Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 31 z 40]

751[O-S-W] by Yoh - Page 31 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Sty 22, 2012 9:20 am

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Okej, zacznijmy od góry...
Zawsze, jak patrzę na włosy w innych sprite'ach, to zawsze mnie nachodzi myśl, "Dlaczego ja, kuźwa, nie umiem robić włosów?!", u innych wydają się takie fajne, a do tego takie proste... Tą wypowiedź możesz uznać za "Johu, ta fryzura jest, jak zawsze zajebista.". Fajny wyraz twarzy, nawet nos się zmieścił gooood. Następnie przejdźmy do tułowia i rąk, te wydają się już mniej proporcjonalne, taki mały w pasie, taki szeroki w barach i do tego ma takie cieniutkie rączki. Chyba coś jednak jest nie tak, no nie? Do cieniowania nie mam na razie zastrzeżeń, zgadza się powiedziałem na razie.. Będę mógł opieprzyć Joha za cieniowanie hue hue hue xd. No to przejdźmy do spodni, ogólnie to nie powiedziałem, że zrobiłeś temu OPARowi całkiem fajną pozę, no cóż... teraz mówię... Ułożenie nóg OPARa jest dobre, ale nie podoba mi się cieniowanie na prawej nogawce (od jego strony), w szczególności u dołu, jest takie fee... Buty są normalne, więc dobrze zrobione, chociaż w takich złociachnych, to pewnie trudno mu się będzie biegać, ze względu na ciężar. Ogólnie opar jest nie tak źle wykonany, jednak znając ciebie, mógł być wykonany o wiele lepiej, a może to dlatego, że to revamp?

KP: 2
/Feli

752[O-S-W] by Yoh - Page 31 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Sty 22, 2012 9:58 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Ogólnie opar jest nie tak źle wykonany, jednak znając ciebie, mógł być wykonany o wiele lepiej, a może to dlatego, że to revamp?
Jestem po prostu leniem :dub:

753[O-S-W] by Yoh - Page 31 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Sty 22, 2012 4:52 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Ogólnie rzecz biorąc to revamp wyszedł Ci bardzo ładnie, lecz jest kilka ale... ;> Po pierwsze według mnie opaska jest troszkę za wysoko o jeden piksel przez co jego głowa wygląda na wielkąąa! Chociaż i tak włosy wyglądają świetnie, cieniowanie i kontury, ułaaa, tutaj się postarałeś. Bluza i spodnie też niczego Sobie, lecz akurat buty wyglądają dosyć dziwnie, jakby miał jakieś kozaczki. Szczególnie jego prawy "but". Nie wiem, ogólnie kontury tego buta nie podoba mi się ;s


KP: 1
/Feli

754[O-S-W] by Yoh - Page 31 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Sty 28, 2012 11:22 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Yoh Atsuko; Super Saiya'jin Forms (1-3):
[O-S-W] by Yoh - Page 31 Yohssj13

Komentarze mile widziane.

755[O-S-W] by Yoh - Page 31 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Sty 28, 2012 11:59 am

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
A może Yoh Asuko: Dziwne oczy Form ? xD
Za bardzo chcesz podkreślić te blond brwi, wygląda to nadzwyczaj dziwnie xd
Ogólnie jako całość prezentuje się ładnie i tak "żywo" ale ja jestem przyzwyczajony do takiego starego stylu LSW i niektóre elementy po prostu są dla mnie dość dziwne, tak jak te oczy :D
Przechodząc do rzeczy mniej związanych ze stylem, to albo ma za długie łapki albo za krótkie nóżki xd Wydaje mi się raczej, że to ręce są za długie i za chude? Bynajmniej w porównaniu do tak wielkiej klaty są za chude. Spodnie są jak dla mnie zbyt bardzo pomarszczone, bynajmniej tak mi się wydaje. Niby cieniowanie na nich jest ładne no ale wydaję się takie nie schludne, a ja lubię ład i porządek xd
No jeżeli chodzi o włosy SSJ3 to Wow. To, że wyglądają ładnie nie oznacza, że nie są za duże! Człowieku myslałem, że to Maximus przesadza z wielkościa włosów. Są ładne no ale walka z tak wielkimi kudłami to by była porażka xD Musisz to przyznać.
Co do cieniowania to jest ok. W twoim przypadku rzadko można się właśnie do niego przyczepić.

