Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 4 z 4]

76Interdimensional Adventures - Page 4 Empty Re: Interdimensional Adventures Sob Lip 07, 2012 1:20 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Powiem szczerze - "technicznie" prezentuje się na prawdę w porządku i lepiej od poprzedniczki. Klimat jest również w miarę zachowany, choć niektóre rzeczy, mam wrażenie, że dzieją się zbyt szybko (np. przedstawienie Yoha jako między-wymiarowego podróżnika i złodzieja), ale jak sądzę zostanie to jeszcze później dokładniej wyjaśnione.
Czasami brakuje przecinków, jak to powymieniał Rayem, ale to się zdarza. Podoba mi się charakter Rayema, choć (tak jak w przypadku pozostałych postaci) przydałaby się większa równowaga zalet i wad. Choć w zasadzie to dopiero początek i wszystko przed nami, więc się czepiam.

Generalnie mi się podoba, czekam na następne części.

KP: 1
/Feli

77Interdimensional Adventures - Page 4 Empty Re: Interdimensional Adventures Sro Sie 15, 2012 3:45 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Właśnie skończyłem pisać trzecią część, pierwszego rozdziału - nie mogę jednak jej wrzucić, bo nie mam na to czasu. Zrobię to jutro w nocy, kiedy wstanę do pracy. Jutro w dzień, kolejny rozdział powinien być już dostępny na stronie.

Poza tym, nim to się stanie, napiszcie - czy IA powinna mieć własną stronę na Facebooku? Poprzednia została przypadkowo usunięta. Nie wiem jednak, czy warto zakładać drugą.

78Interdimensional Adventures - Page 4 Empty Re: Interdimensional Adventures Sro Sie 15, 2012 9:32 am

Jata

Jata
Moderator
Moderator
No to czekamy.

Moim zdaniem nie ma co się bawić w fanpage na fb. Póki co, ARS nie jest zbyt popularne, więc nie ma co przesadzać. Jak się trochę wszystko rozkręci - można myśleć o tego typu "reklamach". Na razie to jest za małe. Jak podrośnie - czemu nie.

79Interdimensional Adventures - Page 4 Empty Re: Interdimensional Adventures Czw Sie 16, 2012 12:55 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
http://iadventures.dbzaddict.com/?pid=4

Tak jak obiecałem, tak słowa dotrzymałem. Trzecia część jest dostępna już na portalu - jeżeli macie ochotę, przeczytajcie. Jeżeli macie większą ochotę, skomentujcie w tym temacie ; )

80Interdimensional Adventures - Page 4 Empty Re: Interdimensional Adventures Sob Wrz 22, 2012 8:39 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Czwarta część w trakcie pisania 4 Chodzi jednak o to, że trzy poprzednie części zostały napisane właściwie od nowa. Historia nie uległa jednak prawie żadnym zmianom - zmienił się styl pisania. Mam nadzieję, że tekst stanie się teraz dla Was bardziej ciekawy.

Prolog wrzucę Wam tutaj, żebyście zobaczyli jak to wygląda. Reszta zaś będzie dostępna za chwilę na portalu.
Spoiler:

81Interdimensional Adventures - Page 4 Empty Re: Interdimensional Adventures Sob Wrz 22, 2012 10:35 am

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Widzę, że zmieniłeś formę dialogów. Sam się długo zastanawiałem nad tym, jak je sformatować. Jednak na razie nie zamierzam tego zmieniać. Poza tym ładnie piszesz - miło dla oka i ucha. Jedynie w prologu, gdy piszesz że "dziecko" nie było człowiekiem mógłbyś podkreślić, że wyglądało jak ono. Co prawda my jesteśmy wtajemniczeni, ale ktoś mógłby sobie pomyśleć, że jest zielone 4. Ale wiem, że często nie łatwo jest ominąć takie "błędziki".

