Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 30 z 40]

726[O-S-W] by Yoh - Page 30 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Lis 22, 2011 8:17 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Bardock:
[O-S-W] by Yoh - Page 30 Baddack

Saigo no Getsuga Tensho:
[O-S-W] by Yoh - Page 30 Saigonogetsugatensho

Zapraszam do komentowania i oceniania.

727[O-S-W] by Yoh - Page 30 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sro Lis 23, 2011 12:14 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
@Bardock
Odwzorowanie jest naprawdę dobre, ale mam zastrzeżenie co do włosów. Nie, nie do ich kształtu, do ich koloru. Mogłeś dać nieco mniej ciemny kolor i dzięki temu wykonać na włosach cieniowanie. Nie znam się na OSW zbyt dobrze i nie wiem, czy wyglądałoby to ok, ale cieniowanie na włosach zazwyczaj wygląda fajnie, widziałem to choćby na spricie Goku SSJ4 od... ach, nie pamiętam. Mam nadzieję, że wiesz, o który mi chodzi.

Dalej - Zbroja. Świetna, prezentuje się ładnie, a i cieniowanie zrobione poprawnie. Mam zastrzeżenie co do paska (tego brązowego). Po jego lewej stronie brak czarnego pixela przez co (wydaje mi się), że z daleka wygląda to jakby ten pasek mu.. hmm, wychodził z paska? W każdym razie ostatecznie wygląda to dziwnie. Co do butów - bardzo lubię to, że nie dodajesz "obówdki" na dole butów, mam na myśli czarnych pixeli. Niektóre sprity tak mają i gorzej to wygląda przy nakładaniu ich na mapę, w twoim przypadku sprity stają się częścią mapy i bardzo ładnie to wygląda - to jest plus.

Co do Bardocka SSJ - jest tak samo dobry jak zwykła forma, lecz włosy... mogłeś dać cieniowanie 4-tonowe. Chyba lepiej by to wyglądało, no ale co ja tam mogę wiedzieć :)

KP: 2
/Feli

728[O-S-W] by Yoh - Page 30 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sro Lis 23, 2011 1:56 pm

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Miałem ocenić wczoraj, no ale ocenię dzisiaj.
Bardock na pierwszy rzut oka wygląda świetnie, zarówno w wersji normal jak i ssj. Przyjrzyjmy się z bliska. Włosy na normalu kształtem są świetne, jednak mi osobiście nie podoba się ten szary kolor, który miał oddzielić kosmyki opadające na czoło od reszty fryzury. W przypadku ssj, kształt jest również bardzo dobry, a do tego są one świetnie pocieniowane. Opaska jest wykonana dobrze, nie mam do niej zastrzeżeń. Podoba mi się wyraz twarzy oparka, sama twarz jak i cieniowanie wyszło ci fajnie. Nie przepadam za szyją w oparku no ale nie będę się już tego czepiał. Przejdźmy dalej, zbroja wykonana jest perfekcyjnie, cieniowanie również bez zarzutów. Cieniowanie ręki jak i opaski jest dobre. Jeśli chodzi o ten brązowy pasek Dase, to mnie się wydaje że jest to ogon i o taki właśnie efekt Yohowi chodziło. Cieniowanie spodni jest świetne tak samo jak wykonanie butów.
Ogólnie opar świetny, ja nie zauważyłem żadnych większych błędów i tak trzymaj.

