Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 10 z 40]

226[O-S-W] by Yoh - Page 10 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pon Lip 05, 2010 6:33 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Zostaw pierwszą wersję włosów (ze spinkami) albo daj drugą. Nie tylko dlatego, że będzie mniej roboty z ozdóbkami, co zwyczajnie tak wygląda lepiej. Albo może daj wersję ze spinkami normalnie, a bez spinek przy ewentualnym battle-damaged.
Jeśli chodzi o strój, każdy jest dobry, ale sprita może rób z tego, co jest od samego początku. Jak chcesz robić sprita z tą sukienką, to chyba już tylko na specjalne życzenie Maximusa z powodów już oczywistych xd

A ogólnie jest naprawdę dobrze. Cieniowanie w porządku, kształty się poprawiły, fryzura wygląda teraz o wiele lepiej.

A, jeszcze Nju Joszak tam był. Cóż... Może być xP

/f
KP: 2

227[O-S-W] by Yoh - Page 10 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pon Lip 05, 2010 7:35 am

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Szczerze mówiąc najlepiej jest w wersji bez spinek, bo pasuje do każdego stroju. Wersja ze spinkami (nie wiem czy to spinki, po prostu Viego pierwszy tak to nazwał xd) nie pasuje mi za bardzo do 3 stroju. Za to wersja z kokardą... Okropność xd Nie no, nie, że tragicznie. Po porostu nie pasuje do niej xd
Co do ogólnego wyglądu, cieni i stroju... Wszystko jest OK, nie ma co narzekać xd

A na co innego ci to wygląda? Na taśmę samoprzylepną?

228[O-S-W] by Yoh - Page 10 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pon Lip 05, 2010 3:09 pm

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Ray ma rację, najlepiej wygląda bez żadnych gadżetów na włosach. Wygląda dobrze tylko mnie ta suknia się nie podoba. Te bluzki są takie zwykłe a ta suknia jak by ktoś miał ślub. Mógłbyś zmienić przynajmniej kolor to by dużo lepiej wyglądało :).

Ocena: 9,5/10

229[O-S-W] by Yoh - Page 10 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pon Lip 05, 2010 3:12 pm

Studnia

Studnia
Steel Saint
Steel Saint
Według mnie najlepiej wygląda 1 opcja ze spinkami w 2 stroju.Ogólnie nie ma co oceniać.Zawsze robisz dobre prace i to jest standard.Ale jest coś co tak jakoś według mnie dziwnie wygląda.A mianowicie lewa noga Silvii[chyba dobrze napisałem xd].Wiem,że ona powinna być ciemniejsza bo jest bardziej za postacią,ale jest taka jakaś za ciemna.Rozjaśnij ją trochę lub zmień cieniowanie na niej,aby było więcej tego jaśniejszego odcienia.Co by tu jeszcze ocenić.Cieniowanie dobre,jak zawsze z resztą.W końcu to Twoje prace.Za silvię oczywiście idzie 10/10.


Oceń mi O-S-W.

/f
KP: 1

230[O-S-W] by Yoh - Page 10 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pon Lip 05, 2010 3:21 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
No Tak jak Pan up Wspomniał. Wersja z Spinkami jest najlepsza I nadal zostaję przy Ver. nr1 Ponieważ najbardziej pasuje do Yoh'a :D
A więc Włosy zostawiłeś bez zmian a więc tutaj nie ma co oceniać :D.
Twarz zmieniłeś no i dobrze ponieważ teraz twarz przypomina łagodną miłą i przystojną Panią :D.
Niestety nic więcej nie zmieniłeś Cienie są jak zawsze THE BES. Kształty są dobre i
proporcjonalne. Dobrze dobrane Kolory .

9/10

Ocenisz mi xD?;p

/f
KP: 1

231[O-S-W] by Yoh - Page 10 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pon Lip 05, 2010 7:52 pm

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Ja pierdziele, ale nawaliłeś tych OPAR'ów i WIP'ów d;!

Kombinujesz i kombinujesz. Ulepszasz i ulepszasz. Powiększasz rodzinę Yohowi xd! To brat,to wujek,to ciocia Stasia ale ciągle ten sam schemacik. Zrób coś naprawdę z Jajem!

Diabeł słaby w porównianiu z niektórymi pracami. Jeśli nim coś tam wygrałeś to poziom musiał być nienajwyższy ;/ Krzywy z deka.

Za bejza Cię pochwalę. Kawał dobrej roboty. Cieniowanie idzie Ci poszło słabiej ale same kontury są dobre. Rób szybciej :d tu masz plusik.