756[O-S-W] by Yoh - Page 31 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sro Lut 08, 2012 8:44 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Ni cholery. Nie ma takiej możliwości żeby każdy trzepał „custome”, a ja mam stać z tyłu i gapić się jak Wam to ładnie wychodzi. Yosh też wziął się do roboty; OPAR'y wykonałem na potrzeby Interdimensional Adventures.

Credit leci dla... cholera. Nie mam zielonego pojęcia kto zripował postaci trenerów z gier Pokemon. Mniejsza.
W takim układzie, credit leci dla gier Pokemon, a dokładniej, chyba Heart Gold i Silver Soul, jeżeli dobrze kojarzę xP

[O-S-W] by Yoh - Page 31 Naukowiecmale ::: [O-S-W] by Yoh - Page 31 Naukowiecfemale

757[O-S-W] by Yoh - Page 31 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Lut 16, 2012 7:25 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dziękuję za masę licznych komentarzy. Zachęciliście mnie do stworzenia nowej pracy...

[O-S-W] by Yoh - Page 31 Hellmodehollow

758[O-S-W] by Yoh - Page 31 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Lut 16, 2012 10:23 am

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Jako że jesteś dla mnie miły i kochany ja zrobię to samo dla ciebie. Ocenię ci aż 3 pracę. Cieszysz się?

Hollow:
Sama maska wygląda lepiej niż poprzednie jej wersje. Chodzi mi tu o ten róg, jest odpowiednio wygięty i lekko "schowany" za głową. Jednak cieniowaniem zepsułeś cały efekt. Dolne cienie maski są masakryczne, przynajmniej takie odbieram wrażenie przy tym świetle. Włosy są fajne, ale bardziej pasują do klimatu DB niż Bleach'a. Są takie puszyste, coś jakby SSJ3. Ich cienie są fjane, lubię taki efekt. Ciało Hm... ogólnie wszystko jest ok. Proporcje są w miarę dobre, cieniowanie jest b.dobre. Nie podoba mi się tylko grubość i kształt tej odstającej ręki... właściwie to nie wiem do czego jeszcze mogę się przyczepić.

Naukowcy:
Ceni się, że Customy, przynajmniej takie odnoszę wrażenie. Ona ma fajnie pocieniowane włosy, urzekł mnie ten lśniący pasek na włosach niczym z anime. Great! Kitel też fajnie wygląda, ogólnie nie ma się do czego przyczepić. Nawet przymknę oko na jednopixelową szerokość ręki, w końcu to dziewczyna. Twarz lekko przypomina naleśnik, ale jest dobrze. A co do Niego przypomina mi jedną z wersji Sołtysa - może kojarzysz - Nie za bardzo mam się do czego przyczepić bo większość mi się podoba. Dobra znalazłem... nogi ma niczym słoń. I nie pocieniowałeś krawatu.

Ogólnie to prace jak zawsze na wysokim poziomie. :*

KP: 2
/Feli

759[O-S-W] by Yoh - Page 31 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Lut 16, 2012 2:23 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Dawno nic nie oceniałem ,wypadałoby coś wreszcie napisać.
ZAcznijmy od naukowców:
Jeżeli chodzi o typa ,to prezentuje się nieco gorzej od babeczki ,co nie oznacza ,że wygląda źle. Moimi jedynymi zastrzeżeniami a propos niego to nieco zbyt szeroki fartuch ( wygląda nieco jak kurtka ,ale może to tylko moje spostrzeżenie ) ,średnio wykonane włosy oraz spodnie z butami wykonane na odpierdziel.
Co do kobitki ,to wygląda naprawdę elegancko ,myślę ,że nawet nadawało by się na takie oldscoolowe base ( chodzi mi o same proporcje poszczególnych części ciał ). Włosy wyglądają naprawdę fajnie ,twarz również ,cycki ładnie 'zaznaczone' ... jedynie cieniowanie w kilku miejscach mogłoby być nieco lepiej wykonane ,ale to szczegóły ,praca wygląda naprawdę nieźle.