KP: 2
/Feli

729[O-S-W] by Yoh - Page 30 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sro Lis 23, 2011 8:35 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Bardock

A więc drugie podejście do Bardocka ? Ok ,zobaczmy co tam nam zaserwowałeś.
Więc włosy w normalnej formie wyglądają fajnie ,ja mam zawsze problem z ich zrobieniem ... ,dlatego też nigdy nie zamieściłem Goku w normalnej formie w moim wykonaniu. Jeżeli chodzi o wersję ssj ,to wykonanie kosmyków włosów ,a dokładniej te okresowo pojawiające się czarne kontury wyglądają słąbo. Wyglądają jakby pojawiały się wręcz przypadkowo ,chociaż zdaję sobie sprawę z tego ,że tak nie jest. Takie odcinanie konturów ,żeby znowu do nich powrócić ,nie jest zbyt dobrym zabiegiem przy wykonywaniu włosów. Nie podoba mi się także ,że znowu na siłę wcisnąłeś na opaskę na czole najjaśniejszy odcień. On jest tam naprawdę niepotrzebny. Wykonanie twarzy mogłoby być lepsze ... określę to tak: Nadgorliwość bywa gorsza od faszyzmu. Moim zdaniem za dużo tam się dzieje ,cienie twarzy wyglądają chaotycznie i tyle. Jeżeli chodzi o rękę ,to widać ,że dość dużo czasu 'straciłeś' na wykonanie bicepsa. Niestety jest dość słabo widoczny. Poza tym zdaje mi się ,że cała ręka powinna być nieco dłuższa ... Na dodatek kompletnie nie podoba mi się wykonanie dłoni ... ten wilki kciuk wygląda dość słabo ,choć może to tylko kwestia dysproporcji wielkości dłoni to reszty ręki ... nie jestem pewien. Ogon jest niepotrzebnie pozbawiony outline'u. Pozostaje jeszcze kwestia zbyt wywalonej w lewo nogi. Przydałoby się ją przesunąć do środka nieco o 1 ,czy 2 pixele.
Tak poza tym praca ma jakieś malutkie błędy ,których nie warto wymieniać ... małe doszlifowanie pracy i będzie rozpierdalać wszystko wokoło niczym czarodziejka z księżyca.

Saigo no Getsuga Tenshou

Tak więc poza bardzo ciekawa ,naprawdę to zasługuje na pochwałę. Zdaje mi się ,że podobną gdzieś już widziałem ( bodajże na jakimś fanarcie ) ,no ale nieważne.
Teraz może coś o samym wykonaniu:
Tak więc
Czarne płomienie z pewnością przykuwają uwagę. Samo ich wykonanie mogło by być nieco lepsze ... ,chodzi mi o to ,że w niektórych miejscach wyglądają albo karłowato albo nieco kwadratowo jeżeli wiesz o co mi chodzi ,ale to takie szczegóły.
Dalej ... nie podobają mi się kolory których użyłeś. Bandaże były czarne ( tylko przyprawione nutką niebieskiego koloru ) ,a nie niebieskie ,a kolor skóry z pewnością nie był tak wyblakły ,bez wyrazu i koloru. Kolejną uwagą jest to ,że ... prawie nic tam nie widać na torsie. Za dużo szczegółów próbowałeś ująć ,co spowodowało ,że praca jest niewyraźna wręcz. Z twarzy też dość mało widać ,bo jest przykryta więc trudno mi cokolwiek o niej powiedzieć.
Tak więc generalnie pomysł był ,tylko nieco gorzej z wykonaniem ... ,może to z braku czasu ?

KP: 3
/Yoh

730[O-S-W] by Yoh - Page 30 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Gru 03, 2011 6:48 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Yoh - LSW2:
[O-S-W] by Yoh - Page 30 Yohlsw2sprite

Base by Onis.

731[O-S-W] by Yoh - Page 30 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Gru 04, 2011 4:44 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
Siema ziemniaki! ;]
Długo mnie chyba nie było?
Tak sobie tylko wszedłem żeby zobaczyć co tam ciekawego stworzyłeś.
Może i się nie znam ta tym ale myślę, że się opuściłeś.
Kiedyś w twoich pracach było coś ciekawego...Każde miało swoją duszę!.
Taa..to chyba dziwnie zabrzmiało.Pewnie nie wiesz o co mi chodzi.
Teraz każda praca jest zrobiona z musu.
Tak mi się przynajmniej zdaje...Powodzenia
Hyeach! ;]

732[O-S-W] by Yoh - Page 30 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Gru 04, 2011 7:05 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Hę? Nie robię z musu.
Robię prace kiedy mam na to ochotę.