Laska Yoha mi sie nie podoba. Brak jej finezji. Na Jupitera! To kobieta! Postaraj się bardziej!
Słabo zacząłeś ale na szczęście Mężczyznę poznaje się po tym jak kończy a nie zaczyna więc masz jeszcze trochę czasu xd

Yoh Plażowicz to porażka xdd
Kawał prześcieradła owinięty szpagatem. Wyglądasz jak baleronik xd
A do tego nie ma jak porządne dresiwo z pod Wiaty na 40 stopniowe skwary. YEAAA!
Załóz mu spodenki!
Dziecko za to Ci wyszło ładne xd [tu odniesienie do projektu]

Typek z kataną w kimonie jest całkiem spoko. Podoba mi się :D Ja bym pocieniował go inaczej ale i tak jest spoko.

Robisz postępy [XDDD] ale i tak Cię miażdżę! Mushausaha!
Nie straciłem skilla,o nie! Sołtys nie traci skillów bo nie ma na to czasu!
Zbierałem energię więc może niedługo będzie czekała NAS jakaś walka :> Be ready!


/f
KP: 2


/Y
Ty? Mnie?
Śnij dalej na jawie :O! Nie zabraniam Ci tego. Nie wiem czy będzie chciało mi się z Tobą znowu walczyć -.-
Mógłbym równie dobrze skomentować tak twoją pracę, ale wolę kłamać niż psuć komuś humorek :)

232[O-S-W] by Yoh - Page 10 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pon Lip 05, 2010 9:31 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Kolejna pracka xd Tym razem ta, którą wygrałem trochę nieuczciwą walkę z Dubrix'em.
Jak mi wystrzelisz Sołtysie z tym że ta praca nie trzyma poziomu, to nie wiem co z tobą zrobię. Wsadzenie pod traktor w worku i rozjechanie będzie zbyt słabą karą :/
Każdy ma swój styl i nie mów by go zmieniał. Możesz proponować branie przykładu, ale nie zmienisz czyjegoś stylu xP

[O-S-W] by Yoh - Page 10 42471476483779527474

233[O-S-W] by Yoh - Page 10 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pon Lip 05, 2010 9:44 pm

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Łoj,łoj,łoj!
Czy ja mówię,że twój styl jest beznadziejny? Niet. Mówię,że niektóre prace Ci nie wychodzą a niektóre wręcz przeciwnie. Dobrze jest jak każdy ma swój własny styl. Nie ma mowy o kradzieżach wtedy ;>

Fakin shit X< Nie mogę edytować twoich postów żeby Ci to @up napisać więc muszę ocenić następnego OPAR'ka aby offtopu nie było : p

Gotenks!
Na pierwszy rzut oka fajny... xddd
Nie no,całkiem spoko : p
ALE:
-Czemu jego lewa noga jest w mroku? WTF? kto to wymyślił? AB? nabić go na pal...
Skoro tak właśnie jest to niech i lewa część twarzy będzie przyciemniona. To samo z klatą.
FFUUUUU!
-Mięśnie-wiecej wyrazistości! Poćwicz trochę :<
-Po części zrezygnowałeś z konturów na pasie więc i te zwisające części powinny być także w jakimś stopniu konturów pozbawione. Teraz są za grube.

Ale żeby nie było,że tylko Cię cisnę [nie jest tak :< po prostu latwiej wytknąć błędy xdd]
To powiem co mi się podoba:
-Jak zwykle ogólny zarys postaci,
-Włoski! ładne włoski xD te czarne z grzywy można by poprawić delikatnie,dosłownie 4 pixele poprzesuwać.
-Mordka,ładna mordka :D Fajna zabawa jest z kształtem oczu. Posiedź trochę i pokombinuj z konturami aby oczy miały coraz to inne kształty. Przednia zabawa z tym jest xdd

No i słabo ci ta kapota żółta wyszło. Też z konturami problem.

Ale i tak jest dobrze : P Mi by się nie chciało takiego Gotenksa robić skoro miał już milion wersji. Dziś nie. Jutro też. Ale w przyszłości? ;d

aaaa! i brzydkie te paski ciemne pod kolanami. Kolejny głupi pomysł AB X<
Precz z nimi!