Co do Ichigo w formie Vasto Lorde ,to muszę przyznać ,że dość wysoko postawiłęś sobie poprzeczkę ,niestety zdaje się ,że zadanai enieco Cię przerosło. Rogi ,które w dalszym ciągu są moim cholernym koszmerem zdają się być nieco zbyt zaokrąglone w poszczególnych miejscach. Cała głowa jest cholernie kwadratowa i mimo wszystko zdecydowanie zbyt duża w odniesieniu do reszty pracy ... przydałoby się nieco wydłużyć chłopaczynę ,bo nie był on karłem. Cieniowanie na całym OPARze ,a w szczególnuości na twarzy wymaga wielu korekt. Dodatkowo starsznie przesadziłeś z tym czarnym kolorem ,on jest po prostu wszędzie. Jak już jesteśmy przy kolorach ... białe odcienie są słabo dobrane ,najjaśniejszy odcień za ciemny ,najciemniejszy za jasny ,chyba ,że takie wrażenie powoduje ten cały wszechogarniający czarny kolor. Włosy tak jak wspomniał Bercik wyglądają bardziej jak u Gouk SSJ3 ,a nie Vasto Lorde ,postaraj się dodać nieco więcej mniejszych kosmyków. Myślę ,że jeżeli chodzi o Ichigo to ,to by było na tyle.


KP: 2
/Feli

760[O-S-W] by Yoh - Page 31 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Lut 18, 2012 2:11 am

Raigen

Raigen
Pillar Man
Pillar Man
Awww... Chyba najlepszy opar Hollow Ichigo jaki widziałem zaczynając od włosów są dla mnie takie jakby to ująć zbyt "puszyste" Ichigo miał długie włosy ale nie wyglądały one aż tka puszyście co do maski/głowy jest ona wręcz idelna lecz tak jakby troszkę za duża jak do proporcji całego base'a. Klata jest wykonana bardzo dobrze. Teraz zajmę się dołem spodnie wszystko dobrze ładne cienie lecz lewa noga (ta z rozerwaną nogawką) jest tak jakby trochę za chuda przez co kiedy patrzę na tego opara mam wrażenie że stoi na jakimś patyku zamiast nogi wiem że Ichigo nie należy do "koxów" no ale bez przesady XD!

1kp
/@Y

761[O-S-W] by Yoh - Page 31 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Mar 11, 2012 7:32 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Yoh Atsuko - Yoh clothes / no vest / in cape / old clothes
[O-S-W] by Yoh - Page 31 Yohopar

762[O-S-W] by Yoh - Page 31 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Mar 15, 2012 12:00 am

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Yare, Yare chyba muszę ci to ocenić.

Really, Really, Really? To chyba nie jest nowy Yoh, nie?
O rly... A jednak to znowu Yoh!
Ocenię na szybko. Włosy są ok, do cieniowania też nie mam zastrzeżeń. Mogłyby być o jeden pixel mniejsze. Kamizelka wydaje się za duża i zbyt sztywna. Spodnie są ok. Cieniowanie całego oparka także na poziomie. Przyczepię się jedynie do tych chudych rąk. Nie lubię takiego efektu więc wymienię to jako złą stronę oparka. Nie dość, że nie wygląda tak fajnie jak normalnie, no i może trochę nie realistycznie to jest jeszcze nieproporcjonalne. Porównaj se wielkość kamizelki i ręki.
Wersja z peleryną... sama peleryna jest dość dobrze zrobiona i fajnie pocieniowana.
Wersja w bluzie... Nie jest źle. Tylko przez ten duży korpus dość dziwnie wygląda. Efekt szyi - to, że pod bluzą widać pixele ciała jest dość fajne, ale i zarazem dziwne. Fajne, gdyż bardziej realistyczne. Dziwne, gdyż wszystko co nowe jest dziwne! Nigdy czegoś takiego nie było. Kiedyś pewnie się przyzwyczaję.