733[O-S-W] by Yoh - Page 30 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Gru 04, 2011 10:15 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Wprowadziłem małe poprawki. Mam nadzieję że jest lepiej. Niestety, poza angielskimi komentarzami na Vortexie, nikt tutaj nie powiedział mi jasno co jest źle - poprawiłem więc pracę, biorąc pod uwagę tamtejsze komentarze.
Dzięki.

[O-S-W] by Yoh - Page 30 Yohlsw2sprite

734[O-S-W] by Yoh - Page 30 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sro Gru 07, 2011 12:17 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dzięki za komentarze. Serio.🤦

[O-S-W] by Yoh - Page 30 Samx

Little C4:
* Luka - inspiracja do stworzenia nowego base pod opary.

735[O-S-W] by Yoh - Page 30 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pon Gru 12, 2011 7:22 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Yoh92 napisał:Dzięki za komentarze. Serio.🤦
No cóż ,nie miałem nic więcej do powiedzenia niż to co napisałem na Vortexie ... ,praca mi się podobała i tyle.
Widzę ponadto ,że i tym razem nie zanosi się na nawałnicę komentarzy ... ,może więc chociaż ja się wypowiem.
Zielony ludź ? Hmmm dość dziwnie ,nie jestem pewien skąd taki wybór ,ale ok. Nie czepiałbym się tego ,gdyby było0 wiadome ,czy to jakiś mutant ,obcy ,czy coś zupełnie innego ... po prostu przydałoby się dodać mu jakiś ogon ,czy cokolwiek innego.
Kolorystyka dość ciekawa ,mimo ,że sam dobór odcieni niebieskiego mało mi się podoba ... ,to chyba przez ten średni odcień. Samo cieniowanie włosów dobre ,choć da się dostrzec małe niedociągnięcia. Twarz wygląda ok ,jedynie to uycho warto by przyciemnić używając tlyko średniego i najciemniejszego odcienia ... ,wtedy ten złoty kolczyk byłby zdecydowanie bardziej widoczny. Ręce wyglądają całkiem dobrze ,choć moim zdaniem rękawica nieco za bardzo nachodzi na łokieć ... ,jest po prostu minimalnie za długa ,ale to może być tylko i wyłącznie moje wrażenie. Dodatkowo ten biały element na rękawicy neico za bardzi miesza się z dłonią.
Z kaltą dałoby się jeszcze popracować ,tak aby wyglądała na nieco bardziej zaokrągloną i jędrną niż płaską. Ta biała szata wygląda raczej ok. Mam jeszcze zastrzeżenie co do nóg. JEGO prawa noga wystaje nieco za bardzo. Dobrze byłoby ją przesunąć o ten 1 pixel do środka. Samo cieniowanie spodni ok ,choć z bliska wygląda dość dziko ... ,no ale ma się przecież dobrze prezentować z daleka ,c'nie ?
Podoba mi się ponadto fakt ,że skończyłem ( mam nadzieję ,że na zawsze ) z koturnowymi butami ,fajnie ;)

KP: 3
/Feli

736[O-S-W] by Yoh - Page 30 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Gru 29, 2011 2:51 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Pora na to, by trochę sobie przypomnieć.
Z Nowym Rokiem, nowym krokiem!

Z Nowym Rokiem, także nowa odsłona Yoha - na nowym base.
Test męskiego base.
[O-S-W] by Yoh - Page 30 Yohatsukovamp

Także nowa odsłona Silvii - na nowym base.
Test kobiecego base.
[O-S-W] by Yoh - Page 30 Silviasawakovamp

Na razie nie pracuję nad base dzieci, niemowlaków i starców - muszę się upewnić że aktualne base jest wykonane dobrze - a najlepiej sprawdzić to podczas tworzenia prac : )

Długie i krótkie komentarze, mile widziane.

