Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 11 z 40]

251[O-S-W] by Yoh - Page 11 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Lip 25, 2010 5:16 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
To mam coś nowego.
Nad NIM już chwilę przesiedziałem, ze względu na dwie różne pozy w dwóch różnych formach :P

Cóż.. Sami oceńcie jak mi to wyszło.
[O-S-W] by Yoh - Page 11 Beztytuucv

252[O-S-W] by Yoh - Page 11 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Lip 25, 2010 7:29 am

Diwan

Diwan
Zbanowany
Zbanowany
No... koment za koment.

Włosy ogólnym kształtem są całkiem niezłe jak na ciebie, jednak nie cierpię jak ktoś zostawia tą ciemną strefę na włosach bez cieni... a ty tak robisz dość często : d no niestety... Nie podoba mi się również ten odstający włosek z prawej strony włosów, i ty mi mówisz, że mam się uczyć układać włosy?
Cienie na twarzy są jakie są, nic nowego : d ale o co chodzi z tą brązową kreską na uchu? to wgłębienie, kolczyk albo chciałeś uzyskać jakiś efekt? Bo ci się to zbytnio nie udało.
Koszula jest w miarę dobra, cienie nie są jakieś "kox pro elo" ale pasują, a to się liczy.
Klata ci się udała, no muszę przyznać... nie widzę w niej żadnych błędów.
Pas wyszedł ci całkiem nieźle, ale nie podoba mi się ta długa czarna kreska u góry po prawej w pasie, daje to słaby efekt po oddaleniu, cienie są normalnie, nie ma co o nich pisać.
Osobiście nie lubię tego stylu cieniowania spodni, no, ale z bliska wygląda całkiem ładnie, nie widzę żadnych zastrzeżeń.
Buty... Matko Bosko Częstochowsko... Czarny i Czerwony? Yoh, a myślałem, że umiesz dopasowywać kolory... To kompletnie nie pasuje, czarny to mrok, a czerwony razi po oczach...

Od razu napisze ocenę 6,9/10

2kp
Czerwony i czarny, kolor krwi i nocy - nie wołaj pomocy.


/Y
Wiem że pisałeś to by mi dopiec. Skoro twój styl mi się nie podoba, to mój Ci xd.. Sprytnie, ale Ja go już nie zmienię.


Po prostu oceniłem tak jak ty mi oceniłeś, a każdy ma swój sposób cieniowania :jezorkox:



Ostatnio zmieniony przez Diwan dnia Nie Lip 25, 2010 2:19 pm, w całości zmieniany 1 raz

253[O-S-W] by Yoh - Page 11 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Lip 25, 2010 8:36 am

Mimie

Mimie
Second Child
Second Child
Tak więc Yoh-u, naszła mnie chęć na ocenę tego opara/wipa.
Zaczynając tradycyjnie od góry włosy, w obydwu formach są bardzo dobre kształtem, lecz mimo wszystko lepsze wydają mi się w formie 1.
Co do cieni na włosach nie mogę mieć zastrzeżeń bo cieniowanie ich moim zdaniem stoi na wysokim poziomie.
Cienie skóry- są dobre nie mogę zaprzeczyć, ale nie podoba mi się w nich to, że jest tak mało najciemniejszego odcienia.
Klata tak jak diwan określił "udała Ci się" ładny kształt czy też umiejscowienie.
Koszulka czy co to jest, no i to jest tak, że cienie są dobre, ale jej kolor zlewa się trochę ze skóra, może powinna być ciemniejsza ?
Pasek- Nie podoba mi się, że jest pomarańczowy :/ Ta żółta/złota część może być.
Spodnie, jak zwykle bardzo dobre zwłaszcza ich cienie, które mnie zachwycają.
Buty, dobre ładnie prezentuje się czerwony kolor na czarnym.
To chyba na tyle, Opary są ładne, ale dopracuj jeszcze detale.
Miło by było gdybyś też coś ocenił :P
Pozdro, Mimie.

