Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 4]

26Interdimensional Adventures - Page 2 Empty Re: Interdimensional Adventures Sro Lis 16, 2011 1:14 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Ha! Zwolniony wcześniej z lekcji mam prawo ocenić pierwszy! Zaczynajmy

Tytuł mnie zniechęcił... ale i tak przeczytam. Nie powstrzyma mnie nawet świecące w oczy słońce.
Jakoś nie mogę się przekonać do złego Woogberta, zwyczajnie nie potrafię sobie wyobrazić takiego pociesznego chłopaczka z batonem jako ivula. Po 'nieudanym' ataku KI przechodzimy do walki wręcz. Od razu zauważyłem fachowe stwierdzenie "twarzoczaszki" - nic dziwnego, że pracujesz w szpitalu. Chwilowa przemiana w SSJ i... dowiadujemy się, że Yoh o czymś zapomniał - to już nie pierwszy raz. Tym razem chodzi o coś co zrobił potężnemu wojownikowi, ciekawi mnie tylko co. Wszyscy oczywiście są pod wielkim wrażeniem walki, rozumiem to. Nie rozumiem tylko jak można przerwać podrywanie młodych lasek!? Toshi, wstydź się. Rayem, jest koxem - przynajmniej w opowiadaniu, należy mu się. Zdziwiony, że nie tylko on ma asa w rękawie? Chcę zobaczyć jego zaskoczenie gdy dowie się, że nie tylko on ma coś w nogawce ew. gaciach. Wiecie o czym mowa... Po doczytaniu stwierdzam, że nie jest koxem a znowu zrobiono z niego debila.
Hej, czyżby w tym świecie Yoh kontrolował tylko moc NL'a?! To niesamowity progress z twojej strony. Powracamy do walki, której już nie będę opisywał. Yoh, jak możesz nie pamiętać kolegów?! I teraz wiem, że Woogy nie jest zły i nadal będzie moim pociesznym miśkiem. Wygrana Yoha jakoś mnie nie zaskoczyła, zaskoczyło mnie to, że turniej nie został przerwany!
Na matę wchodzi Sołtys lub jego klon. Jego przeciwnikiem będzie... jest Theylin. Przypuszczam co po jej przegranej postanowi Toshi. Kurwa, i on od tak sobie bije dziewczynę!? Zaraz mu... o Shigeru też nie może patrzeć xd
Dobra, został powstrzymany ale jeśli Toshi nie zniszczy tego wieśniaka to nie wiem. Nie ma sprawiedliwości w tym opowiadaniu. Przynajmniej dziewczyna stara się walczyć. Czemu nigdy dobrzy bohaterowie nie zrobią czegoś takiego jak złamanie nogi przeciwnikowi? Musiał go wyrzucić w powietrze? I na końcu dowiadujemy się skąd wzięła się nazwa rozdziału.

Pamiętaj - pomimo mojego narzekania opowiadanie podoba mi się takie jakie jest. Ja oglądając anime narzekam nawet na najdrobniejsze rzeczy. Więc, nie przejmuj się mną i pisz dalej. Czekam, Peace!

KP: 3
/Yoh

27Interdimensional Adventures - Page 2 Empty Re: Interdimensional Adventures Czw Lis 17, 2011 2:07 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Chwilowo zawieszam projekt. Muszę skończyć pewną rzecz z nim związaną o której póki co wie tylko jedna osoba z forum.
Nie martwcie się. To góra tydzień przerwy, ale wolę poinformować wcześniej.

28Interdimensional Adventures - Page 2 Empty Re: Interdimensional Adventures Wto Lis 22, 2011 1:03 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Czwarty rozdział dostępny na stronie.

Zapraszam do komentowania.



Ostatnio zmieniony przez Yoh92 dnia Sro Gru 07, 2011 9:18 am, w całości zmieniany 1 raz

29Interdimensional Adventures - Page 2 Empty Re: Interdimensional Adventures Wto Lis 22, 2011 2:27 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Misiek, słyszałem, że masz poprawiać rozdziały. Nie wiem czy to zrobiłeś ale znalazłem coś co niezbyt mi przypadło do gustu w prologu. Opisujesz wszystko tak dokładnie a szkolnego mundurka to nie raczyłeś. Oj nie ładnie. Mam nadzieje, że weźmiesz to pod uwagę.