Jak zwykle to samo... jest git. I ty niby mówisz, że ciągle się rozwijasz? Zrób jakąś nową, zajebiaszczą pracę a nie znów Yoh. Już nim rzygam. :FUUU:

2kp
/@Y

763[O-S-W] by Yoh - Page 31 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Mar 17, 2012 1:59 am

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Wiesz co Yoh? Szczerze to zaczynam Cię cenić bardziej niż kiedykolwiek. W chwili powolnego upadku 4um ty nadal zajmujesz się tym, co cię pociąga, mimo braku aktywności reszty użytkowników ty starasz się wrzucać regularnie. Za to cię cenię.


Co do oparuf to wyglądają przyzwoicie, ale jednak powoli do
pie*dala mnie fakt, że oglądam tą samą postać xx raz. Ładnie wygląda samo base, na którym opar został zrobiony(swoją drogą podrzuciłbyś mi takie coś na PW, może bym się pobawił :D). Największy kozak to chyba z tą peleryną.

764[O-S-W] by Yoh - Page 31 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Mar 17, 2012 4:55 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Miał to być Majin Buu, jednakże po dłuższym zastanowieniu nie wiem czy on go przypomina. Praca jest 'custome sprite', tyle, że tworzonym po dłuższym czasie bez używania jakiekolwiek 'base'. Chciałem by OPAR sprawdził jak idzie mi z proporcjami - mimo, że jest dobrze to dalej nie jest najlepiej. Dużo pracy przede mną : )
[O-S-W] by Yoh - Page 31 Majinn

Wiesz co Yoh? Szczerze to zaczynam Cię cenić bardziej niż kiedykolwiek. W chwili powolnego upadku 4um ty nadal zajmujesz się tym, co cię pociąga, mimo braku aktywności reszty użytkowników ty starasz się wrzucać regularnie. Za to cię cenię.
Nie potrafię jak wiele osób porzucić nagle czegoś, czym zajmuję się tak długo. Gdyby mnie to nie interesowało nie marnowałbym nawet roku życia na realizowanie się w tym.
Problem polega na tym, że LSW stało się moim hobby - nie mam zamiaru przestać zajmować się tym co lubię nawet jeżeli nie będę miał żadnych ocen i komentarzy w temacie. Będę to robił nawet gdyby forum miało upaść zupełnie - tyle, że znajdę inne miejsce w którym będę mógł się doskonalić. Na przykład Vortex czy nowe forum : )
Dzięki za ciepłe słowa ; )

765[O-S-W] by Yoh - Page 31 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Mar 18, 2012 12:51 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Z daleka praca trochę dziwnie wygląda, albo tylko mi się zdaje. Głowa wydaje się być zbyt duża, może to wina zbyt grubego dzyndzelka? I moim zdaniem to właśnie głowa powoduje że to tylko "miał być" Majin Buu.
Wszystko prezentuje się fajnie. Proporcje są w większym stopniu zachowanie. Cieniowanie też jest dobre, nie widzę większych błędów. Praca jest naprawdę dobra. Jedyne, co poza dzyndzelkiem mi się nie podoba to ta bardziej odstająca ręka. Właściwie chodzi mi o dłoń, wydaje się taka jakaś zbyt kwadratowa.

KP: 1
/Feli

766[O-S-W] by Yoh - Page 31 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Mar 18, 2012 6:45 pm

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Tak jak wspomniał Bercik, opar z daleka wygląda dziwnie..
Zaczynając od góry, ten "ogon" jest za gruby a na końcu trochę krzywy, cieniowanie na nim jest ok. Głowa w porównaniu do reszty ciała jest trochę za duża, twarz jest w porządku. Klata nie jest zła, ale Ciebie stać na wiele więcej. Co do rąk to wydają mi się trochę krótkie. Nogi w ogóle Ci nie wyszły, są krótkie i grube. Do tego jego lewa noga jest trochę krzywa. Buty są dobre.
Ogólnie Buu Ci nie wyszedł, musisz powrócić do customów.