Trzym się xdd

/f
KP: 2

234[O-S-W] by Yoh - Page 10 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Lip 06, 2010 10:11 am

Studnia

Studnia
Steel Saint
Steel Saint
Gotenks wyszedł Ci bardzo dobrze.Cieniowanie włosów wyśmienite jak zawsze.Klata wygląda trochę dziwnie.Jakby na klatce piersiowej leciały jakieś paski.Tak samo ze spodniami.Prawa nogawka wygląda jakby nie była pocieniowana,ale jakby przebiegał przez nią ciemny pasek.Cieniowanie jest dobre ogólnie na całej postaci.9/10.Popraw nogawkę.

235[O-S-W] by Yoh - Page 10 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Lip 06, 2010 10:32 am

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Nie wiem czemu, ale wcześniej jakoś pominąłem twój temat :/ Chyba za wcześnie dałem odznacz wszystkie xd
No więc Gotenks "cud, miód i orzeszki" jak to ktoś kiedyś powiedział xd
Jednakoż... <=Fajne słowo xD
Jak to łatwo zauważyć, cienie na prawej nodze są zbyt (jak to teraz logicznie powiedzieć?) zbyt nasilone. Prawa noga powinna być trochę jaśniejsza od lewej. Znaczy się trochę, a nie całkiem biała xD
Druga rzecz : klata. Tutaj wygląda to dość sztucznie. Jest zbyt kwadratowa. Kształt nie jest zły, porostu zawiodła tu gra świateł :pika1:
Jedyny błąd jaki widzę w ramieniu to ten czarny pixel :
[O-S-W] by Yoh - Page 10 Bladhx
Sprawia to nieciekawe wrażenie i ręka wygląda jak by była częścią figurki Spiderman'a.
Reszta wygląda dobrze. No... Może pas mi się nie bardzo podoba, bo powinien być dłuższy i być przesunięty bardziej w lewo.
Włoski i cieniowanie (prócz klaty i prawej nogi) jest extras. <Nie wiem, czy tak się pisze ale cóż... xD

Za Gotenks'a dostaniesz ode mnie 2 oceny :

1. 3,5/5.

oraz

2. :spartabest: xD


/f
KP: 1

236[O-S-W] by Yoh - Page 10 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Lip 06, 2010 1:40 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dzięki za komentarze, wkrótce odwdzięczę się Wam tym samym w Waszych tematach ;)
A tymczasem, przedstawiam..

Terayo
[O-S-W] by Yoh - Page 10 Terayo

Historia:
Terayo pochodził z biednej rodziny i wioski w której jak na złość mieszkała rodzina Atsuko. Atsuko słynęli i słyną z tego że są strasznie barbarzyńscy jeżeli chodzi o walki. Wobec bezbronnych jednak, także są bezlitośni.
Kiedy 10 lat temu Atsuko napadło na wioskę Terayo został wysłany na pola. W końcu, Wioska utrzymywała się z rolnictwa.
Po powrocie do swojej wioski zobaczył jedynie martwych ludzi i zniszczone lub jeszcze palące się budynki. Poprzysiągł sobie że zemści się na tych którzy tego dokonali.
Trenując odkrył w sobie dziwną energię, ale to już inna historia na którą jeszcze przyjdzie czas ^^.


Nie zmienię go jeżeli chodzi o proporcje bo właśnie tak ma wyglądać. Może jest to nudny wygląd, ale nie obchodzi mnie to.
Jeżeli chodzi o cieniowanie, także go nie zmienię z prostego powodu. Taki mam styl, i nie mam zamiaru go zmieniać. Kilka błędów popełnić mogłem i je poprawię, ale nie zmienię np. stylu jakim wykonałem klatę.
To na tyle. Śmigam ocenić Wam OPAR'y xd



Ostatnio zmieniony przez Yoh92 dnia Sro Lip 07, 2010 2:15 am, w całości zmieniany 1 raz

237[O-S-W] by Yoh - Page 10 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sro Lip 07, 2010 1:09 am

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Terayo... To coś wymyśliłeś myśląc o ocenieniu mi WIPa? xD

Postać wygląda (tu wstaw mocne, cenzurowane określenie czegoś ekstra) xd
Włoski jak u Gohan'a SSJ2 xd Ładnie pocieniowane.
Strój jest ogólnie dopasowany do tej postaci. Wygląda jak Rock Lee. Ale w tym dobrym sensie :pika1: Po bandażach na ręce można wywnioskować, że ciężko trenował, żeby jak to opisałeś w historii... zemścić się. Można by rzec : "Typowy wojownik" xd Bez rękawnik, pas karate i luźnie gatki oczywiście xd
Choć mimo, że nie zmienisz w nim już nic, a spróbowałbym trochę bardziej przyciemnić spodnie.
Butki... Songi... Jak ja dawno ich nie widziałem w ostatnich WIPach i OPARach xd.