Teraz mam zamiar czytać najnowszy rozdział.
Wiedziałem, że Pucka nie zabraknie - mam nadzieje na ciekawą walkę z jego strony. Walka jest efektywna, jednak ten drugi nie gra do kończ uczciwie. Ale oczywiście mroczna trójca czuwa. Przypomniało mi to motyw z DBM gdy budzą Brolliego. Ale powróćmy do walki. Ładne przerwanie walki motywem o Toshim i Theylin - lubię takie coś w anime. Powracamy do walki.. bądź striptizu? Mniejsza, podoba mi się tok myślenia Pucka.
Silniejszym? Nie. Szybszym, owszem. Siła to nie wszystko... Szybkość również jest dosyć istotnym elementem walki.
No i jeżeli ktoś myśli podobnie do mnie nie może przegrać.
Yoshi coś knuje, nie ładnie, oj i to bardzo. Rozjebał mnie maksymalnie tekst z syrenami. Masz za to +5 do zajebistości. No i zaczynają się żale typu "czemu nam tego nie powiedziałeś?"... No i pojawia się Viego. To tyle z mojej strony, naprawdę nie mam weny do oceny i wątpię abym później takową miał.

KP: 2
/Feli

30Interdimensional Adventures - Page 2 Empty Re: Interdimensional Adventures Wto Lis 22, 2011 3:03 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Może zacznijmy od błędów? Nie jest ich dużo, wyłapałem tylko 2, ale błędy są FUUU i masz je poprawić :<
Pojawił się tym razem tuż przed twarzą fioletowo-skórego, wykonując uderzenie z pięści w nos.
Nie powinno być czasem fioletowo-włosego? To jest zaraz po pytaniu o obojętność Puca wobec ludzi.
"Widzę że nie tylko ja wpadłem na pomysł noszenia ubrania obciążającego... Fajnie." - pomyślał Raymond, leżąc na jednym z dachów niewielkich budynków.
A gdzie przecinek przed "że"?! -10pkt za interpunkcję! Wstydź się, Yoh. Wstydź się...

Jeśli chodzi o samą akcję... Fajnie napisana walka Pucka z kolejnym przeciwnikiem nie wiadomo jakiej rasy. Nie była nudna, a dodatkowo pomysłowa, choć od Sonic Balla było wiadome, kto wygra, nawet bez zdejmowania ciężkiego ekwipunku. Przynajmniej ja się już domyślałem. Krótka przerwa w walce na scenkę z Toshim i Theylin dała bardzo fajny efekt. I to by dzisiaj było na tyle... Co kurde?! Z czego oni mają tą matę? Ze styropianu?
A teraz mroczny sekret Yoha... Tekst z syrenami jest po prostu epicki XD Po wejściu do portalu robi się już troszkę ckliwo. Ale w końcu, jak inaczej mięliby zareagować przyjaciele Yoha? Zabić na miejscu? Szczerze mówiąc, sądziłem, że wejście Viega będzie bardziej epickie lub przynajmniej wyjdzie z płomieni. Zniszczyłeś moją wizję zajebistości Viega w swoim ficku! :(

Podsumowując:
Nie licząc tych 2, nieznacznych błędów, rozdział wyszedł naprawdę fajnie. Czekam na kolejne. Problemem będzie, gdy zaczniesz pisać o czymś spokojnym. Chyba tego nie przeżyję... Xd

KP: 2
/Feli

31Interdimensional Adventures - Page 2 Empty Re: Interdimensional Adventures Sro Lis 23, 2011 1:21 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Troszkę nowości.
Poprawiłem PROLOG; napisałem go od nowa, uwzględniając również to o co poprosił mnie Bercik - opisałem szkolne mundurki. Prowizorycznie bo prowizorycznie, jednak zawsze łatwiej wyobrazić sobie postać.

Zmieniłem też całą końcówkę czwartego rozdziału. Pojawiła się nowa postać, gdyż Viego uświadomił mi wczoraj że zrobiłem błąd.