KP: 1
/Feli

767[O-S-W] by Yoh - Page 31 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Mar 18, 2012 10:47 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Widzę ,że wzięło Cię znów na Buu ... ,no cóż zobaczmy co tam zrobiłeś.
Tak więc ten ogon jest zbyt gruby ,dobrze by było go odchudzić nieco oraz poprawić jego zakończenie ,tak aby tak 'kulka' była lepiej widoczna. Głowa jak i tors zdaje się być jakby zbyt rozbudowana ... za szeroka. Chociaż może zdaje się taką być przez zbyt duży tors - nie w kwestii wysokości a muskulatury i szerokości. Pomniejsz go ,a praca z pewnością dużo na tym zyska.
Co do rąk ,to nie jestem pewien ,czy ma je w charakterystyczny sraczkowaty sposób ułożony ( tak jak to na db przystało ) ,czy po prostu są tak króciutkie. Jak to pierwsze to skróc je o 1 pixel i ułóż pięść tak ,aby nie wyginała optycznie ręki do środka ,a w drugim przypadku ,po prostu ręce wydłuż. Co do reszty to nie jest najgorzej ,aczkolwiek spodnie pozostawiają jakiś taki niedosyt ...
No cóż fajnie ,że Custom ,natomiast oparek wymaga trochę poprawy.

KP: 2
/Feli

768[O-S-W] by Yoh - Page 31 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sro Mar 21, 2012 2:26 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dzięki za komentarze, chłopaki.
A to praca, która zwyciężyła w #24 OADS - Brolly.

Jestem świadomy błędów jakie popełniłem w trakcie jego tworzenia ale postanowiłem zostawić go takim jakim jest i wrzucić do O-S-W.
[O-S-W] by Yoh - Page 31 Anonim4

769[O-S-W] by Yoh - Page 31 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pią Mar 23, 2012 11:43 pm

ThyEnd

ThyEnd
Saiyan
Saiyan
Buu jest naprawde fajny kolory i postawa postaci naprawde mi sie podobaja. Tyle tylko ze on chyba powinien miec jeszcze pasek czyz nie? Bo on wyglada teraz jakby mial getry :P Nie wiem moze mial taki byc ale jak dla mnie 9.9/10

770[O-S-W] by Yoh - Page 31 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Mar 24, 2012 12:16 pm

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Buu
Ni to Majin,ni to Kid. Jak ktoś zauważył nie ma paska u spodni. Ogólnie jest mały i paskudny :< No ale możliwe,że w tygodniu faktycznie nie było lepszych prac ;o

Broly
Faktycznie najlepsza praca na OADS. Nie podoba mi się ale była najlepsza ;d Gdyby Sameyaro się troszkę bardziej postarał to rozniósłby Cię w pył :D Miałby u mnie plusa :>
Cienie na ubraniu są całkiem w porządku. Mięśnie już lepiej niż dawniej ale nadal są błędy. Łapki krzywe,tzn dłonie. Mordka też jakaś mało szaleńcza jak na Broly'ego. Kosmki będące grzywką też nie najlepsze. Ogolnie dziwnie wyglądają te włosy ale rozumiem,że ciężko się tworzy jasne włosy. Nie można bawić się czarnymi pixelami wewnątrz bo psują całość.

W każdym razie otrzymuje Pan zaliczenie egzaminu. 3.5. Musi Pan się bardziej postarać żebym przekonał się co do Pana,Panie Patryku.

Musahsua...


