Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 3]

26[Animation] Maximus - Page 2 Empty Re: [Animation] Maximus Czw Sie 23, 2012 10:20 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Ogólnie fajnie, ale nie wiem czy ktoś mniej zaawansowany w gifowaniu będzie w stanie użyć tej postaci xd

27[Animation] Maximus - Page 2 Empty Re: [Animation] Maximus Pią Sie 24, 2012 6:06 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Właśnie dlatego nikomu innemu nie będzie ona potrzebna :D

28[Animation] Maximus - Page 2 Empty Re: [Animation] Maximus Sob Wrz 15, 2012 10:47 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Nowy efekt kamehamehy, moim zdaniem jest lepszy niż poprzedni.

https://www.youtube.com/watch?v=DYqvHL17GEk

Zrobię jeszcze jeden efekt i sprity które mam zrobić, i może w końcu zacznę jakąś fajną animację z fabułą :)

29[Animation] Maximus - Page 2 Empty Re: [Animation] Maximus Sob Wrz 15, 2012 11:25 am

Ater

Ater
Notowany
Notowany
Zaczynając od ładowania-ten biały poblask wygląda ciekawie aczkolwiek wg mnie jest on mało płynny ,widzę w nim może 3 klatki.Radziłbym Ci wziąć po prostu obrazek z tym kółkiem i ustawić tak żeby się powiększał przez jakieś 10 klatek no i jeszcze oczywiście musisz kliknąć na rozmycie podczas ruchu.Fajnie by też wyglądało jak byś dodał kolor do kuli taki sam jaki ma fala.Co do samej fali-nie jest źle,obramowanie jest w miarę płynne, fajnie wygląda i pasuje do stylu lsw,tylko trochę ten blask w środku fali mi nie odpowiada, wygląda trochę jak by skakał po całej kameszce,fale masz zapisaną w pliku video,więc myślę że jak byś klikną frame blending(to te 3 klisze nałożone na siebie nad listą warstw) to by załatwiło sprawę ale nie jestem do końca pewien.
Ogółem-myślę że jeśli poprawisz to co wspomniałem na górze fala będzie wyglądała jeszcze lepiej.

/2KP
/@Yoh

30[Animation] Maximus - Page 2 Empty Re: [Animation] Maximus Sob Wrz 29, 2012 8:06 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Mój Vegetto w animacji :)

https://www.youtube.com/watch?v=zVqm4L4BNZU

31[Animation] Maximus - Page 2 Empty Re: [Animation] Maximus Sob Wrz 29, 2012 9:44 am

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Maxi ta nowa animacja jest *********** dobra bardzo mi się podoba każda sekunda tej animacji nie zauważyłem przeskoków ani żadnych błędów naprawdę świetny i ten vegetto też jest prze kozak

/Serio - czasami przyda się cenzurować przekleństwa. Na PBFie często się tego nie robi, ale tutaj nieco odpuszczamy - w końcu wcielacie się w jakąś postać i czasami nie da się uniknąć wulgarnych słów. Ale oceniając posty, starajcie się powstrzymywać, do ciężkiej cholery.
/@Yoh

32[Animation] Maximus - Page 2 Empty Re: [Animation] Maximus Pią Paź 05, 2012 12:08 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Był Vegetto, musi być i Broly ;D

https://www.youtube.com/watch?v=hhzfQ0UVNxs

:)

33[Animation] Maximus - Page 2 Empty Re: [Animation] Maximus Wto Paź 16, 2012 6:33 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Animacja krótka, ale nie mogę zarzucić Ci tego, że ma jakiekolwiek błędy, poza długością. Jedyne co chciałeś pokazać to „progress” sprita Brollyego, czyż nie? Nie mogę się również doczekać premiery drugiej postaci, tudzież nowej wersji Maximusa. Czy może się mylę, i mamy przyjemność ujrzeć zupełnie nowego bohatera, Twojego autorstwa? 4 Ciekawie wykonane efekty, odpowiednio wklejone aury, dźwięk wtopiony w animację na odpowiednim poziomie. Nie mam Ci właściwie nic do zarzucenia – rozwijaj umiejętność tworzenia animacji jeszcze bardziej, bo widzę, że akurat to naprawdę Cię wciągnęło. Nie masz pojęcia, jak dumny jestem z tego powodu, że właśnie tutaj miałeś swoje początki :71:

