ale tak też jest spoko. Spodnie też fajniutko pocieniowane. Nie mam za abrdzo sie do czego przyczepić.
@Yoh - to w końcu Shigeru, on zawsze wychodzi najlepiej. To taka postać. Jak ci już wczoraj powiedziałem na skype - pewnie nawet jak sebek by go robił wyszedłby zajebiscie, bo to właśnie magia Nakatoniego.

71[O-S-W] by Adrian - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Adrian Sro Lip 30, 2014 4:21 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Tej talii pozazdrościłaby mu nie jedna tap madl xd Mordka wydaje mi się jakaś za mała, włosy natomiast wg mnie są w porządku. W drugiej pozie spodnie za to są jakieś mało ciekawe, kontur wydaje mi się zbyt prosty. Za to jego prawa rąsia rządzi w tej pozie, zajebiście widać bajceps.

Nieźle, ale stać Cię na więcej, Akifrajerze :P

72[O-S-W] by Adrian - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Adrian Nie Sie 03, 2014 4:13 pm

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Yoh napisał:Poza tym, OPARek prezentuje się całkiem nieźle. Szczerze powiedziawszy, nie spodziewałem się po Tobie pracy na takim poziomie... xd
Nooo dzięki, choć nie wiem, czy to do końca komplement xd.
Bercik napisał:[...]pewnie nawet jak sebek by go robił wyszedłby zajebiscie, bo to właśnie magia Nakatoniego.
No przecież zrobiłem go ;/. Sugerujesz, że to nie moja pracy czy może, że nie jestem Sebkiem?
Ługej napisał: Za to jego prawa rąsia rządzi w tej pozie, zajebiście widać bajceps.
Akurat pochwaliłeś jedyny element pracy, w którym nie zmieniłem praktycznie cieniowania - na tej ręce dodałem rękawicę raptem, a cieniowanie mi się podobało, więc zostawiłem Lukasowe xd no ale spoko xd.
Fusion: Nakamura
[O-S-W] by Adrian - Page 3 Fusion__nakamura_by_mrakimura-d7tffaj
Credits:
-Onis
-Yoh
-Bercikovsky

73[O-S-W] by Adrian - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Adrian Wto Sie 19, 2014 3:00 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dobra, skoro mam chęć na pisanie komentarzy to nie ominę również Twojego tematu.
Dalej będę zdania, że na twarzy masz zbyt mało miejsca, żeby umieszczać tam nos i usta - kwestia gustu. Wykonanie klatki piersiowej wymagałoby pewnych poprawek - nie stoi na zbyt wysokim poziomie, a po niektórych pracach widać, że stać Cię na uzyskanie znacznie ciekawszych efektów. Poza tym, znalazłoby się jeszcze kilka elementów, które mógłbyś zmodyfikować - sądzę jednak, że na razie nie będzie to konieczne i najlepiej, jak skupisz się na poprawie tej nieszczęsnej klateczki.

74[O-S-W] by Adrian - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Adrian Sob Lis 01, 2014 11:28 pm

Aki

Aki
Jounin
Jounin
OC: Ryuu
[O-S-W] by Adrian - Page 3 Ryuu_by_mrakimura-d84xvzh
Credits:
-Onis
-Angryboy
-Luka

75[O-S-W] by Adrian - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Adrian Nie Lis 02, 2014 9:53 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Odnoszę wrażenie, że za bardzo odchyliłeś jego lewą nóżkę i niepotrzebnie usunąłeś kontur na dolnej części spodni. Cieniowanie całości jest stosunkowo dobre.
Ogólnie rzecz biorąc, nie jest źle ale grafika również nie jest specjalnie wymagająca. Dobrze, że w ogóle cokolwiek narysowałeś.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 3 z 4]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.