KP: 3
/Feli

771[O-S-W] by Yoh - Page 31 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pon Mar 26, 2012 9:51 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Szczerzę mówiąc kiedy głosowałem ,zupełnie nie spodziewałem się ,że to to była Twoja praca. Stawiałem raczej na Brajana ,ale cóż ... zabierezmy si ę do oceniania.
Twarz zdaje się być nieco za mała ,wyraz twarzy ... niedopracowany. Wygląda bardziej komicznie niż niebezpiecznie ,jednak trzeba zaznaczyć ,że chyba jeszcze nikt dobrze nie odwzorował tego psychopatycznego uśmieszku Brollyego ,robiąc go w stylu LSW. Twarz wydaje się być jakby zbyt wąska ,a jednocześnie kark zdaje się być zbyt mały ( ewentualnie głowa za bardzo wystaje ... trudno mi teraz powiedzieć ,musiałbym się lepiej temu przyjrzeć ). Włosy wyglądają szczerze mówiąc dość słabo. Mogłeś się nieco bardziej postarać. Barki odstają nieco za bardzo ,a ich mięśnie ( a dokłądniej tego lewego ) są nieco nieproporcjonalne. Mam nadzieję ,że wiesz o co michodzi. Cyce ma nieco za duże ,nawet jak na niego. Mięśnie brzucha wyglądają baaardzo dziwnie ,w zasadzie ich nie ma ,tylko uwypukliłeś coś pod mostkiem.
Ta jego czerwona bluza wygląda dość dziwnie ... ,jakby była pulchna. Spodnie nie wyglądają źle ,ale dzieje się na nich za mało. Po prostu zbyt duży obszar pozostawiony jest bez żadnych zagięć i dodatkowych cieni. Nogawki wyglądają zbyt prosto ,są po prostu puste. Nie podobają mi się dodatkowo koturnowe buty ... ,zdaje się ,że wracasz do starych nawyków :/
Generalnie mam takie uczucie ,że albo zrobiłeś prace na siłę i się do niej nie przyłożyłeś ,albo chciałeś dać szanse również innym forumowiczom. Tak czy siak ,uważam ,że praca zdecydowanie nie na Twój poziom.


KP: 3
/Feli

772[O-S-W] by Yoh - Page 31 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Mar 27, 2012 7:40 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Stawiałem raczej na Brajana ,ale cóż ... zabierezmy si ę do oceniania.
Generalnie mam takie uczucie ,że albo zrobiłeś prace na siłę i się do niej nie przyłożyłeś ,albo chciałeś dać szanse również innym forumowiczom. Tak czy siak ,uważam ,że praca zdecydowanie nie na Twój poziom.
Czyli trzeba rzeczywiście 'rzucić' LSW do kąta i zacząć ćwiczyć rysowanie ^^'

Nie wiem czy jest się czym chwalić ale nie lubię patrzeć na to jak ten temat stoi w miejscu... Chciałbym zaprezentować Wam najnowszą odsłonę mojego base.

Male Base:
[O-S-W] by Yoh - Page 31 Bejsv666

Credits:
|| Angryboy
- idea
|| Luka
- idea

773[O-S-W] by Yoh - Page 31 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sro Mar 28, 2012 9:27 am

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Jak zwykle bardzo dobre bas,bardzo widoczne mięśnie ładnie ułożona klatka piersiowa,nogi też wyglądają bardzo dobrze,no co ja mogę napisać 10/10. Do póki sam lepszej nie zrobię ;D.

774[O-S-W] by Yoh - Page 31 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sro Mar 28, 2012 3:16 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Jak można dać credita za idee jak robiłeś base. Nie lubie tych łapek(zbyt małe "pięści"). No ogólnie jest dobrze, ale widać, że robiłeś base a po boku miałeś opar Luki, czy AB. Jeden z największych błędów ogólnie we wszystkich oparach, że ludzie nie robią "przesuniętej" klatki i wygląda to tak, jakby ta klata była frontalna, a całą reszta zwrócona w inna stronę. Chyba masz na myśli, o co mi chodzi. Poza tym fajne cieniowanie klatki, nigdy się z takim nie spotkałem. I jeszcze to ucho suxi, ten pixel...

KP: 1
/Feli

775[O-S-W] by Yoh - Page 31 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sro Mar 28, 2012 6:19 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Jeden z największych błędów ogólnie we wszystkich oparach, że ludzie nie robią "przesuniętej" klatki i wygląda to tak, jakby ta klata była frontalna, a całą reszta zwrócona w inna stronę.
Wiem o co Ci chodzi. Poprawione.
I jeszcze to ucho suxi, ten pixel...
Dzięki. Poprawione.

[O-S-W] by Yoh - Page 31 Basev666

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 31 z 40]

Idź do strony : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.