Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 29 z 40]

701[O-S-W] by Yoh - Page 29 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Paź 04, 2011 7:31 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Znowu Goku? xd
W sumie, jak myślę nad zrobieniem OPAR'a, cały czas mam w głowie tego debila - testuję na nim większość modyfikacji base bo ma dosyć prosty strój; jedynie z włosami są zawsze problemy, ale olać xd

Dzięki za komentarz.

702[O-S-W] by Yoh - Page 29 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sro Paź 05, 2011 5:31 pm

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Krótko skomentuję trzy ostatnie twoje prace.
Jeżeli chodzi do Yoha, to jakoś mi nie przypadł ten base do tej postaci, do takiego Goku pasuje idealnie, poprzednie wersje Yoha wyglądały młodo około 20 lat, a ten base zdecydowanie go postarza. Pierwsza alternatywa mi się najmniej podoba, wygląda ( nie obraź się) jak taki robotnik budowy, średniej długości włosy, umięśniony i ciemna karnacja (patrz u robotników opalenizna), do tego ta niebieska bluzka utwierdza mnie w tym przekonaniu [O-S-W] by Yoh - Page 29 910585 . Druga i czwarta fryzura rox. Trzecia wygląda za bardzo Dragon Ballowo.
Goku - tak jak mówiłem tu ten base wygląda o wiele lepiej niż u Yoha. Strój ci świetnie wyszedł, spodnie, ani nie za obcisłe, ani nie za luźne, po prostu w sam raz. Fryzura ci wyszła dobrze, trochę mi się nie podoba kosmyk na samej górze, wydaje mi się trochę za cienki.
Jose - czerwone włosy fajnie wyglądają, strój ciekawy i z resztą dobre wykonanie, do tego jeszcze ta peleryna, po prostu miód. Kostury znajdują się w kapturze? [O-S-W] by Yoh - Page 29 329309 Nie no fajne są, do tego jeden to chyba Jose dostał od Nyan cat'a (ten z mocą tęczy [O-S-W] by Yoh - Page 29 352316 ) .

PS.: Zastanawiam się jak zrobisz tą białą obwódkę na postaci która będzie wydzielać energię(przykład patrz SSJ). [O-S-W] by Yoh - Page 29 910585

KP: 3
/Yoh

703[O-S-W] by Yoh - Page 29 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Paź 08, 2011 2:19 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[O-S-W] by Yoh - Page 29 Felih
Komentarze i oceny, mile widziane.

704[O-S-W] by Yoh - Page 29 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Paź 08, 2011 2:37 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Ja pierdziu... niech będzie, że ocenie. Nie robię tego często bo wolę wymieniać błędy a ostatnio nikt takowych nie robi. Ale tu mam się do czego przyczepić.

Ogólnie Revamp udany. Poza fajna, miecz jest ciekawym dodatkiem itp. Jednak mówiłem, że nie umiem i nie lubię kogoś chwalić. Idąc od góry:
- Włosy z przodu wydają się zbyt krótkie, może takie nie są jednak tak wyglądają.
- Ten ciuch - nie wiem jak to się dokładnie nazywa - nie wygląda najlepiej. Jest taki "zbyt duży" i jakby sztywny. Chodzi mi tu o te "naramienniki" i to zapięcie. Przypomina trochę taki płaszcz. Wiem, że miał mieć zasłoniętą twarz jednak lepiej to wygląda na pierwowzorze. Tam przynajmniej widać, że ma szyję i tę dolną część twarzy. Na revampie wygląda jakby nie miał szyi. Poza tym jest chyba zbyt długi.
- Spodnie powinny być trochę luźniejsze, jednak to twoja interpretacja więc zbytnio czepiać się nie będę. Lewa noga (jego prawa) jest trochę krzywa, brzydko to wygląda.

Pomimo tego co wypisałem oparek jest jak najbardziej udany. Podoba mi się ręka i jej cieniowanie - mam na myśli tą bez miecza. Nie wiem czemu ale wydaje mi się naprawdę koxerska. Ogólnie wyszedłem z wprawy więc nie bierz mojej oceny pod uwagę.

KP: 2
/Yoh

705[O-S-W] by Yoh - Page 29 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Paź 20, 2011 3:30 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Silvia:
[O-S-W] by Yoh - Page 29 Silviay

706[O-S-W] by Yoh - Page 29 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Paź 20, 2011 4:37 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Z każda kolejną wersją coraz to bardziej faceta przypomina xd.