Ale... Co ja widzę. Nie oceniłem Ci 3. części!
Zatem do dzieła. Hm... Statek kosmiczny? Biała, masywna postać z ogonem? Czyżby Demon Mrozu (aka Changeling);>? Tylko, że ten szuka przeciwnika, a nie nieśmiertelności. W każdym razie cieniasem pewnie nie będzie, zakładam że będzie bossem rozdziału/sagi 4.
Dalej - Rayem się wkurwił i chce bić Josza. Do dzieła! Oby było na prawdę ciekawie i żebyś za bardzo tego złodziejaszka nie przekoksił 4.
Generalnie powieść się dobrze czyta, lekko - a to jest dla mnie bardzo ważne. Wszystko spójne i ok. Teraz już nie przyglądałem się błędom interpunkcyjnym, ortograficznym, etc. Jak coś poważniejszego wyłapię - powiadomię.
Pozdro, czekam na następną część!

/3KP
/@Yoh

82Interdimensional Adventures - Page 4 Empty Re: Interdimensional Adventures Nie Wrz 23, 2012 4:05 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dzięki, Woogy 4

btw.

Rozdział specjalny, zatytułowany: „Dwadzieścia lat wstecz...” - powinienem skończyć już wkrótce, jeżeli utrzymam aktualne tempo pracy. Póki co, mogę powiedzieć tylko tyle, że akcja powieści będzie miała miejsce 20 lat przed wydarzeniami, opisywanymi w ogólnej powieści. Nie zdradzę jednak tego, na czym skupia się główny wątek - niedługo sami się tego dowiecie 4

83Interdimensional Adventures - Page 4 Empty Re: Interdimensional Adventures Sro Wrz 26, 2012 6:57 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
http://iadventures.dbzaddict.com/h19-rs1

Na portalu "Interdimensional Adventures" jest już dostępny rozdział specjalny, noszący tytuł - „Dwadzieścia lat wstecz...”. Zapraszam do czytania!

84Interdimensional Adventures - Page 4 Empty Re: Interdimensional Adventures Sro Wrz 26, 2012 4:21 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
„Dwadzieścia lat później...”
Taki tytuł nosi ten rozdział ;d Mam nadzieję, że to poprawisz, co? XD

85Interdimensional Adventures - Page 4 Empty Re: Interdimensional Adventures Sro Wrz 26, 2012 4:48 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
AH! Pierdyknąłem się przy nazwie - dzięki xD
W każdym razie, liczyłbym na jakiekolwiek, nawet krótkie komentarze z Waszej strony 4

86Interdimensional Adventures - Page 4 Empty Re: Interdimensional Adventures Sro Wrz 26, 2012 6:00 pm

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Miałem ocenić wcześniej, ale musiałem zejść z kompa, nieważne. Szczerze mówiąc części 1-3 bardzo mi się podobały, czytało je się przyjemnie i cały czas czekam na część 4. Za to prolog i rozdział specjalny tak średnio przypadły mi do gustu, czytałem je z oporem szczególnie rozdział specjalny. Nie mam pojęcia czemu. Rozdział specjalny kosmiczniee mi się dłużył, odechciewało mi się go coraz bardziej czytać ale jakoś dotrwałem do końca. Może przez to, że ta historia nie bardzo mnie interesowała, może dlatego że NL i CL mi się strasznie przejadły. W każdym razie czekam na part 4, 1 rozdziału.

KP: 1
/Feli

87Interdimensional Adventures - Page 4 Empty Re: Interdimensional Adventures Nie Wrz 30, 2012 7:39 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Remake napisanych uprzednio części nie uległy większym zmianom, więc nie będę się rozpisywał na ich temat.
Jeśli chodzi o najnowszą, trzecią część przyznam, że została bardzo fajnie napisana. Nie zauważyłem większych błędów, prócz interpunkcyjnych, które de facto wciąż popełniasz. Mimo to, nie wpływa to na nastrój i wciąż przyjemnie czyta się twoją opowieść. Zrobiłeś ze mnie kawał sukinkota, mam nadzieję, że nie na długo. Nie przepadam za udawaniem ciemnego charakteru, a tak mnie tu przedstawiłeś. No, ale mniejsza. Czekam na kolejną część :)