Jednym słowem, boże ok. czterdziestoma od teraz :
Cienie, są świetne, zwłaszcza na włosach. Kolory są idealnie dopasowane, bo czerwony od wieków współgrał z czarnym xd. Ogólny zarys, wygląd i estetyka (<=nowe słowo xD) nie budzą żadnych zastrzeżeń ;)
Tak więc moja ocena dla twojego Terayo wynosi :sparta1010:


/f
KP: 1

238[O-S-W] by Yoh - Page 10 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sro Lip 07, 2010 7:25 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
a więc ja ci ocenię.

Postać jest bardzo dobrze wykonana.

Głowa ma dobre proporcje ale dosyć duże ucho mu zostawiłeś ale pasuje to do tego Opara.
Włosy mają ładny kształt , ale poprawił bym w nich ten Efekt schodów z lewej strony.Cieniowanie na nich jest dobre i nie mam co się na ich temat rozpisywać.
Strój to Tradycyjne Kimono. Cienie na nim są bardzo dobre nic bym w nich nie zmieniał.
Ta przepaska bo to nie jest pasek :D Ta przepaska jest troszkę zbyt krótka mógł byś ją wydłużyć o kilka px.Cieniowanie Spodni jest też bardzo dobre nie mam co się czepiać.

ogólna ocena to 8,5/10

239[O-S-W] by Yoh - Page 10 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sro Lip 07, 2010 9:02 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Strój to Tradycyjne Kimono.
Oczywiście, ktoś by walczył wręcz w kimono... To jest dōgi/keikogi i zapamiętajcie to sobie (i btw, skracanie tego do "gi" jest de facto niepoprawne gramatycznie, bo samo "gi" oznacza po prostu ubranie. "Keiko" znaczy trening, więc już wiecie, czemu to jest keikogi).

Skóra pocieniowana dwutonowo... THIS IS BLASPHEMY!
Jak na 2 odcienie dość dobrze, ale cóż. To dalej dwa odcienie.

Włosy... Kształt mają fajny, o dziwo przecieki w konturach tylko w dwóch miejscach, cieniowanie w miarę spełnia zadanie, ale mi się nie podoba. Za dużo ciemnego, dysproporcja.
Szczególnie ta "ciemna masa" się rzuca w oczy przez to, że włosy są taką jednolitą strukturą. Bez jakiegoś podziału na kosmyki czy czegoś.

Strój jest w porządku. Kształty ok, cieniowanie dobre. Buty po prostu standardowe.

No, dość dobry OPARek.


/f
KP: 1

240[O-S-W] by Yoh - Page 10 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Lip 08, 2010 3:11 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Oooo wielki Yohu!
Nie jestem godzien oceniać ci tych oparów ale sprubuje xD.
Włosy przypominają gohana ssj 2.
Mają bardzo dobre cienie.
Koszulka jak koszulka normal ale z twoimi cieniami a jak z twoimi to juz wiesz :spartabest:
Spodnie mają bardzo dobre cienie są boskie!
Są dlamnie prawie żywe xD Widac wszystko jak na prawdziwych prawie.
Butki!Tutaj dla mnie najbardziej podobaja sie butki w twoim oparze.Fajny styleki ogólnie.
Na rękach fajnie wyszły ci badaże (jesli sie niemyle bandaże)Cienie na nich oddaja wszystko jak w realu.
Do klaty niemam zastrzeżeń według mnie jest Ultra!Mega!Wyczepista.Szkoda tylko że cienie na twarzy 2 tonowe.Jeśli taki miałbyć efekt twojej pracy to nic nie mówie.Tylko pisze że jest 2 tonowe.
Ogólnie do oparka niemam zbytwielu zastrzeżeń oprócz tego

[O-S-W] by Yoh - Page 10 Dowodzg
Czy w tym miejscu nie powinno być czarnego pixela?
Przynajmniej ja tak mysle.
Jesli taki miał byc efekt to niemam do tego nic.
Oparek świetna robótka 9,5/10

241[O-S-W] by Yoh - Page 10 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Lip 08, 2010 9:29 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Ohayo Yoh shishou! Niezmiernie jestem zaszczycony iż mogę ocenić tego jakże dobrego OPAR'ka.

No to zaczynajmy:

-Głowa-Włoski są Saiyan'owe cieniowanie w twoim dobrym stylu, twarz nieco dziwie kolory,ale cienie są jak najbardziej dobre.