KP: 2
/f

254[O-S-W] by Yoh - Page 11 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Lip 25, 2010 1:39 pm

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
A mi się twój styl bardzo podoba.

Ocenię najpierw 1 wersje.

Włoski w porządku. Cieniowanie na nich bardzo dobrze wygląda :). Twarz pocieniowana normalnie, jak zawsze. Na klacie nie podoba mi się jedna rzec mianowicie TA. Nie wiem, mi się to nie podoba z bliska i daleka :(. Myślę że powinieneś to przesunąć w prawo ale sam zdecyduj. Pas jest dobry, podoba mi się :D. Spodnie jak zawsze :D. Bardzo dobrze cieniowanie i fałdy. Buty także, mi się podobają.

Ocena: 7/10

To teraz wersja 2.

We włosach mi się nie podobają dwa kosmyki. CLICK Dziwnie to wygląda :(. Nie wiem czy taki miał być efekt czy nie ale to mi nie pasuje :(. Twarz tak samo jak w poprzednim. Klata wygląda znakomicie, ładne cienie i ułożenie :), mi się bardzo podoba. Spodnie i buty to samo co w poprzednim.

2kp

255[O-S-W] by Yoh - Page 11 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Lip 25, 2010 3:48 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Dobra na początek powiem że nie zbyt mi się podobają te rzeczy:
[O-S-W] by Yoh - Page 11 51168378913637571948

1 wersja.

Włosy dość dobre, lecz nie są najpiękniejsze , nie licząc tych pikselów zaznaczonych wyżej... pod względem jakości są dobre, twój styl cieniowania tego typu włosów jest dość dziwny, ale z daleka dość ładnie to wygląda. Cienie twarzy jak dla mnie dobre.
Teraz tułów, nie najlepiej wygląda ta bluzka jak dla mnie, lecz cienie są dość dobre.
Ręce... w tej pozie mało ich widac, ale wydają się dobre. Pasek w tej pozie dość dziwnie wygląda w moich oczach... lecz jeśli chodzi o cieniowanie, to jest dobre. Spodnie nie wyróżniają się z wyglądu... cienie są ładne chcoć troszkę dziwne ;d. No i na końcu buty ten czerowny pasek, w tej pozie, czyni je podobnymi do tych butów goka przynajmniej ja tak uważam.

8/10

2 Wersja

Włosy... jak już na początku pokazałem na obrazku... te kosmyki włosów mi nie pasują...Ale nie licząc ich jest dobrze, kolor nieco krwisty, ale nawet mi się podoba ;p tylko byś trochę pociemnił najjaśniejszy kolor w cieniowaniu ;d.
Oczy pzrerażające :o, i tak ma być.
Tułów dość dobry z umięśnienia i cieni nie licząc tych trzech czarnych pikseli na klacie. Ręce- w tej pozie już lepiej je widac i są należycie zorbione i pocieniowane. Pasek w tej pozie nieco zasłonięty przez ręke, ale i tak wygląda lepiej niż w pozie nr 1. Spodnie tak jak wspomniałem w v1 mało oryginalne, cienie dobre. Buty normalne, tylko dodany ten pasek, lecz w tej pozaie już nie przypomina buciorów goku :<.

8/10

Yoh Reaper?

Ocenię także Yoh Reapera(tak se go nazwałem) lecz niestety to jest prawie normalny Yoh jedynie kilka rzeczy zmieniłeś... ogólnie to chyba ma być zuo trans i jeśli ma taki być nawet na takiego wygląda, Kapturzasty kaptur,kosa ładna, podoba mi sie ^^. Biała skóra? Czarne oczy, czerwona tęczówka(czy tam źrenica, słaby jestem z biologii)? Prawdziwie "zuy" Yoh.

8/10

Końcowa ocena za wszystko:
8/10 ;]

3kp

256[O-S-W] by Yoh - Page 11 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pon Lip 26, 2010 11:47 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Świeżutko z Paint'a ^^!