32Interdimensional Adventures - Page 2 Empty Re: Interdimensional Adventures Sro Lis 23, 2011 1:58 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Rozumiem, że oprócz pisania nowych rozdziałów poprawiasz także stare? Ma to dla mnie duże znaczenie, gdyż skoro poprawiasz starsze prace, to całość przeczytam dopiero w finalnej wersji, żeby nie robić sobie upgradów ;)

33Interdimensional Adventures - Page 2 Empty Re: Interdimensional Adventures Sro Lis 23, 2011 3:43 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dase napisał:Rozumiem, że oprócz pisania nowych rozdziałów poprawiasz także stare? Ma to dla mnie duże znaczenie, gdyż skoro poprawiasz starsze prace, to całość przeczytam dopiero w finalnej wersji, żeby nie robić sobie upgradów ;)
Stare rozdziały zostawiam nienaruszone, poza poprawą błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Do tego czasem dojdą powtórzenia, które należy zastąpić innymi słowami. Poza tym, jednak nic nie ruszam.

Miałem to w planach, ale stwierdziłem z kolegą, że nie ma to najmniejszego sensu. Kreska w anime również z czasem się zmienia (patrz. Bleach). Styl pisania jaki mam na początku, z czasem również ulegnie zmianie i poprawie - kiedy przeczytam aktualne prace w przyszłości, będę mógł się z siebie pośmiać.

Poprawiłem jednak jedynie całość Prologu. Poprzedni uznałem za zwyczajnie słaby.

34Interdimensional Adventures - Page 2 Empty Re: Interdimensional Adventures Nie Lis 27, 2011 6:04 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Super opisana walka Pucka :). Widać, nie mało według ciebie trenuje i będzie raczej silną postacią w opowiadaniu.
Hmm... Sołtys, Pucek,..., jakoś nie widzę tu przyszłości, ale może moje myślenie się zmieni, jak wrzucisz kolejne części ;p.
Po tytule rozdziału od razu wiedziałem o kim będzie mowa xD.
No cóż, czekam na następne części.

KP: 1
/Feli

35Interdimensional Adventures - Page 2 Empty Re: Interdimensional Adventures Sro Lis 30, 2011 3:50 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Naprawdę bardzo fajne opowiadanie, każda część mi się podoba i ogólnie robi się coraz ciekawiej.(Kurde nie pamietam jak się pisze na klawiaturze komputerowej, mylą mi się literki XD)
Całość dobrze i zrozumiale napisana. Mam nadzieję że nie odpuścisz sobie projektu o dalej będzie tak dobrze kontynuowany.

36Interdimensional Adventures - Page 2 Empty Re: Interdimensional Adventures Nie Gru 04, 2011 2:50 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Kolejny rozdział opowiadania, jest dostępny na stronie:
http://iadventures.dbzaddict.com/

* * *

„Jesteś naprawdę silny, ale głupi”

37Interdimensional Adventures - Page 2 Empty Re: Interdimensional Adventures Nie Gru 04, 2011 5:25 pm

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Pierwsze zdanie:
Fakt odbywania podróży przez Jigen Tankenka, wpływa ich metabolizm
wpływa na ich metabolizm.
Następne zdanie:
Wszyscy oni starzeją się znacząco wolniej(...)
wydaje mi się, że znacznie wolniej by lepiej brzmiało.
Czwarte zdanie przed pierwszą interlinią:
Silvia, Toshi oraz Theylin spojrzeli na młodzieńca, który właśnie wrócił do swojej normalnej postaci, pytająco.
Tak bardzo chciałeś rozbić w tym zdaniu zdanie nadrzędne? Nie lepiej byłoby spojrzeli na młodzieńca pytająco lub spojrzeli pytająco na młodzieńca?
Gdy Coolt przedstawia Silvię, mogłeś dać już jego wypowiedź od nowej linijki.
Czasami znów zapominasz o przecinkach przed że, poza tym inne częste błędy interpunkcyjne, ogólnie przeczytaj sobie jeszcze raz tekst, patrząc głównie na interpunkcję.
Ogólnie rzecz biorąc to rozdział dobry, z resztą jak zwykle. Dużo akcji, co jest plusem. Tylko takie mam zastrzeżenie małe, i przeciwnik Silvii, i Toshi dostali mocne ciosy, nagle okazuje się, że jeszcze się trzymają na nogach i później upadają. Weź przegraną jednej osoby zrób inaczej, z Dubixem będzie łatwiej.
Trolololo, ocena za ten rozdział to: 8/10

KP: 2
/Feli

38Interdimensional Adventures - Page 2 Empty Re: Interdimensional Adventures Nie Gru 04, 2011 6:34 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Pierwsze i drugie zdanie, poprawione.
Tak bardzo chciałeś rozbić w tym zdaniu zdanie nadrzędne? Nie lepiej byłoby spojrzeli na młodzieńca pytająco lub spojrzeli pytająco na młodzieńca?
Poprawione.
Gdy Coolt przedstawia Silvię, mogłeś dać już jego wypowiedź od nowej linijki.
Błąd w kodzie HTML, już poprawione. Dzięki. To dosyć istotne.