737[O-S-W] by Yoh - Page 30 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Gru 29, 2011 3:34 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Bercikovsky 1st Theme Song - My Pride

Rety, jak ja dawno nie oceniałem oparków. Na tę okazję dałem nawet Theme, dobrze się składa bo to zazwyczaj ty dawałeś. Ale przejdę do oceny.
Yoh - Szczerze to będzie mi ciężko przyzwyczaić się do nowej wersji. Wydaje mi się takim wielki, kwadratowym klocem. Włosy są - moim zdaniem - zbyt wysokie. Są aż o dwa pixele większe niż w starej wersji. Twarz przez to wydaje się dłuższa ale i chudsza, nie jestem pewien czy to dobry efekt. Widzę, że zmienił się odcień skóry, jednak to nie jest tak bardzo istotne. Tors w porównaniu do reszty ciała jest zbyt duży, może to wina kamizelki. Ręce jak patyki nie pasują do tak masywnego osobnika. Ogólnie nie przepadam za oparami "bez dłoni". Spodnie są dobre, aczkolwiek mogłyby być odrobinę szersze albo nie zwężać się tak na dole. Tak więc w skrócie... nie podobają mi się proporcje. Cieniowanie natomiast jest bardzo dobre, jak zawsze.
Silvia - Ta twarz mnie przeraża. Głowa jest taka duża. Piersi także nie pasują do reszty ciała. Są większe niż w poprzedniej wersji, jednak ciało jest chudsze, chociaż tors ci wyszedł. Ręce i nogi zbyt chude, brak dłoni. Nie podoba mi się ten "prostokąt" na spodniach, obok dłoni. Niby wygląda bardziej kobieco ale jest pieprzoną anorektyczką, jeszcze prawdopodobnie z silikonem.

Ogólnie nie podobają mi się proporcje, ale może to kwestia gustu bądź przyzwyczajenia. Rób dalej.

KP: 3
/Feli

738[O-S-W] by Yoh - Page 30 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Gru 29, 2011 10:45 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Jeżeli chodzi o Yoszake ,to włosy podobają mi się nieco bardziej ,mimo ,że jedynie je troszkę powiększyłej i zmieniłeś tam i ówdzie cienie. Kolor skóry także uległ zmianie ,ale nie do końca jestem pewien z którą paletą kolorów go wolałem ... co do kurtki ,to powiększenie kołnierzyka nie było specjalnie potrzebne .... ,tak myślę. Na Vortexie ludzie nieco wcześniej się przyczepiali ,że wygląda sztywno ,teraz tylko jeszcze bardziej 'wyeksponowałeś' ten problem. Ręka na nowym base wygląda zdecydowanie bardziej realistycznie ,to dobrze. Spodnie również wyglądają lepiej ,zarówno bez tego całego niepotrzebnego AA oraz pod względem cieniowania. Podoba mi się także fakt ,że pozbyłeś się tych butów na koturnach.