[O-S-W] by Yoh - Page 11 Beztytuu22q

Nie to że jestem z niego szczególnie dumny, ale wydaje mi się że jest dobry.

257[O-S-W] by Yoh - Page 11 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Lip 27, 2010 5:03 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Włosy z kształtu fajne... lecz Yohu mistrzu ty mój włosami saiyańskimi mógłbym juz żygać, ale nie licząc faktu że są ala saiyańskie to są nieco wielkie i wydają się z deka puszyste xd, ale co tam... cienie są dość dziwne jak na mój gust, ale nie powiem iż są złe bo to było by kłamstwo, no i kończące włosy standardwoe dwa banany zwisające przed twarzą. Twarz tu oceniam tylko cienie, bo nic innego nie widze co tzreba by było pochwalić lub skrytykować,zatem te cienie... no są dobre. Następnie na piedestale oceniania staje bluza, bluzka czy co to jest... to strój goka jak sie nie mylę? Mniejsza z oryginalnością co do ubioru, to coś wygląda dość dobrze nie ma zabardzo co tu krytykować, udany ciuch i tyle ;d(z wyglądu), przechodząc do cieni tego oto odzienia, są one ładne i doskonale wieńczą dzieło(czyli bluzkę). Przechodząc dalej ammty rękę, ręka ta jak na mój gust jest dziwnie zrobiona xd, może była by o wiele fajniejsza gdyby nie te czarne piksele wystające z konturów w środek ręki, to mały detal, lecz jednak mi się nie podoba. Pomijając tamten fakt ogólnie ręka jest niezła a rękawiczka szczególnie mi sie podoba, jej cieniowanie jest(przynajmniej jak dla mnie) dobre. Teraz pasek, psaek wydaje się być znajomy ;d, chyba zrobiłeś podobny w twojej ostatniej pracy, mogę się mylić lecz tak mi się zdaje, nie chodzi o to iż jest zły bo jest dobry. Spodnie, chyba dżinsy, z wyglądu niczym się nie wyróżniają, no chyba, że jestem ślepy, to niech ktoś mnie naprowadzi na wyróżniającą się z wyglądu rzecz. Pomijając fakt fyglądu i skupiając się na cieniowaniu można zauwazyć, że jest ono bardzo dobre, ten styl cieniowania spodni to jeden z moich ulubionych( a nie mam ich zbyt wiele), no i na końcu buty, rzadko się zdarza żeby w twoich pracach buty były złe, no i tym razem też są poprawnie zrobione.

/Y
+3KP

258[O-S-W] by Yoh - Page 11 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Lip 27, 2010 10:56 am

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Yoh, Yoh, Yoh...
OPARek nie jest na twoim poziomie!
Włosy mają dobre cienie, ale są widocznie za duże. Najlepiej widać to przez ten za długi kosmyk z przodu. Cienie na twarzy moim zdaniem są dobre.
Ubranie do siebie nie pasuje. To wygląda jakbyś majsterkował mu setem studenta, a spodniami wieśniaka z gry Fable :/ Może wygląda to nawet ładnie, ale to raczej nie na mój gust :< Jeśli chodzi o cienie na ubraniach, są dobre i tu nie ma co owijać.
Teraz ręka. Moim zdaniem wygląda troszkę dziwnie O.o Ale rękawice zrobiłeś świetnie.

Dobra to tyle. Yoh... Słabiutko 3,5/5 T_T

259[O-S-W] by Yoh - Page 11 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Lip 27, 2010 11:05 am