Czasami znów zapominasz o przecinkach przed że, poza tym inne częste błędy interpunkcyjne, ogólnie przeczytaj sobie jeszcze raz tekst, patrząc głównie na interpunkcję.
Z interpunkcją zawsze będę miał problemy - niestety. Stawiam przecinki tam gdzie uważam, że są potrzebne, a nie tam, gdzie być winny. Także tutaj, zazwyczaj będzie masa błędów.

Ogólnie rzecz biorąc to rozdział dobry, z resztą jak zwykle. Dużo akcji, co jest plusem. Tylko takie mam zastrzeżenie małe, i przeciwnik Silvii, i Toshi dostali mocne ciosy, nagle okazuje się, że jeszcze się trzymają na nogach i później upadają. Weź przegraną jednej osoby zrób inaczej, z Dubixem będzie łatwiej.
W przypadku walki Silvii, chciałem pokazać że jej przeciwnik nie jest słaby, jednak pod wpływem takiej mocy, jaką dysponuje nastolatka, nie ma z nią najmniejszych szans. Z drugiej zaś strony, nie mógł odpaść po jednym ciosie, bez ostatniego słowa, czyż nie?
W przypadku walki Toshiego, chciałem natomiast pokazać że nie jest on słabym wojownikiem. W niedalekiej przyszłości będzie on miał znaczący wpływ na fabułę ficka. Jego też dotyczy w znacznym stopniu, właśnie tytuł tego rozdziału.

39Interdimensional Adventures - Page 2 Empty Re: Interdimensional Adventures Nie Gru 04, 2011 8:41 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Crap... Odpaść już w drugiej walce xD
No cóż nie ukrywam swojego zażenowania, ale to twój Fcik, czyż nie ? :D Całkiem miło się to czytało ogólnie to jak wiesz ja nie zwracam uwagi na błędy, a ten jedyny który zauważyłem czyli błąd w HTML już poprawiłeś. Mam nadzieję że będzie mi dane jeszcze zabłysnąć i kogoś pokonać.
A jak na razie czekam na więcej.

KP: 1
/Feli

40Interdimensional Adventures - Page 2 Empty Re: Interdimensional Adventures Nie Gru 04, 2011 10:21 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Ah! Kolejny rozdział, na który tak długo wszyscy czekaliśmy XD Pomijając błędy interpunkcyjne, które niestety popełniasz i to, co zostało już poprawione, nie mam za bardzo się już czego przyczepić. Jedyne, co bym zaproponował to stosowanie większej ilości słów, które zastępują ciągłe powtarzanie imion postaci. Dlaczego? Cóż... Rzuciło mi się to w oczy głownie przy krótkiej "sprzeczce" Viega z Yohem. Nie jest źle, no i na dodatek trudno pisać coś o włosach, skoro walczy dwójka brunetów, jednak ciągłe pisanie o oczach także nie jest dobrym pomysłem, szczególnie, gdy można tu określić postać pisząc coś o ubraniach w stylu "młodzieniec w kamizelce" itp.. Serio, wcześniej, jak pamiętam, kierowałeś się podobnym pomysłem, a może się przydać np. gdy trzeba będzie opisywać starcie większej ilości osób niż 2, 3, czy 4, co może nastąpić.
Nic więcej nie mam do zarzucenia tak, więc czas na pochwały. Kolejny świetny i wciągający rozdział, choć walki wydają się takie... zbyt krótkie jak na wojowników poziomu Super. Tak, wiem, to nie walki na śmierć i życie...
Cóż, czekam na kolejny etap tej historii, który mam nadzieję ukarze się niedługo :)

P.S.
Wiem jaki będzie rezultat pojedynku Ray vs. Yoh, więc mam pytanie. Mogę się potem pobić z Toshim poza ringiem? XD