Co do Silvi ,to mam kilka zastrzeżeń. A więc zacznijmy od dłoni o której przy oststniej ocenie Twojego base zapomniałem wspomnieć. Gdyby dłoń była mniejsza ,to bym się nie czepiał ,ale kiedy jest tych rozmiarów jak w obecnej chwili ,to warto by dodać tam jakiś kciuk ,bo miejsca tam na niego jest naprawdę wystarczająco. Nie chodzi o walnięcie wielkiego guza na dłoni jak w pannie po lewej ,ale coś niecop bardziej dyskretnego co zajęło by się tą wielką pustką. Cycuszki w dalszym ciągu mogą się stać nieco bardziej jędrne i naturalne.
Może niekoniecznie chodzi mi o coś takiego:
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRtcyPjBMmdXX9dSqNaBI9nUf8iPv9Vrwo5SRGpFZUW7aWCdKnLNjug4qFL
,ale coś w tym stylu już by lepiej się prezentowało:
http://i.wp.pl/a/f/jpeg/25301/lala440a.jpeg
No ciężko coś takiego ująć w stylu LSW ,ale dla chcącego nic trudnego. Ja też mam co prawda problem i dopiero powiększego swojego base o kilka pixeli w góre dałoby mi taki efekt jakiego szukałem ,ale wierzę w Twoje umiejętności ,zaprowadź Nas prosto do nowej ery LSW ... przeprowadź CYCATĄ REWOLUCJĘ! Nie podoba mi się również jej szyja ,a w zasadzie nie jestem pewien czy w ogóle ona tutaj jest i czy chciałeś ją tutaj ująć. Wygląda troszkę jak ABS ,kobitki mają smukłe ciała ,a co za tym idzie także szyje. Jednak jeżeli nie miałeś zakichanego planu tutaj jakąś wsadzić ,to wycofuję moje oskarżenia.

W dalszym ciągu najwięcej pracy wymaga damskie base ,ale to już zależy od Ciebie ,czy je będziesz dalej poprawiał ,czy uznasz ,że wygląda już tak jak powinno.

KP: 3
/Feli

739[O-S-W] by Yoh - Page 30 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Gru 29, 2011 10:57 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Prosiłeś mnie o komentarz. Nie wiem, dlaczego, ale jakoś nawet nie musiałem się do tego zmuszać O,o W każdym razie...
Co do Yoha - na pierwszy rzut oka OPAR wygląda całkiem fajnie, ale im dłużej się mu przyglądam i zaczynam go porównywać z poprzednią wersją widzę coraz więcej rzeczy, jakie mi nie odpowiadają... Mówisz, że to mój sprit ma czupiradło na głowie? Ha! No to spójrz na swoją najnowszą pracę XD Myślę, że to była niepotrzebna zmiana, a co najmniej przesadzona. Jak widzę wydłużyłeś nie tylko włosy, ale też i tors. Cóż... sądzę, że to zmiana na lepsze. Efekt psuje niestety ręka, która wygląda, jak 2 chude patyki. Zrób coś z tym, daj Yohowi trochę mięśni! Proponowałby też popracować nad dłonią. Widzę to nie tylko, po pracy, ale także base, jakie prezentowałeś na SOSie. Ich dłonie przypominają kuleczki. Jeżeli chodzi o dolną cześć OPARa nie mam nic do zarzucenia. Poza tym, taka krytyka byłaby poniżej pasa Xd
Teraz Silvia - Włosy tej wersji wyglądają lepiej od jej poprzedniczki. Posłuchałeś rad tego zboczeńca (bez obrazy, Zbir XD) i powiększyłeś jej piersi. Nie mówię, że pomysł był zły, sam bym coś takiego zaproponował, ale przez to jak to zrobiłeś, postać wydaje się mieć duże balony, a ciało jak kawał drewna. Najlepiej widać to po ręce i nogach. Tutaj dłoń może nie wygląda jak kuleczka, ale brakuje mi czegoś... czegoś takiego co człowiek ma przeciwstawne. Co do nóg... zbyt uszczupliłeś je przy kostkach. Jak to określił Bercik w swej ocenie... "Niby wygląda bardziej kobieco ale jest pieprzoną anorektyczką, jeszcze prawdopodobnie z silikonem." i z tym się niestety muszę trochę zgodzić.
Cieniowania obu prac się nie czepiam. Nie zmieniłeś swojego stylu, a jedynie dostosowałeś do najnowszych prac. Bardzo dobrze - trzymaj się takiego poziomu chyba, że wskoczysz na wyższy. Sądzę tylko, że niepotrzebnie zmieniłeś najciemniejszy odcień kurtki na jeszcze ciemniejszy, bo przez to wygląda "pixelasto".

Tyle z mojej strony. Zajmij się głównie rękami, zaś w kobiecym base popracuj dodatkowo nad biustem i spróbuj "dyskretnie pogrubić" jej kostki.