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Włoski niewiem czemu ale przypominają mi włosy Vegetto :D Cienie na nich nie są złe a wręcz przeciwnie.Są bardzo dobre cienie.I jak to powiedział Samerayo wydają sie puszyste ;)
Cienie twarzy sa dobre ale 2 tonowe ;(
Bluzka nie jest oryginalna a przypomina goku.I to bardzo.Na białym cienie są 2 tonowe ale widze tam troche szarego i sie zastanawiam czy to jest 3 ton ale nie sądze.Na czarnym już jest 3 tonowe.Pasek jak pasek normalny ale z dobrymi cieniami.Spodnie maja dobre cienie i to mi sie najbardziej podoba w oparze.
Butki też są fajne ale niepodoba mi sie to białe co idzie do góry.Mięśnie ujdą ale są 2 tonowe bo widziałem tylko 2 pixele 3 tonu.Fajnie ci wyszły rękawiczki.Maja dobre cienie.
Ogólna ocena to 7/10

KP: 1
/f

260[O-S-W] by Yoh - Page 11 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Lip 27, 2010 5:24 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Rayem napisał:Dobra to tyle. Yoh... Słabiutko 3,5/5 T_T
Nie no bez przesady ,ten OPAR jest lepszy niż 3/4 prac przedstawionych na forum... no i ocena 7/10 jest słaba ? To ja sobie zaraz zamówię paczkę żyletek z allegro za 5,50 ,bo u mnie takie oceny zdarzają się raz na rok 😢.
Jeżeli chodzi o włosy ,to może rzeczywiście za nieco za duże ,nawet jak na saiyana. Poza tym mógłbyś dodać po 1 pixelu tego najjaśniejszego koloru ,na końcu kosmyków ,bo nawet z daleka rzuca się to w oczy. Więcej nie mam co pisać ,bo nie ma się do czego już przyczepić. Wszytko ładnie ,schludnie wykonane ,ładne dobrane kolory jak i cienie. Tylko zastanawia mnie ,czy te buty zaczerpnąłeś od Sołtys' a ,czy już wcześniej na to wpadłeś ? Pytam się ,bo te białe sznurówki widziałem wcześniej jedynie u Sołtysa.

No ,ale wracając do OPAR'a ,to zasługuje na 9/10

PS Możesz sobie darować ,tą sztuczną skromność ,bo oboje wiemy ,że OPAR wyszedł bezbłędnie ( no prawie ^^ ). To tak na przyszłość :D

Edit
Zapomniałbym o jednym.
Mikidius jak nie wiesz ilu tonowa jest koszulka ,czy jak to nazwać ,to przybliż sobie w paincie i zobacz. Nie wiem jak można oceniać prace bez wcześniejszego dokładnego "przestudiowania" jej ( no właśnie "niej" ,czy "jej" ?).

KP: 2
/f

261[O-S-W] by Yoh - Page 11 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Lip 31, 2010 12:13 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Hmm.. No dobra. Z tym OPAR'em męczyłem się trochę. Bynajmniej, staram się zaprzestać używania własnego Base. Jedynym elementem jakiego z niego użyłem jest głowa.
Od tej pory staram się robić Customy, jednak o takich pozach jakie nigdy nie istniały w tej postaci.

No dobra, koniec pieprzenia. Zapraszam do oceniania i komentowania.

Tetsunori Enoki
[O-S-W] by Yoh - Page 11 Tetsunorienoki
Don't use without permission.
Nie wiem skąd pomysł na niego.. Jakoś tak wpadł mi do głowy taki OPAR i postanowiłem przelać go z głowy do Paint'a ^^.
Cieniowanie może wydać się dziwne, ale postać jest cieniowana dwu-tonowo, nie licząc ciemnego odcienia na klacie.
Wiem że ręce także powinny być poprawione, ale na razie wolę mieć do tego motywację i wiedzieć CO poprawić. Liczę na Wasze oceny!