707[O-S-W] by Yoh - Page 29 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Paź 20, 2011 4:45 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Szkoda troszkę ,że w dalszym ciągu ukazujesz tylko te prace ,które już kiedyś miały swój 'debiut'. Robisz wiele różnych prac ,ale pokazujesz tylko stare poprawione ... troszkę szkoda ,ale cóż. Czas się odwdzięczyć !
Tak więc niestety ,ale praca zdaje się być nieco gorsza od poprzedniej wersji. Wynika to pewnie z rozmiarów jej głowy ,którą zdecydowanie powiększyłeś poprzez zmianę jej podbródka. Dodatkowo jej ręka odejmuje jej kobiecości ( podobnie jak rozmiary głowy ). Jak na mój gust ,to nieco za bardzo odstaje od reszty ciała ... ,dodatkowo ta odkryta część jej torsu wygląda nie za pięknie. Może inaczej by to też wyglądało z szyją ,ale absolutnie Cię do tego nie 'zmuszam' ,czy namawiam. Reszta ciała zdaje się wyglądać tak samo ,nieco sztywnie ,ale możliwe ,że taki efekt tworzy właśnie ta dość mocno odstająca ręka. Reszta wygląda całkiem przyzwoicie ,nie ma na co narzekać ^^

KP: 2
/Feli

708[O-S-W] by Yoh - Page 29 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pią Paź 21, 2011 6:39 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Wynika to pewnie z rozmiarów jej głowy ,którą zdecydowanie powiększyłeś poprzez zmianę jej podbródka.
Mi ten efekt się podoba - głowa może wyglądać na zbyt dużą, ale nie wygląda to tak źle jakby mogło wyglądać, gdybym wykonał całość nieco inaczej. Taki efekt bardzo mi przypada do gustu.

Dodatkowo jej ręka odejmuje jej kobiecości ( podobnie jak rozmiary głowy ). Jak na mój gust ,to nieco za bardzo odstaje od reszty ciała ...
W pierwszym przypadku... Cóż, tu musiałem brać pod uwagę ilość przebytych z Yohem treningów; mimo że to kobieta, u tych także masa mięśniowa troszkę się zwiększa po masie treningów fizycznych.

dodatkowo ta odkryta część jej torsu wygląda nie za pięknie
Nie musi być piękna, ważne by prezentowała się względnie dobrze - mi to wystarcza : )

Dzięki za oceny.
Rzeczywiście wezmę się za coś nowego kiedy skończę to co robię aktualnie. Najważniejsze jest to by moje prace podobały się mi ; )

709[O-S-W] by Yoh - Page 29 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pią Paź 21, 2011 10:35 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Mam dwa dni wolnego, trzeba to jakoś wykorzystać xd
Zbirku, mówisz i masz : D

Żółw Umigame:
[O-S-W] by Yoh - Page 29 Umigame

Wzór: Klik!

710[O-S-W] by Yoh - Page 29 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pią Paź 21, 2011 1:44 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Skorupa mogła by być nieco bardziej dopasowana a dokładniej to może przesunąć ją o 1-2 pixele w prawo (nasze prawo) ewentualnie 1 pixel niższa ta skorupa no i chyba jeszcze tylne płetwy mogły by(ale nie muszą, to taki mini detal) lepiej wyglądać, a poza tym jest gitez.

711[O-S-W] by Yoh - Page 29 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pią Paź 21, 2011 8:12 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Haha ,jak dawno nie widziałem tego zaćpanego cwaniaczka ;D.
Żółwik wygląda naprawdę elegancko ,nie ma na co narzekać ,praca jest super. Fajnie ,że go zrobiłeś za mało tego typu prac na forum ;)

712[O-S-W] by Yoh - Page 29 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pią Paź 21, 2011 9:50 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Naprawdę fajny żółwiozord. Chociaż tak jak wyżej wspominał Samey, przydało by się odrobinę przesunąć skorupę w prawo. Takie mam wrażenie że nie jest dobrze "naciąginęta" : p Ten jego pyszczek jest słodki ! : D

713[O-S-W] by Yoh - Page 29 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Paź 22, 2011 1:00 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dzięki za komentarze; do niektórych z nich się dostosowałem i przy skorupie Umigame dokonałem pewnych poprawek. Wziąłem pod uwagę również mniejsze błędy, które dostrzegłem.