KP: 2
/Feli

41Interdimensional Adventures - Page 2 Empty Re: Interdimensional Adventures Sro Gru 07, 2011 5:28 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Prolog oraz pierwszy rozdział opowiadania zostały poprawione.
Można się z nimi zapoznać na stronie:
http://iadventures.dbzaddict.com/

Interdimensional Adventures jest też na Facebooku:
https://www.facebook.com/pages/Interdimensional-Adventures/231579560244324

42Interdimensional Adventures - Page 2 Empty Re: Interdimensional Adventures Pią Gru 09, 2011 3:06 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Trzeci rozdział został zaktualizowany i jest już dostępny na stronie.
Poprawie uległy opisy walk, oraz niektórych bohaterów - rozdział wzbogacił się również o kilka dodatkowych linijek tekstu.

43Interdimensional Adventures - Page 2 Empty Re: Interdimensional Adventures Nie Gru 18, 2011 8:52 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Wszystkie rozdziały zostały poprawione.
Szósty rozdział dostępny jest na stronie.

Kliknij by przeczytać najnowszy rozdział!

44Interdimensional Adventures - Page 2 Empty Re: Interdimensional Adventures Sro Gru 21, 2011 1:35 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Zacznę od tego, iż sądzę, że zmiana nazwy rozdziału na obecną była dobrym rozwiązaniem. Poprzednia nie była zła, lecz prawda jest taka, że nieco mijała się z prawdą - tym, co zawarte jest w treści tego rozdziału. Należy ci się również pochwała, interpunkcja jest u ciebie na coraz wyższym poziomie i popełniasz coraz mniej tego typu błędów. I'm so proud of you :(
Wracając do rozdziału... Napisany jest tak samo jak poprzednie - wyśmienicie. Akcja - jest; zwroty akcji - są; nauczyciel zmieniający się w SSJ2 - WTF?! O,o Nie będę tutaj streszczał, co się działo, bo to tylko zepsuje zabawę tym, którzy najpierw mają w zwyczaju czytać czyjeś komentarze, a dopiero potem sam tekst. Tak, robiłem niegdyś podobnie, ale tylko do 3 razy! :<
Przejdźmy do naszego ulubionego fragmentu komentarza, czyli... interpunkcji! XD Żartowałem, nie jestem w nastroju... Poza tym, nie chce mi się znowu czytać całego tekstu, a żadnych, rażących już na wejściu błędów nie widać. No dobra, prócz tego XD :
Czyli że tam jest ktoś silniejszy niż Wy i wszyscy inni na turnieju? Lećmy!
Przecineczki przed "że" oraz przed "niż" się należą Fuck yea.

Tyle z mojej strony. Wyczekuję kolejnego rozdziału :D

45Interdimensional Adventures - Page 2 Empty Re: Interdimensional Adventures Pią Gru 23, 2011 11:27 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Postaram się umieścić tu jak najmniej spoilerów.
Hah liczyłem na inny przebieg wydarzeń. Przynajmniej jeśli chodzi o sam turniej i zawodników walczących w dalszych rundach. Nie było dla mnie najmniejszym zaskoczeniem to co się wydarzyło i to co zrobił Yoh. Nie wiem czy tylko mi coś tu nie gra ale muszę to wytknąć:
[...]ona sama pozostaje jednak nieprzytomna na czas nieokreślony.
- a można pozostać nieprzytomnym na czas określony? Zemdleję i zdecyduję, że obudzę się za dwie godziny? Mniejsza, przejdę dalej. To coś, czego energię wyczuli wojownicy... mam nadzieje, że to nie będzie kuzyn lub coś w ten deseń sam wiesz czego. Przez pewien czas pisząc o Toshim podkreślałeś jego niski wzrost, w tym parcie natomiast kolor oczu.

Przy srebrnookim młodzieńcu[...]
[...]powiedział ponownie do siebie, srebrnooki chłopak[...]
Srebrnooki chłopak, nagle pojawił się przy grupie wojowników[...]

Większych błędów nie widzę. Czyta się nadal przyjemnie, więc czekam na kolejny part, który mam nadzieje ocenie staranniej.

KP: 2
/Feli

46Interdimensional Adventures - Page 2 Empty Re: Interdimensional Adventures Sob Gru 24, 2011 12:09 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Poprawiłem błędy, o których wspomniałeś.
Rzeczywiście, zbyt często powtarzałem słowo - „srebrnooki”. Dzięki za komentarz.