KP: 2
/Feli

34[Animation] Maximus - Page 2 Empty Re: [Animation] Maximus Nie Lis 18, 2012 9:40 pm

Agost

Agost
Super Saiyan
Super Saiyan
O tak, muszę przyznać, że znasz się na rzeczy! Mimo tego iż animacja jest krótka jest wykonana naprawdę fajnie. Element najważniejszy w tym wypadku, czyli zaciekawienie odbiorcy został zachowany. Szczerze powiedziawszy, czekam co dalej wyniknie z tej krótkiej prezentacji twoich możliwość.
Mam nadzieję, że podobny poziom utrzymujesz również w produkcjach nieco dłuższych i nie zatracasz tępa przy takowych pracach.
Czekam z nie cierpliwością na dalsze "filmy"
Pozdrawiam!

/1 KP
/@Yoh

35[Animation] Maximus - Page 2 Empty Re: [Animation] Maximus Sro Lis 28, 2012 2:29 pm

Neravi

Neravi
Notowany
Notowany
Więc zacznijmy:
Oby dwie postacie są bardzo fajnie tak samo jak video gif tylko szkoda, że krótki. Rozbuduj bardziej jakoś tą postać co jest z prawej strony bo nie jest aż taka fajna a co do brollego to bardzo fajnie ci wyszedł, wygląda lepiej niż od innych wykonawców (jest po prostu najlepszy moim zdaniem). Powinieneś zrobić
dłuższy filmik i to z jakąś walką, by było lepiej. A gif nawet fajny tylko serio szkoda, że krótki.

36[Animation] Maximus - Page 2 Empty Re: [Animation] Maximus Sob Sty 12, 2013 1:11 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Maximus theme :)

37[Animation] Maximus - Page 2 Empty Re: [Animation] Maximus Sob Sty 12, 2013 6:58 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Ten film wideo zawiera treść od partnera Be Yourself Catalogue BV, który zablokował go na mocy praw autorskich.
Raczej nie obejrzymy sobie tej animacji, bo mam nadzieję, że link do takowej prowadził 4

38[Animation] Maximus - Page 2 Empty Re: [Animation] Maximus Sob Sty 12, 2013 9:18 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Ech... Trzeba zmienić theme i przez to też animacje :(

39[Animation] Maximus - Page 2 Empty Re: [Animation] Maximus Sob Sty 12, 2013 9:20 am

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Albo wrzuć na inny serwis.

40[Animation] Maximus - Page 2 Empty Re: [Animation] Maximus Sob Sty 12, 2013 9:23 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Dobra tam, mam jeszcze w zapasie inne 4

41[Animation] Maximus - Page 2 Empty Re: [Animation] Maximus Wto Mar 26, 2013 7:49 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Nowa animacja :) Bo kurz już tu się osadza 9



Enjoy! 4

42[Animation] Maximus - Page 2 Empty Re: [Animation] Maximus Sro Mar 27, 2013 1:17 am

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
ahhh, Sonic. Kiedyś musiało to nastąpić, przy zbliżeniu widać słabą jakość na konturze. Bardzo podoba mi się rzut z 0:22, to na pewno na plus. Później przy zbliżeniach widać tylko jak ten Sonic jest chudy xD. Fajnie że starasz się robić co innego i to na pewno chwale, ale chciałbym zobaczyć coś dłuższego.