Żółw Umigame - poprawka:
[O-S-W] by Yoh - Page 29 Umigame

I coś gorącego; prosto z pieca...

Kot Korin:
[O-S-W] by Yoh - Page 29 Korin
Różnica między dwoma OPAR'ami jest prosta - jeden ma wąsy, drugi ich nie posiada. Nie mogłem zdecydować się na to, który lepiej wygląda. Wąsiska w pewnym sensie psuły mi tego OPAR'a, ale z drugiej strony, bez nich jest... pusty. A lepiej właśnie takiej pustki unikać.
Jakaś dobra rada podczas komentarza : )?

714[O-S-W] by Yoh - Page 29 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Paź 22, 2011 7:58 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Lol, kozacki sierściuch, z wąsami lepszy, bez nich wygląda.. jakoś tak do dupy.

715[O-S-W] by Yoh - Page 29 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Paź 22, 2011 8:09 am

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Kot wygląda przyzwoicie, ale jakoś mało przypomina mi KAriona ;< Może przez to cieniowanie, jednak jezeli miałbym wybrać to z wąsem jest lepszy, bez wąsów to nie jest kot :p

716[O-S-W] by Yoh - Page 29 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Paź 22, 2011 1:41 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Żółw wygląda świetnie, zwłaszcza z poprawioną skorupą. Cieniowanie mi się podoba, ogólnie to wszystko mi się podoba. Co do kota... Chyba jednak z wąsami wygląda lepiej. Najlepiej by wyglądał z wąsami ale bez tego czegoś na głowie. Cieniowanie dobre, kształt też. Proporcje chyba zachowane. No nie wiem co tu jeszcze napisać.

717[O-S-W] by Yoh - Page 29 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Paź 22, 2011 5:16 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Korin ( a nie Karion ... ) wygląda naprawdę przyzwoicie. Ładnie pocieniowany ,proporcje odpowiednie ... ,jedynie jakieś małe ,pojedyncze elementy wymagałyby poprawy jak mało widoczne wąsy ,czy kocia buźka wyglądająca jak dwa zęby z daleka ... ,a tak poza tym praca b. fajna.

718[O-S-W] by Yoh - Page 29 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pią Paź 28, 2011 8:24 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Coś... Z nieco innej półki...

Majin Ikusa:
[O-S-W] by Yoh - Page 29 Majinikusa

719[O-S-W] by Yoh - Page 29 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pią Paź 28, 2011 10:02 am

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Mmm... Bardzo fajnie ci wyszedł. Ale w trzeciej pozie darowałbym sobie tą koszulkę pod kamizelką, dziwnie to trochę wygląda. Mogłeś dać samą koszulkę, ale może to tylko mój gust. Z resztą, sama kamizelka ci świetnie wyszła. Świetnie ci wyszła twarz, szczególnie oczy, fajnie uwydatniłeś łuk brwiowy, jeśli majiny takowy posiadają xd. Trochę nie pasuje mi lewa nogawka (jego). Wydaje mi się, że trochę ci nie wyszła. Co do cieniowania, to jest ono okropnie świetne, z resztą to żadna nowość. Tak, więc revamp ci wyszedł olśniewająco, pomimo kilku moich zastrzeżeń, które są chyba tylko kwestią gustu.
PS. Co do Silvi, to naprawdę przesadziłeś z jej mięśniami, odjąłeś jej kobiecości. Boję się, że teraz zachoruje na astmę i stanie się Marit Bjorgen :( .

KP: 2
/Feli

720[O-S-W] by Yoh - Page 29 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sro Lis 02, 2011 7:05 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[O-S-W] by Yoh - Page 29 Rikuvamp

Komentarze i oceny, mile widziane.

721[O-S-W] by Yoh - Page 29 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sro Lis 02, 2011 7:14 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Całość jest okey, ale pierwsza rzecz która rzuciła mi się w oczy i nie spodobała to szyja. Wygląda ona po prostu dziwnie. Mógłbyś na dole usunąć zbroi usunąć outline. Nie tak całkowicie ale trochę dziwnie to wygląda jak tak się oddziela bardzo ;p Znaczy tak na mój gust,rozumiesz, no nie ? Druga rzecz która nie przypada mi do gustu to ręka zbyt bardzo wygięta w łuk. Do cieniowania naprawdę się nie czepiam bo na moje oko jest bardzo dobre.
Ogólnie to zapraszam cię do mojego tematu, do oceny poprawionej fuzji.