-Tułów-Umięśnienie dobre, koszulka ładna lecz jej cieniowanie nie przypadło mi do gustu, zato ręka jest dośc dobra z początku ta rękawica dziwnie wyglądała, ale to chyba sątakie bandaże ala kunkfu.

-Reszta-Pasek dobry a cieniowanie git. Spodnie z kształtu podobne do twoich pracek przynajmniej tak mi się wydaję, cienie mi się średnio podobają za dużo najjaśniejszego, ale mniejsza z tym, na końcu buciki z niezłymi cieniami które mi się bardzo podobają.

Moja sugestia jest taka, że możesz zrobić lepsze własne "pro elo" niepowtarzlne cieniowanie.

Końcowa ocena to 9/10

/f
KP: 1

242[O-S-W] by Yoh - Page 10 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Lip 08, 2010 9:40 pm

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Zacznijmy od góry.

Włosy wyszły ci jak zwykle. trochę mało jasnego koloru ale może to i dobrze.

Twarz według mnie ci dziwnie wyszła. Nie wygląda to dobrze, nie widać cieni na twarzy :/. Opaska normalna.

"Kimono" ci wyszło świetnie. Wygląda jak jakiś karateka :D. Cienie i wygląd są.

Ten mięsień ręki, WTF. Dziwnie wygląda. Nie widać prawie. Popraw to :P.

Te bandaże wyglądają świetnie. Cieniowanie mniam :).

Klata także ci świetnie wyszła.

Cieniowanie spodni i fałda świetne.

Buty wyglądają fajnie :).

Ocena: 8/10

@Mikidius
To było specjalnie :P.

Pamiętaj nie oceniam spacji.
/f

243[O-S-W] by Yoh - Page 10 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pon Lip 12, 2010 2:52 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[O-S-W] by Yoh - Page 10 Izumao
Izumao

Efekt nudy dzięki braku neta xd

244[O-S-W] by Yoh - Page 10 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pon Lip 12, 2010 4:01 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Włosy wydają się być za szerokie, podoba mi się nawet ten sterczący, pojedynczy kosmyk ;). Nie podoba mi się za to ten opadający... Jest jakoś tak sztucznie wykręcony ;s. Na szczęście okiełznałeś już w miarę technikę "pikselowybrakowania" i nie rzuca się to tak w oczy xP. Przy SSJ nie spaprałeś już trochę ten trzeci od "lewego dołu" włos no i ogólnie jakoś końcówki tych kosmyków mają za grubo czarnego. Zdecyduj się - albo częściowy brak czarnych konturów, albo ich nadmiar xd.
C.d. cieniowania to od razu powiem, że nie podoba mi się to, że w niektórych elementach zastosowałeś cieniowanie dwutonowe, a w niektórych trzytonowe :/. Tu też się zdecyduj ;P.
Twarz i skóra (w tym cienie) ok.
Naramienniki też są dobre, ale na ręce dziwnie wyglądają te czarne kreski... I na dłoni ten piksle najciemniejszego tonu przy palcu :P.
W drugiej ręce brak piksela niesmacznie widać xP.
Pancerz mi się nie bardzo podoba. Rozmieszczenie tych najciemniejszych tonów + trochę za mocny 2. i 3. ton daje dziwny efekt.
Lewa noga git, prawa jakaś taka trochę dziwna - wiem, że to z Twojego base, ale spróbuj to jakoś poprawić...
I buty ok.
Dlaczego przy SSJ rozjaśniłeś tylkko kombinezon, a nie całość :P?

Ogólnie ta praca nie należy do Twoich najlepszych, ale mimo to widać wysoki poziom ;).

/f
KP: 2

245[O-S-W] by Yoh - Page 10 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sro Lip 14, 2010 3:08 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Normal:
-Włosy z kształtu moga być, troche ten cośek mi się nie podoba co u odstaje na prawo i ten banan po lewej, ale to taki mały detal , zienie włosów są ładne.
-Tułów zbroja ładna i cienie też, ręka normalna zato rękawica jakaś taka ... no niepodoba mi sie z wyglądu.
-Spodnie hmm, o ile mnie wzrok niemyli to to miał byc Saiyański wojownik a z tego co ja pamiętam oni mieli obcisłe leginsy a nie dresowe portki ;P, pomijając ten fakt z wyglądu dobre cienie mogą być.
-Saiyańskie buty nie wymagają zbyt długiej pracy (przynajmniej mi się takl wydaję)no i ostatecznie dobrze wyszły.