KP: 3
/Feli

740[O-S-W] by Yoh - Page 30 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pią Gru 30, 2011 1:35 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nie jestem w stanie dogodzić każdemu - jeden z Was narzeka na problem, który innemu się podoba. Tak więc, wyłapałem z Waszych ocen jakieś błędy i poprawiłem je. To co uznałem za dobre, zostawiłem tak jak było.

Yoh:
[O-S-W] by Yoh - Page 30 Yohatsukovamp

Silvia:
[O-S-W] by Yoh - Page 30 Silviasawakovamp

741[O-S-W] by Yoh - Page 30 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pią Gru 30, 2011 2:40 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
A więc zacznijmy od tego ,że drogi Rayemie nic nie wspominałem o powiększaniu piersi ,jedynie o podkreślaniu ich krągłości ... ,a to jest różnica ;).

Co do samej pracy ,to muszę się przyznać ,że pierwsze co sprawdziłem to jej wielkie mroczne oczy a propos których wcześniej robiłeś mi wyrzuty :/. Fakt ,zapomniałem zwrócić na nie uwagę ,jakoś tak wyszło ,że nie spojrzałem zbyt uważnie na to źródło złej mocy ,pseplasam. :(. ZAuważyłem również ,że nieco zmieniłęś jej image. Mówisz ,że Cię do tego 'natchnąłem' ,ale to zwykły przypadek ,bo po prostu zapomniałem dodać kilka ziemniejszych pixeli ,to wszystko :). No a,le tak ,czy siak piersi wyglądają całkiem ciekawie. Widzę również ,że udało nam się z Rayemem wywalczyć kciuk ,róczka wygląda od razu lepiej ^^. Dodatkowo z tego co udało mi się zauważyć zaszły jakieś małe zmiany w okolicach barku i uszu ,jednak nie jestem pewien ,czy były potrzebne ,ale skoro Ty widzisz różnicę ,to chyba nie ma po co się tutaj wcinać.
Co do Yoszaka ,to jedyne znaczące zmiany zaszły w okolicach kurtki ,a raczej jej samej. Wygląda teraz lepiej ( chodzi mi o jej dolną część ,bo sam kołnierzyk uległ tak małej zmianie ,że aż niezauważalnej ).

Generalnie zmiany wyszły na plus ,ale brakuje mi wciąż tego wielkiego masywnego tyłu u Sylvii ... albo przynajmniej małych zaokrągleń wokół bioder ,no ale to już zależy tylko od Ciuebie ,czy coś z tym zrobisz ,czy nie ,Twój wybór Yoszaku :)

KP: 3
/Feli

742[O-S-W] by Yoh - Page 30 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pią Gru 30, 2011 3:17 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Generalnie zmiany wyszły na plus ,ale brakuje mi wciąż tego wielkiego masywnego tyłu u Sylvii ... albo przynajmniej małych zaokrągleń wokół bioder ,no ale to już zależy tylko od Ciuebie ,czy coś z tym zrobisz ,czy nie ,Twój wybór Yoszaku
Ale ja nie chcę by miała tak duży tyłek, jak Ty lubisz! Nie ma jeszcze dzieciaków z Yohem - to wampirza dziewica xD!

743[O-S-W] by Yoh - Page 30 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pon Sty 02, 2012 9:44 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Yoh92 napisał:
Ale ja nie chcę by miała tak duży tyłek, jak Ty lubisz! Nie ma jeszcze dzieciaków z Yohem - to wampirza dziewica xD!

w skrócie pisząc to ma być po prostu deska bez dupska, cycków, czyli zwykłe piksele ;f

744[O-S-W] by Yoh - Page 30 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Sty 03, 2012 7:06 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
w skrócie pisząc to ma być po prostu deska bez dupska, cycków, czyli zwykłe piksele ;f
Masz coś do desek bez dupy?!
A może są ludzie, którzy wolą właśnie taką skromną „deseczkę”, niż „napompowaną lalkę” : (?!
POMYŚLAŁEŚ O TYM?!