262[O-S-W] by Yoh - Page 11 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Lip 31, 2010 4:06 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
O widzę ,że coś nowego ,na tym forum niespodziewanego się pojawiło ;].
No cóż ,na sam początek muszę dać Ci wielki plus za pomysłowość ,jednak jak sam już to podkreśliłeś ,musisz dokończyć to swoje arcydzieło ^^ ( żeby nie było ,nie ma tutaj żadnego sarkazmu :P ).
Jeżeli chodzi o włosy ,to niby cienie na włosach są ok ,kształt także ,jednak coś mi nie pasuje ... zdaje mi się ,że same włosy są za małe jak na takiego dużego custom' a. Kurde pierwszy raz mam taką sytuację ,że sam nie wiem co mi na dobrą sprawę przeszkadza w OPAR' ku >.<. Przejdźmy do głowy. O chyba tutaj jest problem ,a nie we włosach :P. Na tak wielką postać ,taka mała głowa ... dość dziwnie to wygląda. Sama głowa ma ładnie cienie ,więc w czym problem ? Chodzi mi o to ,że głowa wygląda jakby była doklejona do reszty ciała. Może gdybyś uniósł ją nieco wyżej i dodał chociaż zalążki szyi ,to poprawiłoby ,to ogólny efekt. Możliwe ,że to tylko moje odczucie ,ale przyjrzyj się temu.
Schodzimy niżej i niżej i niżej ... o i mamy klatę. No i co by tu... Mam! Wreszcie się czegoś doszukałem ,hahahaah. Na prawdę minimalny ,prawie niezauważalny błąd ( tak na prawdę czepiam się go na siłę ),czyli kiedy idzie czarny cień od prawego cycka ,to za szybko się prostuje. Mam nadzieję ,że domyślisz się o co mi chodzi. Oprócz tego ,to klata i reszta torsu wyglądają bez zarzutu. Niestety rąk nie będę szczegółowo oceniał ,bo powiedziałeś ,że będą poprawiane ... domyślam się ,że sam wiesz co w nich jest do poprawienia ... ,ale dla zasady powiem ,że wyglądają jakby były z gumy :P.
Opaska na spodnie ( można tak to nazwać ? ) ,jest ładnie wykonana ,jednak jeżeli chodzi o spodnie ,to wyglądają jakby były krzywy ,a dokładnie ta noga lewa. Ma strasznie ostre "załamanie". Chociaż może się znowu czepiam. Buty ,są na tyle słabo pocieniowane ,że z daleka dają efekt ,jakbyś użył tylko jednego koloru. Może zastosuj większy kontrast pomiędzy kolorami ?

8+/10 ( jak poprawisz ręce ,to daj znak )

3kp

263[O-S-W] by Yoh - Page 11 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Lip 31, 2010 8:24 am

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Jednak mnie sprowokowałeś tamtym editem ;s x<

Zajrzałem tu i na początku zrobiłem ":O". Dopiero po chwili ujrzałem "niedostrzegalne"...

Ręce nie pasują do reszty. Chodzi o cieniowanie. Tu są poszarpane,pełne żył czy innego k:cenzura:stwa a klata lśni w blasku słońca! Żadnej,nawet najmniejszej skazy. Całkiem gładka. Tak samo jak reszta pracy.
Poza tym Ręce są niekształtne. Zwłaszcza dłonie. Lewa dolna dłoń wyrasta jakby znikąd. Zrób coś z tym. Prawa dolna powinna być nieco wyżej. Wyrastać jakby z pachy a nie z pośród żeber.

Głowa też jest za mała. "Jedynym elementem jakiego z niego użyłem jest głowa." Bad Idea. Powiększ o pixel w górę i pixel w bok i dopiero na tym stwórz włosy,jakieś większe,masywniejsze żeby pasowały to tego bydlęcego cielska. Te są stanowczo z małe.

Pozostało mi się tylko przypieprzyć do spodni i mogę powoli kończyć. Zalatują falowanym cieniowaniem ala AB. Nienawidzę tego ;s Więcej realizmu. Ciemne przy kroku,rozjasnienie uda do kolana,znowu ciemne przez piszczel i dopiero przy początku buta pasek jasnego. Poza tym prawa nogawa jest za krótka. Wystaje za dużo buta.

Pasek mi się podoba a buty jak buty,chociaż mogły by być mocniej pocieniowane.