/1 KP
/@Yoh

43[Animation] Maximus - Page 2 Empty Re: [Animation] Maximus Sro Mar 27, 2013 3:49 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Przede wszystkim, to coś innego niż animacje, jakie tworzyłeś do tej pory. Tak jak wspomniał Feli, przy zbliżeniu bardzo łatwo dostrzec słabą jakość kontura. Poza tym, postać sama w sobie wygląda… dziwnie. Jest cholernie wychudzona, ma niezwykle długie ręce ala. Slenderman oraz niekoniecznie ciekawie wykonaną głowę. Pomysł naprawdę dobry, ale jak sam widzisz, wykonanie nieco gorsze. Jeżeli chodzi o efekty wykorzystane w animacji, nie mam zastrzeżeń. Planujesz w ogóle stworzyć coś dłuższego?


KP: 1
/Feli

44[Animation] Maximus - Page 2 Empty Re: [Animation] Maximus Sro Mar 27, 2013 9:51 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Jak widzę, po tym co napisaliście, to muszę najpierw dopracować postacie, a potem zrobić coś dłuższego jak już 4
Ale dzięki za uwagi, postaram się bardziej :)

45[Animation] Maximus - Page 2 Empty Re: [Animation] Maximus Sro Lis 20, 2013 6:23 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Czuć zdechlizną, dlatego trochę odświeżę ;)

Hero Animation Intro

Enjoy :)

46[Animation] Maximus - Page 2 Empty Re: [Animation] Maximus Sro Lis 20, 2013 6:54 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Moja reakcja:

1. NIEMOŻLIWE MAXIMUS WRZUCIŁ GIFA
2. Sześciosekundowe intro...? Well, okej.
3. Jednosekundowa animacja postaci i reszta to animacja napisu. Ah.

Gentleman, you have my curiosity. Now reach for my attention.

Btw. To intro mi coś przypomina...
Spoiler:

Ale tak, czekam by zobaczyć, co się za tym intrem będzie kryło.

47[Animation] Maximus - Page 2 Empty Re: [Animation] Maximus Czw Lis 21, 2013 1:18 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Moja reakcja:

1. NIEMOŻLIWE MAXIMUS WRZUCIŁ GIFA
2. Sześciosekundowe intro...? Well, okej.
3. Jednosekundowa animacja postaci i reszta to animacja napisu. Ah.
Dokładnie to samo mam do przekazania. Po co pisać, skoro można skopiować gotowy szablon? Grunt, to iść na łatwiznę.
Wrzuć coś dłuższego, Maxi.

48[Animation] Maximus - Page 2 Empty Re: [Animation] Maximus Pią Lis 22, 2013 12:29 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Wrzucę ;)
Na początku animacji Yoh dostaje po gębie, taki spoiler :D
Ale będzie trzeba trochę na nią poczekać, bo muszę też do pracy chodzić.

49[Animation] Maximus - Page 2 Empty Re: [Animation] Maximus Pon Lis 25, 2013 1:10 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Po trzech dniach ciągłego robienia animacji(oczywiście odjąć pracę), mam tylko Viega wyprowadzającego cios, nic więcej... Poświęciłem dużo godzin, do zrobienia czegoś tak krótkiego, ale bardzo trudnego, bo to pewnie z jedną sekundę by miało.Tak więc doszedłem do wniosku, że nie warto spędzać około 10 godzin(albo więcej) przy komputerze uzyskując jedną marną sekundę, może dwie. Podziwiam animatorów, którzy robią długie animacje np. Mellavelli - który zrobił 2 odcinki DB Absalon. 
Oczywiście wracam do komiksu i tego obrazka niedokończonego wstawionego na dA.
Dziękuję za uwagę, niepotrzebnie się wychylałem w tym temacie :/

50[Animation] Maximus - Page 2 Empty Re: [Animation] Maximus Pon Lis 25, 2013 12:00 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dziękuję za uwagę, niepotrzebnie się wychylałem w tym temacie :/
Skoro masz doświadczenie przy animacjach z użyciem spritów, wykorzystaj je - ludzie bardzo chętnie zobaczą dla odmiany właśnie coś w tym stylu. Ewentualną fabułę na krótką serię mogę Ci jak najbardziej podesłać jeżeli nie masz pomysłu. Nie rezygnuj ot tak z czegoś, na czego rozwój poświęciłeś naprawdę dużo czasu.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 3]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.