KP: 1
/Feli

722[O-S-W] by Yoh - Page 29 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sro Lis 02, 2011 10:45 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Revamp jak zwykle udany ,niestety znalazło się kilka rzeczy które wymagały zbliżenia w paincie.
Pierwsza uwaga będzie raczej mało istotna ,ale jak już zacząłem o niej pisać ,to chyba zdecyduję się skończyć ... jestem debilem ,tak - wiem.
Tak więc chodzi mi o górny prawy ( z naszej strony ) kosmyk włosów. Zdaje się on być nieco za duży ,przydałoby się go przyciąć nieco ,tak aby wyrastał bardziej z głowy ,nie z powietrza.
Druga sprawa to dobór kolorów. Niektórych kolorów( moim zdaniem ) kolejne odcienie zdają się być nazbyt podobne do siebie. Np średni ton koloru skóry ,czy ten dość oczo...walący pomarańcz.
Ponadto jego ręka jest nieco za krótka. Może postaraj się następnym razem wydłużyć rękę o 1 ,czy 2 pixele.
Czwarta uwaga odnosi się do dość krzywej lewej nóżki ( z naszej perspektywy ). Przy okazji wartoby wspomnieć o nazbyt kwadratowych mięśniach.
5. uwaga ... ,taki detal o którym wspominam już któryś raz z rzędu ,to koturnowe buty.
Reszta wygląda całkiem dobrze ( jedynie okolice szyi i podbródka wyglądają nieco dziwnie ...
Generalnie to na pierwszy rzut oka widać ,że się spieszyłeś ,bo stać Cię na zrobienie zdecydowanie lepszej pracy.


KP: 2
/Feli

723[O-S-W] by Yoh - Page 29 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Lis 10, 2011 11:30 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dzięki za komentarz i ocenkę, chłopaki. A teraz coś z nieco innej beczki - muszę wrócić do dawnego skilla, więc nie ma sensu robić jedynie oparów-standów.

Bardock:
[O-S-W] by Yoh - Page 29 Baddack

724[O-S-W] by Yoh - Page 29 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Lis 10, 2011 3:24 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
A więc zdecydowałeś się zrobić Bardocka ? Wiesz sam chciałem się za niego niedługo wziąć ... ,no ale nieważne - bierzmy się za ocenianie.
Włosy wyglądają elegancko ,nie mam większych zastrzeżeń co do nich. Jeżeli chodzi o opaskę i cienie twarzy to mogłyby być wykonane nieco lepiej. Ten podbrudek jest zdecydowanie za słabo podkreślony ,widać ,że coś kombinowałeś ,ale zrobiłeś tam nieco za dużo zamieszania - takie jest moje odczucie. Na opasce nieporzebny jest ten najjaśniejszy ton ,średni i najciem. w zupełności by wystarczył. Zbroja także wymaga kilku poprawek. Po pierwsze jest zdecydowanie za bardzo wyśrodkowana i wygląda nieco jakby była ucięta. Zdaje sobie sprawę jaki efekt chciałeś uzyskać ,ale no wyszło to średnio. Może gdyby jego tors był skręcony bardziej ku której stronie nie było by to tak bardzo widoczne. Ręce ułożone fajnie ,jewdnak duża ilość czarnych pixeli daje się we znaki ... fakt trudno tego uniknąć ,ale minimalnie lepszy efekt myślę ,że dałoby się uzyskać. Nogi wyglądają dość dziwnie ,ale taki efekt powoduje jedynie jedna z nich ( lewa - nasza ). Problem w tym ,że ona nie wygląda ani na wyprostowaną ani na zgiętą. To też kwestia ochraniacza ,który zakrywa część nogi. Dodatkwoo mięśnie wyglądają nieco chaotycznie ,ale zdarza się ...Pozostaje jeszcze problem koturnowych stóp. A no i stała moja uwaga odnośnie konturów.
No praca ma swoje błędy ,ale cóż ,poza nie była łatwa do zrobienia. CZekam na kolejne prace.

KP: 3
/Feli

725[O-S-W] by Yoh - Page 29 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Lis 13, 2011 8:57 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Wiele osób mnie prosiło o udostępnienie mojego base, przez dosyć długi czas. Postanowiłem więc po lekkiej modyfikacji, podzielić się z Wami tym OPAR'em.
[O-S-W] by Yoh - Page 29 Baseh

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 29 z 40]

Idź do strony : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.