Jeszcze co do rąk: Używaj niekiedy,punktowo najciemniejszego odcienia żeby zapoczątkować mięsień. Wtedy ręka wygląda lepiej. W mięśniach ręki używaj linii prostych,zaznaczając najważniejsze mięśnie,potem zaznacz ich początki ciemnym pixelem i dopiero nadawaj kształt. Będą pasowały do tej klaty i będą proporcje zachowane.

Im większa praca tym dłuższy mój post : d
Jak poprawisz wytknięte przeze mnie błędy to może ":O" zostanie mi na dłużej.

3kp

264[O-S-W] by Yoh - Page 11 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Lip 31, 2010 9:08 am

Mimie

Mimie
Second Child
Second Child
Witaj Yoszaku...
Ocenię Ci tego jakże innego opara !

Zaczynając od góry, włosy są bardzo ciekawe i pasują do tego rodzaju opara, a to co w nich najbardziej mi się podoba to cieniowanie jest po prostu zajebiste jak dla mnie ;p.

Głowa jak Sołtys powiedział jest za mała. Ma ona wymiary z normalnego base przy czym reszta opara jest większa.

Ręce, znowu niestety muszę zgodzić się z Sołtysem, ręce nie pasują do reszty z daleka wyglądają jakby były oddzielną częścią opara. Może to za sprawą cieniowania, a może umiejscowienia.

Klata pocieniowania bardzo ładnie, realistycznie, nie mam do niej zastrzeżeń.

Pasek bardzo ładny, oryginalny i zarazem ciekawy.

Spodnie ładne, ich wielkość pasuje do oparka, ale nie podoba mi się to, że jest cieniowanie 2 tonowe :< Po prostu JA tego nie trawie.

Buty, ładne, ale nie ma jak opisywać dokładnie buty :P

Tak więc ogółem opar jest dobry, ale popraw detale to będzie zajebisty ! :)
Pozdrawiam, Mimie.

KP: 1
/f


265[O-S-W] by Yoh - Page 11 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Lip 31, 2010 2:02 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Wooo..! Yoh zaczyna robić customy! :O

Dobra zatem ocenie ci tego maczampa nie pokemona... Włosy... hmm no włosy nieco dziwnie wyglądają jak dla mnie, jest tam kilka nie potrzebnych pixeli np. po mojej lewej z jednego kosmyka wystaje pojedyńczy pixel no i od góry wystaje taki trzy pixelowy włos, cienie są takie sobie może przez to, że stosowałeś dwu-tonowe cieniowanie...lecz jak na takie to nie wygląda to źle.
Głowa wydaje się troche mniejsza w porównaniu do ciała... może tylko mi się tak wydaje... jej cienie, no z daleka aż tak tego nie widać, dopiero po przybliżeniu ogółem mogą być.
Tółów- no klata jak na wielkoluda przystało no to jest wielka no i jest nawet nawet. Jedyny minus to to że ma tylko kontury bez cieni, no ale coż... Ręce nieco dziwnie wyglądają może przez to, że to czteroręki gostek... pomijając ten fakt ręce wyglądają w miare dobrze, jednak mają nieco dziwne umięśnienie, no i na końcu ich oceniania powiem iż mnie osobićcie mało się podoba to, że poza kontury wychodzą piksele od koloru skóry.
Szarfa, no jest dość fajna cienie nieco mi się słabo podobają .
Spodnie są dość dobre z wyglądu, jednak tutaj cieniowanie najbardziej mi się nie podoba ;d, nie chodzi o to że są złe bo nie są, tylko nie potrafię ubrać tego w słowa, ale mi się nieco nie podobają.
Buty mogą być , są w miare dobre.

Ocena: 7,5/10

2kp

266[O-S-W] by Yoh - Page 11 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Lip 31, 2010 4:10 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
Opar nie jest zły ale i nie idealny :D.
Głowa jest za mała o 1-2Px jak do tego masywnego cielska cieniowanie na niej jest dobre , co ja bd więcej pisać na temat głowy jak zawsze to samo jest :D.
Klatka piersiowa jest bardzo ładna i dobrze zrobiona proporcjonalnie.