47Interdimensional Adventures - Page 2 Empty Re: Interdimensional Adventures Pon Gru 26, 2011 11:11 am

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Rozdział- jak wszystkie inne zresztą -naprawdę dobry. Widzę, że jednak zmieniłeś nazwę tak jak ci proponowałem. To dobrze bo teraz chociaż nie robisz nas w walenia(?). Całość miło się czyta, jednak zdziwienie gdy nauczyciel wchodzi na ssj2 o.O' kurde, naprawdę to dziwne xD
Zapewne wiesz, że ja nie zwracam uwagi na błędy, może dlatego, że sam masę popełniam ? Ale wole sobie spokojnie czytać i delektować się tekstem niż wyłapywać każdy błąd.
Good Job !

KP: 1
/Feli

48Interdimensional Adventures - Page 2 Empty Re: Interdimensional Adventures Sob Gru 31, 2011 1:53 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Myślałem, że do czwartego rozdziału ci oceniałem.

Ale jako że do 4 wprowadziłeś poprawki ode mnie, to opinię znasz.

Cóż, niewiele mam do powiedzenia. Piszesz dość ciekawie, czasem faktycznie za dużo przecinków.
Nadużywasz niesamowicie słowa "twarzoczaszka", nie wiem, czy zauważyłeś. Masakryczne ilości peryfraz, czasem trzeba się sekundę zastanowić, kto wypowiada daną kwestię, to troszkę psuje płynność czytania (ja taki jeden twój rozdział rozwalam w półtora minuty, gdy mi się nie spieszy).

Fajnie, że Apoc powraca. Dawnośmy go nie widzieli. Myślę jednak, że gdy prawie każdy na tym turnieju może napieprzać, czym się da, chwilę wcześniej upada na Ziemię coś z równie dużą mocą, nauczyciel-Super Saiyan to nie jest aż tak dziwne odkrycie.

I serio. Ja wiem, dobrze postawić na estetykę, ale ja cię błagam. Ogranicz peryfrazy. Przynajmniej dopóki w swojej encyklopedii nie zrobisz opisów postaci łącznie z obrazowym przedstawieniem wyglądu.
Dziwne, że nie kontynuujesz zrobionej wcześniej wikii, tylko robisz substytut, jak ja.

Co, że wygadałem. I tak nikt nie zna adresu, a projekt zawiesiłeś.

KP: 2
/Feli

49Interdimensional Adventures - Page 2 Empty Re: Interdimensional Adventures Wto Sty 03, 2012 3:57 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nadużywasz niesamowicie słowa "twarzoczaszka", nie wiem, czy zauważyłeś.
Do piątego rozdziału, słowo to nie pojawia się nawet raz. W piątym rozdziale, użyłem go dwa razy. W szóstym również - z szóstego rozdziału, jedno słowo więc zastąpię po prostu słowem "twarz". Piątka zostaje bez zmian.

Masakryczne ilości peryfraz, czasem trzeba się sekundę zastanowić, kto wypowiada daną kwestię, to troszkę psuje płynność czytania (ja taki jeden twój rozdział rozwalam w półtora minuty, gdy mi się nie spieszy).
Cóż, taki mam ten cholerny zwyczaj. Nie mogę ciągle powtarzać imion i nazwisk bohaterów. Z drugiej strony - prawda. Pierw warto byłoby opisać poszczególnych bohaterów w encyklopedii żeby wiadomo było co i jak.

Fajnie, że Apoc powraca. Dawnośmy go nie widzieli. Myślę jednak, że gdy prawie każdy na tym turnieju może napieprzać, czym się da, chwilę wcześniej upada na Ziemię coś z równie dużą mocą, nauczyciel-Super Saiyan to nie jest aż tak dziwne odkrycie.
xd
Cóż... Taki świat xD

50Interdimensional Adventures - Page 2 Empty Re: Interdimensional Adventures Sro Sty 18, 2012 10:50 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Rozdział siódmy jest dostępny na portalu!

„Dwie, różne drogi...”

Zapraszam do czytania i pisania krótkich komentarzy ; )
W najbliższym czasie zostanie również uzupełniona Encyklopedia.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 4]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Similar topics

-

» Interdimensional Adventures

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.