Teraz Special...
Nie powiem, że się nad nim nie napracowałeś, bo efekt jest oczywisty. Osobiście nie przypadł mi on jednak do gustu tak bardzo, jak zwyczajna opowieść. Może to przez fabułę, a może przez sposób. Nie mam pojęcia. Ale serio musiałeś tam wklepać Vidy? Nawet tam? Gdzieniegdzie pojawiły się także błędy w htmlu, wypowiedzi nie zawsze były pogrubione.

Cóż to by było na tyle z mojej strony. Choć rozdział specjalny jakoś niespecjalnie mi podszedł, mam nadzieję, że dalsze części IA będą trzymały obecny poziom, jak nie wyższy. Czekam na więcej ;)

KP: 2
/Feli

88Interdimensional Adventures - Page 4 Empty Re: Interdimensional Adventures Sob Paź 20, 2012 6:51 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Bercikovsky Theme!

A taki psikus, pieprznę ci ocenę. Nie będę się zagłębiał osobno w każdą część bo mi się zwyczajnie nie chce ich ponownie czytać. Nawet nie wiem czy je już oceniałem czy nie. Mniejsza... Całe opowiadanie zapowiada się dość ciekawie. Na obecną chwilę nie ma zarysu jakiejś większej fabuły, przynajmniej ja jej nie widzę. Zauważyłem tylko początkowe przygody, coś jak w Bleachu. Poznajemy wojowników i ich moce, które ujawniają w walkach z mało znaczącymi przeciwnikami. Mam nadzieje, że niebawem się coś w końcu zacznie dziać, co ty na to? Co do samego specialu... tak jak Rayemowi nie przypadł mi on do gustu tak jak normalne party.

/1 KP
/@Yoh

89Interdimensional Adventures - Page 4 Empty Re: Interdimensional Adventures Czw Sty 24, 2013 11:32 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Jako, że usunęło mi stronę z całym fickiem, a na MP3 miałem zapisaną jego starą wersję i zarys fabuły do nowszej odsłony, musiałem zacząć pisać od nowa. Nie miałem jednak pomysłu, w jaki sposób mam umieszczać tak obszerny tekst na forum by użytkownicy połapali się, czytając powieść. Rozwiązanie okazało się banalnie proste i nadeszło wraz z nowym komputerem, ale ja o tym początkowo nie pomyślałem - plik zapisany jako PDF. Jak pomyślałem, tak uczyniłem. Ale całość mimo to, wydawała mi się dziwnie pusta - stwierdziłem, że trzeba coś wymyślić i... wymyśliłem. Poćwiczę również umiejętności w rysowaniu, szkicując w kolejnych rozdziałach jakieś sceny. Nie będzie to taki śmieszny rysuneczek jak w Prologu, ale zawsze coś. Z czasem będzie lepiej, a jeżeli pociągniemy jeszcze kilka lat, to może doczekamy się jakiegoś fanowskiego komiksu? xd

Prolog

To wersja wstępna, którą poprawię po napisaniu pierwszego rozdziału, więc możecie jedynie skomentować ogólny wygląd, estetykę i pomysł - tekst ulegnie jeszcze zmianie 4

90Interdimensional Adventures - Page 4 Empty Re: Interdimensional Adventures Pią Sty 25, 2013 4:02 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Hm, absolutnie nigdy jeszcze nie widziałem tej historii, a nawet jeśli, to nie takiego prologu do niej.

Nie widzę żadnych zastrzeżeń co do stylu pisania, a sama treść... cóż, ją już znamy bardzo dobrze. Jedyne, co wydaje się dziwne (a co się u ciebie zawsze zdarza), to niepotrzebne pisanie zaimków od dużej litery. Szczególnie w zdaniu typu, powiedzmy na przykład... "zabiję Cię pieprzona kurwo"
Well.