Na rękach widać mocne Użylenie aż brzydko to wygląda i dlaczego dolne ręce są masywniejsze od górnych??
Nogi cy wyszły najgorzej ;/ bardzo brzydko wygląda cieniowanie może dlatego że jest cieniowanie 2 tonowe? a sam nie wiem.


7/10

267[O-S-W] by Yoh - Page 11 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Lip 31, 2010 5:37 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Fajny pomysł na opara xD
Jak to mówili wyże głowa jest troche zamała.Nietrzyma proporcji.Włoski sa kox.Cienie sa spoko ale czemu 2 tonowe?Klatka piersiowa jest dobrze zrobiona,są dobre proporcje.Ale przypomina mi troche powiekszoną klate jednego z base.I można by tam troche więcej cieni dorobic bo oprócz tych cieni co sa na klacie i na rękach to niema prawie wogóle.Tak jakto powiedział dubrix dolna reka est bardziej masywna niż ta na górze.Nieładnie to wygląda bo na górze taki chudzielec a na dole taki kox.Ułożenie dolnych rak tez mi sie nie podoba.Rozumiem za mało miejsca żeby dać je wyzej ale one powinny być wyżej tak tuz przy górnych.Bo takto wyglada jakby górne ręce miał tam gdzie my mamy rece a tamte przy kaloryferku.Wystarczy se to wyobrazić.Spodnie mają fajny kształt.Cienie tez fajne ale 2 tonowe.3 tonowe lepiej wygląda.Butki mają dlamnie typowy Sayiański wygląd.Pas tez fajny ale 2 tonowe cieniowanie.
Sorki że cały czas wytykam cieniowanie 2 tonowe ale jako s mam bzika nad tym xD
Ocenka to 7/10
POZDRO

KP: 1
/f

268[O-S-W] by Yoh - Page 11 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Lip 31, 2010 9:11 pm

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Dziwny ten twój opar. Nie wyszedł ci kompletnie :(. Powinieneś jeszcze popracować nad nim :P. Cieniowanie w ogóle pada co do ostatniego twojego opara (przed tym :D). Cieniowanie może 2 tonowe ale i tak źle wygląda :(. Ręce wyglądają jakby nie miał mięśni a jakieś syfy na nich. Klata wygląda nawet, nawet... Nie podoba mi się pas :(. Spodnie ujdą ale też jest trochę błędów. Buty także ujdą :(. Na prawdę słabo wyszedł ci ten opar, powinieneś jeszcze nad nim dużo popracować.

Ocena: 4/10

269[O-S-W] by Yoh - Page 11 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Sie 01, 2010 8:20 am

Rizuke

Rizuke
Zasłużony
Zasłużony
Łoł Joszak [xd] żeś odwalił prackę ^ ^ ogólnie bardzo ładny ale jak się przyjrzeć to się robi dziwniejszy ogólnie ręce bardzo nie ładne wyglądają jakby ktoś za nim stał i je wystawiał. Cienie bardzo ładnie Ci wyszły bynajmniej na skórze, włosach natomiast na spodniach średniutko pasek mi się podoba dobrze Ci wyszedł ale wracając do rąk bo zapomniałem wcześniej [xd] jedynie po lewej stronie dolna ręka mi się podoba jako tako tamte jakieś dziwaczne. Głowa uuu wygląda jak pryszcz mogłeś ją jakoś powiększyć włosy przypominają te ze sprita Broly'ego cienie ładne na tych włosach ale jak mówiłem łeb powiększ ogółem oparek wygląda ładnie więc masz 8/10.

270[O-S-W] by Yoh - Page 11 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Sie 01, 2010 8:40 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Tamtego wciąż poprawiam. Zobaczymy co z niego wyjdzie ;) Dzięki za oceny.