Saiyan:
Tu niema zabardzo co dodać bo wygląd jest prawie ten sam, cienie na włosach niby te same, ale bardziej mi się podobają na ciemnych włosach, zmieniłeś nieco kolor spodni na ssj to akurat wiadome czemu, ale jak powiedział Woogy czemu tylko kombinnezon...no i to wszystko.

Moja ocena 8/10

/f
KP: 1

246[O-S-W] by Yoh - Page 10 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Lip 20, 2010 9:47 am

riolu5

avatar
Namekian
Namekian
Dobra zaczne od normal'a.
Zaczne od góry włosy kształt włosów fajny tylko że głupio wygląda takie coś odstające po prawej stronie. ogólnie wszystko git. Twarz fajna cieniowanie dobre no i wszystko dobre.
Dobra no to teraz zbroja. Kształt bez wad, cieniowanie git, rękawice fajne.
Cieniowanie na spodniach dobre tylko że oni nie mieli luźnych spodni tylko obciśłe. Buty ogólnie dobre.
Saiyan:
To prawie to samo co normal rekolor włosów, przynajmniej mi się tak zdaje. Usunełeś te coś odstające po prawej. W spodniach jaśniejsze kolory wiadomo przez co.
Ocena 9/10



KP: 1
/f


[O-S-W] by Yoh - Page 10 Kreatywnie

247[O-S-W] by Yoh - Page 10 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Lip 24, 2010 5:41 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Kolejny, chyba 20-któryś transform dla Yoh'a! xD!
Cóż.. Na razie mam go w planach, ale czy powstanie.. Nie wiem. Nie mam nazwy, ale to coś związanego ze śmiercią i między innymi trans przejściowy na ApocDestroyer. Chyba xd
[O-S-W] by Yoh - Page 10 Beztytuuki
Credits for: S-H

Transy muszę robić na Base :o, więc nie oceniajcie całości. To Yoh w całej okazałości xd

(Jaki rym xd)

248[O-S-W] by Yoh - Page 10 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Lip 24, 2010 6:25 pm

Death

Death
First Child
First Child
Chyba trochę cię zainspirował mój poprzedni opar ;P a;e dobra zaczynamy!

kaptur jest taki zwyczajny, nic specjalnego, spotykany w innych oparach tego typu (spodziewałem się po tobie czegoś więcej...), włoski ( te spod kaptura) wyglądają fajnie, nadają takiej drapieżności, blada skóra też prezentuje się ładnie, nie podoba mi się ta czarna krecha na nadgarstku, jest niepotrzebna, bluza zwykła Yoshowa, nie ma co oceniać, kosa ładna, lecz sądze ,że fajniej by wyglądała zawieszona na plecach, według mnie mógłbyś zrobić większy kontrast, bo taka jasno szara bluza nie pasuje do tego wizerunku, cienie są w porządku.

8/10

/f
KP: 1

249[O-S-W] by Yoh - Page 10 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Lip 24, 2010 8:28 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Dobra Yoh. Muszę to powiedzieć. Twój "trans przejsciowy" wygląda jak zombie.
Dobra... To teraz ocenianie...
Ogólnie twój szary kapturek wygląda fajnie. Oczy z rządzą krwii, ładna widocznie używana kosa przymocowana do przypadkowego patyka... Jednym słowem... Zaje*****!
Nie ma to za dużo, rzeczy do komentowania, bo jak skrytykuje WIPa to oberwie mi się za całego sprita ^.^'
Tak więc cienie OK. Koniec.
Nie no, żartowałem. Biała skóra coś do niego nie pasuje, ale dzięki kapturowi "rzucającemu diaboliczny cień na twarz", wygląda to świetnie.
Kosa też jest ładnie zrobiona. Dość kolorowa, jak na zabijakę ^.^' Na pewno pocieszy cię fakt, że widać, że nie jest do koszenia zboża ^.^"

To tyle jeśli chodzi o mój komentarz. Ocenka 4,5/5.

/f
KP: 1

250[O-S-W] by Yoh - Page 10 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Lip 24, 2010 9:22 pm

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Ocenię od góry.
Twarz i jej cienie wyglądają w porządku :). Nie podoba mi się jedna rzecz, a mianowicie ręka. Sam zobacz: CLICK!!! Według mnie to źle wygląda i psuje twojego Wipka. Ogólnie to niema co oceniać bo to tylko recolor z kapturem i kosą :D.

Ocena: 7/10

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 10 z 40]

Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.