Twoja największa groza, interpunkcja. Jest dobrze, tylko kilka drobnych błędów, które wyłapie tylko rasowy grammar nazi, jak ja.

To tyle. Bo ty to zaczynasz chyba trzeci raz.

/2KP
/@Yoh

91Interdimensional Adventures - Page 4 Empty Re: Interdimensional Adventures Pią Sty 25, 2013 4:13 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Huh, po raz kolejny to samo. No cóż, moją opinię na temat samej historii możesz przeczytać na pewno w poprzednich komentarzach, natomiast jeśli chodzi o formę... Nie widzę znaczących błędów. Sam piszę zaimki z dużej litery. Nie wiem, to nie jest chyba błąd, a takie mam przyzwyczajenie. Natomiast niezbyt podobają mi się niektóre dialogi - no bo wyobraź sobie: budzisz się w środku lasu nic nie pamiętając i stosujesz składnię godną polonisty na lekcji, dyktującego notatkę. Powinieneś stosować wypowiedzi bardziej pasujące do danej sytuacji, w jakiej znajduje się postać. Teraz wyobraź sobie, co masz ochotę powiedzieć w wyżej opisanej sytuacji... No właśnie, coś w stylu "co jest, kurwa?". Nawet jeśli chcesz uniknąć wulgaryzmów lub po prostu dodać coś więcej wystarczy "co jest? jestem w lesie?", etc. Mam nadzieję, że łapiesz o co mi chodzi 4.
W zasadzie tyle ode mnie, reszta mi się podoba. Mam nadzieję, że nie będziesz znów pisał od nowa, bo userom już się zaczyna to nudzić 9.

/2KP
/@Yoh

92Interdimensional Adventures - Page 4 Empty Re: Interdimensional Adventures Pią Sty 25, 2013 4:46 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Nie podoba mi się :<
Głównie przez motyw z EL(ale nie jestem w 100% pewien, byćmoże zarąbałes ten motyw gdzie w dziecko naparzają metalowymi kulami skądinąd) Tak czy siak, przeszłość Yoha jest przykra, porąbana i psychiczna, bardzo normalne, że dziecko zaraz po wydostaniu się z tego koszmaru myśli trzeźwo. Ale mneijsza z tym, jeszcze jedna rzecz która razi to:
Technika „Door of the World”, którą poznał przypadkiem podczas treningu ze swoim starszym bratem
Oh gosh, jeśli wcześniej nic o tym nie wspomniałeś wygląda to na prowizorkę dla kogoś kto nie zna twojej postaci a czyta to po raz pierwszy.

Ogólnie, no nawet może być, zobaczymy jak tam ci wyjdzie part 1.

Takie jest moje zdanie czytając prolog.

/2KP
/@Yoh

93Interdimensional Adventures - Page 4 Empty Re: Interdimensional Adventures Pią Sty 25, 2013 7:34 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
To tyle. Bo ty to zaczynasz chyba trzeci raz.
Nie moja wina, że mam na komputerze tylko starą wersję, a nową usunęło mi wraz ze stroną xd

W każdym razie, obiecana poprawiona wersja oraz odświeżony pierwszy post, w którym będę umieszczał spis rozdziałów.
Jeżeli nie chcecie przechodzić przez to samo co zwykle, czytajcie dopiero od czerwonej czcionki. Zacząłem wtedy bowiem pisać z zupełnie nowym pomysłem.

http://hostuje.net/file.php?id=ad71d2e03ad2ff11d20764d6ee22f732

Pieprz się internecie, pieprz się :60:


94Interdimensional Adventures - Page 4 Empty Re: Interdimensional Adventures Sob Paź 05, 2013 9:37 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Odnośniki w pierwszym poście zostały zaktualizowane. Rozdziały opowiadania będą dostępne również pod adresem:
http://nullgate.forumpl.net/t3-rozdzial-1#3

Spoiler:

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 4 z 4]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Similar topics

-

» Interdimensional Adventures

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.