Tymczasem, daję "zioma" po revampie.
Credit: Smeagoul

[O-S-W] by Yoh - Page 11 Rev1o

271[O-S-W] by Yoh - Page 11 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pon Sie 02, 2010 1:20 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Nudzi mi sie to ocenie xD może kp dostane.
Ogólnie revamp wyszedł ci fajny ale bardziej pasuje jako poza do sprita.
Polepszyłeś...nie to złe okreslene ty zrobiłeś u mięśnie bo jak sie porówna przed revampem to on niemiał tych mięśni.Teraz czapka bardziej przypomina czapke.cienie na niej sa spoko niemam zastrzeżeń.Twarz jest jak twarz co tu duzo oceniac.Łańcuszek sie duzo nie zmienił bo poco go zmieniac?Cienie na koszulce są dobre ale niepokoją mnie te czarne pixele pod pacha.Nie ładnie to wygląda.Sprzączka od paska jest dlamnie za duzo w obu wersjach.Nie fajnie to wygląda.Obok sprączki jest brązowy pasek to chyba jest pasek ale nad nim powinien być czarny konutr bo wygląda jakby ta koszulka była na niego za mała i widać jego ciało.Tak wygląda z bliska.Spodnie od początku mi sie nie podobały.Bo wyglądają jakby jego odkryte nogi i troche zielonego.Ale skoro musiałeś je robić a one takie pomieszane to gratulacje że ci sie udało :D
Buty sa normalne jak w przed revampem.Cienie skóry są dobre a takiej pozy nie widziałem a więc to musi byc 100% custom.Pozatym niema credita za bas czyli 100 % custom i to jest wieeeeeeelki +.
Ogólnie revamp wyszedł ci świetnie a szczególnie ta poza.
Ocenka hmmm 8/10

KP: 2
/Feli

272[O-S-W] by Yoh - Page 11 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Sie 03, 2010 10:33 am

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Czapka ma fajne cienie.Cienie głowy też mogą byc.Kamizelka i ciało mają fajne cienie, ale ta ręka 'yoł, yoł elo' Ci nie wyszła, w ogóle.Pasek, taki sobie.Spodnie - nasrałeś pixeli.Z daleka tak brzydko to nie wygląda jak z bliska.Buty - jak buty, cienie na nich są dobre.Prócz spodni nie mam żadnych zastrzeżeń.

273[O-S-W] by Yoh - Page 11 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Sie 05, 2010 7:24 pm

Studnia

Studnia
Steel Saint
Steel Saint
No więc muszę coś ocenić,bo mi się nudzi,a że kiedyś narzekałeś,że Twój temat umiera,to padło na Ciebie.

Ogólnie praca wygląda dobrze.Prawie nie widać cieniowania skóry.To przez jej ciemny kolor.Nie uchwyciłeś małego,aczkolwiek znaczącego szczegółu.Twój revamp nie ma tego kawałka włosów jak na pracy źródłowej.Tak wyszło,bo zmieniłeś kierunek daszka.Cieniowanie czapki dobre.Coś z mieśniami u lewej ręki Ci nie wyszło.Wygląda jakby miał rękę podzieloną na dwie części.Zmieniłeś kolor oczu.To też idzie na minus.Tak więc revamp jest bardzo ładny,ale ma kilka minusów.Nie będę Cię prosił,żebyś to poprawił,bo wiem,że albo nie masz czasu,albo nie.Za revamp będzie 8/10.

/Y
+1KP

274[O-S-W] by Yoh - Page 11 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Sie 05, 2010 8:24 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Osraną cerę ma xD. Ręka dziwnie wygląda.



Feli dasz mi za ten post 4 kp?

275[O-S-W] by Yoh - Page 11 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pią Sie 06, 2010 5:58 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[O-S-W] by Yoh - Page 11 Yoh
Po prostu Yoh w klasycznej, tradycyjnej, standardowej i niepowtarzalnej bluzie, oraz Yoh w nowym wdzianku.
Oceńcie oba i przy okazji wskażcie błędy. W tym OPAR'ku to wskazane ;P

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 11 z 40]

Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.