Żeby być kobietą, dziewczę wcale nie musi mieć cycków, pod którymi się udusisz lub dupy jak monitora ,_,'

745[O-S-W] by Yoh - Page 30 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Sty 03, 2012 8:44 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Yoh92 napisał:
w skrócie pisząc to ma być po prostu deska bez dupska, cycków, czyli zwykłe piksele ;f
Masz coś do desek bez dupy?!
A może są ludzie, którzy wolą właśnie taką skromną „deseczkę”, niż „napompowaną lalkę” : (?!
POMYŚLAŁEŚ O TYM?!

Żeby być kobietą, dziewczę wcale nie musi mieć cycków, pod którymi się udusisz lub dupy jak monitora ,_,'
ale cycki są fajne i tego nie masz prawa podważyć, bo inaczej zjawi się zgraja hejterów z Felim i mną na czele.

746[O-S-W] by Yoh - Page 30 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sro Sty 04, 2012 4:26 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Shine napisał:
Yoh92 napisał:
w skrócie pisząc to ma być po prostu deska bez dupska, cycków, czyli zwykłe piksele ;f
Masz coś do desek bez dupy?!
A może są ludzie, którzy wolą właśnie taką skromną „deseczkę”, niż „napompowaną lalkę” : (?!
POMYŚLAŁEŚ O TYM?!

Żeby być kobietą, dziewczę wcale nie musi mieć cycków, pod którymi się udusisz lub dupy jak monitora ,_,'
ale cycki są fajne i tego nie masz prawa podważyć, bo inaczej zjawi się zgraja hejterów z Felim i mną na czele.
Są fajne, ale nie są niezbędne do życia xD

747[O-S-W] by Yoh - Page 30 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Sty 12, 2012 9:37 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[O-S-W] by Yoh - Page 30 Babycx
Na górze: Base niemowlęcia
Na dole: Przykłady niemowlaków stworzonych na base - w tym przypadku, rodzicami są Silvia i Yoh.

Info:
Od lewej: Diclonius, Vampire, Saiya'jin, Nightmare&Chie Fusion.

748[O-S-W] by Yoh - Page 30 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Sty 12, 2012 8:21 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Nie widzę sensu robienia takiego czegoś, a tym bardziej oceniania takiego czegoś, co tu można ocenić? NIC.

/Wykonanie, cieniowanie i proporcje base, odpowiedniego dla niemowlaka. Ale po co oceniać czy nawet skomentować skoro można nabić posta? (;-,-)
/Y


@edit
jasne, tutaj po lewo zrobiłeś zły odcień, nie podoba mi się noga(wut 1 pixel nogi oż cholera), proporcje są dziwne, bardziej wyglądają mi na noworodka.


Ej. Na serio co tu można ocenić?;/



Ostatnio zmieniony przez Shine dnia Pią Sty 13, 2012 12:57 pm, w całości zmieniany 1 raz

749[O-S-W] by Yoh - Page 30 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pią Sty 13, 2012 11:41 am

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Siema,wykonanie jak zwykle dobre,nie widzę żadnego błędu sam pomysł nad 5 niemowlakiem jest bardzo ciekawy i interesujący,zrób raczkowanie niemowlaka to dopiero będzie wyczyn ;p ogólnie praca bardzo estetyczna i komuś się przyda.

750[O-S-W] by Yoh - Page 30 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Sty 21, 2012 8:30 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Tym razem wrzucam coś co można ocenić i w jakiś sposób skomentować.

Reikair {Vamp}
[O-S-W] by Yoh - Page 30 Reikairvamp

Trzeba w jakiś sposób wrócić do formy, a nic tak nie odświeża skilla jak custom pose'y, nie ;d?

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 30 z 40]

Idź do strony : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.