Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 4 z 4]

76[O-S-W] by Adrian - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Adrian Nie Lis 09, 2014 4:01 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Jak Yoszaka napisał ta nóżka troszkę za bardzo wystaje, schowałbym ją troszkę do środka. Zdaje się też, że nadużyłeś najjaśniejszego tonu zarówno na włosach jak i koszulce. Nie jestem także pewien co mu się tam dzieje z tą rączką. Czy on trzyma chidori wzbogacone o amaterasu? Może jakieś ciemne ki ?
Nie wiem, naprawdę ..., a może to Venom ?
Nie jest to żaden skomplikowany oparek - wygląda ok, ale dobrze byłoby zobaczyć coś bardziej oryginalnego :)

[kp]1[/kp]

77[O-S-W] by Adrian - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Adrian Sob Sty 23, 2016 12:22 am

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Na CB było strasznie dużo paplaniny o Pokach, co mi dało kopa do zrobienia Akiego trenera w wersji lsw, którego miałem już w planach od czasu, gdy zobaczyłem podpis Sameya :D

POKEMON OC: Aki
[O-S-W] by Adrian - Page 4 Aki___the_very_best__by_mrakimura-d9oxl4p
Credits:
-Onis
-Royalz
-Samey

78[O-S-W] by Adrian - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Adrian Sob Sty 23, 2016 8:39 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Aki, wg mnie dobrze poradziłeś sobie z cieniowaniem włosów. Ciekawie wykonana bandamy, props. Kolorystka, nie sądzisz, że niebieski na kamizelce zlewa się z białą koszulką? Może dodać ciemniejsze tony? To samo tyczy się pasu z pokebolami, wiem, to tylko cztery pix, ale to samo co kamizelka. Pogrubiłbym mu spodnie tak o jeden pix.
Fenomenalny Mudkip! Naprawdę super pomysł, by narysować go w taki sposób! Co do kolorów i cieniowanie nie mam żadnych zastrzeżeń, bo lepiej chyba bym nie zrobił : )
Jedyne co, to może jego uśmiech, który zahacza o oko.
Czekam na kolejne prace! Joł!

[kp]1[/kp]

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 4 z 4]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.